PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی یک مادربرد 2012 برای انجام یک تحقیق و برسی کامل آن ؟؟؟(لطفا کمک کنید؟)

Ali_Motherboard
2013/02/15, 13:23
با سلام
من دانشجوی ترم اخر (کاردانی)نرم افزار کامپیورم و واسه درس سخت افزارمون استاد گفته که باید یه مادربرد جدید(2012 یا 2013) رو انتخاب کنید و بعد من 12 تا از قطعات رو ی مادربرد رو انتخاب میکنم و شما باید درباره هر کدومش یه تحقیق کامل انجام بدید ...
به نظرتون من چه مادر بردی رو انتخاب کنم که هم جدید باشه و هم تحقیق دربارش (و درباره قطعاتی که ساپورت میکنه و روشه )خیلی سخت نباشه و تو اینترنت بتونم دربارش چیزی پیدا کنم ؟؟؟؟

لطفا هر کی که یه اطلاعی داره و یا تو جریانه یه کمکی بهم بکنه ؟؟؟

Castiel
2013/02/15, 13:31
مادربورد ASUS Sabertooth X79 محصول جالبیست و حرف زیادی برای گفتن دارد

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

meelad
2013/02/15, 13:35
استادتون گفته که مادر برد رو باید ببری پیشش؟؟
منم دانشجوی کاردانی نرم افزار هستم و تازه هفته پیش اولین ترمم رو شروع کردم اما نمی دونستم که استاد های مقطع کاردانی اینقدر کوشا و پیگر هستن! ( مگه انقلاب اسلامی یا شمسی پور میری؟ )
من که شهید بهشتی کرج میرم ( سطحش از هنرستان هم پایین تره - تو یه سایت 9 متری که 9 تا سیستم داره 30 40 نفر رو جادادن - تازه صبح ها هنرستانه )

Hessam
2013/02/15, 15:16
من GA-Z77-D3H (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) رو پیشنهاد می کنم. یک مادربورد خیلی سطح بالا و حرفه ای هم نیست. ساخت نیمه ی اول سال 2012 میلادی.
بیشتر کاربران نیمه حرفه ای هم قدرت خریدش رو دارن و می تونه انتخابی مناسبی جهت ارائه ی تحقیق و بررسی باشه.

Ali_Motherboard
2013/02/15, 15:26
آقا میلاد دانشگاه ما فنی مهندسیه و البته چون ملی هستش خوب یه جورایی سخت میگیرن.
در رابطه با مادر برد هم قضیه اینه که باید یه مادربرد رو انتخاب کنم و عکسش رو ببرم واسه استاد و بعدش اون 12 تا از قطعات روی مادر برد رو انتخاب میکنه و من باید تا پایان ترم درباره همشون تحقیق کنم و مطلب جمع کنم و آخر ترم باید برم و دربارش کنفرانس بدم.

Hessam
2013/02/15, 16:27
آقا میلاد دانشگاه ما فنی مهندسیه و البته چون ملی هستش خوب یه جورایی سخت میگیرن.
در رابطه با مادر برد هم قضیه اینه که باید یه مادربرد رو انتخاب کنم و عکسش رو ببرم واسه استاد و بعدش اون 12 تا از قطعات روی مادر برد رو انتخاب میکنه و من باید تا پایان ترم درباره همشون تحقیق کنم و مطلب جمع کنم و آخر ترم باید برم و دربارش کنفرانس بدم.

خیلی تحقیق خوبیه! شخصاً عاشق چنین موضوعات و ارائه هایی هستم...! :)

Ali_Motherboard
2013/02/16, 10:10
خیلی تحقیق خوبیه! شخصاً عاشق چنین موضوعات و ارائه هایی هستم...! :)

آره اقا حسام کار جالبیه ولی خوب سختی های خاص خودشم داره .تو سایت های ایرانی که فک نکنم خیلی بتونم چیزی رو گیر بیارم .احتمالا باید برم تو سایت های انگلیسی زبان دنبال یه چیزی هایی بگردم. البته سایت فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. که مدل "GA-Z77-D3H" رو معرفی کردی خیلی خوبه.
راستی اقا حسام نمیدونی قیمت"GA-Z77-D3H" تو بازار چقره؟

Hessam
2013/02/16, 10:39
آره اقا حسام کار جالبیه ولی خوب سختی های خاص خودشم داره .تو سایت های ایرانی که فک نکنم خیلی بتونم چیزی رو گیر بیارم .احتمالا باید برم تو سایت های انگلیسی زبان دنبال یه چیزی هایی بگردم. البته سایت فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. که مدل "GA-Z77-D3H" رو معرفی کردی خیلی خوبه.
راستی اقا حسام نمیدونی قیمت"GA-Z77-D3H" تو بازار چقره؟

قیمت امروزش 600 هزار تومنه! دو هفته پیش 450 تومن بود!! چند ماه پیش 350 تومن!!!