PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جدال بخار شوی با کامپوتر!!!! مشکل اساسی!!!!

iranmanoto
2013/04/17, 21:17
سلام دوستان :((:((
امروز به سرم زد که سیستم رو تمیز کنم!! چون یه یکی 2 ماهی میشد که دست بهش نزدم!
خلاصه- با بخار شوی افتادم به جونش وقت کارم باهاش تموم شد کلی کیف کردم! شده بود مثل روز اولش:>
بعد با سشوار خشکش کردم - وقتی قطعات سیستم رو دوباره سر هم کردم ولی سیستم روشن نشد! پاور رو تست کردم دیدم سالمه دوباره سیستم رو بستم و سیستم روشن شد
ولی تا میرفتم تو بایوس تا دوباره اورش کنم سیستم ریست میشد و یکبار که ریست شد دیگه سیستم تصویر نداد!
بعد از ریست بایوس دو سه بار تصویر نداد تا بالا خره دفعه 4م تصویر داد ولی وقتی امد که بزنم ویندوز7 رو بیاره یه سری نقطه رنگی امد رو صفحه نمایش و دوباره ریست شد
از صبح تا حالا هر کاری کردم نه تصویر میده و نه برق به usb! دیژه نمیدونم چی کار کنمx-(
یه سوال دیگه هم دارم
من لپتابم dell vostro 1015 هست
قبلا راحت مانیتور و تلوزیون رو بهش وصل میکردم
تا این که میدمش به خالم برای برنامه نویسی! الان که سیستم دستمه دیگه تصویر نمیده به مانبتور!(مانیتور خودش تصویر داره- مانیتور جانبی تصویر نداره!)
ویندوز سیستم رو عوض کردم ولی فرقی نکرد!
این عکس درایو منیجر هست برای وقتی که هر دو مانیتور وصل هستند! ولی فکر کنم نباید اینجوری باشه!
18203
و یه سوال دیگه
من هارد لپتاب رو باز کردم و تبدیلش رو برداشتم و به هارد سیستمم زدم (هارد سیتمم بزرگه) و یه جوری وصلش کردم به لپتاب ولی لپتاب مزنه که هارد شناخته نشد
چی کار کنم؟
دوستان شرمنده زیاد سوال پرسیدم! چون نمیخواستم فروم رو شلوغ کنم
دوستان کمک لطفا

ARMIN
2013/04/17, 21:47
سلام دوستان :((:((
امروز به سرم زد که سیستم رو تمیز کنم!! چون یه یکی 2 ماهی میشد که دست بهش نزدم!
خلاصه- با بخار شوی افتادم به جونش وقت کارم باهاش تموم شد کلی کیف کردم! شده بود مثل روز اولش:>
بعد با سشوار خشکش کردم - وقتی قطعات سیستم رو دوباره سر هم کردم ولی سیستم روشن نشد! پاور رو تست کردم دیدم سالمه دوباره سیستم رو بستم و سیستم روشن شد
ولی تا میرفتم تو بایوس تا دوباره اورش کنم سیستم ریست میشد و یکبار که ریست شد دیگه سیستم تصویر نداد!
بعد از ریست بایوس دو سه بار تصویر نداد تا بالا خره دفعه 4م تصویر داد ولی وقتی امد که بزنم ویندوز7 رو بیاره یه سری نقطه رنگی امد رو صفحه نمایش و دوباره ریست شد
از صبح تا حالا هر کاری کردم نه تصویر میده و نه برق به usb! دیژه نمیدونم چی کار کنمx-(

مادربرد و کارت گرافیک رو ببر گارانتی برای چک آپ.

یه سوال دیگه هم دارم
من لپتابم dell vostro 1015 هست
قبلا راحت مانیتور و تلوزیون رو بهش وصل میکردم
تا این که میدمش به خالم برای برنامه نویسی! الان که سیستم دستمه دیگه تصویر نمیده به مانبتور!(مانیتور خودش تصویر داره- مانیتور جانبی تصویر نداره!)
ویندوز سیستم رو عوض کردم ولی فرقی نکرد!
این عکس درایو منیجر هست برای وقتی که هر دو مانیتور وصل هستند! ولی فکر کنم نباید اینجوری باشه!
18203

در تصویر یک درایور نصب نشده؟؟! باید اون درایور رو هم نصب کنید. ممکنه مشکل برطرف بشه.

برای کار با 2 مانیتور اصولا" باید مانیتور دوم از طریق نرم افزار درایور کارت گرافیک Enable بشه و همچنین رزولوشن متناسب بهش دستی داده شود. وگرنه سیستم قبول نمیکند.

و یه سوال دیگه
من هارد لپتاب رو باز کردم و تبدیلش رو برداشتم و به هارد سیستمم زدم (هارد سیتمم بزرگه) و یه جوری وصلش کردم به لپتاب ولی لپتاب مزنه که هارد شناخته نشد
چی کار کنم؟
دوستان شرمنده زیاد سوال پرسیدم! چون نمیخواستم فروم رو شلوغ کنم
دوستان کمک لطفا

نفهمیدم هارد دسکتاپ رو به لپتاپ زدید یا برعکس؟!

هارد دسکتاپ قرار نیست با لپتاپ کار کنه.

iranmanoto
2013/04/17, 23:05
مادربرد و کارت گرافیک رو ببر گارانتی برای چک آپ.

در تصویر یک درایور نصب نشده؟؟! باید اون درایور رو هم نصب کنید. ممکنه مشکل برطرف بشه.

برای کار با 2 مانیتور اصولا" باید مانیتور دوم از طریق نرم افزار درایور کارت گرافیک Enable بشه و همچنین رزولوشن متناسب بهش دستی داده شود. وگرنه سیستم قبول نمیکند.

نفهمیدم هارد دسکتاپ رو به لپتاپ زدید یا برعکس؟!

هارد دسکتاپ قرار نیست با لپتاپ کار کنه.
سلام
ممنون بابت راهنمایی
در مورد مانیتور دوم!
والا قبلا همینجوری وصل میکردم و راحت بالا میومد الان این جوری شده!!! اون درایو رو هم نمیدونم مال چیه! بفهمم نصبش میکنم!
و در مورد هارد
من قبلا هار لژتاب رو وصل سیستم کردم و راحت خوانده شده!
هاردش از این کوچیکا و ساتا هستش
حالا میخوام هار سیستمم که بزرگ هست و ساتا! رو به لپتاب وصل کنم و یه سری اطلاعاتش رو بردارم! ولی هر کار میکنم نمیشه!
تو بایوس 3 تا گزینه برای هارد زده! که نمیدونم چیه!
میگم شاید باید اونهارو تغییر بدم ! ولی میترسم اشتباه کنم و کل اطلاعاتم دود شه و بره هوا!
چقدر بد دردیه بدون سیستمی!

ARMIN
2013/04/17, 23:53
سلام
ممنون بابت راهنمایی
در مورد مانیتور دوم!
والا قبلا همینجوری وصل میکردم و راحت بالا میومد الان این جوری شده!!! اون درایو رو هم نمیدونم مال چیه! بفهمم نصبش میکنم!
و در مورد هارد
من قبلا هار لژتاب رو وصل سیستم کردم و راحت خوانده شده!
هاردش از این کوچیکا و ساتا هستش
حالا میخوام هار سیستمم که بزرگ هست و ساتا! رو به لپتاب وصل کنم و یه سری اطلاعاتش رو بردارم! ولی هر کار میکنم نمیشه!
تو بایوس 3 تا گزینه برای هارد زده! که نمیدونم چیه!
میگم شاید باید اونهارو تغییر بدم ! ولی میترسم اشتباه کنم و کل اطلاعاتم دود شه و بره هوا!
چقدر بد دردیه بدون سیستمی!

برق هارد رو از پاور تامین کن و فقط کابل ساتا رو به لپتاپ بزن ببین میپذیره.

در هر صورت همونطور که گفتم قرار نیست لپتاپ بتونه هارد دسکتاپ رو بخونه، برای چنین کاری طراحی نشده. ممکنه برق کم بیاره، از لحاظ حجمی محدودیت داشته باشه برای خوندن یا هزارتا دلیل دیگه.

اون گزینه های ساتا رو باید عنوان کنی ببینم چیه وگرنه من نمیتونم حدس بزنم.