PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پخش نشدن بوق بایوس مادربرد msi b75ma-e33

hossssein
2013/05/11, 15:51
سلام
من تازه یه سیستم با مادربرد msi b75ma-e33 نصب کردم. اسپیکر هم روی مادربرد نصب کردم وقتی که کامپیوتر رو روشن می کنم صدای بوق تایید بایوس نمیاد . هرر کاری می کنم نمیشه لطفا کمک کنید.:-s

ARMIN
2013/05/11, 16:03
دوست خوبم. حالا مگه مشکلی داره؟ یا سیستم به مشکلی برخورده؟

hossssein
2013/05/11, 16:08
سلام
من تازه یه سیستم با مادربرد msi b75ma-e33 نصب کردم. اسپیکر هم روی مادربرد نصب کردم وقتی که کامپیوتر رو روشن می کنم صدای بوق تایید بایوس نمیاد . هرر کاری می کنم نمیشه لطفا کمک کنید.:-s
خب باید صدای بوق تایید بایوس بیاد . لازم میشه

ARMIN
2013/05/11, 16:13
بایوس رو ریست کن، ببین صداش میاد یا نه.

hossssein
2013/05/11, 16:16
بایوس رو ریست کن، ببین صداش میاد یا نه.
باتری رو درآوردم از دوباره جا زدم . بازم درست نشد . نکنه مادربرد مشکل د اره ؟

amir1364
2013/05/11, 16:17
دوست من احتمالاً یا اسپیکرت که به مادربور وصل میشه خرابه یا محل اتصال پایه های اسپیکرت خراب شده اینا رو چک کن یه اسپیکر دیگه بنداز روش ببین کار میکنه b-)

hossssein
2013/05/11, 16:24
دوست من احتمالاً یا اسپیکرت که به مادربور وصل میشه خرابه یا محل اتصال پایه های اسپیکرت خراب شده اینا رو چک کن یه اسپیکر دیگه بنداز روش ببین کار میکنه b-)
همین اسپیکر رو با سیستم دیگه تست کردم مشکلی نداشت و صدای بوق میاد. با یه اسپیکر دیگه هم تست کردم بازم صدا نمیاد.مادر برد رو من تازه دیروز خریدم.

hossssein
2013/05/11, 16:31
از همتون بابت راهنمایی مچکرم.

ARMIN
2013/05/11, 17:39
گزینه ای به اسم Quick Boot یا Fast Boot ممکنه فعال باشه، اونو Disable کن. شاید مشکل برطرف بشه. جای قطب های مثبت و منفی اسپیکر رو عوش کن.

armin8
2014/03/05, 10:57
من هم این مادربورد رو دارم، صدای بوق نمیده، این مشکل نیست، شاید زمانی که مشکلی باشه فقط بوق بزنه، ram رو جدا کن، روشن کن ببین بوق میزنه؟
مشکلی که من با این مادر برد دارم اینه که 2تا پورت usb 2.0 که در کنار پورت lan قرار دارن، هر وسیله ای که بهشون وصل میکنم درست کار نمیکنه و وقتی از troubleshoot استفاده میکنم به من میگه usb composit device is an older usb device and might not work with usb 3.0 کمکم کنین من به این پورت ها نیاز دارم اما کار نمیکنه!!

Reza Eshraghi
2014/03/05, 11:03
من هم این مادربورد رو دارم، صدای بوق نمیده، این مشکل نیست، شاید زمانی که مشکلی باشه فقط بوق بزنه، ram رو جدا کن، روشن کن ببین بوق میزنه؟
مشکلی که من با این مادر برد دارم اینه که 2تا پورت usb 2.0 که در کنار پورت lan قرار دارن، هر وسیله ای که بهشون وصل میکنم درست کار نمیکنه و وقتی از troubleshoot استفاده میکنم به من میگه usb composit device is an older usb device and might not work with usb 3.0 کمکم کنین من به این پورت ها نیاز دارم اما کار نمیکنه!!

سلام آقا آرمین عزیز ! به فروم سخت افزار خوش آمدید ! @};-
برادر به تاریخ استارت این تاپیک نگاهی بندازید !
این تاپیک مربوط به 10 ماه قبله ! تاپیک قدیمی رو آوردید بالا !