PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سلام لطف کنید و کمکم کنید

shooride
2013/03/31, 17:11
یه ماه پیش چون چیپ جنوبی مادربردم سوخت نخواستم هزینه تعمیرات بدم.پس رفتم پاساژ رضا و وارد یکی از مغازه ها شدم.بعد از کمی گفت و گو با فروشنده و پیشنهاد چندتا از مدلهای مادر برد،خودم درخواست P8z77 deloxe کردم.نمیدونم چی شد تو این بین فروشنده دست گذاشت رو یه مادربرد asus,amd :m5a99fx pro r2.0 و ازش تعریف کرد.منم که تا به حال هرچی سیستم داشتم intel بوده ولی نمیدونم چرا قبولش کردم.الانم موندم توش و سخت پشیمونم. مادربردم :asus.amd : m5a99fxpro r2.0 و پردازنده ام : amd.core8 - fx-8150.
حرارت cpu تند تند میاد بالایه 65 و پیغام میده.یه گیم گرافیکی متوسط میزنم بیاد بالا برق دستگاه به طور کل قطع و خاموش میشه.هر از گاهی هم تصویرم رویه دسکتاپ پرپر میزنه.میشه لطف کنید و کمکم کنید.ما که تعطیلات عید زهرمارمون شد.....

th e nd
2013/03/31, 17:33
اگر مشکل شما رو بر مبنای حرارت پردازنده در نظر بگیریم:
1- کولر پردازنده خودتون رو به درستی نصب نکردید.
2- از خمیر سیلیکون استفاده کردید؟
3- اگر خمیر سیلیکون استفاده کردید و کولر رو هم به درستی نصب کردید، سرعت چرخش کولرتون از داخل BIOS چقدر است؟
4- در اولین فرصت کولر پردازنده خودتون رو تعویض کنید. البته بعد از این موارد:
4-1 : باز کردن دوباره کولر پردازنده؛
4-2 : استفاده از یک خمیر سیلیکون مرغوب مانند Noctua
4-3 : اتصال دوباره کولر پردازنده.
5- اگر هیچ یک از موارد بالا اثر بخش نبود. کولر خودتون رو تعویض کنید.

arashlinux
2013/03/31, 17:39
خوب این که مشکلی نداره یه cpu cooler (کولر پردازنده) لازم داری

ARMIN
2013/03/31, 17:53
آقا اینجور مشکلات اسمبلینگ رو به برند بدبخت AMD نبندین. بیچاره AMD به اندازه کافی خودش مشکلات داره دیگه Fairplay نیست اسمش اینجور هم بد در بره. :)

پردازنده AMD FX8150 جزور خنکترین پردازنده هاست. اگر داغ میکنه قطعا" کولر رو بد بستین. صحبتهای کاربر The End کاملا" صحیح هستش و انجام بدین.

shooride
2013/04/01, 05:56
ممنونم از بابت راهنماییتون به جهت وارسی و تهیه cooler cpu .