PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیش فرض بالا نیامدن هارد اکسترنال مدل seagate

mani_wittyboy
2013/05/24, 19:03
من یه هارددیسک اکسترنال 500gig دارم مدتی بود که وقتی میخواستی ازش اطلاعاتو کپی بگیری یا توش اطلاعات بریزی کند کپی میشد یا اصلا بعضی اوقات دیگه گیر میکرد و کپی نمیشد و اگرم میخواستی اطلاعاتشو حالا یا عکس باشه یا فیلم بازش کنی خیلی دیر باز میکرد یا هنگ میکرد به طوری که مثلا اگه فیلمی رو باز میکردی خیلی کند نشون میداد و تیک تیک داشت، نمیدونستم چه بلایی سر هاردم اومده؟!
بعد از همه ی این داستان ها حالا مشکلم بدتر شد حالا وقتی کابل هاردو وصل میکنم دیگه درایو هاردم بالا نمیاد و فقط تو نوار ابزار پایین فقط نشون میده که کابل وصله و وقتی وصل میشه سیستمو یه جورایی مختل میکنه حتی دیگه نمیتونم درایوهای هارد اینترنالمو باز کنم و هرچیو میخوام باز کنم نمیاد بالا و وقتی کابلو میکشم تمام برنامه ها و پنجره هایی که کلیک کردم یه هو میاد بالا یعنی چه بلایی سر هاردم اومده یعنی چه اتفاقی افتاده یعنی دیگه درست نمیشه؟!!!!!!!!
تورو خدا کمکم کنین من دارم دیوونه میشم هم کلی پول هاردمه هم کلی فیلم تو هاردمه که نمیخوام از دستش بدم با خونو دل دانلودشون کردمفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Castiel
2013/05/24, 19:44
دوست عزیز هارد شما مشکل سخت افزاری دارد و باید توسط یک تعمیرکار خوب بررسی شود.

البته با تعویض کابل ساتا هم می توانید یکبار تست کنید.

mani_wittyboy
2013/05/24, 22:58
یعنی اطلاعات داخل هاردم پاک میشه؟!!!!!!!!![-o