PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : haswel تا 24 خرداد روی لبتابا میاد؟

talaiee
2013/05/28, 08:40
سلام

من می خوام لبتاب بگیرم گفتم تا قبل از ... خریدمو انجام بدم
قراره 4 آگوست یعنی 7 روز دیگه پردازنده جدید اینتل haswell رونمایی بشه ، تا 24 خرداد روی لبتابا میاد بنظر شما؟

amir1364
2013/05/28, 10:16
آره بهتره صبر کنی تا بیاد صد در صد کارایی این نوع پردازنده ها و مصرفشون فرق خواهد داشت نسبت به نسل قبلی

ARMIN
2013/05/28, 10:40
سلام

من می خوام لبتاب بگیرم گفتم تا قبل از انتخابات خریدمو انجام بدم
قراره 4 آگوست یعنی 7 روز دیگه پردازنده جدید اینتل haswell رونمایی بشه ، تا 24 خرداد روی لبتابا میاد بنظر شما؟

دوست عزیز میتوانید این دست سوالات را در تاپیک پرسش و پاسخ (سخت افزار عمومی) (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.پرسش-و-پاسخ-(سخت-افزار-عمومی)) مطرح کنید.

Reza Eshraghi
2013/05/28, 10:50
سلام

من می خوام لبتاب بگیرم گفتم تا قبل از انتخابات خریدمو انجام بدم

سلام دوست عزیز ! تا این تاریخ که اصلاً و ابداً !!! تا شرکت ها بخوان لپ تاب های مجهز به Haswell رو تولید انبوه کنند و تا بخواد درست و حسابی وارد کشور ما بشه حداقل میشه واسه زمستون امسال !!

talaiee
2013/05/28, 14:32
بنظر شما تا زمستون صبر کنم برای اینکه بیاد میرزه؟
30 درصد مصرف برق کمتر، 3 برابر سرعت بیشتر، پشتیبانی از 4k (احتمالا با اومدن این پردازنده باید شاهد لبتابهای 4k باشیم)

ARMIN
2013/05/28, 15:28
30 درصد مصرف برق کمتر، 3 برابر سرعت بیشتر، پشتیبانی از 4k (احتمالا با اومدن این پردازنده باید شاهد لبتابهای 4k باشیم)

والا اگر میخواهید صبر کنید مبلغی رو که برای خرید لپتاپ در نظر گرفید به ارز تبدیل کنید که در صورت پایین آمدن ارزش ریال، توانایی شما برای خرید لپ تاپ تا زمستون پایینتر از این نیاد.

Yaser_Aramesh
2013/05/29, 09:52
خب کدگشایی 4K رو میتونن انجام بدن , صفحه نمایش 4k لازمه برای دیدنشون.اصلا لپتاپ با صفحه نمایش 4K اومد , پولشو دارین بخرین ؟

در پایان هم توصیه میکنم همین امروز یه لپتاپ مناسب با توجه به بودجه و قیمت به کارایی بخرید .