PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی درباره کیس من

Zibanchi
2013/03/26, 14:12
سلام دوستان . من یک کیس دارم که الان مشخصاتشو براتون مینویسم و میخوام فقط کارت گرافیکشو ارتقاء بدم . میخواستم ببینم چنین چیزی امکان داره یا خیر ؟

CPU : AMD Phenom(tm) II x2 550 (2CPUs) , 3.1GHz
Memory : 6144MB DDR3
GRAPHIC: NVIDIA GeForce GT240
MAIN BOARD : GIGABYTE GA-770T-USB3

هارد 500 دارم کیسم هم خوبه و فکر میکنم نیازی نباشه تغییرش بدم . یعنی کارت گرافیک جدید به کیس میخوره .

میخواستم GAINWARD GTX680 4GB DDR5 رو جایگزین گرافیک کنونی کنم . حالا میخوام بدونم که اون کارت گرافیک میتونه با سخت فزار دیگه ام مچ بشه یعنی سازگار هستند ؟ یا مثلا سی پی یو ضعیفه یا چیز دیگه ای ؟؟؟؟

یه سوال دیگه : کیس من با کارت گرافیک GT680 میتونه کرایسیس 3 رو با آخرین حد گرافیک 60 فریم اجرا کنه یا نه ؟

یه سوال دیگه هم داشتم این که کارت گرافیک INTEL G41 خوبه ؟ اگه چیزی در موردش میدونید مشخصاتشو بنویسید برام . ممنون میشم .

اگر هم پیشنهادی داشتید خوشحال میشم بدونم .

بودجه : 2.200 میلیون

meelad
2013/03/26, 14:36
سلام دوستان . من یک کیس دارم که الان مشخصاتشو براتون مینویسم و میخوام فقط کارت گرافیکشو ارتقاء بدم . میخواستم ببینم چنین چیزی امکان داره یا خیر ؟

هارد 500 دارم کیسم هم خوبه و فکر میکنم نیازی نباشه تغییرش بدم . یعنی کارت گرافیک جدید به کیس میخوره .

میخواستم GAINWARD GTX680 4GB DDR5 رو جایگزین گرافیک کنونی کنم . حالا میخوام بدونم که اون کارت گرافیک میتونه با سخت فزار دیگه ام مچ بشه یعنی سازگار هستند ؟ یا مثلا سی پی یو ضعیفه یا چیز دیگه ای ؟؟؟؟

یه سوال دیگه : کیس من با کارت گرافیک GT680 میتونه کرایسیس 3 رو با آخرین حد گرافیک 60 فریم اجرا کنه یا نه ؟

یه سوال دیگه هم داشتم این که کارت گرافیک INTEL G41 خوبه ؟ اگه چیزی در موردش میدونید مشخصاتشو بنویسید برام . ممنون میشم .

همچین گفتین کیس من فکر کردم سوالی در رابطه با کیس ( به غول بعضیا قاب کیس! ) دارید
در حالی که اون چیزی که شما بهش میگی "کیس" - باید بگی کامپیوتر رومیزی یا دسکتاپ(desktop pc)!

تازه باید ببینید gtx680 تو کیس شما جا میشه یا نه! و بعد از اون به مسأله سازگاریش با بقیه قطعات بپردازید چون حرفی از مدل کیسی که دارید نگفتید!

اینتل 41 کارت گرافیک نیست! - یکی از چیپست هایی هستش که تو مادربرد های سوکت 775 به کار گرفته شده

من قصد جسارت ندارما! یه وقت عصبانی نشید

Zibanchi
2013/03/26, 15:04
نه داداش اشتباه گفتاری از من بود .

خوب من نمیدونم مدل کیسم چیه ؟ فقط میدونم که اسمش CARBON هست . اگه میشه بگید که مدلشو چطور بفهمم ؟

راستی بنظر شما کارت گرافیک Club 3D 7970 AMD بهتره یا GAINWARD GTX680 ؟؟؟؟

7777
2013/03/26, 15:09
دوست عزیز مادربرد شما قابلیت ساپورت pci express 3 رو ندارد و هماهنگی اصلا با کارتهای 680 و 7970 ندارد و کارت gtx 680 در رزولوشن 1920*1080 45 فریم میندازه

th e nd
2013/03/26, 18:26
دوست عزیز مادربرد شما قابلیت ساپورت pci express 3 رو ندارد و هماهنگی اصلا با کارتهای 680 و 7970 ندارد و کارت gtx 680 در رزولوشن 1920*1080 45 فریم میندازه
چه ربط داره گلم؟ اگر مادربوردی PCI-E 3.0 نداشته باشه نمیتونه کارت 680 رو ساپورت کنه؟
چرا نمیتونه؟
ببینم شما هارد اکسترنالت رو و یا فلش درایوهات رو نمیتونه به پورت usb 3.0 بزنی اگر
خودشون usb 3.0 نباشن؟

Zibanchi
2013/03/26, 18:32
لطفا اگه میشه بحث نکنید . پاسخ سوال منو بدید . میخوام 7970 بخرم . میخوره به کیسم بنظرتون ؟

th e nd
2013/03/26, 18:39
لطفا اگه میشه بحث نکنید . پاسخ سوال منو بدید . میخوام 7970 بخرم . میخوره به کیسم بنظرتون ؟
بحث نکنیم؟ چشم عزیزم.................... :-q
بحثی نشه جنابعالی به نتیجه ای نمیرسی. :icon_cool:
.
.
.
.
.
.
در ضمن اون کارت به کیس شما نمیخوره. گفتم که گوشی بیاد دستت گل پسر.

7777
2013/03/26, 18:47
چه ربط داره گلم؟ اگر مادربوردی PCI-E 3.0 نداشته باشه نمیتونه کارت 680 رو ساپورت کنه؟
چرا نمیتونه؟
ببینم شما هارد اکسترنالت رو و یا فلش درایوهات رو نمیتونه به پورت usb 3.0 بزنی اگر
خودشون usb 3.0 نباشن؟
من نوشتم مادربرد ایشون قابلیت pci 3 رو نداره و در اینصورت ارزش خریدن نه 680 نه 7970 نداره چون 70 درصد از کارایی یک همچنین کارت گرافیکی رو میتونه استفاده کنه با pci 2

th e nd
2013/03/26, 19:10
من نوشتم مادربرد ایشون قابلیت pci 3 رو نداره و در اینصورت ارزش خریدن نه 680 نه 7970 نداره چون 70 درصد از کارایی یک همچنین کارت گرافیکی رو میتونه استفاده کنه با pci 2
تفاوت حتی به دو فریم هم نمیرسه.

7777
2013/03/26, 19:13
تفاوت حتی به دو فریم هم نمیرسه.

من خودم fx 8120 دارم دیدم با کارت 7950 که میگم. 2 فریم؟؟؟ در مورد چیزی که نمیدونید اظهار نکنید تفاوت بیشتر از اینهاست.

Castiel
2013/03/26, 20:26
دوستان عزیز اگر قصد ابراز احساسات عمیق و عاشقانه به یکدیگر دارید در پیام خصوصی از خجالت یکدیگر در آیید.

با تشکر

th e nd
2013/03/26, 20:30
چشم.........! :D

ARMIN
2013/03/26, 21:26

سلام دوست عزیز

واقعیت این است که سیستم شما نسبت به کارت های گرافیکی که نام بردید بسیار قدیمیست. نه اینکه بگم اگر گرافیک 680 را تهیه بفرمایید به سیستم نخوره ولی شما با این سیستمی که دارید نمیتوانید از همه ی قدرت کارت گرافیک 680 استفاده کنید.

ضمن اینکه متوجه نمیشم چگونه شما روی سیستمی که دو کاناله است، 6 گیگ رم نصب کردید. یه توضیحی بدید چند تا رم دارید؟ چه حجمی؟

پیشنهاد میکنم در صورتی که 2.200 بودجه دارید، یا این سیستم را بفروشید بره و پولش را + بودجه خودتون یه کیس جدید ببندید، و البته با خرید سیستم نمیتوانید کارت گرافیک قوی تهیه کنید.

یا اینکه حداقل CPU خودتون رو ارتقا بدید به BE 955 Phenom II که قویتر است و یک کارت گرافیک کم هزینه تر، مثل مثل 6950 یا 6970 تهیه کنید. از سمت انویدیا هم میتوانید 570 را تهیه کنید.

اینطوری سیستم حداقل بیشتر مچ میشه.

Zibanchi
2013/03/27, 10:32
آرمین جان من متوجه نمیشم 2 کاناله یعنی چی ؟

من قبلا یه رم 2 تک داشتم که تو بعضی بازی ها مثل بلک آپس کند میشد رفتم یه 4 تک دیگه گرفتم گزاشتم کنارش مشکل حل شد .

یعنی الان یه رم 2 دارم با یه 4 .

یعنی اگر من سی پی یو و گرافیکمو ارتقاء بدم حله دیگه ؟؟؟ روی همه بازی ها روون میاد یا باید مادر بورد و ... ر هم ارتقاء بدم . ؟ ببینید من یه کارت گرافیک میخوام که بتووونه کرایسیس 3 رو روی آخرین حد گرافیک بصورت 60 فریم اجرا کنه . اگر پیشنهادی دارید خوشحال میشم بشنوم . راستی ببخشید یه پست گزاشتم شد همش جنگ و دعوا :دی

meelad
2013/03/27, 11:05

من قبلا یه رم 2 تک داشتم که تو بعضی بازی ها مثل بلک آپس کند میشد رفتم یه 4 تک دیگه گرفتم گزاشتم کنارش مشکل حل شد .

یعنی اگر من سی پی یو و گرافیکمو ارتقاء بدم حله دیگه ؟؟؟ روی همه بازی ها روون میاد یا باید مادر بورد و ... ر هم ارتقاء بدم . ؟ ببینید من یه کارت گرافیک میخوام که بتووونه کرایسیس 3 رو روی آخرین حد گرافیک بصورت 60 فریم اجرا کنه . اگر پیشنهادی دارید خوشحال میشم بشنوم . راستی ببخشید یه پست گزاشتم شد همش جنگ و دعوا :دی

به نظر من اگه سیپیو و گرافیک رو ارتقا بدی به احتمال زیاد حله (البته نه در حد کرایسیس 3 با 60 فریم)

راستی چون این انجمن تخصصیه این جور بحث ها عادیه بهش عادت میکنی(یه دفعه میبینی دو نفر که تو فروم رفیق بودن سر یه موضوع سخت افزاری بحث شدیدی میکنن!:icon_ (6):)

Hessam
2013/03/27, 11:07

رم ها جهت ارائه ی کارایی بهتر، لزوماً باید از همه لحاظ یکی باشن: یعنی نوع، شماره سریال، حافظه، برند و مدلش با همدیگه یکی باشه.
به دو عدد رمی که ویژگی های فوق رو در کنار یکدیگر داشته باشن، 2 کاناله یا Dual Channel تلقی میشه. مثل دو عدد رم 1 گیگ. دو عدد رم 4 گیگ. دو عدد رم 8 گیگ.
کارت گرافیک هرگز به تنهایی نمی تونه بهترین ها رو ارائه بده. باید ارتقا همسطح باشه تا بتونه بین سایر قطعات هارمونی لازم رو ایجاد کنه!
کارت GTX680 از بهترین کارت های گرافیک دنیاست! بهترین کارت های گرافیکی دنیا باید بر روی بهترین سیستم های دنیا بسته بشه! منظور یک سیستم های اند و حرفه ای هست! نه روی سیستم شما!
عذرخواهی می کنم؛ اما بستن چنین کارتی بر روی سیستم شما نادانی محضه و کاملاً غیرمنطقی و غیر اصولی! اصلاً به قول معروف تریپ این کارت به سیستم شما هرگز نمی خوره و خیلی فراتر از اون سیستم هست!
عملاً انتخاب اشتباهی دارید و تصمیم بچگانه ای از سوی یک حرفه ای تلقی میشه!
به علاوه؛ تازه معلوم نیست توی کیس شما جا بشه و اینکه وات ریل پاورتون باید بیش از 550 وات باشه!
پیشنهاد نهایی من به شما اینه که یا توقعتون رو کاهش بدید یا بودجه تون رو افزایش و سیستم فعلی رو بفروشید و یه سیستم دیگه خریداری کنید تا انتظارات شما برآورده بشه!
امروزه با مبلغ 3 میلیون و 500 هزار تومن میشه یک سیستم خیلی خوب و عالی اسمبل کرد!