PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نداشتن تصویر از خروجی کارت گرافیک

ASUS ROG
2013/03/15, 21:55
سلام دوستان.مادربورد من asus rampage iv extreme هست .یه قطعه به نام rog داره من در حین روشن بودن سیستم و در حین روشن بودن مانیتور این قطعه را به پورت کارت گرافیکم وصل کردم (gtx 670 asus)و یک دفعه سیستم ریست شدن و دیگه تصویز نمیاره.العان فقط کابل hdmi به گرافیکم وصله حتی با تعویض کابل مانیتور و در اوردن و جا زدن از نو کابلهای درون کیس و همین طور باتزی درون کیس مشکل تصویر دارم و مانیتور چراغش زرد میشه و میزنه no signal.مانیتورما با یه سیستم دیگه تست کردم درست بود.میتونه مشکل از الکتریسته ساکن باشه؟چه طور میتونم رفعش کنم؟خواهش میکنم سریعتر راهنماییم کنید.ممنون

th e nd
2013/03/15, 23:07
به جای مانیتور خوب کارت گرافیکت رو می بردی تست میکردی.
حالا بگذریم.
بایوست رو ریست کن. جامپرش رو از دو تا پینش در بیار بگذار رو دو تا کناریش.

ASUS ROG
2013/03/15, 23:47
امشب خراب شد.اگه میشه دقیق تر بگید این پایه چیه؟در ضمن من چند ساعت قبلش بایوسم را اپدیت کردم ولی حتی چند بار ریست و خاموش روشن کردم سیستما ولی مشکلی پیش نیومد.میدونید منظورم از rog connector چیه؟به محض زدن این قطعه انگار الکتریسته داشت!!التماس میکنم دقیق راهنماییم کنید.10 میلیون دادم سیستم گریم گرفته

Mehran coyote
2013/03/16, 00:05
منم دقیقا چند هفته پیش همین اتفاق افتاد واسم
انواع راههایی که احتمال خرابی رو بود تست کردم ولی درست نشد دوستان هم کمکی بهم نکردن گارانتی هم تعطیل شده
خلاصه موندم چی کار کنم

ASUS ROG
2013/03/18, 22:03
دوستان من فهمیدم مشکل از گرافیکم نیست و با وصل کردن کابل از پورت dvi به hdmi تلویزیون و همین طور از hdmi به hdmi مطمئن شدم گرافیکم سالمه و مشکل از پورت dvi مانیتورمه.و با وصل کردن لپتاپ به dviمانیتور تصویر با رزولوشن خیلی داغون بالا میاد و امکان افزایش رزولوشن نیست.ولی پورت vga مانیتورم تصویر با رزولوشن دلخواها میده مشکل چیه؟پورتش سوخته؟مانیتورم fujitsu l22t هست