PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سیستمم بوت نمیشه

mehdiir
2013/02/21, 22:52
سیستمم بوت نمیشه این عکس از صفحه بوت

mehdiir
2013/02/21, 23:43
یکی کمک کنه

darkknight
2013/02/22, 00:15
هر دفعه که روشن میکنید باید دکمهf1رو فشار بدید؟

lastshepherd
2013/02/22, 00:39
ابتدا کیس رو از برق بکشید
بازش کنید
دکمه ی پاور رو فشار بدید تا مقدار ولتاژ باقی مونده در پاور خالی بشه
باتری مادربورد رو در بیارید
دوباره دکمه ی پاور رو فشار بدید
ده دقیقه صبر کنید
باتری رو جابزنید
سیم پاور رو وصل کنید
سیستم رو روشن کنید
با دکمه ی دیلیت وارد بایوس مادربورد بشید
در قسمت دیتا اند تایم تاریخ و ساعت دقیق (با 5 دقیقه اختلاف مشکلی نیست) رو به میلادی وارد کنید.
با دکمه ی اف10 تنظیمات رو سیو کنید
سیستم ریست میشود
اگر سیستم بالا اومد مارو دعا کنید اگر هم نیومد بفرمایید ارور چیه اگر بلد باشم راهنمایی می کنم.

mehdiir
2013/02/22, 04:36
مشکل فعلا حل شد باطری و تمامی قطعات رو دراوردم دوباره جا زدم بوت شد ولی وقتی که dvd rw رو به سیستم متصل کردم دوباره همون اشو همون کاسه شد باز دوباره قطعات رو دراوردم مثل سریه قبل و dvd rw رو وصل نکردم ولی درست نشد دوباره همون ارور باز قطعات و باطری رو خارج کردم و دوباره جازدم درست شد سیستم رو خاموش کردم تا موس و باقی فیش هارو جا بزنم بعد که روشن کردم دوباره همون ارود این دفعه کابل هارو به غیر از مانیتور و کیبورد متصل کردم هر دفعه یکی رو وصل کردم تا ببینم مشکل از کجاست در اخر همه وصل شدن و سیستم به خوبی کار کرد اومدم یه dvd rw دیگه رو وصل کردم ارور نداد ولی بعد از اون جایی که 30 ثانیه تایم داره و گزینه های safe mod توش هست و باید ویندوز نرمال رو انتخاب کنی هنگ میکرد و در اخر یه ارور که مربوط به سیستم 32 بود میداد اومدم dvd rw خودم رو که باعث این مشکل شده بود رو وصل کردم و با کمال تعجب سیستم به خوبی بوت شد اخه دلیل خرابی این بود که وقتی که سیستم روشن بود من کابل dvd rw رو جا زدم و سیستم ریست شد و باقی ماجرا حالا واقعا نمیدونم مشکل از کجاست البته حالا همیشه هنگام بوت باید f1 رو بزنم نمیدونم چرا ببخشید طولانی شد.

lastshepherd
2013/02/22, 20:45
دوست عزیز نیازی به پایین اوردن کیس نبود.
شما تمام کارهایی رو که گفتم انجام دادید؟