PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برق داشتن کیس و قطعات

vaziri69
2013/06/09, 12:59
سلام به همه دوستان عزیز.

دوستان گل از موقعی که سیستم جدید رو بستم به هرجای بدنه ی اهنی کیس دست میزنم برق داره و دست ادم سوزن سوزن می شه.

نکته جالب اینکه حتی به برد کارت گرافیک هم دست مقداری برق توش داشت،انگار کل قطعات یه برق ضعیف جریان داره.

البته بعضی مواقع که سیستم رو روشن می کنم اصلا برق نداره و هرجای کیس و قطعات دست میزنم سوزن سوزن نمی شه.

دوستان گل مشکل از کجا می تونه باشه؟

Hessam
2013/06/09, 13:13
اگر کیس قبلی این مشکل رو نداشت، می تونید از طریق فروشنده مشکل رو جویا بشید؟ چون دلایل مختلفی می تونه داشته باشه!
چنانچه نتونست کمکی بکنه، باید مشکل رو بررسی و عیب یابی کرد که راهکارهای مختلفی داره! مثلاً دو شاخه ی محافظ سیستم رو برعکس به پریز برق وصل کنید یا اینکه پریز و محافظ از نوع ارت دار بخرید.

ARMIN
2013/06/09, 13:20
جناب وزیری عزیز،

پست شماره 1516 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.پرسش-و-پاسخ-(سخت-افزار-عمومی)?p=61998&viewfull=1#post61998)من در تاپیک پرسش و پاسخ (سخت افزار عمومی) (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.پرسش-و-پاسخ-(سخت-افزار-عمومی)/page76) شاید به کارتون بیاد.

vaziri69
2013/06/09, 20:10
اگر کیس قبلی این مشکل رو نداشت، می تونید از طریق فروشنده مشکل رو جویا بشید؟ چون دلایل مختلفی می تونه داشته باشه!
چنانچه نتونست کمکی بکنه، باید مشکل رو بررسی و عیب یابی کرد که راهکارهای مختلفی داره! مثلاً دو شاخه ی محافظ سیستم رو برعکس به پریز برق وصل کنید یا اینکه پریز و محافظ از نوع ارت دار بخرید.

ممنونم از راهنماییتون.

جناب وزیری عزیز،

پست شماره 1516 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.پرسش-و-پاسخ-(سخت-افزار-عمومی)?p=61998&viewfull=1#post61998)من در تاپیک پرسش و پاسخ (سخت افزار عمومی) (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.پرسش-و-پاسخ-(سخت-افزار-عمومی)/page76) شاید به کارتون بیاد.

خیلی ممنونم ارمین جان.

مثل همیشه کار درست و با تجربه=d>