PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سیستم گرافیکمو دیگه نمیشناسه

Mehran coyote
2013/03/02, 14:40
سلام
دوستان من دیروز یه فن به ایر کولرم اضافه کردم بعد که سیستمو روشن کردم دیدم مانیتورم چشمک میزنه ولی ویندوز بالا میاد(سیستمم gpu داره)
هر کاری کردم درست نشد dvi رو زدم به خوده مادربورد مانیتور فعال شدو رفتم تو properties دیدم گرافیکمو نیمشناسه و gpu فعال شده

گرافیکو بردم رو یه سیستم دیگه تست کردم که بوقه کیس فعال بود به صورت یه بوق ممتد و 3 بوق کوتاه میزد و اونجا مطمئن شدم گرافیکم اسیب دیده
تمام خازن ها مقاوت ها سالمن و هیچ بوی سوختگی هم نمیده

داخل کارتون گرافیک کارت گارانتی طلایی هست ولی هیچ شماره و ادرسی رو ننوشته

به نظرتون گرافیک مشکل خاصی داره؟
و گرافیکو کجا ببرم نشون بدم(اصفهان)

مشخصات سیستم
vga 550ti
MB asus z77-v
i7 2600k

ممنون@};-

Hessam
2013/03/02, 15:00
برند کارت گرافیکتون رو نگفتید...

Mehran coyote
2013/03/02, 15:27
ببخشید asus هست

Mehran coyote
2013/03/04, 12:49
کسی نبود؟

ARMIN
2013/03/04, 13:03
دوست عزيز

اسم شركت گارانتى رو بفرماييد تا بشه بهتر راهنمايى كرد.

Mehran coyote
2013/03/04, 19:36
واقعا این چیزها مهمه ؟
اسم گارانتی و اسم برن؟
من میخوام اصلا کار به گارانتی نرسه چون هر چی دادم گارانتی طرف زده قطعه رو بدتر کرده

گارانتی کولینگ سیس هست

ARMIN
2013/03/04, 21:29
واقعا این چیزها مهمه ؟
اسم گارانتی و اسم برن؟
من میخوام اصلا کار به گارانتی نرسه چون هر چی دادم گارانتی طرف زده قطعه رو بدتر کرده

گارانتی کولینگ سیس هست

عزيز دل

تا يك حدى از راهنمايى رو ميشه از راه دور انجام داد. وقتى ايراد عجيب غريب باشه يا مشخص نباشه بايد قطعه رو دست گارانتى سپرد.

ناگفته نماند شركت كولينگ سيس آن زمان كه وجود داشت بسيار خدمات گارانتى خوبى داشت. در حال حاضر تا اونجايى كه من ميدونم اين شركت تعطيل شده. نميدونم گارانتى محصولاتشون رو به چه شركتى سپردن. به هر صورت اگر گارانتى زمان داره و ميتونى صبر كن سال ديگه شايد شركت برگرده و اگر هم نه كه بايد از شركت ديگرى براى تعميير بهره بگيرى.

Mehran coyote
2013/03/05, 09:16
من از دیروز تا حالا دنبال شماره نمایندگیم
سایت خودش یه شماره زده که میگه مجوز برقراری نداری و این حرفها

پس تعطیل شده که از هر کی سراغ میگیری میگه نمیدونم
کارت گارانتیم تا 2013.6 وقت داره ولی اخه نمیشه که صبر کنم

Mehran coyote
2013/03/15, 10:00
اقا کسی خبر نداره این نمایندگی چه بلایی سرش اومده و خدماتش رو به چه نمایندگی ای انتقال داده؟