PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل خاموش شدن سیستم بدون دلیل

dodvaod
2013/03/05, 08:31
با سلام خدمت همه دوستان
من توی یه شبکه ادمین هستم مشکلی برای برخی از سیستمها پیش اومده به این صورت که دائم سیستمها خاموش و روشن می شن.
بعد از بررسی دقیق متوجه شدم از 40 تا سیستم فقط آنهایی که دارای مادربرد گیگا مدل g41mt-s2 هستند این مشکل را دارند.
لازم به ذکر است تمامی نرم افزار ها و سخت افزارهای دیگه این سیستمها چک شدند و وجه مشترک آنها فقط مادربرد می باشد.
بایوس را به روز رسانی کردم ولی مشکل حل نشد.دوستی هست بتونه راهنمایی کنه تا مشکلم رو حل کنم.
به خدمات کامپیوترها هم که بردمشون نتونستن کاری بکنن.بعد از بالا آمدن هم بوق سالم بودن بایوس رو میزنه!!!

ya30n
2013/03/05, 17:46
سلام
چون تعداد بالایی سیستم با هم به این مشکل گرفتار شدن ، احتمال زیاد مشکل نرم افزاری باشه ! مشکلات نرم افزاری مثل ویروس و مشکلات ویندوز !
اگر مشکل حل نشد ، توی تنظیمات بایوس قسمت Power Managment حالت ACPI Suspend Type رو رویS1 POS قرار بدید و Power By Ring و Resume By Alarm رو Disable کنید ! ببنید درست میشه !