PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدام یک cpu یا گرافیک؟؟؟

LECHKING
2013/02/15, 12:03
سلام
بچه ها کارت گرافیک من 6570 هست(2 گیگ و DDR3)
کارت گرافیکم :فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

CPU هم AMD Sempro 2.8 GHZ هست که تک پردازنده ای هم هست
حالا سوال اینجاست سیستمم به بازی های مثل DMC و Dishonored متوسط به بالا جواب میده ولی در بازی AC3 وقتی در جای خلوط و محدود مثل اتاق هستیم بدک نیست ولی به محض رفتن به جاهای شلوغ بازی یعنی تقریبا به غیر از اتاقها درمعابر شهرها و غیر عملا بازی به حالت اسلو موشن میرود و شدیدا افت فریم دارم یعنی همون اسلو موشن!!

الان مشکل از کارت گارفیک هست یا cpu؟؟
اگه من CPU خودمو به یکی از این CPU ها تغیر بدم مشکلن حل میشه لطفا راهنمایی بفرمایید
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

اینم CPU خودم

Castiel
2013/02/15, 12:06
دوست عزیز هنگام استفاده از فروم از قندشکن استفاده نکنید. پست ها و تاپیک های شما در این حالت به صورت خودکار در انتظار تائید مدیریت قرار می گیرد.

7777
2013/02/15, 12:32
سلام دوست عزیز مشکل هم از گرافیک هست هم سی پی یو نیاز به ارتقا دارند برای گیم هم توجهتون بیشتر به کارت گرافیک باشه

Reza Y
2013/02/15, 13:06
خیر دوست عزیز برای بازی های این چنینی به پردازنده و کارت گرافیک بسیار قویتر احتیاج دارید سیستم شما اصلا مناسب برای اجرای بازی های سنگین نیست مدل هایی هم که نام بردید گره ای از کار شما باز نمیکنن البته در شرایط فعلی خرید هم اصلا توصیه نمیشود...[-x

ARMIN
2013/02/15, 13:38
خیر دوست عزیز برای بازی های این چنینی به پردازنده و کارت گرافیک بسیار قویتر احتیاج دارید سیستم شما اصلا مناسب برای اجرای بازی های سنگین نیست مدل هایی هم که نام بردید گره ای از کار شما باز نمیکنن البته در شرایط فعلی خرید هم اصلا توصیه نمیشود...[-x

رضا جان،

دادا نمیشه که به دوستان بگیم سیستمت جواب نمیده، بعدش سیستم جدید هم نخر که در شرایط فعلی اصلا توصیه نمیشه!! 8-}
ما که نمیخوایم یک نفر رو آچمز کنیم که نه راه پیش داره و نه راه پس. بالاخره همه باید پیشرفت کنند.

چیزی که مسلم هستش و شما هم عنوان کردید اینه که سیستم ایشون اصلا جواب نمیده و برای برطرف کردن مشکلشون باید سیستم جدیدی تهیه کنند.

حالا ایشون باید بروند و بودجه ی لازم رو تهیه بفرمایند. میتوانیم پیشنهاد بدیم بین 1.5 تا 2 میلیون تهیه کنند و سیستم را آپگرید کنند.

اینکه شرایط بازار برای خرید خوبه یا بده هم دیگه بر عهده ی ما نیست. :-"

LECHKING
2013/02/15, 15:49
اول از همه حق با مسولان سایت هست چون نحوه کار انجمن و فراموش کرده بودم هر بار فکر میکردم تایپیک من ایجاد نمیشود!! به همین دلیل بود چند بار ایجاد کردم فک کنم حدودا 3 بار!!!
دوم اینکه ممنون از از راهنمایتان ولی مسله اینجاست من بازی های جدیدی رو مثل
DMC و Dishonored و.. خوب و یا متوسط به بالا اجرا میکنم در همین بازی Dishonored همه چیز عالی بود فقط در قسمت های باز و شلوغ کمی افت فریم داشتم
تو بازی مثل AC3 که خیلی محیط باز زیادی داره به مشکل میخورم البته تو مراحلی که داخل کشتی یا اتاق ویا.... خوب هست ولی در بقیه موارد خیر
سوال من اینه این CPU اجازه اجرای روان بازی ها رو به من میده یانه؟؟

و یا لطفا CPU ای که به درد من بخوره معرفی کنید قیمتش حدود 200 باشه و مناسب سیتم من و گیم باشه(سوکت مادربردم AM3)
وضعیت بازار ما حالا حالا همین هست و چاره ای هم نیست من به خاطره همین بازار از خیر لب تاب گذشتم حالا یه CPU میخوام که بتونم باهاش بازی رو نه به شکل عالی و به شکل معمولی اجرا بکنم

Beni7192
2013/02/16, 22:58
برای پردازنده پیشنهاد بنده AMD Phenom II X4 955 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. ocessor/) به قیمت 230 هزار تومن هست!

7777
2013/02/17, 00:36
دوست عزیز بازی Dishonored نسبت به crysis 3,ac3,max payne 3,farcry3, سیستم پایین تری نیاز دارد دلیلش همین میباشد ولی بازم جالبه که با این کارت گرافیک توانستین Dishonored هم بازی کنی.در مورد تغییر سی پی یو و گرافیک اگر برای گیم های همین امسال میخواین پیشنهاد چیز دیگریست ولی اگر میخوای تا یک مدتی نیاز به تعوض نداشته باشی بازم داستان عوض میشه.

حداقل پیشنهاد:

intel i3 2120, nvidia gt 640

پیشنهاد بهتر(تا چند سال ساپورت کنه بازی ها رو):

intel i5 3570,radeon hd 7870

این نظر شخصی بنده برای شما که گیمر هستی بود برای گیم برو سراغ اینتل من الان 8120 دارم اصلا خوب نیست برای گیم

LECHKING
2013/02/17, 11:05
ممنون از راهنمایی دوستان ولی با این وضع بازار نمیتونم بیس سیستمم رو از AMD به اینتل تغیر بدم فکر کنم اگه از CPU پشنهادی جناب Beni7192 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
استفاده کنم برای من بهتر باشه الان CPU خودم تک هسته و 2 مگ کش داره که اگه بتونم CPU خودم با CPU پشنهادی عوض کنم عالی میشه

LECHKING
2013/02/21, 15:41
بچه ها همون جور که گفتم پردازنده منفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. هست الان از کجا بدونم پاور سیستم به AMD Phenom II X4 955 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. ocessor/) جواب میدی یا نه؟؟

Castiel
2013/02/21, 16:13
بچه ها همون جور که گفتم پردازنده منفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. هست الان از کجا بدونم پاور سیستم به AMD Phenom II X4 955 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. Phenom II X4 955 Tray + Fan Processor/) جواب میدی یا نه؟؟

مدل دقیق پاور شما؟

NAVID OC
2013/02/21, 20:19
با سلام!
ببخشید یک نکته! دوست عزیز شما اگر سیستم 3770 هم بخری با کارت گرافیک 570 بازم بازی اساسین 3 همین جوریه!!! هیچ ربطی به قدرت سیستم شما نداره!! اصولا مثل اینکه دوستان فراموش کردند که متاسفانه این بازی روی پی سی مشکل داره و با گرافیک 680 تست شد و در مکان های شلوغ فقط 23 فریم گرفت! این بازی نسخه ایکس باکسشو دیدم. فوق العاده است! با گرافیک خیره کننده. دوست عزیز مشخصه که شما هم مانند بنده اسسین بازی ولی بنده هم به شدت ناراحت شدم وقتی این را شنیدم! خلاصه این بازی مشکل داره و باید همین جوری تحملش کنید! یه سری آپدیت و پچ هم یو بی سافت براش ارضه کرد که می گن با اونا چند فریمی اوضاع بهتر می شه!

7777
2013/02/22, 00:04
با سلام!
ببخشید یک نکته! دوست عزیز شما اگر سیستم 3770 هم بخری با کارت گرافیک 570 بازم بازی اساسین 3 همین جوریه!!! هیچ ربطی به قدرت سیستم شما نداره!! اصولا مثل اینکه دوستان فراموش کردند که متاسفانه این بازی روی پی سی مشکل داره و با گرافیک 680 تست شد و در مکان های شلوغ فقط 23 فریم گرفت! این بازی نسخه ایکس باکسشو دیدم. فوق العاده است! با گرافیک خیره کننده. دوست عزیز مشخصه که شما هم مانند بنده اسسین بازی ولی بنده هم به شدت ناراحت شدم وقتی این را شنیدم! خلاصه این بازی مشکل داره و باید همین جوری تحملش کنید! یه سری آپدیت و پچ هم یو بی سافت براش ارضه کرد که می گن با اونا چند فریمی اوضاع بهتر می شه!

سلام دوست عزیز فکر کنم اشتباه می کنید نمودار زیر در Setting very high بازی اساسین 3 میباشد.

Beni7192
2013/02/22, 00:10
منظور نوید جان کل بازی نبود بلکه جاهای خاصی این اتفاق می افته!

NAVID OC
2013/02/22, 12:12
هيچ وقت من به بنچمارك اعتماد نكردم ...
ولي در كل درسته فقط در جاهاي خاصي اين اتفاق مي افتد كه واقعا رو اعصابه!
من خودم با ٦٨٠ تست كردم تو جاهاي شلوغ ٢٣ گرفت و حتي روي گرافيك و سي پي يو اي ام دي هم تست شد. در هر صورت اين بازي داراي مشكل است.

LECHKING
2013/02/24, 14:43
مدل پاور من :
ELGANCE- Modle no .P5 1500
اینم از عکس پاورم(کیفت عکس پاینه!!)

LECHKING
2013/02/24, 14:48
دوست عزیز ولقعا ممنونم ازت بالاخره یک گیمری که حرف من رو بفهمد پیدا شد ممنون که خیالم و راحت کرد من تو مجله هم خونده بودم بازی اشکال داره مثلا تو قسمت موس کیبورد من خودم کمی که بازی میکردم موس نمیچرخید!!!
ولی میخوام اگه پاورم تونست ساپورتش کنه این و بخرم و
AMD Phenom II X4 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. ocessor/) بازی ها رو بهتر اجرا بکنم هم از شر پردازنه تک هستی خودم راحت بشم

ahr
2013/02/24, 17:53
دوست عزیز ولقعا ممنونم ازت بالاخره یک گیمری که حرف من رو بفهمد پیدا شد ممنون که خیالم و راحت کرد من تو مجله هم خونده بودم بازی اشکال داره مثلا تو قسمت موس کیبورد من خودم کمی که بازی میکردم موس نمیچرخید!!!
ولی میخوام اگه پاورم تونست ساپورتش کنه این و بخرم و
AMD Phenom II X4 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. ocessor/) بازی ها رو بهتر اجرا بکنم هم از شر پردازنه تک هستی خودم راحت بشم

پاور شما معمولیه و بدرد این سی پی یو نمیخوره باید یه پاور ریل 500 وات به بالا تهیه کنید که اگر در آینده گرافیک رو هم عوض کردین مشکلی نداشته باشین و در آخر یک سوال در چه رزولیشنی بازی میکنید

LECHKING
2013/02/24, 18:55
وضعیت بازار از افتضاحم افتضاح تره یعنی هیچ راحی نداره من با این پاور از AMD Phenom II X4 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. ocessor/) استفاده بکنم؟؟؟!!!!!!!
روزولیشنم 900*1600

NAVID OC
2013/03/09, 21:43
با سلام.

دوستانی که در بازی اساسین کرید مشکل افت فریم و دیگر مشکلات دارند درایور انویدیا نسخه 314.07 را تست کنند به احتمال زیاد مشکلشان رفع می گردد.:-*