PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هنگ کردن کارت گرافیک در هنگام بازی

uid.mgh
2013/06/03, 23:29
سلام یک دو هفته ای هست من بازی نصب کردم از تامب ریدر تا چند تایی دیگه بعد از اینکه 20 دقیقه بازی می کنم بازی صحنه آهسته میشه تیکه تیکه حرکت می کنه می خواستم بدونم مشکل از کجاست و آیا از ویروسه یلا کارت گرافیک کفاف نمیده؟
با تشکر

Reza Eshraghi
2013/06/03, 23:32
سلام یک دو هفته ای هست من بازی نصب کردم از تامب ریدر تا چند تایی دیگه بعد از اینکه 20 دقیقه بازی می کنم بازی صحنه آهسته میشه تیکه تیکه حرکت می کنه می خواستم بدونم مشکل از کجاست و آیا از ویروسه یلا کارت گرافیک کفاف نمیده؟
با تشکر

سلام دوست عزیز ! باید در انجمن سؤالات و مشکلات سخت افزاری (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.سوالات-و-مشکلات-سخت-افزاری) تاپیک ایجاد می کردید ! ضمناً تبریک میگم !! اولین تاپیک شما در فروم در بخش نامناسب ایجاد شد ! خدا به خیر کنه !!!!!
آرمین جان ! زحمت انتقال تاپیک با شما !

ARMIN
2013/06/03, 23:37
با تشکر

دوست عزیز،

اطلاعات کامل سخت افزار سیستمتون رو بفرمایید؟
چه ویندوزی روی سیستم نصبه؟ آ
یا ویندوز آپدیت و به روز شده است یا خیر؟
مدل ضد ویروس و اینکه ایا به روز هست یا خیر؟

پ . ن: ممنون رضا جان

Reza Eshraghi
2013/06/03, 23:47
دوست عزیز،

اطلاعات کامل سخت افزار سیستمتون رو بفرمایید؟
چه ویندوزی روی سیستم نصبه؟ آ
یا ویندوز آپدیت و به روز شده است یا خیر؟
مدل ضد ویروس و اینکه ایا به روز هست یا خیر؟

پ . ن: ممنون رضا جان

و در تکمیل فرمایش آرمین عزیز ؛
از به روز بودن درایور گرافیکتون اطمینان حاصل کنید !
دمای پردازنده رو هم چک کنید !

uid.mgh
2013/06/05, 10:37
رم:2گیگ
گرافیک:1 گیگ 9500 جی تی جی فورس
نود 32
درایور گرافیک آپدیت هست

7777
2013/06/05, 11:00
رم:2گیگ
گرافیک:1 گیگ 9500 جی تی جی فورس
نود 32
درایور گرافیک آپدیت هست

دوست عزیز اگر جزئیات بازی رو روی medium یا بالاتر گذاشتی کارت گرافیک شما برای بازی ضعیف می باشد.

ARMIN
2013/06/05, 11:04
دوست خوبم چیزی که مشخصه هم میزان رم شما کمه و هم کارت گرافیکتون خیلی ضعیفه. اگر تنظیمات گرافیکی بازی در حداقل است Low setting و باز هم گیر میکنه، پیشنهاد میدم کلا" سیستمتون رو ارتقا بدید.

Yaser_Aramesh
2013/06/05, 11:17
Tomb Rider با GT 9500 ؟؟ فکر کنم رم اتون هم DDR2 800Mhz باشه که دیگه اصلا هیچی ! مثل سیستم من ! البته لازم به ذکره که پردازنده هم مهمه

کلا بیخیال Tomb Rider و بازی های جدید بشید . قطعات رو بفروشید و 2 تومن هم بزارید روش یه سیستم جدید بگیرید که لااقل با کیفیت متوسط بتونید بازی کنید