PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صندلی داغ

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8

Yaser_Aramesh
2012/02/21, 11:26
خب یاسر جان سلام علیک سلام بر شما آقا حسام
باید از بین دو گزینه، یکی را انتخاب کنی بر روی چشم

1- پول یا شهرت شهرت
2- جیغ یا فریاد فریاد (کلا از جیغ بدم میاد ! ماله مونث هاست ! D: )
3- سوکس یا سوسک سوکس قشنگتره ! البته من یه نوه ی خاله دارم (دختر کوچولو ) که میگه سوکس !
4- زندان یا چار دیواری چاردیواری
5- فروم سخت افزار یا وب سایت سخت افزار 8-> فروم سخت افزار
6- جنگ یا صلح جنگ داریم تا جنگ ! اگه جنگی موجب آزادی یه عده از زیر بار ظلم و یا سختی بشه خوبه ,حتی اگه همه بمیرن ! اما اگه جنگی برای قدرت طلبی یا اندوختن سرمایه و .... باشه اصلا دوست ندارم ! (الان دارم آرزو میکنم ایران با اسرائیل و آمریکا وارد جنگ بشه و جنگ جهانی سوم رخ بده ! کاملا جدی میگم ! )
7- شوروی یا آلمان شرقی شوروی
8- دیازپام یا استامینوفن کدوئین 400 من نمیشناختم از مامانم پرسیدم ! استامینوفن کدئین 400 رو ترجیح میدم ! (البته هیچ وقت استفاده نکردم ! )
9- بستنی چوبی یا قیفی قطعا قیفی !
10- من و تو یا شما من و تو

آسون بودن ! سخت تر و بیشتر لطفا !

Yaser_Aramesh
2012/02/21, 11:33
سلام علیک سلام

اگر یک دختر پول بهت پیشنهاد بده دوست بشی باهاش دوست می شی ؟ ( هدفت چی بود از دوست شدن با اون) اصلا دوست نمیشم که بخوام هدفی هم داشته باشم !

فکر می کنیم می خواهی ازدواج کنید ؟ قبلا دوست داری تجربه جنسی داشته باشی تا شب موعود کم نیاری ؟ اصلا نه فکرش رو کردم و نه میخوام و کلا همش نه !!!! ولی به ازدواج فکر کردم و حتی به فکرش هم هستم !

اگر زن بخواهی بگیری چقدر مهرش می کنی ؟ من یا خواستگاری نمیرم و ازدواج نمیکنم یا وقتی برم به دختره و خودم اطمینان کامل دارم که طلاق نمیگیرم پس هرچی بخواد مهرش میکنم !

فکر می کنی زن برای لذت مرد هست یا برای تکامل و ایا در جوامع امروزی مخصوصا ایران چنین زنهایی پیدا می دهید ؟ و یک سوال دیگر اصلا تو می تونی زندگی یک زن بهبود ببخشی ؟ زن اصلا برای لذت نیست ! در جوامع غربی به زن اینجوری نگاه میکنن و زن ها هم خودشون رو اینجوری نشون میدن ! در ایران هم به نظرمکم نیستن کسانی که اینجوری به زن نگاه میکنن !
بله . من به شما,خودم,بچه های فروم و خود همسر آینده ام قول میدم بهترین زندگی ممکن رو تا در توان باشه از هر نظر براش فراهم کنم ! از نظر عاطفی,اخلاقی و مالی و .... !

ایا اینده خوبی برای خود می بینی ( اینده خوب با تلاش فراوان حتی درایران میسر می شود) در شرایط کنونی زندگیت ؟
آینده ی روشنی برای خودم میبینم اما خب,گاهی اوقات برخی موارد آرزوها و آینده نگری هام رو ایره و تار میکنه ! مثل مردن زود هنگام برای هیچ و پوچ,جواب رد شنیدن از دختری که دوسش دارم و ...... !

سوالات همه صحنه دار بودن جز آخری !!!!!!

Yaser_Aramesh
2012/02/21, 12:20
منتظر دوره ی سوم سوالات هستم !
اوه اوه این دیگه چیه !!!!!!
باشه اینم سوم امیدوارم پشیمون نشی ؟ نمیشم !
اول در باره قبلی نگو متاسفانه چون اف -4 اگه نبود مظمئن باش الن ایران تحت اشغال عراقی ها بود این پرنده با تولید پنجهزار فروند پر تیراژترین جنگنده غرب هست جالب اینکه بر روی بدنه پنجهزارمین فروند پرچم تمام کشورهای مصرف کننده از جمله ایران نقش بسته خب چرا ایران نباید بهترشو داشته باشه !!! F-16 یا ..... ؟؟؟؟!!!! الان با این F-4 ها میشه جلوی جنگنده های خدای آمریکا از جمله F-22 رو گرفت ؟؟!!!
اف-4 خیلی از اف-5 و اف-7((نمونه تولیدی میگ-21روسی توسط چین)) قویتر هست والبته اف-5 هم از اف-7 قویتروکارآمد تره نمیدونستم!
در باره کلاغ سفید یه همچین پرنده ای وجود خارجی نداره(بازم سوختی) من نگفته بودم وجود داره ! من گفتم کلاغ سفید کبوتر نیست !
راستی فیلم (اوراسیو نگهبان) رو از خودم در آورده بودم بنابرای مطمئن بودم که ندیدی(بازم بیشتر سوختی) خیلی کلکی !
حالا مرحله سوم سوالات:
معنی این کلمات:
مازوت !!!!
باروت مخلوطی است از گوگرد و گرد ذغال و کاربرد در اسلحه های شکاری و قدیم در اسلحه های جنگی !
مشروب به معنی نوشیدنی ! هر چیزی که بشه نوشید میشه مشروب اما الان دیگه در جوامع مشروب به معنای همون نوشیدنی های لذت بخش و مست کننده هست !
میکروب جاندار بسیار ریز (مردم فکر میکنن میکروب فقط عامل بیماری زا هست اما اشتباه ! )
یاسر به معنی قمارباز و چپ
ناصر پیروز
قاصر !!!!!
باصر بیننده ! (خب معلومه دیگه از بصر میاد ! )
میگ !!!!!
نوش خوش گوار ! (از این جمله فهمیدم ! نوش جان ! D: )
نیش تیز؟؟؟!!!!!

اینم سوال تاریخی

مدت دوران حاکمیت دایناسورها در کره زمین؟ دقیق نمیدونم اما طبق دانسته های قبلی ام (در دوران دبستان ! ) بیشتر از 150 میلیون سال البته اینم بگم که فکر نکنم بیشتر از 300 میلیون سال بوده باشن !

دوره ی چهارم پس کی میاد ؟؟؟؟؟؟!!!!!!

Phantom
2012/02/21, 16:03
نه ولکن معامله نیستی
درباره سوالت درباره اف-4 معلومه نمیتونه از عهده اف-15،اف-16واف-18بر بیاد چه به رسه پرنده بیبدیل و بسیار گران قیمت اف-22 رپتور که فقط در اختیار ایالات متحده آمریکاست
مازوت نوعی سوخت در حد نفت خام که بیشتر در کرخانه جاتها(مانند سیمان سازی) استفاده میشد الن بیشتر گازی شده ان نفت کوره هم نامیده میشد
قاصر از قصور به معنای کوتاهی کننده
میگ هم نام نوعی جنگنده روسی که زمانی خیلی شهرت و فراوانی داشت ولی الان سوخوی تقریبا در روسیه یکه تازی میکنه
همچنین در مناطق جنوب به میگو یا یا ملخ دریایینیز میگویند
نیش = وسیله گزش حشرات و نیز در قدیم نوعی قلم که با جوهر مینوشتند(ای بابا یه پا لغت نامه هستیم خودمون نمیدونستیم)
مدت تقریبی اش 200میلیون سال بوده برا دایناسورها
اما سری چهارم که منتطرش بودی:
یاسر جان اولین رنگ شیمیایی(مصنوعی )که ساخته شده با ماده اولیه و اصلی خون که با اکسید آهن و فکر کنم اسید (نام اسیدم فراموش کردم
) ساخته شد به نظرت چه رنگی بوده ؟
از مار بیشتر میترسی یا عقرب یا رتیل یا هیچکدام ؟
سرما یا گرما رو ترجیح میدی؟
کدام حیوانو دوست داری از کدام بدت میاد ؟
کدام رنگ؟
فرق کلاغ با الاغ چیه؟
معنی اینها:
دیش
میش
کیش
شیش
پیش
ریش
سریش
پریش
فیش
عیش
سوال جغرافیا:
میندانائو

Phantom
2012/02/21, 16:25
راستی اینم پنجمیش تا پیش دستی کرده باشم
این تصویر آواتارت دستت خسته نمیشه؟ 6ماهه این سیبو بالا گرفتی البته میدونم سیبش مصنوعیه درسته؟

+Aren
2012/02/21, 23:13
درباره سوالت درباره اف-4 معلومه نمیتونه از عهده اف-15،اف-16واف-18بر بیاد چه به رسه پرنده بیبدیل و بسیار گران قیمت اف-22 رپتور که فقط در اختیار ایالات متحده آمریکاست
اون سه تای اولی رو توش شک دارم! ولی آخری رو نه!
یک جا خونده بودم صدام به خلباناش گفته بود اگر با F4 درگیر شدید( هواپیماهای عراق عموما میراژ های فرانسه و سوخو های روسیه بودند) سعی کنید(!!) بزنیدتشون!
اگر F5 دیدید همون دور بر مانور بدین!
اگر f14 دیدین فرار رو بر قرار ترجیح بدید و زود برگردید!
می دونستین تنها خلبان بالگردی که با هواپیمای جت درگیر شده و هواپیما رو سرنگون کرده ایرانی بوده؟(جنگ ایران و عراق با بالگرد کبری)
تنها کسی که قادر بود با بیسیم تانک با بیسیم هواپیماها و بالگردها ارتباط برقرا کنه شهید صیاد شیرازی بوده؟
تنها کسی که با RPG هواپیمای جت زده باز هم یک ایرانی بوده
می دونم خودتون بیشتر از من اطلاعات دارید!

میگ هم نام نوعی جنگنده روسی که زمانی خیلی شهرت و فراوانی داشت ولی الان سوخوی تقریبا در روسیه یکه تازی میکنه
جانم؟ ملخ دریایی؟ میگو؟
میگ رو ما به ملخ میگیم!
به میگو هم به شوخی ملخ دریایی میگیم!

...

اگه میدونستم نوبت داداش یاسر عزیزمه زودتر میومدم! یاسر چرا بهم خبر ندادی؟
چند تا سوال:

1. بین ایران و کار در یک شرکت بزرگ فناوری اطلاعات مثل گوگل کدومو انتخاب می کنی؟
2. ماهیگیری؟
3. گوشی بعدیت؟
4. بهترین دوستت؟
5. من چطور آدمیم؟
6. دوست داری چند سال عمر کنی؟
7. وحشتناک ترین صحنه ای که دیدی؟(زنده)
8. بدترین کاری که کردی و دوست داشتی زمین دهن باز کنه و قورتت بده؟
9. چقدر بهت پول بدم شب خودت تنها بری تو قبرستون؟ چقدر بهت پول بدم که تا صبح توی یک قبر خالی بخوابی؟
10. شنا بلدی؟ تا حالا طعم غرق شدن رو چشیدی؟ زیر آبی تا چند متر رفتی؟ (بچه دریایی دیگه!)
11. دوست داری منو ببینی؟
12. سلامتیت!
باقیش برا بعدا
سپاس

VSH-Katana
2012/02/22, 14:33
f4 یه پرنده افسانه هست و خود f22 هم از لحاظ ابهت تو زمانه خودش و توانای بهش نمیرسه همین f4 هم به عنوان جنگنده وهم به عنوان بمب افکن استفاده شده f5 در ابتدا قرار بوده هوا پیمای اموزشی f4 باشه اما ایرانی ها به انواع شکل بمب افکن وجنگنده درآوردنش البته تو خود آمریکا هم به عنوان نظامی مدتی ازش استفاده شد. همین f5 یکبار یه جندگنده میگ 25 روسی که حتی یه خلبان روسی تو کابینش بوده رو میزنه که البته توانایی هواپیما نبوده بلکه توانایی خلبانش بوده f14 هم که هیولایی واسه خودش بوده وتنها باری که تو درگیری هوایی زده شده موقعی بوده که بین 8 میراز f1 گیر کرده و دو تا از میوشکاش عمل نکرده و دو میراز رو زده اما خب اونا زیاد بودن زدنش (بازم توانایی خلبان)
اما سوال
چرا استیو جابز ؟
شنیده ها رو چقدر باور داری ؟
به نظرت واقعا انسان تو آینده اش اختیار کامل داره؟ یا اینکه جبر بیشتر تاثر داره؟
آینده بازار موبایل رو دست کدو شرکتا میدونی حد القل 3 ذکر کن ؟
خوانوادتون چند نفره به تفکیک بیان کن (ممکنه خیلی شخصی باشه پس جواب نده)
به نظرت چند سالگی ازدواج میکنی؟
به نظرت یاسین میتونه حسام جان رو بفرسته خونه بخت یا اول حسام این کار رو میکنه؟
چه رشته ای میخووایی بری؟
چه کسی رو از همه بیشتر دوست داری؟(خدا رو که همه دوست دارن )
به نظرت به ایران حمله میشه؟
رولور بیشتر دوستداری یا وینچستر(شات گان )؟
آیا 2012 پایان دنیاست ؟
به نظرت یه عامل خارجی باعث انقراض نسل بشر میشه یا خود بشر باعثش مشه؟

Yaser_Aramesh
2012/02/22, 15:35
نه ولکن معامله نیستی
مازوت نوعی سوخت در حد نفت خام که بیشتر در کرخانه جاتها(مانند سیمان سازی) استفاده میشد الن بیشتر گازی شده ان نفت کوره هم نامیده میشد
قاصر از قصور به معنای کوتاهی کننده
نیش = وسیله گزش حشرات و نیز در قدیم نوعی قلم که با جوهر مینوشتند(ای بابا یه پا لغت نامه هستیم خودمون نمیدونستیم)
مدت تقریبی اش 200میلیون سال بوده برا دایناسورها

ممنون

اما سری چهارم که منتطرش بودی: بله که بودم !
یاسر جان اولین رنگ شیمیایی(مصنوعی )که ساخته شده با ماده اولیه و اصلی خون که با اکسید آهن و فکر کنم اسید (نام اسیدم فراموش کردم
) ساخته شد به نظرت چه رنگی بوده ؟ قرمز؟؟
از مار بیشتر میترسی یا عقرب یا رتیل یا هیچکدام ؟ عقرب !
سرما یا گرما رو ترجیح میدی؟ گرما
کدام حیوانو دوست داری از کدام بدت میاد ؟ بهترین حیوان اسب و بدترین افعی ماهی ! (زشت ترین حیوان دنیا ! )
کدام رنگ؟ قرمز چون رنگ عشقه ! (ربطی هم به پیروزی نداره ! اصلا من اهل فوتبال نیستم ! )
فرق کلاغ با الاغ چیه؟ کلاغ ک داره اما الاغ, ا !!
معنی اینها:
دیش بشقاب؟؟!!! D:
میش گوسفند ماده
کیش مذهب,آیین و ....
شیش
پیش قبل ؟؟
ریش هم به موی صورت هم میگن و هم به زخم !
سریش اگه سیریش خودمون رو میگی باید بگم که یه آدم گیر که ول نمیکنه !
پریش
فیش مدرک ؟؟!!
عیش خورد و خوراک

سوال جغرافیا:
میندانائو

کشور که نیست ! یا شهر هست,یا استان,یا جزیره ,یا رودخونه,یا یه کانال آبی,یا یه کوه یا ..... ولی کشور و دریا و اقیانوس نیست ! مطمئنم ! به به ! چقدر خوب جواب دادم ! دقیق !

این دفه سخت بود کم آوردم !!!! زیادیش رو جواب ندارم !

فقط 4 روز مانده ! چهار دوره ی دیگر سوال بپرسید !

Yaser_Aramesh
2012/02/22, 15:36
این تصویر آواتارت دستت خسته نمیشه؟ 6ماهه این سیبو بالا گرفتی البته میدونم سیبش مصنوعیه درسته؟

والا نمیدونم سیب مصنوعی هست یا نه ولی حدس میزنم که نه ! در هر صورت باید بگم که 6 ماه دیگم همینه ! بعدا عوض میکنم ! آخه باید سالگرد استیو برسه بعد !

Yaser_Aramesh
2012/02/22, 16:06
اگه میدونستم نوبت داداش یاسر عزیزمه زودتر میومدم! یاسر چرا بهم خبر ندادی؟ ممنون
چند تا سوال:

1. بین ایران و کار در یک شرکت بزرگ فناوری اطلاعات مثل گوگل کدومو انتخاب می کنی؟ کارکردن در گوگل ! البته به شرایطی ! (مهمترینش به همراه بودن همسر آینده ام ! و بعدی پست خوب با حقوق نجومی ! )
2. ماهیگیری؟ قلابشو دارم اما تا حالا نرفتم ! کلا خوشم نمیاد ! اون قلابم هدیه ی عموم بود !
3. گوشی بعدیت؟ به امید خدا یا 4S یا 5 iphone
4. بهترین دوستت؟ ما بهترین دوست نداریم ! فکر میکردیم داریم ولی نداریم ! کلا من شانس نیاوردم از دوست جماعت ! یا نامردی کردن یا خیانت یا زیرآب زنی یا ....!!! آخ که دلم خون !!
5. من چطور آدمیم؟ خب من که ندیدمت یا نمیشناسمت اما بزار تصورم رو بگم ! یه بچه ی خوب,مودب و منظم که میره مسجد و زیاد ب تفریح علاقه داره !
6. دوست داری چند سال عمر کنی؟ با افتخار اگه باشه تا 80 راضیم اما با ذلت حاظرم همین الان بمیرم !
7. وحشتناک ترین صحنه ای که دیدی؟(زنده) یه روز از طبقه ی پایین خونه (دو طبقه برای خودمون هست و تابستون ها میریم پایین ! ) اومدم بالا دیدم در بالا بازه ! اصلا تعجب نکردم چون من همیشه یادم میره در پشت سرم رو ببندم ! بعد رفتم تو دیدم سرده ! رفتم در بالکن داخل آشپزخونه رو که باز بود بستم ! و در یخچال رو که بغل در بود باز کردم که یه دفه در بالکن باز شد ! و من عین اسب دویدم و رفتم پیش در ورودی نشستم و منتظر ! نه ! اشتباه نکن ! فکر نکردم روح یا جن یا .... هست ! فکر کردم قاتله یا کس دیگری که میخواد به خانواده ی من صدمه بزنه ! (آخه راستش بابام قاضیه و ما باید آماده و مواظب باشیم ! ) حالا چرا رفتم پیش در نشستم ! چون نمیخواستم برم پایین تا اونم دنبالم بیاد بعد خانوادم بفهمن و به خطر بیفتن ! گفتم هر چی میشه بزار به من بشه ! در هر صورت وقتی من پیش در نشستم رو به آشپزخونه موندم تا شاید چهره اون شخصو ببینم و بعد دیدم که بابام هست و داره می دوه تا به من بگه که نترسم اما دیر بود ! من قلبم درد گرفته بود و دیگه تموم ! من در آستانه ی بی هوش شدن بودم که بابام با لیوان آب پاچید روم و گفت پسر منم ! ترس ! آروم ! آروم ! من اونجا برای دومین بار مرگ رو احساس کردم ! (یه دفه ی دیگم مرگ رو احساس کرده بودم اما نه اینجوری ! )

8. بدترین کاری که کردی و دوست داشتی زمین دهن باز کنه و قورتت بده؟ خیلی کارا ! راستش نمیدونم کدوم بدترین هست !

9. چقدر بهت پول بدم شب خودت تنها بری تو قبرستون؟ چقدر بهت پول بدم که تا صبح توی یک قبر خالی بخوابی؟ اولی رو با 30 هزار تومن اما دومی رو با دادن 1 میلیارد به خانوادم !! چون اگه بخام شب از ترس همونجا میمیرم پس بزار پول به خانوادم برسه !! خوب جواب دادم نه ؟؟!! D:

10. شنا بلدی؟ تا حالا طعم غرق شدن رو چشیدی؟ زیر آبی تا چند متر رفتی؟ (بچه دریایی دیگه!) شنا رو خیلی خوب بلدم ! تا حالا در آستانه ی غرق شدن قرار نگرفتم ! نمیدونم تو دریا شاید بیشتر از 3 متر هم رفته باشم اما میدونم که یه بار تو یه استخر تهران که عمق جای عمیقش 3 متر بود دستم رو به کف زدم !
11. دوست داری منو ببینی؟

12. سلامتیت! همچنین

باقیش برا بعدا منتظرم

سپاس خواهش

دیگه نبوووووووووووود ؟؟؟؟ با همه هستم !!!!!!!!!!

Yaser_Aramesh
2012/02/22, 16:26
چرا استیو جابز ؟ خلاق,شجاع,خوش تیپ,معروف,دوست داشتنی و .....

شنیده ها رو چقدر باور داری ؟ میتونم بگم یش از 50 درصد

به نظرت واقعا انسان تو آینده اش اختیار کامل داره؟ یا اینکه جبر بیشتر تاثر داره؟ انسان اختیار خواهد داشت

آینده بازار موبایل رو دست کدو شرکتا میدونی حد القل 3 ذکر کن ؟ قطعا سامسونگ,اپل و الجی ! نوکیا هم نباید فراموش کرد ! نوکیا به نوآوری و قیمت مناسب احتیاج داره !

خوانوادتون چند نفره به تفکیک بیان کن (ممکنه خیلی شخصی باشه پس جواب نده) پدر,مادر,من و خواهرم

به نظرت چند سالگی ازدواج میکنی؟ شک نکن پایین 25 سال !

به نظرت یاسین میتونه حسام جان رو بفرسته خونه بخت یا اول حسام این کار رو میکنه؟ آقا یاسین که رفته !! حسام هم به زودی میره ! میگه که هرگز ولی حالا میبینین !! همه میگن !!

چه رشته ای میخووایی بری؟ در دبیرستان کامپیوتر و در دانشگاه به امید خدا یا IT یا ترجمه ی زبان یا سخت افزار یا نرم افزار ! خارج از اینها نخواهد بود !

چه کسی رو از همه بیشتر دوست داری؟(خدا رو که همه دوست دارن ) نمیتونم بگم !! خیلی ها !

به نظرت به ایران حمله میشه؟ به نظرم خیلی زود یا به ایران حمله میشه یا ایران حمله میکنه ! جهان در آستانه ی جنگ جهانی سوم از نگاه من ! باید واقع نگر بود و چشم ها رو باز کرد و دور دست ها را دید ! بیداری اسلامی ! خروج نیروهای آمریکایی از عراق ! سلاح های جدید,اخبار بمب های هسته ای ! ,خرید دسته ی F-15 های جدید توسط عربستان سعودی,اخطار ایران به اروپا در رابطه با نفت,حمله به سفارت انگلستان در ایران توسط بروبچه ها, و ...... حالا شما چی فکر میکنید ؟؟؟؟ جنگ بزرگی در پیش نیست ؟؟!!!

رولور بیشتر دوستداری یا وینچستر(شات گان )؟ وینچستر

آیا 2012 پایان دنیاست ؟ قبلا فکر میکردم آره اما الان میگم نه !

به نظرت یه عامل خارجی باعث انقراض نسل بشر میشه یا خود بشر باعثش میشه؟ به وجود موجودات فضایی به شدت معتقدم اما به نظرم عمرا اگه بین ما و اونا جنگی رخ بده مگر اینکه ما با اونا وارد جنگ بشیم ! از آمریکا بعید نیست ! به بهونه ی تروریسم به اونا حمله کنه همونجور که به افغانستان حمله کرد !!

خوب سوال هایی می پرسی سید وحید عزیز ! ادامه بده !

+Aren
2012/02/22, 16:32
خوبه!

3. گوشی بعدیت؟ به امید خدا یا 4s یا 5 iphone

منم شاید خریدم! البته نه با این وضعیت قیمتی! البته همچنان منتظر ویندوز فون 8 هم هستم!

4. بهترین دوستت؟ ما بهترین دوست نداریم ! فکر میکردیم داریم ولی نداریم ! کلا من شانس نیاوردم از دوست جماعت ! یا نامردی کردن یا خیانت یا زیرآب زنی یا ....!!! آخ که دلم خون !!

برای همه همینطور هست! از هرکی می پرسی! همه هم بقیه رو نامرد می دونن!(از جمله خودم) دوست خوب و یک رنگ کمه!

زیاد ب تفریح علاقه داره !

x_x

چون نمیخواستم برم پایین تا اونم دنبالم بیاد بعد خانوادم بفهمن و به خطر بیفتن !...
بابا فداکار!

8. بدترین کاری که کردی و دوست داشتی زمین دهن باز کنه و قورتت بده؟ خیلی کارا ! راستش نمیدونم کدوم بدترین هست !

یکیش رو به دلخواه بگو!

اگه بخام شب از ترس همونجا میمیرم
بخوام نه بخام!

شنا رو خیلی خوب بلدم !
واقعا؟ رو دست بچه های جنوب می زنی؟ عمق 6 متر(بدون لوازم)، رودخونه!!! و دریا! چندبار هم حس غرق شدن داشتم! ترسیدم!

11. دوست داری منو ببینی؟

جواب ندادی که!

....

1.2 : دوست داری کدوم شرکت فناوری ورشکست بشه؟
2.2: ادیداس یا نایک؟
3.2: دوست داری مدیر بخش موبایل بشی؟
4.2: بهترین بازی که با دوستات می کنی؟ یا می کردی؟
5.2: سقوط آزاد؟
6.2: دور بین؟
7.2: دوربین؟
8.2: دوست داری روز تولدت چی بهت هدیه بدن؟
9.2: بمب اتم!
10.2: کمربند ایمنی؟
11.2: قوانینی که به ضرر توست رو انجام میدی؟
12.2: موفقیت و شادمانیت

...
ویرایش:

آینده بازار موبایل رو دست کدو شرکتا میدونی حد القل 3 ذکر کن ؟ قطعا سامسونگ,اپل و الجی ! نوکیا هم نباید فراموش کرد ! نوکیا به نوآوری و قیمت مناسب احتیاج داره !

یاسر ازت انتظار نداشتم نوکیا رو با ویندوزفون دست کم بگیری!!

سپاس

Yaser_Aramesh
2012/02/22, 21:18
یکیش رو به دلخواه بگو!

به دروغ به خداوندی خدا قسم خوردم ! متاسفانه ! الانم میخوام آب بشم بعد بخار !

بابا فداکار!

ما اینیم دیگه !

دوست خوب و یک رنگ کمه!

بله متاسفانه !

منم شاید خریدم! البته نه با این وضعیت قیمتی! البته همچنان منتظر ویندوز فون 8 هم هستم!

من هم منتظر ویندوز فون بعدی هستم اما با یه 4S یا iphone 5 عوضش نمی کنم !

یاسر ازت انتظار نداشتم نوکیا رو با ویندوزفون دست کم بگیری!!

من طرفدار پر و پا قرص نوکیا هستم اما دور,دور این سه تا کمپانی هست ! نوکیا فیلا رقیب قدری برای اونها نیست اما به امید خدا با ویندوز فون و Carla و Donna خودش رو بالا خواهد کشید !

Yaser_Aramesh
2012/02/22, 21:41
1.2 : دوست داری کدوم شرکت فناوری ورشکست بشه؟ هیچ کدوم ! دوست دارم پس رفت کنن اما نه برشکست بشن ! (از اونایی که دوست دارم پس رفت کنن باید از سامسونگ,الجی و AMD نام ببرم ! )
2.2: ادیداس یا نایک؟ Adidas
3.2: دوست داری مدیر بخش موبایل بشی؟ بله اما در کنار شما
4.2: بهترین بازی که با دوستات می کنی؟ یا می کردی؟ والیبال بازی میکنم و فوتبال بازی میکردم !
5.2: سقوط آزاد؟ خوشم میاد ! تو فکرش هستم بزرگ شدم امتحان کنم !
6.2: دور بین؟ هستم ! دور دست ها رو میبینم !
7.2: دوربین؟ از این کلمه بدم میاد ! خاطره ی بدی یادم میاد !
8.2: دوست داری روز تولدت چی بهت هدیه بدن؟ یه iphone 4S یا یه بسته ی 100 تایی 10 هزار تومنی !
9.2: بمب اتم! خیلی بدم میاد و وقتی میشنوم درجا یاد هیروشیما و ناکازاکی می افتم !
10.2: کمربند ایمنی؟ به نظرم زیاد به درد نمیخوره !
11.2: قوانینی که به ضرر توست رو انجام میدی؟ مونده به مجازاتشون ! ارزش داشت تحمل کنیم نه ! رعایت نمیکنم !
12.2: موفقیت و شادمانیت تجربه کردم و امیدوارم بکنم ! هر روز بیشتر ! همینطور برای همه ی بچه های فروم آرزومندم !

جواب ندادی که!

بله ! مشتاق دیدار !

واقعا؟ رو دست بچه های جنوب می زنی؟ عمق 6 متر(بدون لوازم)، رودخونه!!! و دریا! چندبار هم حس غرق شدن داشتم! ترسیدم!

نمیدونم حریفشون بشم یا نه !!

خدا رحم کرده ها بهت !!

بخوام نه بخام!

می خواستم بگم بخوابم که ب رو تایپ نکردم ! وگرنه همه میدونن که بخوام هست ! ممنون که گفتی ! از این به بعد هم همینجوری هشدار بده !

Arsn
2012/02/22, 21:46
یاسر عزیز

قرار نیست از شما سوالات فلسفی - عقیدتی - 30 یا 30 و ... بپرسم ! نگران نشو !

1) تو همونی که یه روز میخواستی ................ (کاملش کن)

2) دوست داشتی کجای ایران یه باغ داشته باشی ؟

3) فروم سخت افزار جایی است که ................ (کاملش کن)

4) حسام شالیکارن مدیری است که ............... (کاملش کن)

5) به غیر از موبایل ، دوست داشتی مدیر کدوم بخش فروم بودی ؟

6) به نظرت یه جایزه ایده آل که قیمت مناسبی هم داشته باشه (تو فروم استفاده بشه ) باید چی باشه ؟

7) برای یه جوون 17 ساله روز تولدش تا 150 هزار تومن چی میخری ؟

Yaser_Aramesh
2012/02/23, 01:55
یاسر عزیز بله علیرضای عزیز !

قرار نیست از شما سوالات فلسفی - عقیدتی - 30 یا 30 و ... بپرسم ! نگران نشو ! نگران نبودم,نیستم و نخواهم بود !

1) تو همونی که یه روز میخواستی ................ (کاملش کن) تو همونی که یه روز میخواستی با من باشی اما رفتی و دیگه برنگشتی !

2) دوست داشتی کجای ایران یه باغ داشته باشی ؟ طرف های حیران خودمون !

3) فروم سخت افزار جایی است که ................ (کاملش کن) همه با هم صمیمی بوده و به هم کمک می کنند

4) حسام شالیکارن مدیری است که ............... (کاملش کن) حسام شالیکارن مدیری است که حرف ندارد !

5) به غیر از موبایل ، دوست داشتی مدیر کدوم بخش فروم بودی ؟ بازی و بحث آزاد ! (چون نه از سخت افزار سرم میشه,نه از نوت بوک و نه از عکاسی ! ) پس میمونه بحث آزاد که خیلی دوسش دارم و بازی !

6) به نظرت یه جایزه ایده آل که قیمت مناسبی هم داشته باشه (تو فروم استفاده بشه ) باید چی باشه ؟ هارد اکسترنال یا گوشی موبایل توپ

7) برای یه جوون 17 ساله روز تولدش تا 150 هزار تومن چی میخری ؟ مونده به این که اهل چی باشه ! اگه تو باشی حتما یه قطعه ی توپ میخرم تا حال کنی ! اگه شخص عادی باشه شاید یه MP3 Player, یا ساعت یا یه ادکلن !

منتظرم علیرضا جان !

Phantom
2012/02/23, 19:39
من اومدم :
اول در باره جوابهای قبلیت:
اولین رنگ شیمیایی مصنوعی که از خون ساخته شده آبی نیلی بوده(سوختی؟)
فرق الاغ با کلاغو خیلی قشنگ اومدی انتظار نداشتم
سریش شما یادتون نیست یه زمانی یه گردی بود قهوه ای که ه با آب قاطی میکردیم و با کاغذ برش الگو باد بادک میساختیم اونم از نوع ضد رادار
اسم این نوع چسب که به همه چیز و همه جا میچسبید سریش بود ((هنوزم باید باشه))
پدیش همون مخفف پریشان هست
عیش یعنی خوش گذرانی
و اما میندا نائو از جواد عزیزکم پرسیدم ندونست (کسی از دوستان هست بدونه؟)
واما....
مرحله ششم (شیشم)
یاسر جان ترکی رو فولی؟
به موسیقی علاقمندی؟
به موسیقی های غیر مجاز (بدون مجوز ارشاد یا اونوری) هم میگوشی(گوش میدی)؟
اگه گفتی کدام عضوها بعد مرگ به زندگی ادامه میدهند؟
شتر گاو پلنگ نام چه حیوانی است؟
کدام گوشترو دوس داری مورغ(مرغ)،ماهی، یا گوساله گوسفند (قرمز) چرا؟
میونه ات با سبزیجات
لبنیات چی؟
چرا به شرقی ها دلبستگی داری(روسیه و چین)تو که اهل تاریخی باید بهتر بدونی کم از روسیه نخورده ایم
چرا از جنگ خوشت میاد؟ به عواقبش می اندیشی یا ...
آیا به وضع کشورهای بلوک شرق و غرب نگاه کردی مثلا کره شمالی و جنوبی از این دو (شمالی وابسته به شرق و جنوبی طرفدار آمریکا و غرب) کدامیک از نظر تو موفق تر بوده اند ؟
اینا رو بجواب فردا هفتمی اش میاد

Beni7192
2012/02/23, 21:32
یاسر جان من بعد از مدتی قطعی اینترنت برگشتم حالا نگاه میکنم بروبچس هر چی سوال بود پرسیدن, حالا اگه میشه یه عکس تمام قد از خودت بزار یه کم به خودت گیر بدیم؟

Yaser_Aramesh
2012/02/24, 09:15
یاسر جان من بعد از مدتی قطعی اینترنت برگشتم حالا نگاه میکنم بروبچس هر چی سوال بود پرسیدن, حالا اگه میشه یه عکس تمام قد از خودت بزار یه کم به خودت گیر بدیم؟

خوش اومدی ! بابت عکس تمام قد معذورم ! (دارم ولی زایه ست بزارم ! ) ولی یه دونه میزارم تهشه !

Yaser as an Assassin

7870

Beni7192
2012/02/24, 09:52
ایول چنگال ها رو خوب اومدی ولی برا assassin شدن یه ژاکت کلاه دار میپوشیدی بهتر میشد این کلاه برا سبک وسترنه !
راستی اینقدر عکس اواتارت استیو جابز بود تو ذهن یه قیافه تو مایه های استیو جاز ازت داشتم!!!!
راستی تو یکی از سوال ها گفتی زیر 25 ازواج میکنی الان جوونی خامی , گرمی نمیدونی زیر 25 نمیشه زن گرفت! البته هستند بگیرند ولی کسی که میخواد درست و حسابی درس بخونه و ادامه تحصیل بده و تازه بعدش کار بگیره عمرا بتونه زیر 25 زن بگیره!
بعد راستی یاسر assassin اون نیسانه سوت بزنی میاد پیشت!
نیسان بهتره یا تویوتا هایلوکس؟؟!!

Yaser_Aramesh
2012/02/24, 10:44
ایول چنگال ها رو خوب اومدی ولی برا assassin شدن یه ژاکت کلاه دار میپوشیدی بهتر میشد این کلاه برا سبک وسترنه !
راستی اینقدر عکس اواتارت استیو جابز بود تو ذهن یه قیافه تو مایه های استیو جابز ازت داشتم!!!!
راستی تو یکی از سوال ها گفتی زیر 25 ازواج میکنی الان جوونی خامی , گرمی نمیدونی زیر 25 نمیشه زن گرفت! البته هستند بگیرند ولی کسی که میخواد درست و حسابی درس بخونه و ادامه تحصیل بده و تازه بعدش کار بگیره عمرا بتونه زیر 25 زن بگیره!
بعد راستی یاسر assassin اون نیسانه سوت بزنی میاد پیشت!
نیسان بهتره یا تویوتا هایلوکس؟؟!!
میدونم که میتونستم بهتر بشم ولی خب,هیچی نبود ! یه دفه به ذهنم اومد پاشودم اجرا کردم ! (این کس در سیزده به در 90 گرفته شده ! )

درباره ی ازدواج هم بگم من همه ی اون کارها رو تا قبل از 25 سال میکنم ! میبینیم !

موند سوالت که باید بگم من از نیسان بدم میاد !!! جوابتو گرفتی !!!

سوال بپرس !

Yaser_Aramesh
2012/02/24, 10:59
من اومدم : خوش اومدی !
اول در باره جوابهای قبلیت:
اولین رنگ شیمیایی مصنوعی که از خون ساخته شده آبی نیلی بوده(سوختی؟) آره !
فرق الاغ با کلاغو خیلی قشنگ اومدی انتظار نداشتم باید انتظار می داشتی !
سریش شما یادتون نیست یه زمانی یه گردی بود قهوه ای که ه با آب قاطی میکردیم و با کاغذ برش الگو باد بادک میساختیم اونم از نوع ضد رادار
اسم این نوع چسب که به همه چیز و همه جا میچسبید سریش بود ((هنوزم باید باشه))
پدیش همون مخفف پریشان هست
عیش یعنی خوش گذرانی
و اما میندا نائو از جواد عزیزکم پرسیدم ندونست (کسی از دوستان هست بدونه؟)
واما....
مرحله ششم (شیشم) شیشم بهتره !
یاسر جان ترکی رو فولی؟ میتونم بگم 99 درصد ! اون 1 درصد هم اصطلاحات قدیمی هست که فقط پیرها به کار میبرن !
به موسیقی علاقمندی؟ بله ! زیاد !
به موسیقی های غیر مجاز (بدون مجوز ارشاد یا اونوری) هم میگوشی(گوش میدی)؟ اگه منظورت از این آهنگ ها صحنه دار مثل ساسی مانکن و ...... که قرتی بازی و مسخره بازی باید بگم که بالا میارم ! اگه این آهنگ عادی ها رو میگی که ارشاد مجوز نداده باید بگم خوراکم غیر مجاز هاست !
اگه گفتی کدام عضوها بعد مرگ به زندگی ادامه میدهند؟ پوست ؟؟
شتر گاو پلنگ نام چه حیوانی است؟ نمیدونم ولی شنیده بودم !
کدام گوشترو دوس داری مورغ(مرغ)،ماهی، یا گوساله گوسفند (قرمز) چرا؟ به ترتیب گوسفند,گاو,مرغ و ماهی
میوه جات با سبزیجات شک نکن میوه جات
لبنیات چی؟ شیر رو پایه ام ! ماست فقط سون میخورم چون خوشمزه هست ! پنیر هم خامه ای زیاد پایه ام !
چرا به شرقی ها دلبستگی داری(روسیه و چین)تو که اهل تاریخی باید بهتر بدونی کم از روسیه نخورده ایم اصلا من دوستشون ندارم ! چرا این فکرو کردی ؟؟!!!!!! اصلا اینطوری نیست !!!!
چرا از جنگ خوشت میاد؟ به عواقبش می اندیشی یا ...بله ! به عواقبش فکر میکنم ! از جنگ خوشم میاد اما نه هر جنگی ! جنگی که بعد از اتمام دنیا رو بهتر کنه ! کم تلفات بده ! مردم زیاد آسیب نبینن و .......

جنگی که دوست دارم به وقوع به پیونده اینجوریه ! : حمله ی ایران به اسرائیل و آمریکا و به وقوع پیوستن جنگ جهانی سوم و پیروز شدن ایران و متحدین پس از اتمام جنگ ! (درضمن حین جنگ از بمب هسته ای استفاده نشه و زیا مردم عادی نمیرن ! )
آیا به وضع کشورهای بلوک شرق و غرب نگاه کردی مثلا کره شمالی و جنوبی از این دو (شمالی وابسته به شرق و جنوبی طرفدار آمریکا و غرب) کدامیک از نظر تو موفق تر بوده اند ؟ من هر دو رو هم دوست دارم هم ازشون بدم میاد ! ببین کره ی شمالی قوانین اصلا خوبی نداره اما ضد بودن با آمریکا خوبه ! کره ی جنوبی پیشرفت داشت,داره و خواهد داشت اما طرفدار آمریکاست و این بده !
اینا رو بجواب فردا هفتمی اش میاد
فردا شد بعدی نیومد !!!!!

+Aren
2012/02/24, 11:20
میدونم که میتونستم بهتر بشم ولی خب,هیچی نبود ! یه دفه به ذهنم اومد پاشودم اجرا کردم ! (این کس در سیزده به در 90 گرفته شده ! )

آره! احتمالا این دفعه مقتولین کباب های روی منقل بودند! اعتراف ازشون گرفتی؟

درباره ی ازدواج هم بگم من همه ی اون کارها رو تا قبل از 25 سال میکنم ! میبینیم !

انشاالله! منم الان 22 سالمه! همه بهم گیر دادن زن بگیر! معلم دوره دبیرستان به بابام گیر داداه نمی خوای زنش بدی؟(حالا دوتا داداش بزرگتر از خودمم دارم) مامانمم هر روز لیست میاره!
میدونم اگه روزی بگم زن می خوام همه می زنن تو ذوقم!

موند سوالت که باید بگم من از نیسان بدم میاد !!! جوابتو گرفتی !!!

آییییییییی دردم گرفت! من هایلوکس رو خیلییییییییییییییییییی دوست دارم ولی نیسان هم جای خودش! کلا نیسان دریفت رو آفرید با اون ماشینهای استیبیلیتیش!
هنوزم نیسان gtr مورد نقد و بررسی قرار می گیره! البته همین نیسان گاوی هم دنیایی داره برا خودش!
این خودرو که ظرفیتش فکر کنم 1 یا 1.5 تن هست به راحتی 2.5 تن بار جابجا می کنه!!
توی بارهای سبک دنده 1 نیاز نیست! از دنده 2 شروع کن برو!
و...
خودم یک صحنه دیدم چشام قلپی اومد بیرون! در یه سه راهی یدونه این بنزهای 949 (مدلش یادم نیست دقیقا) با بار سنگ! چرخ جلوش از روی جلوی نیسان رد شد! ولی نیسان هیچیش نشد! کف کردم!
دارم زیاد بستش می دم، بی خیال(آخرش اینکه: نیسان گاوی مشکلش این هست که رانندش رو جوگیر می کنه که هیچی جلودارش نیست!)
....

سوالات:

1.3: تا حالا به خودکشی فکر کردی؟
2.3: اگه مرگ استیو جابزیه دروغ بزرگ باشه؟
3.3: دوست داری الان کجا باشی؟
4.3: تنها ترین آدم کی بوده؟(از لحاظ فیزیکی نه احساسی)
5.3: بمب شیمیایی؟
6.3: پسر جانباز شیمیایی(که بیماری باباش رو به ارث برده)؟
7.3: بحرین؟
8.3: پر افتخار ترین شخصیت ورزشی ایران از نظر خودت؟
9.3: تو هواپیما نشستی به یکباره می گن هواپیما داره سقوط می کنه، چیکار می کنی؟
10.3: وجدان؟
11.3: خدا؟
12.3: یک عکس از اتاقت بگیر! بذار!
13.3: من مرد تنهای شبم ....
14.3: کلاس ریاضی
سپاس

Arsn
2012/02/24, 11:51
میگم یاسر جان حالت خوبه ؟؟؟

بله ! به عواقبش فکر میکنم ! از جنگ خوشم میاد اما نه هر جنگی ! جنگی که بعد از اتمام دنیا رو بهتر کنه ! کم تلفات بده ! مردم زیاد آسیب نبینن و .......

جنگی که دوست دارم به وقوع به پیونده اینجوریه ! : حمله ی ایران به اسرائیل و آمریکا و به وقوع پیوستن جنگ جهانی سوم و پیروز شدن ایران و متحدین پس از اتمام جنگ ! (درضمن حین جنگ از بمب هسته ای استفاده نشه و زیا مردم عادی نمیرن ! )

چیزی که نوشتی را یه بار دیگه بخون !!!

جنگی که کم تلفات بده ؟ مردم زیاد آسیب نبینند ؟؟؟

دوست داری جنگ بشه ؟ ایران به اسرائیل و آمریکا حمله کنه و پیروز بشه ؟ بمب اتم هم استفاده نشه ؟

مطمئنی اینها رویا نیست ؟؟؟؟؟؟؟

سعی کن از این افکار نداشته باشی چون مایه خیلی از بدبختی ها هم برای خودت و هم برای کشورت میشه !

Yaser_Aramesh
2012/02/24, 13:38
میگم یاسر جان حالت خوبه ؟؟؟ نه !حالم خوب نیست امروز ولی روی حرفام تاثیری نداره ! همیشه اینا رو می گفتم و میگم !

مطمئنی اینها رویا نیست ؟؟؟؟؟؟؟ اینا رویاهای منه که ممکنه به واقعیت بپیونده !

سعی کن از این افکار نداشته باشی چون مایه خیلی از بدبختی ها هم برای خودت و هم برای کشورت میشه ! به نظر من موجب پیشرفت و بهترشدن دنیا,کشور خودم و خودم میشه

بحث رو برای اینکه سیاسی نشه اینجا ادامه ندیم !

Yaser_Aramesh
2012/02/24, 14:10
آره! احتمالا این دفعه مقتولین کباب های روی منقل بودند! اعتراف ازشون گرفتی؟ حالا از کجا فهمیدی کباب خوردیم ؟؟!! یعنی همه کباب می پزن میخورن !!

انشاالله! منم الان 22 سالمه! همه بهم گیر دادن زن بگیر! معلم دوره دبیرستان به بابام گیر داداه نمی خوای زنش بدی؟(حالا دوتا داداش بزرگتر از خودمم دارم) مامانمم هر روز لیست میاره!
میدونم اگه روزی بگم زن می خوام همه می زنن تو ذوقم!

ما بگیم همه میزنن تو دهنمون !!!!!!!

1.3: تا حالا به خودکشی فکر کردی؟ بله ! نه اینکه اتفاقی بیفته که مثلا به فکر میفتم که خودکشی کنم ! همینجور ی خیلی بهش فکر کردم !

2.3: اگه مرگ استیو جابزیه دروغ بزرگ باشه؟ اول خیلی خیلی خوشحال میشم !بعد برای سلامتی بیشتر و طول عمر بیشترش دعا میکنم,آخر هم یه طوری بهش پیام میرسونم (حتی ممکنه برم اونجا ) و بهش بگم که خیلی دوسش دارم و براش آرزوی سلامتی و موفقیت میکنم !

3.3: دوست داری الان کجا باشی؟ تهران ! شمال تهران ! دم کوچه ی یکی از محله های شمال ! (منتظر یک نفر !!! )

4.3: تنها ترین آدم کی بوده؟(از لحاظ فیزیکی نه احساسی) نمیدونم !

5.3: بمب شیمیایی؟ بدم میاد حسابی و ازش متنفرتر میشم هر وقت که عکس انسانی رو میبینم که به خاطر اون داغون شده !

6.3: پسر جانباز شیمیایی(که بیماری باباش رو به ارث برده)؟ خواست خدا بوده ! امیدوارم در همون حال زندگی خوبی داشته باشه !
7.3: بحرین؟ واااااااااااااااااااااااا ی . به پیروزی رسیدن اما نه کامل ! امیدوارم هر چه زودتر مردم دولت مردان خوبی رو انتخاب کنن و این کشور به عرصه ی نظامی,سیاسی,اجتماعی و فرهنگی و ورزشی قبلش برگرده !

8.3: پر افتخار ترین شخصیت ورزشی ایران از نظر خودت؟ حسین رضازاده

9.3: تو هواپیما نشستی به یکباره می گن هواپیما داره سقوط می کنه، چیکار می کنی؟ مونده به فاصله از زمین ! اگه زیاد مونده باشه سریع با همکاری بقیه کاری میکنیم که نجات پیدا کنیم ! (مثال : همه با یه وسیله ی مناسب بپرن بیرون ! یا میرم به خلبان و کمک خلبان کمک کنم که با بهترین روش هواپیما رو در بهترین جا فرود بیاره !

اگه کم مونده باشه دعا میکنم ! هم برای سالم موندن و هم برای بهشت !

10.3: وجدان؟ حسی که همه باید داشته باشن تا زندگی بهتر بشه ! برای همه !

11.3: خدا؟ پاک و قدرتمند,خوب و خوبتر و خوبترین !

12.3: یک عکس از اتاقت بگیر! بذار! بعدا !

13.3: من مرد تنهای شبم .... اولین بار گوش کردم اشکم دراومد ! خیلی قشنگه آهنگش ! دست گلت درد نکنه !

14.3: کلاس ریاضی یا حوصلم سر میره گوش نمیدم ! یا با حوصله ام گوش نمیدم ! یا گوش میدم ولی بی حوصله ! یا حرف میزنم ! یا .......... کلا هرکاری میکنم جز با حوصله گوش کردن !
آخ آخ , یادم افتاد ! لعنت به ریاضیات !

راستی برا ازدواج آماده شو ! دیگه وقتشه !

Phantom
2012/02/24, 19:20
منتظر هفتمیش هستی باشه چراکه نه :

اول خیلی خیلی خوشحال میشم !بعد برای سلامتی بیشتر و طول عمر بیشترش دعا میکنم,آخر هم یه طوری بهش پیام میرسونم (حتی ممکنه برم اونجا ) و بهش بگم که خیلی دوسش دارم و براش آرزوی سلامتی و موفقیت میکنم !
خوب باتوجه به نقل قول خودت واینکه قبلا گفتی دوست داری به آمریکا حمله بشه استیو امریکایی بود و کشورشو دوست داشت وبرای اون زحمت کشید .آیا حاضری بازم به این کشور حمله کنی و روح استیو رو برنجونی ؟
اکه همین الان بشنوی که دانشمندان به این نتیجه رسیدن که امواج موبایل برای سلامتی خطر داره از امشب ساعت 24 کلیه خطوط ارتباطی قطع خواهد شد و از این ساعت هیچ ارتباطی میسر نخواهد بود در این ساعات باقیمانده چکار خواهی کرد و برای آینده چه فکری میکنی؟
اگه ماشین زمانمو بهت قرض بدم به چه زمانی از گذشته و آینده خواهی رفت و چکار خواهی کرد آیا بازم بر میگردی ؟

Beni7192
2012/02/24, 19:55
معمولا چه مدل کفشی میپوشی؟
شبا خونتون پشه داره؟
دست خطت چطوریاست؟
خدایی نکرده طرفداره استقلال که نیستی؟
دوست داری بچت به چه چیزت افتخار کنه؟
پس انداز هم می کنی ؟ بیشترین خرجت چیه ؟
یه سوال تکراری:اگه پسر شجاع نبود پدر پسر شجاع رو چطوري صدا ميزدن؟
از کدوم مرورگر(اکسپلورر) استفاده می کنی ؟
استیو جابز غول تره یا بیل گیتس ؟
بهترین طنز پرداز ؟
بدون رودروایسی بهترین های فروم سخت افزار رو به ترتیب نام ببر(حداقل 20 تا خودتم یادت نره!)

+Aren
2012/02/25, 16:23
راستی برا ازدواج آماده شو ! دیگه وقتشه !
باشه! روش فکر می کنم!
پ.ن: توی فروم موج زن گرفتن راه افتاده! چند وقت دیگه قوانین فروم میشه که حتما متاهل باشی!
...
الان یک سوال می پرسم:

1.4: دوست داری ازت چه سوالی بپرسیم؟ همونو جواب بده!

سپاس

Beni7192
2012/02/25, 19:41
یاسر نمیخوای جواب بدی؟!؟!؟

Phantom
2012/02/25, 19:57
هشتومی (هشتمی)
یاسر جان تو از عهده هفتمیش برنمیایی من هشتمیشو پیش میکشم :
اینا رو توضیح بده
کلر
کلرادو
مجله یا کتاب؟چرا؟
کدام کشور؟چرا؟
قشنگترین داستانی که خوندی

Phantom
2012/02/25, 19:58
یاسر نمیخوای جواب بدی؟!؟!؟
یاسر رفته گل بچینه

Yaser_Aramesh
2012/02/25, 20:29
خوب باتوجه به نقل قول خودت واینکه قبلا گفتی دوست داری به آمریکا حمله بشه استیو امریکایی بود و کشورشو دوست داشت وبرای اون زحمت کشید .آیا حاضری بازم به این کشور حمله کنی و روح استیو رو برنجونی ؟

بله ! علاقه ی من به استیو جابز سر جاش اما کشور اونا با ما دشمنه و با توجه به اینکه دنیا بدونه دولت کثیف آمریکا جای بهتری هست من باز هم در وقت موعود حمله خواهم کرد !

اکه همین الان بشنوی که دانشمندان به این نتیجه رسیدن که امواج موبایل برای سلامتی خطر داره از امشب ساعت 24 کلیه خطوط ارتباطی قطع خواهد شد و از این ساعت هیچ ارتباطی میسر نخواهد بود در این ساعات باقیمانده چکار خواهی کرد و برای آینده چه فکری میکنی؟

به همه ی کسانی که تو آستارا نیستن زنگ میزنم و حال و احوال می پرسم و بهشون میگم که چی قراره بشه و خواستم که آخرین تماس تلفنی ام باشه ! برای آینده هم حتما تمام سعی ام رو میکنم تا همه رو با اینترنت آشنا کنم و چت کردن و تماس ویدیویی و صوتی رو از طریق اینترنت یادشون بدم و همچنین به نماینده ی شهرمون میگفتم که یه طرح به مجلس ببره که طبق اون به کسانی که توان خرید لپ تاپ,مودم,وب کم و میکروفون ندارن با تخفیف خیلی خوب این وسایل داده بشه !

اگه ماشین زمانمو بهت قرض بدم به چه زمانی از گذشته و آینده خواهی رفت و چکار خواهی کرد آیا بازم بر میگردی ؟

به 16 خرداد 1387 بر میگردم و تا ساعت 6 صبح 18 خرداد زندگی میکنم و دوباره بر میگردونم و زندگی میکنم و دوباره و دوباره و دوباره !!!!

ممنون بابت سوالات خوبت !

Yaser_Aramesh
2012/02/26, 13:14
معمولا چه مدل کفشی میپوشی؟ اسپورت و معمولا بندی ! (الابته از بند متنفرم اما خب قشنگ میکنه ! )
شبا خونتون پشه داره؟ الان نه ولی تابستونا چرا ! کم خون میشیم تابستونا !
دست خطت چطوریاست؟ متوسط ! انگلیسی ام خیلی قشنگه !
خدایی نکرده طرفداره استقلال که نیستی؟ من کلا اهل فوتبال ایران نیستم !
دوست داری بچت به چه چیزت افتخار کنه؟ به مقامم در جامعه
پس انداز هم می کنی ؟ بیشترین خرجت چیه ؟ پس انداز میکنم برای آینده ولی یه چیز میشه مجبور میشم خرج کنم ! الانم وضعم خوبه,ماوس رو گرفتم ! قراره رم و پاور هم بگیرم و فکرهایی هم برای مادربرد و CPU دارم !
یه سوال تکراری:اگه پسر شجاع نبود پدر پسر شجاع رو چطوري صدا ميزدن؟ آقا
از کدوم مرورگر(اکسپلورر) استفاده می کنی ؟ Firefox 10 ! درضمن اکسپلورر نمیگن به انگلیسی ! Browser میگن ! explorer همون رابط تو و کامپیوترت هست ! My Computer رو باز کنی وارد explorer شدی درواقع !
استیو جابز غول تره یا بیل گیتس ؟ معلومه استیو جابز ! بیل گیتس فقط پول داره و خرج فقیر فقرا و شرکتش میکنه اما استیو جابز,خلاقیت,تلاش و ...... داشت
بهترین طنز پرداز ؟ مهران مدیری
بدون رودروایسی بهترین های فروم سخت افزار رو به ترتیب نام ببر(حداقل 20 تا خودتم یادت نره!)

فقط 6 تا میتونم بگم ! حسام,علیرضا,سعید افرازی,سعید مظفری,جواد,یاسر

ببخشید بابت تاخیر ! یادم نبود رو صندلی نشستم !

Yaser_Aramesh
2012/02/26, 13:23
باشه! روش فکر می کنم!
پ.ن: توی فروم موج زن گرفتن راه افتاده! چند وقت دیگه قوانین فروم میشه که حتما متاهل باشی!

خوبه دیگه ! منم مجبور میشم برای اومدن به فروم برم ازدواج کنم ! باید با حسام و آقای پناهی در این باره صحبت کنیم ! قانون خیلی خوبی میشه اگه اجرا بشه !
...
الان یک سوال می پرسم:

1.4: دوست داری ازت چه سوالی بپرسیم؟ همونو جواب بده! آیا وجود موجودات دیگر در سیارات و کهکشانهای دیگر رو باور داری ؟؟!!! بله ! وقتی دنیا به این بزرگی هست و این همه موجود روی زمین هست یعنی تو کهکشانهای دیگه که ما هنوز نتونستیم از یه دونه اش خارج بشیم موجود زنده ی دیگه ای نباشه ؟؟!!!

شما چی فکر می کنید ؟؟!!!

سپاس

سپاس فراوان عزیزم

Yaser_Aramesh
2012/02/26, 13:41
هشتومی (هشتمی) سکیزمینجی ! (به ترکی یعنی هشتمی ! )
یاسر جان تو از عهده هفتمیش برنمیایی من هشتمیشو پیش میکشم فیلا که میبینیم بر اومدم !!
اینا رو توضیح بده چقدر آسونن اینا !!!!!!!!
کلر یه عنصر شیمیایی با نماد cl که به آب هم اضافه میکنن تا میکروب ها و باکتری هاش از بین بره ! (بابا ما اول دبیرستانیم,شیمی مون کلا ایناست ! )
کلرادو یکی از ایالت های آمریکا
مجله یا کتاب؟چرا؟ مجله ! ارزون و جذاب !
کدام کشور؟چرا؟ ایتالیا ! زیباست ! لباساشون عالی هست ! غذاهاشون خوشمزه ترین هاست ! (پیتزا و لازانیا و ماکارونی ! ) زبانشون قشنگه ! (تو Assassin's Creed 2 برای اولین بار ایالیایی شنیدم ! ) و شهر ونیز اش به خاطر روی آب بودنش برام جذاب !
قشنگترین داستانی که خوندی هلی فسقلی و سرزمین غولها

دو دفعه هم بپرس تا ده دوره بشه بعد دیگه بسه !

Phantom
2012/02/26, 17:14
نهمی :
توکه دشمن آمریکایی میخواهی به آمریکا حمله کنی ایتالیا جزو هم پیمانان آمریکاست باید به اونم حمله کنی آیا اینکاو میکنی؟
تو اگه طرفدار روسیه و چین هستی باید از کره شمالی کوبا سوریه خوشت بیاد آیا اینطورهست؟
از خالکوبی خوشت میاد ؟ اگه نه که هیچ ولی اگه مثبته چه نقشی یا متنی؟
زیاد عصبانی میشی؟
لهجه داری ؟ اگه داری کمی برامون حرف بزن

از قدیم گفتن پرسیدن عیب نیست ندانستن عیب است من دیگه نمیدونم چی باید بپرسم (پرسیدنم تمام شده)
ولی به هر قیمتی شده دهمی اش هم تقدیم میشه

Phantom
2012/02/26, 20:29
آخرین سوال :
عددمورد علاقه ات ؟

خوب اینم دهمین دوره سوالات بنده دیگه سوالی ندارم
با سپاس

Phantom
2012/02/27, 14:46
قراربود ده بار بپرسم ولی امروز یه خبری تو تلویزیون دیدم گفتم از شما بپرسم هرچند شما هنوز دو مورد قبل را نجوابیدی
در خبر شبکه خبر خودمان گفت طبق رفراندوم سوریه قرار مدت ریاست جمهوری از نا محدود به دو دوره هفت ساله تغییر یابد یعنی تا حالا مدتش نا محدود بوده میخواستم ازت بپرسم ریاست جمهوری نا محدود اصلا معنا داره اونم از پدر به پسر رسیده باشه نه انتخابات نظرت رو کامل برامون توضیح بده اگه زود جواب ندی دوازدهمی اش سخت تر از این میاد زود باش
خدا سیزدهمی اش رو به خیر کنه

Phantom
2012/02/28, 21:05
یاسر جان اینقدر به قبلیها جواب ندادی دوازدهمی و پشت بندش سیزدهمی هم شلیک شد.

یاسر جان به نظرت قلب میگو تو کدام قسمت بدنشه؟
سر
شکم
پاهاش

Phantom
2012/02/28, 21:09
و اما
13
اینم سیزدهمین دوره پرسشهای من
به نظر من با توجه به اینکه سوالهای دوستان را دیر جواب میدی احتمالا از کسی کمک میگیری
آیا صحیحه از چه کسی ؟
اگه نه پس چرا جوابات چند روز طول میکشه؟
من هفته دیگه سر میزنم تا شاید جوابمو بگیرم
با سپاس

Yaser_Aramesh
2012/02/29, 21:49
توکه دشمن آمریکایی میخواهی به آمریکا حمله کنی ایتالیا جزو هم پیمانان آمریکاست باید به اونم حمله کنی آیا اینکاو میکنی؟ اگه در جنگ ایران و آمریکا دخالت نکنه نه اما اگه حرکتی بر علیه ایران بکنه شک نکن به اونجا هم حمله میکنم !
تو اگه طرفدار روسیه و چین هستی باید از کره شمالی کوبا سوریه خوشت بیاد آیا اینطورهست؟ یه دفه هم گفته بودم که ! من اصلا طرفدار چین و روسیه نیستم ! چرا این فکرو کردی ؟؟!!

از خالکوبی خوشت میاد ؟ اگه نه که هیچ ولی اگه مثبته چه نقشی یا متنی؟ اصلا خوشم نمیاد !

زیاد عصبانی میشی؟ کم ولی عصبانی شدم شدم !

لهجه داری ؟ اگه داری کمی برامون حرف بزن نه,اصلا

بابت تاخیر عذر میخوام ! یادم رفته بود !

Yaser_Aramesh
2012/02/29, 21:52
عددمورد علاقه ات ؟
تک رقمی : 3
دو رقمی : 16
سه رقمی : 100
چهار رقمی : 1387
عدد مورد علاقه ی من : 1387316

با تشکر.............

Yaser_Aramesh
2012/02/29, 21:56
قراربود ده بار بپرسم ولی امروز یه خبری تو تلویزیون دیدم گفتم از شما بپرسم هرچند شما هنوز دو مورد قبل را نجوابیدی
در خبر شبکه خبر خودمان گفت طبق رفراندوم سوریه قرار مدت ریاست جمهوری از نا محدود به دو دوره هفت ساله تغییر یابد یعنی تا حالا مدتش نا محدود بوده میخواستم ازت بپرسم ریاست جمهوری نا محدود اصلا معنا داره اونم از پدر به پسر رسیده باشه نه انتخابات نظرت رو کامل برامون توضیح بده اگه زود جواب ندی دوازدهمی اش سخت تر از این میاد زود باش
خدا سیزدهمی اش رو به خیر کنه
ما که دیر جواب دادیم اومدن !!

به نظر من انتخابات خیلی خیلی بهتره ! چون مردم کسی رو که قراره بهشون حکومت کنه انتخاب میکنن ! کلا میلیونها فکر بهتر از یک فکره ! ببین,کلا نظامی که رئیس جمهور و مسئولینش رو مردم انتخاب کنن در بیشتر موارد بهتر از نظامی هست که ارثی از پدر به پسر میرسه !

درضمن دوره ی 7 ساله هم زیاده ! به نظر من باید هر دوره ریاست جمهوری 3 ساله باشه !

Yaser_Aramesh
2012/02/29, 21:59
به نظر من با توجه به اینکه سوالهای دوستان را دیر جواب میدی احتمالا از کسی کمک میگیری اولا که دوستان نه ! فقط شما داری سوال می پرسی ! دوما نه بابا ! مگه سوال از فیزیک کوانتومی می پرسی که کمک بگیرم !
آیا صحیحه از چه کسی ؟ بالا گفتم !
اگه نه پس چرا جوابات چند روز طول میکشه؟ قبلا گفتم ! هم یادم رفته بود و هم اینکه مشغوله MWC هستم !
من هفته دیگه سر میزنم تا شاید جوابمو بگیرم جواباتو گرفتی !

تشکر بابت سوالات ! (قبلی ها ! )

vali66
2012/02/29, 21:59
سلام منم بپرسم خو .... دی:
سلام یاسر جان
گفتی بچه آستارایی ؟
کجای آستارا ؟
سرویس اینترنتیت مال کدوم شرکته ؟
راضی هستی ؟
انیمه دیدی ؟
چند سالته ؟
AMD یا NVIDIA ?
nvidia چرا آیپی ایرانو مسدود کرده ؟
گیرنده دیجیتال برا خونتون گرفتی ؟
رای میدی ؟ به کی (یکی نیست بگه به تو چه ؟ لول)

Yaser_Aramesh
2012/03/01, 14:21
سلام یاسر جان علیک سلام عزیز
گفتی بچه آستارایی ؟ بله ! 8 ساله ! (البته اینجا به دنیا نیومدم ! )
کجای آستارا ؟ قنبرمحله,کوی ستارزاده .....
سرویس اینترنتیت مال کدوم شرکته ؟ پارس آنلاین
راضی هستی ؟ بله ! پشتیبانی و قیمت خوب !
انیمه دیدی ؟ بله....هنوز هم گاهی میبینم ! (اگه فروم بزاره ! )
چند سالته ؟ متولد 1376/5/8
AMD یا NVIDIA ? NVIDIA
nvidia چرا آیپی ایرانو مسدود کرده ؟ خب معلومه دیگه ! به همون دلیلی که گوگل بعضی سرویس هاشو برای ایرانی ها بسته ! (شرکت های آمریکایی ان ! )
گیرنده دیجیتال برا خونتون گرفتی ؟ بله اما متاسفانه بیشتر شبکه های آذربایجان رو میگیره ! منم که حالیم نمیشه چی میگن,دوبله اشون گنده,و..... اصلا نگاه نمیکنم ! کلا 4 تا شبکه اضافه شده ! سبلان,باران,قرآن و سحر ! تهرانی ها چی دارن ما چی داریم ! مستند دارن,آی-فیلم دارن و ........
رای میدی ؟ به کی (یکی نیست بگه به تو چه ؟ لول) اگه میتونستم به نعمتی میدادم !

شما کجای آستارایی ؟؟!!

vali66
2012/03/01, 14:50
به به !!
پس همسایه داییم هستی ^_^ من شهرک مهدی میشینم .
پارس آنلاین رو من داشتم حال نداد بهم رفتم روی قاصدک .... اینم احتمالا عوض کنم برم روی اندیشه سبز سرویس 512 نامحدود بگیرم... -_-
گیرنده هم شنیدم تا عید آنت زیباکنار راه میوفته اونجوری از هشتا به 16 تا شبکه میرسه .
انیمه چیارو دیدی؟
به نظرت منم انودیا رو تحریم کنم برم 7770 بخرم ؟ یا نه به خاطر کیفیت تصویر بی خیال شم 550ti بخرم ؟
گوشیت چیه ؟
راسته مرحبا با نعیمی بیعت کرده ؟ راست باشه به نعمتی رای میدم .;))
طنز خانه اجاره ای رو دیدی ؟
قبل آستارا کجا بودی ؟

Yaser_Aramesh
2012/03/01, 15:06
به به !! به به !!
پس همسایه داییم هستی ^_^ من شهرک مهدی میشینم .
پارس آنلاین رو من داشتم حال نداد بهم رفتم روی قاصدک .... اینم احتمالا عوض کنم برم روی اندیشه سبز سرویس 512 نامحدود بگیرم... -_-
گیرنده هم شنیدم تا عید آنت زیباکنار راه میوفته اونجوری از هشتا به 16 تا شبکه میرسه .
انیمه چیارو دیدی؟ فوتبالیست ها,لاک پشت های نینجا,Cars و .... (یه زمانی میکشتیم خودمون رو برای دیدن فوتبالیست ها و لاک پشت های نینجا ! ,یادش بخیر ! کجایی کودکی ؟؟! )
به نظرت منم انودیا رو تحریم کنم برم 7770 بخرم ؟ یا نه به خاطر کیفیت تصویر بی خیال شم 550ti بخرم ؟ ببین کدومش به کارت میاد و جوابتو میده,ببین پول کدوم رو داری ! با تحریم محریم هم کاری نداشته باش ! تو نخری بقیه نمیخرن ؟؟!!
گوشیت چیه ؟ N8
راسته مرحبا با نعیمی بیعت کرده ؟ میگن مرحبا گفته به نعیمی رای بدین ! راست باشه به نعمتی رای میدم ;)) ایول ! میدونی,نعمتی بازنشسته ی سپاه ! بابام میگه اگه یه ارگان باشه که پاک باشه و کارکنانش هنوزم به ملت و .... وفادارن و مرد روزگارن و .... اون سپاه هست !
طنز خانه اجاره ای رو دیدی ؟ دو سه قسمت دیدم ! خوشم نمیاد ! نقطه سر خط خیلی حال میده !
قبل آستارا کجا بودی ؟ شاهین دژ (استان آذربایجان غربی ! )
از زندگی تو آستارا راضی هستی ؟؟!!

Yaser_Aramesh
2012/03/01, 15:09
آقا حسام وقتشه منو بردارین از رو این صندلی سرد !! این کجاش داغ بود ! فقط روز اول داغ بود ! همش دو سه نفر سوال پرسیدن !!

پیشنهادهای من : روح الله , علیرضا , حسام !

Phantom
2012/03/01, 18:36
پس همسایه ما بودی باید کردی رو هم بلد باشی نه؟

Yaser_Aramesh
2012/03/01, 18:41
پس همسایه ما بودی باید کردی رو هم بلد باشی نه؟
نه بابا ! هیچی !

اصلا کردی حرف بزنن تشخیص نمیدم کردی یا لری یا .... !!

*hit m@n*
2012/03/01, 18:50
گیلکی رو کامل بلدی ؟؟
اینو ترجمه کن

کلیک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

با تشکر

Yaser_Aramesh
2012/03/01, 18:57
گیلکی رو کامل بلدی ؟؟

چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!! هیچی بلد نیستم !!!!!!!!!!!!!!!!!! چی چی کامل بلدی ؟؟!!

آقا من اعلام میکنم,فقط فارسی,ترکی و انگلیسی بلدم ! دیگه لهجه یا زبان های محلی بلد نیستم !!!
اگر هم بخوام یه زبان دیگه یاد بگیرم قطعا ایتالیایی خواهد بود !!

Phantom
2012/03/01, 19:29
گیلکی رو کامل بلدی ؟؟
اینو ترجمه کن

کلیک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

با تشکر
آقا قبول نیست سانسور داره

*hit m@n*
2012/03/01, 19:36
آقا قبول نیست سانسور داره

کجاش سانسور داره ؟؟؟؟
اگه منظورت اون 2 تا کادر هست
یکیش تبلیغات یه سایته
یکیشم یه حرف +12

یاسر همه رو ترجمه کنه -- اون یک کلمه پیشکش
با تشکر

vali66
2012/03/02, 00:01
همه گیلانی ها که گیلگ نیستن ، از پره سر به اینور اول میشن تالش بعد ترک .

Beni7192
2012/03/14, 21:55
بکس نمی خواین نفر بعدی رو انتخاب کنید؟
حوصلمون سر رفت یکی رو پیدا کنین یه کم گیر بدیم بهش!

Castiel
2012/03/14, 22:02
خب چه کسی بهتر از بهنام خودمون!!
دوستان بهنام آماده است، بفرمایید بازجویی کنید

saeid6574598
2012/03/14, 22:12
خوب بهنام جان اول من سوال می پرسم :

What dreams do you have for the future

Arsn
2012/03/14, 22:21
سلام آقا بهنام خودمون ! به هر کدوم از سوال های پایین دوست داشتی جواب بده چون من یه کم خودمونی کردم !! فقط صادقانه !

حال و احوال ؟
زندگی بر وفق مراده ؟
خونه تکونی کردی؟
چهارشنبه سوری چه کردی ؟
پرخطرترین کاری که تا الان کردی ؟
شب ها معمولا خواب چی میبنی ؟
یادم رفت چند سالتون بود ؟
مدرک تحصیلی ؟
معدل آخرین مقطع ؟
چه رشته ای ؟
چی کار ها میکنی (شغل) ؟
تولدت کیه ؟
وضع جیب مبارک ؟
آواتار جدید من چه طوره ؟
لباس برای عید خریدی؟
عیدی هم گیرت میاد ؟
عید خوبه ؟
چرا مجله سخت افزار ؟
چرا وبسایت سخت افزار ؟
چرا فروم سخت افزار ؟
نظرت راجع به کپی پیست ؟
خودت را چقدر دوست داری؟
خودت را چقدر میشناسی ؟
قصد ازدواج در چند سالگی داری؟
شخصیت کارتونی مورد علاقه ؟
شخصیت فیلم مورد علاقه ؟
کتاب مورد علاقه ؟
اجتماعی هستی یا مردم گریز ؟
مزه مورد علاقه ؟
بعد مجله سخت افزار ، گزینه بعدی؟
برنامه های صدا-سیما را میبنی؟
بهترین سریال ایرانی -خارجی؟
بهترین بازیگر مرد -زن که ایران - خارجی باشه؟
سیستم رویا ها ؟
چند تا دوست داری ؟ چند تا صمیمی؟
رابطه ات با جنس مونث چه طوره ؟
با پدرت راحتری یا مادرت ؟
چند تا دوست مونث داری؟ (حق داری سکوت کنی)
ویژگی های همسر ایده آل؟
اصول گرا یا اصلاح طلب ؟ (حق داری سکوت کنی)

رنگ مورد علاقه ؟
غذای ایرانی - خارجی مورد علاقه ؟

نظرت راجع به کاربرهای زیر : (فعلا همین ها )
Castiel
saeed 6574598
rajah
ya30n
hitman
phantom
n8 yaser
arsn
farjam1990
x-ray
doom 2009
dr.zhivago
demigod
editor in chief
dark knight
amoo
ata7
ninx
ygh

Beni7192
2012/03/14, 22:30
خب چه کسی بهتر از بهنام خودمون!!
دوستان بهنام آماده است، بفرمایید بازجویی کنید
چرا با من اینکارو میکنین!:-o
من خودم میخواستم گیر بدم!!!!!

Arsn
2012/03/14, 22:31
چرا با من اینکارو میکنین!:-o
من خودم میخواستم گیر بدم!!!!!

دوست داریم ! زورمون زیاده !

گهی پشت به زین ، گهی زین به پشت !!!!

Beni7192
2012/03/14, 22:33
خوب بهنام جان اول من سوال می پرسم :

What dreams do you have for the future

خب من دوست دارم یه مهندس موفق بشم بعدشم اگه خدا خواست یه سیستم ببندم که بشینم پشتش پرواز کنه!
در حال حاضر همین!

Beni7192
2012/03/14, 23:29
سلام آقا بهنام خودمون ! به هر کدوم از سوال های پایین دوست داشتی جواب بده چون من یه کم خودمونی کردم !! فقط صادقانه !

حال و احوال ؟مخلص داداش خوبم
زندگی بر وفق مراده ؟خدا رو شکر
خونه تکونی کردی؟من که فقط سیستمم و مجله و کتابامو ردیف کردم بقیش رو مادرم ردیف کرد!!!
چهارشنبه سوری چه کردی ؟باورت نمیشه هیچی!!!(یه زمانی تهش بودم)
پرخطرترین کاری که تا الان کردی ؟کارای خطرناک زیاد کردم! یکیش (تو بچه گی یه سیخ کباب که سرش نازک بود رو کردم توبرق)
شب ها معمولا خواب چی میبنی ؟یه زمانی خواب زیاد میدیدم ولی الان کمتر شده موضوع ثابت هم ندارند!
یادم رفت چند سالتون بود ؟19 و اندی
مدرک تحصیلی ؟مدرک حال حاضر دیپلم !
معدل آخرین مقطع ؟14.49
چه رشته ای ؟ریاضی
چی کار ها میکنی (شغل) ؟دانشجوی ترم دوم مهندسی شیمی
تولدت کیه ؟12 آبان
وضع جیب مبارک ؟بسته به جیب پدر عزیز ولی خوبه کلا مفت خوری خوش میگذره!
آواتار جدید من چه طوره ؟میخوام بخورمش!
لباس برای عید خریدی؟ یه ماه قبل خریدم ولی باورت نمیشه فردا شب عروسی عمه گرامیم هست کت وشلوار نو ردیف کردم !
عیدی هم گیرت میاد ؟ خدا بده برکت!
عید خوبه ؟کلا خوبه ولی پارسال روزی 9 ساعت تو عید درس میخوندم بازم بد نبود!
چرا مجله سخت افزار ؟چون تو ایران تکه!
چرا وبسایت سخت افزار ؟بررسی ها وبحث های خوبش!
چرا فروم سخت افزار ؟جمع صمیمی و منطقیش!
نظرت راجع به کپی پیست ؟ کاره خودمه!وقت که نداری ترجمه کنی عالیه!
خودت را چقدر دوست داری؟نصف خانوادم!
خودت را چقدر میشناسی ؟جز خدا هیچ کس بیشتر از خودم منو نمیشناسه!
قصد ازدواج در چند سالگی داری؟حداقل 28
شخصیت کارتونی مورد علاقه ؟جری
شخصیت فیلم مورد علاقه ؟مستر بین
کتاب مورد علاقه ؟کم کتاب میخونم ولی هشت کتاب سهراب عشقه!
اجتماعی هستی یا مردم گریز ؟بیشتر اجتماعی هستم!
مزه مورد علاقه ؟بستگی داره به غذاش!
بعد مجله سخت افزار ، گزینه بعدی؟قبلا عصر شبکه! ولی الان سایت سخت افزار!
برنامه های صدا-سیما را میبنی؟خیلی کم مثلا تک وتوک 90
بهترین سریال ایرانی -خارجی؟زیاد اهلش نیستم چون اعتیاد میاره ولی قبلن 24 رو دوست داشتم!
بهترین بازیگر مرد -زن که ایران - خارجی باشه؟جانی دپ!
سیستم رویا ها ؟اینو بگم هر شب قبل خواب تو ذهنم جمع میکنم و سی پی یوشم ای ام دیه:دی
چند تا دوست داری ؟ چند تا صمیمی؟دوست که زیاد ولی خیلی صمیمی 5 یا 6 تا!
رابطه ات با جنس مونث چه طوره ؟خیلی برام فرق نداره!
با پدرت راحتری یا مادرت ؟بستگی به شرایطش داره!
چند تا دوست مونث داری؟ چرا دروغ قبلا داشتیم ولی از وقتی دانشگاه اومدم ترک کردم!البته جدی نبودن!
ویژگی های همسر ایده آل؟من و خوانواده و کامپیوترم رو درک کنه!
اصول گرا یا اصلاح طلب ؟ بینشون
رنگ مورد علاقه ؟قرمز و مشکی!
غذای ایرانی - خارجی مورد علاقه ؟الویه!

نظرت راجع به کاربرهای زیر : (فعلا همین ها )
Castiel نباشه باید فروم رو تعطیل کنیم!
saeed 6574598 بامرام و سخت کوش!
rajah بررسی هاش تکه!
ya30n باتری فروم!
hitman بازی کش!
phantom استاد تصویرگر!
n8 yaser سوگلی فروم!
arsn دکتر سخت افزار!
farjam1990 همه جوره پایه!
x-ray لر درجه یک!
doom 2009 ان مرد با عینک امد!
dr.zhivago همشهری!
demigod بازیگوش!
editor in chief سلطان!
dark knight ممتنع
amoo اقای شبکه
ata7 خوشتیپ
ninx میگو!
ygh هشت هسته ای

چقدر سخت بود سوختم!

+Aren
2012/03/14, 23:37
بهنام چرا امضاتو عوض کردی؟

چرا اینو گذاشتی:
با هر چه عشق نام تو را مي توان نوشت,باهرچه رود نام تو را مي توان سرود
بيم از حصار نيست که هر قفل کهنه را با دستهاي روشن تو مي توان گشود.

darkknight
2012/03/14, 23:40
dark knight ممتنع
یعنی چی ممتنع؟
%-(

Beni7192
2012/03/14, 23:43
dark knight ممتنع
یعنی چی ممتنع؟
%-(

ناراحت نشو جیگر یعنی نظر خاصی ندارم!!!

VSH-Katana
2012/03/14, 23:44
x-ray لر درجه یک!!
خداییش فقط اینو در موردم میدونی ؟
فرجام هم لره هاااا!

Beni7192
2012/03/14, 23:51
بهنام چرا امضاتو عوض کردی؟

چرا اینو گذاشتی:
با هر چه عشق نام تو را مي توان نوشت,باهرچه رود نام تو را مي توان سرود
بيم از حصار نيست که هر قفل کهنه را با دستهاي روشن تو مي توان گشود.
کلا امضا هر چند وقت عوض بشه بد نیست!
این دکلمه هم رو صبح ها رادیو فکر کنم با صدای خسرو شکیبایی پخش میکنه من خوشم اومد!

Beni7192
2012/03/14, 23:53
فرجام هم لره هاااا!
فرجام خلوصش کمتره تو مثل رفیقم حمزه اصالتت رو حفظ کردی!

+Aren
2012/03/14, 23:56
فرجام هم لره هاااا!
سید نباید بگی فرجام هم لر هست!
باید بگی فلانی و فلانی اینجا لر نیستند! آخه آمار لرهای فروم بالاست. من جمله یاسین گل :دی که خودش کلی آمار هست!(یاسین آمارت تو حلقم!)
من خیلی لر ها رو دوست دارم، همیشه انسان های بی الایش و رو راستی هستند. شیشه خورده ندارند.
...

VSH-Katana
2012/03/15, 00:01
اول یه ایول خدمتت آقا بهنام که پاییزی هستی اونم آبان ماه!
1. به نظرت فقط انسانه که از وجود خدا رو تو این کره خاکی قبول داره؟
2. انسانیت رو تعریف کن!
2. آدمیت رو تعریف کن!
3.به نظرت ایران در اذهان عمومی چه جایگاهی داره؟
4.تهرانی هستی ؟
5.چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی !!!
6. تو خواننده های داخلی کدوم رو خوشت میاد ؟
7 . چه رنگی رو خوشت میاد؟
تا حالا به صورت جدی به خود کشی فکر کردی در صورت آری چرا؟(ببخشید خیلی شخصی شد میتونی جواب ندی یا حتی بزنی بیخ گوشم)
9. قدرت اختیار انسان رو تو زندگی چقدر میدونی؟
تا حالا با فرض نبودن خداوند به اثبات وجودش رسیدی؟
11.چه اسلحه ای رو از همه بیشتر دوست داری ؟
12. چه کسی رو دوست داری باهاش بکشی ؟

darkknight
2012/03/15, 00:08
ناراحت نشو جیگر یعنی نظر خاصی ندارم!!!
ناراحت نشدم تو معنی ممتنع گیر کرده بودم که الان فهمیدم
یعنی:کسی که بودن و نبودنش مهم نیست(خودمونیم همین جوری است)=))
اگه الان کم مینویسم یا اصلا چیزی نمی نویسم بخاطر کنکور %-(است چون رشته تجربی هستم یه ذره کارم سخت تره به همین دلیل خیلی نمی رسم با بچه ها تبادل نظر کنم
در ضمن ما کوچیک تمام بچه های فروم هم هستیم اگه چیزی هم مینویسیم بخاطر اینکه جمع دوستانه تری داشته باشیم

Beni7192
2012/03/15, 00:16
اول یه ایول خدمتت آقا بهنام که پاییزی هستی اونم آبان ماه!
1. به نظرت فقط انسانه که از وجود خدا رو تو این کره خاکی قبول داره؟ مطلقا نه!
2. انسانیت رو تعریف کن! مگه میشه تو چند ا جمله گفتش,کوچکترین تعریفش اینه که انسان باشی:دی
2. آدمیت رو تعریف کن!مگه فرقیم داره با انسانیت!
3.به نظرت ایران در اذهان عمومی چه جایگاهی داره؟زیاد وضعش خوب نی!
4.تهرانی هستی ؟ زیر پروفایلم زده ساری / روستای دامیر
5.چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی !!! چون در ان لحظه عقلش پریده بید!
6. تو خواننده های داخلی کدوم رو خوشت میاد ؟استاد محمد نوری
7 . چه رنگی رو خوشت میاد؟تو قبلی گفتم قرمز و سیاه!
تا حالا به صورت جدی به خود کشی فکر کردی در صورت آری چرا؟(ببخشید خیلی شخصی شد میتونی جواب ندی یا حتی بزنی بیخ گوشم)دبستان وقتی املاء 19.5 میگرفتم میخواستم خودکشی کنم یه بارم دستی دستی داشتم میمردم!
9. قدرت اختیار انسان رو تو زندگی چقدر میدونی؟خیلی زیاد!
تا حالا با فرض نبودن خداوند به اثبات وجودش رسیدی؟زیاد به ذات خدا فکر نمیکنم چون اخرش چت میکنم!
11.چه اسلحه ای رو از همه بیشتر دوست داری ؟جنگنده ها رو کلا بیشتر دوست دارم!
12. چه کسی رو دوست داری باهاش بکشی ؟استاد سوسول برنامه نویسی ترم اولم

صندلی بس ناجوانمردانه داغ است!

Beni7192
2012/03/15, 00:20
ناراحت نشدم تو معنی ممتنع گیر کرده بودم که الان فهمیدم
یعنی:کسی که بودن و نبودنش مهم نیست(خودمونیم همین جوری است)=))
اگه الان کم مینویسم یا اصلا چیزی نمی نویسم بخاطر کنکور %-(است چون رشته تجربی هستم یه ذره کارم سخت تره به همین دلیل خیلی نمی رسم با بچه ها تبادل نظر کنم
در ضمن ما کوچیک تمام بچه های فروم هم هستیم اگه چیزی هم مینویسیم بخاطر اینکه جمع دوستانه تری داشته باشیم
خیلی نوکرم چون کمتر پست ها تو دیدم زدم ممتنع!
پارسال برا کونکور با اینکه خیلی سخت بود 9 ماه سیستمم رو جمع کردم!

darkknight
2012/03/15, 00:31
خدا رو شکر که من روی این صندلی نیستم و خداکنه به این زودی ها هم نباشم چون کنکور دارم و صندلی اون به اندازه کافی داغ هست دیگه طاقت این یکی رو ندارم:D(یکی نیست بگه حالا کی تو رو دعوت کرد که میپری وسط بحث)
یه سوال هم داشتم از اقا بهنام
تا حالا شده سیستم قدیمی تون رو بفروشین اونم بصورت اتیش زدن بهش؟
اگه بله هست چه حسی داشتین؟ و ایا حاضر هستین دوباره کامپیوترتون رو بفروشین؟
اول خودم جواب میدم:8-xمن کامپیوتر خودم رو به قیمت30 تومن فروختم اونم در صورتیکه که فقط موسش رو25تومن خریده بودم(هیچ دلیلی برای فروختنش هم نداشتم)
روز بعدش فهمیدم که چه اشتباهی کردم ولی افسوس که تیری که از کمان رها شد دیگه برنمیگردد(تا باشم از این کارهانکنم)
ادم بعضی کارها میکنه که واقعا دلیلی براش وجود نداره اگه درست میگم دوستان لایک کنن

darkknight
2012/03/15, 00:34
اتفاقا منم پارسال کنکور دادم ولی نتونستم کامپیوترم رو جمع کنم
در ضمن من الان مرخصی گرفتم ازدانشگاه دوستان فکرنکنن پشت کنکوری ام(الرژی دارم که میگن یارو پشت کنکوری هست)

darkknight
2012/03/15, 00:36
راستی اگه امکان داره از مشکلات سالی که کنکور دادین بگین
درضمن رتبه تون چند شد؟حدودی اگه خوستین بگین(واقعا اگه جواب هم ندین اصصصصصصصصصصصصللللللللللاا ااااااااااااااااااا ناراحت نمیشم)

Beni7192
2012/03/15, 00:37
خدا رو شکر که من روی این صندلی نیستم و خداکنه به این زودی ها هم نباشم چون کنکور دارم و صندلی اون به اندازه کافی داغ هست دیگه طاقت این یکی رو ندارم:D(یکی نیست بگه حالا کی تو رو دعوت کرد که میپری وسط بحث)
یه سوال هم داشتم از اقا بهنام
تا حالا شده سیستم قدیمی تون رو بفروشین اونم بصورت اتیش زدن بهش؟
اگه بله هست چه حسی داشتین؟ و ایا حاضر هستین دوباره کامپیوترتون رو بفروشین؟
اول خودم جواب میدم:8-xمن کامپیوتر خودم رو به قیمت30 تومن فروختم اونم در صورتیکه که فقط موسش رو25تومن خریده بودم(هیچ دلیلی برای فروختنش هم نداشتم)
روز بعدش فهمیدم که چه اشتباهی کردم ولی افسوس که تیری که از کمان رها شد دیگه برنمیگردد(تا باشم از این کارهانکنم)
ادم بعضی کارها میکنه که واقعا دلیلی براش وجود نداره اگه درست میگم دوستان لایک کنن

نه هنوز که همچین کاری نکردم دلم نمیخواد تو اینده هم این کار رو کنم!

Beni7192
2012/03/15, 00:44
راستی اگه امکان داره از مشکلات سالی که کنکور دادین بگین
درضمن رتبه تون چند شد؟حدودی اگه خوستین بگین(واقعا اگه جواب هم ندین اصصصصصصصصصصصصللللللللللاا ااااااااااااااااااا ناراحت نمیشم)
من 8 هزار و خورده ای منطقه 2 اوردم مهندسی شیمی دانشگاه گلستان قبول شدم الان هم انتقالی گرفتم به صنعتی بابل!
تو تجربی کار سختی در پیش داری مواظب باش!
بزرگترین مشکل تنبلی خود ادمه که باید جلوشو گرفت!

darkknight
2012/03/15, 14:09
اره واقعا چون تعداد تجربی ها450است ولی ریاضی ها260است

Beni7192
2012/03/17, 20:29
بکس این بود صندلی داغتون, من که از سرما کبود شدم مثل این که بهش ln2 وصل کردین,نه!

dr.zhivago
2012/03/17, 23:30
شماره پات چنده ؟
قدتم بگو
ابتدایی راهنمایی دبیرستان کدوم مدرسه بودی ؟
کجای ساری هستین ؟

Beni7192
2012/03/18, 00:03
شماره پات چنده ؟
قدتم بگو
ابتدایی راهنمایی دبیرستان کدوم مدرسه بودی ؟
کجای ساری هستین ؟
شماره پا 43
قد 182
ابتدایی محلمون,راهنمایی مرحوم بصیری تو 600, دبیرستان 15 خرداد!

کیلومتر 5 جاده دریا, دامیر

dr.zhivago
2012/03/18, 00:21
دامیر قبل صفرآباده یا بعدش ؟
از دور خیلی شبیهه یکی از دوستامی
هم قدشم هستی

ماشین مورد علاقت چیه و چه رنگیه ؟
بهترین بازی که تا حالا کردی ؟
بهترین فیلمی که تا حالا دیدی ؟

Beni7192
2012/03/18, 08:17
دامیر قبل صفرآباده یا بعدش ؟
از دور خیلی شبیهه یکی از دوستامی
هم قدشم هستی

ماشین مورد علاقت چیه و چه رنگیه ؟
بهترین بازی که تا حالا کردی ؟
بهترین فیلمی که تا حالا دیدی ؟
درست بعدشه!
بوگاتی ویرون قرمز ومشکی!
شاید شما قبول نکنین ولی من با crysis2 خیلی حال کردم!
انتخابش سخته برام ولی تایتانیک!

منتظر بعدیاشم!

farjam1990
2012/03/18, 09:49
سلام :دی
تاریخ تولد شمسی ؟ :دی
4 تا از استادای خودت رو نام ببر و یکی رو با رسم شکل توضیح بده :دی
به نرم افزار خاصی تسلط داری؟
سیستمی که دوست داری داشته باشی مشخصاتش چیه؟
2 مورد از اهدافت برای آینده را نام ببر :دی

Editor In chief
2012/03/18, 11:17
سلام دوست خوبم

تجسمت از آينده چيست؟
چقدر به انچه در ذهن داري رسيدي؟

Beni7192
2012/03/18, 21:20
سلام :دی علیک سلام!
تاریخ تولد شمسی ؟ :دی 12 آبان 1371
4 تا از استادای خودت رو نام ببر و یکی رو با رسم شکل توضیح بده :دی دکتر علیرضا گودرزی ,دکتر ستاره حبیبزاده,دکتر تورنگی,مهندس منصور موحدی اینم عکس اخریه!فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. lOXwoMFP60CQxb39Sp6zg (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. ngry_birds_coloring__pag&w=590&h=590&ei=uSJmT-rkNeL00gH8r4GvCA&zoom=1&iact=hc&vpx=175&vpy=285&dur=475&hovh=225&hovw=225&tx=154&ty=144&sig=105557994464905802562&page=1&tbnh=141&tbnw=135&start=0&ndsp=49&ved=1t:429,r:9,s:0)

به نرم افزار خاصی تسلط داری؟در حد عمومی با خیلی از نرم افزارها بلدم کار کنم!
سیستمی که دوست داری داشته باشی مشخصاتش چیه؟
رسیدیم به سوال مورد علاقه که هر شب قبل از خواب بهش جواب میدم!
fx8150/corsair 4*8gb CL6 /ocz 500 GB/HD7990 /wd caviar black 2tb 64mb/Ultra X4 1600w /thermaltake level 10 case ,mouse & keybord/Corsair Hydro Series H100 Liquid Cooling

2 مورد از اهدافت برای آینده را نام ببر :دی یه مهندس موفق بشم بعدم با پولش سیستم ارزوهامو جمع کنم!

ببخشید که دیر شد!منتظر بعدیاشیم!

Beni7192
2012/03/18, 21:30
سلام دوست خوبم

تجسمت از آينده چيست؟
چقدر به انچه در ذهن داري رسيدي؟
سلام اقای پناهی گل
هنوز تجسم خیلی درستی از اینده ندارم با این وضعه.... ولی خب اینکه یه مهندس موفق (جمله تکراری,دیگه خز شده نه؟!) بشم و مستقل از خانواده بتونم زندگیمو بگذرونم!
تا حالا بزرگترین هدفم موفق شدن تو کنکور بود که بهش رسیدم ,یکی دیگه هم این بود که بتونم خیلی زود تو کامپیوتر پیشرفت کنم به لطف جمع صمیمی اینجا اونم جور شده!حالا بعد از اینش دیگه با خداست!

با تشکر!

Castiel
2012/03/18, 21:41
سلام بهنام عزیز
اولین فردی که سال نو را بهش تبریک میگی؟
دوست داشتی موقع سال تحویل چه افرادی کنارت باشند؟

VSH-Katana
2012/03/19, 00:08
1.تا حالا زمین خوردی؟(نه خود زمین خوردن )
2.چند بار زمین خوردی(خود زمین خوردن)
3.نظرت در مورد آینده چیه ؟
4.تا حالا افسرده بودی ؟یا شدی؟
5. نگاه ساعت نکن و بگو ساعت چنده و بعد نگاه کن و باز بگو ساعت چنده؟
6. هر سال که میاد عید شور و حالت نسبت به سال قبل بیشتره وبه آ ینده امیدواری یا بر عکس؟
در آیند دوست داری کجا زندگی کنی؟
کدوم شهرهای ایران رو رفتی؟
بدترین خاطره ؟
بهترین خاطره؟

ya30n
2012/03/19, 02:05
حالت خوبه بهنام ؟
(من که زیاد اهله صندلی داغ نیستم ! گفتم یه عرض ادبی کنم ! :دی)

farjam1990
2012/03/19, 09:36
ببخشید که دیر شد!منتظر بعدیاشیم!
خوشم میاد رسم شکل رو کم نیاوردی =))) اگه راست میگی 3 تا از اساتیدت رو ببر روی نمودار :دی باشون سهمی رسم کن :دی

Beni7192
2012/03/19, 11:26
سلام بهنام عزیز
اولین فردی که سال نو را بهش تبریک میگی؟
مسلما خانواده
دوست داشتی موقع سال تحویل چه افرادی کنارت باشند؟
خیلی دوست داشتم بچه های خوابگاه دانشگاه گلستان کنارم بودن اخه خیلی وقته ندیدمشون!

تازه داره صندلیه دوباره گرم میشه!

Beni7192
2012/03/19, 11:45
1.تا حالا زمین خوردی؟(نه خود زمین خوردن )به صورت جدی فکر نمی کنم,آخه سنی ندارم!
2.چند بار زمین خوردی(خود زمین خوردن)تو بچگی تا دلت بخواد زمین خوردم ولی خدا رو شکر اخیرا زمین نخوردم!
3.نظرت در مورد آینده چیه ؟غیر قابل پیشبینی!
4.تا حالا افسرده بودی ؟یا شدی؟افسرده که نه ولی من هر چند ماه (یا سال) یکبار باید یه موضوعی پیدا کنم تا خودمو خالی کنم(آخرین بار واسه مردم سومالی یه دل سیر گریه کردم)
5. نگاه ساعت نکن و بگو ساعت چنده و بعد نگاه کن و باز بگو ساعت چنده؟سوالا میپرسیا گجت ساعت درست جلوی چشممه نشدنیه!
6. هر سال که میاد عید شور و حالت نسبت به سال قبل بیشتره وبه آ ینده امیدواری یا بر عکس؟به اینده که امیدوارم ولی هر سال عید نسبت سال قبلش شور و شوق کمتری دارم نمیدونم واسه چی!
در آیند دوست داری کجا زندگی کنی؟تو یه ایران آباد!
کدوم شهرهای ایران رو رفتی؟بابا اینم شد سوال برات باید تومار بنویسم ولی بیشترشون نیمه شمالی کشور بودن!
بدترین خاطره ؟سکته کردن بابابزرگم که خدا رو شکر خوب شد!
بهترین خاطره؟خاطره چند ماه زنگی تو خوابگاه خداییش تجربه ی توپیه!
مرسی بکس منتظر سری بعدیم!

Beni7192
2012/03/19, 11:49
حالت خوبه بهنام ؟
(من که زیاد اهله صندلی داغ نیستم ! گفتم یه عرض ادبی کنم ! :دی)

مرسی یاسین جان نفسی میاد و میره!
خودتو عشق است این صندلی ها به کسی وفا نکرده:))

Castiel
2012/03/19, 14:48
1- فکر می کنی لحظه مرگ تلخه یا شیرین؟
2- به نظرت زندگی اینقدر سخت هست یا اینکه ما سخت میگیریم؟
3- اگر یکبار از یک برندی قطعه بخری و خودت با یک اشتباه اون قطعه را به زباله دان تاریخ بفرستی، باز هم از اون برند خرید می کنی یا اینکه جزو بلک لیست قرار می گیره؟

Beni7192
2012/03/19, 14:59
1- فکر می کنی لحظه مرگ تلخه یا شیرین؟بستگی داره به گذششته ی آدم!
2- به نظرت زندگی اینقدر سخت هست یا اینکه ما سخت میگیریم؟شایدم سختره!
3- اگر یکبار از یک برندی قطعه بخری و خودت با یک اشتباه اون قطعه را به زباله دان تاریخ بفرستی، باز هم از اون برند خرید می کنی یا اینکه جزو بلک لیست قرار می گیره؟ میگی خودت نابودش کنی چه گناهی داره شرکت سازنده, البته همچین سوتیی هم دادم!
مرسی سوالا بازم برسه!

Castiel
2012/03/19, 15:05
آخه بعضی افراد اشتباه خودشان را هم به گردن شرکت سازنده می اندازن!

1- دوست داشتی دختر بودی و وقتی سوسک میدیدی یک جیغ میکشیدی که مدار زمین جابجا بشه؟
2- دوست داری بری کره ماه؟
3- فرهیخته یعنی چی؟

Beni7192
2012/03/19, 18:02
آخه بعضی افراد اشتباه خودشان را هم به گردن شرکت سازنده می اندازن!

1- دوست داشتی دختر بودی و وقتی سوسک میدیدی یک جیغ میکشیدی که مدار زمین جابجا بشه؟نه خدا نکنه!
2- دوست داری بری کره ماه؟زیاد نه دوست دارم برم یه جایی که حیات باشه, خیلی هیجان انگیزتره!
3- فرهیخته یعنی چی؟با ادب
شرکت سازنده که گناهی نکرده تازه خیلی وقتا با دور زدن گارانتی مفتکی قطعه ی نو گیرمون میاد!

dr.zhivago
2012/03/20, 21:32
تو انتخابات شرکت کردی ؟
کن سر ری هدایی ؟

Beni7192
2012/03/21, 11:25
تو انتخابات شرکت کردی ؟آره
کن سر ری هدایی ؟سجاعی

ببخشید بابت تاخیر یه روز تمام اینترنت نداشتم!

toxic
2012/03/24, 21:05
یه سوال جنجال برانگیز:

آخرین با کی جوراباتو شستی و چه رنگی بود؟

dr.zhivago
2012/03/24, 21:48
یه ضرب المثل مازندرانی بگو

Beni7192
2012/03/24, 23:24
یه سوال جنجال برانگیز:

آخرین با کی جوراباتو شستی و چه رنگی بود؟
کلا خودم نمی شورم!

Beni7192
2012/03/24, 23:24
یه ضرب المثل مازندرانی بگو
کل دل خوشه کور دره شوپه!

Editor In chief
2012/04/02, 17:38
زيباترين جايي که در دوران زندگي ديدي و دوست داري دوباره ببيني؟

Yaser_Aramesh
2012/04/02, 17:45
چند سالگی میخوای ازدواج کنی ؟؟

dr.zhivago
2012/04/02, 17:49
دوست داری چقدر درآمد داشته باشی ؟

دنبال چجور شغلی هستی ؟

رشتت چیه ؟ ازش لذت میبری ؟

Beni7192
2012/04/02, 20:58
زيباترين جايي که در دوران زندگي ديدي و دوست داري دوباره ببيني؟
انتخابش سخته ولی 8 چشمه فریم صحرا خیلی برام جذاب بود حتما بازم میرم اونجا!

Beni7192
2012/04/02, 21:00
چند سالگی میخوای ازدواج کنی ؟؟
هنوز تصمیمی در این مورد نگرفتم!

Beni7192
2012/04/02, 21:03
دوست داری چقدر درآمد داشته باشی ؟

دنبال چجور شغلی هستی ؟

رشتت چیه ؟ ازش لذت میبری ؟

1-زیاد!!!
2-شغلی که به رشته درسیم مربوط باشه!
3-مهندسی شیمی - خدا رو شکر از انتخابم راضی ام!

dr.zhivago
2012/04/02, 22:03
کدوم یکی از غذاهای مازندرانی رو دوست داری؟
ترشی آش ؟
ماستاش ؟
کئی پلا ؟

Beni7192
2012/04/02, 23:36
کدوم یکی از غذاهای مازندرانی رو دوست داری؟
ترشی آش ؟
ماستاش ؟
کئی پلا ؟
گزینه دو

dr.zhivago
2012/04/02, 23:55
دیشب متوجه شی نورانی تو آسمون نشدی که از سمت شرق به غرب در حال حرکت بود ؟

Beni7192
2012/04/03, 11:38
دیشب متوجه شی نورانی تو آسمون نشدی که از سمت شرق به غرب در حال حرکت بود ؟
نه ,قضیه چیه؟

dr.zhivago
2012/04/03, 11:44
نمیدونم
پریشب بود حدود ساعت 8.5
یه جی داشت میرفت از شرق به غرب نور قرمز شبیه آتیش بود
ارتفاعش پایین بود حدود 3000 پا ( الکی ! )
ولی سرعتش زیاد بود

demigod
2012/04/03, 11:47
نه ,قضیه چیه؟
منم نمیدونم چیه؟
در ضمن 1 سوال؟
لحجه مازندرانی با گیلکی چه فرقی فوکوله؟

dr.zhivago
2012/04/03, 12:07
با عرض پوزش از دوستان گیلانی و مازندرانی
خب وقتی یه گیلانی گیلکی حرف میزنه خیلی بامزست ( البته وقتی فارسی حرف میزنن هم با مزست )
اما وقتی یه مازندرانی که لهجه داره فارسی حرف بزنه اونوقت بامزه میشه

Beni7192
2012/04/03, 13:04
منم نمیدونم چیه؟
در ضمن 1 سوال؟
لحجه مازندرانی با گیلکی چه فرقی فوکوله؟
کلا دو چیز متفاوته وهر کدوم زیبایی خودشون رو دارند!

dr.zhivago
2012/04/03, 13:41
کرگ و تلا، غاز و سیکا هم دارنی ؟ چند تا ؟

Beni7192
2012/04/03, 13:58
کرگ و تلا، غاز و سیکا هم دارنی ؟ چند تا ؟
یک سری کرک و سیکا دارمی ولی من امار ندارمه!

Castiel
2012/04/03, 14:08
خوشم میاد فروم از زیر سلطه لرها داره خارج میشه!
بهنام جان در روز چند ساعت مازنی حرف میزنی؟

demigod
2012/04/03, 14:23
کلا دو چیز متفاوته وهر کدوم زیبایی خودشون رو دارند!
هان؟ :دی
یعنی میخوای بگی کلا جفتش 2تاست؟
من که نفهمیدم!!! :دی

demigod
2012/04/03, 14:24
یک سری کرک و سیکا دارمی ولی من امار ندارمه!

خیلی نامردین! :دی
مترجمتون کو پس؟
من تا وکیلم نیاد حرف نمیزنم :دی

th e nd
2012/04/03, 14:37
شیرین ترین و تلخ ترین لحظه زندگیت چی بوده؟ (البته اگه خیلی خصوصی نیست!!! :d)
و اگه اون جمله هاتون که به زبون محلی هستش رو ترجمه کنید فکر کنم خیلی ها خوشحال شن!!! :d

Beni7192
2012/04/03, 14:53
خوشم میاد فروم از زیر سلطه لرها داره خارج میشه!
بهنام جان در روز چند ساعت مازنی حرف میزنی؟
انقلاب رنگی کردیم:دی
خیلی دوست دارم زیاد مازنی حرف بزنم ولی تو 4 یا 5 تا جمله یه سوتی اساسی میدم!ولی تیکه مازنی زیاد میندازم کلا تیکه های مازنی اسن!
با مادر بزرگ , پدر بزرگم و بچه محل ها تا جایی که کم نیارم مازنی حرف میزنم :دی
بستگی به روزش داره که چه قدر مازنی حرف بزنم!

Beni7192
2012/04/03, 14:56
خیلی نامردین! :دی
مترجمتون کو پس؟
من تا وکیلم نیاد حرف نمیزنم :دی
یعنی یه سری مرغ و اردک داریم ولی من امار ندارم!

Beni7192
2012/04/03, 15:00
شیرین ترین و تلخ ترین لحظه زندگیت چی بوده؟ (البته اگه خیلی خصوصی نیست!!! :d)
و اگه اون جمله هاتون که به زبون محلی هستش رو ترجمه کنید فکر کنم خیلی ها خوشحال شن!!! :d

لحظات تلخ شیرین زیادی داشتم ولی الان انتخابش سخته!
یکی از شیرینترین هاش قهرمانی پرسپولیس تو لیگ بود با برد جلو سپاهان اخرش کلی گریه کردم:دی
متعصبیم دیگه!

dr.zhivago
2012/04/05, 19:21
این جمله کجاها بکار میره :
خی واری فس هاکارده بورده !

Beni7192
2012/04/05, 19:42
این جمله کجاها بکار میره :
خی واری فس هاکارده بورده !
دیگه رسیدیم به اون قسمت زبون مازنی که بیشترش فحشه:دی
زمانی که با طرف حرف میزنی بعد طرف یدفعه میزاره میره!

toxic
2012/04/08, 12:57
Asl بده!!! (کامل)

2- الان داری چیکار میکنی؟؟ دانشجویی یا پشت کنکوری؟؟؟

3-حاضری برای یه نفر فداکاری کنی؟؟ اون نفر کیه؟؟ چه فداکاری براش میکنی؟؟

4- نقطه ضعفت چیه؟؟؟

5- آیا به خودت افتخار میکنی؟؟؟

6-بهترین فیلم و بازی مورد علاقه ات؟؟؟

7- تنفراتت تو زندگی؟؟؟

8-نظرت در موردِ من چیه؟؟؟(صریح و صادق باش!! ناراحت نمیشم!!!) می دونم زیاد نمیشناسی ولی بازم حدس بزن.

system32
2012/04/08, 13:41
با سلام
یک سوال و فقط همین یک سوال ،

چرا بیشتر اعضای باشگاه بین دوستان لر و مازندرانی (بابل ، بابلسر ، ساری و ...) تقسیم شده اند و خبری از بقیه نیست یا لااقل معرفی شده نیستند ؟

تذکر : بنده نیز اهل مازندران هستم و به علت شرایط و کار و ... تهران هستم .

به امید موفقیت

dr.zhivago
2012/04/08, 13:51
خب خودشون نمیان
بزور که نمیشه آوردشون

بهنام جان
چند خویز دارنی ؟؟ راستشو بگو !

Castiel
2012/04/12, 19:34
خب دوستان عزیز نظر شما در مورد دور جدید صندلی داغ چیست؟
مهمانان مجدد روی صندلی بنشینند و به سوالات شما پاسخ دهند.

VSH-Katana
2012/04/12, 19:46
راستش نظرم مثبته من فقط من میتونم به عنوان رئیس بخش فارسی انجمن لرهای فروم بعد از تیر ماه که کنکور دادم بشینم رو صندلی(گفتم که .... هستم)
شوخی کردم !ولی به نظرم واسه داغتر شدن صندلی باید جاش رو عوض کرد چون تو بحث آزاد هست با قسمت چت روم تداخل داره و اگه یکی اونجا نظر بده
اونوقت دیگه نمایش داده نمیشه تو قسمت بحث آزاد و چت روم جاشو میگیره (میدونی که هرد از پر بازدیدای فروم هستن)

Beni7192
2012/04/12, 19:54
Asl بده!!! (کامل) یعنی چی؟

2- الان داری چیکار میکنی؟؟ دانشجویی یا پشت کنکوری؟؟؟دانشجو ام!

3-حاضری برای یه نفر فداکاری کنی؟؟ اون نفر کیه؟؟ چه فداکاری براش میکنی؟؟سوالت خیلی کلیه!

4- نقطه ضعفت چیه؟؟؟عدم جابجایی از پشت سیستم

5- آیا به خودت افتخار میکنی؟؟؟کمی تا حدودی!

6-بهترین فیلم و بازی مورد علاقه ات؟؟؟یکیشون تایتانیک, بازی هم کرایسیس

7- تنفراتت تو زندگی؟؟؟اس اس ,صهونیسم جهانی,فراماسونری,....

8-نظرت در موردِ من چیه؟؟؟(صریح و صادق باش!! ناراحت نمیشم!!!) می دونم زیاد نمیشناسی ولی بازم حدس بزن.داستانها و جملات با حال زیاد میزاری پس نتیجه میگیریم از ادبیات خوشت میاد درست بود؟
ببخشید که دیر شد تاپیک رو ندیده بودم!

Beni7192
2012/04/12, 19:57
با سلام
یک سوال و فقط همین یک سوال ،

چرا بیشتر اعضای باشگاه بین دوستان لر و مازندرانی (بابل ، بابلسر ، ساری و ...) تقسیم شده اند و خبری از بقیه نیست یا لااقل معرفی شده نیستند ؟

تذکر : بنده نیز اهل مازندران هستم و به علت شرایط و کار و ... تهران هستم .

به امید موفقیت
شاید مردم این دو منطقه سخت افزار دوستیشون بالاتره

Beni7192
2012/04/12, 19:58
خب خودشون نمیان
بزور که نمیشه آوردشون

بهنام جان
چند خویز دارنی ؟؟ راستشو بگو !
6 خویزو خورده ای

Beni7192
2012/04/12, 20:01
خب دوستان عزیز نظر شما در مورد دور جدید صندلی داغ چیست؟
مهمانان مجدد روی صندلی بنشینند و به سوالات شما پاسخ دهند.
آره حسام جان از مهمان هفته به مهمان ماه صندلی داغ تبدیل شدم!!!!

Castiel
2012/04/12, 20:04
خب دوستان عزیز از روز شنبه بنده در خدمت شما هستم تا به سوالات شما پاسخ بدهم، و به نوبت سایر مدیران و کاربران در دور جدید شرکت خواهند کرد. سعی کنید سوالات داغ بپرسید!

Beni7192
2012/04/12, 20:16
مرسی آقا حسام از همین حالا برو به فکر پات و نیتروژن مایع باش!

dr.zhivago
2012/04/12, 20:19
6 خویزو خورده ای

تامسون باغ ؟

Arsn
2012/04/12, 20:59
حسام جان من دوم باشم ؟

Castiel
2012/04/12, 21:13
حسام جان من دوم باشم ؟

مشکلی نیست عزیز، اصلا شما اول باش، ما ته صف @};-

Arsn
2012/04/12, 21:28
مشکلی نیست عزیز، اصلا شما اول باش، ما ته صف @};-

باز هم تعارف ! شما اول !

عزیز دل من خودم برای سوال هایی که قراره از شما بپرسم نقشه دارم !

جوری صندلی را داغش میکنم که ..........

Castiel
2012/04/12, 21:33
خب ببینیم چه شود
دوستان دور جدید را از چه روزی شروع کنیم؟؟

Beni7192
2012/04/12, 21:39
تامسون باغ ؟
اره برار!!!!

Beni7192
2012/04/12, 21:40
خب ببینیم چه شود
دوستان دور جدید را از چه روزی شروع کنیم؟؟
از اول هفته!

Castiel
2012/04/12, 21:54
خب من منتظر هستم!

dr.zhivago
2012/04/14, 22:04
چرا هیشکی سوال نپرسید ؟

من بپرسم ؟

یه بیوگرافی کوچیک از خودت میدی آقا حسام ؟

Castiel
2012/04/14, 22:22
چرا هیشکی سوال نپرسید ؟

من بپرسم ؟

یه بیوگرافی کوچیک از خودت میدی آقا حسام ؟

حسام شالیکاریان
متولد 1366
کارشناس مهندس تکنولوژی نرم افزار
علاقه مندی ها: کارت گرافیک، خنک کننده، موسیقی ترنس، تیونینگ اتومبیل، سیستم صوتی اتومبیل

dr.zhivago
2012/04/14, 22:30
کجا به دنیا اومدی ؟؟
بابلسر ؟
الان چیکار می کنی ؟
درس میخونی یا کار می کنی ؟

Castiel
2012/04/14, 22:34
کجا به دنیا اومدی ؟؟
بابلسر ؟
الان چیکار می کنی ؟
درس میخونی یا کار می کنی ؟

بابلسر به دنیا اومدم و همچنان با تمام وجود یک وجب خاک بابلسر را با هیچ نقطه جهان عوض نمی کنم!
الان مشغول تایپ جواب شما هستم!
درس که تعطیل شده ولی کمی زبان انگلیسی مطالعه می کنم تا دچار فراموشی نشوم، کار هم می کنم و خدارو شکر راضی هستم.

Yaser_Aramesh
2012/04/14, 22:35
به به ! مدیر فروم رو صندلی داغ نشسته !

برترین کمپانی در سخت افزار ؟

برترین کمپانی در نرم افزار ؟

برترین کمپانی در it ؟

کدوم کشور رو خیلی دوس داری ؟

خنده دارترین جکی که شنیدی ؟؟

Beni7192
2012/04/14, 22:42
حسام جان اول اسم تاپیک رو عوض کن بعد ما سوال میپرسیم:-?

Castiel
2012/04/14, 22:50
به به ! مدیر فروم رو صندلی داغ نشسته !

برترین کمپانی در سخت افزار ؟

برترین کمپانی در نرم افزار ؟

برترین کمپانی در it ؟

کدوم کشور رو خیلی دوس داری ؟

خنده دارترین جکی که شنیدی ؟؟

برترین کمپانی سخت افزاری از نظر من اینتل که همیشه به فکر آینده هست و حتی برای سه الی چهار آینده خودش هم برنامه منظمی داره.
در کمپانی های نرم افزاری مایکروسافت که بدون ویندوز و آفیس باید با کامپیوتر خداحافظی کرد.
برترین کمپانی در it به نظرم سامسونگ خیلی میتونست بهتر کار کنه ولی به خاطر پیشرفت و ارائه تکنولوژیهای جدید در سال 2011، کمپانی ال جی را انتخاب می کنم.
به کشور هلند علاقه زیادی دارم، چون همیشه شاد و سرحال هستند.
جک زیاد شنیدم ولی نمیتونم انتخاب کنم کدوم خنده دار تره!

حسام جان اول اسم تاپیک رو عوض کن بعد ما سوال میپرسیم:-?

بهنام جان عنوان تاپیک ویرایش شد. من در خدمت هستم.

saeid6574598
2012/04/15, 00:02
سلام حسام جان ! ای باهوش ؛ ای زرنگ ؛ ای سخت کوش ؛ ای بادیبیلدینگ ؛ ای مدیر ؛ نظرت رو در مورد این افراد بگو ( اینو از همه پرسیدم ) :

1 - آقای پناهی ؟
2 - arsn
3 - Aren
4 - ya30n
5 - n8-yaser
6 - hit@man
7 - Ali Fatehi
8 - Beni7192
9 - بابک ولی زاده
10 - سروش فلاحتی
11 - فرجام
rajah - 12
13- saeid6574598 . / با تشکر

rajah
2012/04/15, 00:05
حسام جان دنیا رو چه رنگی می بینی؟؟
تو یه جمله زندگی رو معنا کن؟؟
چه کاری توی دنیا از همه برات سخت تره؟؟
لذت خواب رو چه موقع بیشتر دوست داری؟؟
برای رسیدن به کمال چند قدم برداشتی؟؟تا کجا باید بری؟؟

Castiel
2012/04/15, 00:18
سلام حسام جان ! ای باهوش ؛ ای زرنگ ؛ ای سخت کوش ؛ ای بادیبیلدینگ ؛ ای مدیر ؛ نظرت رو در مورد این افراد بگو ( اینو از همه پرسیدم ) :

1 - آقای پناهی ؟
2 - arsn
3 - Aren
4 - ya30n
5 - n8-yaser
6 - hit@man
7 - Ali Fatehi
8 - Beni7192
9 - بابک ولی زاده
10 - سروش فلاحتی
11 - فرجام
12 - saeid6574598 . / با تشکر

1 - آقای پناهی ؟ سخت کوش، مهربان، پولدار!
2 - arsn زود از کوره در میره!
3 - Aren خوشتیپ کم پیدا
4 - ya30n دوست داشتنی و باهوش
5 - n8-yaser بدون نوکیا زندگی برایش سخت است، و به زودی قصد ازدواج دارد!
6 - hit@man انجمن گیم از زحمات جواد عزیز هست، دستش درد نکند
7 - Ali Fatehi پسری خوب و با علم و دانش
8 - Beni7192 ونه دور بگردم!
9 - بابک ولی زاده نمیدونم دوستیم یا دشمن، کلا به خون هم تشنه هستیم!
10 - سروش فلاحتی پسر خوبیه ولی سرش خیلی شلوغه
11 - فرجام استاد نابودی سالید دیسک
12 - saeid6574598 در صوت و تصویر بی نظیره، سبک نگارش سعید جان را می پسندم

Castiel
2012/04/15, 00:25
حسام جان دنیا رو چه رنگی می بینی؟؟
تو یه جمله زندگی رو معنا کن؟؟
چه کاری توی دنیا از همه برات سخت تره؟؟
لذت خواب رو چه موقع بیشتر دوست داری؟؟
برای رسیدن به کمال چند قدم برداشتی؟؟تا کجا باید بری؟؟

حسام جان دنیا رو چه رنگی می بینی؟؟ دنیا فعلا تیره و تاره، حداکثر میدان دید 5 سانتی متر!
تو یه جمله زندگی رو معنا کن؟؟ زندگی یعنی محدودیت، یعنی جنگ نابرابر انسان با خودش
چه کاری توی دنیا از همه برات سخت تره؟؟ خوابیدن! اصلا دوست ندارم بخوابم
لذت خواب رو چه موقع بیشتر دوست داری؟؟ رجوع شود به بالا! ولی سعید جان همه ما الان خواب هستیم
برای رسیدن به کمال چند قدم برداشتی؟؟تا کجا باید بری؟؟ برای رسیدن به کمال باید خیلی چیزها را از یاد ببری، خیلی موانع را رد کنی، تا مرز نابودی بری و صد بار از 0 شروع کنی، من فکر می کنم تا الان سه قدم برداشتم و هنوز خیلی به کمال مونده

Castiel
2012/04/15, 12:04
دوستان خجالت می کشید سوال بپرسید یا می ترسید نوبت شما هم بشه؟

Ali Fatehi
2012/04/15, 12:16
چه آینده ای برای خود می بینی ؟

و فرض کن از همه نظر منابع مالی ، خانوادگی و کل همه چیز رو به راه باشه چه کار می کنی ؟ هدفت چیه ؟

Castiel
2012/04/15, 12:40
چه آینده ای برای خود می بینی ؟

و فرض کن از همه نظر منابع مالی ، خانوادگی و کل همه چیز رو به راه باشه چه کار می کنی ؟ هدفت چیه ؟

آینده نگری خیلی سخته علی جان، همیشه اونطور که فکر میکنی پیش نمیره ولی از لحاظ شغلی احساس می کنم به چیزی که دوست داشتم رسیدم ولی باز هم کافی نیست و هنوز میتونم به بیش از این دست پیدا کنم. با این حال آینده برای آینده خودم برنامه های زیادی دارم که باید منتظر حوادث باشم تا به کجا کشیده خواهم شد!
اگر از همه نظر شرایط خوبی داشته باشم، دوست دارم اول از همه لابراتور سخت افزار را بین المللی کنم. دوم راه اندازی فروشگاه سخت افزار هست. همش که شد سخت افزار!
متاسفانه یا خوشبختانه اهدافم جمعی هست نه فردی.

Arsn
2012/04/15, 12:51
به غیر از وبسایت سخت افزار و تحریریه سخت افزار و گیر دادن به من ، شغل دیگری داری ؟

Castiel
2012/04/15, 13:12
به غیر از وبسایت سخت افزار و تحریریه سخت افزار و گیر دادن به من ، شغل دیگری داری ؟

خیر علیرضای عزیز!

farjam1990
2012/04/15, 13:15
اینجا فعلا" رزرو تا مهمونای لرمون بیان و برن :دی بعدش میام با تمرکز سوال میپرسم :دی

system32
2012/04/15, 13:53
با سلام
سوالی که هنوز جوابی برای اون پیدا نکردید چی هست ؟ (در صورت امکان بنویسید)
چرا مطابق قانون اسلام ارثیه به دختر یک واحد می رسد و به پسر دو واحد ؟؟؟؟
با تشکر - سیستم 32

Castiel
2012/04/15, 14:01
با سلام
سوالی که هنوز جوابی برای اون پیدا نکردید چی هست ؟ (در صورت امکان بنویسید)
چرا مطابق قانون اسلام ارثیه به دختر یک واحد می رسد و به پسر دو واحد ؟؟؟؟
با تشکر - سیستم 32

سلام
سوالی که هنوز جوابی برای اون پیدا نکردید چی هست ؟ (در صورت امکان بنویسید) چرا انسان ها تا اینقدر در حق هم ظلم می کنند؟
چرا مطابق قانون اسلام ارثیه به دختر یک واحد می رسد و به پسر دو واحد ؟؟؟؟ راستش علاقه ای به این مسائل ندارم ولی همان یک واحد هم برای دخترها زیاد است.

ya30n
2012/04/15, 14:26
خوبی ؟ اوضاع احوالت خوبه ؟

Castiel
2012/04/15, 14:28
خوبی ؟ اوضاع احوالت خوبه ؟

قربانت یاسین جان
خدا را شکر نفس باد صبا میاد و من هم نفسی می کشم

Reza Y
2012/04/15, 14:36
1.بازی مورد علاقه؟
2.فیلم مورد علاقه؟(یا سریال)
3.شخصیت های معروف مورد علاقه؟(خواننده بازیگر...) البته به غیر از تیستو :دی
4.چرا بعضی مواقع بد اخلاق میشید؟(خودش میدونه درباره چی صحبت میکنم!!)

Castiel
2012/04/15, 14:54
1.بازی مورد علاقه؟
2.فیلم مورد علاقه؟(یا سریال)
3.شخصیت های معروف مورد علاقه؟(خواننده بازیگر...) البته به غیر از تیستو :دی
4.چرا بعضی مواقع بد اخلاق میشید؟(خودش میدونه درباره چی صحبت میکنم!!)

بازی مورد علاقه؟ مافیا 2
2.فیلم مورد علاقه؟(یا سریال) سریال ماوراطبیعه، فیلم ایرانی زیاد هست مثل کنعان، آقا یوسف، آقای هفت رنگ ولی به نظرم تردید یک شاهکار بود از واروژ کریم مسیحی، فیلمهای خارجی هم Fast Five
3.شخصیت های معروف مورد علاقه؟(خواننده بازیگر...) البته به غیر از تیستو :دی Ken Block، Robert Pires، Iker Casillas و خدا رحمتش کنه آیرتون سنا و همچنین زنده یاد ناصر حجازی که خیلی خوبه همه مثل ایشون صادق باشیم
4.چرا بعضی مواقع بد اخلاق میشید؟(خودش میدونه درباره چی صحبت میکنم!!) این حساسیت ها باید باشه وگرنه به لطف دوستان خیلی راحت فروم مسدود میشه و همچنین نشریه و وبسایت، البته همیشه با تذکر مسائل را حل میکنم

VSH-Katana
2012/04/15, 20:57
1. تعریفت از خدا چیه؟
2. به نظرت تو یه جامعه چرا ارزش انسانیت نادیده گرفنه میشه
3. چن سالته؟
4. چطور شد به pc علاقه مند شدی؟
5. حاضری من رو مدیر(یا همکار) یه بخش از فروم بکنی؟ اگه آره کدوم بخش(مهم مدیر کردن من نیست یه چیز دیگه میخوام بدونم پس رک جواب بده!
6. به اورکلاک بیشتر علاقه داری یابرنامه نویسی؟
7. سخت افزار رو از نگاه یه خریدار و یه دست اندرکار تعریف کن!
8. اگه به گذشته برگردی همین رشته تحسیلی رو انتخاب میکنی؟
9. فرزند چندم خانواده ای؟
10. بارز ترین مشخصه ات چیه؟که اطرافیانت بیشر در موردت میگن
11. آخرین بار کی خندیدی و کی گریه کردی ؟
12. بازیکن لیگ ایتالیا رو دیدی که مرد؟ اگه آره چه حسی داشتی وقتی داشتی میدیدی؟
13. رئال یا بارسلون؟
14. پرسپلیس یا استقلال؟
15. تیم محبوب ایرانییا تیم محبوب خارجی؟
16. مگس به زبان محلی
17. پشه به زبان محلی
18. زبوربه زبان محلی
19. کدوم شهرهای ایران رو رفتی؟
20. به غیر از شهر خودتون وکدوم شهر ایران واقع در کدام استان رو دوست داری؟
خب دیگه واسه اینکه زیاد داغ نشه و با فن استوک هم جواب بده بسه فعلا!

Castiel
2012/04/15, 22:39
1. تعریفت از خدا چیه؟
2. به نظرت تو یه جامعه چرا ارزش انسانیت نادیده گرفنه میشه
3. چن سالته؟
4. چطور شد به pc علاقه مند شدی؟
5. حاضری من رو مدیر(یا همکار) یه بخش از فروم بکنی؟ اگه آره کدوم بخش(مهم مدیر کردن من نیست یه چیز دیگه میخوام بدونم پس رک جواب بده!
6. به اورکلاک بیشتر علاقه داری یابرنامه نویسی؟
7. سخت افزار رو از نگاه یه خریدار و یه دست اندرکار تعریف کن!
8. اگه به گذشته برگردی همین رشته تحسیلی رو انتخاب میکنی؟
9. فرزند چندم خانواده ای؟
11. آخرین بار کی خندیدی و کی گریه کردی ؟
12. بازیکن لیگ ایتالیا رو دیدی که مرد؟ اگه آره چه حسی داشتی وقتی داشتی میدیدی؟
13. رئال یا بارسلون؟
14. پرسپلیس یا استقلال؟
15. تیم محبوب ایرانییا تیم محبوب خارجی؟
16. مگس به زبان محلی
17. پشه به زبان محلی
18. زبوربه زبان محلی
19. کدوم شهرهای ایران رو رفتی؟
20. به غیر از شهر خودتون وکدوم شهر ایران واقع در کدام استان رو دوست داری؟
خب دیگه واسه اینکه زیاد داغ نشه و با فن استوک هم جواب بده بسه فعلا!

تعریفت از خدا چیه؟ بعضی مواقع خیلی انسان ها را نادیده می گیره، ولی دوستش دارم!
2. به نظرت تو یه جامعه چرا ارزش انسانیت نادیده گرفنه میشه چون برای انسانیت ارزشی وجود نداره و کسی برای انسانیت اهمیت قائل نیست
3. چن سالته؟ یک ماه دیگه میشم 25
4. چطور شد به pc علاقه مند شدی؟ یک روز صبح از خواب بیدار شدم دیدم جای خالی روی میزم هستم،‌گفتم با یک پی سی پر بشه بهتره!
5. حاضری من رو مدیر(یا همکار) یه بخش از فروم بکنی؟ اگه آره کدوم بخش(مهم مدیر کردن من نیست یه چیز دیگه میخوام بدونم پس رک جواب بده! دوست دارم مدیر بخش نرم افزار باشی،‌چون به نظرم فعال ترین کاربر این یک ماه درفروم بودی
6. به اورکلاک بیشتر علاقه داری یابرنامه نویسی؟ اورکلاک، برنامه نویسی یک کار بدون تنوع هست که آخرش هم دیوانه خواهی شد، بری توی زندگی برنامه نویس ها متوجه میشی!
7. سخت افزار رو از نگاه یه خریدار و یه دست اندرکار تعریف کن! بهترین نشریه آی تی و سخت افزاری کشور،‌در مورد وب و فروم چیزی نمی گم ریا نشه!
8. اگه به گذشته برگردی همین رشته تحسیلی رو انتخاب میکنی؟ اگه به گذشته برگردم اصلا تحصیل را ادامه نمیدم
9. فرزند چندم خانواده ای؟ دوم و آخر
11. آخرین بار کی خندیدی و کی گریه کردی ؟ خنده امروز بود و گریه هم دو روز قبل!
12. بازیکن لیگ ایتالیا رو دیدی که مرد؟ اگه آره چه حسی داشتی وقتی داشتی میدیدی؟ بله دیدم، واقعا ناراحت شدم و البته خوشحالم حداقل حال موامبا خوب شده و برگشته پیش خونوادش، ولی به هیچ وجه به اندازه مرگ آیرتون سنا راننده فرمول وان ناراحت نشدم، یک مقدار در موردش تحقیق کنید، یک انسان بی نظیر بود.
13. رئال یا بارسلون؟ رئال :)>-
14. پرسپلیس یا استقلال؟ پرسپولیس داخل پرانتز هیچی!
15. تیم محبوب ایرانییا تیم محبوب خارجی؟ ایران مگه فوتبال داره؟؟؟!! من خبر نداشتم، مرسی که یادآوری کردی
خارجی ها آرسنال فصل 2003 تا 2006
16. مگس به زبان محلی مقز
17. پشه به زبان محلی لل
18. زبوربه زبان محلی این چی هست اصلا؟؟!!
19. کدوم شهرهای ایران رو رفتی؟ اصفهان، کرمان، رفسنجان، یزد، تهران، کرج، قم، ساوه، مشهد، بجنورد، سمنان، گرمسار و شاید شهرهای دیگه هم رفتم ولی یادم نیست.
20. به غیر از شهر خودتون وکدوم شهر ایران واقع در کدام استان رو دوست داری؟ برای تفریح فقط اصفهان و برای زندگی تهران
خب دیگه واسه اینکه زیاد داغ نشه و با فن استوک هم جواب بده بسه فعلا! واقعا سوالات عالی بود سید وحید عزیز، گرم شده، برم یک آب خنک بنوشم!

VSH-Katana
2012/04/15, 23:13
(زنبور)منظورم بود
اون یکی سوال هم منظورم اینه که رئال رو بیشتر دوست داری یا پرسپلیس؟(چون نمیدونستم کدومن تیما رو دوست داری اونجوری:تیم محبوب ایرانییا تیم محبوب خارجی:نوشتم
سوال 10 رو جواب ندادی
7,8 دور سوال مونده میخوام چنان داغش کنم که@@@@@1!!!

system32
2012/04/15, 23:35
16. مگس به زبان محلی مقز

کور ماز ؟؟؟؟؟

Castiel
2012/04/15, 23:49
کور ماز ؟؟؟؟؟

این چی هست حالا؟؟

(زنبور)منظورم بود
اون یکی سوال هم منظورم اینه که رئال رو بیشتر دوست داری یا پرسپلیس؟(چون نمیدونستم کدومن تیما رو دوست داری اونجوری:تیم محبوب ایرانییا تیم محبوب خارجی:نوشتم
سوال 10 رو جواب ندادی
7,8 دور سوال مونده میخوام چنان داغش کنم که@@@@@1!!!

رئال بیشتر ترجیح میدم
در مورد سوال 10 که خودت بگو چه مشخصاتی در من دیدی؟
راستی زنبود هم میشه کنگلی

system32
2012/04/16, 00:19
با سلام
نظرت رو درباره فرود اضطراری هواپیمای اماراتی (دیروز) در فرودگاه امام خمینی و انتقال بیمار سکته قلبی آمریکایی به بیمارستان در تهران رو بنویس .
------------------------
اگر مسئول بودی و مطمئن بودی که این شخص علیه ایران اقداماتی در قبل کرده این کار رو می کردی ؟

با تشکر - سیستم 32

Castiel
2012/04/16, 01:08
با سلام
نظرت رو درباره فرود اضطراری هواپیمای اماراتی (دیروز) در فرودگاه امام خمینی و انتقال بیمار سکته قلبی آمریکایی به بیمارستان در تهران رو بنویس .
------------------------
اگر مسئول بودی و مطمئن بودی که این شخص علیه ایران اقداماتی در قبل کرده این کار رو می کردی ؟

با تشکر - سیستم 32

------------------------

ببخشید یه سوال از شما دارم، به جز ایرانی جماعت همه جاسوس و خرابکار و تروریست هستند؟؟
امریکایی و غیر امریکایی نداره دوست عزیز،‌همه انسان هستیم، همه آفریده خدا هستیم، شما بین خدا هم فرق میزارید؟؟ مثلا میگید خدای امریکایی ها و خدای ایرانی ها؟؟!

system32
2012/04/16, 01:15
ببخشید یه سوال از شما دارم، به جز ایرانی جماعت همه جاسوس و خرابکار و تروریست هستند؟؟
امریکایی و غیر امریکایی نداره دوست عزیز،‌همه انسان هستیم، همه آفریده خدا هستیم، شما بین خدا هم فرق میزارید؟؟ مثلا میگید خدای امریکایی ها و خدای ایرانی ها؟؟!

با سلام
دوست عزیز
صندلیت داغ نشه !
سوءتفاهم هم نشه .
بنده بیشتر از 100 درصد با گفته شما موافقم .
سوگندنامه پزشکی یادآوری می کنه که هیچ گونه تفاوتی بین بیماران وجود نداره و بایستی پزشک به بیمارش حتی اگر قاتل باشه رسیدگی کنه و اونو از مرگ نجات بده . تازه وظیفه کس دیگه ای هست که به تخلفات دیگران رسیدگی کنه که اون مرجع با صلاحیت دادگاه هست نه شخص دیگه ای .
...
خونسرد باشی صندلی ات داغ نمیشه .
به امید موفقیت

Castiel
2012/04/16, 01:18
با سلام
دوست عزیز
صندلیت داغ نشه !
سوءتفاهم هم نشه .
بنده بیشتر از 100 درصد با گفته شما موافقم .
سوگندنامه پزشکی یادآوری می کنه که هیچ گونه تفاوتی بین بیماران وجود نداره و بایستی پزشک به بیمارش حتی اگر قاتل باشه رسیدگی کنه و اونو از مرگ نجات بده . تازه وظیفه کس دیگه ای هست که به تخلفات دیگران رسیدگی کنه که اون مرجع با صلاحیت دادگاه هست نه شخص دیگه ای .
...
خونسرد باشی صندلی ات داغ نمیشه .
به امید موفقیت

خدا را شکر، یه لحظه به جای صندلی خودم داغ شدم!

VSH-Katana
2012/04/16, 13:18
1.کدوم حیوون رو دوست داری و از چه حیوانی بدت میاد؟
2.اسمتو دوست داری؟
3.چه اسلحه ای رو دوست داری؟
4.اهل سیاست هستی ؟
5.اجتماعی هستی یا تنهایی رو بیشتر دوست داری؟
6.بزرگترین اشتباه سخت افزاری ای که انجم دادی (منظورم اشتباهی که در مورد pc انجام دادی)
7.قد؟وزن؟سایز پا؟شماره شناسنامه؟رمز عابر بانک؟...دیگه خیلی پررو شدم شما تا همون سایز پا بگو@!
8. ماشین داری؟چه مدلی؟
9.سیستم صوتی ماشین رو شرح بده(اگه داری چه بهتر اگه نداری اونی که قراره رو ماشینت سوار شه)
10.محسن چاوشی گوش میدی؟
11.نظرت در مورد سبک راک و آلترناتیو راک؟
12. بازیگران مورد علاقه داخلی و خارجی؟(مرد و زن)
13. بهترین بازیگران داخلی و خارجی از نظر فن بازیگری؟ (مرد وزن)
پایان سری 2

Arsn
2012/04/16, 14:15
حسام عزیز ، فعلا سوالات عمومی را ازت میپرسم و نیمه بعدی سوال هام که تخصصی و علمی هست را بعدا !
میتونی به هر سوالی که دوست داشتی جواب بدی ! سعی کن به همش پاسخ بدی !
انتظار جواب کامل به سوالاتی که به صورت بله و خیر است را ندارم ! ولی باقی را کامل جواب بده!
امیدوارم بعد از جواب دادن به سوالات آتش نگیری!
پست من را هم ویرایش نکن !

شما آدم لجبازی هستید؟؟؟؟
تنها ضرب المثلی که با تمام وجود بهش رسیدی چی بود؟
اگر موقع غذا خوردن موبايل شما زنگ بخوره جواب ميدين؟
با پدرت راحت تری یا مادرت؟؟؟
کلا بیشتر آفتاب رو ترجیح میدی یا بارون ؟؟
بیشتر دوست دارید تقلب برسونید یا بگیرید؟
با خواستگاري دختر از پسر موافقيد؟
از چت كردن با کی بيشتر لذت ميبرين؟!!
چه طور میشه یه نفر رو که خیلی دوست داری فراموش کنی؟؟؟؟
کدام شهر را برای زندگی می پسندید؟
یه سوال مهم: آیا شما هنوزم مثل بچگی هاتون شاد هستید و از ته دل می خندید؟
آیا شما موافق حضور بانوان در استادیوم های فوتبال در ايران هستید ؟
بچه مدرسه ای که بودی سرویس داشتی یا نه؟
دخترا راحت تر دروغ می گن یا پسرا؟؟؟
سلام آيا فكر مي‌كنيد در اسلام بين زن و مرد تبعيضي حاكم است ؟
به نظر شما قشنگترین زبان دنیا کدومه؟
اگه کسی ازت سنت رو بپرسه راستش رومیگی؟
مسخره ترین کاری که یک پسر ممکنه انجام بده چیه؟
کدوم حس بدتره و دوست نداری تجربش کنی ؟
خرید جنس گران و مارکدار خوبه ؟
به نطر شما جنگ میشه؟(ایران با .....)
آیا موافق کار کردن خانمها در خارج از خانه هستید؟
به نظرت هر چیزی ارزش یک بار امتحان کردن رو داره؟
با خالکوبی روی بدن موافقید یا مخالف ؟!
به نظر شما ، مردم ایران مردم شجاعی هستند ؟
بهترین سریال خارجی که تا به حال دیده اید کدومه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حاضری واسه یه بار تجربه هم که شده مو هاتو از ته بزنی؟
مزخرف ترین سوال فامیلی تو دوران زندگی کدومه ؟؟
اصلی ترین دلیل اینکه جدیدا گربه ها از ما نمیترسن چیست؟
نظرت در مورد برف چیه؟
معمولا اتاقت در كدوم وضعيته؟(مرتب - نامرتب)
چنــد خط مـــوبايل داريد؟؟؟
کدام دوران تحصیلی برات باحال تر بود یا هست؟
بدترین ویژگی یه دختر چی می تونه باشه؟
الان دوست دختر/پسر داشته باشی با کلاس تره یا نداشته باشی؟؟
چند تا دوست دختر / نامزد /... دارید یا داشتید ؟
اگه دوست دختر/ پسر قبلی تون برای از دست دادن شما گریه کنه و شما عاشق دیگری باشید..چیکار میکنید؟
به بهشت و جهنم اعتقاد داری؟
خروپف میکنی در حین خواب؟
آیا حاضرید یک میلیون دلار بگیرید و از این به بعد از اینترنت استفاده نکنید؟
دختر مو بلوند یا دختر مو مشکی ؟
اونی که دوسش داری , دوست داره؟
کسی هست که همین الان کلی ازت دور باشه و دلت بخواد محکم بغلش کنی؟
چپ دستي يا راست دست؟؟
چه ورزشی رو دوست داری؟
دونستن گذشته كسي كه دوسش دارين چقدر براتون مهمه؟
با کدوم بیشتر میری تو حس ؟(شعر-فیلم-موسیقی)
تقریبا چند درصد از آدم هایی که اطرافتون می بینید به نظرتون آدم های منطقی میان ؟
بیشترین سوالی که در طول روز از خودت می پرسی چیه؟
همین الان مودِت چیه؟
آدم مودی هستی ؟
چقدر در طول روز " چای " میخورید ؟؟
وقتی یه هدیه از عشقت میگیری ، اولین چیزی که به ذهنت میرسه...؟
دخترا نمک نشناس ترن یا پسرا؟
زندگی در ایران ...... است
به نظر شما منفورترین چهره ی سینمای ایران چه کسی است؟
کدام یک از مناسبت ها را بیشتر دوست دارید؟
صبح ها چه جوری بیدار می شین از خواب؟
تا حالا دلت در حد مرگ شکسته ؟؟؟!!!!
سیگار – قلیون میکشید؟
بهترین شهر ایران ؟
کدام قسمت مرغ رو دوست داری؟
کدوم حس برات دردناکتره؟
با کلاس ترین و باحالترین و بهترین رشته کدومه؟
پسر بچه ها شیرین ترن یا دختر بچه ها ؟!
صدای کدوم ساز رو بیشتر دوس دارید؟
کــــــــــــــدوم آدامس ؟؟ :D
تانژانت رو چه شکلی می نویسید ؟
بیشتر جلوی کدوم حس خودتو نمیتونی بگیری؟ (
بچه بودی دوست داشتی چیکاره بشی !؟
چه حیوانی تا به حالا داشتین؟؟؟؟
صدای کدوم ساز رو بیشتر دوست دارین؟
پایه ی چی هستی؟؟؟
همين الان شديدآ به چی نياز داری؟
کی اشکاتو پاک میکنه شبا که غصه داری؟
ناراحتي يه دوست چقدر واست مهمه؟
شبا ساعت چند میخوابی ؟!
خودتو تعریف کن...صادقانه !
مهمترین چیز در رابطه ی بین زن و مرد چیست؟
چقدر من را میشناسی ؟ (علیرضا)
با صمیمی ترین دوستت تو کدوم مقطع از زندگیت آشنا شدی؟
دوست داری شب کی پیشت بخوابه ؟
قبل ازآنكه بميرم دوست دارم..............................
شما از چه اینترنتی استفاده میکنین؟
مو کوتاه باکلاس تره یا مو بلند ؟
به طور کلی به اعصابت چه نمره ای میدی ؟
چه تیپ آدمی رو دوست داری؟
در طول دوران دبیرستان کدوم درس از همه مزخرف تر بود و هست؟
تو گوشی هر کسی یه سری اس ام اس هست که عمرا دلت بیاد پاکشون کنی....شمام دارین از این اس ام اسا؟
دوس داری قبل از ازدواج با همسرت یه مدت باهاش دوست باشی یا نه ؟
از عملکرد من راضی هستی ؟(علیرضا)
از اسم خودت خوشت میاد؟
پسرا برای ایجاد رابطه با یک دختر بیشتر به کدام گزینه توجه می کنند؟؟
علم بهتر است یا 3000,000,000,000 تومان ؟
تو زندگی اهل انتقام گرفتن هستی؟
آیا کسی و که دوستش داری بهش می گی که دوسش داری یا نه ؟
به نظرت این حرف درسته که مرد نباید گریه کنه؟
حذف کنکور ؟
وقتی دختر و پسر میرن بیرون وظیفه کیه که حساب کنه ؟
در کل؛چند درصد از زندگی الآن تون راضی هستید؟
سکوت شما علامت رضایت شماست ؟
آیا شب، وقت خوابیدن در ِ اتاق خود را می بندید ؟
بزرگترين عيب بشريت چيست ؟(فقط بزرگترينو انتخاب كنين
جنسیتی که الان داری رو دوست داری؟
از چه مدل آدمایی بیشتر بیزارید؟
چقدر تو زندگیت خودت نیستی، الکی میخندی، خلاصه هر رفتار مصنوعی؟
اگه رو به روت يه دختر/پسر بخوره زمين چيكار مي‌كني؟
خزترین کار تو دانشگاه چیه؟
عید رو واسه چیش دوس دارین؟
با کدوم خاطرات بیشتری دارید؟
اگر علاوه بر رشته ی تحصیلی خود امکان تحصیل در یک رشته ی دیگر را هم داشتید کدام را انتخاب می کردید؟
کدوم بازی رو ترجیح می دید بازی کنید؟
به نظر شما در مورد آقایون چی از همه بد تره؟
مطالعه کدوم رو ترجیح میدی؟(کتاب - مجله)
دخترا حسودترن یا پسرا؟؟؟؟
با پول قرض گرفتن موافقی یا مخالف؟
با آزاد شدن روابط دختر و پسر در ایران؟
به نظر شما دخترا هوش بیشتری دارند یا پسرا؟؟؟؟
چرا مردان خود را موجودی برتر می دانند؟
ار یک دوستی چی می خوای؟ (دوست مذکر)
ار یک دوستی چی می خوای؟ (دوست مونث)
دلیل اصلی خیانت رو چی میبنید؟
چه چیز باعث جذابیت یک فرد میشه؟؟
تا بحال نمره كم گرفتي كه تو خونه نگي؟
تا حالا عاشق شدی ؟
ارزش کاری که انجام میشه به چیه ؟ (نتیجه – نفس عمل)
شروع دوستی ای که از طریق اینترنت باشه و به ازدواج ختم بشه ، آیا اون ازدواج میتونه موفق باشه ؟
نه ماه بارداری زایمان سخت ترِه یا دو سال خدمت سربازی و بدبختیاش ؟
به نظر شما اصلی ترین عامل انتقال ویروس چیه ؟
به نظر شما سربازی باید حذف بشه ؟!
تو مدرسه از کلاس اخراج شدین؟
پســرا بيشتر دوس دارن چی داشته باشن؟؟؟
خاطره اَنگيزترين ترانه ي تاريخِ موسيقيِ ايران كدام است؟
اگر قرار بود یک هنرمند برجسته بشی کدومو انتخاب می کردی؟
تا حالا به کسی خیانت کردی؟
نظر شما در رابطه با صیغه و چند همسری برای مردان چیست ؟
عشق بهتر است یا ثروت؟
بینِ لذت و قدرت کدومو انتخاب می کنی؟
کدوم صبحانه بیشتر میچسبه ؟
کدوم نهار بیشتر میچسبه ؟
کدوم شام بیشتر میچسبه ؟
اگه دخترا نمی تونستن آرایش کنن اونوقت پسرا خوشگل تر بودن یا دخترا ؟!
کدوم مرد غیر قابله تحمله؟؟(از دید یک زن بگو)
نزدیک ترین معنای "استاد خسته نباشید" ؟
مجردی خوبه یا متاهلی ؟
آبی یا قرمز؟
متولد چه فصلی هستید؟
آیا تقلب در امتحان را حق دانشجو و دانش آموز میدانید؟ :D
تو زندگیتون کسی هست که از هر نظر بهش اطمینان داشته باشین ؟؟ 100% بهش اعتماد داشته باشین ؟؟
بدترین خصوصیت اخلاقیتون چیه ؟؟؟
بهترین خصوصیت اخلاقیتون چیه ؟؟؟
الان دقیقا چه حسی داری؟؟
خدایی اگر یکی دلتون رو بشکنه می تونید ببخشیدش؟؟؟؟؟
دوست داری بوی ادکلنتو خودت بپسندی یا دیگران؟
به نظر شما دخترا حسودترن یا پسرا بدون اینکه روی جنسیت خودت حساس باشی جواب بده؟
اگه تو کلاس خسته بشی چیکار میکنی؟
Question : 2 + 2 x 2 = ?
آيا حاضريد روز اول مهر را دوباره تجربه كنيد؟
بهترین اتفاق ممکن تو دوران مدرسه چی بود؟
راستشو بگو خجالت نکش نماز می خونی ؟
به کدوم یکی از وسایلت خیلی وابسته هستی و دوستش داری؟؟؟؟
آیا شما در حال حاضر دلتون واسه شخص خاصی تنگ هست یا نه؟
از خوراکی های بهاری کدام یک را بیشتر دوست دارید؟
اگه مرگ مغزی بشی حاضری اعضای بدنت رو اهدا کنی؟
بیشتر به قیافه دوست پسرت اهمیت میدی یا اخلاقش ؟؟؟
بیشتر به قیافه دوست دخترت اهمیت میدی یا اخلاقش ؟؟؟
چه چیزی رو دوست داری بیشتر از همه داشته باشی؟؟؟؟؟؟؟
اگه بخواین برین خارج از کشور هدفتون چیه؟
اگر یه روز به شما بگن مکه برنده شدی پولشو میگیری یا میری کدوم و انتخاب میکنی ؟
آیا در کل خود را انسان رک گویی میدانیـــد؟
از كارتون هاي قديمي كدوما رو بيشتر دوس داشتين؟؟
چه حسی نسبت به عرب ها داری؟؟؟
چه حسی نسبت به آمریکایی ها داری؟؟؟
چه حسی نسبت به اسرائیلی ها داری؟؟؟
نسبت به ایرانی بودن خود چه احساسی دارید؟
چه چیز تورو سریعتر به خاطراتی از گذشته می بره؟
بارون زیاد خسته ات میکنه؟
الان بزرگترین درخواستت از خدا چیه ؟؟؟
به حلال و حرام اعتقاد داری؟
آدم درون گرایی هستی یا برون گرا؟؟
بیشتر با پدرتون درد و دل میکردین یا مادرتون؟
تا حالا شده که حوصله هیچ کیو نداشته باشی؟
ترجیح می دهی پنجره های خونت رو به کدوم یک از منظره ها باشه؟
مزخرف ترين روز هفته كيه؟؟
فالوده يا بستني ؟
صداي كدوم خواننده خاطره ساز بوده براتون؟
واقعا این بود آرمان های امام راحل؟

VSH-Katana
2012/04/16, 14:39
خودمونیم علیرضا نود درصد سوالاتت تفاوت دختر و پسر و رابطه شون بود مرگ من عاشقی؟
نظر. تو چیه حسام جان؟

Yaser_Aramesh
2012/04/16, 14:44
با این سوالاتی که علیرضا پرسید باید بگم دو حالت به وجود میاد !

1 : حسام حسابی داغ میکنه و اعتراف میکنه که داغ کرده !

2: حسام حسابی داغ میکنه و میگه داغ نکردم !

من بودم الان سوخته بودم ! :))

حسام جان,موفق باشی ! :))

Arsn
2012/04/16, 16:20
نظر. تو چیه حسام جان؟

این سوال ها برای من یه جورایی حکم شناخت بیشتر را داره ، چون فقط یک بار حضوری خدمت آقا حسام رسیدم و هنوز هیچی دربارش نمیدونم ! امیدوارم همش را جواب بده !

اما صندلی داغ است دیگه باید قاعدتا داغ باشه ! البته 90 درصد که نه ! شاید 20 درصد ! نمیدونم انقدر راجع به این چیز ها حرف زده نمیشه که سوال های خیلی معمولی من به نظر عجیب میاد !

@یاسر : به دمای جوش رساندن حسام ، وظیفه ماست !

این که چیزی نیست ! یه 187 تا سوال بیشتر نیست !!!! تازه اینها سوال های عمومی است ! تخصصی هاش بعدا !

من خودم بیام روی صندلی کمتر از 5000 تا سوال بپرسید ناراحت میشم !

Castiel
2012/04/16, 17:29
1.کدوم حیوون رو دوست داری و از چه حیوانی بدت میاد؟
2.اسمتو دوست داری؟
3.چه اسلحه ای رو دوست داری؟
4.اهل سیاست هستی ؟
5.اجتماعی هستی یا تنهایی رو بیشتر دوست داری؟
6.بزرگترین اشتباه سخت افزاری ای که انجم دادی (منظورم اشتباهی که در مورد pc انجام دادی)
7.قد؟وزن؟سایز پا؟شماره شناسنامه؟رمز عابر بانک؟...دیگه خیلی پررو شدم شما تا همون سایز پا بگو@!
8. ماشین داری؟چه مدلی؟
9.سیستم صوتی ماشین رو شرح بده(اگه داری چه بهتر اگه نداری اونی که قراره رو ماشینت سوار شه)
10.محسن چاوشی گوش میدی؟
11.نظرت در مورد سبک راک و آلترناتیو راک؟
12. بازیگران مورد علاقه داخلی و خارجی؟(مرد و زن)
13. بهترین بازیگران داخلی و خارجی از نظر فن بازیگری؟ (مرد وزن)
پایان سری 2

کدوم حیوون رو دوست داری و از چه حیوانی بدت میاد؟ از سگ خوشم میاد و از ملخ متنفرم
2.اسمتو دوست داری؟ بله
3.چه اسلحه ای رو دوست داری؟ فقط Snipe باشه از هر مدلی!
4.اهل سیاست هستی ؟ نسبتا زیاد
5.اجتماعی هستی یا تنهایی رو بیشتر دوست داری؟ اجتماعی نیستم و فقط با عده خاصی برخورد صمیمی دارم وگرنه از حضور در جمع احساس خوبی ندارم
6.بزرگترین اشتباه سخت افزاری ای که انجم دادی (منظورم اشتباهی که در مورد pc انجام دادی) در مورد پی سی اشتباه مرگباری نداشتم ولی برای کسب تجربه کمی شیطنت کردم که خدارو شکر خسارت مالی و جانی در بر نداشت!
7.قد؟وزن؟سایز پا؟شماره شناسنامه؟رمز عابر بانک؟...دیگه خیلی پررو شدم شما تا همون سایز پا بگو@! قد 180، وزن 80، سایز پا 44، شماره شناسنامه 4898، رمز کدوم عابر بانک را میخواهی سید وحید جان؟
البته همه خالی هستند!
8. ماشین داری؟چه مدلی؟ بله، پراید صبا
9.سیستم صوتی ماشین رو شرح بده(اگه داری چه بهتر اگه نداری اونی که قراره رو ماشینت سوار شه) سیستم صوتی به طور کلی شامل قطعاتی مثل بلندگو، ساب ووفر،‌آمپلی فایر و دستگاه پخش میشه، البته در برخی موارد خازن هم باید استفاده بشه. سیستم صوتی هم دارم روی ماشین که شامل همه قطعاتی که گفتم میشه
10.محسن چاوشی گوش میدی؟ نه
11.نظرت در مورد سبک راک و آلترناتیو راک؟ از سبک راک خوشم میاد ولی آلترناتیو گوش ندادم تا به حال
12. بازیگران مورد علاقه داخلی و خارجی؟(مرد و زن) ایرانی: محمدرضا فروتن و ترانه علیدوستی (زوج این دو در کنعان فوق العاده بود)، خارجی هم Misha Collins
13. بهترین بازیگران داخلی و خارجی از نظر فن بازیگری؟ (مرد وزن) ایرانی ها علاوه بر دوتای بالا: بهرام رادان، مانی حقیقی، شهاب حسینی خارجی هم همان گزینه بالا

Editor In chief
2012/04/16, 18:08
علي رضا ديگه سئوال نبود بپرسي عزيز؟

حسام بايد کتاب بنويسه اينطوري!

Arsn
2012/04/16, 18:20
علي رضا ديگه سئوال نبود بپرسي عزيز؟

حسام بايد کتاب بنويسه اينطوري!

سلام ! مدیر کل باید تایپش خوب باشه ! انشالله به موقعش کتاب هم مینویسه !

میگم که تازه اولش است ! بابا 180 تا سوال که دیگه این حرف ها را نداره ! انشالله دفعه بعد (فردا- پس فردا) با یه پک کامل 300-400 سواله خدمت میرسم !

Castiel
2012/04/16, 19:14
حسام عزیز ، فعلا سوالات عمومی را ازت میپرسم و نیمه بعدی سوال هام که تخصصی و علمی هست را بعدا !
میتونی به هر سوالی که دوست داشتی جواب بدی ! سعی کن به همش پاسخ بدی !
انتظار جواب کامل به سوالاتی که به صورت بله و خیر است را ندارم ! ولی باقی را کامل جواب بده!
امیدوارم بعد از جواب دادن به سوالات آتش نگیری!
پست من را هم ویرایش نکن !

شما آدم لجبازی هستید؟؟؟؟ اول کمی فکر میکنم و بعد لج می کنم! در کل همیشه باید روی حرف خودتان بمانید، این فکر نمی کنم لجبازی باشه
تنها ضرب المثلی که با تمام وجود بهش رسیدی چی بود؟ دیوار موش داره،‌موش هم گوش داره!
اگر موقع غذا خوردن موبايل شما زنگ بخوره جواب ميدين؟ من در دو حالت اصلا جواب نمیدم: یکی غذا خوردن و یکی هم خوابیدن!
با پدرت راحت تری یا مادرت؟؟؟ کلا با همه راحتم!
کلا بیشتر آفتاب رو ترجیح میدی یا بارون ؟؟ آفتاب
بیشتر دوست دارید تقلب برسونید یا بگیرید؟ هیچ کدوم، دوست دارم مخ استادو بزنم نمره مفت بگیرم
با خواستگاري دختر از پسر موافقيد؟ شدیدا توصیه می شود که البته الان انجام میشه. فقط به پسرا مهریه هم بدن خیلی خوب میشه
از چت كردن با کی بيشتر لذت ميبرين؟!! کلا اهل چت نیستم ولی با سردبیر عزیز معمولا ماهی یکی دوبار چت می کنیم که نتایج مهمی داره
چه طور میشه یه نفر رو که خیلی دوست داری فراموش کنی؟؟؟؟ امکان نداره، امتحان کردم که دارم میگم و شاید ممکنه من اینطور باشم
کدام شهر را برای زندگی می پسندید؟ اصفهان
یه سوال مهم: آیا شما هنوزم مثل بچگی هاتون شاد هستید و از ته دل می خندید؟ بله میخندم ولی خنده الان من از گریه هم تلخ تره!
آیا شما موافق حضور بانوان در استادیوم های فوتبال در ايران هستید ؟ بله، به شرطی که یک دوره فشرده فحاشی گذرانده باشن و کارت پایان دور بگیرن که حداقل توی استادیوم کم نیارن!
بچه مدرسه ای که بودی سرویس داشتی یا نه؟ سال اول و دوم سرویس داشتم، باقی را خودم رفتم
دخترا راحت تر دروغ می گن یا پسرا؟؟؟ کلا انسان دروغ زیاد میگه و ربطی به جنسیت نداره
سلام آيا فكر مي‌كنيد در اسلام بين زن و مرد تبعيضي حاكم است ؟ بله،‌به شدت وجود داره، البته به نفع زنها/ حتی بین قومیت ها و گرایش های مختلف هم همینطوره که در ادیان دیگر هم دیده میشه
به نظر شما قشنگترین زبان دنیا کدومه؟ پارسی اصیل که در شاهنامه و کلیله و دمنه بوده
اگه کسی ازت سنت رو بپرسه راستش رومیگی؟ بله،‌سن دیگه چیزی نیست که لازم به دروغ گفتن باشه، معمولا بیشترین دروغ های جهان در دانشگاه های ایران اتفاق می افتد!
مسخره ترین کاری که یک پسر ممکنه انجام بده چیه؟ بره خواستگاری! ~o)
کدوم حس بدتره و دوست نداری تجربش کنی ؟ نرسیدن به آرزوها
خرید جنس گران و مارکدار خوبه ؟ بله، به شدت توصیه می شود، یکی می خرید و شش ماه می پوشید ولی ارزان را ده تا می خرید و همه را یکماه بیشتر نمی توانید بپوشید!
به نطر شما جنگ میشه؟(ایران با .....) خیر
آیا موافق کار کردن خانمها در خارج از خانه هستید؟ بله، باید کار کنن بفهمن مرد خونه چی میکشه
به نظرت هر چیزی ارزش یک بار امتحان کردن رو داره؟ نه، شاید اون یکبار، آخرین کارت در کره زمین باشه و بعدش به نزد خداوند بری، مثلا خودت را از بالای برج میلاد پرت کنی پایین و بگی تجربه خیلی خوبی بود، الان در راه پل صراط هستم! حسام شالیکاریان، خبرگزاری سخت افزار، مرکز جهنم!
با خالکوبی روی بدن موافقید یا مخالف ؟! علاقه مند هستم ولی خیلی گرونه، البته با قیمت های ارزون هم انجام میشه ولی از نظر بهداشتی وضعیت خیلی وحشتناکه
به نظر شما ، مردم ایران مردم شجاعی هستند ؟ برای دفاع از حق خودشون خیر ولی برای ضربه زدن به هم بله، چیزی که باید برعکسش باشه
بهترین سریال خارجی که تا به حال دیده اید کدومه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Supernatural
حاضری واسه یه بار تجربه هم که شده مو هاتو از ته بزنی؟ خیر
مزخرف ترین سوال فامیلی تو دوران زندگی کدومه ؟؟ درست تموم شد؟؟!! x-(
اصلی ترین دلیل اینکه جدیدا گربه ها از ما نمیترسن چیست؟ چون فهمیدن ما بیشتر از خودمون میترسیم و دیگه کاری به گربه ها نداریم!
نظرت در مورد برف چیه؟ دوست دارم از پشت پنجره تماشا کنم
معمولا اتاقت در كدوم وضعيته؟(مرتب - نامرتب) کلا زیاد فرصت مرتب کردن ندارم ولی تمام وسایل مورد نیازم باید در دسترس باشه که از صندلی و پی سی کمترین فاصله را بگیرم
چنــد خط مـــوبايل داريد؟؟؟ یک عدد از نوع غیر راند
کدام دوران تحصیلی برات باحال تر بود یا هست؟ دبیرستان
بدترین ویژگی یه دختر چی می تونه باشه؟ خودشیفتگی و توهم که در همه دخترها وجود داره
الان دوست دختر/پسر داشته باشی با کلاس تره یا نداشته باشی؟؟ کی هست که نداره (البته به جز خودم!) داشتنش تودهنی محکمی به استبکار جهانی است، اینگونه نقل می شود!
چند تا دوست دختر / نامزد /... دارید یا داشتید ؟ با عرض سلام و خسته نباشید خدمت علیرضای عزیز، دو عدد بودند که دیگر نیستند. مربوط به سه سال قبل بوده :)>-
اگه دوست دختر/ پسر قبلی تون برای از دست دادن شما گریه کنه و شما عاشق دیگری باشید..چیکار میکنید؟ هر دو را در کنار خواهم داشت!
به بهشت و جهنم اعتقاد داری؟ جهنم را که در حال زندگی در اون هستیم، انشالله مقصد بعدی بهشت خواهد بود، شنیدم در حال احداث تونل مستقیم به بهشت برای ایرانی ها هستند که در صف پل صراط معطل نشوند!
خروپف میکنی در حین خواب؟ تا کنون موردی مشاهده نشده
آیا حاضرید یک میلیون دلار بگیرید و از این به بعد از اینترنت استفاده نکنید؟ بله
دختر مو بلوند یا دختر مو مشکی ؟ هیچ کدام
اونی که دوسش داری , دوست داره؟ نمیدونم،‌من اشتباهی بودم جناب قاضی، من یک کارمند قدیمی اداره ثبت احوال هستم و همین!
کسی هست که همین الان کلی ازت دور باشه و دلت بخواد محکم بغلش کنی؟ شاید دور باشه شاید هم نزدیک ولی دوست دارم خدارو بغل کنم
چپ دستي يا راست دست؟؟ راست دست چپ گرا
چه ورزشی رو دوست داری؟ مهم ورزش هست ولی بیشتر به اسنوکر علاقه دارم و بعدش فوتسال
دونستن گذشته كسي كه دوسش دارين چقدر براتون مهمه؟ مهم نیست،‌چون وقتی او را در آغوش میگیری، در اصل گذشته او را در آغوش گرفتی!
با کدوم بیشتر میری تو حس ؟(شعر-فیلم-موسیقی) موسیقی
تقریبا چند درصد از آدم هایی که اطرافتون می بینید به نظرتون آدم های منطقی میان ؟ کمتر از 1 درصد
بیشترین سوالی که در طول روز از خودت می پرسی چیه؟ امروز رنک سایت چند میشه!
همین الان مودِت چیه؟ رسمی
آدم مودی هستی ؟ بله ولی همیشه رسمی هستم
چقدر در طول روز " چای " میخورید ؟؟ 6 یا 7 لیوان و فقط چای سبز
وقتی یه هدیه از عشقت میگیری ، اولین چیزی که به ذهنت میرسه...؟ یک چیزی ازت میخواد و این برای معذرت میخوام خر کردنه!
دخترا نمک نشناس ترن یا پسرا؟ هر دو گونه های بی نمکی هستند
زندگی در ایران ...... است =))
به نظر شما منفورترین چهره ی سینمای ایران چه کسی است؟ م.ش
کدام یک از مناسبت ها را بیشتر دوست دارید؟ عید نوروز
صبح ها چه جوری بیدار می شین از خواب؟ معمولا موبایلم زنگ میخوره و بیدار میشم!
تا حالا دلت در حد مرگ شکسته ؟؟؟!!!! بله
سیگار – قلیون میکشید؟ خیر
بهترین شهر ایران ؟ بابلسر
کدام قسمت مرغ رو دوست داری؟ ران
کدوم حس برات دردناکتره؟ دلسوزی چون کسی درکت نمیکنه که دلت میسوزه و فکر می کنن یه قصد شومی داری!
با کلاس ترین و باحالترین و بهترین رشته کدومه؟ پزشکی
پسر بچه ها شیرین ترن یا دختر بچه ها ؟! پسربچه ها
صدای کدوم ساز رو بیشتر دوس دارید؟ سنتور
کــــــــــــــدوم آدامس ؟؟ :D DR.Xylitol که مدتی هست کمیاب شده
تانژانت رو چه شکلی می نویسید ؟ Tangent
بیشتر جلوی کدوم حس خودتو نمیتونی بگیری؟ ( شادی
بچه بودی دوست داشتی چیکاره بشی !؟ دکتر
چه حیوانی تا به حالا داشتین؟؟؟؟ سگ و عقاب
صدای کدوم ساز رو بیشتر دوست دارین؟ تکراریه، خودت هم موتورت داره از کار میفته!
پایه ی چی هستی؟؟؟ تعطیلی سایت!
همين الان شديدآ به چی نياز داری؟ کولر سی پی یو
کی اشکاتو پاک میکنه شبا که غصه داری؟ دستمال کاغذی گلریز
ناراحتي يه دوست چقدر واست مهمه؟ خیلی زیاد و تمام تلاشمو برای رفعش انجام میدم
شبا ساعت چند میخوابی ؟! یادم نمیاد
خودتو تعریف کن...صادقانه ! نمیگم، خودت بگو
مهمترین چیز در رابطه ی بین زن و مرد چیست؟ تفاهم فرهنگی
چقدر من را میشناسی ؟ (علیرضا) کمی تا قسمتی ابری
با صمیمی ترین دوستت تو کدوم مقطع از زندگیت آشنا شدی؟ اول راهنمایی
دوست داری شب کی پیشت بخوابه ؟ تیرانازاروس
قبل ازآنكه بميرم دوست دارم.............................. چند نفر را بکشم تا با خیال راحت بمیرم
شما از چه اینترنتی استفاده میکنین؟ آسیاتک 128 نامحدود
مو کوتاه باکلاس تره یا مو بلند ؟ کوتاه
به طور کلی به اعصابت چه نمره ای میدی ؟ -10
چه تیپ آدمی رو دوست داری؟ مرتب و منظم و با تیپ رسمی ترجیحا
در طول دوران دبیرستان کدوم درس از همه مزخرف تر بود و هست؟ در طول تمام دوران تحصیلی: عربی
تو گوشی هر کسی یه سری اس ام اس هست که عمرا دلت بیاد پاکشون کنی....شمام دارین از این اس ام اسا؟ نه
دوس داری قبل از ازدواج با همسرت یه مدت باهاش دوست باشی یا نه ؟ کلا قصد ازدواج ندارم و به این مسئله فکر نکردم
از عملکرد من راضی هستی ؟(علیرضا) نه! (دیدی خودت داغ کردی!)
کلا از عملکردت راضی هستم
از اسم خودت خوشت میاد؟ بله
پسرا برای ایجاد رابطه با یک دختر بیشتر به کدام گزینه توجه می کنند؟؟ تیپ و عشوه و ناز و ادا!
علم بهتر است یا 3000,000,000,000 تومان ؟ پول داشته باشی همه چی به دست میاد
تو زندگی اهل انتقام گرفتن هستی؟ نه
آیا کسی و که دوستش داری بهش می گی که دوسش داری یا نه ؟ بله
به نظرت این حرف درسته که مرد نباید گریه کنه؟ خیر
حذف کنکور ؟ موافقم که هر کی پارتی داره بره دانشگاه، بقیه هم تماشا کنن
وقتی دختر و پسر میرن بیرون وظیفه کیه که حساب کنه ؟ پدر پسر شجاع!
در کل؛چند درصد از زندگی الآن تون راضی هستید؟ 40 درصد
سکوت شما علامت رضایت شماست ؟ تا حدودی
آیا شب، وقت خوابیدن در ِ اتاق خود را می بندید ؟ بله، معمولا در اتاقم را می بندم در طول روز و شب
بزرگترين عيب بشريت چيست ؟(فقط بزرگترينو انتخاب كنين زندگی
جنسیتی که الان داری رو دوست داری؟ بله
از چه مدل آدمایی بیشتر بیزارید؟ دروغگو
چقدر تو زندگیت خودت نیستی، الکی میخندی، خلاصه هر رفتار مصنوعی؟ شاید 10 درصد
اگه رو به روت يه دختر/پسر بخوره زمين چيكار مي‌كني؟ کمکش می کنم بلند بشه
خزترین کار تو دانشگاه چیه؟ غذا خوردن توی محیط دانشگاه
عید رو واسه چیش دوس دارین؟ واسه اینکه سال جدید میاد و برای فقط چند دقیقه تغییر می کنی
با کدوم خاطرات بیشتری دارید؟ با کی ؟؟؟ با چی؟؟
اگر علاوه بر رشته ی تحصیلی خود امکان تحصیل در یک رشته ی دیگر را هم داشتید کدام را انتخاب می کردید؟ زبان انگلیسی
کدوم بازی رو ترجیح می دید بازی کنید؟ چه نوع بازی؟ کامپیوتری؟
به نظر شما در مورد آقایون چی از همه بد تره؟ اهمیت دادن به زنها
مطالعه کدوم رو ترجیح میدی؟(کتاب - مجله) مجله چون همیشه به روزتره
دخترا حسودترن یا پسرا؟؟؟؟ دخترا
با پول قرض گرفتن موافقی یا مخالف؟ تا حدودی، بستگی به نیاز داره
با آزاد شدن روابط دختر و پسر در ایران؟ مگه الان نیست؟؟ از سر و کول هم بالا میرن
به نظر شما دخترا هوش بیشتری دارند یا پسرا؟؟؟؟ پسرا
چرا مردان خود را موجودی برتر می دانند؟ چون واقعا برتر هستند
ار یک دوستی چی می خوای؟ (دوست مذکر) کلک تو کارش نباشه
ار یک دوستی چی می خوای؟ (دوست مونث) کلا اصلا نباشه
دلیل اصلی خیانت رو چی میبنید؟ هوس
چه چیز باعث جذابیت یک فرد میشه؟؟ ظاهر
تا بحال نمره كم گرفتي كه تو خونه نگي؟ نه
تا حالا عاشق شدی ؟ بله
ارزش کاری که انجام میشه به چیه ؟ (نتیجه – نفس عمل) نتیجه
شروع دوستی ای که از طریق اینترنت باشه و به ازدواج ختم بشه ، آیا اون ازدواج میتونه موفق باشه ؟ ربطی به این مسائل نداره، مهم قدرت برخورد با مشکلات زندگی هست
نه ماه بارداری زایمان سخت ترِه یا دو سال خدمت سربازی و بدبختیاش ؟ دو سال خدمت سربازی
به نظر شما اصلی ترین عامل انتقال ویروس چیه ؟ عدم رعایت بهداشت
به نظر شما سربازی باید حذف بشه ؟! حذف نشه ولی به جای پسرها،‌دخترهارو ببرن ما همگی بخندیم!
تو مدرسه از کلاس اخراج شدین؟ بله، زیاد پیش اومده
پســرا بيشتر دوس دارن چی داشته باشن؟؟؟ دوست دختر پولدار
خاطره اَنگيزترين ترانه ي تاريخِ موسيقيِ ايران كدام است؟ ای الهه ناز استاد بنان و مرغ سحر استاد شجریان و ایران ای مرز پرگهر
اگر قرار بود یک هنرمند برجسته بشی کدومو انتخاب می کردی؟ استاد شجریان
تا حالا به کسی خیانت کردی؟ خیر
نظر شما در رابطه با صیغه و چند همسری برای مردان چیست ؟ خیلی زشته
عشق بهتر است یا ثروت؟ عشق به ثروت بهتره
بینِ لذت و قدرت کدومو انتخاب می کنی؟ لذت
کدوم صبحانه بیشتر میچسبه ؟ املت و نون سنگک
کدوم نهار بیشتر میچسبه ؟ کباب کوبیده
کدوم شام بیشتر میچسبه ؟ غذای بدون چربی باشه فقط
اگه دخترا نمی تونستن آرایش کنن اونوقت پسرا خوشگل تر بودن یا دخترا ؟! پسرها همینطوری هم خوشکل تر هستند
کدوم مرد غیر قابله تحمله؟؟(از دید یک زن بگو) بی ادب
نزدیک ترین معنای "استاد خسته نباشید" ؟ جمع کن بریم
مجردی خوبه یا متاهلی ؟ مجردی
آبی یا قرمز؟ قرمز
متولد چه فصلی هستید؟ بهار
آیا تقلب در امتحان را حق دانشجو و دانش آموز میدانید؟ :D خیر
تو زندگیتون کسی هست که از هر نظر بهش اطمینان داشته باشین ؟؟ 100% بهش اعتماد داشته باشین ؟؟ بله
بدترین خصوصیت اخلاقیتون چیه ؟؟؟ بعضی مواقع خیلی بی تفاوت هستم
بهترین خصوصیت اخلاقیتون چیه ؟؟؟ دروغ نمیگم
الان دقیقا چه حسی داری؟؟ طبیعی هستم،‌حس خاصی ندارم
خدایی اگر یکی دلتون رو بشکنه می تونید ببخشیدش؟؟؟؟؟ بله
دوست داری بوی ادکلنتو خودت بپسندی یا دیگران؟ خودم، من ادکلن میخرم برای خودم نه دیگران
به نظر شما دخترا حسودترن یا پسرا بدون اینکه روی جنسیت خودت حساس باشی جواب بده؟ دخترها
اگه تو کلاس خسته بشی چیکار میکنی؟ مجله میخونم، یه بار عصر ارتباطو وسط کلاس باز کردم شروع کردم خوندن
Question : 2 + 2 x 2 = ? صبر کن، هلم نکن،‌الان میگم، تو ایران میشه 3/000/000/000/000
آيا حاضريد روز اول مهر را دوباره تجربه كنيد؟ خیر
بهترین اتفاق ممکن تو دوران مدرسه چی بود؟ درسم تموم شد
راستشو بگو خجالت نکش نماز می خونی ؟ خجالت نداره، نماز هم نمی خونم
به کدوم یکی از وسایلت خیلی وابسته هستی و دوستش داری؟؟؟؟ پی سی
آیا شما در حال حاضر دلتون واسه شخص خاصی تنگ هست یا نه؟ بله
از خوراکی های بهاری کدام یک را بیشتر دوست دارید؟ هیچ کدوم!
اگه مرگ مغزی بشی حاضری اعضای بدنت رو اهدا کنی؟ بله، کارت اهدای عضو هم دارم
بیشتر به قیافه دوست پسرت اهمیت میدی یا اخلاقش ؟؟؟ با منی الان؟؟؟؟
بیشتر به قیافه دوست دخترت اهمیت میدی یا اخلاقش ؟؟؟ اخلاق
چه چیزی رو دوست داری بیشتر از همه داشته باشی؟؟؟؟؟؟؟ پول
اگه بخواین برین خارج از کشور هدفتون چیه؟ زندگی در آرامش
اگر یه روز به شما بگن مکه برنده شدی پولشو میگیری یا میری کدوم و انتخاب میکنی ؟ نمیرم
آیا در کل خود را انسان رک گویی میدانیـــد؟ بله تا حدودی
از كارتون هاي قديمي كدوما رو بيشتر دوس داشتين؟؟ پسر شجاع
چه حسی نسبت به عرب ها داری؟؟؟ تنفر
چه حسی نسبت به آمریکایی ها داری؟؟؟ سبک زندگی جالبی دارن
چه حسی نسبت به اسرائیلی ها داری؟؟؟ شدیدا پول دارن!
نسبت به ایرانی بودن خود چه احساسی دارید؟ افتخار میکردم ولی الان نه، چون هر چی داشتیم به باد رفت
چه چیز تورو سریعتر به خاطراتی از گذشته می بره؟ موسیقی کلاسیک و سنتی
بارون زیاد خسته ات میکنه؟ کلا خوشم نمیاد از بارون
الان بزرگترین درخواستت از خدا چیه ؟؟؟ زندگی انسان ها تموم بشه
به حلال و حرام اعتقاد داری؟ بله، زیاد
آدم درون گرایی هستی یا برون گرا؟؟ بیشتر درون گرا هستم
بیشتر با پدرتون درد و دل میکردین یا مادرتون؟ شاید باورت نشه با آقای پناهی!
تا حالا شده که حوصله هیچ کیو نداشته باشی؟ بله
ترجیح می دهی پنجره های خونت رو به کدوم یک از منظره ها باشه؟ دریا
مزخرف ترين روز هفته كيه؟؟ پنج شنبه، همه میرن خوشگذرونی، من میشینم پای پی سی!
فالوده يا بستني ؟ فالوده
صداي كدوم خواننده خاطره ساز بوده براتون؟ فرزاد فرزین!
واقعا این بود آرمان های امام راحل؟ به من چه که این آرمانش بود یا نبود!

جواب را بالا دادم علیرضا جان
دقیقا دو ساعت طول کشید جواب بدم!

Castiel
2012/04/16, 19:21
نظر. تو چیه حسام جان؟

علیرضا عاشق شده ولی انداخته گردن من!

ya30n
2012/04/16, 19:33
علیرضا که ترکوند ! سوالی هم واسه ما نذاشت ! واسه همینه که من جرات ندارم بشینم رو صندلی !

Arsn
2012/04/16, 20:16
علیرضا عاشق شده ولی انداخته گردن من!

چرا حرف در میارید ! من عاشق شدم ؟ حتما شدم دیگه ! خودم خبر ندارم !

جناب عالی 2 ساعت اینها را جواب دادی ؟ ؟؟ پس اگه اینجوریه من این سوال ها را چند ساعته نوشتم ؟

ولی حسام خیلی خیلی باحالی ! جواب هات معرکه بود ! دشمن خونی دخترهایی بعد میگی عاشق شدی ! خدا را دوست داری بغل کنی و شدیدا به حلال و حرام اعتقاد داری بعدش میگی نماز نمیخونی ! خیلی شخصیتی !

Arsn
2012/04/16, 21:08
خب آقای حسام شالیکاران از شما دعوت میکنم به یه چند تا سوال هوش ساده جواب بدید !

۱- بعضی از ماهها 30 روز دارند بعضی 31 روز. چند ماه 29 روز را دارد؟

۲- اگر دکتر به شما 3 قرص بدهد و بگوید هر نیم ساعت 1 قرص بخور چقدر طول میکشد تا تمام قرصها خورده شود؟

۳- من ساعت 8 شب به رختخواب رفتم و ساعت کوکی ام را کوک کردم که 9 صبح زنگ بزند وقتی با صدای زنگ ساعت از خواب بیدار شدم چند ساعت خوابیده بودم؟

۴- عدد 30 را به نیم تقسیم کنید وعدد 10 را به حاصل آن اضافه کنید چه عددی به دست می آید؟

۵- مزرعه داری 17 گوسفند زنده داشت تمام گوسفند هایش به جز 9 تا مردند چند گوسفند زنده برایش باقی مانده است؟

۶- اگر تنها یک کبریت داشته باشید و وارد یک اتاق سرد و تاریک شوید که در آن یک بخاری نفتی یک چراغ نفتی و یک شمع باشد اول چه چیزی را روشن میکنید؟

۷- اگر 2 سیب از 3 سیب بردارین چند سیب دارید؟

۸- اگر 1 = 5 و 2 = 25 و 3 = 125 و 4 = 625 و 5 = ?

۹-پدرام و حسن در کنار استخر خالی راه می رفتند این استخر دو شیر برای پر کردن داشتن در این لحظه پدرام از حسن پرسید: من چندین بار زمان پر شدن این استخر را بوسیله شیرهای آن اندازه گرفته‌ام. اگر با شیر اول این استخر پر شود 3 ساعت طول می‌کشد. اگر با شیر دوم این استخر پر شود 2 ساعت حسن گفت اگر با دو تا شیر همزمان باز شوند چقدر طول می‌کشد. پدرام این زمان را حساب نکرده بود. آیا شما می‌توانید جواب حسن را بدهید؟

۱۰-دو مرد دارای یک کوزه پر هشت لیتری از روغن و همچنین دو کوزه خالی به ترتیب با ظرفیتهای پنج و سه لیتر است. ساده ترین راه برای اینکه روغن را بین خود به تساوی تقسیم کنند، چیست؟

system32
2012/04/16, 21:25

۱-بعضی از ماهها 30 روز دارند بعضی 31 روز. چند ماه 29 روز را دارد؟

۲- اگر دکتر به شما 3 قرص بدهد و بگوید هر نیم ساعت 1 قرص بخور چقدر طول میکشد تا تمام قرصها خورده شود؟

۳- من ساعت 8 شب به رختخواب رفتم و ساعت کوکی ام را کوک کردم که 9 صبح زنگ بزند وقتی با صدای زنگ ساعت از خواب بیدار شدم چند ساعت خوابیده بودم؟

۴- عدد 30 را به نیم تقسیم کنید وعدد 10 را به حاصل آن اضافه کنید چه عددی به دست می آید؟

۵- مزرعه داری 17 گوسفند زنده داشت تمام گوسفند هایش به جز 9 تا مردند چند گوسفند زنده برایش باقی مانده است؟

۶- اگر تنها یک کبریت داشته باشید و وارد یک اتاق سرد و تاریک شوید که در آن یک بخاری نفتی یک چراغ نفتی و یک شمع باشد اول چه چیزی را روشن میکنید؟

۷- اگر 2 سیب از 3 سیب بردارین چند سیب دارید؟

۸- اگر 1 = 5 و 2 = 25 و 3 = 125 و 4 = 625 و 5 = ?

۹-پدرام و حسن در کنار استخر خالی راه می رفتند این استخر دو شیر برای پر کردن داشتن در این لحظه پدرام از حسن پرسید: من چندین بار زمان پر شدن این استخر را بوسیله شیرهای آن اندازه گرفته‌ام. اگر با شیر اول این استخر پر شود 3 ساعت طول می‌کشد. اگر با شیر دوم این استخر پر شود 2 ساعت حسن گفت اگر با دو تا شیر همزمان باز شوند چقدر طول می‌کشد. پدرام این زمان را حساب نکرده بود. آیا شما می‌توانید جواب حسن را بدهید؟

۱۰-دو مرد دارای یک کوزه پر هشت لیتری از روغن و همچنین دو کوزه خالی به ترتیب با ظرفیتهای پنج و سه لیتر است. ساده ترین راه برای اینکه روغن را بین خود به تساوی تقسیم کنند، چیست؟

با سلام
سوالات فوق العاده جالبی هست . جالبی این سوال ها بیشتر از همه برای من از این بود که هوش ریاضی رو می سنجه .
منتظر جناب حسام خان می نشینیم .
به امید موفقیت

Castiel
2012/04/16, 22:07

۱-بعضی از ماهها 30 روز دارند بعضی 31 روز. چند ماه 29 روز را دارد؟ تمام ماه های سال 29 روز دارن عزیز دل انگیز

۲- اگر دکتر به شما 3 قرص بدهد و بگوید هر نیم ساعت 1 قرص بخور چقدر طول میکشد تا تمام قرصها خورده شود؟ 1 ساعت،‌یکی الان، یکی هم نیم ساعت بعد و دیگری هم نیم ساعت بعدش که میشه یک ساعت.

۳- من ساعت 8 شب به رختخواب رفتم و ساعت کوکی ام را کوک کردم که 9 صبح زنگ بزند وقتی با صدای زنگ ساعت از خواب بیدار شدم چند ساعت خوابیده بودم؟ خب میشه 13 ساعت، ولی فکر کنم سوالت یه مدل دیگه ای بود

۴- عدد 30 را به نیم تقسیم کنید وعدد 10 را به حاصل آن اضافه کنید چه عددی به دست می آید؟ اگه منظورت 0.5 هست که میشه 70 و اگه منظورت تقسیم بر 2 باشه که میشه 25

۵- مزرعه داری 17 گوسفند زنده داشت تمام گوسفند هایش به جز 9 تا مردند چند گوسفند زنده برایش باقی مانده است؟ خب 9 تا مونده

۶- اگر تنها یک کبریت داشته باشید و وارد یک اتاق سرد و تاریک شوید که در آن یک بخاری نفتی یک چراغ نفتی و یک شمع باشد اول چه چیزی را روشن میکنید؟ بخاری نفتی و روشن میکنم بعد بلندش می کنم میبرم روی شمع!!
خب معلومه اول شمع و روشن می کنم که یه جارو ببینم، بعدش خدا بزرگه

۷- اگر 2 سیب از 3 سیب بردارین چند سیب دارید؟ 2 سیب داریم که تقدیم شما

۸- اگر 1 = 5 و 2 = 25 و 3 = 125 و 4 = 625 و 5 = ? خب 5 همون 5 هست! چون اگه 1=5 باشه، دیگه چطور 625 با 4 تا عدد 5 بدست میاد، چون 1=5 داری اول ماجرا

۹-پدرام و حسن در کنار استخر خالی راه می رفتند این استخر دو شیر برای پر کردن داشتن در این لحظه پدرام از حسن پرسید: من چندین بار زمان پر شدن این استخر را بوسیله شیرهای آن اندازه گرفته‌ام. اگر با شیر اول این استخر پر شود 3 ساعت طول می‌کشد. اگر با شیر دوم این استخر پر شود 2 ساعت حسن گفت اگر با دو تا شیر همزمان باز شوند چقدر طول می‌کشد. پدرام این زمان را حساب نکرده بود. آیا شما می‌توانید جواب حسن را بدهید؟ دیگه نیازی نیست هر دو تا شیرو باز کنید، همینطوری پر میشه، ولی از لحاظ ریاضی فکر کنم نیم ساعت میشه

۱۰-دو مرد دارای یک کوزه پر هشت لیتری از روغن و همچنین دو کوزه خالی به ترتیب با ظرفیتهای پنج و سه لیتر است. ساده ترین راه برای اینکه روغن را بین خود به تساوی تقسیم کنند، چیست؟ یک 4 لیتر داخل ظرف 5 لیتری بریزی حله، چون اون کوزه اولی هم الان 4 لیتر داخلش هست و نیازی به کوزه 3 لیتری وجود ندارد.

جوابها در بالا
روی سوال 9 کمی شک دارم ولی! 8->

Arsn
2012/04/16, 22:20
حسام جان نا امیدم کردی عزیز دل انگیز !

ده تا سوال بهت دادم 4 تا غلط !

راهنمایی :

سوال 6 را واقع بینانه تر نگاه کن
سوال 8 را از دید ریاضی و اعمال ریاضی نگاه کن
سوال 9 و 10 را هم باید مثل مسئله ریاضی ببینی !

Castiel
2012/04/16, 22:23
حسام جان نا امیدم کردی عزیز دل انگیز !

ده تا سوال بهت دادم 4 تا غلط !

راهنمایی :

سوال 6 را واقع بینانه تر نگاه کن
سوال 8 را از دید ریاضی و اعمال ریاضی نگاه کن
سوال 9 و 10 را هم باید مثل مسئله ریاضی ببینی !

علی جان یک چیزی میگم، من کلا همه چیز را از دید خودم میسنجم، کاری به ریاضی ندارم. اگه 2+2 بشه 5 مشکلی پیش میاد برات؟؟

خب حالا خودت جواب ها را بگو!

Arsn
2012/04/16, 22:58
علی جان یک چیزی میگم، من کلا همه چیز را از دید خودم میسنجم، کاری به ریاضی ندارم. اگه 2+2 بشه 5 مشکلی پیش میاد برات؟؟

خب حالا خودت جواب ها را بگو!

خب اینکه درست نیست ! وقتی از شما سوال ریاضی میپرسند قرار نیست بهشون جغرافی جواب بدی ! منطقت را عشق است !

6) اول باید کبریت را روشن کنی ! بعد هر کدوم از اون وسایل را که دوست داشتی !

8) 5به توان 1 = 5 ، 5 به توان دو =25 ، 5 به توان 3 = 125 ، 5 به توان 4 = 625 ، 5 به توان 5 = 3125 ! به همین سادگی ! شما باید توان های یه سری اعداد رو حفظ باشی ! کاربرد داره ! مثل 2-3 -5 -7 ! (من چون یه زمان تعمیر هارد میکردم تا 2 به توان 25 حفظ کردم)

9) روش تستی : میشه 72 دقیقه ! 1/2 را به علاوه 1/3 میکنیم ، میشه 5/6 ! معکوسش کن (انتگرال ریمان و تغییر متغیر ، همون روش t) ! پس میشه 6/5 ساعت یعنی 72 دقیقه !

10) باید از ظرف 8 لیتری 2 تا 2 لیتر به داخل ظرف های 3 و 5 لیتر ریخته بشه ! (جواب شما درسته ولی باید از هر 3 ظرف استفاده میکردید )

Castiel
2012/04/17, 08:29
خب اینکه درست نیست ! وقتی از شما سوال ریاضی میپرسند قرار نیست بهشون جغرافی جواب بدی ! منطقت را عشق است !

6) اول باید کبریت را روشن کنی ! بعد هر کدوم از اون وسایل را که دوست داشتی !

8) 5به توان 1 = 5 ، 5 به توان دو =25 ، 5 به توان 3 = 125 ، 5 به توان 4 = 625 ، 5 به توان 5 = 3125 ! به همین سادگی ! شما باید توان های یه سری اعداد رو حفظ باشی ! کاربرد داره ! مثل 2-3 -5 -7 ! (من چون یه زمان تعمیر هارد میکردم تا 2 به توان 25 حفظ کردم)

9) روش تستی : میشه 72 دقیقه ! 1/2 را به علاوه 1/3 میکنیم ، میشه 5/6 ! معکوسش کن (انتگرال ریمان و تغییر متغیر ، همون روش t) ! پس میشه 6/5 ساعت یعنی 72 دقیقه !

10) باید از ظرف 8 لیتری 2 تا 2 لیتر به داخل ظرف های 3 و 5 لیتر ریخته بشه ! (جواب شما درسته ولی باید از هر 3 ظرف استفاده میکردید )

خب علیرضا جوابهای ریاضی که در دنیای الان کارایی نداره!
منتظر سوالات بعدی هستم، فقط ریاضی نپرس که اصلا دوست ندارم.

Poorya_Lion
2012/04/17, 10:08
نابغه های عزیز جفتتون جواب سوال 10 رو اشتباه دادید =)) فکر کنید پیمانه ندارید !!! چجوری می خواهید 8 لیتر رو تقسیم بر 2 کنید ؟

Castiel
2012/04/17, 10:12
نابغه های عزیز جفتتون جواب سوال 10 رو اشتباه دادید =)) فکر کنید پیمانه ندارید !!! چجوری می خواهید 8 لیتر رو تقسیم بر 2 کنید ؟

آخه علیرضا دستش ترازو هست! بس که خمیر سیلیکون را گرم به گرم وزن کشید، دیگه حساس به گرم شده، لیتر که جای خودش داره!

Arsn
2012/04/17, 10:46

پوریا من جواب تمام سوالات را خودم دادم ولی این آخری انقدر مجهول بود زنگ زدم یکی از دوستام که اون هم توش هنگ کرد !

اصلا حواسم نبود پیمانه نداریم ! حالا نابغه گرامی خودت جوابش را میدونی ؟

Arsn
2012/04/17, 11:07
1 چرا ميگن طرف مثل بچه خوابش برده در حاليکه بچه ها هر دو ساعت يک بار از خواب بيدار مي شن و گريه مي کنن؟

2 چرا وقتي باطري کنترل تلويزيون تموم مي شه دکمه هاي اونو محکمتر فشار ميديم؟

3 چرا براي انجام مجازات اعدام با تزريق آمپول سمي، از سرنگ استريل استفاده مي کنن؟

4 چرا تارزان ريش و سيبيل نداره؟

5 چرا خلبان هاي کاميکازي از کلاه ايمني استفاده مي کردن؟

6 آيا ميشه زير آب گريه کرد؟

7 چرا مردم وقتي مي خوان بپرسن ساعت چنده به مچ دستشون اشاره مي کنن ولي وقتي مي خوان بپرسن دستشويي کجاست به پشتشون اشاره نمي کنن؟!

8 چرا گوفي روي دو پا راه ميره ولي پلوتو روي چهار دست و پا، مگه هردوشون سگ نيستن؟!

9 شخصي چگونه – بدون استفاده از هواپيما- خود را دو ساعته به مشهد مي رساند؟

10
پیر زنی تخم مرغ هایش را برای فروش به مغازه میبرد. مغازه دار از او میپرسد چند تخم مرغ دارد؟
پیر زن میگوید من از 100 بیشتر نمیتوانم بشمارم ولی :
وقتی آنها را به دسته های 2 تایی یا 3 تایی یا 4 تایی یا 5 تایی یا 6 تایی یا 7 تایی یا 8 تایی یا 9 تایی یا 10 تایی تقسیم می کنم ،در هر حالت فقط یکی باقی میماند.
ولی وقتی آن ها را به دسته های 11 تایی تقسیم میکنم ، هیچی باقی نمی ماند
سوال : پیرزن چند تخم مرغ داشته ؟

11
از میان تعدادی زن و مرد برهنه، چگونه می توان آدم و حوا را شناخت؟

حسام جان ببین عزیزم اینها که دیگه ریاضی نیست ! بهونه نیار !

Editor In chief
2012/04/17, 11:28
آقا يک سئوال اين ياسين را چرا روي صندلي نمي‌نشانيد تا داغ شود؟ کلا در پيچ است! :)

Poorya_Lion
2012/04/17, 11:48
پوریا من جواب تمام سوالات را خودم دادم ولی این آخری انقدر مجهول بود زنگ زدم یکی از دوستام که اون هم توش هنگ کرد !

اصلا حواسم نبود پیمانه نداریم ! حالا نابغه گرامی خودت جوابش را میدونی ؟

9170

بیا علی جان ...

Bahman_D
2012/04/17, 12:19
9170

بیا علی جان ...

خیلی خوب و درست بود. آفرین b-)

حالا یه سئوال هم من میپرسم.

فرض کنید شما تو یک اتاق زندانی هستید و اون اتاق 2 تا در خروجی داره که هر کدوم یک نگهبان دارند. و فقط یکی از اون در ها به سوی آزادی باز میشه. و میدونید که یکی از نگهبانها همیشه دروغ میگه و یکی دیگه همیشه راست ( نمیدونید کدومشون کدومه ) چطوری فقط با پرسیدن یک سئوال از یکی از اونها میتونید بفهمید دری که رو به آزادی باز میشه کدومه؟

Arsn
2012/04/17, 15:07
امروز روز اذیت کردن است دوست من ! آقای حسام خان به این صفحه (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) برو و نتیجه رو به صورت شات به ما بده ! (در آخر آزمون روی گزینه send کلیک کن تا نرم افزار بهت نمره بده و عکسش را برای ما بزار)

تست هوش بر مبنای آزمون ریون است که 39 سوال است و 40 دقیقه وقت ! ببینیم این آزمون به هوش شما چه نمره ای میده ! امیدوارم تقلب نکنی و در همون مدت 40 دقیقه جواب بدی ! (صادق باشی)

VSH-Katana
2012/04/17, 16:16
1.تا حالا اشتباه بزرگی کردی؟اون چی بوده؟
2. شرینترین و تلخترین خاطره سخت افزاری ؟
3.شیرینترین و تلخترین خاطره زندگی؟
4.عمو یا دایی شدی؟(اگه آره چه حسی داره؟)
5. رزمی کار کردی؟چه رشته ای؟
6.اگه شخص اول مملکت بودی چیکار میکردی؟
7.قشنگ ترین جمله ای که شنیدی؟
8. چرا به نظرت تحصیلات دانشگاهی بیهوده اس؟
9.به چه کتابایی علاقه داری؟

ya30n
2012/04/17, 17:22
آقا يک سئوال اين ياسين را چرا روي صندلي نمي‌نشانيد تا داغ شود؟ کلا در پيچ است! :)

من ؟ صندلی ؟ داغ ؟ شیب ؟

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
حسام داداش الان آمپرت چنده ؟

system32
2012/04/17, 19:20
سلام مجدد
کنار دریا که هستی !!! ماهی دوست داری ؟ اگر آره :
1- چه نوع ماهی ؟
2- چه نوع غذایی با ماهی رو بیشتر می پسندی ؟
3- برای عید ماهی خریدی ؟ اگر آره چند تا ؟ زنده هستند ؟
4- ماهیانه چقدر خرج برای شخص خودت در نظر داری ؟ بیشتر از اون هزینه می کنی یا کمتر ؟
5- کدوم ماه رو بیشتر از همه دوست داری ؟ (البته به جز فروردین و تیر). علت ؟
6- نظرت درباره اخراج فرهاد مجیدی ؟ دلش می خواست اخراج بشه تا پیراهن آبی نشون بده ؟؟؟؟
7- اولین سوالی که از نفر بعدی که روی صندلی داغ بشینه می پرسی چیه ؟ (تخصصی یا عمومی؟) - برای هر حالت بنویس .
باقی سوالات روز برای نفر بعد ؟
به امید موفقیت

Castiel
2012/04/17, 21:23
سلام دوستان عزیز، شرمنده از اینکه به دلیل کارهای متفرقه به سوالات جواب ندادم، انشالله تا ساعاتی دیگر به سوالات همه شما عزیزان پاسخ خواهم داد.

sezar
2012/04/17, 23:17
به همین زودی به دور دوم رسیدین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اقا من ازین صندلی هاتتون جا موندم ! منو جا کنید یک هفته ای!

Castiel
2012/04/17, 23:22
به همین زودی به دور دوم رسیدین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اقا من ازین صندلی هاتتون جا موندم ! منو جا کنید یک هفته ای!

پیام جان بیا همین الان بشین، من دارم فرار می کنم!

ya30n
2012/04/17, 23:29
حسام تو جواب سوال ها رو بده ! بدو !
خدارو شکر کسی هنور پست سر دبیر رو ندیده !

Castiel
2012/04/17, 23:47
یاسین جان فکر نمی کنم تا دو ساعت دیگر هم فرصتی برای سوالات داشته باشم

VSH-Katana
2012/04/17, 23:57
قبول نداریم داری با این کارا سردش میکنی!

Arsn
2012/04/18, 01:00
آقا یعنی چی !

من یه 187 تا سوال گذاشتم ! بعد یه 10 تا سوال گذاشتم ! حالا هم یه 11 تا ! یه تست هوش 40 سوالی هم گذاشتم !

انقدر فرار کردن و گریه و صحرا کربلا نداره ! زود باش جواب بده ! انقدر هم به من پیشنهاد رشوه برای دادن جواب سوالات نده !

Castiel
2012/04/18, 01:28
1 چرا ميگن طرف مثل بچه خوابش برده در حاليکه بچه ها هر دو ساعت يک بار از خواب بيدار مي شن و گريه مي کنن؟ چون بچه ها خیلی ناز میخوابن!

2 چرا وقتي باطري کنترل تلويزيون تموم مي شه دکمه هاي اونو محکمتر فشار ميديم؟ چون حوصله نداریم بریم باتری بخریم، میندازیم گردن ریموت بدبخت!

3 چرا براي انجام مجازات اعدام با تزريق آمپول سمي، از سرنگ استريل استفاده مي کنن؟ پس میخوای برن توی جوی آب سرنگ معتاد هارو جمع کنن برای تزریق؟؟!!

4 چرا تارزان ريش و سيبيل نداره؟ چون طی یک قرارداد 2.3 میلیون دلاری با شرکت ژیلت، تبلیغات این برند را بر عهده گرفته بود!

5 چرا خلبان هاي کاميکازي از کلاه ايمني استفاده مي کردن؟ چون ایمنی شرط اوله! اول ایمنی بعد کار!

6 آيا ميشه زير آب گريه کرد؟ شما زیر آب چشاتو باز می کنی و با ماهی ها منچ بازی می کنی؟؟!!

7 چرا مردم وقتي مي خوان بپرسن ساعت چنده به مچ دستشون اشاره مي کنن ولي وقتي مي خوان بپرسن دستشويي کجاست به پشتشون اشاره نمي کنن؟! چون برداشت های متفاوتی میشه از این حرکت داشت، ترجیح میدن اشاره نکنن!

8 چرا گوفي روي دو پا راه ميره ولي پلوتو روي چهار دست و پا، مگه هردوشون سگ نيستن؟! خب نژاد این سگ اینطوریه، مثلا انسان گیاه خوار داریم، خام خوار داریم، آدم خوار هم داریم، این به نژاد بستگی داره!

9 شخصي چگونه – بدون استفاده از هواپيما- خود را دو ساعته به مشهد مي رساند؟ با خدمات اینترنت پرسرعت شاتل! پسر خوب با هواپیما که اصلا نمیرسی. قطار سریع السیر تهران مشهد هم فکر کنم 2 ساعته یا 2.5 ساعته میره!

10
پیر زنی تخم مرغ هایش را برای فروش به مغازه میبرد. مغازه دار از او میپرسد چند تخم مرغ دارد؟
پیر زن میگوید من از 100 بیشتر نمیتوانم بشمارم ولی :
وقتی آنها را به دسته های 2 تایی یا 3 تایی یا 4 تایی یا 5 تایی یا 6 تایی یا 7 تایی یا 8 تایی یا 9 تایی یا 10 تایی تقسیم می کنم ،در هر حالت فقط یکی باقی میماند.
ولی وقتی آن ها را به دسته های 11 تایی تقسیم میکنم ، هیچی باقی نمی ماند
سوال : پیرزن چند تخم مرغ داشته ؟ 66 تا؟؟

11
از میان تعدادی زن و مرد برهنه، چگونه می توان آدم و حوا را شناخت؟ ببین کدوم سیب دستشون هست

حسام جان ببین عزیزم اینها که دیگه ریاضی نیست ! بهونه نیار ! علی جان جبران میکنم عزیزم! :-?

up................up

امروز روز اذیت کردن است دوست من ! آقای حسام خان به این صفحه (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) برو و نتیجه رو به صورت شات به ما بده ! (در آخر آزمون روی گزینه send کلیک کن تا نرم افزار بهت نمره بده و عکسش را برای ما بزار)

تست هوش بر مبنای آزمون ریون است که 39 سوال است و 40 دقیقه وقت ! ببینیم این آزمون به هوش شما چه نمره ای میده ! امیدوارم تقلب نکنی و در همون مدت 40 دقیقه جواب بدی ! (صادق باشی)

شرمنده وقت نداشتم سرعتی زدم کم شد، چند ماه قبل که وقت گذاشته بودم فکر کنم 126 گرفتم

9184

سلام مجدد سلام، آقا این سیستمت 64 بیتی نمیشه؟؟!
کنار دریا که هستی !!! ماهی دوست داری ؟ اگر آره : بله،‌زیاد
1- چه نوع ماهی ؟ ماهی سفید شکم پر که اینجا میگن ماهی دیگی
2- چه نوع غذایی با ماهی رو بیشتر می پسندی ؟ معمولا ماهی با برنج میخوردم ولی الان رژیم دارم و فقط ماهی دوبار برنج میخورم، ماهی را هم معمولا بدون برنج ترجیح میدم، چون برنج خاصیت زیادی نداره ولی ماهی پر از خاصیته
3- برای عید ماهی خریدی ؟ اگر آره چند تا ؟ زنده هستند ؟ نه
4- ماهیانه چقدر خرج برای شخص خودت در نظر داری ؟ بیشتر از اون هزینه می کنی یا کمتر ؟ حدود 100 هزار تومن، بیشتر هم در توانم نیست،‌چون نیازهای من با مبلغ بیش از این برطرف میشه
5- کدوم ماه رو بیشتر از همه دوست داری ؟ (البته به جز فروردین و تیر). علت ؟ اردیبهشت که تولدمه!
6- نظرت درباره اخراج فرهاد مجیدی ؟ دلش می خواست اخراج بشه تا پیراهن آبی نشون بده ؟؟؟؟ نمیدونم، کلا از این بشر به شده متنفرم
7- اولین سوالی که از نفر بعدی که روی صندلی داغ بشینه می پرسی چیه ؟ (تخصصی یا عمومی؟) - برای هر حالت بنویس . هدف خیانت مادر هملت به همسرش چه بود؟ اینکه نمیخواست ثروت خانوادگی به دست فردی خارج از خانواده بیفته؟
باقی سوالات روز برای نفر بعد ؟
به امید موفقیت

up.......................up

1.تا حالا اشتباه بزرگی کردی؟اون چی بوده؟ بله، رفتم دانشگاه!
2. شرینترین و تلخترین خاطره سخت افزاری ؟ شیرین ترین آشنایی با مجموعه سخت افزار و تلخ ترین هم واقعیتش ندارم
3.شیرینترین و تلخترین خاطره زندگی؟ شیرین ترین عروسی یکی از دوستان نزدیکم که حسابی خوش گذشت و تلخ ترین هم نمیدونم، به تلخی های زندگی زیاد اهمیت نمیدم
4.عمو یا دایی شدی؟(اگه آره چه حسی داره؟) فقط عمو هستم که خیلی هم برادرزادم را دوست دارم،‌حس خیلی خوبیه وقتی به من میگه عمو!
5. رزمی کار کردی؟چه رشته ای؟ نه متاسفانه
6.اگه شخص اول مملکت بودی چیکار میکردی؟ پول بی زبونی که حیف و میل میشه برای مردم کشورم خرج میکردم، نه اینکه برای کار نکرده ازشون پول هم بگیرم!
7.قشنگ ترین جمله ای که شنیدی؟ ..............................
8. چرا به نظرت تحصیلات دانشگاهی بیهوده اس؟ چون هدف تاسیس دانشگاه درآمد زایی برای رییس دانشگاه هست نه ارتقای سطح علمی کشور
9.به چه کتابایی علاقه داری؟ فرصت کتاب خوندن ندارم ولی بیشتر به فلسفه و تاریخ علاقه دارم

up......................up

Arsn
2012/04/18, 11:26
از ده تا سوال 5 تا غلط ! خیلی خسته نباشید ! امیدوار شدم!

1 معدل آخرین سال دبیرستان چند شد ؟ (میتونی نگی )

2 معدل آخرین مدرک تحصیلی شما چند بود ؟

3 از کدوم درس دوران دبیرستان خوشت میومد ؟

4 موافقی که معلم های زن به دانش آموزهای پسر تدریس کنند ؟ (تو دبیرستان های پسرونه بعضا آقایون درس میدند)

5 تدریس دوست داری ؟ به چه گروه سنی ؟ کدوم جنسیت را ترجیح میدی ؟

6 اگر قرار باشه دوباره دبیرستان را بگذرونی باز هم رشته قبلی خودت را انتخاب میکنی ؟

7 نظرت درباره کاردانش - فنی حرفه ای چیه ؟

8 چرا بعضی از معلم ها عقده ای هستند ؟

9 بهترین خاطره دوران تحصیلی دبیرستان و دانشگاه ؟

10 what s the craziest thing you have done lately ?

11 what s the craziest thing you have done in high school ?

12 آدم شیطون و پر جنب و جوشی هستی یا جنتلمن و آروم ؟

13 چه چیزی از مجموعه سخت افزار تو را به خودش جذب میکنه ؟

14 بین مجلات کامپیوتر خارجی کدوم را میپسندی ؟

15 بین مجلات کامپیوتر داخلی کدوم را میپسندی ؟

16 دوست داری یه دوست خارجی داشته باشی ؟ از کدوم کشور ؟

17 دریای خرز یا خلیج فارس ؟ چرا ؟

18 کدوم را ترجیح میدی ؟ دوست داشته باشند یا دوستشون داشته باشی ؟

19 انسان اگر عاشق شود ؟؟؟؟؟

20 دستور دین شما برای شما مهمتره یا دستور منطق و عقل شما ؟

21 انتخابات مجلس - ریاست جمهوری شرکت کردی ؟

22 اگر زمانی خدایی نکرده ازدواج کردی و بعدا صاحب پسر شدی دوست داری اسمش چی باشه ؟

23 اگر زمانی خدایی نکرده ازدواج کردی و بعدا صاحب دختر شدی دوست داری اسمش چی باشه ؟

24 دلیل اصلی فساد اجتماعی در جامعه ایران را چی میدونی ؟

25 حاضری برای اینکه کارت راه بیفته رشوه بدی ؟

26 بزرگترین عامل فرار مغز ها در ایران از نظر شما چیه ؟

27 تا حالا مجردی با دوستات سفر رقتی ؟

28 سفر با خانواده بیشتر خوش میگذره یا دوستان ؟

29 دوست داری نام کاربری الانت در فروم را عوض کنی ؟

30 نظرت درباره سریال لاست ، فرار از زندان چیه ؟

31 صدا - سیما را چقدر دنبال میکنی ؟

32 چند ساعت در هفته مطالعه آزاد (به غیر از درس و رشته ات) داری ؟

33 چند ساعت از روزت را با خانواده میگذرونی ؟

34 چند تا دوست صمیمی داری ؟

35 مردم بابلسر چه ویژگی خاصی دارند ؟

36 تا الان معلم خصوصی بودی یا داشتی ؟

37 مگه راه رفتن روی زمین خدا چه عیبی داره که بعضیا دوست دارن روی اعصاب راه برند ؟

38 فلسفه ی درست شدن face بوک چیه ؟

39 از twitt استفاده میکنی ؟ چرا ؟

40 از تیونینگ ماشین سر در میاری ؟

41 قبض موبایلت چقدر میاد ؟ (چقدر شارژ میخری؟)

42 به نظرت فیلم اخراجی های 3 قشنگ بود ؟

43 از بچه های درس خون یا به عبارت بهتر خرخون خوشت میاد ؟

44 کدوم را ترجیح میدی ؟ دانشگاه شریف - دانشگاه تهران - دانشگاه امیرکبیر

45 کدوم را ترجیح میدی ؟ MIT-Oxford-Cambridge-howard-yale

46 کدوم ایالت آمریکا را بیشتر دوست داری ؟ کدوم استان ایران را بیشتر دوست داری ؟

47 اگر جزو مجموعه سخت افزار نبودی و مسولیت فروم و سایت را نداشتی باز هم فروم میومدی ؟

48 تبلت یا نت بوک ؟

49 کدوم برند را برای خرید ادکلن ، ساعت ، کفش را دوست داری ؟

50 کدوم را ترجیح میدی ؟ تیپ رسمی مردونه یا تیپ اسپرت ؟

Poorya_Lion
2012/04/18, 12:06
منم بپرسم ؟ این خودش یک سواله !!!
1) چه شامپویی استفاده می کنی ؟
2) آرمین یا تی استو ؟
3) اگر بهت بگم من ماهی 1 میلیون بهت می دم دیگه برای سردبیرکار نکن و اینجا پست نده قبول می کنی ؟ (دروغ نگو ، ا ا ا ا ا بهت می گم دروغ نگو !!!)
4) دوست داری بابلسر زندگی کنی یا تهران ؟ (اگه هیچ کدوم ، کجا؟ )
5) من رو بیشتر دوست داری یا علی ؟ ( فقط حق انتخاب یک گزینه رو داری =)) ) فکر کن داریم سخره نوردی می کنیم ، اگه طناب یکیمون رو نبری هر سه می میریم !!! (یک نکته ای که اینجاست اینه که من 40 کیلو سبک تر از علی هستم)
6) اگه حق انتخاب داشتی که زشت ترین پولدار روی زمین باشی یا زیباترین بی پول روی زمین ، کدوم رو انتخاب می کردی ؟
7) همه ترنس بازها با هم تلپاتی دارند ؟
8) بهترین موسیقی (باکلام و بی کلام) که تاحالا شنیدی ؟

Castiel
2012/04/18, 19:19
منم بپرسم ؟ این خودش یک سواله !!! شما نپرسی که من روی صندلی نمیشنیم! ;)
1) چه شامپویی استفاده می کنی ؟ شامپو کل تار ناژو برای حساسیت موهای سر
2) آرمین یا تی استو ؟ پوریا سوالای مشکوک میپرسی که جوابشو خودت میدونی، خب معلومه Tiesto
3) اگر بهت بگم من ماهی 1 میلیون بهت می دم دیگه برای سردبیرکار نکن و اینجا پست نده قبول می کنی ؟ (دروغ نگو ، ا ا ا ا ا بهت می گم دروغ نگو !!!) جواب من نه،‌حالا نمیشه بیشتر بدی!
4) دوست داری بابلسر زندگی کنی یا تهران ؟ (اگه هیچ کدوم ، کجا؟ ) برای زندگی مسلما بابلسر ولی برای کار تهران را انتخاب می کنم
5) من رو بیشتر دوست داری یا علی ؟ ( فقط حق انتخاب یک گزینه رو داری =)) ) فکر کن داریم سخره نوردی می کنیم ، اگه طناب یکیمون رو نبری هر سه می میریم !!! (یک نکته ای که اینجاست اینه که من 40 کیلو سبک تر از علی هستم) طناب خودمو پاره می کنم! بالای کوه هم دست از سر من بر نمیدارید!
6) اگه حق انتخاب داشتی که زشت ترین پولدار روی زمین باشی یا زیباترین بی پول روی زمین ، کدوم رو انتخاب می کردی ؟ زشت ترین پولدار!!
7) همه ترنس بازها با هم تلپاتی دارند ؟ بله، حسابی هم تلپاتی دارن، کلا یکباره سبک آهنگها مثل هم میشه!
8) بهترین موسیقی (باکلام و بی کلام) که تاحالا شنیدی ؟ بهترین خیلی سخته انتخاب کنم ولی با Adagio 4 String تیستو خاطره ها دارم،‌شاید تا الان 5 میلیون بار گوش دادم!
بی کلام هم Adagio اثر آنتونیو آلبینونی که در قرن 17 نت ها این آهنگ نوشته شد و سیصد سال بعد نت ها تبدیل به آهنگ شد. تیستو آهنگ Athena که در اختتامیه المپیک آتن اجرا کرد را از نت اصلی این آهنگ درست کرده بود.

up.........................up

Castiel
2012/04/18, 20:35
از ده تا سوال 5 تا غلط ! خیلی خسته نباشید ! امیدوار شدم!

1 معدل آخرین سال دبیرستان چند شد ؟ (میتونی نگی ) فکر کنم 16/5

2 معدل آخرین مدرک تحصیلی شما چند بود ؟ بالاتر از 12 هست ولی دقیق نمیدونم

3 از کدوم درس دوران دبیرستان خوشت میومد ؟ زبان انگلیسی

4 موافقی که معلم های زن به دانش آموزهای پسر تدریس کنند ؟ (تو دبیرستان های پسرونه بعضا آقایون درس میدند) خب درس بدن مگه میخوان معلم را بخورن؟

5 تدریس دوست داری ؟ به چه گروه سنی ؟ کدوم جنسیت را ترجیح میدی ؟ بله دوست دارم، ترجیحا نوجوان و جوان، فرقی نداره، هم دختر و هم پسر

6 اگر قرار باشه دوباره دبیرستان را بگذرونی باز هم رشته قبلی خودت را انتخاب میکنی ؟ خیر،‌میرم رشته انسانی و زبان انگلیسی را انتخاب می کنم

7 نظرت درباره کاردانش - فنی حرفه ای چیه ؟ فنی و حرفه ای خوبه ولی آخرش نفهمیدم کار دانش به چه دردی میخوره، چون اصلا درس نمیخونن،‌معدلها همه بالا، توی کنکور هم هیچ چی بلد نیستن،‌چون اون درسها اصلا در دوران تحصیل نداشتن!

8 چرا بعضی از معلم ها عقده ای هستند ؟ بر میگرده به گذشته تحصیلی خودشون

9 بهترین خاطره دوران تحصیلی دبیرستان و دانشگاه ؟ یه بار مسابقه والیبال گذاشتیم با معلم های دبیرستان، به قصد کشت بازی کردیم و بردیم،‌چند تا هم از تیم حریف مصدوم گرفتیم!

10 what s the craziest thing you have done lately ? Answer to your questions

11 what s the craziest thing you have done in high school ? I don't know really!

12 آدم شیطون و پر جنب و جوشی هستی یا جنتلمن و آروم ؟ تقریبا آروم ولی برخی مواقع حرکات خود جوشی انجام میدم!

13 چه چیزی از مجموعه سخت افزار تو را به خودش جذب میکنه ؟ شخص محمدرضا پناهی، و بعد از اون رابطه صمیمی بین اعضای مجموعه

14 بین مجلات کامپیوتر خارجی کدوم را میپسندی ؟ The Overclocker

15 بین مجلات کامپیوتر داخلی کدوم را میپسندی ؟ مسلما میگم سخت افزار

16 دوست داری یه دوست خارجی داشته باشی ؟ از کدوم کشور ؟ بله، توی چیز book که ساکن ایتالیا، لندن، هند و کانادا هستند

17 دریای خرز یا خلیج فارس ؟ چرا ؟ دریای خزر

18 کدوم را ترجیح میدی ؟ دوست داشته باشند یا دوستشون داشته باشی ؟ گزینه اول!

19 انسان اگر عاشق شود ؟؟؟؟؟ کلا از دست می رود!

20 دستور دین شما برای شما مهمتره یا دستور منطق و عقل شما ؟ منطق و عقل خودم

21 انتخابات مجلس - ریاست جمهوری شرکت کردی ؟ خیر

22 اگر زمانی خدایی نکرده ازدواج کردی و بعدا صاحب پسر شدی دوست داری اسمش چی باشه ؟ بهش فکر نکردم اصلا

23 اگر زمانی خدایی نکرده ازدواج کردی و بعدا صاحب دختر شدی دوست داری اسمش چی باشه ؟ نمیدونم!

24 دلیل اصلی فساد اجتماعی در جامعه ایران را چی میدونی ؟ جایگزینی فرهنگ و تمدن وحشتناک اعراب به جای تمدن پارسی

25 حاضری برای اینکه کارت راه بیفته رشوه بدی ؟ اگه رشوه ندی کسی جواب سلام هم نمیده توی این ادارات

26 بزرگترین عامل فرار مغز ها در ایران از نظر شما چیه ؟ چون مسئولین به کله پاچه بیشتر اعتقاد دارن تا مغز

27 تا حالا مجردی با دوستات سفر رقتی ؟ در این 4 سال گذشته همه مسافرت های من مجردی با دوستان بوده

28 سفر با خانواده بیشتر خوش میگذره یا دوستان ؟ با دوستان 200 درصد!

29 دوست داری نام کاربری الانت در فروم را عوض کنی ؟ خیر

30 نظرت درباره سریال لاست ، فرار از زندان چیه ؟ سریال خوبی بود ولی برخی مواقع میرفت روی اعصاب!

31 صدا - سیما را چقدر دنبال میکنی ؟ مگه سیما هم داره؟؟؟ من بیشتر صداشو دوست دارم

32 چند ساعت در هفته مطالعه آزاد (به غیر از درس و رشته ات) داری ؟ خیلی کم،‌چون فرصتی برام نمیمونه

33 چند ساعت از روزت را با خانواده میگذرونی ؟ یک تا دو ساعت

34 چند تا دوست صمیمی داری ؟ زیاد هستن

35 مردم بابلسر چه ویژگی خاصی دارند ؟ شدیدا اهل خوش گذرونی هستن

36 تا الان معلم خصوصی بودی یا داشتی ؟ هر دو بعله

37 مگه راه رفتن روی زمین خدا چه عیبی داره که بعضیا دوست دارن روی اعصاب راه برند ؟ روی زمین راه بری مالیات داره ولی روی اعصاب مالیات نداره!

38 فلسفه ی درست شدن face بوک چیه ؟ پیدا کردن دوستان و به اشتراک گذاشتن خاطرات و ...

39 از twitt استفاده میکنی ؟ چرا ؟ یکبار اکانت ساختم ولی اینقدر امکاناتش محدود بود که بیخیال شدم

40 از تیونینگ ماشین سر در میاری ؟ بله،‌میشه گفت 60 درصد

41 قبض موبایلت چقدر میاد ؟ (چقدر شارژ میخری؟) هفته ای یک شارژ 2000 تومانی

42 به نظرت فیلم اخراجی های 3 قشنگ بود ؟ چیزی برای گفتن نداشت، هر چی بود توی دو قسمت قبلی گفت شده بود

43 از بچه های درس خون یا به عبارت بهتر خرخون خوشت میاد ؟ نه، متنفرم

44 کدوم را ترجیح میدی ؟ دانشگاه شریف - دانشگاه تهران - دانشگاه امیرکبیر دانشگاه مازندران، جزو 5 دانشگاه برتر ایران هست، مخصوصا در شیمی و حقوق

45 کدوم را ترجیح میدی ؟ MIT-Oxford-Cambridge-howard-yale MIT

46 کدوم ایالت آمریکا را بیشتر دوست داری ؟ کدوم استان ایران را بیشتر دوست داری ؟ کانزاس امریکا، تبریز در ایران

47 اگر جزو مجموعه سخت افزار نبودی و مسولیت فروم و سایت را نداشتی باز هم فروم میومدی ؟ بله حتما

48 تبلت یا نت بوک ؟ تبلت، خداوند قسمت بفرماید

49 کدوم برند را برای خرید ادکلن ، ساعت ، کفش را دوست داری ؟ ادکلن: Carlos Moya ساعت: Calvin Klein کفش: ZARA
چند ساله با این برندها کار می کنم و راضی هستم
50 کدوم را ترجیح میدی ؟ تیپ رسمی مردونه یا تیپ اسپرت ؟ رسمی مردونه

up............................up

Reza Y
2012/04/18, 21:05
این up up چیه تازه مد شده اولین بار یک سری زدم فروم لیون کامپیوتر دیروز اینو دیدم....دستا بالا :دی

Castiel
2012/04/18, 21:07
این up up چیه تازه مد شده اولین بار یک سری زدم فروم لیون کامپیوتر دیروز اینو دیدم....دستا بالا :دی

یعنی رجوع شود به بالا!

Arsn
2012/04/18, 21:25

آپ در قانون فروم بازی ، حالا هر فرومی که باشه ، یعنی نوشتن چیزی (معمولا خود همون لغت Up است) که تاپیک را به بالای لیست بیاریم تا افراد بیشتری متوجه تاپیک بشند !

اما آقا حسام اینجا up را برای اشاره به جواب ها در بالا استفاده کرده !

Arsn
2012/04/19, 00:36
با احتساب سوالات زیر ، تعداد سوالاتی که به شخصه از آقا حسام پرسیدم به 300 سوال میرسه ! (248+52)
این هم سری جدید :

1 برای چه چیزایی حاضری خوب پول خرج کنی؟

2 کدوم یک از شکلک های یاهو رو بیشتر دوس داری؟

3 دوست داشتنی ترین شخص در زندگی شما کیست ?

4 بدترین صفتی که توی خودت میبینی؟

5 پسر ها الاف ترند یا دختر ها ؟؟؟

6 تو اوج ناراحتي چي آرومت ميكنه؟

7 به نظر شما دختر جماعت میتونه راننده خوبی باشه؟

8 چه لحظه هایی رو تو زندگیت تجربه کردی که دوستش نداشتی؟

9 ترجیح می دهید "اولین" باشید یا "بهترین"؟؟؟

10چه جور زندگی رو دوست دارین؟ آرامش یا هیجان

11آیا با ورود جشن هایی همچون هالووین یا ولنتاین به زندگی و فرهنگ ایرانی ها موافقید

12 شب یلدا یا شب عید؟

13 آن چيست كه هيچكس ندارد و همه توقع دارند تو حتما آن را داشته باشي ؟؟؟؟

14 اهل چه جور فیلمی هستین؟؟

15 اگر یکی از اعضای خانواده شما به صورت غیره عمد کشته شود ایا شما حاضرید رضایت بدید؟؟

16 کدام حیوان یا پرنده را بیشتر دوست دارید؟؟؟

17 آیا روز اول مدرسه گریه کردی؟؟؟؟

18 کدوم نون رو از همه بیشتر استفاده میکنین؟

19 بدترین چیزی که ممکن است وسط فیلم دیدن تورو عصبانی کنه چیه؟

20 صبح که از خواب بیدار میشی اولین کاری که میکنی چیه ؟

21 آیا با تفکیک جنسیتی دانشگاهها موافق هستید ؟

22 شما چه رنگی را برای لباستان(در حالت کلی) ترجیح میدهید؟

23 دوست داشتید در ایرانِ " زمان شاه " زندگی می کردید ؟

24 با گشت ارشاد موافق و هم عقیده اید؟؟

25 به نظر شما کدومشون اصلی ترین نماد تهران محسوب میشه ؟؟؟؟

26 اگر دانشگاه خلافكاری داشتيم كدوم رشته رو انتخاب ميكردی؟

27 جات توی کلاس کجاست؟

28 دوست داشتی چه قدرت ماوراء الطبیعه داشته باشی؟

29 آیا با حکم اسلامی 80 ضربه شلاق برای نوشیدن شر water موافقید ؟

30 به نظرت آدم روشنفکری هستی؟

31 شب موقع خواب چند دقیقه طول میکشه تا خوابت ببره؟

32 كدوم طعم غذا رو بيشتر دوس داري؟(ترش - شیرین)

33 شما چگونه درس ميخوانيد؟

34 از مردن میترسی؟؟؟؟

35 شما دوست دارید چائی رو با چی نوش جان کنید؟

36 كــدوم تخمه رو بيشتر دوست دارين؟؟؟

37 به نظر شما تو جامعه امروز ما به دخترا بیشتر خوش میگذره یا به پسرا؟

38 دوست دارین 2012 دنیا تموم شه؟

39 اگر به ده سال پیش برمیگشتی کارهایی که کردی رو دوباره تکرار میکردی ؟

40 اگه فقط 1 بچه داشته باشین دوست دارین دختر باشه یا پسر؟

41 تا حالا سر جلسه امتحان ازتون تقلب گرفتن؟

42 نظرتون راجع به اختلاف سنی تو ازدواج چیه؟

43 آیا شما هم وقتی بچه بودید از زدن آمپول می ترسیدید ؟ الان چی ؟

44 تا حالا جایی از بدنت شکسته گچ گرفته باشی؟؟؟

45 به نظرتون حجاب و عفاف ربطی به هم دارن؟

46 احساسی هستی یا منطقی؟

47 كدام يك پيروز است.. صداقت؟! و يا سياست؟

48 منفورترین کشورها از نظر شما کدام هستند.

49 اعتماد به نفس تون در چه سطحی است؟؟

50 راستشو بگین ، دست پخت کیو تو فامیل از همه بیشتر دوست دارید؟

51 با کدوم فست فود بیشتر حال می کنی؟

52 به جمله ی "دل به دل راه داره" اعتقاد دارید

Castiel
2012/04/19, 01:17
با احتساب سوالات زیر ، تعداد سوالاتی که به شخصه از آقا حسام پرسیدم به 300 سوال میرسه ! (248+52)
این هم سری جدید :

1 برای چه چیزایی حاضری خوب پول خرج کنی؟ خودم شامل لباس که خیلی برام مهمه و خرجهای دیگه، سیستم و ماشین

2 کدوم یک از شکلک های یاهو رو بیشتر دوس داری؟ /:)

3 دوست داشتنی ترین شخص در زندگی شما کیست ? زباد هستند و نمیتونم یک نفر را انتخاب کنم

4 بدترین صفتی که توی خودت میبینی؟ 0 تا 100 اعصاب زیر 3 ثانیه هست!

5 پسر ها الاف ترند یا دختر ها ؟؟؟ دخترها، چون هم توی خونه و هم بیرون از خونه فقط وقت میگذرونن!
6 تو اوج ناراحتي چي آرومت ميكنه؟ یک همزبون

7 به نظر شما دختر جماعت میتونه راننده خوبی باشه؟ خیر،‌چون نمیشه رانندگی را هم حفظ کرد، باید با منطق رانندگی کرد

8 چه لحظه هایی رو تو زندگیت تجربه کردی که دوستش نداشتی؟ یک تریلی عزیز دنده عقب اومدم روی ماشینم، ماشینی که هنوز پلاک نشده بود!

9 ترجیح می دهید "اولین" باشید یا "بهترین"؟؟؟ اولین، چون همیشه اول هستید ولی در بهترین ممکنه کسی جای شما را بگیره

10چه جور زندگی رو دوست دارین؟ آرامش یا هیجان آرامش

11آیا با ورود جشن هایی همچون هالووین یا ولنتاین به زندگی و فرهنگ ایرانی ها موافقید خیر،‌چون بهتر از این ها را خودمان داریم که ممنوع است ولی این جشنهای خارجی آزاد است! م... داریم!

12 شب یلدا یا شب عید؟ شب عید

13 آن چيست كه هيچكس ندارد و همه توقع دارند تو حتما آن را داشته باشي ؟؟؟؟ اعصاب

14 اهل چه جور فیلمی هستین؟؟ ترسناک و معناگرا

15 اگر یکی از اعضای خانواده شما به صورت غیره عمد کشته شود ایا شما حاضرید رضایت بدید؟؟ بله

16 کدام حیوان یا پرنده را بیشتر دوست دارید؟؟؟ حیوانات سگ و پرنده هم طوطی

17 آیا روز اول مدرسه گریه کردی؟؟؟؟ اصلا، همه هم تعجب کرده بودن چون به خانوادم شدیدا وابسته بودم

18 کدوم نون رو از همه بیشتر استفاده میکنین؟ سنگک

19 بدترین چیزی که ممکن است وسط فیلم دیدن تورو عصبانی کنه چیه؟ بیایید غذا یخ کرد!

20 صبح که از خواب بیدار میشی اولین کاری که میکنی چیه ؟ سیستم را روشن میکنم!

21 آیا با تفکیک جنسیتی دانشگاهها موافق هستید ؟ خیر

22 شما چه رنگی را برای لباستان(در حالت کلی) ترجیح میدهید؟ رنگ روشن، ترجیحا سفید و یاسی

23 دوست داشتید در ایرانِ " زمان شاه " زندگی می کردید ؟ بله

24 با گشت ارشاد موافق و هم عقیده اید؟؟ خیر

25 به نظر شما کدومشون اصلی ترین نماد تهران محسوب میشه ؟؟؟؟ کدومشون؟؟ اگه منظورت ساختمان هست که من میدان آزادی را ترجیح میدم

26 اگر دانشگاه خلافكاری داشتيم كدوم رشته رو انتخاب ميكردی؟ ورود به سیستم های امنیتی

27 جات توی کلاس کجاست؟ هر جایی که تا 10 متری دختر نباشه!

28 دوست داشتی چه قدرت ماوراء الطبیعه داشته باشی؟ بعد زمان و مکان نداشتم

29 آیا با حکم اسلامی 80 ضربه شلاق برای نوشیدن شر water موافقید ؟ خیر،‌نه اینکه خودشون اصلا لب نمی زنن

30 به نظرت آدم روشنفکری هستی؟ نمیدونم، نظر خودت چیه؟

31 شب موقع خواب چند دقیقه طول میکشه تا خوابت ببره؟ معمولا دو ساعت!

32 كدوم طعم غذا رو بيشتر دوس داري؟(ترش - شیرین) ترش

33 شما چگونه درس ميخوانيد؟ با موسیقی یا فیلم!

34 از مردن میترسی؟؟؟؟ نه، باید از به دنیا اومدن ترسید نه مردن

35 شما دوست دارید چائی رو با چی نوش جان کنید؟ پولکی خیلی دوست دارم که متاسفانه اینجا پیدا نمیشه

36 كــدوم تخمه رو بيشتر دوست دارين؟؟؟ کدو

37 به نظر شما تو جامعه امروز ما به دخترا بیشتر خوش میگذره یا به پسرا؟ دخترا،‌دیگه چی لازم دارن که دم دستشون نیست؟؟

38 دوست دارین 2012 دنیا تموم شه؟ اتفاقا منتظرش هستم

39 اگر به ده سال پیش برمیگشتی کارهایی که کردی رو دوباره تکرار میکردی ؟ اصلا، زندگی خودم را وقف خودم میکردم

40 اگه فقط 1 بچه داشته باشین دوست دارین دختر باشه یا پسر؟ شاه پسر باشه بابا دورش بگرده :)>-

41 تا حالا سر جلسه امتحان ازتون تقلب گرفتن؟ خیر،‌در کار خودمون حرفه ای هستیم

42 نظرتون راجع به اختلاف سنی تو ازدواج چیه؟ دخترا باید بزرگتر باشن که زودتر بمیرن، هر چی اختلاف بیشتر باشه بهتره، ما بزرگتر هستیم که زودتر بمیریم و کل مال ما رو بالا بکشن!

43 آیا شما هم وقتی بچه بودید از زدن آمپول می ترسیدید ؟ الان چی ؟ خداییش خیلی میترسیدم ولی الان نه

44 تا حالا جایی از بدنت شکسته گچ گرفته باشی؟؟؟ بله، هر دو دستم به خاطر هفت سال دوچرخه سواری حرفه ای،‌یادش بخیر چه روزهایی بود

45 به نظرتون حجاب و عفاف ربطی به هم دارن؟ نه، مثلا میگن عفت کلام، یعنی کلام نیکو، نیکو یعنی زیبا، پس وقتی میگن طرف عفاف کامل داره، یعنی بسی زیباست!

46 احساسی هستی یا منطقی؟ 60 درصد منطقی و 40 درصد احساسی

47 كدام يك پيروز است.. صداقت؟! و يا سياست؟ صداقت آغشته به خون سیاست

48 منفورترین کشورها از نظر شما کدام هستند. از وضعیت جهانی مشخصه کدوم کشوره

49 اعتماد به نفس تون در چه سطحی است؟؟ نیمه ابری همراه با باد و مه صبحگاهی، در ارتفاعات همراه با بارش پراکنده به صورت برف

50 راستشو بگین ، دست پخت کیو تو فامیل از همه بیشتر دوست دارید؟ خاله بزرگم

51 با کدوم فست فود بیشتر حال می کنی؟ بوف

52 به جمله ی "دل به دل راه داره" اعتقاد دارید شدیدا اعتقاد دارم

up...................................up

farjam1990
2012/04/19, 17:52
سلام

1. :دی
2. کی میای اینوری؟
3. خدمتت افتاد کی؟
4. z68 یا p67?
5.اینسری چه کارت گرافیکی رو تست کنیم؟ :دی
6. با توجه به اینکه بعد از خدمت بنده تمام قطعات سیستمم قدیمی میشه بهتر نیست بفروشم همشو؟ :دی
7.انرمکس چطوره از نظرت؟ با توجه به اون عکسا که گذاشتم؟ :دی
8. چارشمپیش دقیقا" کجای بابله؟ :دی
9. اگه به قلیون دعوتت کنم رد میکنی؟ :دی

Castiel
2012/04/19, 20:59
سلام

1. :دی :D
2. کی میای اینوری؟ احتمال زیاد اردیبهشت میام
3. خدمتت افتاد کی؟ تا مهر ماه فرصت دارم
4. z68 یا p67? Z68
5.اینسری چه کارت گرافیکی رو تست کنیم؟ :دی GTX 680 ولی دوست دارم Palit jetstream به دستم برسه، کمی ضعیف تر از SLI کارت 590 هست و قدرتمندترین کارت تک هسته ای حال حاضر!
6. با توجه به اینکه بعد از خدمت بنده تمام قطعات سیستمم قدیمی میشه بهتر نیست بفروشم همشو؟ :دی اصلا بین بچه ها توزیع کن، دعای خیر ما پشت سرت خواهد بود، لارکولر را میخرم، با بقیه کاری ندارم!
7.انرمکس چطوره از نظرت؟ با توجه به اون عکسا که گذاشتم؟ :دی والله اونها باز نمیشد و البته لینکش هم از اون مشکلا داشت، کلا انرمکس برند خیلی خوبیه، من خیلی قبولش دارم چون تا الان نشده توی یک تست کم بیاره،‌حالا چه پاور چه کولر هاش
8. چارشمپیش دقیقا" کجای بابله؟ :دی راستش دقیقا نمیدونم! فکر کنم سمت چهار راه نواب باشه،‌نرسیده به میدون کشوری
9. اگه به قلیون دعوتت کنم رد میکنی؟ :دی من کلا همه را Reject می کنم!

up...............................up

VSH-Katana
2012/04/19, 23:24
تو حمله دولت اسپانیا به جدایی طلبان باسک رو محکوم میکنی؟
توست داشتی تو زمان جنگ جهانی 2 میبودی؟اگه آره جنگ هم میرفتی؟ به نفع کدوم طرف میجنگیدی؟
تو بچگی بهانه گیر بودی؟
وقتی فروم راه اندازی شد و بعد اون پیشنهاد و رد بدل شدن ایمیل ها آخرش هم که رد پیشنهاد (و پشیمونی)و بعد من هر روز تو فروم بودم و هستم در موردم چی فکر میکردی نگفتی فلانی چقد ... تشریف داره!؟
تا حالا چند بار دعوا کردی؟
سرچی دعوا کردی؟
کتک خور یا کتک بزن؟
در مورد من الان چی فک میکنی؟
به نظرت آینده it دست کدوم شرکت هاست؟
به کدوم شرکت it تعصب داری؟
چه انیمیشنی رو دوست داری؟
از اپل خوشت میاد؟
به نظرت اندرویید به اندازه جنجال هایی که پشت سرش هست خوبه؟
چجور منظره ای رو دوست داری؟
نظرت در مورد کویر چیه؟

Castiel
2012/04/19, 23:40
تو حمله دولت اسپانیا به جدایی طلبان باسک رو محکوم میکنی؟ کلا هر نوع جنگی محکوم میشود
توست داشتی تو زمان جنگ جهانی 2 میبودی؟اگه آره جنگ هم میرفتی؟ به نفع کدوم طرف میجنگیدی؟ نه, نه, نه
تو بچگی بهانه گیر بودی؟ نه والله یادم نمیاد بهانه گیر باشم
وقتی فروم راه اندازی شد و بعد اون پیشنهاد و رد بدل شدن ایمیل ها آخرش هم که رد پیشنهاد (و پشیمونی)و بعد من هر روز تو فروم بودم و هستم در موردم چی فکر میکردی نگفتی فلانی چقد ... تشریف داره!؟ نه بابا, چه فکری؟؟ یه دونه سید وحید که بیشتر ندارم
تا حالا چند بار دعوا کردی؟ کم
سرچی دعوا کردی؟ بیشتر با این ISP ها دعوا دارم!
کتک خور یا کتک بزن؟ دعوای فیزیکی نداشتم اصلا, فقط جر و بحث بود
در مورد من الان چی فک میکنی؟ یه پسر گل
به نظرت آینده it دست کدوم شرکت هاست؟ ال جی برای یک سال آینده, بعدش خدا کریمه!
به کدوم شرکت it تعصب داری؟ هیچ کدوم!
چه انیمیشنی رو دوست داری؟ انیمیشن نمی بینم ولی گارفیلد را دوست دارم
از اپل خوشت میاد؟ هم آره و هم نه, چون تکنولوژی خودش را به قیمت .... میفروشه!
به نظرت اندرویید به اندازه جنجال هایی که پشت سرش هست خوبه؟ بد نیست کلا, من که راضیم, ولی این هم جنجال نداشت خداییش
چجور منظره ای رو دوست داری؟ برگ ریزان پاییز
نظرت در مورد کویر چیه؟ عاشق سکوتش هستم

up ...................... up

Castiel
2012/04/21, 07:38
خب دوستان اگر سوالی نیست،‌نوبت علیرضا عزیز هست.

Arsn
2012/04/21, 13:02
خب دوستان اگر سوالی نیست،‌نوبت علیرضا عزیز هست.

حالا بزار من آخرین سوال هام را هم بپرسم ، ندانسته از دنیا نرم !

i. اگه قرار باشه یه روزی با خدا مواجه بشی اولین حرفی که میزنی چیه؟
ii. عادل فردوسی پورو بیشتر دوس داری یا احسان علیخانی ؟iii. اگه مردها نبودن چی میشد؟iv.اگر زن ها نبودند چی میشد ؟

v. دوس داشتنی ترین بازی دوران بچگیتون چی بوده ؟vi. اگه بخوای کسیو هر چه سریعتر فراموش کنی ! چیکار میکنی؟vii. آيا به آرزوهاتون كه در گذشته داشتيد تاكنون رسيدين يا نه؟؟!viii. بزرگترین خلافتون تو دوران مدرسه چه بود؟ix. کدوم بو رو بیشتر دوست دارینx. مهم ترین روز زندگی .....؟xi. چی بیشتر باعث تداعی خاطرات گذشتتون می شه؟xii. اگه بخوای خودتو نصیحت کنی به خودت چی میگی؟xiii. بدترین صفتی که توی خودت میبینی؟

xiv. در اولین برخورد با جنس مخالف چه چیزی نظرتون رو جلب می کنه ؟xv. آیا به اثر فکر مثبت در زندگی اعتقاد دارید؟xvi. شما بهترین دوستاتونو از کجا پیدا کردید؟xvii. تا حالا تو امتحانای درسیتون تقلبی کردین؟

Castiel
2012/04/21, 13:16
حالا بزار من آخرین سوال هام را هم بپرسم ، ندانسته از دنیا نرم !

i. اگه قرار باشه یه روزی با خدا مواجه بشی اولین حرفی که میزنی چیه؟ تو چشاش زل میزنم خودش میفهمه چی میگم!
ii. عادل فردوسی پورو بیشتر دوس داری یا احسان علیخانی ؟ هر دو با هم

iii. اگه مردها نبودن چی میشد؟ زندگی روی کره خاکی غیر ممکن میشد

iv.اگر زن ها نبودند چی میشد ؟ مگه الان هستن چی شده که مثلا در نبودشون هسته زمین جابجا بشه؟؟!!

v. دوس داشتنی ترین بازی دوران بچگیتون چی بوده ؟ منچ

vi. اگه بخوای کسیو هر چه سریعتر فراموش کنی ! چیکار میکنی؟ همه کاری کردم ولی نمیشه

vii. آيا به آرزوهاتون كه در گذشته داشتيد تاكنون رسيدين يا نه؟؟! خیر، ولی اتفاق بدی هم نیفتاده و مسیر غلطی انتخاب نکردم

viii. بزرگترین خلافتون تو دوران مدرسه چه بود؟ ساعت آخر بریم فوتبال بازی کنیم!

ix. کدوم بو رو بیشتر دوست دارین اشرافیت آغشته به خون!

x. مهم ترین روز زندگی .....؟ تولد

xi. چی بیشتر باعث تداعی خاطرات گذشتتون می شه؟ عکس

xii. اگه بخوای خودتو نصیحت کنی به خودت چی میگی؟ صبور باش

xiii. بدترین صفتی که توی خودت میبینی؟ اعصاب آرام!

xiv. در اولین برخورد با جنس مخالف چه چیزی نظرتون رو جلب می کنه ؟ چشمای دریدش که داره منو میخوره!

xv. آیا به اثر فکر مثبت در زندگی اعتقاد دارید؟ بله،‌تاثیر زیادی داره

xvi. شما بهترین دوستاتونو از کجا پیدا کردید؟ توی لپ لپ طرح قدیم،‌ یادش بخیر!

xvii. تا حالا تو امتحانای درسیتون تقلبی کردین؟ فکر نمی کنم

up.......................up

Castiel
2012/04/21, 22:37
خب نوبت علیرضا رسید, تمام قدرتم را برای سوالات به کار می گیرم!

از بین گزینه ها یکی را انتخاب کن

1) 7970 یا 680
2) 590 یا 6990
3) 580 یا 6970
4) 6870 یا 560
5) فنوم 1100 یا سندی بریج 2500k
6) من یا تو

افراد زیر را در یک صفت انگلیسی تعریف کن

1) خودم
2) خودت
3) فرجام
4) یاسر
5) آندره یانگ!
6) پوریا شعبانی
7) دوستان پروفایل فرجام در فیس!

Arsn
2012/04/21, 22:46
این شتری است که در خونه هر کسی میخوابه ! الان هم نوبت من شد !

دوستان دقت داشته باشند که کسانی که زیر 500 تا سوال از من بپرسند ، بعد از تاپیک صندلی داغ باهاشون قهر میکنم ، جواب سلامشون را هم نمیدم ! حالا خود دانید !

Arsn
2012/04/21, 22:59
خب نوبت علیرضا رسید, تمام قدرتم را برای سوالات به کار می گیرم!

از بین گزینه ها یکی را انتخاب کن

1) 7970 یا 680
2) 590 یا 6990
3) 580 یا 6970
4) 6870 یا 560
5) فنوم 1100 یا سندی بریج 2500k
6) من یا تو

افراد زیر را در یک صفت انگلیسی تعریف کن

1) خودم
2) خودت
3) فرجام
4) یاسر
5) آندره یانگ!
6) پوریا شعبانی
7) دوستان پروفایل فرجام در فیس!

خب انتظارات از آقا حسام بالاست !

1) GTX 680
2) 6990
3) 580
4) 6870
5) فنوم 1100
6) ما

1) Man in the Black , Manager
2) Lovers Guide
3) The terminator
4) Cute
5) Professional , Mad
6) Lovely , Smart
7) Daffi Shop , jobless

saeid6574598
2012/04/22, 00:16
به به جناب حجت الاسلام سجادی نیا ! بالاخره اومدی ! من که روی صندلی داغ بودم ، یک سوال ازم نپرسیدی ! حالا انتظار داری من ازت سوال بپرسم !

1 - GTX 680 یا 7970
2 - Asus P9X79 Deluxe یا Asus Sabertooth X79
3 - Asus P8Z68 Deluxe Gen3 یا Asrock Z68 Extreme4 Gen3
4 - AMD یا Intel ( جوابش رو می دونم )
5 - چی شد که انقدر عاشق AMD شدی
6 - چند سالته
7 - به چه رشته ای علاقه مندی
8 - مهندس یا دکتر
9 - شتر یا الاغ
10 - دوست دختر داری یا نه ( راستشو بگو )
11 - Asus با Gigabyte
12 - Ive bridge
13 - APU
14 - abit
15 - Steve Jobs
16 - LG یا SAMSUNG
17 - hotoverclock
18 - shahrsakhtafzar
19 - Air یا Water Cooling
20 - 6990 یا GTX 590

فعلا اینها رو جواب بده تا بعد !

system32
2012/04/22, 00:24
این شتری است که در خونه هر کسی میخوابه ! الان هم نوبت من شد !

دوستان دقت داشته باشند که کسانی که زیر 500 تا سوال از من بپرسند ، بعد از تاپیک صندلی داغ باهاشون قهر میکنم ، جواب سلامشون را هم نمیدم ! حالا خود دانید !

با سلام
دوست عزیز اگر بخواهیم 500 تا سوال بپرسم باید دو سالی وقت بذارم .
تا جایی که حسش بود و سوالات غیر تکراری داشتم می پرسم .
:
نظرت درباره شعر زیر و شخصیت شاعر اون چیه ؟
شاعر در چه حسی و هوایی بوده که این شعر رو سروده ؟
شاعر : سیمین بهبهانی
نام شعر : گل یخ

این چنین سخت که آشفته ای ای چشمْ کبودم ------------------------- به خدا شیفتهٔ هیچ سیه چشم نبودم
زنگِ‌ بالای سیاهی ست کبودی، که من اینک ------------------------- نقش هر چشم سیه را ز دل خویش زدودم
دیر در دامنت آویختم ای عشق! چه سازم؟ ------------------------- به زمستان تو همچون گل یخ دیده گشودم
بوسهٔ گمشده ام بود به لب های تو پنهان ------------------------- که به دلخواه، شبی بر لب کس چهره نسودم
جگرم چکه شد از خنجر خونریز ملامت ------------------------- تا چو گل راز دل خویش به بیگانه نمودم
سوختم، سوختم از عشق تو چون شاخهٔ خشکی ------------------------- به امیدی که برآید ز سر کوی تو دودم
آهِ سرد است، نه شعر این که سراید لب سیمین ------------------------- آتش مهر تو باید که شود گرم، سرودم

همچنین اگر اشکالی ندارد جواب منطقی بنویس !!!

با تشکر - سیستم 32

rajah
2012/04/22, 00:38
زندگی چیست؟؟
عشق یعنی چه؟؟؟دوست داشتن چیست؟؟کدام بر یکدیگر برتری دارند؟؟بادلیل
زندگی بدون عشق چه حسی داره؟؟
اگه یه قلم بهت بدن و بگن زندگیت رو خودت بنویس زیباترین لحظه زندگیت رو چطور نگارش می کردی؟؟
اگه صبح بیدار شدی و دیدی هیچ کسی روی کره زمین نیست بجز خودت اولین کاری که می کنی چیه؟؟
وقتی می ری کوه چقدر دوست داری داد بزنی؟؟؟تو اون شرایط چه حسی بهت دست می ده؟؟
دنیا رو چه رنگی می بینی؟؟؟
می دونی چقدر پدر و مادرها برا بچه هاشون زحمت کشیدن؟؟می دونی چقدر دوستشون دارن؟؟حالا تو در دو خط احساست رو نسبت به احترام به پدر و مادر برا بچه ها بنویس؟؟
نظرت در باره این شعر چیه؟؟زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست هر کسی نغمه خود خواند و از صحنه رود ......صحنه پیوسته بجاست
اگه دوتا بال داشتی برا پرواز ،برای اولین بار کجا می رفتی؟؟
درباره تک تک مدیران فروم دو سه کلمه بنویس؟؟

Arsn
2012/04/22, 00:44
به به جناب حجت الاسلام سجادی نیا ! بالاخره اومدی ! من که روی صندلی داغ بودم ، یک سوال ازم نپرسیدی ! حالا انتظار داری من ازت سوال بپرسم !

1 - GTX 680 یا 7970
2 - Asus P9X79 Deluxe یا Asus Sabertooth X79
3 - Asus P8Z68 Deluxe Gen3 یا Asrock Z68 Extreme4 Gen3
4 - AMD یا Intel ( جوابش رو می دونم )
5 - چی شد که انقدر عاشق AMD شدی
6 - چند سالته
7 - به چه رشته ای علاقه مندی
8 - مهندس یا دکتر
9 - شتر یا الاغ
10 - دوست دختر داری یا نه ( راستشو بگو )
11 - Asus با Gigabyte
12 - Ive bridge
13 - APU
14 - abit
15 - Steve Jobs
16 - LG یا SAMSUNG
17 - hotoverclock
18 - shahrsakhtafzar
19 - Air یا Water Cooling
20 - 6990 یا GTX 590

فعلا اینها رو جواب بده تا بعد !

دروغ میگی ! جدی ؟ من از همه لااقل چند تا سوال را پرسیدم ! این دفعه جبران میکنم 1

1 ) تکراری ! 680
2) sabertooth ! به خاطر سابرتوث بودنش !
3) مدل اسوس ! به خاطر قدرت اورکلاک بالاتر !
4)مسلما AMD ! به خاطر نسبت کارایی به قیمت معقول !
5) با یه پردازنده سمپرون کار کردم ، قیمت های amd را شنیدم ، کارکرد عملی اون را دیدم ! عشق دلیل نمیخواد !
6) 18 سال و 23 روز !
7) سخت افزار و طراحی صنعتی و الکترونیک را دوست دارم ! البته آخرش فناوری اطلاعات را انتخاب کردم! گول خوردم ! (با شناخت انتخاب کردم و پشیمون نیستم)
8) مهندس ! کسی که هندسه بلده ! کسی که میسازه ، درمان نمیکنه !
9) شتر ! سوار شدم ! از ترس داشتم سکته قلبی میزدم ! خیلی بد میشینه و بلند میشه !
10) چند روز پیش تو چت روم مدیرا زیر شکنجه اعلام کردم ! بله ! فوق العاده هم بهم وابسته هستیم !
11) برای Amd گیگابایت معمولا بهتره و برای اینتل اسوس معمولا بهتره !
12) امیدوارم قدرتمند باشه ! مثل بلدوزر طبل تو خالی نشه ! (از بلدوزر خیلی بیشتر انتظار میرفت و الان وضع ایوی هم به همون صورته ! امیدوارم نا امیدمون نکنه !)
13) راه حل دنیای آینده کامپیوتر ! به سیستم های SOC خیلی علاقه ندارم ولی شاید باید با این یکی کنار بیایم !
14) حیف شد ! قربانی دنیای مادربورد ها !
15) با اینکه محصولاتشون را هیچ وقت دوست نداشتم ولی چون به بشریت خدمت کرد نمیتونم نادیده بگیرمش ، روحش شاد !
16) لوازم خانگی LG ، تلویزیون و مانیتور LG ، موبایل هر جفتش !
17) فروم جوانان ! دقیقا خصلت های جوانان را هم دارند ! کلی میگم و به همه نسبت نمیدم ! بعضا باسواد و دانا ، بعضا مغرور و خودشیفته ، بعضا باانگیزه و پر تلاش !
18) فروم پیرمرد ها ! دقیقا خصلت های پیر مردها را هم دارند ! کلی میگم و به همه نسبت نمیدم ! معمولا سوت و کور ! با سواد و حرفه ای ، معمولا بدون نشاط و خسته ، ولی دود از کنده بلند میشه ، بعضا سوپرایز های باحالی با خودشون دارند !
19) Air ! بی دردسر تره ! هزینه اش کمتره ! کسی اگه واقعا میخواد اورکلاک کنه به نظر من بهتره هزینه ای که بابت یه واتر کولینگ میکنه را بزاره برای نیتروژن ! به نفعشه !
20) تکراری ! 6990 !

Arsn
2012/04/22, 02:12
زندگی چیست؟؟ من زندگی را بیشتر شبیه یه سفر میدونم ، یه سفر در یه جاده دو بانده ، سفری از فرش به عرش یا بلعکس ! آدم ها در طول این سفر مسیر های خودشون را انتخاب میکنند و رول های خاص خودشون را بازی میکنند ، با هم یا تنها به دنبال هدفشون میرند ! زندگی صحنه یکه نوازی ماست ، باید هدفت و راهت را بشناسی ، دنبالش بری و ازش لذت ببری !

عشق یعنی چه؟؟؟دوست داشتن چیست؟؟کدام بر یکدیگر برتری دارند؟؟بادلیل

تعریف دقیقی براش ندارم ، اگر در بعد انسانی و عشق آدم ها بخوام بگم عشق یعنی مثلث استنبرگ ! یعنی مجموع صمیمیت ، تعهد و هوس ! یعنی علاقه و اعتقاد وجودی به وجود دیگر !
دوست داشتن صرف ، یعنی علاقه به چیزی و صرفا خواستن اون فقط برای خود آدم ! یعنی محبت قلبی که شما نسبت به شخصی دارید
عشق برتره ! عشق مثل مجموعه r در ریاضی میمونه ! همه چیز را شامل میشه ، محبت ، صمیمیت ، دوست داشتن ، اعتقاد داشتن ، اعتماد داشتن !

زندگی بدون عشق چه حسی داره؟؟

زندگی بدون عشق مثل انجام کاری بدون هدف میمونه ، مثل زنبور بدون عسل ! کامل نیست ! البته منظورم از عشق صرفا عشق به مخلوق و آدم ها نیست ! عشق به خالق هم برای خودش عالمی داره که اگر اون را از زندگی حذف کنی ، کلا زندگی مفهوم نداره !
اگه عشق نبود از تشنگی می مردیم ، خدا رو شکر عشق هست و خون دل می خوریم تا زنده بمونیم.!!!! زندگی مثل آش است ! عشق هم مثل کشک ! آش بدون کشک هم مزه نداره !
اگه یه قلم بهت بدن و بگن زندگیت رو خودت بنویس زیباترین لحظه زندگیت رو چطور نگارش می کردی؟؟

اگر بهترین های دنیا را هم برای خودم مینوشتم ، بهترین هایی که تو این جهان میشه داشت ، هر چی که فکرش را بکنی ، آخرش تو پاورقی مینوشتم همه ی اینها را بدون رضایت و عاقبت به خیری پیش خداوند نمیخوام ! پس یه جور مینوشتم که خدا و هم خلق خدا از وجود من راضی بوده باشند!

اگه صبح بیدار شدی و دیدی هیچ کسی روی کره زمین نیست بجز خودت اولین کاری که می کنی چیه؟؟

خودم را میکشتم ! نمیتونم ، جدا نمیتونم بدون بقیه زندگی کنم ! به چه درد میخوره !

وقتی می ری کوه چقدر دوست داری داد بزنی؟؟؟تو اون شرایط چه حسی بهت دست می ده؟؟

من معمولا کوه میرم ! همیشه هم با خودم میگم میرم اونجا زمین را به زمان میدوزم و انقد داد و بیداد میکنم تا خنک شم ! بعد میرم کوه ! خجالت میکشم ! مگه من کی هستم که بخوام سر چرخ روزگار داد بکشم ؟ آخرش هم دست از پا درازتر برمیگردم !

دنیا رو چه رنگی می بینی؟؟؟

دنیا سفیده ! چشم های ما هم منشور ! میشه 16.7 میلیون رنگ ! :دی

می دونی چقدر پدر و مادرها برا بچه هاشون زحمت کشیدن؟؟می دونی چقدر دوستشون دارن؟؟حالا تو در دو خط احساست رو نسبت به احترام به پدر و مادر برا بچه ها بنویس؟؟

نه ! نمیدونم ! اگر میدونستم ...
فقط میتونم بگم زحمت و علاقه ی اونها با هیچ چیز قابل مقایسه یا جبران نیست و حداقل کاری که میتونم بکنم اینه که تا جای ممکن ناامیدشون نکنم و زحماتشون را پایمال نکنم و قدر محبت و علاقه ی اونها را بدونم !

نظرت در باره این شعر چیه؟؟زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست هر کسی نغمه خود خواند و از صحنه رود ......صحنه پیوسته بجاست

این که "مردم" نشناسند تو را غربت نیست ، غربت آن است که "یاران" ببرندت از یاد...

اگه دوتا بال داشتی برا پرواز ،برای اولین بار کجا می رفتی؟؟

آسمون هفتم ! ببینم اونجا چه خبره ! کی به کیه !

درباره تک تک مدیران فروم دو سه کلمه بنویس؟؟

من به توانایی ها یا مدیریت این عزیزان کاری ندارم ! صرفا احساسی که در این لحظه به ذهنم میاد را مینویسم !

حسام شالیکاران : شخصیت قوی داره ! آدم دوست داشتنی است ! به شرط اینکه بتونی باهاش کنار بیای ! مثل سنگ جلوی رود میمونه !!! بهترین دوست آب میشه ولی اگر دلش را بدست بیاری !!! (رود بتونه دل سنگ را بشکافه)
سعید مظفری : آدم دلسوزی است ! از اون آدم های ساده و بدون ریا ای که میشه بهش وسط زمستون پیشنهاد بستنی یخی بدی ! خیلی مثبت اندیش است ! بعضا زیادی ! (روی مخ میره ) این هم شاید از اون سادگی و زلال بودنش است !
سعید افرازی : نصفش زیر زمینه ! محبت و صمیمت خاصی در وجودش هست ! بدون اغراق میگم ! فقط بروز دادنش به خوبی بقیه نیست ! شاید هم میترسه ! به هر حال فرد قابل اعتمادی است !
یاسر آرامش : معصوم و بی آلایش است ! به هیچ وجه گرگ بودن را بلد نیست ! آرمان های متعالی داره ، فرد موفق خواهد بود ! ظاهر بین است ! بزرگتر و با شخصیت تر از سنش است !
علی فاتحی : نمیشناسمش ! فقط میدونم منطقی و دلسوز است !
رفیع بایندر : بسیار با شخصیت ! بسیار با پشتکار ! خوشتیپ ! کاربلد !
یاسین گلمرادی : مرد همیشه خندان ! کودک درونش هنوز کار میکنه ! زندگی را سخت نمیگیره ! رک و صادق است ! با تجربه است ! از سنش جلوتره !
جواد عاشوری: دوست خوبیه ! هم نشین با حالیه ! حیف که چند وقتی است نیست ! زود صمیمی میشه ! با جنبه است !
روح الله : خیلی روی ایشون شناخت ندارم ! پایبند به اصول و مقید است ! قلب رئوفی دارد !
فرجام : اگر شما ایشون را شناختید به من هم بگید ! بسیار چند وجهی است ! فروم باز نیست ! اورکلاکر موفقی میتونه باشه ، عقایدش خیلی محترم و منطقی است ، خوش برخورد و صمیمی است ! خون گرم و بجوش است !

سلام آقا سعید گل

سوال های خیلی خوب ! واقعا چلش برانگیز ! از اون امتحان های سختی بود که میتونستی بگیری ! ممنون

Arsn
2012/04/22, 02:23
با سلام
دوست عزیز اگر بخواهیم 500 تا سوال بپرسم باید دو سالی وقت بذارم .
تا جایی که حسش بود و سوالات غیر تکراری داشتم می پرسم .
:
نظرت درباره شعر زیر و شخصیت شاعر اون چیه ؟
شاعر در چه حسی و هوایی بوده که این شعر رو سروده ؟
شاعر : سیمین بهبهانی
نام شعر : گل یخ

این چنین سخت که آشفته ای ای چشمْ کبودم ------------------------- به خدا شیفتهٔ هیچ سیه چشم نبودم
زنگِ‌ بالای سیاهی ست کبودی، که من اینک ------------------------- نقش هر چشم سیه را ز دل خویش زدودم
دیر در دامنت آویختم ای عشق! چه سازم؟ ------------------------- به زمستان تو همچون گل یخ دیده گشودم
بوسهٔ گمشده ام بود به لب های تو پنهان ------------------------- که به دلخواه، شبی بر لب کس چهره نسودم
جگرم چکه شد از خنجر خونریز ملامت ------------------------- تا چو گل راز دل خویش به بیگانه نمودم
سوختم، سوختم از عشق تو چون شاخهٔ خشکی ------------------------- به امیدی که برآید ز سر کوی تو دودم
آهِ سرد است، نه شعر این که سراید لب سیمین ------------------------- آتش مهر تو باید که شود گرم، سرودم

همچنین اگر اشکالی ندارد جواب منطقی بنویس !!!

با تشکر - سیستم 32

شوخی میکنم ! همین که بچه ها به خودشون زحمت تایپ میدند برای من ارزش است !

با یه شعر 7 بیتی نمیشه شخصیت افراد را سنجید ! به خصوص که شاعر را نمیشناسم ! ولی خود شعر با مفهومه ! حس آمیزی داره ! از اعماق وجود سرچشمه میگیره ! حس زیبایی هم به خواننده القا میکنه با این که به نظرم خود شاعر در نا امیدی و حالت گله گذاری این شعر رو سروده !

مگه من تا حالا غیر منطقی هم نوشتم !

Castiel
2012/04/22, 02:42
اگه یک گلوله بهت بدن و تو را با این افراد توی یک اتاق تنها بزارن، اون گلوله را به سمت خودت شلیک می کنی یا این افراد پایین:

1) محمدرضا پناهی!
2) خودم
3) استاد فرجام رضایی!
4) مدیر عامل اینتل
5) نانوای سرکوچه که همیشه بهت میگه برو ته صف!
6) آخرین دایناسور روی زمین که اگه بکشیش نسلش منقرض میشه و اگه نکشی،‌اون تورور میخوره
7) کودک درونت
8) فرشته دربان جهنم (ملقب به کرآولی)

Arsn
2012/04/22, 02:55
اگه یک گلوله بهت بدن و تو را با این افراد توی یک اتاق تنها بزارن، اون گلوله را به سمت خودت شلیک می کنی یا این افراد پایین:

1) محمدرضا پناهی! واقعا فکر میکنی من مرد شماره 1 فناوری اطلاعات ایران را میکشم ؟ خب آره ! چه افتخاری از این بالاتر !
2) خودم شما را ! همیشه دوست داشتم ببینم خونت بریزه روی دیوار چه شکلی میشی !
3) استاد فرجام رضایی! حتما فرجام را میکشتم ! از شر سربازی هم راحت بشه ! فقط قبلش رمز اکانت فیس را ازش میگرفتم !
4) مدیر عامل اینتل آخه پرسیدن داره !
5) نانوای سرکوچه که همیشه بهت میگه برو ته صف! کلا من با نانوا جماعت مشکل دارم ، مطمئنن نانوا !
6) آخرین دایناسور روی زمین که اگه بکشیش نسلش منقرض میشه و اگه نکشی،‌اون تورور میخوره خودم را میکشتم ! وجود اون دایناسور از من مهمتره !
7) کودک درونت نمیدونم ! فکر کنم خودم را میکشتم ! کودک درون شایسته تره !
8) فرشته دربان جهنم (ملقب به کرآولی) اون را میکشتم ! کاره خیره ! یه ملتی میتونند از جهنم فرار کنند !

چه سوالی ! خداییش چقدر فکر کردی ؟! مرسی سوال !

Castiel
2012/04/22, 03:10
خب حالا سوالات بالا را در حالت های زیر جواب بده:

1) محمدرضا پناهی میخواد سخت افزار را تعطیل کنه بره توی کار تجارت و پاهاشو بزاره روی میز و پول بشماره!
2) من بیام تمام زندگیمو به نامت کنم و مدیریت فروم را بهت بدم و خودم بشم کاربر تازه وارد!
3) فرجام پروفایل فیس را بهت بده و خودش را بازنشسته کنه
4) مدیر عامل اینتل به دست بوس مدیر عامل amd بره
5) نانوای سرکوچه هر روز بیاد در خونتون نون تازه کنجد زده بیاره برات
6) این دایناسور تازه از تخم در اومده و گریه میکنه! ولی انگیزه و قدرت کافی برای کشتن تو داره
7) کودک درونت جلوی پیشرفتت را بگیره
8) اگه این فرشته بمیره دیگه همه انسانها در آخرت گرفتار میشن و ازدیاد جمعیت خداوند را به ساخت مسکن مهر وادار می کنه و بعدش مشکل مسکن و بیکاری حل میشه!