PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک مشکل عجیب با هارد

mo-mk
2013/02/18, 21:46
سلام

چند روز پیش هاردمو رو یک سیستم دیگه گذاشتم بعدش که گذاشتم رو سیستم خودم سرعت سیستمم ناجور پایین اومد کل هارد رو دوباره پارتیشن بندی کردم ولی بازم مشکل حل نشد هارد 2 ترا هستش یکی از دوستان گفت باید افتیس بشه به نظرتون با افتیس درست میشه ؟؟؟
اموزشی واسه افتیس کردن هارد هستش؟؟؟
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

th e nd
2013/02/19, 12:04
سلام

چند روز پیش هاردمو رو یک سیستم دیگه گذاشتم بعدش که گذاشتم رو سیستم خودم سرعت سیستمم ناجور پایین اومد کل هارد رو دوباره پارتیشن بندی کردم ولی بازم مشکل حل نشد هارد 2 ترا هستش یکی از دوستان گفت باید افتیس بشه به نظرتون با افتیس درست میشه ؟؟؟
اموزشی واسه افتیس کردن هارد هستش؟؟؟
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن
راستش رو بخوای Fdisk شنیده بودیم، اما دیگه افتیس رو نشنیده بودیم!!!
به دوستتون بگید بیشتر در مورد افتیس اطلاعات بهتون بدم شاید ما هم چیزی آموختیم و تونستیم کمکتون کنیم!

ARMIN
2013/02/19, 12:37
سلام؛

هارد 2 ترا رو چطورى پارتيشن بندى كردى؟ يه توضيحى بفرماييد بدونيم چه كار كردين.

mo-mk
2013/02/20, 09:13
راستش رو بخوای Fdisk شنیده بودیم، اما دیگه افتیس رو نشنیده بودیم!!!به دوستتون بگید بیشتر در مورد افتیس اطلاعات بهتون بدم شاید ما هم چیزی آموختیم و تونستیم کمکتون کنیم!اشتباه لپی بود:دی
سلام؛هارد 2 ترا رو چطورى پارتيشن بندى كردى؟ يه توضيحى بفرماييد بدونيم چه كار كردين.کلا اطلاعتشو پاک کردمو دوباره از محیط نصب ویندوز پارتشین بندیش کردم

mo-mk
2013/02/24, 18:19
آپ...........

lastshepherd
2013/02/25, 01:10
دوست عزیز شما قبل از این که این هارد رو روی سیستم بزاری از چه هاردی استفاده می کردی؟

هارد مورد نظر اکسترناله؟