PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل قطع شدن صدا در مادربرد p8z77 v deluxe

shinooda
2013/06/12, 14:22
دوستان همانطور که از عنوان تاپیک مشخص هستش مشکل صدا دارم . من بایوس کارت گرافیکم رو عوض کردم صدا ی مادربردم قطع شد حالا نمیدونم این 2 تا چه ربطی به هم دارند. خیلی از بچه های دیگرو دیدم که مادربردشون از همین مدل هستش و اونا هم مشکل قطعی صدا دارن. دوستان باید چیکار کنم ؟ همه چی آپدیت هستش. همه چی درست هستش ولی صدایی در کار نیست. اگه میشه راهنمایی کنید.

Castiel
2013/06/12, 14:39
سلام دوست عزیز

کابل صوتی مربوط به جکهای صوتی جلوی کیس به مادربورد وصل است؟ اگر وصل است که این کابل را جدا کنید.

shinooda
2013/06/13, 00:40
سلام دوست عزیز

کابل صوتی مربوط به جکهای صوتی جلوی کیس به مادربورد وصل است؟ اگر وصل است که این کابل را جدا کنید.

آره وصل هستش. من وقتی هدست رو وصل میکنم قشنگ همه چیرو میشناسه ولی فقط از هدست صدای خش خش میاد بیرون درست مثل صدای تلویزیون که برفکی میشه . حالا من این کاریو که شما گفتین رو انجام میدم دوست گرامی و همینجا خبرتون میکنم \m/

shinooda
2013/06/13, 13:43
دروود.
دوست گرامی من این کابل رو جدا کردم ولی هیچ تاثیری نداشت و همون صدای خش خش قبلی میاد. :( من اصلا با کارت صدای مادربرد کاری نداشتم نمیدونم چه مرگشه که قطع شده. :(

ARMIN
2013/06/13, 16:06
دروود.
دوست گرامی من این کابل رو جدا کردم ولی هیچ تاثیری نداشت و همون صدای خش خش قبلی میاد. :( من اصلا با کارت صدای مادربرد کاری نداشتم نمیدونم چه مرگشه که قطع شده. :(

اگر مشکل نرم افزاری نباشه و با تغییر ویندوز مشکل برطرف نشه، احتمالا" گارانتی داره، ببریدش گارانتی.

shinooda
2013/06/14, 01:34
اگر مشکل نرم افزاری نباشه و با تغییر ویندوز مشکل برطرف نشه، احتمالا" گارانتی داره، ببریدش گارانتی.

دروود دوست گرامی. یکی از بچه ها مادربردش p8z77 vpro هستش اونم مشکل من رو پیدا کرده. مادربردش رو برده گارانتی ولی نتونستن درستش کنن همینطوری بدون صدا بهش تحویل دادن حالا نمیدونم چیکار کنم. اصلا من این کارت صدا رو دست نزدم . :( ای تو روحت asus :(
شما هم مادربردت مثل من هستش همچین مشکلی نداین ؟

ARMIN
2013/06/14, 01:42
دروود دوست گرامی. یکی از بچه ها مادربردش p8z77 vpro هستش اونم مشکل من رو پیدا کرده. مادربردش رو برده گارانتی ولی نتونستن درستش کنن همینطوری بدون صدا بهش تحویل دادن حالا نمیدونم چیکار کنم. اصلا من این کارت صدا رو دست نزدم . :( ای تو روحت asus :(

نه عزیز دل، چنین مشکلی ندارم. این یکی از قویترین مادربرد های سری z77 - نباید چنین مشکلاتی داشته باشه.

shinooda
2013/06/14, 13:23
:(:(:(:(

Reza Eshraghi
2013/06/14, 16:28

سلام دوست عزیز ! دوستانی رو که ذکر کردید که مشکل مشابه شما رو داشتن صدای سیستمشون کامل قطع بوده ( یعنی سکوت کامل !! ) یا مثل شما صدای خش خش داشتن ؟!
لطفاً یه شات از دیوایس منیجر سیستمتون در حالی که درختچه مربوط به ابزارهای مرتبط با صدا باز هست اینجا قرار بدید ! مشخصات کامل سیستمتون رو هم ذکر کنید !

h.davoudi
2013/06/14, 18:19
ای تو روحت asus چرا؟
ای تو روحت گارانتی asus تو ایران
شکر خدا به حرف بچه های انجمن گوش کردم و asus نگرفتم ( فقط واس خاطر گارانتی مزخرف )
به نظر من آپدیت بایوس مادر برد میتونه مشکل رو رفع کنه

amir1364
2013/06/14, 19:18
از آخرین درایور کارت صوتی خود استفاده کنید ببینید مشکل رفع میشه یا نه ؟

Nemouneh
2013/06/14, 20:35
به بار صداش رو از قسمت device manager پاک کنید دوباره نصب کنید ببینید مشکلتون حل میشه، البته قبل از اینکه دوباره نصبش کنید هم صداش رو چک کنید یعنی بعد از اینکه پاکش کردین

h_esfahanian
2013/06/14, 20:46
دوست عزیز
مدل کارت گرافیک رو بیان کنید.
در ضمن ببینید می شود بایوس کارت رو به ورژن قبلی بر گردونید و اگر بر می گرده مشکل صدا حل می شه یا نه؟
با تشکر

shinooda
2013/06/15, 00:17
دروود دوستان.
بنده کارتم 5970 بود . بایوس کارت رو عوض کردم که کارت دیگه تصویر نمیداد فکر کنم همون موقع بود که صدا از کار افتاد. بعد من با یک کارت دیگه 8400 gs ویندوز رو بالا آوردم و بایوس 5970 رو به قبلش برشگردوندم کارت درست شد و تصویر میداد. ولی صدا درست نشد. ویندوز عوض کردم درست نشد. بایوس مادربرد رو عوض کردم و به آخرین مدل بایوس ارتقا دادم ولی فرقی نکرد. الان من دارم از کارت 295gtx استفاده میکنم و به کارت 5970 دیگه دسترسی ندارم.
یکی از دوستان در داخل p30world درست مشکل بنده رو دارن. کارت ایشون 7950 بود بایوس کارتشون رو عوض کردن صدای مادربردشون مثل بنده قطع شده. مدل مادربردشون هم سری p8z77 بود ولی نمیدونم مثل من خش خش میکنه یا نه.
این صدا خش خش هنگام لود ویندوز اونجایی که آرم مایکروسافت میاد شروع میشه. یعنی عملا هنوز وارد ویندوز نشده شروع میشه صدای برفکی بودن. عملا من باید ولوم هدست رو تا آخرش بالا ببرم تا این صدا شنیده بشه. درایو کارت صدا رو هم چند بار نصب کردم ولی فرقی نکرد. یعنی همه راه ها رو رفتم ولی بی تاثیر بوده.
مشخصات فعلی سیستم من :
cpu : intel 3570k
ram : 8gb ddr3 1600
main : p8z77-v deluxe
power : green 685
vga : 295gtx
گرافیک قبلیم : amd 5970

اینم عکس از دیوایس منیجر

20562

Reza Eshraghi
2013/06/15, 07:33
دروود دوستان.
بنده کارتم 5970 بود . بایوس کارت رو عوض کردم که کارت دیگه تصویر نمیداد فکر کنم همون موقع بود که صدا از کار افتاد. بعد من با یک کارت دیگه 8400 gs ویندوز رو بالا آوردم و بایوس 5970 رو به قبلش برشگردوندم کارت درست شد و تصویر میداد. ولی صدا درست نشد. ویندوز عوض کردم درست نشد. بایوس مادربرد رو عوض کردم و به آخرین مدل بایوس ارتقا دادم ولی فرقی نکرد. الان من دارم از کارت 295gtx استفاده میکنم و به کارت 5970 دیگه دسترسی ندارم.
یکی از دوستان در داخل p30world درست مشکل بنده رو دارن. کارت ایشون 7950 بود بایوس کارتشون رو عوض کردن صدای مادربردشون مثل بنده قطع شده. مدل مادربردشون هم سری p8z77 بود ولی نمیدونم مثل من خش خش میکنه یا نه.
این صدا خش خش هنگام لود ویندوز اونجایی که آرم مایکروسافت میاد شروع میشه. یعنی عملا هنوز وارد ویندوز نشده شروع میشه صدای برفکی بودن. عملا من باید ولوم هدست رو تا آخرش بالا ببرم تا این صدا شنیده بشه. درایو کارت صدا رو هم چند بار نصب کردم ولی فرقی نکرد. یعنی همه راه ها رو رفتم ولی بی تاثیر بوده.
مشخصات فعلی سیستم من :
cpu : intel 3570k
ram : 8gb ddr3 1600
main : p8z77-v deluxe
power : green 685
vga : 295gtx
گرافیک قبلیم : amd 5970

اینم عکس از دیوایس منیجر

20562

مرسی بابت توضیحات کامل و گذاشتن عکس ! اون Generic USB Audio Device که مشخص کردم و اون موردی که با Other Device در دیوایس منیجر شناخته شده چی هستند ؟

20563

shinooda
2013/06/15, 14:04
اینم یک عکس دیگر از دیوایس منیجر

20564

اون کارت صدا usb هستش که من الان دارم از این استفاده میکنم . هر 2 هفته 1 بار این کارت صدا میسوزه و باید دوبار و دوباره بخرم . :(

shinooda
2013/06/16, 22:07
دوستان یعنی واقعا کسی نمیدونه مشکل از کجا هستش ؟

h_esfahanian
2013/06/17, 13:18
دوست عزیز
بنده حتی مشکل شما رو اینجا مطرح کردم فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
ولی متاسفانه این دوستان هم اطلاعی ندارند.
به نظرم شما باید از یه کارت صدای جدا استفاده کنید یعنی یه کارت صدای 30-40 تومانی creative , Zoltrox و یا هر برند دیگه ای بخرید و از این طریق مشکل صدا رو حل کنید.

shinooda
2013/06/20, 05:24
دوست عزیز
بنده حتی مشکل شما رو اینجا مطرح کردم فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
ولی متاسفانه این دوستان هم اطلاعی ندارند.
به نظرم شما باید از یه کارت صدای جدا استفاده کنید یعنی یه کارت صدای 30-40 تومانی creative , Zoltrox و یا هر برند دیگه ای بخرید و از این طریق مشکل صدا رو حل کنید.

ممنون دوست گرامی.
آخه بدبختیش اینجاست که این مادربرد فقط pci-e x1 رو ساپورت میکنه و کارت صدا هایی که از این رابط بهره میبرند بالای 150 هزار تومان یا بیشتر قیمت دارن. اگه شما کارت صدا 30 تومانی سراغ دارین با این رابط بنده حتما میخرم.

javadjavad
2013/06/20, 08:36
سلام
میتونی از DriverPack Solution واسه نصب درایورهات استفاده کنی. بهتره اون sm bus controller هم که نصب نیست نصب بشه.

shinooda
2013/06/21, 08:17
دروود.
دوستان همه مثل بنده مشکل دار شدن.
دوستان این آقا هم مشکل بنده رو دارند . اگه میشه نگاه کنید . مادربرد ایشون P8Z77-V PRO هست.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

20754

این دوستمون هم مشکل بنده و قطعی صدا رو دارند. مادربردشون P8Z77-V هست.
3 خط آخر رو بخونید.

20753

من اینجا کپی میکنمش.

Main board chi hast ? Baraye man p8z77 hast ke onam sedash ghat shod va dg vasl nashod va alan az card seda daram estefade mikoanam

میگم نمیشه بریم داخل سایت ASUS و گذارش بدیم منظورم این هستش که داخل سایتش مخلی برای گفتن این مشکلات وجود نداره ؟

ARMIN
2013/06/21, 09:23
دروود.
دوستان همه مثل بنده مشکل دار شدن.
دوستان این آقا هم مشکل بنده رو دارند . اگه میشه نگاه کنید . مادربرد ایشون P8Z77-V PRO هست.

این دوستمون هم مشکل بنده و قطعی صدا رو دارند. مادربردشون P8Z77-V هست.
3 خط آخر رو بخونید.

من اینجا کپی میکنمش.

Main board chi hast ? Baraye man p8z77 hast ke onam sedash ghat shod va dg vasl nashod va alan az card seda daram estefade mikoanam

میگم نمیشه بریم داخل سایت ASUS و گذارش بدیم منظورم این هستش که داخل سایتش مخلی برای گفتن این مشکلات وجود نداره ؟

من چون تجربه رفتن به سایت ایسوز رو دارم به شما میگم که تنها پاسخشون به شما این خواهد بود که مادربرد رو به شرکت گارانتی معتبر پس بفرستید تا مشکل رو حل کند.

shinooda
2013/07/20, 14:27
مشکل هنوز پا برجاست.
من با یک سرچ در گوگل متوجه شدم خیلی ها مثل بنده مشکل صدا در مادربرد های سری z77 شرکت asus دارن.
فکر کنم ایشون هم مشکل بنده رو دارن.