PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب درایور و با نیامدن تصویر

soroushsj
2013/05/05, 23:11
با سلام
من یک مدا کارت گرافیک ati hd 5670 2 gig دارم وقتی که درایور را نصب میکنم بعد از ریستارت تصویر بالا نیامده و باید دوباره از اول ویندوز نصب کنم
باید من چیکار کنم آیا کارت گرافیک درست می شود یا نه
با تشکر

7777
2013/05/05, 23:13
با سلام
من یک مدا کارت گرافیک ati hd 5670 2 gig دارم وقتی که درایور را نصب میکنم بعد از ریستارت تصویر بالا نیامده و باید دوباره از اول ویندوز نصب کنم
باید من چیکار کنم آیا کارت گرافیک درست می شود یا نه
با تشکر

کدوم نسخه درایور رو نصب میکنی؟ بهتره آخرین ورژن رو دانلود و نصب کنی

th e nd
2013/05/06, 06:11
اگر مادربورد شما دارای اسلات pci دیگری هم هست روی اون هم امتحان کنید و نتیجه رو اعلام فرمایید.

ARMIN
2013/05/06, 08:22
از درایور داخل dvd درایورش استفاده کنید.

Poorya_Lion
2013/05/06, 09:05
معمولاً کارت گرافیک هایی که قلع سرد می شن یا مشکل سخت افزاری دارند بعد از نصب ویندوز تصویر می دن ولی بعد از نصب درایور دقیقاً بعد از لودینگ ویندوز گیر می کنند. انشالله که با تعویض درایور و راهنمایی های دوستان مشکلت حل بشه. اگه نشه از کارتتون هستش.

iSteve
2013/05/06, 10:14
یادم میاد با سیستم یکی از دوستام به یه مشکل مشابهی خوردم که تا اونجایی که یادم میاد با استفاده از یه dvdویندوز دیگه که بسیار عالی بود، مشکل حل شد البته چیز زیادی یادم نیست از اون ماجرا، ولی این راه رو هم امتحان کنید بد نیست.
ضمن اینکه بفرمایید چند بار ویندوز عوض کردین و نشد؟ قبل از این اتفاق چه کارهایی کرده بودین؟ مثلا سیستم ویروسی شده بعد مجبور شدین ویندوز عوض کنید و بعد این مشکل پیش اومد؟ یا به تازگی این کارت گرافیکو خریداری کردین و بعد از نصب کارت و درایورهاش این مشکل بوجود اومد؟ لطفا یه توضیح کامل بدین که قبل از این اتفاق چه مشکلی داشته و چه کارهایی انجام دادین؟

soroushsj
2013/05/06, 14:31
با سلام و عرض ادب
والا کارتم نیم سوز شد فرستادم شرکت ماتریکس برای تعویض تا این مدت که کارتم از تهران برسه به دستم رفتم یه کارت دست دوم خریدم / همینی که الان این مشکل داره به خدا روی 3 الی 5 سیستم دیگه امتحان کردیم تا وقتی درایور نصب نیست کارت خیلی سالم کار میکنه ولی تا انواع درایو ها رو که نصب کردیم وقتی سیستم ریستارت میشود دیگه هیچ تصویری نمیاد بالا آیا میشه این کارت را تعمیر کرد یا نمیشه
ممنون

soroushsj
2013/05/06, 14:34
سلام
هرکاری که بگی انجام دادم حتی از قسمت device manager هم فایل را به کارت گرافیک شناختوندم اما باز هم همان مشکل تصویر نیامدن ویندوز موقع ریستارت

soroushsj
2013/05/06, 14:36
سلام هر کدوم که شما مد نظر داری از ورژن 3 سال پیش تا به الان همش نصب کردم و بعد ریستارت کارت گرافیک تصویر نمیده

soroushsj
2013/05/06, 17:00
سلام فقط یک اسلت pci-e داره

iSteve
2013/05/06, 18:47
با سلام و عرض ادب
والا کارتم نیم سوز شد فرستادم شرکت ماتریکس برای تعویض تا این مدت که کارتم از تهران برسه به دستم رفتم یه کارت دست دوم خریدم / همینی که الان این مشکل داره به خدا روی 3 الی 5 سیستم دیگه امتحان کردیم تا وقتی درایور نصب نیست کارت خیلی سالم کار میکنه ولی تا انواع درایو ها رو که نصب کردیم وقتی سیستم ریستارت میشود دیگه هیچ تصویری نمیاد بالا آیا میشه این کارت را تعمیر کرد یا نمیشه
ممنون
اگه روی چندتا سیستم این کارتو نصب کردین و بعد از نصب درایور همین مشکل پابرجا بود صددرصد کارت گرافیک مشکل داره و اگه گارانتی داره باید بره گارانتی و اگه نداره باید به یه تعمیرکار حرفه ای که با اون آشنا هستین بدین تا اگه تعمیر شدنی بود تعمیرش کنه اگه نبود به کلکسیون قطعات سوخته تون اضافه اش کنید!

soroushsj
2013/05/06, 21:50
اگه روی چندتا سیستم این کارتو نصب کردین و بعد از نصب درایور همین مشکل پابرجا بود صددرصد کارت گرافیک مشکل داره و اگه گارانتی داره باید بره گارانتی و اگه نداره باید به یه تعمیرکار حرفه ای که با اون آشنا هستین بدین تا اگه تعمیر شدنی بود تعمیرش کنه اگه نبود به کلکسیون قطعات سوخته تون اضافه اش کنید!
سلام وقت بخیر شما یه تعمیر کار مناسب سراغ نداری که کارت تعمیر کنه ممنون