PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سیستم بالا نمیاد

ahmadrz
2013/05/30, 08:03
سلام دوستان
امروز صبح که pc رو روشن کردم با مشکل ناگواری مواجه شدم موضوع از این قراره که تا دیشب سیستم هیچ مشکلی نداشت تا امروز صبح که سیستم رو روشن کرم تا بازی که دیروز گرفتم تو هارد کپی کنم که یه دفعه بین کپی کردن صفحه سیاه شد گفتم مشکلی نیست پیش میاد دیگه دستی سیستم رو ریستارت کردم دو باره که ویندوز بالا اومد این دفعه زودتر تصویررفت دوباره ریست کردم دیگه بالا نیومد در کیس رو باز کردم کارت و باتری مادر برد رو یه بار در اوردم بعد جا زدم دوباره روشن کردم سیستم بالا اومد ولی بعد از چند ثانیه خودش خاموش شد فکر کرم کارتم حتما جان به جان افرین تسلیم کرده ولی فکر نکنم مشکل از کارت باشه چون یه کارت دیگه اوردم وصل کردم به محض اینکه دستگاه رو روشن میکنی درجا خاموش میشه به نظرتون
مشکل چیه؟

Castiel
2013/05/30, 08:09
دوست عزیز خمیر سیلیکون خنک کننده پردازنده را چک کنید. ممکن است به دلیل بالا بودن دمای پردازنده، سیستم به صورت خودکار خاموش شود. البته این فقط یک احتمال است و باید موارد دیگری هم چک شود.

Hessam
2013/05/30, 08:10
دمای پردازنده تون رو چک می کردید...؟!
ممکنه از دمای بالای پردازنده باشه که سیستم برای جلوگیری از آسیب دیدن به پردازنده، سیستم رو خود به خود خاموش می کنه!
البته احتمال هست. باید بررسی بشه از این حیث.

Reza Eshraghi
2013/05/30, 08:16
سلام دوستان
امروز صبح که pc رو روشن کردم با مشکل ناگواری مواجه شدم موضوع از این قراره که تا دیشب سیستم هیچ مشکلی نداشت تا امروز صبح که سیستم رو روشن کرم تا بازی که دیروز گرفتم تو هارد کپی کنم که یه دفعه بین کپی کردن صفحه سیاه شد گفتم مشکلی نیست پیش میاد دیگه دستی سیستم رو ریستارت کردم دو باره که ویندوز بالا اومد این دفعه زوددتر تصویررفت دوباره ریست کردم دیگه بالا نیومد در کیس رو باز کردم کارت و با باطری مادر برد رو یه بار در اوردم بعد جا زدم دوباره روشن کردم سیستم بالا اومد ولی بعد از چند ثانیه خودش خاموش شد فکر کرم کارتم حتما جان به جان افرین تسلیم کرده ولی فکر نکنم مشکل از کارت باشه چون یه کارت دیگه اوردم وصل کردم به محض اینکه دستگاه رو روشن میکنی درجا خاموش میشه به نظرتون
مشکل چیه؟

سلام دوست عزیز ! لطفاً مشخصات سیستمتون رو ذکر کنید تا بهتر بتونیم راهنمایی کنیم !
پیشنهاد می کنم علاوه بر مواردی که مدیر کل و حسام خان گفتن رم و پاور رو هم چک کنید !

ahmadrz
2013/05/30, 08:23
ممنون از پاسخ های سریع شما ولی فکر نکنم مشکل از پردازنده باشه چون به محض روشن کردن سیستم خاموش میشه یعنی تو این یه ثانیه دمای پردازنده بالا میره؟ راستی سیستم من اینه
Main:Asus m5a97 pro
Cpu:fx-6100
Ram:g.skill ripjaws x 4x2G
Vga:7850
Power: green 785b

Reza Eshraghi
2013/05/30, 08:36
ممنون از پاسخ های سریع شما ولی فکر نکنم مشکل از پردازنده باشه چون به محض روشن کردن سیستم خاموش میشه یعنی تو این یه ثانیه دمای پردازنده بالا میره؟ راستی سیستم من اینه
Main:Asus m5a97 pro
Cpu:fx-6100
Ram:g.skill ripjaws x 4x2G
Vga:7850
Power: green 785b

مرسی بابت گذاشتن قطعات سیستم ! من خودم هم با شما هم عقیده ام !
جسارتاً باتری مادربرد رو که بیرون آوردید درست جا زدید ؟ رم ها رو هم پیشنهاد می کنم تک به تک و اسلات به اسلات چک کنید ! قطعاً مشکل از گرافیک نیست ! شاید مشکل از اسلات گرافیک روی مادربرد باشه!
در صورت امکان سیستم رو با یه پاور دیگه هم چک کنید !

amir1364
2013/05/30, 09:31
مشکل از دمای بالای پردازنده هستش خمیر سیلکون رو عوض کنی درست میشه و یا اینکه پاور شما دچار ایراد شده

ahmadrz
2013/05/30, 11:40
دوستان خیلی ممنون از راهنمایی های شما مشکل حل شد.مشکل این بود که یکی از رم ها احتمالا به خاطر حرکت دادن کیس از جاش حرکت کرده بود که یه بارکل رم ها رو دوباره جا زدم دیگه بعد از روشن کردن سیستم خاموش نشد.

Reza Eshraghi
2013/05/30, 13:53
دوستان خیلی ممنون از راهنمایی های شما مشکل حل شد.مشکل این بود که یکی از رم ها احتمالا به خاطر حرکت دادن کیس از جاش حرکت کرده بود که یه بارکل رم ها رو دوباره جا زدم دیگه بعد از روشن کردن سیستم خاموش نشد.

خواهش می کنم ! خدا رو شکر ! موفق باشید !:)