PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با مانیتور 3 بعدی

ali.ps4
2013/05/03, 04:26
با سلام.من یه سینما 3دی الجی مدل 2342P گرفتم.مشکل من اینه که وقتی که از منویه دستگاه میخوام قابلیت 3D رو فعال کنم این پیغام رو میده 3D MENU IS NOT AVAILABLE ON CURRENT INPUT SOURCE.
از تبدیل hdmi به dvi هم استفاده کردم ولی تصویر رو نمیاره.از کابل vga هم که استفاده میکنم پیغام بالا رو میده.دوستان راهنمایی بفرمائید ممنون میشم.مشکل از کارت گرافیک هست؟

Reza Eshraghi
2013/05/03, 17:26
با سلام.من یه سینما 3دی الجی مدل 2342p گرفتم.مشکل من اینه که وقتی که از منویه دستگاه میخوام قابلیت 3d رو فعال کنم این پیغام رو میده 3d menu is not available on current input source.
از تبدیل hdmi به dvi هم استفاده کردم ولی تصویر رو نمیاره.از کابل vga هم که استفاده میکنم پیغام بالا رو میده.دوستان راهنمایی بفرمائید ممنون میشم.مشکل از کارت گرافیک هست؟

سلام دوست عزیز! همون طور که حتماً خودتون هم میدونید مفهوم این پیغام اینه که حالت 3d روی سورس ورودی که شما استفاده کردید در دسترس نیست و غیرفعاله ! اگه از لحاظ ساپورت کردن گرافیکتون از hdmi ، محدودیت ندارین از کابل hdmi استفاده کنید و از تبدیل استفاده نکنید !! متاسفانه سایت مادیران هم غیرفعال شده و نتونستم اونجا براتون چیزی پیدا کنم !!

AmirMahmood
2013/05/03, 18:00
تا اون جایی که میدونم باید حتما 120 هرتز باشه که نه vga و نه hdmi می تونه این نرخ رو انتقال بده و فقط dvi ف***نم باشه و dp .
پس احتمالا شما نمی تونید از tv تون 3d استفاده کنید وقتی با این کابل ها وصل می کنید

magiteq
2013/05/03, 18:59
تا اون جایی که میدونم باید حتما 120 هرتز باشه که نه vga و نه hdmi می تونه این نرخ رو انتقال بده و فقط dvi ف***نم باشه و dp .
پس احتمالا شما نمی تونید از tv تون 3d استفاده کنید وقتی با این کابل ها وصل می کنید

این مانیتور passive بیشتر از 60هرتز نیست

ali.ps4
2013/05/03, 19:43
سلام دوست عزیز! همون طور که حتماً خودتون هم میدونید مفهوم این پیغام اینه که حالت 3d روی سورس ورودی که شما استفاده کردید در دسترس نیست و غیرفعاله ! اگه از لحاظ ساپورت کردن گرافیکتون از hdmi ، محدودیت ندارین از کابل hdmi استفاده کنید و از تبدیل استفاده نکنید !! متاسفانه سایت مادیران هم غیرفعال شده و نتونستم اونجا براتون چیزی پیدا کنم !!
متاسفانه کارت گرافیکم پورت hd نداره.سوال من هم اینه که از چه کارت گرافیکی استفاده کنم که قابلیت 3D رو داشته باشه.جالب اینجاست که وقتی از گیرنده دیجیتال و از طریق کابل اچ دی وصل میکنم و فلش میزنم به گیرنده به راحتی میشه فیلم رو سه بعدی کرد ولی وقتی لپ تاپ رو با پورت اچ دی وصل میکنم بازم همون پیغام عدم پشتیبانی رو میده.دیگه حسابی کلافم کرده.