PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با گرافیک

warrior_hamed
2013/03/31, 12:24
سلام خدمت برادران متخصص کامپیوتر
بنده یه سیستم همین چند وقت پیش گرفتم به اسم gt 520 یک گیگ درایور و همه چیزش هم نصب کردم روش رمش هم چهاره سی پی یو کور ی تری اینتل سیستم برا داداشمه (دو تا یی لن بازی میکنیم :150:)
گرافیک خودم gt440 هستش ولی بازی رو عین آب خوردن میاره اما مال داداشم حتی اندازه گرافیک 128 هم نیست خیلی بازی کنده توش سیستم هم تاحالا ده بار پاک کردم از بیخ هیچ ویروسی توش نیس
مال داداشم مانیتور ال ای دی ال جی داره نمیتونه دلیلش این باشه؟؟؟

7777
2013/03/31, 12:32
دوست عزیز با گرافیک gt 520 می تونی به زور pes یا fifa یا بازی هایی در این سطح بازی کنی اونم با setting medium شما حتما بازی سنگین تری داری اجرا میکنی بیچاره کم میاره دیگه

warrior_hamed
2013/03/31, 12:47
آقا گرافیکش یک گیگه!!! چرا؟
من با گرافیک 128 راحت pes بازی میکنم!

NAVID OC
2013/03/31, 12:49
گرافيك ٥٢٠ جي تي اصلا برا گيم ساخته نشده! ١٠٠ گيگ هم حافظه داشته باشد همين جوريه ! قدرت گرافيك به حافظش نيست كه حالا چون مال شما يه گيگ است اونم بايد بكشه!
منم يه gtx 570 دارم يه گيگ است. ولي باهاش با بالاترين گرافيك بتمن آرخام بازي مي كنم! يعني شما هم با ٤٤٠ جي تي كه يه گيگ مي توني همين كارو بكني؟!!!!!

warrior_hamed
2013/03/31, 13:11
من با جیتی 440 crysis 3 رو رو بالا ترین حالت میارم عین آب خوردن میاد از خونی که میریزه حال میکنی ( البته من اینو بازی نمیکنم)
یه سوال دیگه؟ آیا جی تی 520 با 3d max مشکلی داره یا نه؟ (من مشکل دارم)
اگه جیتی 520 به درد بازی نمیخوره پس به درد چی میخوره؟؟؟

NAVID OC
2013/03/31, 13:20
به درد اين كه فقط سيستم روشن بشه! براي ويندوز!!!!
شما احتمالا با همون cr***s 3 10 فريم هم نمي گيري!!!!!! شايدم ٥ فريم :دي
يا شايدم رزولوشن مانيتورتون خيلي خيلي پايينه!!!

7777
2013/03/31, 13:43
من با جیتی 440 crysis 3 رو رو بالا ترین حالت میارم عین آب خوردن میاد از خونی که میریزه حال میکنی ( البته من اینو بازی نمیکنم)
یه سوال دیگه؟ آیا جی تی 520 با 3d max مشکلی داره یا نه؟ (من مشکل دارم)
اگه جیتی 520 به درد بازی نمیخوره پس به درد چی میخوره؟؟؟

گرافیک gt 440 هم اصلا به درد گیم نمی خوره حتما کرایسیس با کمتری رزلوشن و 1 فریم بازی می کردی!!!!!!!!

Beni7192
2013/03/31, 14:12
من برا عموم این گرافیک 440 رو گرفتم عملا کرایسیس 3 بازی نکنه بهتره!کرایسیس رو واسه گرافیکش بازی میکنند!

Castiel
2013/03/31, 21:45
اینجا بحث آزاد است و هیچ ارتباطی به بحث شما ندارد، اگر هم قوانین را نخواندید باید متوجه بشوید که این همه بخش در فروم برای یک منظور تهیه شده که دلیل آن هم دسته بندی بخش های مختلف برای دسترسی سریع تر کاربران به مطالب مورد نظر است. تاپیک به بخش مربوطه منتقل گردید.

warrior_hamed
2013/04/27, 19:03
داداش gt440 من ب خدا کرایسیس 3 و just cause2 و gta iv و gta liberty city stories رو عین آب خوردن رو بالا ترین حالت میاره من چند جای دیگه سوال کردم میگن gt440 گرافیک قوی تری نصبت به gt550 هستش

Mr.Kourosh
2013/04/27, 19:18
داداش gt440 من ب خدا کرایسیس 3 و just cause2 و gta iv و gta liberty city stories رو عین آب خوردن رو بالا ترین حالت میاره من چند جای دیگه سوال کردم میگن gt440 گرافیک قوی تری نصبت به gt550 هستش
اونایی که گفتن gt440از gt550 قویتره !معلومه برا خودشون دانشمند و پروفسور بودن !

iSteve
2013/04/27, 20:07
احتمالا مانیتور سیستم شما CRTهست که از رزولوشن 1024x768 پشتیبانی میکنه و شما با این رزولوشن کرایسیس بازی میکنید که چندان غیر طبیعی نیست. اما مانیتور سیستم برادرتون همونطور که گفتین LED هست و صدردصد از رزولوشن تصویر بالایی استفاده میکنه. در این صورت بازیها هم در حال دیفالت با کیفیت و رزولوشن تصویر بسیار بالاتری از سیستم خودتون اجرا میشن که این کار کارت گرافیک قدرتمندی لازم داره.
حالا شما نه تنها کارت گرافیکی قوی تر از سیستم خودتون نخریدین، بلکه یه مدل بسیار ضعیف تر تهیه کردید!
دلیل اینکه سیستم شما بازیها رو اجرا میکنه ولی سیستم برادرتون اونا اجرا نمیکنه و یا به بدترین شکل اجرا میکنه همینیه که عرض کردم.

NAVID OC
2013/04/27, 20:47

عزيز من مي دونم راست مي گي كسي كه منكرش نشد! بنده يه مورد شبيه شما داشتم كه گرافيكش gt 240 بود و همين اضهارات را تحويل بنده داده!!!
وقتي رفتم خونش براي بررسي. :-o !!!
يعني احساس كردم لنفوسيت بي به سلول هاي آلفا ي جزاير لانگر هانس پانكراسم حمله كرده :دي (ترجمه: قند خونم افتاد!!!)
يعني عملا تا يك ماه اصلا طرف بازي هم نرفتم!!!
يارو داشت با ٨ الي ١٠ فريم بازي مي كرد و مي گفت عاليههههههه!!! بله چون تا حالا بازي با ٦٠ فريم نديده بود!
شما هم اوضاتون همين طوره فكر مي كنيد به قول خودتون مثل آب اجرا مي كنه! در صورتي كه شما عملا داري با دمپايي بازي مي كني! (يعني شما اون كارتو بكن جاش دمپايي بزار قطعا تفاوت ها ملموس و محسوس اند! چون دمپاييه داره بهتر اجرا مي كنه!!! :D )
شما مشكلتون يه راه حل داره: تشريف بياريد شيراز منزل بنده مهمون من اتفاقا خوشحال مي شم! بعد بازي با ٦٠ فريم را بهتون نشون مي دم تا روحتون به حول قوه ي الي به پرواز دربيايد! :D

ganboo
2013/04/28, 08:12
اول به دوستان میخواستم بگم که به همدیگه توهین نکنیم
دوما این که شاید همه مثل کسایی که نظر دادن و خواستن بگن ما گرافیکمون سر gtx هست پولدار نیستند و شاید همینم به زور خریده باشن پس...!!:دی
سوما به پرفسر ها و علمایی که گفتند gt 520 قوی تر از gt 440 هست بگم خسته نباشی مهندس..(بسی تلاوت)
کارت gt 520 فقط به درد یه فیلم و 4تا عکس و اینترنت میخوره...همینو بس...اصلا برای بازی ساخته نشده...شاید تا سر حد مرگ اورش کنی و بهد بهت 17 فرم بده...ولی قضیه برای gt440 کاملا متفاوته..(حتی در مواقعی با gtx 550ti مقایسه میشه (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)...)

7777
2013/04/28, 08:37
دوما این که شاید همه مثل کسایی که نظر دادن و خواستن بگن ما گرافیکمون سر gtx هست پولدار نیستند و شاید همینم به زور خریده باشن پس...!!:دی
سوما به پرفسر ها و علمایی که گفتند gt 520 قوی تر از gt 440 هست بگم خسته نباشی مهندس..(بسی تلاوت)
کارت gt 520 فقط به درد یه فیلم و 4تا عکس و اینترنت میخوره...همینو بس...اصلا برای بازی ساخته نشده...شاید تا سر حد مرگ اورش کنی و بهد بهت 17 فرم بده...ولی قضیه برای gt440 کاملا متفاوته..(حتی در مواقعی با gtx 550ti مقایسه میشه (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)...)

دوست عزیز این مواقعی که شما گذاشتی 550ti خیلی سرتره تا 440!!!!! در memory bandwith این دو کارت 128 درصد اختلاف دارن!!!!!!!!!!!!!!!

ganboo
2013/04/28, 08:46
دوست عزیز این مواقعی که شما گذاشتی 550ti خیلی سرتره تا 440!!!!! در memory bandwith این دو کارت 128 درصد اختلاف دارن!!!!!!!!!!!!!!!:دییییییییییی
شما توقع داری ddr5 با ddr3 چند درصد اختلاف داشته باشن؟؟؟
بنده منظورم چیپشون بود عزیز
شاد باشی

NAVID OC
2013/04/28, 13:55
ببخشيد من قصد توهين نداشتم! من سيستم قبلي خودم 250 gts بود و خيلي راضي بودم! اساسين برادر هود را با ١٤ فريم بازي مي كردم!!! بعد مي گفتم ااااا!!! عجب گرافيكي!
بعد كه منزل يكي از دوستان GTX ديديم رفتيم باهاش گيم زديم! تازه فهميديم بازي چي هست!

warrior_hamed
2013/04/30, 13:12
gt 550 من کارتونش 25 *25 سانتیمتره یه گیگ
gt 440 من کارتونش 40*40 سانتیمتره یه گیگ
من با gt 440 م توی تلوزیون الجی ال ایدی 42 اینچ کرایسیس 3 رو بازی میکنم و عینک سه بعدی هم میزنم(cpu core i5 ram 8gb)
پس خیلی بهتر از همتون میدونم که کیفیت یعنی چی(اصلا قصد بی احترامی ندارم)
ولی وقتی با جیتی 550 یه گیگ هرچی رو میارم 10 فریم میاره خیلی ضعیفه
وقتی سیستم داداشم رو میخریدم 2 میلیون تومن پول دادم سه چار ماه پیش بی انصاف گرافیک gt550 را با من 150 هزار تومن حساب کرد اونموقع رفتم پیشش میگم گرافیک آشغاله میگه به ما ربطی نداره ما سیستم رو به اندازه نیازتون و پولی که دادین (آخه این انصافه 2 میلیون تومن کامپیوتر بخری گرافیکش اینطوری باشه؟؟؟) در ضمن موقعی که کامپیوتر خودمو خریدم 1 میلیون دادم گرافیک gt 440 و رم 8 گیگ و سی پی یو کور آی فایو

در ضمن توی تنضیمات دایرکست که میری برای gt440
approx total memory = 4000
ولی برای gt550
approx total memory = 2000
میشه از طرف شکایتی چیزی کرد؟؟؟

7777
2013/04/30, 13:47
gt 550 من کارتونش 25 *25 سانتیمتره یه گیگ
gt 440 من کارتونش 40*40 سانتیمتره یه گیگ
من با gt 440 م توی تلوزیون الجی ال ایدی 42 اینچ کرایسیس 3 رو بازی میکنم و عینک سه بعدی هم میزنم(cpu core i5 ram 8gb)
پس خیلی بهتر از همتون میدونم که کیفیت یعنی چی(اصلا قصد بی احترامی ندارم)
ولی وقتی با جیتی 550 یه گیگ هرچی رو میارم 10 فریم میاره خیلی ضعیفه
وقتی سیستم داداشم رو میخریدم 2 میلیون تومن پول دادم سه چار ماه پیش بی انصاف گرافیک gt550 را با من 150 هزار تومن حساب کرد اونموقع رفتم پیشش میگم گرافیک آشغاله میگه به ما ربطی نداره ما سیستم رو به اندازه نیازتون و پولی که دادین (آخه این انصافه 2 میلیون تومن کامپیوتر بخری گرافیکش اینطوری باشه؟؟؟) در ضمن موقعی که کامپیوتر خودمو خریدم 1 میلیون دادم گرافیک gt 440 و رم 8 گیگ و سی پی یو کور آی فایو

در ضمن توی تنضیمات دایرکست که میری برای gt440
approx total memory = 4000
ولی برای gt550
approx total memory = 2000
میشه از طرف شکایتی چیزی کرد؟؟؟

با این گرافیک کرایسیس 3 رو 3d بازی می کنی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

ممنون که موجبات خنده و شادی مارو فراهم کردی

warrior_hamed
2013/05/01, 11:43
(آخه این انصافه 2 میلیون تومن کامپیوتر بخری گرافیکش اینطوری باشه؟؟؟

Mr.Kourosh
2013/05/01, 11:54
(آخه این انصافه 2 میلیون تومن کامپیوتر بخری گرافیکش اینطوری باشه؟؟؟

نه اصلا انصاف نیست اصلآ و ابدآ!

NAVID OC
2013/05/01, 12:10
دوست عزيز بنده يه خواهشي از شما داشتم. يه لطفي كن نرم افزار fraps را دانلود كن و نصبش كن. حجمش در حدود ١.٥ مگ بايد باشه (خيلي كم حجم است).
بعد از اجراي اون در بازي كرايسيس ٣ يا هر بازي ديگه اي كه دوست داشتيد تست بفرماييد. در صورتي كه شما بيش از ١٨ تا نهايتا ٢٠ فريم گرفتيد! خوب بايد بگم كل اطلاعات سخت افزاري اين بنده خدا ها زير سوال مي ره و يك معجزه اتفاق افتاده. من اين خواهش را براي خاتمه دادن به اين همه كشمكش عرض كردم و هدفم كمك به شخص شماست دوست عزيز.

warrior_hamed
2013/05/08, 08:56
سلام ببخشید ریت گرافیک بنده 6.7 هست که ویندوز این ریت رو داده البته الان بخاطر امتحانات بازی رو از رو سیستم هر چی بوده برداشتیم

warrior_hamed
2013/05/08, 08:59

موافقم :D

NAVID OC
2013/05/08, 10:29
یعنی هم رده ی 6770 ...
خوبه کارت بدی نیست! فعلا جواب کارتون را می ده...

sajadizadi
2017/03/29, 15:34
سلام.من گرافیک جی تی 440 دارم باهاش جتی ای وی با بالاترین کیفیت بازی میکنم حتی بازی کال اف ادونسوارفار هم بازی کردم با بالاترین کیفیت اما تو فیفا 17 ارور میده از بازی میپره بیرون بعضی وقت ها چند بازی انجام میدم بعدش میپرونه بیرون بعضی وقت ها هم اصلا نمیذاره یک بازی هم انجام بدم سریع میپرونه بیرون چرا اینجوری میشه خواهش جواب بدید