PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمای خرید تلویزیون و سینمای خانگی ایران

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5

platiniboy
2015/02/10, 18:55
در بخش کیفیت تصویر اگر بخواهیم با این بودجه و اینچ یک مدل مناسب و جهانی معرفی کنم:48H6490 اما با توجه به این موضوع که مقداری از بودجه شما بالاتر است.
بسیار سپاسگزارم از راهنماییتون.
1.اگه اینچ کوچکتری را بخرم کیفیت تصویر بهتری خواهم داشت؟
2.لطف کنید یک تلویزیون 40یا42 اینچ با کیفیت تصویر بالا هم معرفی کنید؟
3.فقط سامسونگ خوبه؟ سونی شارپ فیلیپس چطوره؟

aryaiee
2015/02/10, 19:46
بسیار سپاسگزارم از راهنماییتون.
1.اگه اینچ کوچکتری را بخرم کیفیت تصویر بهتری خواهم داشت؟
2.لطف کنید یک تلویزیون 40یا42 اینچ با کیفیت تصویر بالا هم معرفی کنید؟
3.فقط سامسونگ خوبه؟ سونی شارپ فیلیپس چطوره؟

در بخش تصویر،سامسونگ و توشیبا از الویت های بنده هستند.اگر در سایز 40 هم بخواهید مثلا مدل SONY 40W800B یکی از بهترین ها در سایز 40 است.یکی از مزایای این مدل داشتن موتور MOTIONFLOW میباشد که باعث میشود حرکت های سریع تاری کمتری داشته باشند.همچنین صدای قدرتمندی دارد.در تصاویر HD هم به خوبی رنگ سیاه را نمایان میکند و نشت نور کمی دارد.

platiniboy
2015/02/10, 20:14
در بخش تصویر،سامسونگ و توشیبا از الویت های بنده هستند.اگر در سایز 40 هم بخواهید مثلا مدل SONY 40W800B یکی از بهترین ها در سایز 40 است.یکی از مزایای این مدل داشتن موتور MOTIONFLOW میباشد که باعث میشود حرکت های سریع تاری کمتری داشته باشند.همچنین صدای قدرتمندی دارد.در تصاویر HD هم به خوبی رنگ سیاه را نمایان میکند و نشت نور کمی دارد.
توشیبا کدوم مدلشو پیشنهاد میدین؟
نظرتون راجبه پلاسما 42 اینچ یا 46 اینچ در این رنج قیمت چیه؟
با سپاس فراوان

aryaiee
2015/02/10, 20:17
توشیبا کدوم مدلشو پیشنهاد میدین؟
نظرتون راجبه پلاسما 42 اینچ یا 46 اینچ در این رنج قیمت چیه؟
با سپاس فراوان
دوست من
توشبا در ایران متاسفانه خدمات پس از فروش مناسبی ندارد.اگر مورد مناسب تری بود پیشنهاد میدادم خدمتتون!پلاسما رو هم تائید نمیکنم.

zorro111
2015/02/13, 02:15
سلام به همه ی دوستان عزیزی که وقت میذارن و به سوالات پاسخ میدن
منم امشب میخوام داستان خودم و خرید تلویزیون رو واستون تعریف کنم!...باشد که کمکم کنید!
قبل از جام جهانی میخواستم تی وی رو تعویض کنم که به هزاران دلیل نشد!
این یکی دو روز به صرافت افتادم که قطعا اینبار خرید کنم.هنوز عمق رنگ مشگی،کیفیت ساخت، تیری دی خوب (فرقی نمیکنه پسیو یا اکتیو)،محتوای کاربردی اسمارت برام اهمیت داره و با توجه به این فاکتور ها یه تلویزیون بین سایز 55 تا 65 میخوام!.....
4k هم باید باشه چون این یه دستور از طرف برادر کوچیکترمه! :)
اما داستان:
اول سری به سایتها زدم و مجاب شدم که تی وی گارانتی دار بخرم با بودجه ای بین 6 تا 7.5 میلیون!
از میونِ تی وی های فور کی با این بودجه توو نمایندگی الجی این تی وی رو دیدم:LG 55UB85000 GI TVقیمت نمایندگی 6600 و با یک ساندبار 1 میلیونی هدیه + 500 هزار بازپسگیری بعد از خرید (الان جشنواره ست)
اولن که تیری دی ش به دلم ننشست چون عمق نداشت
دومن کیفیت قابش بسیار بد بود و واسه ی نمایندگی سریعن رنگ باخته بود و معلوم بود مواد خوبی درش استفاده نشده
و سومن (مهمتر از همه) وقتی فوتبال از روووش میدیدم،تلوزیون نمیتونست با کیفیت توپ رو دنبال کنه!...میدونین که چی میگم!به طرز ناملموسی توپ تار میشد یا با دویدن بازیکنا انگار که تی وی ازشون عقب میموند و تصویر از وضوح می افتاد!...این واسه یه فوتبالی مثله من جالب نبود و شایدم اون تیوی ویا تنظیماتش مشکل داشت...
خلاصه با اینکه میتونست خرید خوبی باشه دلم چرکین شد و رفتم توو نمایندگی سامسونگ! و این مدل رو دیدم:
Samsung 55HU8890 TV

با تخفیف 6930 میدادن و فروشنده اطلاعات خوبی راجع به تلوزیون نداشت!
کیفیت ساختش بهتر از اون مدل الجی بود و تصاویر هم کیفیت بیشتری داشتن ولی 3d ش رو ندیدم ...چون چیزی پخش نکرد
با اینکه تقریبن یک میلیون بیش از تلویزیون بالایی پولش بود و اون تازه یه ساند بار 1 میلیونی هم هدیه میداد این به دلم نشسته بود...اما گوشه ی ذهنم اون صدای فنی که تووی دیجی کالا چند نفری راجع به این تیوی نوشته بودن تووی سرم چرخ میزد!
خلاصه مردد از اون فروشگاهم اومدم بیرون تا بیشتر فکر کنم!
سوال: این مدل آیا همون مدلی که در آمازون 8550 وجود داره؟
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
...................
وقتی پیاده برمیگشتم یه تلویزیون دیگه نظرمو از دور جلب کرد!
رفتم تووی فروشگاه (نمایندگی).....
مدلش این بود:LG 65LA96500 UHD TV
کیفیت ساختش خوب بود و تصاویر هم عالی بودن....
قیمت 11 میلیون و دویست....
تیری دی این هم ندیدم ولی از بس زیبا بود مسحورش شدم!
3 میلیون هم تخفیف داشت و فروشنده گفت 7800 بهت میدیم!
اومدم خونه و بین این سه مدل مردد شدم!
این مدل آخری رو تووی آمازون زده 2013!.....ولی گویا(من نمیدونم) توی ایران تازه اومده...یعنی چند ماهیه که اومده
تووی کاتالوگی که آوردم توو قسمتِ UHD ها نیست!.....توی توضیحات چیز خاصی ننوشته..و گویا web os هم پشتیبانی نمیکنه که به نظر میرسه واسه همون سال 2013 باشه؟.....
حالا من موندم و این سه مدل و یا مدلهای پیشنهادی دوستان:
از یه طرف یه تیوی الجی 85000،یه ساندبار و 500 هزار تخفیف به قیمت 6100 و 55 اینچی که به دلم ننشسته
از یه طرف اون سامسونگی که الان توو جشنواره 7 میلیونه...
و از یه طرف یه تی وی 65 اینچ زیبا که اطلاعات زیادی ازش ندارم!
آیا صرفه با 65 اینچ ست؟
دوستان پیشنهادی روی این سه مدل دارن؟
یا راهنمایی ای که من از این سردرگمی دربیام و این جند روزه تی وی رو بخرم؟
............
خیلی ممنونم که حوصله کردین و این نوشته ی عریض و طویل رو خوندین! :)
پیشاپیش از کمکتون ممنون

ehsan.star
2015/02/13, 08:26
سوال اول اینه که کیفیت تصویر در سیستم edgeبهتره یا direct همراه با local dimming?

با 3100000 چه مدلی از 47 تا 50 پیشنهاد میکنید؟
فقط و فقط واسم کیفیت تصویر مهمه و 3dبودن یا نبودن و هوشمند بودن یا نبودن واسم مهم نیست.

aryaiee
2015/02/13, 11:55
آرش جان
دوست عزیز تمم مطالب شما رو مطالعه کردم،یکی مواردی که فرمودید رو بررسی میکنیم و در نهایت شما رو راهنمایی میکنم.
ابتدا از سیستم صوتی ساند بار شروع میکنم.ببینید این سیستم صوتی رو هم سامسونگ دارد و هم الجی اما به واقع اون چیزی نیست که فکر میکنید!یعنی کیفیت خروجی صدا به علت کمبود فرکانس پائین،دارای ضعف بوده و صرفا یک دستگاه برای تقویت صدای تلویزیون محسوب میگردد ولا غیر!باور بفرمائید با وجود اپیکرهای داخلی جدید اکثر برندها،صدای ساندبار ها دقیقا مثل اونهاست.پس برای تقویت صدا روی ساند بار حساب باز نکنید.قیمتش هم بالاست چون یک محصول جدید است!
قسمت بعدی

LG 55UB85000 GI TV

اولن که تیری دی ش به دلم ننشست چون عمق نداشت
دومن کیفیت قابش بسیار بد بود و واسه ی نمایندگی سریعن رنگ باخته بود و معلوم بود مواد خوبی درش استفاده نشده
و سومن (مهمتر از همه) وقتی فوتبال از روووش میدیدم،تلوزیون نمیتونست با کیفیت توپ رو دنبال کنه!...میدونین که چی میگم!به طرز ناملموسی توپ تار میشد یا با دویدن بازیکنا انگار که تی وی ازشون عقب میموند و تصویر از وضوح می افتاد!...این واسه یه فوتبالی مثله من جالب نبود و شایدم اون تیوی ویا تنظیماتش مشکل داشت...
این مدل هم به علت وجود هرتز نسبتا پائین (برخلاف تبلیغات) در حرکت های سریع دارای تاری دید است.همچنین کیفیت ساخت بدنه و قطعات داخلی چنگی به دل نمیزند (قابل رجوع به وب سایت های review) و در بخش پائید این مدل گرمای زیادی جمع شده و مشکل خروج هوا نیز پا برجاست.همچنین عدم وجود پنل یکدست و عمق پائین رنگ مشکی نیز از دیگر دلایل است.عمق 3d در مدل های passive گاها کمتر از active است!
در کل یک مدل تلویزیون 4k در حال حاضر موجود داریم که دارای سیستم upscaling نیز میباشد و با وجود دستگاه one connect هم نگرانی از تکنولوژی های آینده نخواهید داشت.با توجه به اینچ های حال حاضر و نسبت قیمت هم 55 اینچ برای کاربرد شما کاملا کافی است و نیازی به هزینه چند میلیون بیشتر برای خرید 10 اینچ نیست!

سوال: این مدل آیا همون مدلی که در آمازون 8550 وجود داره؟
مدل هایی که در ایران و انگلستان و برخی کشورها هستند با بام مدل جهانی فرق دارد.بله اون لینک که دادید درسته اما برای ایران این مدل در چندین اینچ مختلف خوشبختانه لانچ شد (HU8890) اینچ های،48،55،65،85 اما 55 اینچ برای شما بهترین انتخاب است.اگر نه 65.

zorro111
2015/02/13, 13:26
آرش جان
دوست عزیز تمم مطالب شما رو مطالعه کردم،یکی مواردی که فرمودید رو بررسی میکنیم و در نهایت شما رو راهنمایی میکنم.
ابتدا از سیستم صوتی ساند بار شروع میکنم.ببینید این سیستم صوتی رو هم سامسونگ دارد و هم الجی اما به واقع اون چیزی نیست که فکر میکنید!یعنی کیفیت خروجی صدا به علت کمبود فرکانس پائین،دارای ضعف بوده و صرفا یک دستگاه برای تقویت صدای تلویزیون محسوب میگردد ولا غیر!باور بفرمائید با وجود اپیکرهای داخلی جدید اکثر برندها،صدای ساندبار ها دقیقا مثل اونهاست.پس برای تقویت صدا روی ساند بار حساب باز نکنید.قیمتش هم بالاست چون یک محصول جدید است!
قسمت بعدی

LG 55UB85000 GI TV

این مدل هم به علت وجود هرتز نسبتا پائین (برخلاف تبلیغات) در حرکت های سریع دارای تاری دید است.همچنین کیفیت ساخت بدنه و قطعات داخلی چنگی به دل نمیزند (قابل رجوع به وب سایت های review) و در بخش پائید این مدل گرمای زیادی جمع شده و مشکل خروج هوا نیز پا برجاست.همچنین عدم وجود پنل یکدست و عمق پائین رنگ مشکی نیز از دیگر دلایل است.عمق 3d در مدل های passive گاها کمتر از active است!
در کل یک مدل تلویزیون 4k در حال حاضر موجود داریم که دارای سیستم upscaling نیز میباشد و با وجود دستگاه one connect هم نگرانی از تکنولوژی های آینده نخواهید داشت.با توجه به اینچ های حال حاضر و نسبت قیمت هم 55 اینچ برای کاربرد شما کاملا کافی است و نیازی به هزینه چند میلیون بیشتر برای خرید 10 اینچ نیست!

مدل هایی که در ایران و انگلستان و برخی کشورها هستند با بام مدل جهانی فرق دارد.بله اون لینک که دادید درسته اما برای ایران این مدل در چندین اینچ مختلف خوشبختانه لانچ شد (HU8890) اینچ های،48،55،65،85 اما 55 اینچ برای شما بهترین انتخاب است.اگر نه 65.
دوست عزیز،
یک دنیا از راهنمایی شما ممنونم.من به احتمال قریب به یقین و با توجه به راهنمایی شما همون HU8890 مدل 55 اینچ را خریداری کنم که الان 6930 تا 7 میلیونه....
توو ریویو های مختلف خووندم که کیفیت رو فدای اینچ بیشتر نباید کرد...پس با توجه به بودجه همون مدل پیشنهادی شما رو میخرم.
اما دو نکته:
شما که خودتون واقفین به احتمال زیاد اما برای دوستانی که شاید بعد از بنده قصد خرید HU8890 رو دارند:
این تی وی فقط محل نصب کابل one connect رووش تعبیه شده و خود دستگاه وان کانکت طبق نوشته ی سایت سامسونگ ایران برای این تیوی موجود و قابل تهیه نیست. اما خب..شاید بشه در آینده تهیه ش کرد که فعلن نیازی نیست
مسئله ی بعدی هم به صورت سوال میخواستم بدونم آیا از این 4 تا جایی که واسه hdmi روی دستگاه هست،هیچ کدمش hdmi 2.0 هست.....و اصلن مگه میشه روی 4k hdmi 2 نباشه؟....فروشنده هیچ اطلاعی نداشت و اصلن نمیدونست فرقشون چیه؟تووی سایت ها هم توضیحی نیست...
.....................
سوالی هم راجع به خرید ر+س+ی@و$ر داشتم که در خصوصی میپرسم.
باز هم یک دنیا ممنونم دوست عزیز

aryaiee
2015/02/13, 16:22
دوست عزیز،
یک دنیا از راهنمایی شما ممنونم.من به احتمال قریب به یقین و با توجه به راهنمایی شما همون HU8890 مدل 55 اینچ را خریداری کنم که الان 6930 تا 7 میلیونه....
توو ریویو های مختلف خووندم که کیفیت رو فدای اینچ بیشتر نباید کرد...پس با توجه به بودجه همون مدل پیشنهادی شما رو میخرم.
اما دو نکته:
شما که خودتون واقفین به احتمال زیاد اما برای دوستانی که شاید بعد از بنده قصد خرید HU8890 رو دارند:
این تی وی فقط محل نصب کابل one connect رووش تعبیه شده و خود دستگاه وان کانکت طبق نوشته ی سایت سامسونگ ایران برای این تیوی موجود و قابل تهیه نیست. اما خب..شاید بشه در آینده تهیه ش کرد که فعلن نیازی نیست
مسئله ی بعدی هم به صورت سوال میخواستم بدونم آیا از این 4 تا جایی که واسه hdmi روی دستگاه هست،هیچ کدمش hdmi 2.0 هست.....و اصلن مگه میشه روی 4k hdmi 2 نباشه؟....فروشنده هیچ اطلاعی نداشت و اصلن نمیدونست فرقشون چیه؟تووی سایت ها هم توضیحی نیست...
.....................
سوالی هم راجع به خرید ر+س+ی@و$ر داشتم که در خصوصی میپرسم.
باز هم یک دنیا ممنونم دوست عزیز

در مورد ONECONNECT به واقع الان نیازی بهش نارید اما این قابلیت همیشه برای شما محفوظ است.در روی آن حتی پورت USB3 نیز وجود دارد!
در مورد HDMI 2.0 هم باید عرض کنم بله دارای پشتیبانی از HDMI 2.0 میباشد.
البته بنده حقیر باور بفرمائید اطلاعات خاصی راجب ری**سی*ور ندارم.اما همین پیدا کردن محتوای UHD هم سخته چه برسه به 4K!

aryaiee
2015/02/13, 16:37
سوال اول اینه که کیفیت تصویر در سیستم edgeبهتره یا direct همراه با local dimming?

با 3100000 چه مدلی از 47 تا 50 پیشنهاد میکنید؟
فقط و فقط واسم کیفیت تصویر مهمه و 3dبودن یا نبودن و هوشمند بودن یا نبودن واسم مهم نیست.
دوست عزیز
این تکنولوژی ها که فرمودید فقط یک سمت قضیه هستند.یعنی برای انتخاب یک تلویزیون مناسب علاوه بر این مورد فاکتور اصلی یعنی پنل در الویت قرار دارد.
در حال حاضر بهترین کیفیت تلویزیون در این رنج قیمتی و سایز 48H6490 است.

zorro111
2015/02/15, 16:30
سلام به همه ی دوستان
دیشب برای خرید HU8890 به همراه دوستی که میخواست H7790 بخره راهی شدم...
رفتیم نمایندگی سامسونگ و به هزار دلیل دوستم منو قانع کرد که نزدیک دو میلیون پول بیشتر ندم و برای خرید 4k چند سالی صبر کنم.
خلاصه که هر دو H7790 مدل 55 اینچ خریدیم به قیمت 5300 و یک ریال هم روش تخفیف ندادن! :)
خیلی هم تی وی زیباییه و نصاب سامسونگ هم گفت خرید هوشمندانه ای بوده!...امیدوارم اینطور باشه!
تصاویر اس دی و داخلی که افتضاحن به طرزی که اشک آدم در میاد!....اما سه بعدیش فوق العاده و اچ دیش هم عالیه....
البته شاید جای سوال اینجا نباشه ولی : روی جعبه آخر شماره سریال یه x هست ولی پشت تیوی این ایکس نیست!....الباقی شماره ها یکسانه و فقط این x روی شماره سریالِ کارتنِ؟!
من پیدا نکردم ولی اگه میشه لطف کنید منو به تاپیکی راهنمایی کنید که راهنمای سینمای خانواده ست...
.............
از کاربر aryaiee و دیگر عزیزانی که وقت گذاشتن،زحمت کشیدن و بی منت بنده رو راهنمایی کردن بسیار سپاسگزارم

aryaiee
2015/02/15, 19:53
سلام به همه ی دوستان
دیشب برای خرید HU8890 به همراه دوستی که میخواست H7790 بخره راهی شدم...
رفتیم نمایندگی سامسونگ و به هزار دلیل دوستم منو قانع کرد که نزدیک دو میلیون پول بیشتر ندم و برای خرید 4k چند سالی صبر کنم.
خلاصه که هر دو H7790 مدل 55 اینچ خریدیم به قیمت 5300 و یک ریال هم روش تخفیف ندادن! :)
خیلی هم تی وی زیباییه و نصاب سامسونگ هم گفت خرید هوشمندانه ای بوده!...امیدوارم اینطور باشه!
تصاویر اس دی و داخلی که افتضاحن به طرزی که اشک آدم در میاد!....اما سه بعدیش فوق العاده و اچ دیش هم عالیه....
البته شاید جای سوال اینجا نباشه ولی : روی جعبه آخر شماره سریال یه x هست ولی پشت تیوی این ایکس نیست!....الباقی شماره ها یکسانه و فقط این x روی شماره سریالِ کارتنِ؟!
من پیدا نکردم ولی اگه میشه لطف کنید منو به تاپیکی راهنمایی کنید که راهنمای سینمای خانواده ست...
.............
از کاربر aryaiee و دیگر عزیزانی که وقت گذاشتن،زحمت کشیدن و بی منت بنده رو راهنمایی کردن بسیار سپاسگزارم

مبارک باشه دوست گرامی فقط لطف بفرمائید عکس های tv رو در تاپیک زیر قرار بدید.
خرید و فروش های کاربران (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)در مورد سریال هم نگران نباشید.چند ماهی هستش که سریال ها به این شیوه هستند و کلمه آخر سریال روی کارت گارانتی نیست اما پشت تلویزیون یا روی کارتن هستش و مهم نیست.
در مورد خرید سینمای خانگی هم در همین تایک با ذکر بودجه اقدام بفرمائید.

zorro111
2015/02/15, 21:08
مبارک باشه دوست گرامی فقط لطف بفرمائید عکس های tv رو در تاپیک زیر قرار بدید.
خرید و فروش های کاربران (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

در مورد سریال هم نگران نباشید.چند ماهی هستش که سریال ها به این شیوه هستند و کلمه آخر سریال روی کارت گارانتی نیست اما پشت تلویزیون یا روی کارتن هستش و مهم نیست.
در مورد خرید سینمای خانگی هم در همین تایک با ذکر بودجه اقدام بفرمائید.
باز هم سپاسگزارم
عکس هم میگیرم و میگذارم تووی تاپیک مربوطه...
سینمای خانگی از 0 تا حد اکثر یک میلیون و دویست! یک و پونصد! یا حتی اگه با این پول چیز خوبی بهم نمیدن 2 میلیون!....
دست کم پول نخریدن تی وی فور کی رو بدم واسه سینمای خانگی!
.........
فاکتور هاش هم نمیدونم!
زیبا باشه
کارا باشه
و هرآنچه که فکر میکنید به کار میاد
با سپاس

RezaDodangeh
2015/02/16, 09:30
دوباره سلام
امشب داریم میریم بازار که انشاالله بخریم.
من تو سایت های دیگه نظرات کاربران رو در مورد
سامسونگ H6430 و سونی W600B خوندم بعضی ها که خریده بودن نوشته بودن از زیر نویس فارسی پشتیبانی نمیکنن!!! درسته؟؟

سلام
نميدونم راهكاري كه ميگم براي تمام برندها صدق ميكنه يا نه ، ولي روي سامسونگ ميدونم جواب ميده

اگر برخي زيرنويس هاي فارسي در تلويزيون بصورت خرچنگ قورباغه! نمايش داده ميشه ، راهش اينه:

در كامپيوتر ، زيرنويس رو با برنامهء Subtitle Edit باز كنيد (اگر اين برنامه رو نداريد دانلود كنيد)

در قسمت بالا ، سمت راست ، يك منوي كشويي هست كه بايد اون رو باز كنيد و فرمت زيرنويس رو به UTF-8 تغيير بديد و ذخيره كنيد

بعدش هم هيچي ديگه.... فيلم رو توي تلويزيون با زيرنويس فارسي ببينيد :)

aryaiee
2015/02/16, 12:35
باز هم سپاسگزارم
عکس هم میگیرم و میگذارم تووی تاپیک مربوطه...
سینمای خانگی از 0 تا حد اکثر یک میلیون و دویست! یک و پونصد! یا حتی اگه با این پول چیز خوبی بهم نمیدن 2 میلیون!....
دست کم پول نخریدن تی وی فور کی رو بدم واسه سینمای خانگی!
.........
فاکتور هاش هم نمیدونم!
زیبا باشه
کارا باشه
و هرآنچه که فکر میکنید به کار میاد
با سپاس

دوست من لطفا با شیلتر شکن پست ندید میره برای تائید.
2 مدل رو پیشنهاد میکنم در این رنج قیمتی،
LG LH 982 XBH و SAMSUNG F356K

RezaDodangeh
2015/02/17, 09:07
داداش ببخشيد ، ولي مدل سامسونگ كه گفتيد يكم تعجب كردم. چون ايشون گفتن تا حدود 1.5 الي 2 مليون
فكر نميكنيد تو اين رنج قيمت مدل هاي بهتري هم باشه؟
مثلاً HT-F4556 يا HT-F5556K كه هم بلوري هستن و هم قيمتشون نزديك به مدل ال.جي هست كه فرموديد؟

aryaiee
2015/02/17, 09:21
داداش ببخشيد ، ولي مدل سامسونگ كه گفتيد يكم تعجب كردم. چون ايشون گفتن تا حدود 1.5 الي 2 مليون
فكر نميكنيد تو اين رنج قيمت مدل هاي بهتري هم باشه؟
مثلاً HT-F4556 يا HT-F5556K كه هم بلوري هستن و هم قيمتشون نزديك به مدل ال.جي هست كه فرموديد؟
رضا جان این مدل هایی که بنده معرفی کجاش ایراد داشت؟بنده 2 مدل در 2 رنج مختلف معرفی کرده که با هم متفاوت هستند.مدل هایی که شما فرمودید هیچ چیز دیگری اضافه ندارند به جز BD PLAYER حتی در مورد حجم صدا در یک سطح هستند.اما بخاطر یک فرمت BD قیمت اشان مقدار زیادی از مدل معرفی شده بنده بیشتر هستش!وقتی کاربر میگه زیبا و کاری باشه و همچنین از حداقل 1 میلیون بودجه تعیین میکند پس نیازی نیست پولش رو هدر بده و اون مدل رو خریداری کنه.کما اینکه دستگاهی که من بهشون معرفی کردم و یا تلویزیون اش از BD از طریق USB پشتیبانی کامل میکند پس حالا چه توجیحی دارد که بخاطر این موضوع این همه بیشتر هزینه کند؟از موجودی دیسک های BD در ایران مطلع هستید؟حتی اگر باشد با قیمت گزافی هستش.

RezaDodangeh
2015/02/17, 09:39
رضا جان این مدل هایی که بنده معرفی کجاش ایراد داشت؟بنده 2 مدل در 2 رنج مختلف معرفی کرده که با هم متفاوت هستند.مدل هایی که شما فرمودید هیچ چیز دیگری اضافه ندارند به جز BD PLAYER حتی در مورد حجم صدا در یک سطح هستند.اما بخاطر یک فرمت BD قیمت اشان مقدار زیادی از مدل معرفی شده بنده بیشتر هستش!وقتی کاربر میگه زیبا و کاری باشه و همچنین از حداقل 1 میلیون بودجه تعیین میکند پس نیازی نیست پولش رو هدر بده و اون مدل رو خریداری کنه.کما اینکه دستگاهی که من بهشون معرفی کردم و یا تلویزیون اش از BD از طریق USB پشتیبانی کامل میکند پس حالا چه توجیحی دارد که بخاطر این موضوع این همه بیشتر هزینه کند؟از موجودی دیسک های BD در ایران مطلع هستید؟حتی اگر باشد با قیمت گزافی هستش.
بله داداش ميدونم كه قيمت ديسك هاي بلوري خيلي گرونه
من تصورم اين بود كه اختلاف قيمت به دليل اختلاف در كيفيت صدا ، امكانات و ساير موارد باشه
فكر نميكردم صرفاً بخاطر پخش بلوري باشه. تشكر از توضيح

ولي يه مورد هم هست. فكر ميكنم مدل 356 تنوع پخش فرمتش از روي USB كم باشه. درسته يا اشتباه ميكنم؟

aryaiee
2015/02/17, 09:49
بله داداش ميدونم كه قيمت ديسك هاي بلوري خيلي گرونه
من تصورم اين بود كه اختلاف قيمت به دليل اختلاف در كيفيت صدا ، امكانات و ساير موارد باشه
فكر نميكردم صرفاً بخاطر پخش بلوري باشه. تشكر از توضيح

ولي يه مورد هم هست. فكر ميكنم مدل 356 تنوع پخش فرمتش از روي USB كم باشه. درسته يا اشتباه ميكنم؟

نه برادر خیلی کم نیست.ایشون یک تلویزیون مدل بالا هم دارند که از اکثر فرمت ها پشتیبانی میکنه.در ضمن اون مدل الجی که معرفی کردم از BD پشتیبانی میکند.بین اون مدل های سامسونگ تفاوت چندانی در حجم صدا نیست!به وات هایی که در تبلیغات گفته میشود توجه نکنید.

platiniboy
2015/02/17, 15:14
درود:
حدود 3 میلیون 42یا46 اینچ کدوم مدل سامسونگ یا سونی یا شارپ وارداتی و تولید داخل نیست؟
و کدوم مدل جنس و کیفیت قطعاتش بهتره؟
سپاسگزارم

zorro111
2015/02/17, 15:38
از این به بعد به روی چشم دوست عزیز
از پیشنهاداتتون ممنونم....میرم نمایندگی ها و هر دوشونو از نزدیک میبینم.....
البته من با توجه به نوشته های قبلی فروم گمان میکردم الان بهم یه مدلی از پایونیر رو پیشنهاد میکنین.....
یک دنیا سپاس.....

aryaiee
2015/02/17, 21:13
از این به بعد به روی چشم دوست عزیز
از پیشنهاداتتون ممنونم....میرم نمایندگی ها و هر دوشونو از نزدیک میبینم.....
البته من با توجه به نوشته های قبلی فروم گمان میکردم الان بهم یه مدلی از پایونیر رو پیشنهاد میکنین.....
یک دنیا سپاس.....

به دنبال برند نباشید.پایونر هم در حال حاضر ساخت چین است حداقل اون سامسونگ کره ایی هستش.در ضمن پایونر در ایران خدمات پس از فروش مناسبی ندارد و با اولین خرابی سردرگم خواهید شد!

aryaiee
2015/02/17, 21:44
درود:
حدود 3 میلیون 42یا46 اینچ کدوم مدل سامسونگ یا سونی یا شارپ وارداتی و تولید داخل نیست؟
و کدوم مدل جنس و کیفیت قطعاتش بهتره؟
سپاسگزارم
دوست من
ما چیزی به اسم تولید داخلی نداریم چون کلا تکنولوژی همچین ساختی رو نداریم.تمام قطعات اصلی از طریق خود کمپانی تهیه میشود و فقط در کشورهای دیگر مونتاژ میشود.سونی و پاناسونیک عمدتا مونتاژ چین،مالزی،اندونزی و تایلند هستند.الجی و سامسونگ مونتاژ داخل کشور هستند.شرکت سام سرویس رتبه اول خاورمیانه را دارد.در مورد کیفیت هم بسته به مدل و قطعات داخلی نظر داده میشود.متاسفانه اکثر پنل های الجی ساخت چین هستش.پاناسونیک و سونی به علت وارداتی بودن قیمت هایی گاها بالاتر از حد نرمال دارند.

ehsan.star
2015/02/18, 18:08
با سلام
دوستان گرامی لطف کنید از لحاظ کیفیت تصویر به ترتیب اولویت مرتب کنید.
50" lg lb58200
48" samsung h6430
47" lg lb67000

aryaiee
2015/02/18, 20:26
با سلام
دوستان گرامی لطف کنید از لحاظ کیفیت تصویر به ترتیب اولویت مرتب کنید.
50" lg lb58200
48" samsung h6430
47" lg lb67000
به ترتیب
48" samsung h6430
47" lg lb67000

ehsan.star
2015/02/18, 21:06
از اینکه خیلی سریع جواب دادید متشکرم.
سه سوال دیگه دارم. تصمیم گرفتم که سامسونگ بگیرم حالا فرق دو مدل 48h6390 با مدل 48h6430 چیه؟

ehsan.star
2015/02/18, 21:20
تلویزیون پاناسونیک50A410در مقایسه با h6430?

aryaiee
2015/02/18, 21:26
از اینکه خیلی سریع جواب دادید متشکرم.
سه سوال دیگه دارم. تصمیم گرفتم که سامسونگ بگیرم حالا فرق دو مدل 48h6390 با مدل 48h6430 چیه؟

فرق چندانی نیست فقط مدل h6430 کمی در کیفیت جلوتر هستش.یعنی فقط در پنل تفاوت دارند.

تلویزیون پاناسونیک50A410در مقایسه با h6430?
این مدل به نسبت کیفیت قیمت گزافی دارد.یعنی این قیمت برای این مدل زیاد هستش.با کمتر از این بودجه میتوان مدل های بهتری خریداری کرد.در ضمن در نمایش رنگ های تیره مقداری ضعیف است.کنتراست کمتری به نسبت h6430 دارد.اگر بودجه شما کافی هستش چرا به دنبال این مدل ها هستید؟بنده به شما 48h6490 رو پیشنهاد میکنم.

ehsan.star
2015/02/18, 22:19
خیلی خیلی ممنون از اینکه راهنمایی میکنید
امروز جمهوری بودم و به همه پیشنهاد های شما توجه کردم و از نزدیک گفته های شما را مقایسه کردم و دیدم که واقعا بهترین مشاور هستید

aryaiee
2015/02/18, 22:43
خیلی خیلی ممنون از اینکه راهنمایی میکنید
امروز جمهوری بودم و به همه پیشنهاد های شما توجه کردم و از نزدیک گفته های شما را مقایسه کردم و دیدم که واقعا بهترین مشاور هستید

لطف دارید دوست عزیز.بنده هم تکنسین هستم و هم با توجه به تجربه و تجزیه تحلیل های خودم و یک سری معیارهای تجربی مشاوره میدم.

ehsan.star
2015/02/20, 19:55
سلام وقت بخیر
سونی مدل KDL-48W600 با چه مدلی از سامسونگ و ال جی برابری میکنه؟

aryaiee
2015/02/20, 19:59
سلام وقت بخیر
سونی مدل KDL-48W600 با چه مدلی از سامسونگ و ال جی برابری میکنه؟
منظور شما از برابری دقیقا چی هستش؟از نظر قیمت خود سونی مقداری گرون تر از باقی رقبا هستش.به نرم این مدل میتونه با 48H5560 و کلا سری 5 از 48 اینچ های سامسونگ مثلا مقایسه باشه اون هم تا حدودی.

ehsan.star
2015/02/20, 20:02
منظورم فقط کیفیت تصویره.درسته سونی از هم رده هاش گرون تره.اما میخواستم بدونم این مدل در حد چه مدلایی از سامسونگ یا ال جی هست

ehsan.star
2015/02/20, 20:04
پس یعنی بصورت کلی نسبت به پولی که پرداخت میکنیم تصویر نمیگیریم؟؟

aryaiee
2015/02/20, 20:17
دوست عزیز لطفا همه سوالات خود رو در یک پست بدید نه اینکه برای هر سوال تک تک یک پست پشت هم ارسال کنید.
سونی به صورت کلی برای کسانی خوب هستش که برخی هدف های خاص با بودجه های زیاد دارند.مثلا مانیتورینگ بازی و یا مدل های 4K همراه با صدای قدرتمند و...پس دنبال مقایسه های سطحی نباشید.مدل های پیشنهادی به شما ایرادی ندارند.

ehsan.star
2015/02/21, 09:16
با سلام.
خرید tv از بانه به چه دلایلی توصیه نمیشه؟

aryaiee
2015/02/21, 10:51
با سلام.
خرید tv از بانه به چه دلایلی توصیه نمیشه؟

به چندین دلیل به هیچ وجه توصیه نمیشود.
1-نداشتن گارانتی
2-عدم پشیبانی کمپانی حتی با وجود نداشتن گارانتی باز هم قطعه نمیدهد!
3-جنس قاچاق محسوب میگردد و هیچ تضمینی براش نیست...!
4-کیفیت جنس های که از عراق وارد میشود به مراتب کمتر است چون تولید کشورهای مالزی تایلند و سنگاپور است و ریت کارخانه این کشورهای نسبتا پائین است.
5-تفاوت قیمت بین جنس های قاچاق و قانونی ناچیز است و ارزشش رو نداره.

ZZZedbazi_Aryan
2015/02/24, 12:21
با سلام خدمت دوستان
عزیزان نظرات شما درباره این TV ها چیست؟؟
LED 3D SMART 4K LG 49UB830SAMSUNG LED 3D FULL HD 46H7000

ممنون میشم کمکم کنین بنده قصد تهیه اش رو دارم ما چون سمت مرزیم به همین خاطر از اونجا تهیه میکنم نسبت به هم تو یه رنج قیمتن شما کدوم رو ‍میگین ممنون

magiteq
2015/02/24, 12:31
دوست عزیزم مدل های فاقد گارانتی در این فروم پیشنهاد نمیشه
در ضمن شما همین مدل ها رو با گارانتی میتونی تهیه کنی( مجزای مدل LG)

aryaiee
2015/02/24, 13:09
با سلام خدمت دوستان
عزیزان نظرات شما درباره این TV ها چیست؟؟
LED 3D SMART 4K LG 49UB830

SAMSUNG LED 3D FULL HD 46H7000

ممنون میشم کمکم کنین بنده قصد تهیه اش رو دارم ما چون سمت مرزیم به همین خاطر از اونجا تهیه میکنم نسبت به هم تو یه رنج قیمتن شما کدوم رو ‍میگین ممنون

مدلی که گارانتی نداشته باشه یعنی خدمات نداره.مدلی که خدمات نداشته باشه یعنی قطعه یدکی نداره یعنی پشتیبانی نداره.و این ها یعنی شما پولتون رو دارید در یک ریسک بزرگ قرار میدید.
مدل 7770 همین الان در کشور موجود است.طبق سیاست گذاری شورای مبارزه با قاچاق کالا و ارز،و رایزنی با کمپانی ها باید این رو هم بدونید که اختلاف قیمت به شدت کم شده و همچنین هردو برند الان در جشنوراه هستند.

take
2015/02/27, 14:45
ضمن عرض خسته نباشید راهنمایی کنید ممنون میشم
قصد خرید ال ای دی سه بعدی و هوشمند دارم سایز 47 به بالا بودجه 3800
دو مدل فیلیپس مونتاژ لهستان مدنظرم هستش
PFS7109
PFK6589اگر دوستان برند دیگه ای هم مدنظر دارن راهنمایی کنند ممنون میشم فقط سامسونگ نباشه چون اکثریت مونتاژ ایرانه

aryaiee
2015/02/27, 15:07
ضمن عرض خسته نباشید راهنمایی کنید ممنون میشم
قصد خرید ال ای دی سه بعدی و هوشمند دارم سایز 47 به بالا بودجه 3800
دو مدل فیلیپس مونتاژ لهستان مدنظرم هستش
PFS7109

PFK6589

اگر دوستان برند دیگه ای هم مدنظر دارن راهنمایی کنند ممنون میشم فقط سامسونگ نباشه چون اکثریت مونتاژ ایرانه

در مورد سامسونگ نه تنها اکثریت بلکه همگی مونتاژ ایران هستند و سام سرویس جزء بزرگترین تولید کننده ها و بالا ترین ریت در بین کمپانی های اسمبل سامسونگ است.قطعات هم همگی از کره تامین میشود.الجی هم همینطور به جز مسئله چینی بودن پنل هایش.
این 2 مدلی که فرمودید مگر با گارانتی اش هم داریم؟چون این قیمت هایی که بنده دیدم اگر بدون گارانتی باشد ارزش خرید ندارد.در ضمن هردوی این مدل ها از فناوری passive برای 3d استفاده میکنند شما با passive بودن مشکلی ندارید؟

take
2015/02/27, 19:23
در مورد سامسونگ نه تنها اکثریت بلکه همگی مونتاژ ایران هستند و سام سرویس جزء بزرگترین تولید کننده ها و بالا ترین ریت در بین کمپانی های اسمبل سامسونگ است.قطعات هم همگی از کره تامین میشود.الجی هم همینطور به جز مسئله چینی بودن پنل هایش.
این 2 مدلی که فرمودید مگر با گارانتی اش هم داریم؟چون این قیمت هایی که بنده دیدم اگر بدون گارانتی باشد ارزش خرید ندارد.در ضمن هردوی این مدل ها از فناوری passive برای 3d استفاده میکنند شما با passive بودن مشکلی ندارید؟

ممنون از اینکه وقت گذاشتید راهنمایی کردید
اطلاعات فنی 2 تی وی مورد قبول شما هستش؟
همین که قربان داخل ایران مونتاژ میشه از نظر من یعنی فاجعه
اینکه میفرمایید passive اگر امکانش باشه یک مقدار توضیح میدید در موردش

aryaiee
2015/02/27, 19:33
ممنون از اینکه وقت گذاشتید راهنمایی کردید
اطلاعات فنی 2 تی وی مورد قبول شما هستش؟
همین که قربان داخل ایران مونتاژ میشه از نظر من یعنی فاجعه
اینکه میفرمایید passive اگر امکانش باشه یک مقدار توضیح میدید در موردش
یک سرچ بفرمائید در مورد passive و active بودن اطلاعات زیادی هست مطالعه بفرمائید.
info هر دو رو مطالعه کردم.قبلا هم عرض کردم با این قیمت اگر گارانتی هم نداشته باشند به هیچ وجه توصیه نمیکنم.امکانات جانبی مناسبی دارند اما در حد ساده هستش.پنل های فیلیپس اکثرا از کنتراست پائینی برخوردار است و رنگ سبز را به ته رنگ تیره نشان میدهد پس در همه موارد دقت کنید که خدای ناکرده پشیمان نشید.

zorro111
2015/02/28, 05:32
سلام
میخواستم از دوستانی که مثل من اچ 7790 سامسونگ مدل 55 اینچی رو خریداری کردند این سوال رو بپرسم که آیا تلویزیونشون تنها یک کنترل هوشمند داشت؟
واسه من فقط یه کنترل هوشمند داره و نصاب هم گفت همینطوره!
درصورتیکه توو سایتهای ایرانی که تلویزیون رو آنباکس و بررسی کردن اشاره به دو کنترل(یکی ساده و یکی هوشمند) میکنند!
ممنون

aryaiee
2015/02/28, 08:22
سلام
میخواستم از دوستانی که مثل من اچ 7790 سامسونگ مدل 55 اینچی رو خریداری کردند این سوال رو بپرسم که آیا تلویزیونشون تنها یک کنترل هوشمند داشت؟
واسه من فقط یه کنترل هوشمند داره و نصاب هم گفت همینطوره!
درصورتیکه توو سایتهای ایرانی که تلویزیون رو آنباکس و بررسی کردن اشاره به دو کنترل(یکی ساده و یکی هوشمند) میکنند!
ممنون

این مدل فقط یک عدد کنترل همراه دارد و آن هم هوشمند است.در صورت تمایل میتوانید یک ریموت ساده جداگانه بخرید.

zorro111
2015/03/03, 14:10
سلام
دوستی از من خواستند که بهشون یه تلویزیون 40 تا 46 اینچ با بودجه ی بین 1 تا دو میلیون معرفی کنم....با کیفیت باشه و فول اچ دی ....اسمارت باشه چه بهتر و اگه 3d هم نباشه مهم نیست...
ممنون میشم کمک کنید

aryaiee
2015/03/03, 14:22
سلام
دوستی از من خواستند که بهشون یه تلویزیون 40 تا 46 اینچ با بودجه ی بین 1 تا دو میلیون معرفی کنم....با کیفیت باشه و فول اچ دی ....اسمارت باشه چه بهتر و اگه 3d هم نباشه مهم نیست...
ممنون میشم کمک کنید

البته مشاوره برای شخصی که در انجمن حضور نداره در عرف انجمن ما نیست اما خوب برای دوستتون هم بودجشون مقداری کم هستش.اول باید اینچ مشخص بشه.اگر تا 2 میلیون میتونن هزینه کنند که باید نهایت در سایز 40 بگیره.برای اینچ های بالاتر باید بودجه رو افزایش بدند.اگر هم در رنج 1 میلیون باشه که باید 32 اینچ بگیرند.

zorro111
2015/03/03, 14:52
البته مشاوره برای شخصی که در انجمن حضور نداره در عرف انجمن ما نیست اما خوب برای دوستتون هم بودجشون مقداری کم هستش.اول باید اینچ مشخص بشه.اگر تا 2 میلیون میتونن هزینه کنند که باید نهایت در سایز 40 بگیره.برای اینچ های بالاتر باید بودجه رو افزایش بدند.اگر هم در رنج 1 میلیون باشه که باید 32 اینچ بگیرند.
سلام
ممنونم
این دوست من اینترنتی نیست بنده ی خدا....
در حدود همون 2 میلیون یک تی وی 40 42 اینچ گه کیفیت خوبی داشته باشه معرفی کنین ممنون میشم....
پ.ن: اینو پیدا کردم به نظرتون خوبه؟ :

Samsung 40H6430
قیمت 1750

aryaiee
2015/03/03, 20:30
سلام
ممنونم
این دوست من اینترنتی نیست بنده ی خدا....
در حدود همون 2 میلیون یک تی وی 40 42 اینچ گه کیفیت خوبی داشته باشه معرفی کنین ممنون میشم....
پ.ن: اینو پیدا کردم به نظرتون خوبه؟ :

Samsung 40H6430
قیمت 1750

اتفاقا این مدلی که پیدا کردید بهترینه در ضمن الان off خورده وگرنه قیمتش بیشتر از این حرفاست!
در این رنج قیمت مدل های الجی تقریبا همگی کنتراست کمتر و امکانات پائین تری دارند.مدل های سونی هم چیز خوبی گیرتون نمیاد الان مگر بخواید w800 بگیرید که قیمتش بالاست.پس همین خوبه

zorro111
2015/03/03, 20:33
اتفاقا این مدلی که پیدا کردید بهترینه در ضمن الان off خورده وگرنه قیمتش بیشتر از این حرفاست!
مرسی دوست من...
همین چند دقیقه پیش واسش از ...سایت سفارش دادم. نمایندگی میداد 1890 و فلان سایت! با تخفیف میداد 1750.....
به نظرم کلن ما مشتری سامسونگ شدیم! :)

aryaiee
2015/03/03, 20:40
مرسی دوست من...
همین چند دقیقه پیش واسش از ...سایت سفارش دادم. نمایندگی میداد 1890 و فلان سایت! با تخفیف میداد 1750.....
به نظرم کلن ما مشتری سامسونگ شدیم! :)
والا برادر الان چیزی بگم ممکنه برخی دوستان فکر کنند دارم تبلیغات برند خاصی رو میکنم،اما اگر کسی با این قیمت و امکانات (منظور 6430) از هر برندی در کشور بهم تلویزیون معرفی کنه،بنده دیگه اسم سامسونگ رو نخواهم آورد!

مبارکه دوست من

zorro111
2015/03/03, 22:06
والا برادر الان چیزی بگم ممکنه برخی دوستان فکر کنند دارم تبلیغات برند خاصی رو میکنم،اما اگر کسی با این قیمت و امکانات (منظور 6430) از هر برندی در کشور بهم تلویزیون معرفی کنه،بنده دیگه اسم سامسونگ رو نخواهم آورد!

مبارکه دوست من
ممنونم...
بنده خدا کلی خوشحال شد...حالا یکی دو روز دیگه به دستش میرسه ببینیم چی خریدیم.......دیگه دقیق چک نکردیم ببینیم چی داره و چی نداره....پولش محدود بود و الحق چیز بهتری با این مبلغ نمیدادن....قیمت خوبی هم خریدیم
.....
هنوز از تی وی خودم عکس نگرفتم(h7790)....که بذارم روی فروم.... ایشالا انجام میشه...
تی وی عالی ایه و ما که خیلی راضی هستیم...هرکس هم میبینه چه از لحاظ تصویر چه از لحاظ زیبایی تحسینش میکنه....
فقط میخوام دقیق کالیبره ش کنم و به یه منبع خوب نیاز دارم.....از رو سایتای خارجی و مدل 55 اینچ 7150 میخواستم اینکار رو بکنم ولی با توجه به تفاوتایی که احیانن بین پنلها هست شاید کار درستی نباشه....
تنها گله ای که میتونم از سامی تا این لحظه داشته باشم،حذف کنترل معمولیه که امروز نمایندگی میگفت 60 هزارتومن پولشه!.....من خواستم بگیرم ولی گفتن باید از خدمات سامی گرفت.....

aryaiee
2015/03/03, 22:25
ممنونم...
بنده خدا کلی خوشحال شد...حالا یکی دو روز دیگه به دستش میرسه ببینیم چی خریدیم.......دیگه دقیق چک نکردیم ببینیم چی داره و چی نداره....پولش محدود بود و الحق چیز بهتری با این مبلغ نمیدادن....قیمت خوبی هم خریدیم
.....
هنوز از تی وی خودم عکس نگرفتم(h7790)....که بذارم روی فروم.... ایشالا انجام میشه...
تی وی عالی ایه و ما که خیلی راضی هستیم...هرکس هم میبینه چه از لحاظ تصویر چه از لحاظ زیبایی تحسینش میکنه....
فقط میخوام دقیق کالیبره ش کنم و به یه منبع خوب نیاز دارم.....از رو سایتای خارجی و مدل 55 اینچ 7150 میخواستم اینکار رو بکنم ولی با توجه به تفاوتایی که احیانن بین پنلها هست شاید کار درستی نباشه....
تنها گله ای که میتونم از سامی تا این لحظه داشته باشم،حذف کنترل معمولیه که امروز نمایندگی میگفت 60 هزارتومن پولشه!.....من خواستم بگیرم ولی گفتن باید از خدمات سامی گرفت.....

نیازی به کالیبره ندارید.کنترل معمولی هم اگر از خدمات سام سرویس اورجینال رو بخواید فکر میکنم چیزی بین 35 تا 50 نهایت باشه دقیق در خاطرم نیست.

magiteq
2015/03/03, 22:58
ممنونم...
.....

دوست عزیزم دقت کنید , باید ببینید هدف از کالیبره چی هست
افزایش جزییات در سایه یا افزایش عمق رنگ سیاه و یا افزایش دقت رنگ
برای افزایش عمق رنگ سیاه و افزایش دقت رنگ باید حتمی براتنس به زیر 200 کاندلار کاهش پیدا کنه که شاید به دلیل تاریک شدن تصویر شما اصلا خوشت نیاد و باعث بشه جزییات در سایه کاهش پیدا کنه
شما حالت تصویر رو روی movie بزاری کافی هست.
سایت های معتبر هم پروفایل های کالیبره رو برای این مدل قرار ندادن و این مدل رو اصلا برسی نکردن
شما اون پروفایل های کالیبره رو که داری اینجا بزار تا ببینم به چه شکل هست
در خصوص تفاوت بین پنل ها , بیشتر در بحث سایز هست. مثلا ممکن یک مدل مشخص با دو سایز مختلف در بحث کیفیت تصویر دارای تفاوت ها اندکی باشن
مثلا مدل 55 دارای تاخیر پردازش کمتری باشه یا عمق رنگ سیاه کمی بهتری داشته باشه که این مورد اخری خیلی مهم نیست
ولی اون input lag مهم هست. هر چند کاربردش کاملا برای گیم هست

zorro111
2015/03/04, 23:28
دوست عزیزم دقت کنید , باید ببینید هدف از کالیبره چی هست
افزایش جزییات در سایه یا افزایش عمق رنگ سیاه و یا افزایش دقت رنگ
برای افزایش عمق رنگ سیاه و افزایش دقت رنگ باید حتمی براتنس به زیر 200 کاندلار کاهش پیدا کنه که شاید به دلیل تاریک شدن تصویر شما اصلا خوشت نیاد و باعث بشه جزییات در سایه کاهش پیدا کنه
شما حالت تصویر رو روی movie بزاری کافی هست.
سایت های معتبر هم پروفایل های کالیبره رو برای این مدل قرار ندادن و این مدل رو اصلا برسی نکردن
شما اون پروفایل های کالیبره رو که داری اینجا بزار تا ببینم به چه شکل هست
در خصوص تفاوت بین پنل ها , بیشتر در بحث سایز هست. مثلا ممکن یک مدل مشخص با دو سایز مختلف در بحث کیفیت تصویر دارای تفاوت ها اندکی باشن
مثلا مدل 55 دارای تاخیر پردازش کمتری باشه یا عمق رنگ سیاه کمی بهتری داشته باشه که این مورد اخری خیلی مهم نیست
ولی اون input lag مهم هست. هر چند کاربردش کاملا برای گیم هست
سلام و سپاس از پاسخ مبسوطی که دادین
این تنظیماتی بود که برای 7150 در سایت rtings ارائه داده بودن.
CABLE SETTINGS (HD 1080i, 780)
Picture Mode: Standard
Backlight: 14
Contrast: 95
Brightness: 46
Picture Size: Screen Fit
Advanced Settings:
Dynamic Contrast: Off (you may want to go to Low on some shows but it causes skin over saturation on most broadcasts)
Black Tone: Dark
Color Space: Native
Picture Options:
Color tone: Standard
Digital Clean View: Off
Mpeg Noise ******: Off
Film Mode: Off
Auto Motion Plus: Off
Cinema Black Low
Sound Mode: Standard (the Movie and Surround setting produce a tinny sound on cable)
STREAMING CONTENT (Netflix, Vudu etc.)
Picture Mode: Standard
Backlight: 17
Contrast: 93
Brightness: 46
Picture Size: Screen Fit (if available)
Advanced Settings:
Dynamic Contrast: Low (go to Medium for animation)
Black Tone: Dark
Color Space: Native
Gamma: +2
Picture Settings:
Color Tone: Standard
Digital Clean View: Off
Mpeg Noise ******: Off
Auto Motion Plus: Off
Sound Mode: Movie

magiteq
2015/03/05, 00:34
این تنظیمات رو وارد کن و نظرت رو بگو
اگر امکان داره یک تصویر با کیفیت هم از قبل و بعد کالیبره ای که انجام میدی بزار

aryaiee
2015/03/05, 08:24
برادر 2 تا پنل مختلف هستند.ممکن مشکلاتی پدیدار بشه!این آزمایشات عاقبت خوشی ندارد.در صورت بروز هر مشکل این مورد از نظر بنده رد شده بود و به شما هم اخطار دادم.لذا خودم را از این موضوع مبرا میدونم.

zorro111
2015/03/05, 10:49
این تنظیمات رو وارد کن و نظرت رو بگو
اگر امکان داره یک تصویر با کیفیت هم از قبل و بعد کالیبره ای که انجام میدی بزار

برادر 2 تا پنل مختلف هستند.ممکن مشکلاتی پدیدار بشه!این آزمایشات عاقبت خوشی ندارد.در صورت بروز هر مشکل این مورد از نظر بنده رد شده بود و به شما هم اخطار دادم.لذا خودم را از این موضوع مبرا میدونم.
سلام دوستان
بنده که نامطلع هستم ولی واسم سوال پیش اومد که مگه تنظیمات ساده ای که از طریق منو انجام میشه میتونه به مشکلاتی منجر بشه؟...فوقش تنظیمات تی وی بهم میخوره و دوباره میشه ریست تو فکتوریش کرد یا که خیر؟!
من این تنظیمات رو انجام ندادم...یعنی خواستم امتحان کنم ولی الان که چک کردم منوی تصویر و تنظیمات من گزینه های بیشتری داره و در برخی موارد هم گزینه های بالایی رو نداره....نتیجتن چون گزینه ها یکسان نیست،تنظیم رو کار عبثی دیدم...
ممنون از هر دوی دوستان

magiteq
2015/03/05, 11:08
سلام دوستان
بنده که نامطلع هستم ولی واسم سوال پیش اومد که مگه تنظیمات ساده ای که از طریق منو انجام میشه میتونه به مشکلاتی منجر بشه؟...فوقش تنظیمات تی وی بهم میخوره و دوباره میشه ریست تو فکتوریش کرد یا که خیر؟!
من این تنظیمات رو انجام ندادم...یعنی خواستم امتحان کنم ولی الان که چک کردم منوی تصویر و تنظیمات من گزینه های بیشتری داره و در برخی موارد هم گزینه های بالایی رو نداره....نتیجتن چون گزینه ها یکسان نیست،تنظیم رو کار عبثی دیدم...
ممنون از هر دوی دوستان

این تنظمیات مرتبط با کیفیت تصویری هست و در صورتی که خوشت نیومد , به راحتی میتونی تنظمیات رو دیفالت کنی
تمام این tv ها توسط کالیبراتورهای حرفه ای در هنگام برسی کالیبره میشه و دوباره پیشفرض میشه , این تنظمیات رو برای خوشگلی قرار ندادن

aryaiee
2015/03/05, 12:34
در منوی مخفی و یا کالیبره شما داستانت فرق داره.یه روز بیکار شدی زحمت بکش برو به اولین نمایندگی سام سرویس که نزدیکت بود خوب؟یا بپرس یا چند ساعت وقت بگذار ببین چند نفر تشریف میارند اکثرا هم با ادعاهای زیاد علمی!که یا در عملیات کالیبراسیون و یا منوی مخفی دستگاه رو به باد دادند!
طرف اومده بود چند وقت پیش یک سری تنظیمات کرده بود تازه نه همه کالیبراسیون کامل رو بعد ریستارت کرده بود از تعداد منو های کالیبراسیون 3 تاش کلا خاموش شده بود!!هیچ دلیل علمی خاصی هم براش نبود!
یک سری تنظیمات کالیبره رو شرکت مثل دفترچه برای ما فرستاده.حتی یک عدد بالا پایین هم ممکنه نتیجه های ناملموسی داشته باشه!در ضمن در پایان دفتر چه مواردی ذکر شده که نهایت تا 3 بار بیشتر کالیبراسیون رو متغییر نکنیم!در شرکت عملیات کالیبراسیون به صورت پیشفرض روی board هستش و در نهایت توسط دستگاهی به نام pattern چک نهایی میشود.

حتما باید برید ببینید تا به عرض بنده برسید؟برادر من صبح بهت گفتم فرق دارند!

zorro111
2015/03/05, 16:21
ممنون از همه ی دوستانی که تشریک مساعی میکنند :)
حالا که این همه زحمت میکشین من یه سوال دیکه هم بپرسم:
این جاموندن تصویر و سایه انداختن در صحنه های سریع(حتی نیمچه سریع) از تی وی ه (7790) یا که ر"س"ی"و+ر باعث این میشه؟
چاره ای هست یا نیست؟...گاهی وقتا هم شبکه های اچ دی تار (چارخونه ی خیلی ریز)میشن!....این البته مسئله ی جداییه!
یه چیز دیگه هم اینکه: من گاهی اجساس میکنم تصاویر توو این تلویزیون نسبت به تلویزیون قبلیمون یا تی وی های دیگه یه کم سریعتر هستند!این ربطی به مورد بالایی نداره ولی من احساس میکنم همه چیزو یه کم تند نشون میده!
پیشاپیش ممنونم

aryaiee
2015/03/05, 21:01
این جاموندن تصویر و سایه انداختن در صحنه های سریع(حتی نیمچه سریع) از تی وی ه (7790) یا که ر"س"ی"و+ر باعث این میشه؟
نه این مورد مربوط به tv و source متصل هستش.ببینید تشریح میکنم براتون،
شما یک ر*س*یو*ر دارید که مدعی پخش FHD هستش.حالا باز اینجا مبحث به 2 بخش باز میشه.آیا شما شبکه ایی که مشغول تماشای آن هستید واقعا FHD است؟و دوم اینکه برنامه ایی که آن لحظه پخش میکند واقعا HD است؟
در خیلی از موارد SOURCE که به دستگاه متصل است،آن چیزی نیست که ما فکر میکنیم.یک سری شبکه ها هم هستند که واقعا تصاویری با کیفیت FHD پخش میکنند اما نه همه.برای پردازش ورودی های TV مثل AV و HDMI و یا حتی USB از یک پردازنده استفاده میشود.تصاویری که به دستگاه ارسال میشود گاها بر خلاف تصور ما دارای مشکلات عدیده ایی است که حتی در INFO اطلاعات دروغ به ما میدهند.پس معیار اصلی تست تصاویر برای شما و بنده،باید چیز دیگری باشد مثل اینکه فیلم FHD رو روی USB بریزیم و تماشا کنیم.

.گاهی وقتا هم شبکه های اچ دی تار (چارخونه ی خیلی ریز)میشن!....این البته مسئله ی جداییه!
اتفاقا این مسئله جدایی نیست این هم مربوط به مورد بالا میشود.هیچوقت یک فیلم HD واقعی و یا پخش کننده واقعی HD تصاویر را شطرنجی نمیکند.آگاه باشید که تلویزیون فقط یک پخش کننده است و خیلی از موارد مربوط به SOURCE است.

یه چیز دیگه هم اینکه: من گاهی اجساس میکنم تصاویر توو این تلویزیون نسبت به تلویزیون قبلیمون یا تی وی های دیگه یه کم سریعتر هستند!این ربطی به مورد بالایی نداره ولی من احساس میکنم همه چیزو یه کم تند نشون میده!
این مورد خوبی هستش.پردازش و HZ این تلویزیون بالا است و تصاویر به صورت پیوسته و بدون تاری و بدون shadow پخش میشود که همین مورد باعث میشود شما تصور کنید سرعت بالاست.

zorro111
2015/03/06, 02:01
نه این مورد مربوط به tv و source متصل هستش.ببینید تشریح میکنم براتون،
شما یک ر*س*یو*ر دارید که مدعی پخش FHD هستش.حالا باز اینجا مبحث به 2 بخش باز میشه.آیا شما شبکه ایی که مشغول تماشای آن هستید واقعا FHD است؟و دوم اینکه برنامه ایی که آن لحظه پخش میکند واقعا HD است؟
در خیلی از موارد SOURCE که به دستگاه متصل است،آن چیزی نیست که ما فکر میکنیم.یک سری شبکه ها هم هستند که واقعا تصاویری با کیفیت FHD پخش میکنند اما نه همه.برای پردازش ورودی های TV مثل AV و HDMI و یا حتی USB از یک پردازنده استفاده میشود.تصاویری که به دستگاه ارسال میشود گاها بر خلاف تصور ما دارای مشکلات عدیده ایی است که حتی در INFO اطلاعات دروغ به ما میدهند.پس معیار اصلی تست تصاویر برای شما و بنده،باید چیز دیگری باشد مثل اینکه فیلم FHD رو روی USB بریزیم و تماشا کنیم.

اتفاقا این مسئله جدایی نیست این هم مربوط به مورد بالا میشود.هیچوقت یک فیلم HD واقعی و یا پخش کننده واقعی HD تصاویر را شطرنجی نمیکند.آگاه باشید که تلویزیون فقط یک پخش کننده است و خیلی از موارد مربوط به SOURCE است.

این مورد خوبی هستش.پردازش و HZ این تلویزیون بالا است و تصاویر به صورت پیوسته و بدون تاری و بدون shadow پخش میشود که همین مورد باعث میشود شما تصور کنید سرعت بالاست.
ممنون از پاسخ قانع کننده تون...
وقتی تو نت "جاموندن تصویر" رو جستجو کردم، یک تعمیرکار ادعا کرده بود که این مشکل مشکلِ پنلِ و باید تی وی بره واسه گارانتی!
راجع به شبکه به صورت تجربی من به این نتیجه رسیدم که حق با شماست....مثلن یه شبکه ای مثل nat geo wild این مشکل رو اکثرن نداره....و این مشکل بیشتر برای شبکه های فارسی زبانِ بیشتر که مدعی پخش کانتنت فول اچ دی هستن....
خودِ ر+س+ی_و_ر ها هم که از دم مشکل اند!
باز هم سپاسگزارم

magiteq
2015/03/06, 20:24
ممنون از پاسخ قانع کننده تون...
وقتی تو نت "جاموندن تصویر" رو جستجو کردم، یک تعمیرکار ادعا کرده بود که این مشکل مشکلِ پنلِ و باید تی وی بره واسه گارانتی!
راجع به شبکه به صورت تجربی من به این نتیجه رسیدم که حق با شماست....مثلن یه شبکه ای مثل nat geo wild این مشکل رو اکثرن نداره....و این مشکل بیشتر برای شبکه های فارسی زبانِ بیشتر که مدعی پخش کانتنت فول اچ دی هستن....
خودِ ر+س+ی_و_ر ها هم که از دم مشکل اند!
باز هم سپاسگزارم

دوست عزیزم مشکل GHOSTING , در تمام LCD ها وجود داره., حتی مدل های مانند 7790 که رفرش 240 هرتز هست
این مورد به دو علت هست
ابتدا زمان پاسخ دهی بالای پنل که فکر میکنم برای مدل شما حداقل 10 میلی باشه و بعد هم رفرش فعال
البته اشاره هم شد . کیفیت سورس هم میتونه تاثیر داشته باشه و همچنین شطرنجی شدن تصویر در صحنه های سریع ناشی از فشرده سازی محتوا هست که شما اگر همون محتوا رو با نرخ بیت بالاتر تجربه کنی , قطعا شطرنجی بودنی در کار نخواهد بود
در خصوص جاماندن تصویر , ایا منطور شما اینکه مثلا ارم شبکه بعد از اینکه کانال رو عوض کردی , مدت زیادی رو صفحه میمونه؟
در خصوص سریع شدن فیلم ها , MOTION PLUS رو غیر فعال کن برای دیدن فی..لم و سر..یال

zorro111
2015/03/07, 03:38
دوست عزیزم مشکل GHOSTING , در تمام LCD ها وجود داره., حتی مدل های مانند 7790 که رفرش 240 هرتز هست
این مورد به دو علت هست
ابتدا زمان پاسخ دهی بالای پنل که فکر میکنم برای مدل شما حداقل 10 میلی باشه و بعد هم رفرش فعال
البته اشاره هم شد . کیفیت سورس هم میتونه تاثیر داشته باشه و همچنین شطرنجی شدن تصویر در صحنه های سریع ناشی از فشرده سازی محتوا هست که شما اگر همون محتوا رو با نرخ بیت بالاتر تجربه کنی , قطعا شطرنجی بودنی در کار نخواهد بود
در خصوص جاماندن تصویر , ایا منطور شما اینکه مثلا ارم شبکه بعد از اینکه کانال رو عوض کردی , مدت زیادی رو صفحه میمونه؟
در خصوص سریع شدن فیلم ها , MOTION PLUS رو غیر فعال کن برای دیدن فی..لم و سر..یال
باز هم از همه ی دوستان عزیزی که تلاش میکنن بنده رو به جواب سوالام برسونن تشکر میکنم
دوست خوبم،منظورم از جاموندن تصویر موندن آرم شبکه نیست.بهتره اینطوری شرح بدم:
تصور کنید بازی فوتبال میبینید و بازیکن توپ رو شوت میکنه!مثل کارتن فوتبالیستها شما میتونین رد توپ رو زمین ببینید!.... یعنی توپ رفته و اثر و اثراتش برای صدم ثانیه ای باقیه!البته من این مشکل رو به طور واضح در مدل ال جی 4k ای که قبل از این تیوی میخواستم بخرم دیدم....ولی الان این مشکل رو که شاید بهتره همون GHOASTING که شما فرمودین نام گذاریش کرد، رو در موقع حرکات سریع بعضی از کانتنتهای آسمانیِ! به اصطلاح اچ دی مشاهده میکنم..
موشن پلاس رو هم غیر فعال کردم و تصاویر به مراتب رامتر شدن....و باز بابت این نکته هم ممنونم....

magiteq
2015/03/07, 12:39
باز هم از همه ی دوستان عزیزی که تلاش میکنن بنده رو به جواب سوالام برسونن تشکر میکنم
دوست خوبم،منظورم از جاموندن تصویر موندن آرم شبکه نیست.بهتره اینطوری شرح بدم:
تصور کنید بازی فوتبال میبینید و بازیکن توپ رو شوت میکنه!مثل کارتن فوتبالیستها شما میتونین رد توپ رو زمین ببینید!.... یعنی توپ رفته و اثر و اثراتش برای صدم ثانیه ای باقیه!البته من این مشکل رو به طور واضح در مدل ال جی 4k ای که قبل از این تیوی میخواستم بخرم دیدم....ولی الان این مشکل رو که شاید بهتره همون GHOASTING که شما فرمودین نام گذاریش کرد، رو در موقع حرکات سریع بعضی از کانتنتهای آسمانیِ! به اصطلاح اچ دی مشاهده میکنم..
موشن پلاس رو هم غیر فعال کردم و تصاویر به مراتب رامتر شدن....و باز بابت این نکته هم ممنونم....

دوست عزیز من ذات LCD همین هست
برای تصاویر زنده مثل بازی ها ورزشی , MOTION PLUS بر روی حالت روان باشه باشه که تصویر نرم تر بشه. فقط برای محتوای 24 فریم غیر فعال باشه, مثل همون محتوایی که گفتم

moli_ahmad
2015/03/07, 14:42
دوستان تو رنج قیمت 3 تومن تا 3.500 چه مدل تلویزیون رو پیشنهاد میدین .ممنونم

magiteq
2015/03/07, 14:54
بهترین انتخاب h6490 در سایز 48 و قیمت 3.5
این مدل تقریبا از تمام محصولات 2014 FULL HD تولید کننده LG که سری LB هست , در اکثر پارمترهای کیفی بهتر عمل میکنه

aryaiee
2015/03/07, 20:13
دوستان تو رنج قیمت 3 تومن تا 3.500 چه مدل تلویزیون رو پیشنهاد میدین .ممنونم

مدل عطا جان تائید میشود.در صورتی که پیدا نکردید مدل h6390 هم تفاوت کمی دارد.اما همان h6490 بهتر هستش.

moli_ahmad
2015/03/08, 13:03
سلام مجدد دیروز رفتیم واسه خرید 6490 نداشت 6390 خریدیم و پسر داییم هم یدونه سونی w80 برداشت

moli_ahmad
2015/03/08, 16:19
خدایی منوی سامسونگ خیلی ساده تر و بهتره الان ما توی سونی گیر کردیم کانال های دیجیتال رو سرچ نمیکنه.کسی میتونه راهنمایی کنه از کجا باید دیجیتال انتخاب شه و کانال ها رو پیدا کرد توی این منوی مزخرف

magiteq
2015/03/08, 23:40
دوست عزیز
بسته به مدل تلویزیون ممکن است متفاوت باشد. برای این منظور شما باید از سایت مدل خودتان منوال تلویزیونتان را دانلود و از آن استفاده کنید.

aryaiee
2015/03/09, 12:27
خدایی منوی سامسونگ خیلی ساده تر و بهتره الان ما توی سونی گیر کردیم کانال های دیجیتال رو سرچ نمیکنه.کسی میتونه راهنمایی کنه از کجا باید دیجیتال انتخاب شه و کانال ها رو پیدا کرد توی این منوی مزخرف

مدل تلویزیون چیه؟سونی معمولا منوی کانال دیجیتال و آنالوگش کلا جداست.مدل رو بفرمائید تا عرض کنم.

moli_ahmad
2015/03/09, 17:46
ممنونم دوستان پیداش کردیم بالاخره .فقط این کیفیت تصویرش چرا کمه کانال دیجیتال میزین به نظر یاد پیکسل پیکسل میشه ؟مدل هم sony w80b هست 50اینچ

Mostafa98
2015/03/09, 18:48
به علت این که تصویری که میفرستن resolution پایینی داره.حتی hd هم نیست.

magiteq
2015/03/09, 19:05
ممنونم دوستان پیداش کردیم بالاخره .فقط این کیفیت تصویرش چرا کمه کانال دیجیتال میزین به نظر یاد پیکسل پیکسل میشه ؟مدل هم sony w80b هست 50اینچ.

دوست عزیزم اشبکه غیر از HD , همه کیفیت بسیار پایینی داره
این کانال ها همه SD هستن
ولی شبکه HD نرخ بیت بالایی داره

aryaiee
2015/03/09, 19:48
ممنونم دوستان پیداش کردیم بالاخره .فقط این کیفیت تصویرش چرا کمه کانال دیجیتال میزین به نظر یاد پیکسل پیکسل میشه ؟مدل هم sony w80b هست 50اینچ
کیفیت که پایین هستش متاسفانه dtv در ایران در حد 460p است.شما اگر اعواج و یا ایراد بهم ریختگی تصویر دارید ممکن هستش ایراد از آنتن هم باشد.

ehsan.star
2015/03/10, 08:45
سلام به همه دوستان
چند روز پیش با راهنمایی دوست گرامی آریایی مدل "48h6430 گرفتم و دیروز اومدن نصب کردند.عکس ها چطوری و کجای سایت بزارم؟
کیفیت و شفافیت تصویر خیلی خوبه و مخصوصا تصویر روان و خوبه
درمقایسه با w800 میتوان گفت که رنگ های سونی w800 کمی واقعی تر هستند اما توی تصاویر سریع این مدل سامسونگ بهتر عمل میکنه.البته این چیزیه که من تشخیص دادم.امیدوارم تونسته باشم کمکی به دوستان کنم.

aryaiee
2015/03/10, 08:58
سلام به همه دوستان
چند روز پیش با راهنمایی دوست گرامی آریایی مدل "48h6430 گرفتم و دیروز اومدن نصب کردند.عکس ها چطوری و کجای سایت بزارم؟
کیفیت و شفافیت تصویر خیلی خوبه و مخصوصا تصویر روان و خوبه
درمقایسه با w800 میتوان گفت که رنگ های سونی w800 کمی واقعی تر هستند اما توی تصاویر سریع این مدل سامسونگ بهتر عمل میکنه.البته این چیزیه که من تشخیص دادم.امیدوارم تونسته باشم کمکی به دوستان کنم.

مبارک باشه دوست عزیز
در اینجا بگذارید عکس رو>
خرید و فروش های کاربران (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

mohsen12251
2015/03/11, 08:38
سلام
دوستان کی تجربه استفاده از ساند بار داره ؟
من تلویزیونم سونی هست و نمی خوام فضای خونه خیلی شلوغ باشه و احتیاج به صدای صاف و شفاف و با کیفیت دارم نه ولوم بالا !!!
نظرتون در مورد این ساند بار سونی با قیمت 1.600 چیه ؟
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
ممنون از راهنمایی

Lycas
2015/03/12, 01:10
سلام دوستان ؛ چند روزی پاوه هستم میخوام یک تلویزیون بگیرم !
خودم مد نظرم LG 55UB83000 هست ... اینجا قیمتش چهار تومنه !!! دیجی کالا زده 6.8 !!! (همون 85000 هزار تو بازار داخلی)
به نظرتون همین مدل رو بگیرم یا گذینه بهتری هم هست ؟ بودجه رو دیگه خودتون تخمین بزنید (: (تقریبا تا 7 ملیون تو بازار ایران)

چیزی که منو به شک انداخته یک تکنولوژی بود که تو سایت سونی دیدم ! اگه اشتباه نکنم 4K استریمینگ یا همچین چیزی بود.
یعنی به گفته سایت سونی کیفیت HD و یا پایین تر رو به 4K تبدیل میکنه ! آیا این امر درسته ؟ برند هی دیگه هم مشابه این فناوری رو دارند آیا ؟

magiteq
2015/03/12, 01:49
اونی که دیجی کالا زده با گارانتی هست
استریمینگ مربوط میشه سرویس اسمارت
UPSACLE در TV های 4K وجود داره , ولی بدین معنی نیست که SD رو به 4K تبدیل کنه!! فقط محتوای با کیفیت پایین رو قابل تحمل تر میکنه
از بین مواردی که میتونی خرید کنی H7790 هست در سایز 55 و قیمت 6 تومن که کیفیت خیلی خوبی داره
HC8890 به قیمت 8 تومن
دو مدل بالایی 4K نیست و مدل اولی کنتراست بهتری نسبت به مدل دومی داره
برای 4K هم HU8890 در سایز 48 هست به قیمت 6800
هر سه مدل در فاکتورهای کلیدی مثل عمق رنگ سیاه و طبیعتا کنتراست بهتر عمل میکنه نسبت به مدل LG

aryaiee
2015/03/12, 07:46
سلام دوستان ؛ چند روزی پاوه هستم میخوام یک تلویزیون بگیرم !
خودم مد نظرم LG 55UB83000 هست ... اینجا قیمتش چهار تومنه !!! دیجی کالا زده 6.8 !!! (همون 85000 هزار تو بازار داخلی)
به نظرتون همین مدل رو بگیرم یا گذینه بهتری هم هست ؟ بودجه رو دیگه خودتون تخمین بزنید (: (تقریبا تا 7 ملیون تو بازار ایران)

چیزی که منو به شک انداخته یک تکنولوژی بود که تو سایت سونی دیدم ! اگه اشتباه نکنم 4K استریمینگ یا همچین چیزی بود.
یعنی به گفته سایت سونی کیفیت HD و یا پایین تر رو به 4K تبدیل میکنه ! آیا این امر درسته ؟ برند هی دیگه هم مشابه این فناوری رو دارند آیا ؟

دوست عزیز
1-با دستگاه بدون گارانتی مخالفم
2-سیستم ارتقاء تصویر سونی رو از نزدیک دیدم و بررسی کردم.درسته مقداری کیفیت رو بالا میبره اما نه در اون حدی که تصور میکنید.
3-بسیاری از مدل ها همچین قابلیتی رو دارند اما باز هم نه در اون حد که فکر کنید.
4-بستگی داره که شما چه امکانات و سایزی مد نظ داشته باشید.و انتخاب کنید آیا از بازار ایران میخواهید خرید کنید و یا اون ور.

mmz
2015/03/12, 10:01
سلام خدمت اساتید محترم
می خواستم اگه امکانش هست یه سینمای خانگی با امکان پخش فایل mkv و زیرنویس فارسی srt یا ...
بلوری ترجیحا سونی یا پایونیر به من معرفی کنید که هم برای دیدن فیلم مناسب باشه هم پخش موسیقی
تی وی هم sony w800b 42 3d هست
ممنون از لطفتون

aryaiee
2015/03/12, 11:52
سلام خدمت اساتید محترم
می خواستم اگه امکانش هست یه سینمای خانگی با امکان پخش فایل mkv و زیرنویس فارسی srt یا ...
بلوری ترجیحا سونی یا پایونیر به من معرفی کنید که هم برای دیدن فیلم مناسب باشه هم پخش موسیقی
تی وی هم sony w800b 42 3d هست
ممنون از لطفتون

دوست عزیز اولا بودجه رو نفرمودید و دوم اینکه در مورد pioneer مطمئن نیستم که از زیرنویس فارسی پشتیبانی کنه حالا در هر فرمتی.
در کل برای پشتیبانی از زیرنویس هم باید بدونید چند برند خاص در ایران به خوبی از زیرنویس فارسی پشتیبانی میکنند.
1-samsung
2-lg
حالا شما نهایت بودجه رو بفرمائید.و همچنین بفرمائید به جز زیرنویس چه نکاتی دیگری برای شما مهم هستش؟

mmz
2015/03/12, 12:57
دوست عزیز اولا بودجه رو نفرمودید و دوم اینکه در مورد pioneer مطمئن نیستم که از زیرنویس فارسی پشتیبانی کنه حالا در هر فرمتی.
در کل برای پشتیبانی از زیرنویس هم باید بدونید چند برند خاص در ایران به خوبی از زیرنویس فارسی پشتیبانی میکنند.
1-samsung
2-lg
حالا شما نهایت بودجه رو بفرمائید.و همچنین بفرمائید به جز زیرنویس چه نکاتی دیگری برای شما مهم هستش؟
ممنون از راهنماییتون
بودجه تا 2 میلیون اولویت ها با فیلم با زیرنویس فارسی (چون تی وی فارسی ساپورت نیست )و بعدش هم پخش موسیقی
غیر از سینمای خانگی چه وسیله دیگه ای میتونم بگیرم که MKV و SRT فارسی ساپورت کنه برای موسیقی یه اسپیکر 1.5 میگیرم

aryaiee
2015/03/12, 14:18
ممنون از راهنماییتون
بودجه تا 2 میلیون اولویت ها با فیلم با زیرنویس فارسی (چون تی وی فارسی ساپورت نیست )و بعدش هم پخش موسیقی
غیر از سینمای خانگی چه وسیله دیگه ای میتونم بگیرم که MKV و SRT فارسی ساپورت کنه برای موسیقی یه اسپیکر 1.5 میگیرم
samsung th-f-5556 جزو مدل هایی هستش که قابلیت پخش media و زیرنویس خوبی داره.منو فارسی هم داره.البته سیستم های پخش زیادی داره که با توجه به قیمتش بی رقیب هستش.در ضمن ساخت کره است.پخش از روی BT+پخش از روی USB و هارد اکسترنال+پخش انواع DVD و 3D +قابلیت اتصال به نت و پخش از روی فضای CLUD

ali.ap
2015/03/25, 21:29
باسلام خدمت اساتید عزیز و عرض تبریک سال نو خدمت تمامی دوستان
من با مطالعه مطالب زیبای این سایت تلویزیون 55H7790 گرفتم (خوشبختانه جشنواره هم بود) حالا برای گرفتن سینما خانگی سوالی از خدمتتون داشتم
من با جستجو به این مدل سونی یعنی BDV-N9200WL رسیدم که هم صدای زیبایی باید داشته باشه و هم از فرمت های زیادی پشتیبانی کنه رسیدم ولی توی بعضی از فروم ها گفته شده که به دنبال پکیج های تجاری سینمای خانگی مثل سونی نرید که بدرد نمیخورن و برید و سیستم به صورت جداگانه اعم از آمپلی فایر و اسپیکر و بلوری و ... بگیرید و سرهم کنید!
حالا لطفن اساتید محترم درخصوص این مدل سینمای سونی که انتخاب کردم و همینطور اینکه واقعا پکیج ها بدرد بخور هستن و یا نه باید بدنبال سیستم های جدا بریم لطفا راهنمایی بفرمایید.
ممنون

aryaiee
2015/03/25, 22:29
باسلام خدمت اساتید عزیز و عرض تبریک سال نو خدمت تمامی دوستان
من با مطالعه مطالب زیبای این سایت تلویزیون 55H7790 گرفتم (خوشبختانه جشنواره هم بود) حالا برای گرفتن سینما خانگی سوالی از خدمتتون داشتم
من با جستجو به این مدل سونی یعنی BDV-N9200WL رسیدم که هم صدای زیبایی باید داشته باشه و هم از فرمت های زیادی پشتیبانی کنه رسیدم ولی توی بعضی از فروم ها گفته شده که به دنبال پکیج های تجاری سینمای خانگی مثل سونی نرید که بدرد نمیخورن و برید و سیستم به صورت جداگانه اعم از آمپلی فایر و اسپیکر و بلوری و ... بگیرید و سرهم کنید!
حالا لطفن اساتید محترم درخصوص این مدل سینمای سونی که انتخاب کردم و همینطور اینکه واقعا پکیج ها بدرد بخور هستن و یا نه باید بدنبال سیستم های جدا بریم لطفا راهنمایی بفرمایید.
ممنون

دوست من
کلا هر کسی این صحبت رو کرده کاملا غیر حرفه ایی و غیر علمی است!
اولا که کلمه پکیج کلا از پایه بی اساس و نادرست است آن هم برای سینمای خانگی.چون سینمای خانگی خودش یک دستگاه جداگانه و تعریف شده است.
حالا برسیم به ارنج و ست کردن دستی،این هم برای شما لازم نیست.یعنی کسی این کار رو میکنه که اهداف حرفه ایی داشته باشه و در کل برای یک هدف تخصصی این کار رو میکنه.همچنین پیدا کردن AMP و باند و یا حتی درایو مناسب برای ست کردن کار هر کسی نیست و گاها ناهماهنگی های خاصی از امپدانس بگیرید تا وات رو به همراه دارد.
سینمای خانگی یک سیستم مستقل صوتی/تصویری و همچنین با علم به اینکه کاملا بین اسپیکرها،آمپلی فایر و حتی ODD هماهنگی کامل دارد،گزینه مناسبی برای خرید های معمول است.
مدل انتخابی خودتون هم خیلی عالی هستش و صدای dynamic و بیس خوبی هم دارد.

ali.ap
2015/03/28, 21:08
ممنون از جناب aryaiee (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
یک سوال دیگه از ایشون با توجه به اینکه اطلاعات کافی بدلیل نوع ارتباط شغلیشون با تلویزیون های سامسونگ دارن اینکه بهترین تنظیمات رنگ و رزولویشن و ... در تلویزیون 55H7790 چی هست. چون روی حالت پیش فرض مووی خیلی تصویر کم نور و روی حالت پویا تلویزیون خیلی پر نور هستش.
و اینکه آیا این مدل دارای ارتقای تصویر هست؟ و اگر هست چرا روی کانال های داخلی تصویر ناامید گننده هستش
همینطور اینکه تنظیم نقطه ای نور در این مدل چی هست و وظیفش چیه
ممنون از راهنمایی های خوبتون

ali.ap
2015/03/28, 21:11
ممنون از جناب aryaiee (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
یک سوال دیگه از ایشون با توجه به اینکه اطلاعات کافی بدلیل نوع ارتباط شغلیشون با تلویزیون های سامسونگ دارن اینکه بهترین تنظیمات رنگ و رزولویشن و ... در تلویزیون 55H7790 چی هست. چون روی حالت پیش فرض مووی خیلی تصویر کم نور و روی حالت پویا تلویزیون خیلی پر نور هستش.
و اینکه آیا این مدل دارای ارتقای تصویر هست؟ و اگر هست چرا روی کانال های داخلی تصویر ناامید گننده هستش
همینطور اینکه تنظیم نقطه ای نور در این مدل چی هست و وظیفش چیه
ممنون از راهنمایی های خوبتون

reza_egbali
2015/04/14, 22:02
سلام من با بودجه کمتر از 2 تومن یک تلوزیون 42 اینچ می خوام و اینکه سه بعدی بودن و اسمارت بودن اصلا برام مهم نیست و فقط کیفیت تصویر برام مهمه لطف کنین چندین نمونه ذکر کنین

aryaiee
2015/04/14, 22:07
سلام من با بودجه کمتر از 2 تومن یک تلوزیون 42 اینچ می خوام و اینکه سه بعدی بودن و اسمارت بودن اصلا برام مهم نیست و فقط کیفیت تصویر برام مهمه لطف کنین چندین نمونه ذکر کنین

سلام دوست من
samsung 40h6430 در این رنج قیمت واقعا بعید میدونم بهتر پیدا بشه.
در صورت افزایش بودجه sony 40w600

mohgold
2015/04/15, 01:15
دوستان سلام

میخام ازتون مشورت بگیرم بودجمون در حد 2500-2600 و سایز 48

من این به این مدل رسیدم شما تاییدش میکنید و در کل نظرتون در مورد چیه؟ گزینه بهتری از این هست؟

Samsung 48H6430 Smart LED TV

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

بودجه در حد 2500-2600 همین سایز

فقط چون سایزش 48 هست و رزولشن full hd برای این سایز درشتی پیکسل توش دیده نمیشه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.
ممنون از لطفت

omid84
2015/04/25, 11:37
سلام دوستان بودجه خرید من حدود 3تا 2500 میلیون هستش وکیفیت تصویر و امکان اتصال ونمایش فیلم از داخل pc به Tv توسط وای فای و سه بعدی بودن و پخش بی دردسر فرمت های مختلف و زیرنویس فارسی بدون مشکل و اسمارت بودن برام مهمه لطف بفرمایید راهنمایی کنید با این بودجه چه مدلی بگیرم ممنون این مدل ال جی کیفیتش چطوره؟نسبت به سامسونگ وپخش سه بعدیش چطوره؟
LG 42LB65200

ویه سوال دیگه این سایت بانه مارکت اعتبار داره؟ چون مدلهای تلویزیونش حداقل یک میلیون تومن نسبت به بازار ارزونتره

aryaiee
2015/04/25, 12:21
سلام دوستان بودجه خرید من حدود 3تا 2500 میلیون هستش وکیفیت تصویر و امکان اتصال ونمایش فیلم از داخل pc به Tv توسط وای فای و سه بعدی بودن و پخش بی دردسر فرمت های مختلف و زیرنویس فارسی بدون مشکل و اسمارت بودن برام مهمه لطف بفرمایید راهنمایی کنید با این بودجه چه مدلی بگیرم ممنون این مدل ال جی کیفیتش چطوره؟نسبت به سامسونگ وپخش سه بعدیش چطوره؟
LG 42LB65200

ویه سوال دیگه این سایت بانه مارکت اعتبار داره؟ چون مدلهای تلویزیونش حداقل یک میلیون تومن نسبت به بازار ارزونتره

دوست من
به نسبت قیمت لطفا از tv انتظار داشته باشید!
1-بانه مارکت رو تائید نمیکنم چون کالای بدون گارانتی رسمی میده و معتبر هم نیست.
2-جنس بدون گارانتی به هیچ وجه توصیه نمیشود.
3-مدل خودتون بد نیست اما در بخش پردازنده و کنتراست نور مدل 48h6430 هم خوب است.

omid84
2015/04/26, 10:48
دوست من
به نسبت قیمت لطفا از tv انتظار داشته باشید!
1-بانه مارکت رو تائید نمیکنم چون کالای بدون گارانتی رسمی میده و معتبر هم نیست.
2-جنس بدون گارانتی به هیچ وجه توصیه نمیشود.
3-مدل خودتون بد نیست اما در بخش پردازنده و کنتراست نور مدل 48h6430 هم خوب است.
ممنون بله حق باشماست خب یه 500 هم میذارم روی بودجه ام این مدل 48H6490 سامسونگ خوبه؟ با توجه به نیازهای من میشه به طور بیسم از pc بهش فیلم بدون مشکل استریم کرد؟ وضعیت و کیفیت ساخت و پنلش چطوره؟

magiteq
2015/04/26, 11:22
ممنون بله حق باشماست خب یه 500 هم میذارم روی بودجه ام این مدل 48H6490 سامسونگ خوبه؟ با توجه به نیازهای من میشه به طور بیسم از pc بهش فیلم بدون مشکل استریم کرد؟ وضعیت و کیفیت ساخت و پنلش چطوره؟

بهترین انتخاب هست
بله wifi داخلی داره

aryaiee
2015/04/26, 12:10
بله از این مدل بهتر نمیتونید پیدا کنید.به طور بیسیم قابلیت ارسال فیلم،عکس و موسیقی رو دارد.همچین قابلیت ورودی usb تا 1ma رو داراست که برای هارد های external استفاده میشود.پردازنده 4 هسته ایی هم دارد.هوشمند است و سیستم عامل روون و خوبی هم داره.ارسال بیسیم و حتی پخش از روی فضای ابری هم دارد.

omid84
2015/04/26, 19:37
بله از این مدل بهتر نمیتونید پیدا کنید.به طور بیسیم قابلیت ارسال فیلم،عکس و موسیقی رو دارد.همچین قابلیت ورودی usb تا 1ma رو داراست که برای هارد های external استفاده میشود.پردازنده 4 هسته ایی هم دارد.هوشمند است و سیستم عامل روون و خوبی هم داره.ارسال بیسیم و حتی پخش از روی فضای ابری هم دارد.

بهترین انتخاب هست
بله wifi داخلی داره

سپاس از لطفتون

mohgold
2015/05/04, 08:40
دوستان 1 تلویزیون 42 اینچ تو رنج 2200-2300 نهایتن که اسمارت باشه و مهم کیفیت تصویر و cpu وفنی دستگاه هستش
ممنون میشم اساتید راهنمایی کنن.

ممنونم

magiteq
2015/05/04, 11:50
دوستان 1 تلویزیون 42 اینچ تو رنج 2200-2300 نهایتن که اسمارت باشه و مهم کیفیت تصویر و cpu وفنی دستگاه هستش

ممنونم

H6430 پیشنهاد میشه به قیمت 2800 و سایز 48
در غیر اینصورت h6360 به قیمت 2600 و سایز 46
مدل اول 3D نیست

mohgold
2015/05/04, 12:21
H6430 پیشنهاد میشه به قیمت 2800 و سایز 48
در غیر اینصورت h6360 به قیمت 2600 و سایز 46
مدل اول 3D نیست

ممنون از لطفت اقا عطا
اقا مدل اولی H6430 سایزش بالاست و همچنین قیمتش
h6360 مدل دوم هم سایز بالاش حالا اونن میشه چشم پوشی کرد منتها اسمارت نیست و wifi نداره مدلی تو سایز 46 که اسمارت باشه و کیفیت تصویر فنی خوب داشته 3d هم مهم نیست ( البته اگه داشته باشه که دیگه چه بهتر )پیشنهادی داری تو همین رنج قیمت و پایینتر ؟

نظرتون در مورد این مدل چیه؟ Panasonic 42A410 LED TV
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. A%A9-%D9%85%D8%AF%D9%84-42A410

ممنون میشم مجدد راهنمایی کنی

aryaiee
2015/05/04, 13:04

ممنونم

اگر الویت کیفیت قطعات و تصویر باشد مدل:46h6360 هم توصیه میشود مدل خوبی است.

aryaiee
2015/05/04, 13:39
ممنون از لطفت اقا عطا
اقا مدل اولی H6430 سایزش بالاست و همچنین قیمتش
h6360 مدل دوم هم سایز بالاش حالا اونن میشه چشم پوشی کرد منتها اسمارت نیست و wifi نداره مدلی تو سایز 46 که اسمارت باشه و کیفیت تصویر فنی خوب داشته 3d هم مهم نیست ( البته اگه داشته باشه که دیگه چه بهتر )پیشنهادی داری تو همین رنج قیمت و پایینتر ؟

نظرتون در مورد این مدل چیه؟ Panasonic 42A410 LED TV

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. A%A9-%D9%85%D8%AF%D9%84-42A410

ممنون میشم مجدد راهنمایی کنی

دوست من این مدل از پنل الجی استفاده میکنه و چون وارداتی هستش قیمت بالایی به نسبت رقیبان خودش داره.کنتراست کمتری نسبت به مدل های پیشنهادی دارد.اگر واقعا خانواده الجی مد نظر باشد مدل:42lb58200 از این پاناسونیک بهتره.

changal
2015/05/04, 15:12
سلام دوستان ، میخوایم یک عدد تلویزیون تهیه کنیم . سقف بودجه هم حدود 3.500.000 تومان هست . کمی تحقیق کردم دیدم میشه با این بودجه 4k هم خرید !

3D هم که دیگه اکثرا دارن .

انتظارات : 4k - 3D - سایز 46 یا بالاتر - کیفیت بالای ساخت قطعات - گارانتی - از 3 برند Sony - Samsung - LG مدلهایی پیشنهاد بدین تا بررسی بشه ، ممنون

aryaiee
2015/05/04, 15:15
سلام دوستان ، میخوایم یک عدد تلویزیون تهیه کنیم . سقف بودجه هم حدود 3.500.000 تومان هست . کمی تحقیق کردم دیدم میشه با این بودجه 4k هم خرید !

3D هم که دیگه اکثرا دارن .

انتظارات : 4k - 3D - سایز 46 یا بالاتر - کیفیت بالای ساخت قطعات - گارانتی - از 3 برند Sony - Samsung - LG مدلهایی پیشنهاد بدین تا بررسی بشه ، ممنون

دویت عزیز کی گفته با این بودجه میشه tv 4k خرید با این همه امکانات و در سایز 46 بالاتر؟

changal
2015/05/04, 15:24
درسته ، مدلهایی که من دیدم اسمارت 4k هستن و خود 4k نیستن .

این چجوری هست : تلویزیون ال ای دی سه بعدی اسمارت 4k ال جی 3D SMART 4k LED 49UB830

Smart 4k بهتره یا خرید یک Full HD 1080 با امکانات بیشتر ؟

aryaiee
2015/05/04, 15:31
درسته ، مدلهایی که من دیدم اسمارت 4k هستن و خود 4k نیستن .

این چجوری هست : تلویزیون ال ای دی سه بعدی اسمارت 4k ال جی 3D SMART 4k LED 49UB830

Smart 4k بهتره یا خرید یک Full HD 1080 با امکانات بیشتر ؟

این مدل فعلا تحت گارارنتی در ایران موجود نیست.شما ظاهرا در عنوان ها دچار اشتباه شدید.smart هیچ ربطی به داستان تصویر و 4k ندارد.دستگاه بدون گارانتی به هیچ وجه پیشنهاد نمیکنم.smart به تلویزیون های هوشمند و با قابلیت اتصال به نت گفته میشود.شما یک دستگاه fhd بگیرید بهتر هستش چون در حال حاضر منابع 4k هم بسیار محدود است.
48H6490 پیشنهاد میشود.هوشمند+3D ACTIVE+رزولوشن FHD+قابلیت دریافت دستورات و همچنین ریموت کنترل جدید و هوشمند.

changal
2015/05/04, 15:43
لطفا از هر برند یک یا 2 مدل پیشنهاد بدین تا هم اگه تو بازار نبود جایگزین کنیم و هم حق انتخاب داشته باشیم تا اگه فروشنده خواست مدلی رو قالب کنه قبول نکنیم .

قابلیت پخش فرمت MKV هم داشته باشه . اینترنت و بلوتوث ( میشه گفت بلا استفاده ) و .... هم داشته باشه ، خروجی ها هم کامل باشه .

کدک x265 اگه تو تلویزیون های موجود بازار باشه هم فکر نکنم با این قیمت ها پیدا کرد درسته ؟؟

aryaiee
2015/05/04, 16:56
لطفا از هر برند یک یا 2 مدل پیشنهاد بدین تا هم اگه تو بازار نبود جایگزین کنیم و هم حق انتخاب داشته باشیم تا اگه فروشنده خواست مدلی رو قالب کنه قبول نکنیم .

قابلیت پخش فرمت MKV هم داشته باشه . اینترنت و بلوتوث ( میشه گفت بلا استفاده ) و .... هم داشته باشه ، خروجی ها هم کامل باشه .

کدک x265 اگه تو تلویزیون های موجود بازار باشه هم فکر نکنم با این قیمت ها پیدا کرد درسته ؟؟

1-حداکثر بودجه ایی که میتونید هزینه کنید.
2-به نسبت بودجه انتظارات داشته باشید.
3-در بحث فرمت ها سامسونگ و بعد الجی از نظر تعدد فرمت قابل پخش اول هستند.
3-دستگاه در مشاوره پیشنهاد میشود اما اگر فروشگاه های مورد نظر شما موجود نداشته باشند دیگه مشکل خودتون هستش دوست من.

changal
2015/05/04, 21:22
1-حداکثر بودجه ایی که میتونید هزینه کنید.
2-به نسبت بودجه انتظارات داشته باشید.
3-در بحث فرمت ها سامسونگ و بعد الجی از نظر تعدد فرمت قابل پخش اول هستند.
3-دستگاه در مشاوره پیشنهاد میشود اما اگر فروشگاه های مورد نظر شما موجود نداشته باشند دیگه مشکل خودتون هستش دوست من.

1 - حداکثر بودجه حدود 3.500 هست ( 50 اینور و اونور )
2 - بنده هم به نسبت بودجه انتظار دارم .
3 - بنده هم اولویتم سامسونگ هست .
4 - بالاخره نمایندگی هستن و اگه موجود هم نداشتن فوقش 2 روز وقت میخوان برای آوردن ، ولی اگه بگه کلا نمیاد و ... می خواستم اولویت دومی هم داشته باشم تا خرید رو انجام بدم . و می خوام طبق راهنمایی شما باشه تا بعدا گیر فوشنده نیفتم و هی با خودم نگم کاش نمیخریدم و .... لطفا به غیر از اون مدل یک مدل دیگه هم بفرمایید . ممنون ازتون

aryaiee
2015/05/04, 21:44
1 - حداکثر بودجه حدود 3.500 هست ( 50 اینور و اونور )
2 - بنده هم به نسبت بودجه انتظار دارم .
3 - بنده هم اولویتم سامسونگ هست .
4 - بالاخره نمایندگی هستن و اگه موجود هم نداشتن فوقش 2 روز وقت میخوان برای آوردن ، ولی اگه بگه کلا نمیاد و ... می خواستم اولویت دومی هم داشته باشم تا خرید رو انجام بدم . و می خوام طبق راهنمایی شما باشه تا بعدا گیر فوشنده نیفتم و هی با خودم نگم کاش نمیخریدم و .... لطفا به غیر از اون مدل یک مدل دیگه هم بفرمایید . ممنون ازتون

دوست عزیز اون مدل بهترین مدلی هستش که میشه معرفی کرد.همه نمایندگی ها که هیچ،فروشگاه های کوچک دارند.در صورت تمایل میتونید مدل 48h6430 رو هم تهیه کنید بد نیست.اما مدل اول در الویت هستش.

changal
2015/05/04, 22:01
دوست عزیز اون مدل بهترین مدلی هستش که میشه معرفی کرد.همه نمایندگی ها که هیچ،فروشگاه های کوچک دارند.در صورت تمایل میتونید مدل 48h6430 رو هم تهیه کنید بد نیست.اما مدل اول در الویت هستش.

با تشکر از راهنمایی تون ، ایشالا مدل معرفی شده خریداری خواهد شد ، به دلیل نداشتن گوشی دوربین دار !! عکس با چند روز تاخیر در تاپیک خرید و فروش های کاربران قرار خواهد گرفت .

porya_1986
2015/05/05, 02:50
سلام دوستان
یه 55 اینچ میخواستم بخرم ک سامسونگ h7000 رو معرفی کردن
یک ماهه میگردم اصلا پیدا نمیشه
بنظرتون بجاش کدوم یکی ازون تلویزیون های الجی رو بگیرم
البته قطعا بدون گارانتی میخوام چون کرمامشاهم و راحت در دسترسه و ترجیح میدم مدل بالاتر بگیرم تا پول گارانتی بدم
کیفیت تصویر واسم فوق العاده مهمه و 4k اصلا اهمیت نداره
البته اسمارت بودن هم مهمه
قیمت هم حدود 4.5 تا 5 هم شکال نداره
الان 870 بهم گفتن 4600 که بالاترین Full HD الجیه
9700 رو هم 5100 میدن
گفتم اگه کیفیت 9700 که 4k هستش بدتر نباشه می ارزه بخاطر 500 تومن 4k خرید هرچند فعلا چیزی واسش نیسا
این جمله تو یه review خارجی دیدم که احساس کردم کیفیت la9700 احتمالا از la870 بهتره

This is the TV we wish the LA8600 had been.

چون 870 نسخه جدیدتر 8600 هستش. همین باعث شد نگاهی به این مدل که 4k هست بندازم.
بنظرتون بهترین از نظر کیفیت تصویر کدومه؟ اگه چیز دیگه ای مد نظرتومه ممنون میشم معرفی کنید

aryaiee
2015/05/05, 08:27
سلام دوستان
یه 55 اینچ میخواستم بخرم ک سامسونگ h7000 رو معرفی کردن
یک ماهه میگردم اصلا پیدا نمیشه
بنظرتون بجاش کدوم یکی ازون تلویزیون های الجی رو بگیرم
البته قطعا بدون گارانتی میخوام چون کرمامشاهم و راحت در دسترسه و ترجیح میدم مدل بالاتر بگیرم تا پول گارانتی بدم
کیفیت تصویر واسم فوق العاده مهمه و 4k اصلا اهمیت نداره
البته اسمارت بودن هم مهمه
قیمت هم حدود 4.5 تا 5 هم شکال نداره
الان 870 بهم گفتن 4600 که بالاترین Full HD الجیه
9700 رو هم 5100 میدن
گفتم اگه کیفیت 9700 که 4k هستش بدتر نباشه می ارزه بخاطر 500 تومن 4k خرید هرچند فعلا چیزی واسش نیسا
این جمله تو یه review خارجی دیدم که احساس کردم کیفیت la9700 احتمالا از la870 بهتره

This is the TV we wish the LA8600 had been.

چون 870 نسخه جدیدتر 8600 هستش. همین باعث شد نگاهی به این مدل که 4k هست بندازم.
بنظرتون بهترین از نظر کیفیت تصویر کدومه؟ اگه چیز دیگه ای مد نظرتومه ممنون میشم معرفی کنید

دوست عزیز کالای بدون گارارنتی به هیج وجه پیشنهاد نمیدیم و مشاوره هم در این مورد صورت نمیگیرد.

mohgold
2015/05/05, 11:05
دوست من این مدل از پنل الجی استفاده میکنه و چون وارداتی هستش قیمت بالایی به نسبت رقیبان خودش داره.کنتراست کمتری نسبت به مدل های پیشنهادی دارد.اگر واقعا خانواده الجی مد نظر باشد مدل:42lb58200 از این پاناسونیک بهتره.

ممنونم از لطفت
آقا مدلی که quad core باشه سراغ دارید تو این رنج؟

ممنون میشم مجدد

aryaiee
2015/05/05, 11:49
ممنونم از لطفت
آقا مدلی که quad core باشه سراغ دارید تو این رنج؟

ممنون میشم مجدد

تمام سری های امثال و پارسال سامسونگ در این رنج قیمت multicore هستند.2 , 4

mohgold
2015/05/05, 12:11
تمام سری های امثال و پارسال سامسونگ در این رنج قیمت multicore هستند.2 , 4

اکی ممنون از توضیحتون چون تو کانفیک حرفی از 4 هسته ای نزده پس این مدل 2core میشه درسته؟

مدلی با quad core سراغ دارید؟

ممنونم

aryaiee
2015/05/05, 12:23
اکی ممنون از توضیحتون چون تو کانفیک حرفی از 4 هسته ای نزده پس این مدل 2core میشه درسته؟

مدلی با quad core سراغ دارید؟

ممنونم

دوست من شما خیلی فورس رو نگذار روی cpu.البته نه اینکه مهم نباشه اما فاکتورهای دیگر هم مهم است.سامسونگ مدل quad core کم دارد و اکثرا چند هسته ها جداگانه است.البته میزان هرتز هم مهم است.در ضمن الان توی اکثر کاتولوگ ها به وضوح نوشته 4 هسته ایی دوست من.سری های گرون قیمت 8 هسته ایی هم از تابستون وارد بازار میشود.هسته در هسته برای tv چندان عملی نیست چون قضیه پروسس فرق دارد.

porya_1986
2015/05/05, 12:30
دوست عزیز کالای بدون گارارنتی به هیج وجه پیشنهاد نمیدیم و مشاوره هم در این مورد صورت نمیگیرد.
خب به نظرتون بهترین فول اچ دی بازار چیه؟
نمیخوام الکی پول برای 4k بدم
گارانتی دار کدوم از تظر فیمت و کیفیت بهتره؟
مخصوصا کیفیت
بین دو برند الجی و سامسونگ موندم
الان جشنواره هم دارن؟

aryaiee
2015/05/05, 14:03
خب به نظرتون بهترین فول اچ دی بازار چیه؟
نمیخوام الکی پول برای 4k بدم
گارانتی دار کدوم از تظر فیمت و کیفیت بهتره؟
مخصوصا کیفیت
بین دو برند الجی و سامسونگ موندم
الان جشنواره هم دارن؟
جشنواره که در حال حاضر خیر اما تا اونجایی که بنده خبر دارم سامسونگ هنوز به قیمت جشنواره عید نوروز مونده.بهترین مدل fhd که بتونید الان تهیه کنید مدل،48h6490 هستتش و اگر مایل به خرید tv curved باشید هم باید عرض کنم مدل 48hc6890 عالی هستش به قیمت 3900.

porya_1986
2015/05/05, 16:26
جشنواره که در حال حاضر خیر اما تا اونجایی که بنده خبر دارم سامسونگ هنوز به قیمت جشنواره عید نوروز مونده.بهترین مدل fhd که بتونید الان تهیه کنید مدل،48h6490 هستتش و اگر مایل به خرید tv curved باشید هم باید عرض کنم مدل 48hc6890 عالی هستش به قیمت 3900.
ممنون
نه اصلا curved نمیخوام
پس اصلا الجی رو پیشنهاد نمیکنید
البته 55 اینچ میخوام
یعنی کیفیت 6490 از 7790 بهتره؟
چرا تو سایتای خارجی و سایت اصلی سامسونگ اسمی ازین مدل 6490 نیست؟

aryaiee
2015/05/05, 17:00
ممنون
نه اصلا curved نمیخوام
پس اصلا الجی رو پیشنهاد نمیکنید
البته 55 اینچ میخوام
یعنی کیفیت 6490 از 7790 بهتره؟
چرا تو سایتای خارجی و سایت اصلی سامسونگ اسمی ازین مدل 6490 نیست؟
1-بام مدل در کشورهای مختلف فرق میکند.مدل 6490 رو اگر بخواید سرچ کنید میشود 6400
2-قطعا 7790 خوب بهتره.چون صحبت گارانتی و هزینه بود من این مدل رو پیشنهاد دادم.
50HU8850 پس حالا که مشکل هزینه ندارید تا اون رنج بهترین هستش.

porya_1986
2015/05/05, 17:09
ممنون
اخه یجورایی نمیخوام الکی هزینه واسه 4k بدم چون اصلا واسم استفاده ای نداره. واسه همین گفتم FHD بخرم
ببخشید میتونم بپرسم قیمتاشون چنده؟
ممنون میشم بدونم اسم اصلی این مدل HU8850چیه. چون تو سایتای خارجی فقط 8500 رو دیدم و سرعت انطباق تصویرش تو سایتای ایرانی نیست
چندروز پیش یجا 7790 رو گفت 5600000
راستی از لحاظ کیفیت 8850 و 8890 تفاوتشون زیاده؟
چرا اسماشون متفاوته با خارج اصلا نمیشه یه review پیدا کرد ازشون

aryaiee
2015/05/05, 17:59
ممنون
اخه یجورایی نمیخوام الکی هزینه واسه 4k بدم چون اصلا واسم استفاده ای نداره. واسه همین گفتم FHD بخرم
ببخشید میتونم بپرسم قیمتاشون چنده؟
ممنون میشم بدونم اسم اصلی این مدل HU8850چیه. چون تو سایتای خارجی فقط 8500 رو دیدم و سرعت انطباق تصویرش تو سایتای ایرانی نیست
چندروز پیش یجا 7790 رو گفت 5600000
راستی از لحاظ کیفیت 8850 و 8890 تفاوتشون زیاده؟
چرا اسماشون متفاوته با خارج اصلا نمیشه یه review پیدا کرد ازشون

سیاست گذاری های منطقه ایی است و در برخی موارد تفاوت هایی جزئی هم با هم دارند.خوب مسلما 8890 کیفیت بهتری دارد اما در fhd تفاوت چندان زیادی با هم ندارند.دوست من ممکن است هیچ ریویی از یک مدلی که داخل کشور است پیدا نکنید!شما اگر راجب مدلی سوالی دارید همینجا هم میتونید بپرسید.مدل 8850 200 هرتز است.

porya_1986
2015/05/05, 22:15
سیاست گذاری های منطقه ایی است و در برخی موارد تفاوت هایی جزئی هم با هم دارند.خوب مسلما 8890 کیفیت بهتری دارد اما در fhd تفاوت چندان زیادی با هم ندارند.دوست من ممکن است هیچ ریویی از یک مدلی که داخل کشور است پیدا نکنید!شما اگر راجب مدلی سوالی دارید همینجا هم میتونید بپرسید.مدل 8850 200 هرتز است.
واقعا ممنون
اگه شما بخواید از لحاظ کیفیت تصویر FHDها رو رده بندی کنید ترتیبتون چطوره؟
چون کیفیت تصویر مهمترین چیزه واسم
تعریف از 7790 شنیدم . اما کمیابه
f8880 میگفتن کیفیتش عالیه و h7790 هم دقیقا همون کیفیت رو داره و جدیدتره و ارزونتره
چه مدلی جایگزین خوبیه واسه 7790؟
چرا اصلا در مورد الجی چیزی نمیگید؟ یعنی کیفیتشون در حد سامسونگ نیست؟
مثلا la86000 ک بهترین حال حاضر الجیه از h6490 کیفیتش پایننتره؟
ببخشید سوالام زیاد شد

aryaiee
2015/05/06, 09:56
واقعا ممنون
اگه شما بخواید از لحاظ کیفیت تصویر FHDها رو رده بندی کنید ترتیبتون چطوره؟
چون کیفیت تصویر مهمترین چیزه واسم
تعریف از 7790 شنیدم . اما کمیابه
f8880 میگفتن کیفیتش عالیه و h7790 هم دقیقا همون کیفیت رو داره و جدیدتره و ارزونتره
چه مدلی جایگزین خوبیه واسه 7790؟
چرا اصلا در مورد الجی چیزی نمیگید؟ یعنی کیفیتشون در حد سامسونگ نیست؟
مثلا la86000 ک بهترین حال حاضر الجیه از h6490 کیفیتش پایننتره؟
ببخشید سوالام زیاد شد
f8880 بعید میدونم موجو باشه هنوز اگر هم باشه نهایت با گارانتی 1 ساله هستش.کیفیت الجی به مراتب در کنتراست و وضوح نهایی تصویر و همچنین پردازنده ها و محیط اسمارت یک پله پاینتر هستش.البته به نسبت خیلی از رقبا رتبه بالاتری دارد.دوست من نو آوری برای من یک اصل مهم محسوب میگردد که متاسفانه در این زمینه هم الجی معمولا یک پله پایینتر از رقیب خود قرار میگیرد.در ضمن شما لطفا محصولات رو در رده قیمت و اینچ خودشون مقایسه کنید!la86000 گران قیمت تر از h6490 است.
مدل های برتر برای شما در پست های قبل گفته شد!

amir_sasani
2015/05/07, 18:12
با سلام خدمت همه دوستان
بودجه حدود 2 میلیون (100 بالا پایین)

نتیجه تحقیق خودم :
Samsung 40H6430 1.879.000

Panasonic 42A410 2.190.000

PHILIPS 42 PFT6509 2.000.000

فقط برند فیلیپس با خرید از شهرهای مرزی وبا هزینه ارسال حساب شده با توجه به مخالف بودن اساتید با کالاهای بدون گارانتی اما لطفا در نقدتون این TVروهم باتوجه به قابلیت هاش در نظر بگیرین

کیفیت تصویر وصدا و همچنین جانماندن در تصاویر سریع مثل مسابقات ورزشی در اولویت هستند

قابلیت اسمارت و 3d اهمیت چندانی ندارند

لطفا نظر کارشناسی خودتون رو برای خرید هر چه بهتر من و سایر دوستانی که مثل من هستند بفرمایید

اگه امکانش هست و دوستان فرصت داشتند با استدلال و کمی بررسی تخصصی نظر خودتون رو بدین ممنون میشم

اگه تواین رنج پیشنهاد بهتری دارین ممنون میشم بگین

aryaiee
2015/05/07, 21:15
با سلام خدمت همه دوستان
بودجه حدود 2 میلیون (100 بالا پایین)

نتیجه تحقیق خودم :
Samsung 40H6430 1.879.000

Panasonic 42A410 2.190.000

PHILIPS 42 PFT6509 2.000.000

فقط برند فیلیپس با خرید از شهرهای مرزی وبا هزینه ارسال حساب شده با توجه به مخالف بودن اساتید با کالاهای بدون گارانتی اما لطفا در نقدتون این TVروهم باتوجه به قابلیت هاش در نظر بگیرین

کیفیت تصویر وصدا و همچنین جانماندن در تصاویر سریع مثل مسابقات ورزشی در اولویت هستند

قابلیت اسمارت و 3d اهمیت چندانی ندارند

لطفا نظر کارشناسی خودتون رو برای خرید هر چه بهتر من و سایر دوستانی که مثل من هستند بفرمایید

اگه امکانش هست و دوستان فرصت داشتند با استدلال و کمی بررسی تخصصی نظر خودتون رو بدین ممنون میشم

اگه تواین رنج پیشنهاد بهتری دارین ممنون میشم بگین

دوست من پست شما منتقل شد به بخش مناسب و لطفا در محل پست ها دقت بفرمائید.
بله در انجمن با کالاهای قاچاق و بدون گارانتی مخالفیم به دلایل معلوم.
حالا بریم سر اصل مطلب،
ببینید در این رنج بودجه یک مسئله ایی که مطرح هستش اینه که قضیه جاماندگی تصویر رو اگر خیلی بخواهید بهش تخصصی نگاه کنید برای اکثر پنل ها وجود دارد.یعنی این خانواده فقط back light led دارند و در پنل اصلی قطعا مثل tv های highend کار نشده است.پس خیلی روی این موضوع تمرکز نکنید.البته نه اینکه اونقدری باشه که آزار دهنده باشه،چون شما وقتی از سورس hdmi استفاده میکنید این مشکل خیلی کمتر میشه.
بین این مدل های انتخابی بهترین مدل همان اولی یعنی H6430 هستش.حالا دلایل برتری این انتخاب رو براتون شرح میدم که بدونید چرا عرض کردم از همه برتر هستش.
1-خروجی تصویر H6430 در 200HZ است در حالی که مدل پاناسونیک 100 است.
2-در بخش SMART و فرمت های قابل پخش و همچنین زیرنویس فارسی مدل 6430 از 2 مدل دیگر برتر است و تعدد فرمت بیشتری دارد.
3-در بخش CPU مدل 6430 از دو مدل دیگر بهتر هستش چون دارای پردازنده بیش از 1GHZ و دارای 4 هسته مجزا است.(پردزانده تاثیر مستقیم دارد بر بخش SAMRT و پردازش تصاویر مخصوصا در USB و HDMI و همچنین کار با APP ها).
4-کنتراست تصویر مدل 6430 بالاتر هستش البته نزدیک به PHILIPS است.
5-خدمات پس از فروش و موجودیت قطعات سام سرویس بهتره.
6-البته این بخش چندان مهم نیست ولی بلندگوها و خروجی صدای مدل 6430 قویتر و بهتر است.
7-سیستم عامل اختصاصی سامسونگ قویتر و دارای هزاران APP مختلف حتی فارسی زبان است که 2 مدل دیگر کلا فاقد این بخش هستند.
8-در قضیه اشباع رنگ گرم اما PHILIPS بهتر هستش.
9-روزولوشن هر 3 مدل در یک سطح است و چندان برتری خاصی بهم ندارند.
در کل مدل فیلیپس و سامسونگ رو بهتر میدونم.اگر سوال ریزتر و تخصصی تر دارید بپرسید چون بنده سعی میکنم در حد فهم عمومی پست بدم.در کل در خدمتم.

nimook
2015/05/08, 02:59
سلام
من امروز اولین نوشته م رو تو انجمن میزارم.وقتی اومدم دیدم واقعا سایت مفیدی دارین.ولی خب جای گلایه داره به دو دلیل! اول اینکه مدیران سایت ها باید اطلاعاتشون رو از هیچ کسی دریغ نکنن ، بیشتر منظورم افرادی هست که جنس بدون گارانتی میخرن! دوم اینکه دیگه خیلی سامسونگی شده سایت! من با توجه به اطلاعات خوب دوستان میخواستم مشاوره بگیرم دیدم تا حالا نشده از بین مدل های درخواست داده شده ، دوستمون نگه که سامسونگ رو بخر! درسته دوستمون همونطور که گفتن تکنسین سامسونگ هستن ،ولی هر چقدر هم سامسونگ خوب باشه امکان نداره در همه ی سری هاش بهتر از شرکت های دیگه باشه.در هر صورت امیدوارم موفق باشین ولی حیف این انجمن هست با این اطلاعات خوب ،من واقعا دلم نمیاد برم یه انجمن دیگه !چون اصلا انجمن در این حد هم پیدا نمیشه ، ولی بازم به نظرم ایشون نگاه متعصبانه ای داره.
مخصوصا در مورد مدل های سونی ! که مورد ظلم ویژه واقع شده.
با آرزوی موفقیت برای سایتتون.هم چنین سام سرویس!

aryaiee
2015/05/08, 10:29
سلام
من امروز اولین نوشته م رو تو انجمن میزارم.وقتی اومدم دیدم واقعا سایت مفیدی دارین.ولی خب جای گلایه داره به دو دلیل! اول اینکه مدیران سایت ها باید اطلاعاتشون رو از هیچ کسی دریغ نکنن ، بیشتر منظورم افرادی هست که جنس بدون گارانتی میخرن! دوم اینکه دیگه خیلی سامسونگی شده سایت! من با توجه به اطلاعات خوب دوستان میخواستم مشاوره بگیرم دیدم تا حالا نشده از بین مدل های درخواست داده شده ، دوستمون نگه که سامسونگ رو بخر! درسته دوستمون همونطور که گفتن تکنسین سامسونگ هستن ،ولی هر چقدر هم سامسونگ خوب باشه امکان نداره در همه ی سری هاش بهتر از شرکت های دیگه باشه.در هر صورت امیدوارم موفق باشین ولی حیف این انجمن هست با این اطلاعات خوب ،من واقعا دلم نمیاد برم یه انجمن دیگه !چون اصلا انجمن در این حد هم پیدا نمیشه ، ولی بازم به نظرم ایشون نگاه متعصبانه ای داره.

دوست عزیز شما اگر تاپیک های قبلی رو مطالعه میکردید میدید که hisense و پاناسونیک و حتی فیلیپس هم معرفی شده و پیشنهاد شده.یا حتی کاربری که مایل بود بین 3 مدل lg یکی رو بخره و بنده یادم نمیاد گفته باشم نخرید!
در مورد جنس غیر گارانتی هم عرض کنم که بله به شدت مخالف هستم و هیچ مشاوره ایی هم نمیدهم.جنس بدون گارانتی اولا اسمش که روشه دوما فقط به علت تفاوت قیمت کمتری که دارد،مشتری را از خیلی موارد محروم میکند.هیچ شرکتی (نه گلدیران نه مادیران نه سام سرویس و...)هیچ شرکتی حتی یک عدد پیچ هم به تلویزون و دستگاه های قاچاق نمیده!!روزی نیست که یک نفر با دستگاه بانه ایی نیاد دفتر ما و بگه خراب شده!جدا از این ها کیفیت کالاهای عراقی رو نمیپسندم.ما ایرانی جماعت هر کاری میکنیم تقصیر خودمونه!یک شرکت بزرگ احداث شده با هزاران کارمند در بخش فروش و خدمات پس از فروش که دارند به مشتریان سرویس میدهند،همه چیز روتین و درست هستش بعد اونوقت یه نفر میره از اون ور از توی کوه و کمر جنس قاچاق میاره و با کمی قیمت کمتر به نسبت وارادات داخلی میده به شما حالا نه خدماتی نه پشتیبانی نه...یعنی اون دستگاه رو بردی خونه روشن نشد دیگه هیچ کس پاسخگو نیست خودتی و خودت!جالبه شما مثل برخی از مشتریان ما صحبت میکنید!وقتی میان دفتر کالای قاچاق میارند بعد می میگیم خدمات نمیدیم میگن خوب سامسونگ دیگه چه فرقی میکنه!
حالا شما این تجربه ها رو نداشتید و اگر 1 هفته جای بنده وایسید میبینید چقدر دستگاه جور واجور میارند و دست از پا درازتر برمیگردند!
در مورد اینکه بنده تکنسین کدوم شرکت هستم هم عرض کنم یک سال و نیم در گلدیران بودم.حداقل در 3 سمینار اصلی مانیتور و tv حضور داشتم و 2 تا از کلاس هاش هم رفتم به لطف جناب مهندس فصیحی بنده خیلی اطلاعات خوبی اونجا ها کسب کردم.پس فکر نکنید بنده تفاوت برند ها رو خوب تشخیص نمیدم یا نمیدونم فلان برند مشکلش چیه.
بخش صوت و تصویر رو اگر خوب مطالعه میکردید با تاپیم هایی مواجه میشیدید که بر خلاف تفکر شما برای نقاط منفی سامسونگ نشوته شده بود،مثلا کدام مدل را نخریم؟ (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.!) و یا تاپیک جلوی تلویزیون های هوشمند سامسونگ صحبت های خصوصی نکنید! (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 8%AC%D9%84%D9%88%DB%8C-TV-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%87%D9%88%D8%B4%D9%85%D9%86%D8%AF-%D8%AD%D8%B1%D9%81-%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5%DB%8C-%D9%86%D8%B2%D9%86%DB%8C%D8%AF!) این ها همگی بر ضد برند مطبوع بنده است!!
از نظر تکنیکال سونی تا 2 سال آینده به گفته خودش تولید tv را احتمالا متوقف خواهد کرد!بنده هم نگفتم برند بدی هستش اما در مدل های عادی و متوسط به هیچ وجه حرف زیادی برای گفتن ندارد.(هرچند w800 رو در همین انجمن چند بار پیشنهاد دادم).شرکتی 60% قطعات اش رو سامسونگ و الجی تامین میکند نمیتواند حرف زیادی برای نوآوری داشته باشد.ضمن آنکه ریپورت های خرابی شرکت سونی هم جدیدا بسیار بالا رفته.یک سرچی در نت بگنید برای بهم ریختگی رنگ در سونی!
در ضمن دوست عزیز این تاپیک برای پرسش و پاسخ هستش نه نقد و انتقاد.
حالا یک مورد خیلی ساده،
در پست قبلی یکی از دوستان 3 مدل دستگاه انتخاب کرده بود که بنده مقایسه کردم و در نهایت گفتم سامسونگ و فیلیپس بهتره با چند دلیل.برای اینکه ادعای خودتون رو ثابت کنید تا 2 روز حتی مهلت دارید که با این بودجه tv بهتری معرفی کنید.و اگر این کار رو بکنید بنده رسما از شما معذرت میخوام و دیگه هیچوقت اسم سامسونگ رو توی این انجمن نمیارم!با خیال راحت بهتون بگم 2 روز وقت دارید تا مدلی بهتر در همین رنج بودجه معرفی کنید که از لحاظ کیفیت تصویر و امکانات بهتر باشد حالا خدمات بماند!

ARMIN
2015/05/08, 11:51
سلام

دوست خوبم

ضمن تشکر از نظر خوبتون، تمام صحبت های لازم رو دوست عزیزم جناب آریایی خدمت شما عرض کردند. منتها من تنها یک نکته رو اضافه کنم، ببنید، برفرض، من طرفدار برند X هستم، و بر فرض دارم متعصبانه نظر میدم، خیلی خوب خواهد بود، دوستانی که در این زمینه اطلاعاتی در مورد برند های دیگر دارند، آنها هم بیان در تاپیک ها مشارکت کنند، برای برند مورد نظرشون نظر بدهند، و یا حتی اگر هیچ برندی مورد علاقه اشون نیست، برای قضاوت بی طرفانه بیان تاپیک بزنند، در مباحث شرکت کنند، تا نظرات آنها هم در مقابل نظرات دوستانی که به زعم شما طرفدار برند خاص هستند مطرح شود، اینگونه از تکصدایی که شما احساس کردید جلوگیری می شود. من نمیتونم به مدیرانم بگم فلانی، در پیشنهاداتت همه ی برند ها رو بگنجان. اینگونه که نمیشود، بالاخره، به دلایلی که هیچ کدام ربطی به شغل آقای آریایی ندارد، من ایشان را مدیر بخش صوت و تصویر کردم، من تشخیص دادم که ایشان اطلاعات فنی مورد نیاز این سمت را دارند و به خوبی می توانند این انجمن را اداره کنند و تا به حال همه ی تلاش ما این بوده و خواهد بود که در هنگام مشاوره، از هرگونه نظر متعصبانه پرهیز شود. اما اینکه چقدر توانستیم و خواهیم توانست در نظرات و مشاوره هامون جانب بی طرفی رو رعایت کنیم، تشخیص آن با شما کاربران گرامی است که نظراتتون رو با محبت تمام به ما اعلان می کنید.

بازهم تشکر میکنم. @};-

amir_sasani
2015/05/08, 12:30
باسلام
ابتدا تشکرویژه از جناب آریایی بابت زحمات وراهنماییهاتون
دیروزرفتم تامدل H6430 رواز نزدیک ببینم البته تونستم 6360 رو روشن ببینم که به نظرم خوب بود نرخ رفرش تصویر در 6360 معادل 200 هرتز است سوال اینکه در 6430 هم 200 هرتز است؟
مسئله دوم من ساکن شهر اراک هستم در یک فروشگاه LG مدل LF540 و 6360 کنارهم روشن بود رنگها در سامی گرمتر بود ولی در مدل LG به نظرم رنگها کمی به طیف آبی متمایل بود
LG 43 اینچ بدون اسمارت و سه بعدی وکیفیت تصویر خوب از نظر رزلوشن و ازمدل های جدید 2015
نکته جالب برای من این بود که فروشنده قیمت LG رو 1500 گفت وبدون گارانتی البته خود فروشنده گفت تا 1 سال خودش گارانتی میکنه به جز پنل
جالب برام این بود که فروشنده برند LG و sony مدلهای بدون گارانتی رو خودش گارانتی میکرد اما سامسونگ رو گفت نه جرات نمیکنم گفت قبلا اینکارو کرده و اعتبار خودش رو زیر سوال برده و با خرابی مواجه شده
حالا باتوجه به سایز این LG چون 40 یه کم به نظرم کوچیک اومد نظر شما چیه؟ البته سرچ کردم هم اطلاعات به درد بخوری در رابطه با این مدل LG پیدانکردم فقط فروشندهگفت 120 هرتزه
یه هفتس وسواس شدیدی نسبت به خرید TV پیداکردم میدونم خوب نیست اما راستش تو هر فروشگاهی میرم فک میکنم یهمشت دروغ تحویل آدم میدن اونی نماینده LG هست میگه برترین برنده و تمام جوایز رو گرفته سامی میگه این بهترینه و پر فروشترین در جهان فکمیکنم نیاز به یکی دارم که خیالمو راحت کنه تا با دلگرمی خریدمو انجام بدم
ببخشید طولانی شد بازم ممنون ازسایت خوبتون

aryaiee
2015/05/08, 12:47
باسلام
ابتدا تشکرویژه از جناب آریایی بابت زحمات وراهنماییهاتون
دیروزرفتم تامدل H6430 رواز نزدیک ببینم البته تونستم 6360 رو روشن ببینم که به نظرم خوب بود نرخ رفرش تصویر در 6360 معادل 200 هرتز است سوال اینکه در 6430 هم 200 هرتز است؟
مسئله دوم من ساکن شهر اراک هستم در یک فروشگاه LG مدل LF540 و 6360 کنارهم روشن بود رنگها در سامی گرمتر بود ولی در مدل LG به نظرم رنگها کمی به طیف آبی متمایل بود
LG 43 اینچ بدون اسمارت و سه بعدی وکیفیت تصویر خوب از نظر رزلوشن و ازمدل های جدید 2015
نکته جالب برای من این بود که فروشنده قیمت LG رو 1500 گفت وبدون گارانتی البته خود فروشنده گفت تا 1 سال خودش گارانتی میکنه به جز پنل
جالب برام این بود که فروشنده برند LG و sony مدلهای بدون گارانتی رو خودش گارانتی میکرد اما سامسونگ رو گفت نه جرات نمیکنم گفت قبلا اینکارو کرده و اعتبار خودش رو زیر سوال برده و با خرابی مواجه شده
حالا باتوجه به سایز این LG چون 40 یه کم به نظرم کوچیک اومد نظر شما چیه؟ البته سرچ کردم هم اطلاعات به درد بخوری در رابطه با این مدل LG پیدانکردم فقط فروشندهگفت 120 هرتزه
یه هفتس وسواس شدیدی نسبت به خرید TV پیداکردم میدونم خوب نیست اما راستش تو هر فروشگاهی میرم فک میکنم یهمشت دروغ تحویل آدم میدن اونی نماینده LG هست میگه برترین برنده و تمام جوایز رو گرفته سامی میگه این بهترینه و پر فروشترین در جهان فکمیکنم نیاز به یکی دارم که خیالمو راحت کنه تا با دلگرمی خریدمو انجام بدم
ببخشید طولانی شد بازم ممنون ازسایت خوبتون

شما لطف دارید.
دوست عزیز هر فروشگاهی قطعا میگه جنس من بهتره و ازش تعریف میکنه و نمیشه به حرف هیچ فروشنده ایی در اکثر زمینه ها توجه کرد!
1-مدل 6430 هم بله 200hz هستش.در کل 6430 در تصویر نهایی تفاوت چندانی با 6360 ندارد اما مقدار خیلی کمی بهتره به نظرم.
2-گارانتی رو فروشگاه نمیده که بخواد تضمین کنه یا نه!در هر دو مورد الجی و سامسونگ با عرض معذرت چرند گفته!
3-در کل فرق چندانی بین 40 و 43 نیست و شما روی 3 اینچ خیلی الویت نگذارید و بیشتر دنبال کیفیت تصویر باشید.
4-برای مدل های بدون گارانتی بارها عرض شده خریداری نکنید بهتره!مسئولیتش با خودتونه برادر.
5-اینکه میفرمائید رنگ ها رو دیدید باید بگم بله رنگ های اون مدل کمی مایل به گرم هستش اما تنظیمات زیادی میشود انجام داد برای بهینه کردن تصویر و خوب معلوم نیست توی اون فروشگاه تنظیمات رو چطور گذاشتند.

aryaiee
2015/05/08, 13:06
امیر جان این مدل LG LF540 که فرمودید چیز عجیبیه هر چی میگردم هیچ منبع معتبر و خاصی براش پیدا نمیکنم!فقط دو سایت رو پیدا کردم که کاملا توضیح داده بود و اون هم هرتز تصویر رو زده 50HZ.

3883638837

nimook
2015/05/09, 03:35
ممنون بابت پاسختون جناب اریایی و مخصوصا جناب اقای امیر.
همونطور که گفتم خودم برای گرفتن مشاوره اومده بودم پس مسلما نمیتونم جنسی رو پیشنهاد بدم خدمتتون اگرم پیشنهاد بدم با مشکلات تفاوت هرتزی و... مواجه خواهم شد که اطلاعات زیادی در موردشون ندارم!.بحث من هم بر اساس کلیت تاپیک هاتون بود،وگرنه تاپیک های نقدتونم دیده بودم ، همچنین بابت اطلاعات مفیدی که ارائه میدین سپاسگزار هم هستم.ولی در مورد نقد تلوزیون ها هم به هیچ وجه علاقه ای به سایت هایی که صرفا بر اساس مشخصات سخت افزاری تلوزیون هارا دسته بندی میکنند ندارم ، و از دیدن پست هایی مثل پست شما با عنوان غول جدید سامسونگ ،بیشتر لذت میبرم و برایم واقع گرایانه تر هست ،بنابر این وقتی شمادر مقایسه ی دو تلوزیون سامسونگی که در دستتان هست مشاوره میدید این لذت بخش خواهد بود ولی در مورد سایر برندها نمیدونم ،بر اساس مشخصات ظاهری شان مشاوره میدید یا تک تک انهارا هم از نزدیک بررسی کرده اید یا تصویرشان را مقایسه نموده اید.
ضمن اینکه من خودم تو همین کوه و صخره ای که میگین زندگی میکنم ، و بهتون تضمین میدم اگر بتونین تو شهری که من زندگی میکنم یه تلوزیون با گارانتی رسمی سامسونگ یا سایر شرکت ها پیدا کنین اسممو عوض میکنم.اما در مورد این که تلوزیون بدون گارانتی نباید خرید ،تا حدودی باهاتون مخالفم ،به چند دلیل ،اول بخاطر همان نبود گارانتی رسمی در برخی شهرها ،دوم به این علت که به نظرم اومد شما فکر میکنید تلوزیون بدون گارانتی را یه عده مردم با ماسک و از راه های صعب العبور و با تحمل هزاران سختی وارد می کنند!در صورتی که مسلما چنین نیست شما دستگاه هایی مثل ر س ی ور را با تلوزیون مقایسه کنید ،چرا کسی نمیتواند ازادانه رسیور وارد فروشگاهش کند ،چون به معنای واقعی! ممنوع هست ،حتی در همان بانه باید جستجو کنی تا برایت بیاورند!و شاید تهران راحت تر پیدا کنی! در حالیکه بیشمار بازار بزرگ وپاساژ های پر زرق و برق لوازم قاچاق مثل تلوزیون رو مشاهده می کنید ، به نظرتون دولت نمیتونه به این موضوع تابلو! رسیدگی کنه؟ الان کارشون به جایی رسیده که سایت فروش انلاین هم میزنن.
در ضمن شما در بانه قیمت لبتاب را هم بگیرید ، در کمال شگفتی خواهید دید از نمونه ی گارانتی دار هم گرانتر میدهند ،در صورتی که گارنتی در زمینه ی لبتاب را بنده به شخصه 3 بار برای خودم و اطرافیان تجربه کرده ام و به معنای واقعی گارانتی بوده ، چرا کسی لبتاب بدون گارانتی نمیخره؟به نظرم در این مورد هم خود شرکت های تلوزیون و عوامل فروششون مقصر هستن.باور کنین تفاوت قیمت تا حد یک میلیون تومن اونم در مدل های متوسط تفاوت کمی نیست.
در نهایت بازم از شما ممنونم.و انشاء الله بزودی ازتون مشاوره هم میگیرم.
ضمن اینکه دیدم ظاهرا در زمینه ی تعمیرات لبتاب هم تخصص دارین و پست بسیار مفیدتون رو هم خوندم.یه مشکل مادام العمری هم پیدا کرده لبتابم که در پست مربوطه ذکر میکنم.
با آرزوی موفقیت برای شما

reza161
2015/05/14, 20:51
سلام لطفا دو تا 32 اینچ که مورد قبول شما اساتید محترم میباشد با گارانتی ذکر بفرمایید
ممنون از لطف شما

aryaiee
2015/05/14, 20:58
سلام لطفا دو تا 32 اینچ که مورد قبول شما اساتید محترم میباشد با گارانتی ذکر بفرمایید
ممنون از لطف شما

بودجه دوست عزیز؟چه امکاناتی مد نظر شما است؟

Mr.King
2015/05/15, 15:11
سلام دوستان،یه مشاوره فوری فوتی میخوام در مورد تلویزیون. یه شنبه میخوام برم بخرم اما بین دو گزینه موندم:

LG65200 و SAMSUNG 6490

تفاوت قیمتشون که چندان نیست و روی کاغذ امکانات الجی هم بهتره اما چندجا خوندم که میگن ال جی تصویرش مشکل داره (کثیف مانند میشه بعضی جاهاش) و سه بعدیش هم همپوشانی خوبی نداره. از طرفیم میگن web osش خوبه و دسترسی به محتوای ایرانش خوبه. سامسونگ رو میگن با اینکه 400 هرتز هست اما کیفیتش بهتر از ال جی هست و سه بعدیش خیلی خوبه.

دوراهیه بدیه، خواهش میکنم خیلی زود به من بگید که کدوم رو انتخاب کنم. بین این دوتا کدوم بهتره و تلویزیون دیدن باهاش لذت بخش تر.
مرسی:x

راستی چطور میشه هدفون بی سیم رو این تلویزیون های هوشمند متصل کرد؟ آخه تمام هدفونهای بی سیم بلوتوثین و تمام تلویزیون های هوشمند بلوتوث ندارند. کاری هست که بشه کرد که این مشکل بر طرف بشه؟ هدفون wifi دار هم داریم؟اگه داریم مدل و قیمتش رو بگید ممنون میشم.

aryaiee
2015/05/15, 15:17
سلام دوستان،یه مشاوره فوری فوتی میخوام در مورد تلویزیون. یه شنبه میخوام برم بخرم اما بین دو گزینه موندم:

LG65200 و SAMSUNG 6490

تفاوت قیمتشون که چندان نیست و روی کاغذ امکانات الجی هم بهتره اما چندجا خوندم که میگن ال جی تصویرش مشکل داره (کثیف مانند میشه بعضی جاهاش) و سه بعدیش هم همپوشانی خوبی نداره. از طرفیم میگن web osش خوبه و دسترسی به محتوای ایرانش خوبه. سامسونگ رو میگن با اینکه 400 هرتز هست اما کیفیتش بهتر از ال جی هست و سه بعدیش خیلی خوبه.

دوراهیه بدیه، خواهش میکنم خیلی زود به من بگید که کدوم رو انتخاب کنم. بین این دوتا کدوم بهتره و تلویزیون دیدن باهاش لذت بخش تر.
مرسی:x

راستی چطور میشه هدفون بی سیم رو این تلویزیون های هوشمند متصل کرد؟ آخه تمام هدفونهای بی سیم بلوتوثین و تمام تلویزیون های هوشمند بلوتوث ندارند. کاری هست که بشه کرد که این مشکل بر طرف بشه؟ هدفون wifi دار هم داریم؟اگه داریم مدل و قیمتش رو بگید ممنون میشم.
دوست من
1-در مورد هدفون راهی ندارید خیر.
2-در تکنولوژی 3d ما 2 حالت داریم.active و passive که سامسونگ active است و الجی passive هستش که باید عرض کنم عمق و کیفیت active بیشتر هستش.
3-از 250hz به بالا به نظرم در رده خوب هستند نگران نباشید.
4-در کل 6490 رو پیشنهاد میکنم.

reza161
2015/05/16, 16:11
بودجه دوست عزیز؟چه امکاناتی مد نظر شما است؟

سلام بودجه حدود 1.5 لطفا دو مدل معرفی بفرماییدبرای "32 که اکثرامکانات رو داشته باشه و مورد تایید شماباشه با تشکر

aryaiee
2015/05/16, 18:05
سلام بودجه حدود 1.5 لطفا دو مدل معرفی بفرماییدبرای "32 که اکثرامکانات رو داشته باشه و مورد تایید شماباشه با تشکر
samsung 32f5590
واقعا گزینه های خوب 32 اینچ امسال خیلی کم داریم.

aryaiee
2015/05/22, 13:15
دوستان سلام .من یک تلویزیون سونی مدل 40hx925 دارم ومیخواهم یک سینمای خانگی برای آن بگیرم . سینمای خانگی که امکانات خوبی داشته باشدوبودجه ای که در نظر دارم 800 الی 1میلیون است .لطفا" دوستان در صورت امکان راهنمایی بفرمایند .وخودم در سایتها این را مدل را پیدا کردم sony DZ950 . سیستمی باشد با امکانات خوب
با این بودجه چیز خوبی در سامسونگ و الجی پیدا نمیکنید.همین مدل خیلی هم خوبه البته قیمتش نزدیک به 1300 هستش!

frdsbi
2015/05/22, 23:09
با سلام و تشکر از اساتیدی که لطف می کنند و اطلاعاتشون رو در اختیار دیگران قرار میدن.
لطفا تمام تفاوتهای بین دو مدل 55HU8890 , 55HU8850 به جز 3D و تفاوت وات اسپیکرها رو بفرمائید که از لحاظ پنل و تکنولوژی ساخت و دیگر موارد چه تفاوتی باهم دارند مخصوصأ تصویر ؟

آیا در سایز ۵۵ اینچ مدلی بهتر از 55HU8890 موجود هست ؟
به نظرتون سری ۲۰۱۵ کی وارد بازار می شه ؟
مخصوصا 55JU7100 .
با توجه به تکنولوژی ساخت و ریویو هایی که هست به نظرتون مدل JU7100 تفاوت عمده ای با HU8890 داره و آیا ارزش صبر کردن برای سری ۲۰۱۵ هست؟
با تشکر

aryaiee
2015/05/23, 07:32
با سلام و تشکر از اساتیدی که لطف می کنند و اطلاعاتشون رو در اختیار دیگران قرار میدن.
لطفا تمام تفاوتهای بین دو مدل 55HU8890 , 55HU8850 به جز 3D و تفاوت وات اسپیکرها رو بفرمائید که از لحاظ پنل و تکنولوژی ساخت و دیگر موارد چه تفاوتی باهم دارند مخصوصأ تصویر ؟

آیا در سایز ۵۵ اینچ مدلی بهتر از 55HU8890 موجود هست ؟
به نظرتون سری ۲۰۱۵ کی وارد بازار می شه ؟
مخصوصا 55JU7100 .
با توجه به تکنولوژی ساخت و ریویو هایی که هست به نظرتون مدل JU7100 تفاوت عمده ای با HU8890 داره و آیا ارزش صبر کردن برای سری ۲۰۱۵ هست؟
با تشکر

دوست من در واقع همین مدل هایی هم که نام بردید،برای سال 2015 در نظر گرفته شده.خانواده j قطعا تا یکی 2 ماه آینده در ایران لانچ نخواهد شد.هیچ مدلی تحت عنوان j7100 هم وارد کشور نمیشه و این بام مدل برای ما نیست.
مدل 8890 هم تفاوت هایی در پنل با مدل 8850 دارد.به عنوان مثال مدل 8890 دارای نرخ تصویر 1000 هرتز هستش و 8850 نرخ 200 هرتز.کنتراست تقریبا در هردو یکی است اما اشباع رنگ و کنترل دقیق رنگ مدال 8890 بهتره.
اگر میخواهید تلویزیون curved بخرید شاید صبر کردن برای سری j ارزش داشت اما در غیر اینصورت بنده فکر نمیکنم صبر کردن برای سری j خیلی هم لازم باشه.

Ali_Dahaka
2015/05/27, 21:04
سلام
بین ۲ تلویزیون کدوم بهتره ؟

Samsung 40H6355 LED TV
تقریبا ۱۶۵۰(با گارانتی از ایران ) هست قیمتش و ۱۵۰۰LG 42LB65200 Smart LED TV(بدون گارانتی از دبی )
من برای gaming هم میخام خوب باشه با xbox one
LG از نظر قیمتش و امکاناتش بهتره به نظر خودم اما قبلا میگفتن LG که اصلا خوب نیست و Samsung خیلی بهتره
از این که گارانتی نداره باید نگران بشم ؟

magiteq
2015/05/27, 21:51
سلام

Samsung 40H6355 LED TV
تقریبا ۱۶۵۰(با گارانتی از ایران ) هست قیمتش و ۱۵۰۰LG 42LB65200 Smart LED TV(بدون گارانتی از دبی )
LG از نظر قیمتش و امکاناتش بهتره به نظر خودم اما قبلا میگفتن LG که اصلا خوب نیست و Samsung خیلی بهتره

H6430 پیشنهاد میشه به قیمت 1770
معمولا برای گیم , مدل های سونی به دلیل تاخیر پردازش کمتر , بهتر هست
ولی این مدلی سامی در پارمترهای کیفی بهتر عمل میکنه نسبت به LG
بدون گارانتی اصلا توصیه نمیشه

aryaiee
2015/05/27, 21:54
سلام

Samsung 40H6355 LED TV

نه اینکه الجی اصلا خوب نباشه این یک حرف غیر تخصصی هستش.اما در این موارد سامسونگ و مدل 6430 بهتره.البته حداکثر بودجه رو بگید شاید مدل بهتری هم بود.

Ali_Dahaka
2015/05/27, 22:09
H6430 پیشنهاد میشه به قیمت 1770
معمولا برای گیم , مدل های سونی به دلیل تاخیر پردازش کمتر , بهتر هست
ولی این مدلی سامی در پارمترهای کیفی بهتر عمل میکنه نسبت به LG
بدون گارانتی اصلا توصیه نمیشه

یعنی خرابیش زیاده که میگین بدون گارانتی نگیرم ؟

نه اینکه الجی اصلا خوب نباشه این یک حرف غیر تخصصی هستش.اما در این موارد سامسونگ و مدل 6430 بهتره.البته حداکثر بودجه رو بگید شاید مدل بهتری هم بود.

1600 - 1700 دیگه بیشتر نمیتونمLG بیرون تقریبا ۲۵۰۰ پولشه (تازه ونی که ایران مونتاژ میشه )
میخام LED Full HD باشه و 3D , اسمارت بودنش برام مهم نیست
input lag ل جی نمی دونید چقدره ؟

aryaiee
2015/05/27, 22:17

1600 - 1700 دیگه بیشتر نمیتونمLG بیرون تقریبا ۲۵۰۰ پولشه (تازه ونی که ایران مونتاژ میشه )
قطعا جنسبدون گارانتی برای شما دردسر دار خواهد بود و ریسک هستش.inputlag این ها اکثرا در یک حد هستش.نگران این بخش نباشید به راحتی متونید بازی کنید.من الان xbox دارم خودم با led 32f5590 خیلی هم راضیم مشکلی نداره.کمی سخت گیرانه است این موضوع و به نظرم مشکلی نخواهید داشت.کنتراست و اشباع رنگ عامل مهمی که 6430 در اون بهتره.

magiteq
2015/05/27, 22:21

تاخیر پردازش یا input lag این مدل ها معمولا 60 میلی ثانیه و بالاتر هست
زیر 30 تا 40 میلی ثانیه برای چشم انسان قابل تشخیص نیست
البته تاخیر پردازش بیشتر در بخش مولتی پلیر بازی های مطرح هست که نیاز به واکنش بسیار سریع هست و در بخش تکنفره نمیگم اهمیت نداره , ولی مشکل ساز نیست

Ali_Dahaka
2015/05/27, 22:23
قطعا جنسبدون گارانتی برای شما دردسر دار خواهد بود و ریسک هستش.inputlag این ها اکثرا در یک حد هستش.نگران این بخش نباشید به راحتی متونید بازی کنید.من الان xbox دارم خودم با led 32f5590 خیلی هم راضیم مشکلی نداره.کمی سخت گیرانه است این موضوع و به نظرم مشکلی نخواهید داشت.کنتراست و اشباع رنگ عامل مهمی که 6430 در اون بهتره.

آخه 6430 , 3D نیست
مدله 3D دارشم هست ؟

Ali_Dahaka
2015/05/27, 22:24
تاخیر پردازش یا input lag این مدل ها معمولا 60 میلی ثانیه و بالاتر هست
زیر 30 تا 40 میلی ثانیه برای چشم انسان قابل تشخیص نیست
البته تاخیر پردازش بیشتر در بخش مولتی پلیر بازی های مطرح هست که نیاز به واکنش بسیار سریع هست و در بخش تکنفره نمیگم اهمیت نداره , ولی مشکل ساز نیست
منم دقیقا برای مولتی پلیر سوال کردم

Ali_Dahaka
2015/05/27, 22:28
بعد دوستان 6430 با اینکه قیمتش از LG پایین تره کیفیتش بهتره ؟

aryaiee
2015/05/27, 22:28
آخه 6430 , 3D نیست
مدله 3D دارشم هست ؟

بودجه اتون در مقابل انتظارتون کمه!

aryaiee
2015/05/27, 22:37
بعد دوستان 6430 با اینکه قیمتش از LG پایین تره کیفیتش بهتره ؟

سامسونگ توی جشنواره است هنوزم و off خورده پس قیمتش میاد پایین.الان یک مدل هم قیمت اینها از برند سونی رو در نظر بگیر که واقعا از این 2 مدل پاینتره!قیمت رو ملاک قرار ندید.شما یک سوال ساده پرسیدید و جواب داده شد.خیلی ساده است که با این بودجه بهترین انتخاب همونه و دستگاه بدون گارانتی رو توصیه نمیکنم کما اینکه قیمتش مقداری هم کمتر باشه.

amir_sasani
2015/05/29, 14:09
با سلام خدمت همه دوستان

حدودیکماه پیش برای خرید مشاوره گرفتم اما به دلایل مالی خریدم یک ماه عقب افتاد تا حد زیادی در مورد خرید H6430 به قطعیت رسیدم ونکته جالبی که شاید برای سایر دوستانم مفید باشه اینکه تنها برندی که تو شهرهای مرزی قیمتوشون حتی میتونم بگم بالاتر از نمایندگی های رسمی هست سامسونگه اونم بدون گارانتی که این جای تحسین داره و خیلی از مسائل رو روشن میکنه تو پست قبلی خودم اشاره کرده بودم که فروشنده ای تو شهر اراک به من گفته بود که TV های lgوsony رو با قیمت بانه ای خودش یک سال ضمانت میکنه وگفته بود که سامسونگ رو نه جرات نمیکنم خرابیش زیاده. حالا دلیلش رو میفهمم چون اصلان سامسونگ با قیمت بانه ای سودی براش نداره چون قیمتش تو نمایندگی تو بعضی مدلها حتی ارزونتره لازم دیدم این مطلبو بگم تا احیانا کسی با خوندن اون پست گمراه نشه.
درآخر هم ضمن تشکر از آقای آریایی و آقا عطا من تا آخره هفته ذیگه خریدم رو انجام میدم فقط از هر دو مدیر عزیز خواهش میکنم مقایسه و تحلیلشون رو نسبت به دو مدل 40 اینچی H6430 و sony W600 بفرمایند.
اولویت کیفیت تصویروصدا و بعدفاکتورهای دیگه مثل استحکام ودوام قطعات وارزش خرید به نسبت کیفیت و امکانات
ممنون از هردو عزیز

aryaiee
2015/05/29, 14:38
با سلام خدمت همه دوستان

حدودیکماه پیش برای خرید مشاوره گرفتم اما به دلایل مالی خریدم یک ماه عقب افتاد تا حد زیادی در مورد خرید H6430 به قطعیت رسیدم ونکته جالبی که شاید برای سایر دوستانم مفید باشه اینکه تنها برندی که تو شهرهای مرزی قیمتوشون حتی میتونم بگم بالاتر از نمایندگی های رسمی هست سامسونگه اونم بدون گارانتی که این جای تحسین داره و خیلی از مسائل رو روشن میکنه تو پست قبلی خودم اشاره کرده بودم که فروشنده ای تو شهر اراک به من گفته بود که TV های lgوsony رو با قیمت بانه ای خودش یک سال ضمانت میکنه وگفته بود که سامسونگ رو نه جرات نمیکنم خرابیش زیاده. حالا دلیلش رو میفهمم چون اصلان سامسونگ با قیمت بانه ای سودی براش نداره چون قیمتش تو نمایندگی تو بعضی مدلها حتی ارزونتره لازم دیدم این مطلبو بگم تا احیانا کسی با خوندن اون پست گمراه نشه.
درآخر هم ضمن تشکر از آقای آریایی و آقا عطا من تا آخره هفته ذیگه خریدم رو انجام میدم فقط از هر دو مدیر عزیز خواهش میکنم مقایسه و تحلیلشون رو نسبت به دو مدل 40 اینچی H6430 و sony W600 بفرمایند.
اولویت کیفیت تصویروصدا و بعدفاکتورهای دیگه مثل استحکام ودوام قطعات وارزش خرید به نسبت کیفیت و امکانات
ممنون از هردو عزیز

آقا خدا پدرتو بیامرزه والا من انقدر گفتم ترکیدم!
در مورد اون مدل هم عرض شود برای w600 جدیدا گزارش خرابی زیاد دیدم.اکثرا هم راجب بهم ریختگی رنگ هستش.اگر بخواید برای h6430 رقیب در نظر بگیریم از سونی به نظرم w800 در مقابلش قرار بگیره نه w600.

amir_sasani
2015/05/29, 16:33
باسلام دوباره
W800 با قیمت حدود 2700 رو اصلا میشه با6430 مقایسه کرد؟
یعنی شمامنظورتون اینه که از نظرکیفیت 6430 رو میشه با W800 مقایسه کرد؟
پس بااین حساب با توجه به تفاوت حدود یک میلون تومانی برنده بدون چون وچرا 6430 هست.
اگه درست میگم تایید بفرمایید
بازم ممنون

mohgold
2015/06/07, 14:34
دوستان و اساتيد 1 تلويزيون 42 اينچ يا سايز بيشتر هم
شد تا سقف 4 ميليون ميخام
مهم برام كيفيت تصوير و بعدش آپشن هست. پنل ips ترجيحا

تو اين رنج 2k يا 4k موردي هست؟

ممنون ميشم راهنمايي كنيد

aryaiee
2015/06/07, 14:48
دوستان و اساتيد 1 تلويزيون 42 اينچ يا سايز بيشتر هم شد تا سقف 4 ميليون ميخام
مهم برام كيفيت تصوير و بعدش آپشن هست
تو اين رنج 2k يا 4k موردي هست؟

ممنون ميشم راهنمايي كنيد

مدل 48H6490 که FHD است اما یکی از بهترین پنل های MIDRANGE رو داره.
ارزان قیمت ترین تلویزیون 4K در حال حاضر بازار مدل SAMSUNG 50HU8850 است با قیمتی معادل 4/300 که کیفیت واقعا عالی داره.
خانواده W800 سونی هم مورد تائید است اما کیفیت موارد بالا بهتر هستش.

yazdan8
2015/06/09, 10:00
سلام خسته نباشید من تو این هفته میخوام یه ال ای دی بخریم تا 2500 میتونم هزینه کنم....الان دو گزینه مد نظرمه lg47 lb7200 و samsung48 h6400 مهمترین مساله برای کیفیت تصویر و قدرته ساخته.......در ضمن اگه گزینه های بهتری تو این رنج قیمت سراغ دارین خوشحال میشم راهنماییم کنید......ممنون

aryaiee
2015/06/09, 11:37
سلام خسته نباشید من تو این هفته میخوام یه ال ای دی بخریم تا 2500 میتونم هزینه کنم....الان دو گزینه مد نظرمه lg47 lb7200 و samsung48 h6400 مهمترین مساله برای کیفیت تصویر و قدرته ساخته.......در ضمن اگه گزینه های بهتری تو این رنج قیمت سراغ دارین خوشحال میشم راهنماییم کنید......ممنون

هیچ دلیلی نداشت سوال خود رو در چند تاپیک پشت هم بنویسید.دیگه تکرار نشه لطفا.سامسونگ برای ایران مدل 48h6400 نداره.اون مدل الجی هم بعید میدونم تحت گارانتی گلدیران پیدا کنید.در نتیجه هیچ کدام توصیه نمیشود.سایز برای شما مهمتره یا کیفیت؟

yazdan8
2015/06/09, 12:08
عزیز جان اگه دقت کنی من اولین پستمو گذاشتم خواستم اون یکی رو پاک کنم که بلد نبودم که معذرت میخوام .....دوست عزیز من در استان کرمانشاه هستم و اینجا تلوزیون های بدونه ضمانت زیاده اینکه من بخوام 1 میلیون خرجه ضمانته یه تلوزیون 2500 ای بکنم منطقی نیست........برای من فقط کیفیت تصویر مهمه هر دوتاشم تو بازار کرمانشاه هستن.....خودم وقتی نگاه کردم کیفیته تصویره سامسونگ جلوی چشممو گرفت ولی طرف میگفت امکانات الجی بیشتره......من یه تلوزیون میخوام که طی زمان کیفیت تصویرش پایین نیاد و خوش ساخت باشه کیفیت برام خیلی مهمه و 3d برام اهمیتی ندازه.....سایزشم حتما 42 یا 47

aryaiee
2015/06/09, 12:13
عزیز جان اگه دقت کنی من اولین پستمو گذاشتم خواستم اون یکی رو پاک کنم که بلد نبودم که معذرت میخوام .....دوست عزیز من در استان کرمانشاه هستم و اینجا تلوزیون های بدونه ضمانت زیاده اینکه من بخوام 1 میلیون خرجه ضمانته یه تلوزیون 2500 ای بکنم منطقی نیست........برای من فقط کیفیت تصویر مهمه هر دوتاشم تو بازار کرمانشاه هستن.....خودم وقتی نگاه کردم کیفیته تصویره سامسونگ جلوی چشممو گرفت ولی طرف میگفت امکانات الجی بیشتره......من یه تلوزیون میخوام که طی زمان کیفیت تصویرش پایین نیاد و خوش ساخت باشه کیفیت برام خیلی مهمه و 3d برام اهمیتی ندازه.....سایزشم حتما 42 یا 47

یعنی تلویزیون 2500 در کرمانشاه یک میلیون تومان ارزونتره؟با توجه به اینکه هم الجی و هم سامسونگ در جشنواره هستند و یک تخفیف نزدیک به 200 تومان هم میگیرید؟یعنی الان باید با تلویزیون گارانتی دار در ایران چیزی حدود 1200 اختلاف قیمت داریم؟؟البته مدل های بانه ایی به سفارش عراق هستند و در مالزی تایلند و چین تولید میشن بیشتر.
در نهایت بابت جنس بدون گارانتی اینجا مشاوره نمیدیم خدمتتون چون مشکلات زیادی برای شما ایجاد میکنه و به هیچ وجه مورد تائید نیست عزیزم.

yazdan8
2015/06/09, 12:23
کرمانشاه ارزان تر نیست بلکه گارانتی دارش گران تره......در ضمن فروشنده میگفت 70 تومن میگیرم میدم ضمانتش کنند یعنی از جنسش مطمئن بود....اگه بخوایید راهنمایی کنید من با بودجه ی 2500بهترین مدل گارانتی داری که میتونم بگیرم چیه

yazdan8
2015/06/09, 12:34
کرمانشاه ارزان تر نیست بلکه گارانتی دارش گران تره......در ضمن فروشنده میگفت 70 تومن میگیرم میدم ضمانتش کنند یعنی از جنسش مطمئن بود....اگه بخوایید راهنمایی کنید من با 2500بودجه ی بهترین مدل گارانتی داری که میتونم بگیرم چیه

aryaiee
2015/06/09, 12:36
کرمانشاه ارزان تر نیست بلکه گارانتی دارش گران تره......در ضمن فروشنده میگفت 70 تومن میگیرم میدم ضمانتش کنند یعنی از جنسش مطمئن بود....اگه بخوایید راهنمایی کنید من با بودجه ی 2500بهترین مدل گارانتی داری که میتونم بگیرم چیه

70 تومن میگیرم گارانتی میکنم؟اینها همش جعلیه هیچ فروشنده ایی هم نمیگه جنس من بده!
sony 42w800
samsung 48H6430

yazdan8
2015/06/09, 12:49
خیلی ممنون ...جنس های کرمانشاه همون جنس های بانه است وحدودا 300 تومن از بانه گران تره...ولی با این حسابم ارزان تر از جنسه گارانتی داره و همشون میگفتن 70 تومن پول میگیریم 18 ماه ضمانت میکنیم.....پس به نظرت کلا الجی رو بیخیال بشم

aryaiee
2015/06/09, 13:34
خیلی ممنون ...جنس های کرمانشاه همون جنس های بانه است وحدودا 300 تومن از بانه گران تره...ولی با این حسابم ارزان تر از جنسه گارانتی داره و همشون میگفتن 70 تومن پول میگیریم 18 ماه ضمانت میکنیم.....پس به نظرت کلا الجی رو بیخیال بشم
بله جنس های بدون گارانتی رو توصیه نمیکنم.مدل های مناسب معرفی شد.

frdsbi
2015/06/10, 23:36
با سلام و تشکر از دوستان
تفاوت تصویر و کیفیت ساخت بین دو مدل 55h6430 و 55hu8890 نسبت به تفاوت قیمت چقدر هست ؟
در ضمن نداشتن 3d مهم نیست .
مهمترین چیز کیفیت تصویر 2d برام هست .
بهترین تی وی‌ تو سایز ۵۵ اینچ موجود در بازار رو چی پیشنهاد می کنید ؟
ممنون .

aryaiee
2015/06/10, 23:40
با سلام و تشکر از دوستان
تفاوت تصویر و کیفیت ساخت بین دو مدل 55h6430 و 55hu8890 نسبت به تفاوت قیمت چقدر هست ؟
در ضمن نداشتن 3d مهم نیست .
مهمترین چیز کیفیت تصویر 2d برام هست .
بهترین تی وی‌ تو سایز ۵۵ اینچ موجود در بازار رو چی پیشنهاد می کنید ؟
ممنون .
راستش تفاوت این 2 مدل که فرمودید خیلیه برادر!در واقع 8890 با اون مدل قابل قیاس نیست.حداکثر بودجه؟

frdsbi
2015/06/10, 23:52
بودجم در حد ۸۸۹۰ هست .
پس به نظر شما ارزش هزینه کرد برای ۸۸۹۰ هست ؟
تفاوت تصویر چشمگیره ؟
مدلی بهتر از ۸۸۹۰ در حال حاضر هست ؟

aryaiee
2015/06/11, 08:29
بودجم در حد ۸۸۹۰ هست .
پس به نظر شما ارزش هزینه کرد برای ۸۸۹۰ هست ؟
تفاوت تصویر چشمگیره ؟
مدلی بهتر از ۸۸۹۰ در حال حاضر هست ؟

آخه نمیدونم شما طبق چه عملکردی این 2 رو مقایسه کردید چون خیلی از هم فاصله دارند دوست عزیز!تلویزیون 8890 یک مدل 4k است با امکانات بسیار زیاد.بله قطعا مدل 8890 در الویت است.

amir_sasani
2015/06/12, 16:00
باسلام با راهنمایی های دوستان مدل 40H6430 سامسونگ روخریدم به قیمت 1770000

همه چیزش راضی کنندست به جز کیفیت ساخت بدنه و پایه که از پلاستیک خشک استفاده شده بعد از نصب توسط نصاب تلویزیون روی پایه کج بود (یک سانتیمتر اختلاف دو سمت TV)

در نقطه اتصال صفحه پشتی و قاب دور پنل شکاف وجود داره ووقتی بادست فشار میدی این شکاف بسته میشه.ای کاش سام سرویس بیشتربه این چیزا اهمیت بده یه جورایی تو ذوق میزنه.

کج بودن پایه دربرگه نصب ثبت شدو نصاب گفت که پایه روببرم وبرام تعویض میکنن. اما تو برگه گارانتی نوشته که بدنه ولوازم جانبی شامل گارانتی نیست. امیدوارم خدمات پس از فروش اذیت نکنن

در کل ازخریدم راضیم و من فقط ضعفها رو گفتم این TV نقاط قوت زیادی داره که باقی دوستان قبلا به اون اشاره کردن

بازم از راهنمایی دوستان تشکر میکنم (عکسها رودر قسمت مربوطه قرار میدم)

aryaiee
2015/06/12, 21:10
باسلام با راهنمایی های دوستان مدل 40H6430 سامسونگ روخریدم به قیمت 1770000

همه چیزش راضی کنندست به جز کیفیت ساخت بدنه و پایه که از پلاستیک خشک استفاده شده بعد از نصب توسط نصاب تلویزیون روی پایه کج بود (یک سانتیمتر اختلاف دو سمت TV)

در نقطه اتصال صفحه پشتی و قاب دور پنل شکاف وجود داره ووقتی بادست فشار میدی این شکاف بسته میشه.ای کاش سام سرویس بیشتربه این چیزا اهمیت بده یه جورایی تو ذوق میزنه.

کج بودن پایه دربرگه نصب ثبت شدو نصاب گفت که پایه روببرم وبرام تعویض میکنن. اما تو برگه گارانتی نوشته که بدنه ولوازم جانبی شامل گارانتی نیست. امیدوارم خدمات پس از فروش اذیت نکنن

در کل ازخریدم راضیم و من فقط ضعفها رو گفتم این TV نقاط قوت زیادی داره که باقی دوستان قبلا به اون اشاره کردن

بازم از راهنمایی دوستان تشکر میکنم (عکسها رودر قسمت مربوطه قرار میدم)

دوست من اون تلویزیون ایراد فیزیکی احتمالا در اثر ضربه داشته باید میدادید کلا تلویزیون رو عوض کنن براتون همون لحظه.فردا با خدمات تماس بگیرید و بگید اون دستگاه باید عوض بشه.

frdsbi
2015/06/12, 23:24
با تشکر از پاسخگویی دوستان .
در حال حاضر بهترین تی وی که میشه در سایز ۵۵ اینچ خریداری کرد رو معرفی کنید .
صفحه تخت و بودجه تا ۸ میلیون .
با تشکر .

yazdan8
2015/06/13, 09:50
خسته نباشید طی تحقیقاتی که من کردم فهمیدم مدل h6400 هیچ تفاوتی با h6490 نداره وفقط منتاژ مصره.....تفاوته یک میلیونی برای امثال من چیزی کمی نیست .....میشه بفرمایید که گارانتی سامسونگ چی داره که من برای یه تلوزیون 2500 تومنی باید یک میلیون بیشتر بدم؟؟؟؟؟منتظرم ممنون

aryaiee
2015/06/13, 11:05
خسته نباشید طی تحقیقاتی که من کردم فهمیدم مدل h6400 هیچ تفاوتی با h6490 نداره وفقط منتاژ مصره.....تفاوته یک میلیونی برای امثال من چیزی کمی نیست .....میشه بفرمایید که گارانتی سامسونگ چی داره که من برای یه تلوزیون 2500 تومنی باید یک میلیون بیشتر بدم؟؟؟؟؟منتظرم ممنون

هیچی نداره.مونتاژ مصر رو بگیرید.

aryaiee
2015/06/13, 11:07
با تشکر از پاسخگویی دوستان .
در حال حاضر بهترین تی وی که میشه در سایز ۵۵ اینچ خریداری کرد رو معرفی کنید .
صفحه تخت و بودجه تا ۸ میلیون .
با تشکر .

منظورتون اینه منحنی نباشه دیگه؟چه امکاناتی مد نظر دارید؟

yazdan8
2015/06/13, 11:21
ممنون که راهنمایی کردید دیگه از خریدم مطمئن شدم

third person
2015/06/13, 11:36

دوست عزیز، توصیه می کنم یک مقدار وقت بذارید و صفحات قبل این تاپیک رو مطالعه کنید. آقای آریایی چندین بار و در چندین پست مختلف ، اختلاف بین محصولات باگارانتی و بی گارانتی رو توضیح دادن.

yazdan8
2015/06/13, 12:34
دوست عزیز، توصیه می کنم یک مقدار وقت بذارید و صفحات قبل این تاپیک رو مطالعه کنید. آقای آریایی چندین بار و در چندین پست مختلف ، اختلاف بین محصولات باگارانتی و بی گارانتی رو توضیح دادن.

دوست عزیز اقای اریایی تون حال نداره 2 خط بنویسه حالا از من انتظار داری 50 صفحه نقل قول بخونم.....نه عزیزم برم اطلاعاتمو از جای دیگه بگیرم سنگین ترم

Asus.Fonepad
2015/06/13, 13:55
دوست عزیز اقای اریایی تون حال نداره 2 خط بنویسه حالا از من انتظار داری 50 صفحه نقل قول بخونم.....نه عزیزم برم اطلاعاتمو از جای دیگه بگیرم سنگین ترم

به نظر من این طرز صحبت کردن با مدیر یک انجمن نیست
شما میتوانید از هر جا که بخواین مشاوره بگیرید
ولی وقتی خودتون برای خودتون وقت نمیگذارید از دیگران چه توقعی دارید
آقای آریایی با کمال حوصله به مباحثی مثل وجود یا عدم وجود گارانتی تا حالا شاید 20 بار پاسخ گفتن که فقط گارانتی دار توصیه میشه ولی بازهم در کمال خونسردی به این سوال به تک تک کابران جواب میدن

خوبه زمانی که از دانش کسی برای کمک گرفتن استفاده میکنیم حتی اگه به جوابمون نرسیدیم به اشخاص احترام بگذاریم چه برسه که اون شخص مدیر ، مسوول و یا سرپرست جایی باشه

K.GH
2015/06/27, 14:58
سلام دوستان ....بنده قصد خرید یکعدد led 42 دارم اسمارت نباشه ولی 3d باشه کاربرد هم برا گیم میخوام و اینکه یا سونی باشه یا سامسونگ ........ بودجه هم 1500 تا 1700

aryaiee
2015/06/27, 22:39
سلام دوستان ....بنده قصد خرید یکعدد led 42 دارم اسمارت نباشه ولی 3d باشه کاربرد هم برا گیم میخوام و اینکه یا سونی باشه یا سامسونگ ........ بودجه هم 1500 تا 1700

دوست من برای گیم تلویزیون های سونی مقداری بهتر هستند بخاطر inputlag پایین.اما قیمت های بالایی دارند.من به شما مدل 40H6360 رو پیشنهاد میکنم.

K.GH
2015/06/27, 22:44
این چطوره با قیمت مناسب گیر اوردم Sony KDL-42W800 Smart LED TV (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

OMiD.1080p
2015/06/28, 01:00
سلام .
دوستان یک مدل LED از هر مدل و برندی که نهایتا 2200 م باشه بهم معرفی کنید .
( مهمترین معیار اینچ بیشتر هست در اینجا :) )

aryaiee
2015/06/28, 07:50
این چطوره با قیمت مناسب گیر اوردم Sony KDL-42W800 Smart LED TV (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

والا این تلویزیون بیشتر از یک میلیون از بودجه شما بیشتره!مگه نگفتید تا نهایت 1700؟این تلویزیون نزدیک به 2800 هستش.بله مدل خیلی خوبیه.

aryaiee
2015/06/28, 07:58
سلام .
دوستان یک مدل LED از هر مدل و برندی که نهایتا 2200 م باشه بهم معرفی کنید .
( مهمترین معیار اینچ بیشتر هست در اینجا :) )
دوست عزیز در محل مشکلات فنی سوال پرسیده بودید منتقل کردم.
فقط اینچ مد نظر شما است؟UA48H5865 یا LG 49LB62300 و یا مدل های HISENSE رو هم توصیه میکنم.با این بودجه و اینچ مدل های خوبی دارد.

OMiD.1080p
2015/06/28, 13:47
جناب آریایی ممنون .
بابت پست اشتباه در تاپیک نامرتبط هم عذر میخوام.

اگر لطف کنید بگید قیمت این سه مدلی که فرمودید توی چه رنجی هست؟
بعد اینکه پرسید واسه اینچ . بله مهمترین معیار اینچ بالاتر هستش .
اینکه خروجی USB و HDMI زیادی داشته باشه یا قابلیت های فنی زیاد مهم نیست .
مهم اینه که LED باشه و اینچ بالا ( واسه اشناطیون به یک مشتری میخوام :دی )

aryaiee
2015/06/28, 14:20
جناب آریایی ممنون .
بابت پست اشتباه در تاپیک نامرتب هم عذر میخوام.

اگر لطف کنید بگید قیمت این سه مدلی که فرمودید توی چه رنجی هست؟
بعد اینکه پرسید واسه اینچ . بله مهمترین معیار اینچ بالاتر هستش .
اینکه خروجی USB و HDMI زیادی داشته باشه یا قابلیت های فنی زیاد مهم نیست .
مهم اینه که LED باشه و اینچ بالا ( واسه اشناطیون به یک مشتری میخوام :دی )

امید جان قیمت ها بین 1750 تا 1900 نهایت هستش.هر دوی این مدل ها هم دارای پورت های hdmi و usb هستند.2 usb , و 2 hdmi.

mohsenfhm
2015/07/01, 12:21
سلام .

جناب آریایی ممنون از آدرس تاپیک

بنده قصد خرید تی وی دارم .

هدفم خرید سامسونگ 48hu8890 بود که قیمتش بالاست و بودجم نرسید.

حالا بین الجی ub8300 و سامسونگ 8850 کدام را پیشنهاد می کنید . اولویت با کیفیت تصویر هست .

aryaiee
2015/07/01, 12:32
سلام .

جناب آریایی ممنون از آدرس تاپیک

بنده قصد خرید تی وی دارم .

هدفم خرید سامسونگ 48hu8890 بود که قیمتش بالاست و بودجم نرسید.

حالا بین الجی ub8300 و سامسونگ 8850 کدام را پیشنهاد می کنید . اولویت با کیفیت تصویر هست .

دوست من مدل 8500 در حد و اندازه 8850 است برای رقابت نه مدل 8300.به واقع بزرگترین اختلاف 8300 و 8850 کنتراست است که مدل 8850 از کنتراست بیشتری برخوردار است.هر دو مدل خوب هستند اما در فاکتورهای پنل،8850 الویت دارد.در یک سری از وب سایت ها که مطالعه میکردم مشخصا نوشته شده بود مدل 8300 از خانواده 2014 است و ارزش خرید زیادی ندارد.من هم با این موضوع موافقم.

mohsenfhm
2015/07/01, 13:30
دوست من مدل 8500 در حد و اندازه 8850 است برای رقابت نه مدل 8300.به واقع بزرگترین اختلاف 8300 و 8850 کنتراست است که مدل 8850 از کنتراست بیشتری برخوردار است.هر دو مدل خوب هستند اما در فاکتورهای پنل،8850 الویت دارد.در یک سری از وب سایت ها که مطالعه میکردم مشخصا نوشته شده بود مدل 8300 از خانواده 2014 است و ارزش خرید زیادی ندارد.من هم با این موضوع موافقم.

لطف می کنید تعداد پورت های usb3 و hdmi2 را بگید . ( تلویزیون 8850)

متشکرم

aryaiee
2015/07/01, 13:49
لطف می کنید تعداد پورت های usb3 و hdmi2 را بگید . ( تلویزیون 8850)

متشکرم
دوست من در بخش HDMI دارای 4 پورت است و 3 عدد USB دارد با قابلیت اتصال دوربین های سامسونگ برای کارهای هوشمند و همچنین اتصال هارد اکسترنال.پردازنده 4 هسته ایی دارد و حالت فوتبالی پیشرفته.

mohsenfhm
2015/07/01, 14:03
دوست من در بخش HDMI دارای 4 پورت است و 3 عدد USB دارد با قابلیت اتصال دوربین های سامسونگ برای کارهای هوشمند و همچنین اتصال هارد اکسترنال.پردازنده 4 هسته ایی دارد و حالت فوتبالی پیشرفته.

متشکرم عزیز .

منظورم اینه که usb3 داره ?

hdmi2 داره؟

تو همه ی سایتها تعداد زدن و نوع پورت رو ذکر نکردن .

پیشاپیش ازتون متشکرم

aryaiee
2015/07/01, 14:09
متشکرم عزیز .

منظورم اینه که usb3 داره ?

hdmi2 داره؟

تو همه ی سایتها تعداد زدن و نوع پورت رو ذکر نکردن .

پیشاپیش ازتون متشکرم

دوست من یک دستگاه امسال همراه برخی مدل ها عرضه میشود و همچنین میتوانید آن را جداگانه نیز خریداری کنید.دستگاه ONE CONNECT دارای پورت های USB 3.0 به همراه HDMI 2.0 و یک پردازنده OCTA برای پردازش تصاویری حتی بیش از 4K است.این تلویزیون دارای پورت HDMI 1.4 است که در پخش تصاویر 4K و UHD مشکلی ندارید.پورت USB هم USB 2.0 است اما با دستگاه ONE CONNECT میتوانید آن را ارتقاء داده و از امکانات بسیاری برخوردار شوید.این دستگاه نزدیک به 400 دلار قیمت دارد.

deball
2015/07/02, 02:48
خرید تلویزیون 55 اینچ تا سقف 5 میلیون
کیفیت تصویر برام خیلی مهمه
55lb67000 چطوره؟
آیا کیفیت تصویر در اینچ بالا افت میکنه؟ مثلا افت کیفیت 47lb67000 و 55lb67000 چگونه است؟

bobo_0_6
2015/07/02, 06:04
سلام
سه تلویزیون 40 اینچ ال ای دی غیر 3 بعدی میخوام واسه کنسول حدود قیمت 1600
اسمارت بودن اهمیتی نداره اما مسلما 3دی نمیخوام باشه
یکی از نمایندگی های سامسونگ یه سری 5 معرفی کرد ک 1800 بود 200 تو جشنواره کم میشد مدلش رو خاطرم نیست.ممنون میشم راهنمایی کنید

aryaiee
2015/07/02, 08:19
خرید تلویزیون 55 اینچ تا سقف 5 میلیون
کیفیت تصویر برام خیلی مهمه
55lb67000 چطوره؟
آیا کیفیت تصویر در اینچ بالا افت میکنه؟ مثلا افت کیفیت 47lb67000 و 55lb67000 چگونه است؟
دوست عزیز کیفیت تصویر در اینچ های بالا مقداری کمتر میشود به علت تراکم پیکسل.شما فقط از الجی میخواهید باشه؟

aryaiee
2015/07/02, 08:24
سلام
سه تلویزیون 40 اینچ ال ای دی غیر 3 بعدی میخوام واسه کنسول حدود قیمت 1600
اسمارت بودن اهمیتی نداره اما مسلما 3دی نمیخوام باشه
یکی از نمایندگی های سامسونگ یه سری 5 معرفی کرد ک 1800 بود 200 تو جشنواره کم میشد مدلش رو خاطرم نیست.ممنون میشم راهنمایی کنید

3 دستگاه میخواید؟با این بودجه نمیتونید تلویزیونی بخرید که اسمارت و 3d باشد.

deball
2015/07/02, 09:08
دوست عزیز کیفیت تصویر در اینچ های بالا مقداری کمتر میشود به علت تراکم پیکسل.شما فقط از الجی میخواهید باشه؟
خودم نظرم 47lg69000 بود بعد 55 اینچ دیدم وسوسه شدم اگر کیفیت تصویر افت میکنه همون 47 بهتر نیست؟
دلم بیشتر با ال جی است اما اگر برندی خوب با کیفیت تصویر عالی تر پیدا میشه ( تری دی باشه) معرفی کنید
اگه تکنولوژی چهار رنگ باشه تصویر بهتره؟کدوم تلویزیون ها تکنولوژی چهار رنگ دارند و نسبت به غیر 4 رنگها قیمت شون گرونتره؟
آیا میشود فیلم وتصویری روی فلش ریخت و برد فروشگاه و به تی وی زد و کیفیت را مشاهده کرد؟اگه بله از چه فیلم هایی استفاده کنیم؟

magiteq
2015/07/02, 11:19
خودم نظرم 47lg69000 بود بعد 55 اینچ دیدم وسوسه شدم اگر کیفیت تصویر افت میکنه همون 47 بهتر نیست؟
دلم بیشتر با ال جی است اما اگر برندی خوب با کیفیت تصویر عالی تر پیدا میشه ( تری دی باشه) معرفی کنید
اگه تکنولوژی چهار رنگ باشه تصویر بهتره؟کدوم تلویزیون ها تکنولوژی چهار رنگ دارند و نسبت به غیر 4 رنگها قیمت شون گرونتره؟
آیا میشود فیلم وتصویری روی فلش ریخت و برد فروشگاه و به تی وی زد و کیفیت را مشاهده کرد؟اگه بله از چه فیلم هایی استفاده کنیم؟

TV های شارپ و OLED های LG دارای ساب پیسکل زرد یا سفید هستن
خیلی چیزها خوبه , ولی باید بودجه شما هم جواب بده
بله میتونی فلیم رو فلش بریزی و بری مدل ها رو کنار هم مقایسه کنی , البته اگر اجازه بده فروشگاه
فیلم های FULL HD با پهنای باند بیت بالا با حجم های 10GB و بالاتر

aryaiee
2015/07/02, 11:52
شما ابتدا با هومن فیلم سری به نمایندگی سامسونگ و الجی بزن.اگر درخواست کنید به احتمال زیاد این اجازه رو به شما میدهند.بعد از اینکه مقایسه کردید تشریف بیار اینجا بگو از کدوم خانواده خوشت اومده یعنی الجی یا سامسونگ که من هم پیشنهاد بدم.

bobo_0_6
2015/07/02, 12:01
3 دستگاه میخواید؟با این بودجه نمیتونید تلویزیونی بخرید که اسمارت و 3d باشد.
منظور من رو بد متوجه شدی دئست عزیز
گفتم سه بعدی اصلا نمیخوام . اسمارت بودنشم اهمیت چندانی نداره
40 اینچ باشه و برای اجرای بازی رو کنسول میخوام.
با تجربه نا موفق خرید الجی برای پذیرایی ک سری ub بود میخوام این رو سامسونگ بخرم ک یکی از نمایندگی ها ی مدل سری 5 معرفی کرد
اما خواستم از شما مشورت بگیرم که با اون بودجه 1600-1700 چی بگیرم
ممنون

aryaiee
2015/07/02, 12:17
منظور من رو بد متوجه شدی دئست عزیز
گفتم سه بعدی اصلا نمیخوام . اسمارت بودنشم اهمیت چندانی نداره
40 اینچ باشه و برای اجرای بازی رو کنسول میخوام.
با تجربه نا موفق خرید الجی برای پذیرایی ک سری ub بود میخوام این رو سامسونگ بخرم ک یکی از نمایندگی ها ی مدل سری 5 معرفی کرد
اما خواستم از شما مشورت بگیرم که با اون بودجه 1600-1700 چی بگیرم
ممنون

سری UB الجب بی تعارف یک اشتباه بزرگ بود و خرابی وحشتناکی داشت.با یکی از تکنسین های الجی صحبت میردم میگفت دیگه دستگاه نو رو با کارتن میارن!بیشترین ایراد هم از پنل بود.خوب بگذریم.
بله با این بودجه باید از سری 5 خریداری کنید.اما دقت کنید برخی مدلهای سری 5 سامسونگ امسال خوب نیستند.من به شما مدل 40H5865 رو پیشنهاد میکنم.دقت کنید سامسونگ تا چند روز دیگر در جشنواره است و به این تلویزیون 175000 تومان هدیه تعلق میگیرد با توجه به اینکه 3 دستگاه هم میخواهید،صرفه اقتصادی خوبی براتون داره.

bobo_0_6
2015/07/02, 13:20
سری UB الجب بی تعارف یک اشتباه بزرگ بود و خرابی وحشتناکی داشت.با یکی از تکنسین های الجی صحبت میردم میگفت دیگه دستگاه نو رو با کارتن میارن!بیشترین ایراد هم از پنل بود.خوب بگذریم.
بله با این بودجه باید از سری 5 خریداری کنید.اما دقت کنید برخی مدلهای سری 5 سامسونگ امسال خوب نیستند.من به شما مدل 40H5865 رو پیشنهاد میکنم.دقت کنید سامسونگ تا چند روز دیگر در جشنواره است و به این تلویزیون 175000 تومان هدیه تعلق میگیرد با توجه به اینکه 3 دستگاه هم میخواهید،صرفه اقتصادی خوبی براتون داره.
ممنون از پاسخگویی سریع.
با ی سرچ تو دیجی دیدم اگه 100 تومن بزارم روی قیمت میتونم 40H5870 که اسمارت هم هست تهیه کنم.تنها ویژگی اسمارت که میتونه از نظرم مهم باشه داشتن وای فای برای پخش فیلم از لبتاپ هستش.این محصول رو هم تایید میکنید؟
بعد یک سوال.میدونید دقیقا جشنواره تا کی هستش؟ چون نمایندگی میگه خبر نداریم
فقط تنها بدی ک دارن طراحی تکراری هستش
این مدل الجی طراحی شیکی داره
LG 42LB56100GI LED TVشما کدوم رو توصیه میکنی؟

aryaiee
2015/07/02, 13:23
ممنون از پاسخگویی سریع.
با ی سرچ تو دیجی دیدم اگه 100 تومن بزارم روی قیمت میتونم 40H5870 که اسمارت هم هست تهیه کنم.تنها ویژگی اسمارت که میتونه از نظرم مهم باشه داشتن وای فای برای پخش فیلم از لبتاپ هستش.این محصول رو هم تایید میکنید؟
بعد یک سوال.میدونید دقیقا جشنواره تا کی هستش؟ چون نمایندگی میگه خبر نداریم

برای اطلاع از زمان جشنواره با 0218255 تماس بگیرید.خیر 5870 رو تائید نمیکنم به هیچ وجه.جزء همون سری 5 های سامسونگ هستش که به درد نمیخوره.داستانش از نظر فنی طولانیه فقط بگم این مدل رو تائید نمیکنم.اسمارت هاب این مدل و OS آن هم مربوط به سال 2012/2103 میشود.

bobo_0_6
2015/07/02, 13:35
برای اطلاع از زمان جشنواره با 0218255 تماس بگیرید.خیر 5870 رو تائید نمیکنم به هیچ وجه.جزء همون سری 5 های سامسونگ هستش که به درد نمیخوره.داستانش از نظر فنی طولانیه فقط بگم این مدل رو تائید نمیکنم.اسمارت هاب این مدل و OS آن هم مربوط به سال 2012/2103 میشود.
به عنوان سوال اخر. دلم با سامسونگ هستش اما بر خلاف الجی ها این میان رده سامسونگ ها طراحی زیبایی نداره.
مدل 42lb56100 چطور میبینید ب نسبت سامسونگ 5865؟

aryaiee
2015/07/02, 14:39
به عنوان سوال اخر. دلم با سامسونگ هستش اما بر خلاف الجی ها این میان رده سامسونگ ها طراحی زیبایی نداره.
مدل 42lb56100 چطور میبینید ب نسبت سامسونگ 5865؟

اتفاقا میان رده های هر دو برند از نظر بنده شبیه به هم هستند.در شمن اون پایه مد نظر شما برای الوین بار در سال 2012 به دست سامسونگ اختراع شد.هر دو مدل در قطر یکی هستند و فقط در پایه تفاوت دارندوشما هدفت کاریه عزیزم بیشتر به دنبال کار باش.

bobo_0_6
2015/07/02, 16:08
ببحشید دوباره یه سوال دیگه
تو کیفیت تصویر بین این دو مدل
40H5865 و 42LB56100GI کدوم بهتره؟

aryaiee
2015/07/02, 17:15
ببحشید دوباره یه سوال دیگه
تو کیفیت تصویر بین این دو مدل
40H5865 و 42LB56100GI کدوم بهتره؟

دوست عزیز تا غروب همه سوالات خود را در یک پست بپرسید چون به حالت اسپم وار جلو نره تاپیک لطفا.من یک جا پاسخگو هستم.

bobo_0_6
2015/07/02, 18:13
دوست عزیز تا غروب همه سوالات خود را در یک پست بپرسید چون به حالت اسپم وار جلو نره تاپیک لطفا.من یک جا پاسخگو هستم.
سوال اخر بود
میخوام بدونم با توجه به طراحی دلنیشین تر الجی .این مدل سامسونگ برتری تصویر نسبت به الجی داره یا خیر
و اینکه با توجه به اینکه هیچ کدوم اسمارت نیستن زیرنویس رو پشتیبانی میکنن یا خیر
این ها سوال اخر بود:دی
ممنون از لطف و صبوریتون

aryaiee
2015/07/02, 19:58
سوال اخر بود
میخوام بدونم با توجه به طراحی دلنیشین تر الجی .این مدل سامسونگ برتری تصویر نسبت به الجی داره یا خیر
و اینکه با توجه به اینکه هیچ کدوم اسمارت نیستن زیرنویس رو پشتیبانی میکنن یا خیر
این ها سوال اخر بود:دی
ممنون از لطف و صبوریتون

ببینید ما اومدیم فورس رو گذاشتیم بر مبنای اینکه شما یک تلویزیون برای کار میخواهید.یعنی الویت کیفیت ساخت و رزولوشن کنتراست مناسب برای محیط های باز و نیمه عمومی و همچنین عمر و کیفیت مناسب پنل به همراه گارانتی.چون من فکر جیب شمارو هم کردم و مدل پیشنهاد دادم.حالا شما به خاطر پایه چشمت یک مدل دیگر رو گرفته بحثی نیست انتخاب در نهایت با شماست و اینجا بنده فقط وظیفه راهنمایی شمارو دارم.
بله هر دو مدل زیرنویس فارسی رو پشتیبانی میکنند.

deball
2015/07/02, 21:29
شما ابتدا با هومن فیلم سری به نمایندگی سامسونگ و الجی بزن.اگر درخواست کنید به احتمال زیاد این اجازه رو به شما میدهند.بعد از اینکه مقایسه کردید تشریف بیار اینجا بگو از کدوم خانواده خوشت اومده یعنی الجی یا سامسونگ که من هم پیشنهاد بدم.

ال جی
47 و 55 اینچ چی خوبه؟
راستی این سونی چطوره؟
55w800b
هرچند فرکانسش 400 هرتز هست

aryaiee
2015/07/02, 21:32
ال جی
47 و 55 اینچ چی خوبه؟
راستی این سونی چطوره؟
55w800b
هرچند فرکانسش 400 هرتز هست

سونی w800 که عالیه!400 هرتز مگه کمه؟؟بالای 144 هرتز عالیه به نظر من.

deball
2015/07/03, 00:33
سونی w800 که عالیه!400 هرتز مگه کمه؟؟بالای 144 هرتز عالیه به نظر من.

ال جی بعد از سایز 47 اینچ فول اچ دی ، سایز 55 آن اولترا اچ دی میشه که من اولترا نمیخوام هم گرون هست و هم الان مورد نیاز نیست و شنیدم اولترا بالای 60 اینچ خوبه
بنابراین یک فول اج دی ال جی 55 اینچ معرفی کنید با قیمت 4 تا 5 تومان هرچند همانطور که گفتم توی سری های جدید چیزی ندیدم توی کاتولوگ ال جی 55lb67000 هست ولی توی بازار ندیدم
حالا چندتا سونی 47 و 55 معرفی کنید(شنیدم سونی از لحاظ امکانات و پشتیبانی فرمت صدا و تصویر از ال جی پایین تره اما کیفیت تصویر بهتری نسبت به ال جی داره.درسته؟)
راستی سایز 55 چقدر روی افت تصویر اثر میذاره؟خیلی محسوسه؟
ممنون

peyman amiri
2015/07/03, 00:45
با سلام
حدود یک ماهه دارم درخصوص مشاوره تلویزیون تو سایتهای مختلف سرچ میکنم
هیچ جا مثل شما صادقانه جواب ندادن واقعا جای تشکر داره
برای حدود 4 تا 5 میلیون بودجه چه مدلی رو پیشنهاد میکنید
ممنون

aryaiee
2015/07/03, 09:33
با سلام
حدود یک ماهه دارم درخصوص مشاوره تلویزیون تو سایتهای مختلف سرچ میکنم
هیچ جا مثل شما صادقانه جواب ندادن واقعا جای تشکر داره
برای حدود 4 تا 5 میلیون بودجه چه مدلی رو پیشنهاد میکنید
ممنون

سلام و تشکر
انتظارات و موارد مد نظر خودتون رو بفرمائید.

peyman amiri
2015/07/03, 14:57
از لحاظ اندازه 48 تا 55 اینچ
تصویر 3 بعدی داشته باشه
ترجیحا قابلیت 4k البته زیادم مهم نیست

aryaiee
2015/07/03, 15:10
ال جی بعد از سایز 47 اینچ فول اچ دی ، سایز 55 آن اولترا اچ دی میشه که من اولترا نمیخوام هم گرون هست و هم الان مورد نیاز نیست و شنیدم اولترا بالای 60 اینچ خوبه
بنابراین یک فول اج دی ال جی 55 اینچ معرفی کنید با قیمت 4 تا 5 تومان هرچند همانطور که گفتم توی سری های جدید چیزی ندیدم توی کاتولوگ ال جی 55lb67000 هست ولی توی بازار ندیدم
حالا چندتا سونی 47 و 55 معرفی کنید(شنیدم سونی از لحاظ امکانات و پشتیبانی فرمت صدا و تصویر از ال جی پایین تره اما کیفیت تصویر بهتری نسبت به ال جی داره.درسته؟)
ممنون

دوست عزیز یکی جواب میدم.

شنیدم سونی از لحاظ امکانات و پشتیبانی فرمت صدا و تصویر از ال جی پایین تره اما کیفیت تصویر بهتری نسبت به ال جی داره.درسته؟
در یک سری از مدل ها بله اما در مدل های معمولی گاها الجی از سونی سرتره.قیمت سونی به نسبت امکانات و تصویری که ارائه میده بالاتر هستش و این موضوع معمولا خرید الجی رو توجیه پذیرتر میکنه.

کی همچین حرفی زده؟خیر به هیچ وجه اینطور نیست.سایز 37 به بالا در نمایش بالای FHD خوب هستش و قابل درک توسط چشم انسان.خیلی به حرفهای غیر علمی گوش نکنید لطفا.

نیست عزیزم!شما با این بودجه میتونید از مدل های UHD الجی خریداری کنید چرا وقتی پولش رو هم دارید دنبال FHD هستی شما؟؟

ممنون
تفاوت زیاد قابل لمس نیست بین 48 تا 55 و نگران این بخش نباشید.
از سونی مدل 55W800 بهترین هست با توجه به بودجه و درخواست شما.
از الجی هم LG 55 UB83000 رو توصیه میکنم.

aryaiee
2015/07/03, 15:19
از لحاظ اندازه 48 تا 55 اینچ
تصویر 3 بعدی داشته باشه
ترجیحا قابلیت 4k البته زیادم مهم نیست
یکی از جدید ترین مدل های خانواده JU از سامسونگ به تازگی برای ایران لانچ شده که تصویر عالی به همراه امکانات خوبی دار.این سری قرار است جزء مدل های ارزان قیمت اما با کیفیت بالای 4K باشد.مدل 48JU8890 که دارای 3D از نوع ACTIVE با کیفیت عالی و هرتز بالا در هنگام نمایش 3D است.اگر اینچ بالاتر هم بخواهید مدل 55HU8850 رو توصیه میکنم اما مدل اولی مقداری بهتر است.

mohammad1984
2015/07/03, 23:39
درود بر دوستان تا یک میلیون سیصد سایز 32 اینچ ال سی دی یا ال ای دی معرفی کنید
ممنون

peyman amiri
2015/07/04, 00:19
یکی از جدید ترین مدل های خانواده JU از سامسونگ به تازگی برای ایران لانچ شده که تصویر عالی به همراه امکانات خوبی دار.این سری قرار است جزء مدل های ارزان قیمت اما با کیفیت بالای 4K باشد.مدل 48JU8890 که دارای 3D از نوع ACTIVE با کیفیت عالی و هرتز بالا در هنگام نمایش 3D است.اگر اینچ بالاتر هم بخواهید مدل 55HU8850 رو توصیه میکنم اما مدل اولی مقداری بهتر است.

ضمن تشکر بابت جوابتون بین 2 مدل 48HU8890 و 48JU8890 کدوم مناسبتره

aryaiee
2015/07/04, 08:28
ضمن تشکر بابت جوابتون بین 2 مدل 48HU8890 و 48JU8890 کدوم مناسبتره

مدل 48HU8890 بهتره اما ختلاف بسیار کمی دارند.توجه داشته باشید که JU8890 هم از تازه واردهای سامسونگ است و بد نیست.

درود بر دوستان تا یک میلیون سیصد سایز 32 اینچ ال سی دی یا ال ای دی معرفی کنید
ممنون

دوست عزیز تلویزیون LCD دیگر تولید نمیشود.بنده به شما مدل LG 32LB56100 رو پیشنهاد میکنم.

mohsenfhm
2015/07/04, 10:11
مدل 48JU8890 که دارای 3D از نوع ACTIVE با کیفیت عالی و هرتز بالا در هنگام نمایش 3D است

ممنون میشم refresh rate این دستگاه را بگید .

این تی وی هم مانند 8850 فاقد پورت usb3 و hdmi2 است؟

aryaiee
2015/07/04, 12:45
ممنون میشم refresh rate این دستگاه را بگید .

این تی وی هم مانند 8850 فاقد پورت usb3 و hdmi2 است؟
دوست من این مدل فقط چند روز هستش که وارد بازار ایران شده.از اونجایی که از خانواده 8890 هستش قطعا باید یک پورت usb 3.0 داشته باشه.این مدل بدون دستگاه one connect قابلیت دریافت سیگنال 4k رو داره و این هم یعنی به احتمال زیاد یکی از پورت ها hdmi 2.0 است.اما قابلیت اتصال مستقیم داره به one connect.شما تا فردا ظهر یا شب مهلت بدید من دقیق تر بهتون خبر میدم.

mohammad1984
2015/07/04, 18:20
دوست عزیز تلویزیون LCD دیگر تولید نمیشود.بنده به شما مدل LG 32LB56100 رو پیشنهاد میکنم.[/QUOTE]

درورد مجدد از برند سامسونک نیز مدلی معرفی نمایید ممنون

aryaiee
2015/07/04, 20:09
مدل های سری f هنوز در بازار هستند.بهترین مدل 32F5590 و 32F5570 هستند.

ghafar
2015/07/05, 15:59
با سلام و احترام خدمت اساتید محترم
با توجه به پاسخهای شما عزیزان متوجه شدم که 2 مدل 48H6490 و 47LB65200 مورد تایید شما عزیزان هست، برای خرید با توجه به حرفه ای بودن نگاه شما، پبشنهاد کدام یک از این دو مدل است؟ و اینکه در سایز 42 شما کدام مدل های اسمارت این دو برند را پیشنهاد میدهید؟

با سپاس فراوان از صبوری شما

aryaiee
2015/07/05, 16:18
با سلام و احترام خدمت اساتید محترم
با توجه به پاسخهای شما عزیزان متوجه شدم که 2 مدل 48H6490 و 47LB65200 مورد تایید شما عزیزان هست، برای خرید با توجه به حرفه ای بودن نگاه شما، پبشنهاد کدام یک از این دو مدل است؟ و اینکه در سایز 42 شما کدام مدل های اسمارت این دو برند را پیشنهاد میدهید؟

با سپاس فراوان از صبوری شما

دورد
دوست من مدل h6490 در چند زمینه مهم مانند کنتراست،سیستم اسمارت و دقت رنگ برتری دارد.

deball
2015/07/05, 19:46
کسی تلویزیون 55lb7200 داره؟نظرتون درباره آن چیست؟

ghafar
2015/07/06, 09:50
ممنونم از راهنمایی شما، فقط برای 42 اینچ هم از ال جی و سامسونگ بهترین مدل اسمارتشون رو پیشنهاد بدهید.
با سپاس

aryaiee
2015/07/06, 10:53
ممنونم از راهنمایی شما، فقط برای 42 اینچ هم از ال جی و سامسونگ بهترین مدل اسمارتشون رو پیشنهاد بدهید.
با سپاس

دوست من سامسونگ سایز 42 ندارد.یا باید 40 رو انتخاب کنید یا 46 اینچ که امثال مدل های محدودی داریم در سایز 46 و یا 48 اینچ.در ضمن حداکثر بودجه رو هم نگفتید.

ghafar
2015/07/06, 13:25
ممنونم، بودجه 3 تا 3.5 میخواهم هزینه کنم بزرگوار

aryaiee
2015/07/06, 14:32
ممنونم، بودجه 3 تا 3.5 میخواهم هزینه کنم بزرگوار

دوست من پیشنهاد میکنم با این بودجه سایز بیش از 40 یا 42 بگیرید چون اکثر برندها برای مدلهای HIEND خود اینچ 40 و 42 تولید نمیکنند.بنا بر این اگر بخواهید 48 رو تهیه بفرمائید که میشود 48H6490 و اگر سایز 40 مد نظر دارید هم 40W800 از سونی و مدل بالاترین 40 اینچ سامسونگ هم میشود 40H6430

mohammad1984
2015/07/06, 23:43
مدل های سری f هنوز در بازار هستند.بهترین مدل 32F5590 و 32F5570 هستند.
درورد مجدد
از بین این سه تا مدلی که فرمودید کدام یک از آن ها از لحاظ تصویر و همچنین مرغوبیت بهتر میباشد
ارادتمند شما

peyman amiri
2015/07/07, 00:37
[QUOTE=aryaiee;185672]مدل 48HU8890 بهتره اما ختلاف بسیار کمی دارند.توجه داشته باشید که JU8890 هم از تازه واردهای سامسونگ است و بد نیست

ممنون میشم اگه در مورد اختلافشون راهنمایی کنید اگه جزیی باشه که همون ju8890 مقرون به صرفه تره
تو چه مواردی با هم اختلاف دارن و دلیل بهتر بودن hu8890 چیه؟

aryaiee
2015/07/07, 08:24
درورد مجدد
از بین این سه تا مدلی که فرمودید کدام یک از آن ها از لحاظ تصویر و همچنین مرغوبیت بهتر میباشد
ارادتمند شما
مدل 32f5590 و مدلی که از الجی گفتم.

aryaiee
2015/07/07, 18:17
ممنون میشم اگه در مورد اختلافشون راهنمایی کنید اگه جزیی باشه که همون ju8890 مقرون به صرفه تره
تو چه مواردی با هم اختلاف دارن و دلیل بهتر بودن hu8890 چیه؟
ببینید خانواده پنل های ju با hu تفاوت دارد.به صورت عادی پنل های ju بیشتر برای هدف اروپا لانچ شد ولی مدتی بعد سامسونگ سیاست کاری خود رو تغییر داد و این پنل رو در خیلی از مدل ها استفاده کرد.مثل مدل ju7000 که به زودی وارد بازار میشه و یک تلویزیون ارزان قیمت با کارایی بالا خواهد بود.پنل های ju برای نیمه دوم سال 2015 طراحی شد و در کل در مواردی با hu ها تفاوت دارد.مثلا سرعت پاسخ به فرکانس پنل.در کل در فاکتورهایی مانند اشباع رنگ گرم،سطح عمق رنگ مشکی و فرکانس کاری پنل،hu کمی برتری دارد.اما همانطور که عرض کردم زیاد نیست.(البته بین این 2 مدل نه اینکه بین همه مدل ها اینطور باشه)

mohsenfhm
2015/07/13, 11:14
سلام .

دوستان این مدل 48ju8890 را فقط دیجی کالا داره و هیچ کس و هیچ جایی اطلاعاتی راجع به این مدل ندارن

من خیلی گشتم . فک کنم این مدل با نام ju7000 در کشورهای دیگه شناخته میشه . البته خودم هم شک دارم

aryaiee
2015/07/13, 11:32
سلام .

دوستان این مدل 48ju8890 را فقط دیجی کالا داره و هیچ کس و هیچ جایی اطلاعاتی راجع به این مدل ندارن

من خیلی گشتم . فک کنم این مدل با نام ju7000 در کشورهای دیگه شناخته میشه . البته خودم هم شک دارم

دوست عزیز مدل JU8890 فقط برای ایران لانچ شده.تازه به بازار آمده و اطلاعات زیادی از محصول در دست نیست.من منتظر یک سری اطلاعات هستم که قراره تا فردا واسم ایمیل کنند.در ضمن تلویزیونی که با عدد 8 شروع میشود از خانواده 7 نیست عزیزم.بام مدل این تلویزیون 8500 هستش اما باید تا شب ببینم دقیقا چیه.اطلاعاتی که دیجی کالا ازش زده کاملا درسته.

mohsenfhm
2015/07/13, 13:54
اطلاعاتی که دیجی کالا ازش زده کاملا درسته.

دیجی کالا در مورد رفرش ریت و پورت ها چیزی نگفته .

دوستان قیمت 48hu8890 هم یهویی کاهش یافت . الان ۴۶۷۰ پیدا میشه

در ضمن تلویزیونی که با عدد 8 شروع میشود از خانواده 7 نیست عزیزم

پس چطور مدل 8850 با نام hu7000 شناخته شده؟

aryaiee
2015/07/13, 15:16
دیجی کالا در مورد رفرش ریت و پورت ها چیزی نگفته .

دوستان قیمت 48hu8890 هم یهویی کاهش یافت . الان ۴۶۷۰ پیدا میشه

پس چطور مدل 8850 با نام hu7000 شناخته شده؟

نرخ رفرش رو میدونم اما واسادم تا ایمیل بیاد و مطمئن بشم.8850 از سر wx است و این مدل هم برای کشور ما است و تقریبا میشود گفت مشابه خارجی ندارد.کی گفته 8850 با نام 7000 شناخته میشود؟در ضمن بام مدل با مدل اصلی فرق دارد.

mohsenfhm
2015/07/14, 17:18
کی گفته 8850 با نام 7000 شناخته میشود؟در ضمن بام مدل با مدل اصلی فرق دارد.

پس مدل ۸۸۵۰ با ۷۰۰۰ متفاوت هست و هم رده خارجی ندارد؟

۸۸۵۰ از چه نظر با ۷۰۰۰ تفاوت داره ؟ به غیر از گارانتی ارزش هزینه بالاتر را داره ؟

بدجوری بین مدلها گیر کردم

aryaiee
2015/07/14, 18:31
پس مدل ۸۸۵۰ با ۷۰۰۰ متفاوت هست و هم رده خارجی ندارد؟

۸۸۵۰ از چه نظر با ۷۰۰۰ تفاوت داره ؟ به غیر از گارانتی ارزش هزینه بالاتر را داره ؟

بدجوری بین مدلها گیر کردم

دوست من مدل های بدون گارانتی به هیچ وجه توصیه نمیشود و در این انجمن هم مدل بدون گارانتی پیشنهاد نمیدهیم.شما اول بفرما حداکثر بودجه شما چقدره و اهدافتون چیه؟ظاهرا بین مدل های سامسونگ موندید که بنده بهترین رو معرفی میکنم حضورت.

mohsenfhm
2015/07/15, 10:36
دوست من مدل های بدون گارانتی به هیچ وجه توصیه نمیشود و در این انجمن هم مدل بدون گارانتی پیشنهاد نمیدهیم.شما اول بفرما حداکثر بودجه شما چقدره و اهدافتون چیه؟ظاهرا بین مدل های سامسونگ موندید که بنده بهترین رو معرفی میکنم حضورت.

از لطف شما بسیار ممنونم .

من با بودجه ۴ تومن میخام با کیفیت ترین تی وی را بخرم .

اولویت من دیدن عکس هایی و فیلم هایی که خودم میگیرم . اهل فیلم های سه بعدی و ... نیستم .

پس اول کیفیت پنل و در اولویت بعدی امکانات اسمارت مد نظرم است .

اول دنبال 4k بودم ( الانم هستم ) اما ظاهرا 4k های رده پایین مثل ub83000 و hu7000 اصلا خوب نیست.

سایز هم زیر ۴۶ نباشه .

پانوسونیک ax670 هم به نظرم خوب باشه . البته کمی قیمتش بالاست . اگر بخوام ۴۵۰۰ برای این تی وی بدم میتونم با ۴۷۰۰ تومن ۸۸۹۰ بگیرم .

بالاخره خیلی ذهنم درگیر این موضوع است .