PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند سوال عمومی در مورد فرستادن فکس با استفاده از دستگاه

nima-s
2013/05/07, 17:03
با سلام خدمت کاربران محترم
چند سوالی در رابطه با ارسال فکس بوسیله دستگاه فکس دارم.ازتون تقاضا دارم لطفا راهنماییم کنین

1-بصورت کلی دستگاه های فکس کاغذ هایی با چه سایزی رو فکس میکنن؟
فقط a4 توسط دستگاه ها فکس میشه یا a3 و سایر سایز های بزرگتر و کوچکتر هم توسط دستگاه فکس ارسال میشه؟

2-ایا فرستادن فکس با استفاده از دستگاه نیاز به اتصال به رایانه هم داره؟اگر نیازه ایا هر دستگاه فکس یک درایور یا نرم افزار مخصوصی داره؟

3-ایا اگر دستگاه فکس به رایانه متصل بشه میشه فایل وردی رو برای مقصد فرستاد؟
اگر جواب مثبته ایا باید این فایل ورد در سایز مخصوصی نوشته بشه؟یا مثلا با فونت و حالت صفحه مخصوصی فرستاده بشه؟
و در صورتی که فایل ورد یا پی دی اف یا اکسلی فرستاده بشه این فایل ارسالی ایا در همه دستگاه ها قابلیت چاپ داره؟ و اگر داره به چه صورتی چاپ میشه؟بصورت اصلش؟یا با تغییر؟اگر تغییر میکنه تغییرات به چه صورتیست؟

4-اگر فایل فرستاده شده توسط مبدا بزرگتر از حداکثر سایز ممکن برای چاپ در دستگاه مقصد باشه در اون صورت چه اتفاقی می افته؟ایا چاپ نمیشه؟ یا اینکه چاپ میشه اما بصورت اتوماتیک تغییر سایز میده؟

5-انواع خطاهای ممکن در هر دو قسمت دریافت و ارسال فکس را لطفا معرفی کنین. و در صورت اتفاق افتادن هر کدام از خطاها مشخص کنید ایا هزینه ای کسر خواهد شد یا خیر؟

6-هزینه ارسال و دریافت مصوب فکس به داخل یا خارج کشور در سال 1392 چنده؟سال 91 رو دارم اما دنبال فایل سال 92 میگردم

7-هر صفحه a4 فکس چند ثانیه طول میکشه تا توسط دستگاه اسکن ، ارسال و در نهایت تحویل مقصد داده بشه؟

8-ایا امکان فکس پشت و رو وجود داره؟

9-امکان ارسال چند صفحه در هر دور فکس وجود داره؟

10-اگر نکته ای ریز در مورد ارسال و دریافت فکس میدونین که در بالا پرسیده نشده لطفا راهنماییم کنین که ازتون ممنون میشم

Castiel
2013/05/07, 18:23
با سلام خدمت کاربران محترم
چند سوالی در رابطه با ارسال فکس بوسیله دستگاه فکس دارم.ازتون تقاضا دارم لطفا راهنماییم کنین

1-بصورت کلی دستگاه های فکس کاغذ هایی با چه سایزی رو فکس میکنن؟ به طور معمول همه A4 پشتیبانی می کنند
فقط a4 توسط دستگاه ها فکس میشه یا a3 و سایر سایز های بزرگتر و کوچکتر هم توسط دستگاه فکس ارسال میشه؟ سایز کوچکتر هم فکس می کنند ولی A3 را مطمئن نیستم عزیز

2-ایا فرستادن فکس با استفاده از دستگاه نیاز به اتصال به رایانه هم داره؟اگر نیازه ایا هر دستگاه فکس یک درایور یا نرم افزار مخصوصی داره؟ برای فکس کردن نیازی به کامپیوتر ندارید، در دستگاه های چهار کاره که پرینتر، اسکنر، فکس و کپی هستند هم می توانید بدون کامپیوتر و فقط با یک خط تلفن می توانید عملیات فکس را انجام دهید

3-ایا اگر دستگاه فکس به رایانه متصل بشه میشه فایل وردی رو برای مقصد فرستاد؟ برای این کار یکسری نرم افزار وجود دارد که حتی بدون فکس هم می توانید اسناد را ارسال کنید.
اگر جواب مثبته ایا باید این فایل ورد در سایز مخصوصی نوشته بشه؟یا مثلا با فونت و حالت صفحه مخصوصی فرستاده بشه؟ فایل ورد هم باید A4 که سایز استاندارد است، باشد
و در صورتی که فایل ورد یا پی دی اف یا اکسلی فرستاده بشه این فایل ارسالی ایا در همه دستگاه ها قابلیت چاپ داره؟ و اگر داره به چه صورتی چاپ میشه؟بصورت اصلش؟یا با تغییر؟اگر تغییر میکنه تغییرات به چه صورتیست؟ وقتی سایز مبدا استاندارد باشد هیچ مشکلی وجود ندارد و به هر حال در حالت ارسال از کامپیوتر هم این استاندارد ها رعایت می شود و نمی توانید در ابعاد بزرگتر یا کوچکتر ارسال کنید

4-اگر فایل فرستاده شده توسط مبدا بزرگتر از حداکثر سایز ممکن برای چاپ در دستگاه مقصد باشه در اون صورت چه اتفاقی می افته؟ایا چاپ نمیشه؟ یا اینکه چاپ میشه اما بصورت اتوماتیک تغییر سایز میده؟ فکر نمی کنم تغییر سایزی در کار باشد و کلا دستگاه مقصد نمی تواند دیتا را دریافت کند و پیغام خطا می دهد

5-انواع خطاهای ممکن در هر دو قسمت دریافت و ارسال فکس را لطفا معرفی کنین. و در صورت اتفاق افتادن هر کدام از خطاها مشخص کنید ایا هزینه ای کسر خواهد شد یا خیر؟ به طور معمول خطای رایج، از خطوط تلفن است و مشکلات دستگاه هم به طور معمول سخت افزاری و از ریبون است که باید در سیکل مشخص تعویض شود

6-هزینه ارسال و دریافت مصوب فکس به داخل یا خارج کشور در سال 1392 چنده؟سال 91 رو دارم اما دنبال فایل سال 92 میگردم اطلاعی از این مسئله ندارم

7-هر صفحه a4 فکس چند ثانیه طول میکشه تا توسط دستگاه اسکن ، ارسال و در نهایت تحویل مقصد داده بشه؟ سرعت هر دستگاه متفاوت است و مانند پرینتر ها در دفترچه راهنما یا روی جعبه مشاهده کنید که در هر دقیقه چند صفحه فکس می کند

8-ایا امکان فکس پشت و رو وجود داره؟ بله، بعضی از دستگاه های چهار کاره این قابلیت را دارند

9-امکان ارسال چند صفحه در هر دور فکس وجود داره؟ این مسئله هم در هر دستگاه متفاوت است

10-اگر نکته ای ریز در مورد ارسال و دریافت فکس میدونین که در بالا پرسیده نشده لطفا راهنماییم کنین که ازتون ممنون میشم

سلام دوست عزیز

پاسخ ها با رنگ قرمز Bold روبروی هر سوال نوشته شده است.

nima-s
2013/05/08, 00:40
از جوابی که دادین خیلی خیلی ممنونم و ازتون تشکر ویژه ای میکنم هم استانی عزیز!

راستش چند روز پیش متوجه شدم در کشور سایتی قدرتمند برای (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) ارسال فکس به (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) صورت انلاین وجود داره که نیازی به (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) خرید دستگاه گران فکس و (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) هیچ گونه نرم افزاری نداره و (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) کاملا تحت وبه

خوب اگر این طور باشه که هست (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) خیلی بصرفست و (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) این برای (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) کسب و (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) کارهای تجاری یک موقعیت عالی بحساب میاد.مثلا برای (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) منی که قراره یک خدمات کامپیوتری با (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) حداقل سرمایه ایجاد کنم خیلی موقعیت خوبیه.چون دیگه نیازی نیست این همه هزینه برای خرید دستگاه بدم.و از همین خدمات انلاین استفاده میکنم.

اما قبل از (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) عضویت در این سایت فارسی خواستم از (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) شما دوستان یک مشوری بگیرم ببینم ایا میشه (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) به (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) این سایت در مورد خدمت رسانی بی عیب (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) یا کم عیب (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) درست مانند دستگاه فکس واقعی اعتماد کرد؟

حداقل چیزی که به (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) نظرم میرسه اینه که باید سرعت ارسالش از (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) سرعت ارسال دستگاه فکس کمتر باشه
از دوستان خواهشمندم فاکتور های قوت و (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) ضعف ارسال فکس بصورت انلاین رو با (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) دستگاه های ارسال فکس لیست و (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) بیان کنن تا بتونیم اگاهانه یکی از (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) این دورو برای (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) ارسال فکس انتخاب کنیم.
منظور ازاین 2 یعنی بین خرید دستگاه فکس که برای من واقعا با این سرمایه کم مشکله و انتخاب سرویس انلاین ارسال فکس هست

ادرس سایت ارسال فکس انلاین:

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

دوست دارم قبل از انتخاب سایت بالا بعنوان جایگزین اصلی بجای دستگاه با راهنمایی دوستان معایب این کار رو بدونم تا بعدا خدایی نکرده تو موقعیت های سخت گیر نکنم و از کارم پشیمون نشم.

ممنونم از پاسخگویی خوب کاربران این انجمن
(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)