PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : fatal error حین نصب برنامه اسکنر

abbas-t
2013/04/29, 10:28
با سلام
در موقع نصب برنامه اسکنر ارور داده میشه به سایت سازنده رفتم اما چیزی دستگیرم نشد متن ارور را میزارم

fatal error during installation module C:\program files\hp\digital imaging\bin\hpqcxs08.dll failed to register.HRESUIT-2147024891

در ضمن مدل اسکنر g2710 شرکت اچ پیه و درایورشو از خود سایت گرفتم

th e nd
2013/04/29, 10:46
با سلام
در موقع نصب برنامه اسکنر ارور داده میشه به سایت سازنده رفتم اما چیزی دستگیرم نشد متن ارور را میزارم

fatal error during installation module C:\program files\hp\digital imaging\bin\hpqcxs08.dll failed to register.HRESUIT-2147024891

در ضمن مدل اسکنر g2710 شرکت اچ پیه و درایورشو از خود سایت گرفتم
در هنگام نصب Run as Administrator رو بزنید ببنید جواب میده یا نه.

Castiel
2013/04/29, 11:04
دوست عزیز به نظر شما سوال و مشکل شما چه ارتباطی به بخش سخت افزار آکادمیک دارد؟ واقعا دوستان یا سواد خواندن ندارند یا اینکه واقعا مشکل دارند. این همه توضیحات زیر هر انجمن موجود است. واقعا خواندن و درک کردن این توضیحات خیلی سخت است؟

abbas-t
2013/04/29, 21:50
دوست عزیز به نظر شما سوال و مشکل شما چه ارتباطی به بخش سخت افزار آکادمیک دارد؟ واقعا دوستان یا سواد خواندن ندارند یا اینکه واقعا مشکل دارند. این همه توضیحات زیر هر انجمن موجود است. واقعا خواندن و درک کردن این توضیحات خیلی سخت است؟

از بابت اشتباهی که مرتکب شدم عذر میخوام ،اما فکر کنم برای کسی که اولین باره که در جای نامناسب پست میده ،لحن شما
دوستانه نیست ،واحساس میکنم با خود بزرگ بینی همراه است ،ایا شما هم در اول کار حرفه ای بودید،کاش عبارت دوست عزیز را در اول پیامتون نمینوشتید!!!