PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل دو بار ریست کردن با مادربرد asus p8z77 v deluxe

max008
2013/06/19, 16:20
سلام من یک مادربرد asus p8z77 v deluxe دارم که چند وقته یک مشکل باهاش دارم
که هر وقت سیستم را روشن می کنم باید دو بار ریست کنم تا بالا بیاد یعنی بالا میاد ولی روی لوگو ایسوس گیر میکنه و باید ریست کرد
من بایوس را آپدیت کردم ولی همچنان مشکل پا برجاست
لطفا کمک کنید

با سپاس فراوان

amir1364
2013/06/19, 17:58
شما باطری مادربورد رو یک بار عوض کنید در صورت مشاهده مجدد مادربرد رو به شرکت گارانتی کننده بفرستید.

ARMIN
2013/06/19, 20:29
یک بار سیستم را از کیس دربیارید و مجددا" بیرون کیس اسمبل کنید، اگر همچنان مورد پابرجا بود، مادربرد را به گارانتی ببرید.

max008
2013/06/20, 12:13
سلام
ممنون از راهنماییتون ولی شاید به خاطر رممم باشه

رم من g skill ripjaws x 2133 mhz cl 9 doual chanel 16gb هست که چراغ سبز کنار رم هام روشنه آیا این عادی هست ؟

ولا میترسم بفرستم گارانتی یه بلای دیگه سرش بیارن بدن دستم

باز هم ممنوم دوستان

Reza Eshraghi
2013/06/20, 12:18
سلام
ممنون از راهنماییتون ولی شاید به خاطر رممم باشه

رم من g skill ripjaws x 2133 mhz cl 9 doual chanel 16gb هست که چراغ سبز کنار رم هام روشنه آیا این عادی هست ؟

ولا میترسم بفرستم گارانتی یه بلای دیگه سرش بیارن بدن دستم

باز هم ممنوم دوستان

سلام دوست عزیز ! راستش نظر خودم هم روی رم بود منتها از ترس اینکه حرفم غلط باشه و اساتید شاکی بشن مطرح نکردم !!
پیشنهاد می کنم رم ها رو تک به تک و اسلات به اسلات روی مادربرد چک کنید تا اگر ایراد از رم باشه به این روش مشخص بشه !!!

Hessam
2013/06/20, 12:27
چقدر اخیراً همه با مادربرد asus p8z77 v deluxe مشکل دارن؟!!! :|
چقدر گفتم نخرین ایسوس! اینم آخر و عاقبتش! :D
خدا سومی رو ختم به خیر کنه! :D
یک میلیون تومن مادربرد! :|
گارانتی ویستا ببری شما دیگه تمومه، جواب خودشون رو هم نمیدن! چه برسه به مردم!!! اصلاً اعتماد نکنید بهشون!

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Reza Eshraghi
2013/06/20, 12:31
چقدر گفتم نخرین ایسوس! اینم آخر و عاقبتش! :D
خدا سومی رو ختم به خیر کنه! :D

تنها جمله ای که در تأیید فرمایش آقا حسام می تونم بگم اشاره به این بخش از آیه شریفه قرآن هست که می فرماید :

إِنَّ فِي ذَلِكَ لَآيَاتٍ لِقَوْمٍ يَتَفَكَّرُونَ

max008
2013/06/20, 14:12
سلام دوستان ممنوم از پاسخ هاتون ولی من از انتخابم رازی هستم و بعد از کلی تحقیق این مین را انتخاب کردم و این مین را با گیگا هم عوض نمی کنم ولی باز از نظرهاتون ممنونم :-bd

h.davoudi
2013/06/20, 15:01
سلام دوستان ممنوم از پاسخ هاتون ولی من از انتخابم رازی هستم و بعد از کلی تحقیق این مین را انتخاب کردم و این مین را با گیگا هم عوض نمی کنم ولی باز از نظرهاتون ممنونم :-bd
کسی نگفته خوده مین های ایسوز مین های بدی هستند
اما گارانتی داغونی تو ایران دارند و این اصلا خوب نیست ( خودم برای این گارانتی داغونش رفتم سمت msi)
با نظر حسام هم موافقم اخیرا چند تا تاپیک در فواصل زمانی کم درمورد خرابی مین های ایسوز ایجاد شده!!

Nemouneh
2013/06/20, 15:06
سلام دوست عزیز ! راستش نظر خودم هم روی رم بود منتها از ترس اینکه حرفم غلط باشه و اساتید شاکی بشن مطرح نکردم !!
پیشنهاد می کنم رم ها رو تک به تک و اسلات به اسلات روی مادربرد چک کنید تا اگر ایراد از رم باشه به این روش مشخص بشه !!!

با نظر آقای اشراقی موافقم احتمال داره از رم باشه

ARMIN
2013/06/20, 17:29
چقدر گفتم نخرین ایسوس! اینم آخر و عاقبتش!

حسام درسته سیستم ندارم، ولی هنوز زنده هستما :D..... چی به مادربرد من میگی؟ .... کجاش مشکل داره؟ بچه به این خوبی و گلی.... دولوکس هم هست.... مادربرد تشریفاتیه!!

Reza Eshraghi
2013/06/20, 17:37
حسام درسته سیستم ندارم، ولی هنوز زنده هستما :D..... چی به مادربرد من میگی؟ .... کجاش مشکل داره؟ بچه به این خوبی و گلی.... دولوکس هم هست.... مادربرد تشریفاتیه!!

همیشه تنت سالم باشه آرمین جون !! ایشالله مادربرد شما هم مدار تغذیه هاش برات حسابی مادربرد رو تغذیه کنن چاق و چله بشه !!!!!!!!:D
خودت شاهد بودی که توی همین ماه دو تا تاپیک مشکل با همین مادربرد داشتیم متأسفانه !!!!!:(( و به قول حسام جان خدا آخر و عاقبت سومیشو بخیر کنه !!!!!! :D

Hessam
2013/06/20, 17:44

خدا رو شکر این ایسوس مدعی، حداقل دو سه بار اعلام خرابی داره!
همیشه عاشق برندهایی بودم در زندگیم که کمترین حاشیه رو در ازای نهایت کیفیت و کارایی ارائه دادن! مثل گیگابایت! مثل EVGA مثل LG و ... !
برندهای بی ادعایی که حرفای زیادی برای گفتن دارن! مثل کارلوس کیروش! اون سرمربی کره داشت خودشو می کشت ما 4 تا به ایران می زنیم و کاری می کنم کیروش جام جهانی رو از تلویزیون تماشا کنه و فلان می کنم و بهمان می کنم...! هیچ غلطی نکرد! :D
حرف قشنگی زد کیروش گفت ما حرف نمی زنیم! بلکه در زمین ثابت می کنیم کی برتره! گیگا و ای وی جی ای هم نه تبلیغ خاصی دارن و نه ادعایی! بلکه در عمل قدرت و کیفیت رو نشون میدن و مشت محکمی بر دهان استکبار ایسوس (سرمربی کره ی جنوبی) میزنن! :))
نه تبلیغات آنچنانیی دارن مثل ایسوس! نه تو حاشیه هستن! بی سر و صدا دارن تولید و عرضه میشن و خدا رو شکر همه ی طرفداراشون رو هم رو سفید می کنن!
گیگا فوقش سالی یکبار مشکل پیدا می کنه که اونم کاربر ناشیه و خرابش می کنه! :D وگرنه گیگا به همین راحتی ها دُم به تله نمیده! :D

h_esfahanian
2013/06/20, 21:23
خدا رو شکر این ایسوس مدعی، حداقل دو سه بار اعلام خرابی داره!
همیشه عاشق برندهایی بودم در زندگیم که کمترین حاشیه رو در ازای نهایت کیفیت و کارایی ارائه دادن! مثل گیگابایت! مثل EVGA مثل LG و ... !
برندهای بی ادعایی که حرفای زیادی برای گفتن دارن! مثل کارلوس کیروش! اون سرمربی کره داشت خودشو می کشت ما 4 تا به ایران می زنیم و کاری می کنم کیروش جام جهانی رو از تلویزیون تماشا کنه و فلان می کنم و بهمان می کنم...! هیچ غلطی نکرد! :D
حرف قشنگی زد کیروش گفت ما حرف نمی زنیم! بلکه در زمین ثابت می کنیم کی برتره! گیگا و ای وی جی ای هم نه تبلیغ خاصی دارن و نه ادعایی! بلکه در عمل قدرت و کیفیت رو نشون میدن و مشت محکمی بر دهان استکبار ایسوس (سرمربی کره ی جنوبی) میزنن! :))
نه تبلیغات آنچنانیی دارن مثل ایسوس! نه تو حاشیه هستن! بی سر و صدا دارن تولید و عرضه میشن و خدا رو شکر همه ی طرفداراشون رو هم رو سفید می کنن!
گیگا فوقش سالی یکبار مشکل پیدا می کنه که اونم کاربر ناشیه و خرابش می کنه! :D وگرنه گیگا به همین راحتی ها دُم به تله نمیده! :D

مثل اینکه نمی خواهید بگذارید من زبون به دهن بگیرم :D
به نظر بنده اگر خرابی ASUS بالاست برا اینه که فروشش هم بالاست این کاملا واضحه مقصر ASUS نیست مقصر EVGA و Giga هستند که برا کشور ما تاقچه بالا می زارن
جنسشون رو به خیال خودشون به از ما بهترون ارائه می دن.
شما مثل اینکه خودتون نشریه خودتون رو نمی خونید! مجله رو باز کنید اون موقع متوجه می شید که تبلیغات کی بیشتره!
جهت اطلاع عرض می کنم تو همین مجله خودتون یک صفحه کامل اختصاص داده شده به "نیاز به آدرنالین" عکس آقای ایلیا اسفندیاری نیا رو هم چاپ کردید. نمونه دیگه که تو مجله و سطح شهر زیاده عکس همبرگره که اشاره شده به وسط همبرگر و نوشته شده "توش یه چیز دیگس" اون موقع تبلیغات ASUS زیاده و اگر با این اوصاف گیگارو ولش کنیم تا چند روزه دیگه میگن ASUS حق گیگارو خورد! :D
ما به جای تخریب شرکت ها باید راهکار ارائه بدیم و دلیل بیاریم نه اینکه سلیقه خودمون رو اعمال کنیم. بذار فکر کنن ما طرفدار ASUS هستیم و رو سیاه شدیم نه ASUS ارث پدر بنده هست نه گیگا من امروز از ASUS خوشم میاد یه نفر دیگه از گیگا یه نفر دیگه Elite قرار نیست همه با من همسو بشن و اگر همه همسو نشدن با افکار من، رو سیاه هستند! جالب اینجاست که این بنده خدا تیتری که برا پستش زده چیه؟ اون وقت ما داریم براش جواب چی می ذاریم!

Hessam
2013/06/20, 21:34
شوخی می کنیم اصفهانیان عزیز. به دل نگیر. ;)
2 بار راهکار جهت تست رم به ایشون اعلام شده. نیازی به تکرار مکررات نیست!

max008
2013/06/21, 00:40
سلام ممنوم رم ها را تست می کنم خبر می دهم

ولی همه میدونن که گیگا اصلا بطور کلی به دنبال تبلیغات هست نه کارائی بالا کسی که کارایی می خواهد نمیره سمت گیگا نمیگم که گیگا بده ، من خودم الان یک سیستم دارم
که حدودا هشت ساله داره برام کار میکنه و مینش هم گیگا هست ، ولی هر برندی یک روزی زمین می خوره دیگه ! گیگا اگه مثل قدیم بود نیازی به تبلیغات نداشت !
ولی این دلیل نمیشه که بگوییم فلان برند بد هست من هم اصلا حاظر نیستم برم سمت برند های دیگر ی
به هرحال شما از اون عکس هایی که زیر کامنت تون هست مشخص میکنه که گیگا چقدر درحال تبلیغ هست !!!;))
باز هم از نظرهاتون ممنون

با تشکر از همه انشاء الله ایسوز هم گارانتی هاش معتبر بشه :-bd

max008
2013/06/21, 13:33
سلام دوستان با تشکر از راهنمایی هاتون جای رم ها را با هم عوض کردم مشکل به ظاهر حل شد :-bd

Reza Eshraghi
2013/06/21, 13:36
سلام دوستان با تشکر از راهنمایی هاتون جای رم ها را با هم عوض کردم مشکل به ظاهر حل شد :-bd

خدا رو شکر !! تبریک میگم !!:)
موفق باشید !!:)

Hessam
2013/06/21, 13:39
خیر. اون تبلیغات نیست! تبلیغات در این فروم طبق قوانین ممنوعه! یه سری اطلاعات علمی و فناوری واقعیه. همه هم بهش واقف هستن و تایید می کنن.
اگر هم باشه که نیست؛ خدا رو شکر تبلیغ الکی و بازار گرمی نبوده.

max008
2013/06/21, 20:08
سلام دوستان مشکل هنوز پا برجاست

حسام من خودم هم میدونم گیگا برند خوبی هست ولی حرف هایی که شنیدم می گفتند که کیفیت قدیم را ندارد در کل برند معرفی هست و ماهم قبولش داریم

h.davoudi
2013/06/21, 20:18
سلام دوستان مشکل هنوز پا برجاست
فکر میکنم ارسال به نمایندگی