PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صندلی داغ

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8

Arsn
2011/12/03, 23:50
علی جان سوالات بعدی من را جواب ندادی:
1- خواننده ها و بازیگران ایرانی و خارجی محبوب خودت را بنویس.
2- سه بازی برتر تاریخ را نام ببر.

ببخشید حواس پرتم دیگه ! ولی سوال های سختیه

1) خواننده ی مورد علاقه ایرانی من یه زمانی خواجه امیری بود ولی الان ترجیح میدم فقط و فقط خارجی گوش کنم ، توی خارجی هم بین مرد ها جرج مایکل را دوست دارم و بین خانم ها آوریل و تیلور سویفت را گوش میکنم !

سه بازی برتر تاریخ کلی : 1) شاهزاده پارسی نسخه اولیه 2) سری Fifa و NFs و 3) سری مدال افتخار و کراش
از نظر من : 1) ندای وظیفه 4 2) Doom 3 Dos و 3) Gta Sanandreas
ببخشید دیگه ما سلیقمون مثل شما خوب نیست !

*hit m@n*
2011/12/04, 00:41
آقا اجازه هست ما هم یه چنتا سوال بپرسیم

1-دانشجوی چه رشته ای هستید ؟ اخرین مدرک تحصیلی ؟ ایا قصد ادامه تحصیل دارید ؟

2-بزرگترین آرزوت تو زندگی ؟ ( خواهشا آرزوی قلبی تو بگو )

3-اگه یه روز یکی تو خیابون خدای نکرده بیاد بزنه زیر گوشت چیکار میکنی ؟

4-از ابتدایی تاحالا چنتا تجدید آوردی ؟ چه درسایی بودن ؟

سوالات چند گزینه ای ( فقط باید از یکی از گزینه ها استفاده کنید )

شما کدوم یکی از اینایی
1-تو مدرسه دعوا گیر بودی یا بچه + ؟

2-خجالتی یا پر رو ؟

3-خوشگل یا خوتیپ ؟

4-با سلیقه یا بد سلیقه ؟

5-آروم یا بی اعصاب ؟

6-بچه زرنگ یا تنبل ؟

حالا یه چنتا جمله سازی - با اینا جمله بساز

1-الاغ - الکلاسیکو - توت فرنگی - خرمگس - پ ن پ - ناپلئون - حسام شالیکاران - چنگیز خان مغول - محمد رضا پناهی - جان اف کندی - جوجه تیغی

2- تاج - مار - گاو - نان - خار - غاز - آش - کار - تار - لال - بال - حال - سال - مال - راز - فال - مار - خال - بار - دام - لام - میم - نون - واو - ه - یه

3-مداد رنگی - توت فرنگی - توالت فرنگی - عروس فرنگی - گوجه فرنگی - خیار - گوجه - پیاز - سیب زمینی - باقالی - سیر

سوال هوش رو فعلا بیخیال
بعدا میپرسم

+Aren
2011/12/04, 00:43
علیرضا جون سلام
خوبی داداش گلم؟
فرض کن با دوچرخه هستی! هوا هم خیلی سرده و شاید عجله هم داشته باشی! خودت تمها هم هستی!
در مسیر برگشت به خونه یک بریدگی وجود داره که 7 متر قبلتر از کوچه شما بلوار رو قطع می کنه و اگر نخوای خلاف کنی باید تا بریدگی بعدی مه 1.5 کیلومتر فاصله داره بری و برگردی تا به کوچتون بررسی! یعنی کلا 3 کیلومتر!
حالا شما بخاطر سرما و... خلاف میرید یا مثل مرد 3 کیلومتر رو بجان می خرید؟
سپاس

Arsn
2011/12/04, 17:11
آقا اجازه هست ما هم یه چنتا سوال بپرسیم

1-دانشجوی چه رشته ای هستید ؟ اخرین مدرک تحصیلی ؟ ایا قصد ادامه تحصیل دارید ؟

2-بزرگترین آرزوت تو زندگی ؟ ( خواهشا آرزوی قلبی تو بگو )

3-اگه یه روز یکی تو خیابون خدای نکرده بیاد بزنه زیر گوشت چیکار میکنی ؟

4-از ابتدایی تاحالا چنتا تجدید آوردی ؟ چه درسایی بودن ؟

سوالات چند گزینه ای ( فقط باید از یکی از گزینه ها استفاده کنید )

شما کدوم یکی از اینایی
1-تو مدرسه دعوا گیر بودی یا بچه + ؟

2-خجالتی یا پر رو ؟

3-خوشگل یا خوتیپ ؟

4-با سلیقه یا بد سلیقه ؟

5-آروم یا بی اعصاب ؟

6-بچه زرنگ یا تنبل ؟

حالا یه چنتا جمله سازی - با اینا جمله بساز

1-الاغ - الکلاسیکو - توت فرنگی - خرمگس - پ ن پ - ناپلئون - حسام شالیکاران - چنگیز خان مغول - محمد رضا پناهی - جان اف کندی - جوجه تیغی

2- تاج - مار - گاو - نان - خار - غاز - آش - کار - تار - لال - بال - حال - سال - مال - راز - فال - مار - خال - بار - دام - لام - میم - نون - واو - ه - یه

3-مداد رنگی - توت فرنگی - توالت فرنگی - عروس فرنگی - گوجه فرنگی - خیار - گوجه - پیاز - سیب زمینی - باقالی - سیر

سوال هوش رو فعلا بیخیال
بعدا میپرسم

شما اجازه داری 3 هزار میلیارد سوال بپرسی ! درخدمتم !
بنده همونجور که تو بیوگرافی خودم گفتم پیش دانشگاهی ریاضی - فیزیک هستم ! فکر کنم میشه دیپلم ! پ ن پ میخوام با دیپلم پردازنده طراحی کنم ! (ببخشید اینجا را با بخش طنز اشتباه گرفتم)

آرزو زیاد دارم ! جوانم دیگه ! چه میشه کرد ! ولی آرزوییم که گفتنش را دوست دارم اینه که با غرور و افتخار خودم را به عنوان ایرانی معرفی میکنم
آرزویی که برای دل خودم هم دارم اینه که توی بخش پژوهش و توسعه یه شرکت بزرگ سخت افزاری تو سیلیکون ولی استخدام بشم !

بستگی داره که باشه ، چی باشه ، یه همچین موردی (شبیه این) برام پیش اومد و از کنارش گذشتم ولی یه بار هم سال دوم ابتدایی یه دیوانه ای من را هل داد با پیشونی رفتم تو آسفالت و صورتم مثل بادمجون باد کرده بود! انقدر عصبانی شده بودم که طرف را تا حد مرگ زدمش و بعد ناظممون که اومده بود من را آروم کنه را هم با یه لگد تو ساق پاش پذیرایی کردم !
عکس العمل های من به خصوص این چند سال اخیر خیلی مظلومانه شده !

دروغ چرا ؟ من ابتدایی همش 20 بودم ، راهنمایی همش بالای 19 بودم ، دبیرستان هم افتظاح بودم یعنی اول حدود 17/5 شدم ، دوم هم همین منوال حفظ شد تا امثال سوم رو توی درس حسابان ناپلونی پاس شدم ، یعنی نمره ام 9/5 بود ولی به خاطر مستمر بالا قبول شدیم رفت ! البته از گفتن اینا ناراحت هم نمیشم چون واقعا اگه میخواستم برای درس وقت بزارم الان خیلی چیزا را از دست داده بودم ! راستی این حسابان هم قضیه داشت !

1) همیشه بچه + بودم ولی از اون آب زیر کاه ها ی موزمار ! به خصوص ابتدایی اذیت زیاد میکردم ، یه جورایی بیش فعال بودم ، به طوری که ناظم سال دوم دبستان یه روز من را صدا کرد گفت : سجای اگه کمتر از 18 مورد انظباطی داشتی بهت 20 میدم و دفترش داد به من که بشمارم ، با اجازتون 25 بود که گفتم 17 تاست ولی همیشه به صورت عجیبی تمام ناظم ها به معنای واقعی کلمه دوستم داشتند ! دوران دبیرستان جزو معدود کسانی بودم که همیشه انظباط 20 بودم با اینکه همیشه گوشی توی جیبم ، موقع درس دادن معلم مجله روی پام ، موقع حرف زدن معلم دینی هدفون توی گوشم بود و تقریبا توی امتحان ها تو شعاع 20 متری من همه زبان 20 میشدند و خودم هم گه گاه تقلب میکردم (چه اعترافاتی نوشتم) ولی هیچ وقت لو نمیرفتم و جالبش اینجا بود که مثلا ناظم سال سوم من را بیشتر از 99 درصد بچه ها قبول داشت !@

2) معمولا میانه رو ام ، نه خجالتی ، نه پر رو ! به صورت معمول هیچ وقت از حقم کوتاه نمیام و شاید برای بعضی ها پر رو باشم (به خصوص تو مدرسه ) ولی تو ارتباط اجتماعی با افرادی که سنش از من خیلی بیشتر بعضی اوقات خجالتی هم میشم !

3) گزینه دال ! هیچکدام ! هیچ وقت خاص نبودم ، نه تو لباس پوشیدن ، نه تو ظاهر ! یه زمانی گیر میدم به یه رنگ خاص و من به اون رنگ معروف میشم ، امکان نداره ژولیده از خونه بیرون بیام ولی از اوناش هم نیستم که یه ساعت جلو آینه باشم !

4) اگه نوشابه باز کردن نباشه خوش سلیقه ام ، بستگی داره تو چی باشه مثلا توی لباس خریدن سلیقه ام پیرمردی است ! ولی توی دکوراسیون یا خرید ساعت و کیف و ... خوبم !

5) از بی اعصاب اونور تر ! داغون ! به قول دوستان Bad temper هستم ! وای بر اون روزی که عصبانی بشم ! گفتم که ناظم مدرسه را هم میزنم ! ولی از یه کسی شنیدم که میگفت سید ها معمولا زود جوش میارن ، خب من هم سید هستم ! جوش نمیارم ، نمیارم ، ولی وای بر اون روزی که جوش بیارم ! فکر کنم مدیرا عزیز (به خصوص حسام جان که شرمندشم) خوب این را درک کرده باشن !

6) تو هر موردی شما بگی به غیر از درس خوندن از زرنگم !× پیش یه مشاور - روانشناسی میرفتم به صورت وحشتناکی من را چند بعدی میدونست چون تو هر موردی دست گذاشته بودم تا آخراش رفته بودم ! کلا از اون زرنگ ها که جنس 10 تومنی رو 5 بخرن نیستم ولی هیچ وقت کلاه سرم نمیره و گرون نمیخرم ! البته تا معیار زرنگ بودنت چی باشه !

1 ) زمان دیدار الکلاسیکو حسام شالیکاران در حال خوردن توت فرنگی از محمدرضا پناهی پرسید که ناپلون بناپارت از الاغ زرنگتر بوده ؟ محمدرضا پناهی گفت پ ن پ جان اف کندی و چنگیزخان مغول از خرمگس و جوجه تیغی زرنگتر بودن ! (اخه اینا کلمه است !)

2 ) سرکاریه !

3) من با مداد رنگی ، یه گوجه فرنگی ، با یه عروس فرنگی توی توالت فرنگی درحال خوردن توت فرنگی و خیار و پیاز و سیب زمینی و باقالی و سیر کشیدم !

Arsn
2011/12/04, 17:20
علیرضا جون سلام
خوبی داداش گلم؟
فرض کن با دوچرخه هستی! هوا هم خیلی سرده و شاید عجله هم داشته باشی! خودت تمها هم هستی!
در مسیر برگشت به خونه یک بریدگی وجود داره که 7 متر قبلتر از کوچه شما بلوار رو قطع می کنه و اگر نخوای خلاف کنی باید تا بریدگی بعدی مه 1.5 کیلومتر فاصله داره بری و برگردی تا به کوچتون بررسی! یعنی کلا 3 کیلومتر!
حالا شما بخاطر سرما و... خلاف میرید یا مثل مرد 3 کیلومتر رو بجان می خرید؟
سپاس

به روح الله عزیزمان هم که اینجاست ! به مرحمت شما ! امیدوارم شما از من بهتر باشی چون من امروز داغونم ! خیلی روز خسته کننده ای بود

من درست سوال نفهمیدم ولی چیزی که استنباط کردم را مینویسم

دروغ چرا ؟ اگه با دوچرخه باشم و برای خودم و کسی خطری نداشته باشه مثل یه شیر زن از بریدگی میرم ! :دی

اما اگه به جای دوچرخه ، اتومبیل بود حتما حتما حتما قانون را رعایت میکردم !

اما سوالت بو داره که نکنه سوال هوش باشه ، که اگه سوال هوشه باید بگم که 7 متر میرم جلوتر تا به کوچه خودمون برسم !

ما که نفهمیدم چی بود ولی سرت سلامت!

*hit m@n*
2011/12/04, 17:29
به جمله سازی 2 جواب بده
تبعیض قائل نشو

دوستان جمله سازی اولی رو بخونین جواب چی داد :d

Arsn
2011/12/04, 17:36
به جمله سازی 2 جواب بده
تبعیض قائل نشو

دوستان جمله سازی اولی رو بخونین جواب چی داد :d

خودتون میتونید با اون جمله بسازید ! سوال های معمولی شما اینه سوال های هوشتون چیه !

خواهش میکنم !

Castiel
2011/12/04, 17:37
اگر 45 تا تک تیرانداز تو رو نشونه بگیرن، 58 تا نارنجک بهت ببندن، 73 نفر با چاقو دورت کنن، 120 کیلو tnt هم زیر پاهات باشه، دو تا خمپاره هم به سمتت نشونه گرفته باشن
چیه علی جان، ترسیدی؟؟
اگر در این موقعیت بگن گه این جمله را به زبان بیار، چه میکنی؟

پردازنده فقط و فقط و فقط اینتل!

Arsn
2011/12/04, 18:23
علیرضا میمیرد خفت نمیپذیرد

Castiel
2011/12/04, 18:30
علیرضا میمیرد خفت نمیپذیرد

خودت خواستی برادر!

+Aren
2011/12/04, 19:27
به روح الله عزیزمان هم که اینجاست ! به مرحمت شما ! امیدوارم شما از من بهتر باشی چون من امروز داغونم ! خیلی روز خسته کننده ای بود

من درست سوال نفهمیدم ولی چیزی که استنباط کردم را مینویسم

دروغ چرا ؟ اگه با دوچرخه باشم و برای خودم و کسی خطری نداشته باشه مثل یه شیر زن از بریدگی میرم ! :دی

اما اگه به جای دوچرخه ، اتومبیل بود حتما حتما حتما قانون را رعایت میکردم !

اما سوالت بو داره که نکنه سوال هوش باشه ، که اگه سوال هوشه باید بگم که 7 متر میرم جلوتر تا به کوچه خودمون برسم !

ما که نفهمیدم چی بود ولی سرت سلامت!
سلام
منم بهتر از تو نیستم داداشی!
نه فقط خواستم بدونم چقدر وجدان داری!
...
حالا که وقت پرسیدن سوال هست.
وقتی بهت می گفتم داداش کوچولو چه حسی بهت دست می داد؟
سپاس

Arsn
2011/12/04, 20:13
سلام
منم بهتر از تو نیستم داداشی!
نه فقط خواستم بدونم چقدر وجدان داری!
...
حالا که وقت پرسیدن سوال هست.
وقتی بهت می گفتم داداش کوچولو چه حسی بهت دست می داد؟
سپاس

الان یعنی ما خیلی بی وجدانیم (just Kidding)! یعنی به نظر شما اونایی که قانون را زیر پا میزارن بی وجدان هستند ؟! خیلی ممنونم !

قبل از این که نسبت به شما یا دوستان عزیزم در اینجا شناخت داشته باشم احساس پشیمانی داشتم که اصلا چرا گفتم من از شما ها کوچکترم ولی الان چون بچه ها بیشتر هوای ما را دارن ، برام فرقی نمیکنه ! حتی یه جورایی احساس صمیمیت بیشتر را به آدم القا میکنه !

+Aren
2011/12/04, 20:27
الان یعنی ما خیلی بی وجدانیم (just Kidding)! یعنی به نظر شما اونایی که قانون را زیر پا میزارن بی وجدان هستند ؟! خیلی ممنونم !

قبل از این که نسبت به شما یا دوستان عزیزم در اینجا شناخت داشته باشم احساس پشیمانی داشتم که اصلا چرا گفتم من از شما ها کوچکترم ولی الان چون بچه ها بیشتر هوای ما را دارن ، برام فرقی نمیکنه ! حتی یه جورایی احساس صمیمیت بیشتر را به آدم القا میکنه !
آره! آخه ما همه دم از فرهنگ می زنیم! ولی...
...
اینکه می گفتم داداش کوچولو بخاطر ایجاد صمیمیت بود! که الحمد الله حاصل شد! البته منظورم فقط سنت بود! وگرنه بزرگی و کوچکی به سن و قد و اندازه نیست!
داش حسام، داش سعید، داش پیام(این پیام کجاست؟)
...
بگذریم...
فرض کن در یک اتفاق فقط می توانی یکی از این دو نفر رو نجات بدهی:
یکی که شما دوستش دارید.
و دیگری که او شما را دوست دارد.
کدوم یکی رو نجات می دهی؟ چرا؟
قربونت!

Arsn
2011/12/05, 13:21
آره! آخه ما همه دم از فرهنگ می زنیم! ولی...
...
اینکه می گفتم داداش کوچولو بخاطر ایجاد صمیمیت بود! که الحمد الله حاصل شد! البته منظورم فقط سنت بود! وگرنه بزرگی و کوچکی به سن و قد و اندازه نیست!
داش حسام، داش سعید، داش پیام(این پیام کجاست؟)
...
بگذریم...
فرض کن در یک اتفاق فقط می توانی یکی از این دو نفر رو نجات بدهی:
یکی که شما دوستش دارید.
و دیگری که او شما را دوست دارد.
کدوم یکی رو نجات می دهی؟ چرا؟
قربونت!

شما لطف داری ! اونقدر هام بی وجدان نیستیم ! در ضمن فرهنگ آدم ها به وجدانشون نیست ! وجدان هم به رعایت قانون نیست ! تازه قانونی نانوشته !

این سوال و نتیجه ای که گرفتی مثل این میمونه که بنچمارک به پردازنده یه سیستم مثل 5 بده بعد ما بگیم کارت گرافیک خوبی نداره ! :دی

این آقا پیام ما الان لااقل 2 هفته است ازش خبری نیست ! پیام کجایی ؟ دلمان برات تنگه !

گزینه دال ! هر دو مورد یا هیچکدام ! تو اون اتاق چه خبره که باید یکی نجات پیدا کنه ؟ از دست خودم ؟
عقل میگه اونی را نجات بده که خودت دوستش داری تا اون هم تو را دوست داشته باشه و بعد فیلم هندی!
فلسفه میگه اونی را نجات بده که تو را دوست داره و بزار اون یکی که تو دوستش داری بمیره ! بعد تو اونی که تو را دوست داره را دوست خواهی داشت و باز هم فیل هندی!

نکنه با این سوال هم میخوای به میزان ایمان ، تقوا و... پی ببری !

+Aren
2011/12/05, 13:34
شما لطف داری ! اونقدر هام بی وجدان نیستیم ! در ضمن فرهنگ آدم ها به وجدانشون نیست ! وجدان هم به رعایت قانون نیست ! تازه قانونی نانوشته !

این سوال و نتیجه ای که گرفتی مثل این میمونه که بنچمارک به پردازنده یه سیستم مثل 5 بده بعد ما بگیم کارت گرافیک خوبی نداره ! :دی

این آقا پیام ما الان لااقل 2 هفته است ازش خبری نیست ! پیام کجایی ؟ دلمان برات تنگه !

گزینه دال ! هر دو مورد یا هیچکدام ! تو اون اتاق چه خبره که باید یکی نجات پیدا کنه ؟ از دست خودم ؟
عقل میگه اونی را نجات بده که خودت دوستش داری تا اون هم تو را دوست داشته باشه و بعد فیلم هندی!
فلسفه میگه اونی را نجات بده که تو را دوست داره و بزار اون یکی که تو دوستش داری بمیره ! بعد تو اونی که تو را دوست داره را دوست خواهی داشت و باز هم فیل هندی!

نکنه با این سوال هم میخوای به میزان ایمان ، تقوا و... پی ببری !
خیلی نامردی علیرضا!!!

یعنی میگی اجرای قانون به وجدان ربطی نداره؟
یعنی یک cpu بدون واحد گرفیکش می تونه کاری انجام بده؟(در مجموعه رایانه)
...
گفتم فقط یکیشو! حالا کدومو؟
...
100 میلیون داری. بین ساختن مسجد و ساختن مدرسه کدومو ترجیح میدی؟
سپاس

Arsn
2011/12/05, 13:50
خیلی نامردی علیرضا!!!

یعنی میگی اجرای قانون به وجدان ربطی نداره؟
یعنی یک cpu بدون واحد گرفیکش می تونه کاری انجام بده؟(در مجموعه رایانه)
...
گفتم فقط یکیشو! حالا کدومو؟
...
100 میلیون داری. بین ساختن مسجد و ساختن مدرسه کدومو ترجیح میدی؟
سپاس

قربانت ! ما شما را اذیت نکنیم کی را اذیت کنیم !

چرا ربط داره ! ولی نه برای قانونی نانوشته و زمانی که رعایت نکردن اون قانون باعث هیچ مخاطره ای نشه ! اعتراف میکنم ساعت 3 نصفه شب اگه ببینم هیچ ماشینی اون دور و بر نیست با احتیاط از چراغ قرمز رد میشم !

شما آزمایشت را کنترل شده در نظر بگیر ، مثلا یه Core i5 750 بزار بعد کارت های مختلف را روش بزار (از gtx580 تا gt240 ) ! اگه gt240 کارایی پایین نشون بده تقصیر پردازنده است ؟

نمیدونم ، خیلی سوال سختیه ! اونی که دم دست تره و احتمال نجاتش بیشتره یا جوون تره یا نسبت مهم تری با من داره

از اونجایی که با 100 میلیون نمیشه مدرسه ساخت مسجد یا درمانگاه میسازم ولی اولویت مدرسه است !

Arsn
2011/12/05, 20:45
صندلی داغ هم صندلی داغ های قدیم ! این یکی مثل قطب شمال میمونه ! تازه میخ هم داره ! سوالای سخت سخت هم میپرسن !

آدم یاد روز آخرت میافته !

farjam1990
2011/12/05, 21:12
به به سلام بر علیرضا :دی

1. اگه یه زمانی زن گرفتی! و زنت یا مادر زنت در حال غرق شدن باشن و فقط یه انتخاب داشته باشی چیکار میکنی؟میری سینما یا میری رستوران؟ :دی
2.من یه اس ام اس به یه شماره 912 دادم که طرف الان تایلنده!مشخصات Crosshair V رو بهش دادم که برام بیاره :دی اس ام اس دلیور شد! آیا من اونقدر شانس دارم که واقعا دلیور شده باشه و شاهکار ایرانسل نبوده باشه؟ :دی
3. بهترین برند ها در زمینه های مختلف با ذکر یک مدل برای مثال
مادربورد
پردازنده
کارت گرافیک
رم
SSD
hard
مانیتور
پاور
کیس
خنک کننده

4. بهترین اتفاق در زندگی
5.بدترین اتفاق در زندگی
6.رشته ای که الان تحصیل میکنی و رشته آیندت:دی دوس داری تهران درس بخونی یا جای دیگه؟
7.کدوم منطقه تهران هستی؟ شمال؟شرق؟جنوب؟غرب؟وسط؟
8.تفریحات! (به چز مسائل مربوط به کامپیوتر)
9. نظرت راجع به این تصویر چیه؟
2740
10. ارائه کدوم محصول رو در عرصه سخت افزار یکجور انقلاب میدونی؟

Arsn
2011/12/05, 22:05
به به سلام بر علیرضا :دی

1. اگه یه زمانی زن گرفتی! و زنت یا مادر زنت در حال غرق شدن باشن و فقط یه انتخاب داشته باشی چیکار میکنی؟میری سینما یا میری رستوران؟ :دی
2.من یه اس ام اس به یه شماره 912 دادم که طرف الان تایلنده!مشخصات Crosshair V رو بهش دادم که برام بیاره :دی اس ام اس دلیور شد! آیا من اونقدر شانس دارم که واقعا دلیور شده باشه و شاهکار ایرانسل نبوده باشه؟ :دی
3. بهترین برند ها در زمینه های مختلف با ذکر یک مدل برای مثال
مادربورد
پردازنده
کارت گرافیک
رم
SSD
hard
مانیتور
پاور
کیس
خنک کننده

4. بهترین اتفاق در زندگی
5.بدترین اتفاق در زندگی
6.رشته ای که الان تحصیل میکنی و رشته آیندت:دی دوس داری تهران درس بخونی یا جای دیگه؟
7.کدوم منطقه تهران هستی؟ شمال؟شرق؟جنوب؟غرب؟وسط؟
8.تفریحات! (به چز مسائل مربوط به کامپیوتر)
9. نظرت راجع به این تصویر چیه؟
2740
10. ارائه کدوم محصول رو در عرصه سخت افزار یکجور انقلاب میدونی؟

خوبی فرجام جان ! یا من نیستم که سعادت دیدن شما را ندارم یا شما فروم نمیای ! کدومه ؟

1) مسلما میرم برای دوستام تعریف میکنم باهم بریم سینما بعد بریم رستوران بخندیم !

2) جونم ایرانسل ! آقا این مادربوردت که اومد بده ما یه رکورد باهاش بزنیم ! باید ببنی که اونقدر شانس داری طرف برات بیاره !

3) Asus - Gigabyte
until 400 toman AMD -------- more budget Intel
AMD: Sapphire --- Nvidia : MSi
Corsair dominator --- Adata gaming v2
AData S511 Series --- Ocz vertex
WD Caviar Black - Samsung F3
Samsung - Asus
Antec - Green
Green
for watercooler : Hand made by arsn
for air : thermaltake frio - tuniq tower120 - coolermaster v8
for pot : hand made by arsn

4) به دنیا اومدنم !
5) به دنیا اومدنم !

6) ریاضی فیزیک ----> سخت افزار یا آی تی --- تهران یا اصفهان

7) نمیدونم فکر کنم مرکز میشه ! چه کاریه ! من خ شهرآرا زندگی میکنم

8) مسائل مربوط به کامپیوتر -- کوه رفتن -- فیلم دیدن -- ورزش (شنا ، بسکتبال) -- فروم سخت افزار

9) قشنگه ! قبلا دیده بودم ! معذرت ! حالا بزار یکی من بگم
از بازوت تا وسط دستت رو اگر 1 بگیری از وسط دست تا انتهاش (شانه) برابر 1.6 است ! این نسبت قشنگ ترین نسبت برای ساخت مستطیل است !

10) radeon 6850 شوخی میکنم !
پردازنده های dual core که اینتل تولید کرد!

Arsn
2011/12/05, 22:07
حالا من سوال کنم!

چهار تا سوأل هستش. باید اونها رو سریع جواب بدی. حق فکر کردن نداری، حالا بزار ببینیم، چقدر باهوش هستی!
آماده ای؟

سوأل اول :
فرض کنید در یک مسابقه دوی سرعت شرکت کرده اید. شما از نفر دوم سبقت می گیرید حالا نفر چندم هستید؟
.
.
.
.

سوأل دوم:
اگر شما توی همون مسابقه از نفر آخر سبقت بگیرید، نفر چندم خواهید شد؟
.
.

سوأل سوم:
ریاضیات فریبنده!!! این سوأل رو فقط ذهنی حل کنید. از قلم و کاغذ و ماشین حساب استفاده نکنید.
عدد ۱۰۰۰ رو فرض کنید. ۴۰ رو به اون اضافه کنید. حاصل رو با یک ۱۰۰۰ دیگه جمع کنید. عدد ۳۰ رو به جواب اضافه کنید. با یک هزار دیگه جمع کنید. حالا ۲۰ تا دیگه به حاصل جمع، اضافه کنید. ۱۰۰۰ تای دیگه جمع کنید و نهایتاً ۱۰ تا دیگه به حاصل اضافه کنید. حاصل جمع بالا چنده؟
.
.
.

سوال آخر:
پدر ماری، پنج تا دختر داره: ۱-Nana ۲- Nene ۳- Nini ۴- Nono. اسم پنجمی چیه؟
.
.
.

و سخت ترین سوال جهان

تصویر زیر را ببینید و به این سوالات پاسخ دهید :
کدام دانش آموز خسته و خواب آلود به نظر می رسد؟
کدامشان دوقلو می باشند؟
چند تا زن در عکس دیده میشود ؟
چند نفرشان خوشحال هستند؟
چند نفرشان ناراحت می باشند

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

farjam1990
2011/12/05, 22:18
الان اینارو از کی پرسیدی؟ :دی

farjam1990
2011/12/05, 22:21
سوال 1: خب دومم دیگه
سوال 2: نفر آخر که خودمم!!!
سوال 3: 4100
سوال آخر: ماری رو غیب کردی؟ ماری دیگه :دی
نه ناراحتن نه خوشحال ژاپنی ان

*hit m@n*
2011/12/05, 22:25
حالا من سوال کنم!

چهار تا سوأل هستش. باید اونها رو سریع جواب بدی. حق فکر کردن نداری، حالا بزار ببینیم، چقدر باهوش هستی!
آماده ای؟

سوأل اول :
فرض کنید در یک مسابقه دوی سرعت شرکت کرده اید. شما از نفر دوم سبقت می گیرید حالا نفر چندم هستید؟
.
.
.
.

سوأل دوم:
.
.

سوأل سوم:
ریاضیات فریبنده!!! این سوأل رو فقط ذهنی حل کنید. از قلم و کاغذ و ماشین حساب استفاده نکنید.
عدد ۱۰۰۰ رو فرض کنید. ۴۰ رو به اون اضافه کنید. حاصل رو با یک ۱۰۰۰ دیگه جمع کنید. عدد ۳۰ رو به جواب اضافه کنید. با یک هزار دیگه جمع کنید. حالا ۲۰ تا دیگه به حاصل جمع، اضافه کنید. ۱۰۰۰ تای دیگه جمع کنید و نهایتاً ۱۰ تا دیگه به حاصل اضافه کنید. حاصل جمع بالا چنده؟
.
.
.

سوال آخر:
.
.
.

و سخت ترین سوال جهان

کدامشان دوقلو می باشند؟
چند نفرشان خوشحال هستند؟

دوم
.

.
.
.

سوأل دوم:
.آخر خودمم - نمیتونم از خودم سبقت بگیرم
.

سوأل سوم:
.3100
.
.

سوال آخر:
.ماری
.
.

و سخت ترین سوال جهان

کدامشان دوقلو می باشند؟
چند نفرشان خوشحال هستند؟

جواب اینو نمیدونم

Arsn
2011/12/05, 23:29
سوال 1: خب دومم دیگه
سوال 2: نفر آخر که خودمم!!!
سوال 3: 4100
سوال آخر: ماری رو غیب کردی؟ ماری دیگه :دی
نه ناراحتن نه خوشحال ژاپنی ان

فرجام جان تو دیدی ، قبول نیست ! شک ندارم این را یه جایی قبلا دیده بودی یا 1 ساعت روش فکر کردی!@

farjam1990
2011/12/06, 01:07
فرجام جان تو دیدی ، قبول نیست ! شک ندارم این را یه جایی قبلا دیده بودی یا 1 ساعت روش فکر کردی!@
آره آشنا بود برام :دی

Arsn
2011/12/06, 19:53
چرا سرد شد این صندلی ، من تازه داشت دستم گرم میشد !

Castiel
2011/12/06, 20:21
علی جان وضعیت جیب مبارک در چه حاله؟

Editor In chief
2011/12/06, 20:21
سلام به همه و علی رضای عزیز

علی رضا جان اگر هر چه در دل داری خدا به تو دهد آیا قبول داری بخش از آن را به نزدیکترین دوستت بدهی؟

Arsn
2011/12/06, 22:45
علی جان وضعیت جیب مبارک در چه حاله؟

نابود! (مثل کوشیار)

حسام جان بگم صفر باور نمیکنی ! پس نمیگم ! بزار یه نگاه بکنم × خب یه 10 تومنی هست ! دانش آموزیم دیگه! قشر محروم ! زیر خط فقر !

ولی برای مانیتور که میخوام بخرم هنوز از پس اندازهام یه ربع سکه براش نگه داشتم (فکر کنم 250 تومان هم پدر کمک میکنه انشالله !)

Castiel
2011/12/06, 22:48
نابود! (مثل کوشیار)

حسام جان بگم صفر باور نمیکنی ! پس نمیگم ! بزار یه نگاه بکنم × خب یه 10 تومنی هست ! دانش آموزیم دیگه! قشر محروم !

ولی برای مانیتور که میخوام بخرم هنوز از پس اندازهام یه ربع سکه براش نگه داشتم (فکر کنم 250 تومان هم پدر کمک میکنه انشالله !)
همدردی می کنم علی جان، خوبه شما 10 هزاااااااااااار تومن پول داری!

Arsn
2011/12/06, 22:52
سلام به همه و علی رضای عزیز

علی رضا جان اگر هر چه در دل داری خدا به تو دهد آیا قبول داری بخش از آن را به نزدیکترین دوستت بدهی؟

منور فرمودید آقای پناهی

آقای پناهی رفیق باز نیستم ولی از اون مدل هاش هستم که یه دوست صمیمی را خیلی سخت انتخاب میکنم ولی بعدش مثل همسر نداشتم (!) هواش را دارم !

شاید بیشترش را هم به دوستم بدم !

آرزوی قلبیم سعادت و کامیابی است که برای همه میخوامش ، چه دوست و چه دشمن !

آرزوی دنیوی هم در درجه اول عاقبت به خیری و سایه پدر و مادره که این هم را خدا از هیچ کس دریغ نکنه !

آقای پناهی عزیز خیر نبینی ! اشکم را در اوردی !!! (شوخی میکنم)

با آرزوی شفاعت صاحب محرم برای همه ما

قربانت - علیرضا

farjam1990
2011/12/07, 08:38
خب من اومدم دوباره :دی

1.بیشتر چه چیزایی دانلود میکنی؟ به ترتیب بگو (مثلا : 1.نرم افزار 2.موزیک 3.ویدئو)
2.در زمینه موزیک به سبک خاصی علاقه داری یا بطور کلی کارهای یکسری از خواننده ها یا گروه ها رو دنبال میکنی؟
3.در مورد این سبکها نظرت رو بگو
راک
متال
هیپ هاپ
کلاسیک
پاپ
کانتری
4.بازیگران مورد علاقه!داخلی و خارجی!؟
5.مهمترین کشف بشر!؟
6.چه کتابهایی مطالعه میکنی؟به جز کتابهایی در مورد کامپیوتر و مسائل مربوط به اون

Arsn
2011/12/07, 11:37
خب من اومدم دوباره :دی

1.بیشتر چه چیزایی دانلود میکنی؟ به ترتیب بگو (مثلا : 1.نرم افزار 2.موزیک 3.ویدئو)
2.در زمینه موزیک به سبک خاصی علاقه داری یا بطور کلی کارهای یکسری از خواننده ها یا گروه ها رو دنبال میکنی؟
3.در مورد این سبکها نظرت رو بگو
راک
متال
هیپ هاپ
کلاسیک
پاپ
کانتری
4.بازیگران مورد علاقه!داخلی و خارجی!؟
5.مهمترین کشف بشر!؟
6.چه کتابهایی مطالعه میکنی؟به جز کتابهایی در مورد کامپیوتر و مسائل مربوط به اون

خوش اومدی

1) سوال خوبیه ! من الان که IDM را نگاه میکنم میتونم یه آمار بگم :
40% فیلم (سریال نه ) ! جالب فیلم دانلود میکنم بعد خودم نمیبینم !
20% موزیک ! دوستان میدونند دارم یه پک کامل از Beethoven دارم دانلود میکنم نزدیک 20 گیگ ! آخراشه
20% بازی ! با این که هیچی از بازی سرم نمیشه ولی به هر حال باید برای فروم نقد بنویسم
10% کتاب های الکترونیک از موضوعاتی که بهش علاقه دارم
البته غیر از این ها هم هست ولی کلا نرم افزار کم دانلود میکنم !

2) من سلیقه خاصی ندارم ! بیشتر همون چیزی که عامه دوستان گوش میدند ! ولی ** فارسی یا انگلیسی را دوست ندارم ! بیش تر از همه سبک کانتری و کلاسیک گوش میدم

راک : به ندرت ، کلا از صدای ساز هایی که تو این موسیقی شنیده میشه سرم درد میگیره !
متال : صحبتش را نکن !
هیپ هاپ : کم ، خیلی کم

کلاسیک : زیاد ! کامپیوتر من روشن باشه که 24/7 هست داره یه کلاسیک پخش میشه فقط ساعات مختلف روز صداش کم و زیاد میشه ! بتهوون - کارلف - براهامز - گریگ - ماسنه - مندلسن - موزارت - چایکوفسکی - شوبرت - اشتراوس - ویوالدی همه این ها را با میپسندم و هیچ کدوم را برتر نمیدونم . بر فرض الان 20 گیگابایت موزارت دارم و 12-15 گیگابایت بتهوون ولی از ماسنه کم گیرم میاد به خاطر همین بتهوون را ترجیح میدم ............. چه کنیم سلیقه مون پیرمردی است دیگه !

پاپ : این را گوش میدم ، تو خیابون و مدرسه و وقت بی اعصابی پاپ بهتر جواب میده
کانتری : عالیه ! حیف کارای خوب کم گیرم میاد وگرنه کانتری زیاد دوست دارم

4) بازیگر ایرانی قدیمی تر آتیلا پسیانی و ثریا قاسمی را دوست دارم توی این جینگول جدیدا حامد کمیلی و مهناز افشار را میپسندم !

5) نیتروژن مایع ! از کشف آتش هم مهمتر است ! مهمترین اختراع بشر هم که معلومه کامپیوتر است که حتی از لامپ هم مهمتره !

6) به غیر از کتاب های درسی و کامپیوتر بعدا شدیدا اهل داستان و حکایت و سفرنامه و زندگی نامه ام ! کتاب های روانشناسی که به کار خودم هم بیاد میخونم !! عاشق دانشنامه و دایره المعارف های مختلفم و از اول تا آخرش را ورق میزنم میخونم !!!!!!!

من سوال میخوام یالا !×

farjam1990
2011/12/07, 11:53
خب سوال اول یکمی سیستمش فرق داره :دی
1.حدس بزن نظر من راجع به این سبکها چی میتونه باشه؟
راک
متال
هیپ هاپ
کلاسیک
پاپ
کانتری
2.نظرت راجه به "جانی کَش" چیه؟(خواننده محبوب من در سبک کانتری که البته عمرش به دنیا نبود)
3.بهترین خواننده یا گروه موسیقی در تاریخ!!!!!!!!!!؟
4.به نظرت من شبیه کدوم یکی از بازیگرایی که نام بردی هستم! تا حالا 5-6 نفر کیلید کردن و بهم گفتن که من شبیه اونم!
5.اگه بهت فرصت داده بشه 1 ساعت جات رو با هر کسی که دوست داری عوض کنی! دوست داری 1 ساعت جای چه کسی باشی؟

Arsn
2011/12/07, 13:04
خب سوال اول یکمی سیستمش فرق داره :دی
1.حدس بزن نظر من راجع به این سبکها چی میتونه باشه؟
راک
متال
هیپ هاپ
کلاسیک
پاپ
کانتری
2.نظرت راجه به "جانی کَش" چیه؟(خواننده محبوب من در سبک کانتری که البته عمرش به دنیا نبود)
3.بهترین خواننده یا گروه موسیقی در تاریخ!!!!!!!!!!؟
4.به نظرت من شبیه کدوم یکی از بازیگرایی که نام بردی هستم! تا حالا 5-6 نفر کیلید کردن و بهم گفتن که من شبیه اونم!
5.اگه بهت فرصت داده بشه 1 ساعت جات رو با هر کسی که دوست داری عوض کنی! دوست داری 1 ساعت جای چه کسی باشی؟

مگه بنده نستراداموس هستم ! ولی فکر کنم دقیقا بلعکس من باشی

2) 10 سال پیش ما جانی کش ، باب هوپ و استیو جابز را داشتیم ولی الان نه هوپ داریم ، نه جابز داریم ، و نه کش !!!!!! ( cash = پول ، hope = امید ، jobs = شغل ، شغل ها )

ببخشید که بنده نمیشناسمش !!!!!!!!!!!!

3) نمیشه گفت ! شاید کریس دی برگ ! البته شاید! این سوال را جواب نمیدم ! ولی یه بار یه همکاری بین کریس دی برگ و گروه آریان بود که من اون را خیلی دوست داشتم میتونید ببینید

4) نمیدونم والا ! من که از نزدیک ندیده امت گل پسر ! ولی خب قاعدتا با توجه به سنت حتما شبیه حامد کمیلی هستی !

5) جام را با چند نفر عوض میکنم ! 1) آقای حسام شالیکاران : تو پنل مدیریت کل فروم را ریست میکنم ، میشنیم میخندیم !
2) جای مسوول های جابه جایی سوالات کنکور 91 : 1 دفترچه سوال برای علیرضا سجادی نیا کش میرفتم !

Yaser_Aramesh
2011/12/07, 13:37
3 یه بار یه همکاری بین کریس دی برگ و گروه آریان بود که من اون را خیلی دوست داشتم میتونید ببینید

آهنگش خیلی قشنگ.آهنگ های گروه آریان همه قشنگ ان.من واقعا این گروه رو دوست دارم.حیف که دیگه نمی خونن.حیف..........

Castiel
2011/12/07, 13:57
مگه بنده نستراداموس هستم ! ولی فکر کنم دقیقا بلعکس من باشی

2) 10 سال پیش ما جانی کش ، باب هوپ و استیو جابز را داشتیم ولی الان نه هوپ داریم ، نه جابز داریم ، و نه کش !!!!!! ( cash = پول ، hope = امید ، jobs = شغل ، شغل ها )

ببخشید که بنده نمیشناسمش !!!!!!!!!!!!

3) نمیشه گفت ! شاید کریس دی برگ ! البته شاید! این سوال را جواب نمیدم ! ولی یه بار یه همکاری بین کریس دی برگ و گروه آریان بود که من اون را خیلی دوست داشتم میتونید ببینید

4) نمیدونم والا ! من که از نزدیک ندیده امت گل پسر ! ولی خب قاعدتا با توجه به سنت حتما شبیه حامد کمیلی هستی !

5) جام را با چند نفر عوض میکنم ! 1) آقای حسام شالیکاران : تو پنل مدیریت کل فروم را ریست میکنم ، میشنیم میخندیم !
2) جای مسوول های جابه جایی سوالات کنکور 91 : 1 دفترچه سوال برای علیرضا سجادی نیا کش میرفتم !

علی جان حاضرم جای خودم را به مدت 1 ساعت عوض کنم، اگر یک ساعت تحمل کردی!!

Arsn
2011/12/07, 14:12
افکار پلید را خوشتون اومد ! بزنم فروم را ریست کنم !

شما بخواین هم من قبول نمیکنم ! من جام گرم و نرم و خوبه ! به 6 ساعت خواب در شب هم علاقه دارم !

Castiel
2011/12/07, 14:41
خب خدارو شکر که علاقه نداری!
دوستان اگر تمایل دارید من در خدمت هستم تا جای خودم را عوض کنم!

علی جان یه سوال: اگر به گذشته برگردی، و حق انتخاب مسیر زندگی خودت را داشته باشی، چه می کنی؟

Arsn
2011/12/07, 14:52
خب خدارو شکر که علاقه نداری!
دوستان اگر تمایل دارید من در خدمت هستم تا جای خودم را عوض کنم!

علی جان یه سوال: اگر به گذشته برگردی، و حق انتخاب مسیر زندگی خودت را داشته باشی، چه می کنی؟

با اینکه سوال شما حسام جان یه ذره جنبه شخصی داره و هرکسی شاید جواب نداره ولی من خیلی با خودم تعارف ندارم

راستش اگه میشد برگشت واقعا ، واقعا بیشتر درس میخوندم !!!! یعنی شاید اگه من با این کامپیوتر و سخت افزار و اورکلاک آشنا نمیشدم (مراجعه شود به بیوگرافی) حتما بهتر و بیشتر درس میخوندم چون الان دارم میفهمم که پایه قوی چقدر مهمه ! و الان دارم مزایا فوق العاده درس خون بودن را که توی بچه ها میبینم میفهمم!

یه کار دیگه هم میکردم ! از 10 سالگی میرفتم برای ارتودنسی تا تو سن 13 مجبور نشم بسکتبال را که واقعا دوستش داشتم و حرفه ای هم شده بودم رها کنم . تیم بانک کشاورزی بازی میکردم

درضمن دوره advanced زبان را هم میخوندم و تافلم را میگرفتم نه مثل الان که روی زمین و هوا معلق باشم !

فکر نکنم کار دیگه ای بوده باشه که الان براش افسوس بخورم

البته همین ها خیلی بهم ضربه نزده

farjam1990
2011/12/07, 22:23
سوال 1 نادرست بود :دی طرفدار همه اون سبکهایی که توی سوال بود هستم به جز هیپ هاپ :دی

1.تلویزیون نگاه میکنی؟ یا مثل من فقط صداشو میشنوی؟ :دی چه برنامه هایی علاقه داری؟
2.به ترتیب 5 تا سایت پربازدیدت رو بنویس
3.سوالات غذایی :
پیتزا یا جوجه کباب؟
آبمیوه یا نوشابه یا دلستر؟
4.خودرو مورد علاقه؟
5.بهترین جا برای مسافرت؟
6. Dell بهتر است یا asus ؟
7.معدل آخرین مدرک تحصیلی اخذ شده؟
8.تاپیک لطیفه رو ولش کن همین جا یه لطیفه بنویس

Arsn
2011/12/07, 23:38
سوال 1 نادرست بود :دی طرفدار همه اون سبکهایی که توی سوال بود هستم به جز هیپ هاپ :دی

1.تلویزیون نگاه میکنی؟ یا مثل من فقط صداشو میشنوی؟ :دی چه برنامه هایی علاقه داری؟
2.به ترتیب 5 تا سایت پربازدیدت رو بنویس
3.سوالات غذایی :
پیتزا یا جوجه کباب؟
آبمیوه یا نوشابه یا دلستر؟
4.خودرو مورد علاقه؟
5.بهترین جا برای مسافرت؟
6. Dell بهتر است یا asus ؟
7.معدل آخرین مدرک تحصیلی اخذ شده؟
8.تاپیک لطیفه رو ولش کن همین جا یه لطیفه بنویس

گفتم که نوستراداموس نیستم ! اشتباه گرفتی !

1) گه گاهی شبکه های مبتذل غربی نگاه میکنم (من و شما)

2) نمینویسم ! عکس میزارم ! اکثر این سایت ها روزی 3 بار و سایت سخت افزار روزی 5 بار و فروم را هم خدا داند شاید 30 بار

2862

3)پیتزا ! من بین غذاهای کبابی از همه بیشتر کباب کوبیده دوست دارم ! نوشابه !

4) خارجی : برند: بنتلی ! ماشین مورد علاقه : لامبورگینی گالاردو ! ایرانی : آوانته

5) من نمیتونم یه جا را بگم ! پس چند جا میگم
خارج : از شرق به غرب کره زمین : سنگاپور - هنگ کنگ - سن پترزبورگ - آنتالیا- سیدنی - پاریس - سیلیکون ولی (ایالت کالیفرنیا)
ایران : تهران - شیراز - یزد

6) مسلما ایسوس

7) نمیگم !

8) ​فرستادم به یاهو شما !

+Aren
2011/12/08, 03:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
اگه واقعا باهوشی اشبتاه رو پیدا کن..؟

+Aren
2011/12/08, 13:33
2898
؟؟؟؟؟؟؟

saeid6574598
2011/12/11, 19:54
سلام حسام جان ! فکر کنم الان نوبت من باشد دیگه ؟ درسته؟

Castiel
2011/12/11, 20:03
بله سعید جان
شما از فردا صبح به سوالات دوستان پاسخ خواهید داد.
الان عنوان موضوع را عوض میکنم.

saeid6574598
2011/12/12, 15:23
بچه ها ! منو قابل نمی دونید ؟ :(

Castiel
2011/12/12, 15:27
سعید جان نظرت را در مورد اسامی زیر بگو:

1- پدر
2- زندگی
3- ترس
4- جنگ
5- پاییز
6- کارت گرافیک gtx 590!

saeid6574598
2011/12/12, 15:34
سعید جان نظرت را در مورد اسامی زیر بگو:

1- پدر
2- زندگی
3- ترس
4- جنگ
5- پاییز
6- کارت گرافیک gtx 590!
با سلام خذمت دوست خوب و مهربونم آقا حسام گل :

1 - پدر ؟ خستگی ناپذیر
2 - زندگی ؟ فرصتی برای خوب زیستن
3 - ترس ؟ بدترین گناه
4 - جنگ ؟ بهانه ای برای جاه طلبی
5 - پاییز ؟ رنگارنگ
6 - کارت گرافیک gtx 590 ? بی همتا

با تشکر

Yaser_Aramesh
2011/12/12, 15:47
اینا رو تعریف کن.

1)پیروزی
2)شکست
3)ایران
4)اینترنت
5)مجله سخت افزار
6)آقای پناهی
7)بازی های Call of Duty
8)تروریست
9)بن لادن
10)باراک اباما
11)اسلام

saeid6574598
2011/12/12, 16:05
اینا رو تعریف کن.

1)پیروزی
2)شکست
3)ایران
4)اینترنت
5)مجله سخت افزار
6)آقای پناهی
7)بازی های Call of Duty
8)تروریست
9)بن لادن
10)باراک اباما
11)اسلام
با سلام خدمت دوست عزیزم ؛ یاسر عزیز !

1 - پیروزی ؟ اگر منظورت تیم باشگاهی پیروزی است باید بگویم اصلا فوتبالی نیستم ولی در مورد واژه " پیروزی " : لذت بی پایان
2 - شکست ؟ بهانه ای برای کسب تجربه و پخته شدن
3 - ایران ؟ سرزمین دلیران
4 - اینترنت ؟ دروازه ورود به دنیای اطلاعات
5 - مجله سخت افزار ؟ بهترین مجله آی تی در کشور
6 - آقای پناهی ؟ خودمونی ، مهربان ، با اعتماد به نفس ، سخت کوش ، خستگی ناپذیر
7 - بازی های Call of Duty ؟ ندای وظیفه برای بازی دوستان
8 - تروریست ؟ منشأ جنایات در دنیا
9 - بن لادن ؟ کسی که کشتن انسانها برایش از آب خوردن هم راحت تر است .
10 - باراک اوباما ؟ کسی که خودش ، خودش را گول می زند .
11 - اسلام ؟ زیباترین و کاملترین دین در جهان ( البته اگر به خوبی به آن عمل کنیم . )

با تشکر

Editor In chief
2011/12/12, 16:39
سلام سعيد جان عزيز

تعريف خودت را از خوبي و انسانيت بگو؟

ممنونم

saeid6574598
2011/12/12, 19:42
سلام سعيد جان عزيز

تعريف خودت را از خوبي و انسانيت بگو؟

ممنونم

با سلام خدمت سردبیر خستگی ناپذیر و مهربان سخت افزار ؛ آقای پناهی .

انسانیت از نظر بنده حقیر ، ویژگی است که به سادگی به دست نمی آید و مختص انسان های فهمیده ، عالم و صبور می باشد که البته شما و همه بچه ها ، این ویژگی را دارا می باشید .

در مورد خوبی هم باید بگویم که به قول قدیمی ها : " تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز " .

در یک کلام می گویم :

اگر همه انسان ها خوبی کنند ، راه های پیشرفت ، روز به روز هموارتر خواهند شد و دیگر شاهد این همه بدی و جنایت نخواهیم بود .

با تشکر از شما

Castiel
2011/12/12, 19:47
سعید جان تاکنون به چند درصد از خواسته ها و آرزوهای خود در زندگی, شغل و تحصیل دست پیدا کردی؟

saeid6574598
2011/12/12, 19:54
سعید جان تاکنون به چند درصد از خواسته ها و آرزوهای خود در زندگی, شغل و تحصیل دست پیدا کردی؟
حسام جان زدی تو خاکی ! هر وقت از این جمله ها بهم می گن ، بغضم می گیره .

برآروده شدن آمال و آرزوها در زندگی : 40 %

برآورده شدن آمال و آرزوها در شغل : 30 %

برآورده شدن آمال و آرزوها در تحصیل : 60 % ( حالا خوبه مدرکم لیسانسه و الا چی می گفتم ! )

با تشکر

Castiel
2011/12/12, 21:04
باز خدارو شکر مال شما مثبت هست! برای من زیر صفره!

Yaser_Aramesh
2011/12/12, 21:13

واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟شاید شما زیاده خواهی!!!!!!!!

Castiel
2011/12/12, 21:34
واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟شاید شما زیاده خواهی!!!!!!!!

نه یاسر جان, من حتی به حداقل های زندگی و تحصیلم نرسیدم.

خب سعید جان چند تا از دوستان و اساتید خوبت را معرفی میکنی؟

VSH-Katana
2011/12/12, 21:38
lمن برگشتم
این اولین پستم بعد از رستگاریمه
حالا واسه دست گرمی سعید جان اینو جواب بده
مشتق 700ام x به توان 701 چند میشه ؟
چه میشه کرد این سوال ما پشت کنکوریاست ولی واقا ازت جواب میخوام

VSH-Katana
2011/12/12, 21:58
سوالات بعد
1. کی ؟ چرا ؟ چجوری ؟
3. الجی؟
4 . رشته مورد علاقه
5. رشته تحصیلی حال حاضر
6. چرا به ترتیب سوالا توجه نکردی؟ اگه کردی چرا ایرادمو نخواستی بنویسی؟ اگه نوشتی چرا نوشتی؟ اصلا من اینجا چیکار میکنم ؟!!!؟
7.محسن چاوشی ؟

saeid6574598
2011/12/12, 23:27
نه یاسر جان, من حتی به حداقل های زندگی و تحصیلم نرسیدم.

خب سعید جان چند تا از دوستان و اساتید خوبت را معرفی میکنی؟

دوستان خوب : آقای احسان زیبایی ( کارشناس it ) که مثل برادر هستیم . / آقای محمد کیوانپور ( مهندس سخت افزار ) / آقای مهرداد تائبی ( مشاور در امور خرید سخت افزار به خصوص لب تاپ )

اساتید خوب : آقای دکتر قاسمی / آقای مهندس سبحانی / آقای مهندس افشاری / آقای مهندس بویری

saeid6574598
2011/12/12, 23:29
ای بابا حسام جان ! من اعداد و ارقام رو یکمی زیاد گفتم که یه وقت برام گریه نکنید .

saeid6574598
2011/12/12, 23:48
سوالات بعد
1. کی ؟ چرا ؟ چجوری ؟
3. الجی؟
4 . رشته مورد علاقه
5. رشته تحصیلی حال حاضر
6. چرا به ترتیب سوالا توجه نکردی؟ اگه کردی چرا ایرادمو نخواستی بنویسی؟ اگه نوشتی چرا نوشتی؟ اصلا من اینجا چیکار میکنم ؟!!!؟
7.محسن چاوشی ؟
1 - کی ؟ کجا ؟ چجوری ؟ حالا
3 - الجی ؟ قدردان ارزش های انسانی
4 - رشته مورد علاقه ؟ سخت افزار
5 - رشته تحصیلی حال حاظر ؟ نرم افزار
6 - چرا به ترتیب سوالا توجه نکردی؟ اگه کردی چرا ایرادمو نخواستی بنویسی؟ اگه نوشتی چرا نوشتی؟ اصلا من اینجا چیکار میکنم ؟!!!؟
مهم نیست / چون اصل به نیته / چون دوستمی / چون بهت احتیاج داریم .
7 - محسن چاووشی ؟ مصداق جمله " خواستن ، توانستن است . "

saeid6574598
2011/12/13, 00:27
نمیدونم چرا حالا که من روی صندلی نشستم هیچ کس نمیاد داغش کنه [-o<

saeid6574598
2011/12/13, 14:26
I get hot !!!!!!!!!!

VSH-Katana
2011/12/13, 14:28
تا حالا شده که بگی: خدایا چرا من ؟ چه موقعی؟ کی؟ و چرا ؟
راستی جواب سوالمو که پرسیده بودم مشتق 700ام xبه توان 701 میشه چند رو ندادی

saeid6574598
2011/12/13, 14:34
تا حالا شده که بگی: خدایا چرا من ؟ چه موقعی؟ کی؟ و چرا ؟
راستی جواب سوالمو که پرسیده بودم مشتق 700ام xبه توان 701 میشه چند رو ندادی
دوست خوبم من اصلا ریاضیم خوب نیست ! شاید تا شب جوابش رو پیدا کردمو و برات نوشتم ! (البته ببخشیدا )

بله شده . خیلی هم شده ! یک نمونه اش همین چند وقت پیش بود که درخواست وام کرده بود . بعد از کلی دوندگی و پاره کردن حنجره ، گفتن که بودجه تمام شده و وام به شما تعلق نمی گیرد . بعدش با خودم گفتم : خدایا چرا من ؟ چرا به من که رسید اینجوری شد ؟ خلاصه سرتون رو درد نیارم ؛ آخرش وام رو نگرفتم .

Castiel
2011/12/13, 14:56
سعید جان معمولا هر چند سال اهداف زندگیت تغییر میکند؟
یعنی اهداف جدیدتری برای زندگی خودت در نظر میگیری؟

saeid6574598
2011/12/13, 15:05
سعید جان معمولا هر چند سال اهداف زندگیت تغییر میکند؟
یعنی اهداف جدیدتری برای زندگی خودت در نظر میگیری؟
بله حسام جان ! بالاخره همه ما انسان هستیم و هدف از آفرینشمان ، رسیدن به اهدفمان است . که البته لازمه رسیدن به اهداف مورد نظر ، داشتن سرمایه ، تلاش و کوشش خود انسان و البته توکل است . من هم در زندگی اهدافی دارم که تا حدودی به آنها رسیده ام . فکرهای دیگری هم دارم که لازمه اشان ، سرمایه است . یکی از اهدفی که مد نظرم هست ، راه اندازی یک فروشگاه خرید و فروش قطعات سخت افزار است که متاسفانه به دلیل بودجه کم ، قادر به راه اندازی نیست . البته دوستان هم از کمک کردن دریغ نکردند و بنده را خیلی کمک کردند ولی باز هم جای فکر و سرمایه گذاری دارد .

Editor In chief
2011/12/13, 15:57
سلام سعيد جان يک سئوال نوستالژي:

علم بهتر است يا ثروت؟

saeid6574598
2011/12/13, 21:36
سلام سعيد جان يک سئوال نوستالژي:

علم بهتر است يا ثروت؟
با سلام خدمت آقای پناهی عزیز !

علم و ثروت در کنار یکدیگر ، خیلی مفید می توانند باشند . در واقع ، علم و ثروت ، مکمل یکدیگر هستند . یک مثال : به وسیله علم می توان تولید ثروت کرد همانند اساتید دانشگاه که در دانشگاه تدریس می کنند . البته همانطور که می دانید ، استادی که در دانشگاه تدریس می کند ، قبل از این که به این جایگاه برسد ، مسلماً مقداری بودجه را صرف رسیدن به درجه استادی نموده است . پس نتیجه می گیریم که علم و ثروت ، در کنار یکدیگر خوب هستند .

یکی خوب و دیگری خوب تر .

saeid6574598
2011/12/13, 21:49
rajah / arsn / sezar / farjam / ya30n / aren و بقیه دوستان >:/ ؟

ya30n
2011/12/13, 21:55
سعید اگه 5 میلیون داشتی چی کار میکردی باهاش ؟

saeid6574598
2011/12/13, 21:57
سعید اگه 5 میلیون داشتی چی کار میکردی باهاش ؟
سلام یاسین جان !

اگه 5 میلیون داشتم ، یک سیستم حرفه ای برای خونه می گرفتم .

البته شایدم یه تور بلژیک می رفتم .

ya30n
2011/12/13, 22:00
سلام جیگر
.
از 10 تا منو چندتا دوست داری ؟ چرا ؟

saeid6574598
2011/12/13, 22:03
سلام جیگر از 10 تا منو چندتا دوست داری ؟ چرا ؟
یاسین جان ! شما و همه بچه ها مثل برادرهای من می مونید . از 10 تا ، 100000000000000000000000000000000 دوستت دارم چون متخصصی / خودمونی هستی / با نمکی / فهمیده ای و ...... . خلاصه همه صفات خوب رو داری !

rajah
2011/12/13, 22:06
سعیدجان نظرت رو درباره موارد ذیل در یک کلمه بیان کن:

پدر....

مادر.....

همسر.....

ایسوس.....

کراس فایر.....

Sli......

علمدار.....

کربلا.....

برزخ.....

دنیا.....

سعیدخان مظفری.....

اینتل......

Amd......

ملاقات بنده با شما تو اهواز.....

خیلی شدن ببخشید دوست خوبم به همینا جواب بده کفایت می کنه

ya30n
2011/12/13, 22:07
از 10 تا ، 100000000000000000000000000000000 دوستت دارم چون متخصصی / خودمونی هستی / با نمکی / فهمیده ای و ...... . خلاصه همه صفات خوب رو داری !
:دی ! به خودمان امید وار شدیم ! البته سعید به این شدتی که گفتی نیستا !
راستی حسام ، نوبته صندلیه من کی هست ؟

saeid6574598
2011/12/13, 22:17
سعیدجان نظرت رو درباره موارد ذیل در یک کلمه بیان کن:

پدر....

مادر.....

همسر.....

ایسوس.....

کراس فایر.....

Sli......

علمدار.....

کربلا.....

برزخ.....

دنیا.....

سعیدخان مظفری.....

اینتل......

Amd......

ملاقات بنده با شما تو اهواز.....

خیلی شدن ببخشید دوست خوبم به همنا جواب بده کفایت می کنه
1 - پدر ؟ کاری و خستگی ناپذیر
2 - مادر ؟ همراه اول
3 - همسر ؟ مونس و همدم ( البته با توجه به شرایطی که من دارم ، ازدواج یعنی خودکشی ! )
4 - ایسوس ؟ گردن کلفت
5 - کراس فایر ؟ به خاطر یک مشت فریم
6 - sli ؟ فریم باران از نوع انویدیایی
7 - علمدار ؟ عباس ؛ عاشق دلباخته حسین (ع)
8 - برزخ ؟ عالمی عجیب ما بین این دنیا و آن دنیا .
9 - دنیا ؟ تجلی آفرینش
10 - سعید خان مظفری ؟ کوچیک همه ( خجالتی / سربه زیر / کم حرف / خستگ ناپذیر )
11 - اینتل ؟ قدرتمند مثل همیشه !
12 - AMD ؟ پیش به سوی پیشرفت !
13 - ملاقات بنده با شما تو اهواز ؟ ما در خدمت هستیم سعید جان ! شما ندا بده ؛ در خدمتتون هستیم .

با تشکر

rajah
2011/12/13, 22:24
سعیدجان اونقدر زیاد بودند کربلا یادت رفت

saeid6574598
2011/12/13, 22:26
سعیدجان اونقدر زیاد بودند کربلا یادت رفت
میـــعادگــاه عـاشــــقـان !

Arsn
2011/12/13, 22:48
به به به ببین چه اعجوبه ای نشسته روی این صندلی !

به جان خودم مادربوردم به فنا رفته بود، وگرنه این صندلی را آذین بندی کرده بودم براتون .

امیدوارم اوضاع و احوال شما بر وفق مراد باشه ! میخوام سوال بپرسم در حد تیم ملی ولی اگر دوست نداشتی میتونی جواب ندی!

1) معیار های شما برای انتخاب دوست ؟
2) معیار های شما برای انتخاب همسر ؟

3) این آقای پناهی ما را اولین بار کجا باهاشون آشنا شدی ؟
4) آقا حسام را برات با چی مترادف است ؟
5) با 1 کلمه این اشخاص را توصیف کن :

*) Ya30n
*)Mehdi-fxx
*)poriya lion
*)sezar
*)rajah
*)arsn
*)phantom
*)farjam1990
*)J.omrani

6) صندلی داغ خوش میگذره ؟
7) هدف 10 ساله شما چیه ؟
8) برای چی تو سخت افزاری ؟
9) شغل فعلی ؟
10) مدرک تحصیلی فعلی ؟
11) آخرین معدل تحصیلی ؟
12) دوست داشتنی ترین درس/کلاس/استاد ؟
13) بدترین درس/ کلاس / استاد ؟
14) چقدر خودت را میشناسی ؟
15) تبلت یا نت بوک ؟
16) SLi یا crossfire
17) TEC یا Phase change
18) علاقه شما به اورکلاک ؟
19) روابط عمومی خودتون را چقدر ارزیابی میکنید ؟
20) ویژگی های بارز شخصیتی شما چیه ؟
21) دوست داشتی الان 10 سالت بیشتر نبود ؟
22) بچه / خردسال دوست داری ؟
23) جوک و لطیفه خوب تعریف میکنی ؟
24) اگه سایت سخت افزار و فرومش فیل Trبشه یا اصلا ** بشه چی کار میکنی ؟
25) فکر کن توان ** سایت را داشتی اگه کسی بهت 2 میلیون تومان میداد و هیج ریسکی برای شما نداشت حاضر به ** وبسایت بودی ؟ (صادقانه بگو!)
26) اگر مدیر صوت و تصویر نبودی دوست داشتی مدیر چی بودی؟
27) کامپیوتر را دوست داری ؟ برای چی ؟
28) اورکلاک دوست داری ؟ برای چی ؟ چقدر بلدی ؟
29) LN2 یا Dicd
30) نظرت درباره مانیتور LG Ips 226V چیه ؟ برای خودم میگم !

فعلا×!

rajah
2011/12/13, 23:03

به جان خودم مادربوردم به فنا رفته بود، وگرنه این صندلی را آذین بندی کرده بودم براتون .

امیدوارم اوضاع و احوال شما بر وفق مراد باشه ! میخوام سوال بپرسم در حد تیم ملی ولی اگر دوست نداشتی میتونی جواب ندی!

*) Ya30n
*)Mehdi-fxx
*)poriya lion
*)sezar
*)rajah
*)arsn
*)phantom
*)farjam1990
*)J.omrani

7) هدف 10 ساله شما چیه ؟
9) شغل فعلی ؟
10) مدرک تحصیلی فعلی ؟
11) آخرین معدل تحصیلی ؟
15) تبلت یا نت بوک ؟
16) SLi یا crossfire
17) TEC یا Phase change
25) فکر کن توان ** سایت را داشتی اگه کسی بهت 2 میلیون تومان میداد و هیج ریسکی برای شما نداشت حاضر به ** وبسایت بودی ؟ (صادقانه بگو!)
29) LN2 یا Dicd

فعلا×!

علیرضا جان ؟؟؟

این همه سوال

تازه >>>>>>>>>>>>>فعلا ؟؟

آقا سعید اینم صندلی آتشین

saeid6574598
2011/12/13, 23:27

*) Ya30n
*)Mehdi-fxx
*)poriya lion
*)sezar
*)rajah
*)arsn
*)phantom
*)farjam1990
*)J.omrani

7) هدف 10 ساله شما چیه ؟
9) شغل فعلی ؟
10) مدرک تحصیلی فعلی ؟
11) آخرین معدل تحصیلی ؟
15) تبلت یا نت بوک ؟
16) SLi یا crossfire
17) TEC یا Phase change
29) LN2 یا Dicd

فعلا×!

1) معیار های شما برای انتخاب دوست ؟ صداقت / رازداری / امانت داری / شجاعت
2) معیار های شما برای انتخاب همسر ؟ صداقت / رازداری / امانت داری / شجاعت
3) این آقای پناهی ما را اولین بار کجا باهاشون آشنا شدی ؟ من آقای پناهی عزیز را با عصر شبکه می شناسم .
4) آقا حسام را برات با چی مترادف است ؟ خستگی ناپذیر

*) Ya30n با نمک
*)Mehdi-fxx جدی
*)poriya lion کاری
*)sezar متخصص
*)rajah سخت کوش
*)arsn حرفه ای
*)phantom استاد عکاسی
*)farjam1990 عاشق اورکلاک
*)J.omrani بی نظیر

6) صندلی داغ خوش میگذره ؟ بله ! چه جورم
7) هدف 10 ساله شما چیه ؟ راه اندازی یک فروشگاه خرید و فروش سخت افزار ( اگر خدا بخواهد )
8) برای چی تو سخت افزاری ؟ برای اینکه ذره ای از دریای بی کران فناوری را درک کنم .
9) شغل فعلی ؟ متصدی کامپیوتر ( البته قبلاً مسئول پشتیبانی شرکت رفاتک ( پارس آنلاین ) بودم .
10) مدرک تحصیلی فعلی ؟ مهندسی نرم افزار
11) آخرین معدل تحصیلی ؟ معدل مهندسی : 17
12) دوست داشتنی ترین درس/کلاس/استاد ؟ مباحث ویژه / هوش مصنوعی / استاد بویری
13) بدترین درس/ کلاس / استاد ؟ ریاضی مهندسی / ریاضیات گسسته / استاد دریس
14) چقدر خودت را میشناسی ؟ 80 %
15) تبلت یا نت بوک ؟ نت بوک
16) SLi یا crossfire ؟ Crossfire
17) TEC یا Phase change ؟ فاز چنج
18) علاقه شما به اورکلاک ؟ در حد متوسط
19) روابط عمومی خودتون را چقدر ارزیابی میکنید ؟ خوبه .
20) ویژگی های بارز شخصیتی شما چیه ؟ راستگو / کم حرف / سربه زیز / جدی / خستگی ناپذیر در مقابل مشکلات
21) دوست داشتی الان 10 سالت بیشتر نبود ؟ بله . دوست داشتم تازه به دنیا اومده باشم .
22) بچه / خردسال دوست داری ؟ نه .
23) جوک و لطیفه خوب تعریف میکنی ؟ در حد متوسط .
24) اگه سایت سخت افزار و فرومش فیل Trبشه یا اصلا ** بشه چی کار میکنی ؟ دیگه برای همیشه از اینترنت دل میکنم .
25) فکر کن توان ** سایت را داشتی اگه کسی بهت 2 میلیون تومان میداد و هیج ریسکی برای شما نداشت حاضر به ** وبسایت بودی ؟ (صادقانه بگو!) 2 میلیون کمه .
26) اگر مدیر صوت و تصویر نبودی دوست داشتی مدیر چی بودی؟ مدیر سخت افزار
27) کامپیوتر را دوست داری ؟ برای چی ؟ بله / چون دروازه رسیدن به تمامی خواسته ها است .
28) اورکلاک دوست داری ؟ برای چی ؟ چقدر بلدی ؟ بله / چون شیرینه / مثل شما و دیگر اساتید نه !
29) LN2 یا Dicd ؟ ال ان 2
30) نظرت درباره مانیتور LG Ips 226V چیه ؟ برای خودم میگم ! من تمامی مانیتورهای الجی رو تحسین می کنم به خصوص این مدل که ویژگی IPS رو داره .

saeid6574598
2011/12/14, 23:34
>:) come on

VSH-Katana
2011/12/14, 23:37
سعید جان جوابش میشه 701 فاکتوریل در x به توان یک

Castiel
2011/12/14, 23:39
سعید جان دوست داری به جای کدوم یک از شخصیتهای it ایرانی و شخصیت های خارج از کشور باشی؟

saeid6574598
2011/12/14, 23:45
سعید جان دوست داری به جای کدوم یک از شخصیتهای it ایرانی و شخصیت های خارج از کشور باشی؟
سلام حسام جان !:-h

والله توی این دور و زمونه ، نمی شه خودت رو جای کسی بگذاری .

اما خیلی دوست داشتم جای آقای پناهی و یا آقای بابک ولی زاده و یا آقای بابک نقاش باشم .=D>

در خارج از کشور هم ، دوست داشتم به جای بیل گیتس بودم .>:)

*hit m@n*
2011/12/14, 23:45
سلام آقا سعید یه چنتا سوالم ما بپرسیم

1-بزرگترین آرزوی زندگیت ؟
2-چه غذایی رو بیشتر از همه دوست داری ؟
3-راستشو بگو تو دوران مدرسه چنتا تجدید آوردی ؟
4-تو دوران مدرسه از چه درسی بیشتر از همه بدت می اومد ؟ چرا ؟
5-آدم عصبانی هستی یا نه؟
6-منطقی هستی یا نه ؟
7-اگه از استاد یه سوال بپرسی بعد قانع نشی بیخیال میشی یا مغزه استادو میخوری ؟
8- فکر کن بعد از ازدواج کلی صرفه جویی میکنی و یه مادربورد با یکی از گرونترین سوکت های اینتل میخری - بعد از ظهر میری بیرون و بعد بر میگردی خونه و متوجه میشی بچه 3 سالت زده مادربورد رو از وسط دو نیم کرده - اونجا چیکار میکنی ؟

یه زره جمله سازی-با اینا جمله بساز

1-دفتر نشریه / آقا حسام / آقا یاسین / سینمای خانگی ال جی / گاو / زرافه / بوقلمون / قرن 21 / بادام / بستنی یخی
2-دربی 71 / استقلال / خر مگس / گوره خر / پرسپولیس / علی کریمی / انجمن سخت افزار / بابا اتی / فلش مموری

saeid6574598
2011/12/14, 23:57
سلام آقا سعید یه چنتا سوالم ما بپرسیم

1-بزرگترین آرزوی زندگیت ؟
2-چه غذایی رو بیشتر از همه دوست داری ؟
3-راستشو بگو تو دوران مدرسه چنتا تجدید آوردی ؟
4-تو دوران مدرسه از چه درسی بیشتر از همه بدت می اومد ؟ چرا ؟
5-آدم عصبانی هستی یا نه؟
6-منطقی هستی یا نه ؟
7-اگه از استاد یه سوال بپرسی بعد قانع نشی بیخیال میشی یا مغزه استادو میخوری ؟
8- فکر کن بعد از ازدواج کلی صرفه جویی میکنی و یه مادربورد با یکی از گرونترین سوکت های اینتل میخری - بعد از ظهر میری بیرون و بعد بر میگردی خونه و متوجه میشی بچه 3 سالت زده مادربورد رو از وسط دو نیم کرده - اونجا چیکار میکنی ؟

1-دفتر نشریه / آقا حسام / آقا یاسین / سینمای خانگی ال جی / گاو / زرافه / بوقلمون / قرن 21 / بادام / بستنی یخی
2-دربی 71 / استقلال / خر مگس / گوره خر / پرسپولیس / علی کریمی / انجمن سخت افزار / بابا اتی / فلش مموری

1-بزرگترین آرزوی زندگیت ؟ عاقبت به خیری
2-چه غذایی رو بیشتر از همه دوست داری ؟ کباب ( که البته خوردنش رو دکتر ممنوع کرده ! )
3-راستشو بگو تو دوران مدرسه چنتا تجدید آوردی ؟ راست و حسینی ؛ هیچی !
4-تو دوران مدرسه از چه درسی بیشتر از همه بدت می اومد ؟ چرا ؟ ریاضی چون من کلا با ریاضی مشکل دارم . مُخَم سوت می کشه !
5-آدم عصبانی هستی یا نه؟ بله
6-منطقی هستی یا نه ؟ بله
7-اگه از استاد یه سوال بپرسی بعد قانع نشی بیخیال میشی یا مغزه استادو میخوری ؟ مغز استاد رو می جوم .
8- فکر کن بعد از ازدواج کلی صرفه جویی میکنی و یه مادربورد با یکی از گرونترین سوکت های اینتل میخری - بعد از میری بیرون و بر میگردی خونه و متوجه میشی بچه 3 سالت زده مادربورد رو از وسط دو نیم کرده - اونجا چیکار میکنی ؟ هیچی / فدای یه تار موی بچم .

توی قرن 21 ، در حالی که داشتیم توی دفنر نشریه با آقا حسام و آقا یاسین ، از طریق سینمای خانگی الجی ، مستند گاو و زرافه و بوقلمون رو می دیدم ، بستنی و بادام هم می خوردیم .

این یکی ، یکمی مشکله ! معمولا این موقع شب خیلی مغزم کار نمی کنه !

Phantom
2011/12/15, 09:02
سلام سعید جان شرمنده برنامه ها برای داغیدن صندلیت داشتم که متاسفانه یه آنفولانزای وحشتناک زمینگیرم کرد تازه دارم کم کم جون میگیرم سعی میکنم این چند روزه بیشتر در خدمتت باشیم
فعلا ازت می خوام در باره واژه ((ترس)) کمی برامون توضیح بدی و نظر خودتو بیان کنی

saeid6574598
2011/12/15, 11:53
سلام سعید جان شرمنده برنامه ها برای داغیدن صندلیت داشتم که متاسفانه یه آنفولانزای وحشتناک زمینگیرم کرد تازه دارم کم کم جون میگیرم سعی میکنم این چند روزه بیشتر در خدمتت باشیم
فعلا ازت می خوام در باره واژه ((ترس)) کمی برامون توضیح بدی و نظر خودتو بیان کنی
سلام رفیع جان ! خدا بد ندهد ! البته ؛ خدا هیچ گاه بد نمی دهد . انشاالله هر چه زودتر خوب شوی .

رفیع جان ! درست است که ترس واژه ای کوتاهیست ولی مبحث گسترده ای دارد . امیرالمومنین (ع) ترس را در حدیثی این گونه بیان می کنند : " بزرگترین گناه ، ترس است . " در یک جمله می گویم که ترس ، فقط باید از خدا باشد و بس . اگر انسان در طول زندگی خود از خدا بترسد ، می تواند زندگی همراه با آرامش و موفقیت داشته باشد . همچنین اموری مثل : ترس از راستگویی ، ترس از ارتباط با دیگران ، ترس از مرگ ، ترس از نه گفتن و ..... دیگر موارد ، باعث گوشه گیری و انزوا فرد و یا به اصطلاح خودمان ، " مردم گریزی " خواهند شد .

Phantom
2011/12/15, 12:31
خوب نظرت رو در باره این عکس بگو
3155
با سپاس

saeid6574598
2011/12/15, 14:02
خوب نظرت رو در باره این عکس بگو
3155
با سپاس
اینجا دیگه پول به درد آدم نمی خوره . به قول معروف : " همه چیز پول نمی شه . "

farjam1990
2011/12/16, 03:26
ای وای بر من که دوسته عزیزم سعید جان نشسته روی صندلی و من حواسم نبوده! آخه فکر کردم مهمان قبلی (علیرضا) زده و صندلی رو سوزونده :دی
راستی سلام سعید جان :دی
اول میخواستم ازت برای مقالات خوبی که میزاری تشکر کنم
خب سوالاتم رو شروع میکنم!

1. در زمینه مادربورد گیگابایت رو سرتر میدونی یا ایسوس؟

2. بطور مختصر از زمینه تحصیلیت و تجربیاتت برام بگو!

3. من شهرتون رو خیلی دوست دارم!مخصوصا شرجی و گرماش(همونچیزی که خیلیا خوششون نمیاد زیاد :دی)1 سال اهواز بودم! چقدر اهواز رو دوست داری؟

4. 4 مورد از مکانهای دیدنی اهواز رو نام ببر! و یکی را به دلخواه با رسم شکل توضیح دهید :دی

5.هنوز که هنوزه چهرت برام آشناست! نمیدونم چرا! البته این سوال نبود جمله ی خبری بود :دی

6. لپتاپ یا دسکتاپ؟ با ذکر دلایل شخصیت

7. با یه توضیح مختصر یه نمای کلی از لپتاپ یا دسکتاپت به من بده

8. برای آرزو نهایت معنی نداره!پس نمیگم نهایت آرزوت چیه به جاش میپرسم که بزرگترین آرزوت چیه؟

9. برای زبان انگلیسی چه دوره هایی دیدی؟(البته زبان انگلیسی بیشتر اهوازیا تقریبا" خوبه)

10. پنج تا از بهترین فیلمهایی که دیدی نام ببر!

11.بهترین شرکت پیشرو در عرصه فناوری های سخت افزاری رو از دید شخصیت بهم معرفی کن

12.چه ورزشی رو دوست داری یا دنبال میکنی؟

13.مشغول به کار هستی؟

14.اهل بازی هستی؟5 تا از بهترین بازیها رو که بازی کردی نام ببر

15.در هنر هم دستی داری؟چه هنری؟

16.با موسیقی چه میونه ای داری؟ چه سبکی؟

17. :دی

فعلا" تموم شد سوالاتم
موفق باشی

saeid6574598
2011/12/16, 11:16
ای وای بر من که دوسته عزیزم سعید جان نشسته روی صندلی و من حواسم نبوده! آخه فکر کردم مهمان قبلی (علیرضا) زده و صندلی رو سوزونده :دی
راستی سلام سعید جان :دی
اول میخواستم ازت برای مقالات خوبی که میزاری تشکر کنم
خب سوالاتم رو شروع میکنم!

1. در زمینه مادربورد گیگابایت رو سرتر میدونی یا ایسوس؟

2. بطور مختصر از زمینه تحصیلیت و تجربیاتت برام بگو!

3. من شهرتون رو خیلی دوست دارم!مخصوصا شرجی و گرماش(همونچیزی که خیلیا خوششون نمیاد زیاد :دی)1 سال اهواز بودم! چقدر اهواز رو دوست داری؟

4. 4 مورد از مکانهای دیدنی اهواز رو نام ببر! و یکی را به دلخواه با رسم شکل توضیح دهید :دی

5.هنوز که هنوزه چهرت برام آشناست! نمیدونم چرا! البته این سوال نبود جمله ی خبری بود :دی

6. لپتاپ یا دسکتاپ؟ با ذکر دلایل شخصیت

7. با یه توضیح مختصر یه نمای کلی از لپتاپ یا دسکتاپت به من بده

8. برای آرزو نهایت معنی نداره!پس نمیگم نهایت آرزوت چیه به جاش میپرسم که بزرگترین آرزوت چیه؟

9. برای زبان انگلیسی چه دوره هایی دیدی؟(البته زبان انگلیسی بیشتر اهوازیا تقریبا" خوبه)

10. پنج تا از بهترین فیلمهایی که دیدی نام ببر!

11.بهترین شرکت پیشرو در عرصه فناوری های سخت افزاری رو از دید شخصیت بهم معرفی کن

12.چه ورزشی رو دوست داری یا دنبال میکنی؟

13.مشغول به کار هستی؟

14.اهل بازی هستی؟5 تا از بهترین بازیها رو که بازی کردی نام ببر

15.در هنر هم دستی داری؟چه هنری؟

16.با موسیقی چه میونه ای داری؟ چه سبکی؟

17. :دی

فعلا" تموم شد سوالاتم
موفق باشی
سلام فرجام گل ! آقا نیومدی نمایشگاه ببینیمت ؟!

1. در زمینه مادربورد گیگابایت رو سرتر میدونی یا ایسوس؟ ASUS

2. بطور مختصر از زمینه تحصیلیت و تجربیاتت برام بگو! در حال حاضر دارای مدرک لیسانس نرم افزار هستم . به تازگی هم در یک موسسه تعمیرات تخصصی سخت افزار ثبت نام کرد ام . تجربیات خاصی هم ندارم .

3. من شهرتون رو خیلی دوست دارم!مخصوصا شرجی و گرماش(همونچیزی که خیلیا خوششون نمیاد زیاد :دی)1 سال اهواز بودم! چقدر اهواز رو دوست داری؟ خیلی دوست دارم به خاطر مردم خون گرمش .

4. 4 مورد از مکانهای دیدنی اهواز رو نام ببر! و یکی را به دلخواه با رسم شکل توضیح دهید :دی والله فرجام جان شما خودت بهتر می دونی اهواز جای دیدنی زیاد نداره . اما چون درخواست کردی یکی را برایت می گذارم :

بارگاه علی بن مهزیار اهوازی

حرم مطهر جناب علی بن مهزیار اهوازی که بنا به شواهد و گفته های تاریخ ، ایشان تنها کسی هستند که بیشترین بار امام زمان (عج) را ملاقات کرده اند . به گفته مورخان ، تعداد ملاقات وی با امام ، 40 مرتبه بوده است .

6. لپتاپ یا دسکتاپ؟ با ذکر دلایل شخصیت فرجام جان هر دو به نوبه خودشان خوب هستند . لب تاپ به خاطر قابل حمل بودنش و دارا بودن امکانان PC ؛ دسکتاپ هم به خاطر راحتی و قابلیت ارتقا آسان نسبت به لب تاپ و نداشتن برخی از عیوب لب تاپ

7. با یه توضیح مختصر یه نمای کلی از لپتاپ یا دسکتاپت به من بده - لب تاپ ها نوعی از کامپیوترها هستند که می توانند عملیات پردازشی و محاسباتی را همانطور که کامپیوترهای دسکتاپ انجام می دهند ، به انجام رسانند . با توجه به ویژگیهایی که این نوع از کامپیوترها دارند همانند قابلیت حمل ، می توان از آنها در موارد مختلف استفاده کرد .

8. برای آرزو نهایت معنی نداره!پس نمیگم نهایت آرزوت چیه به جاش میپرسم که بزرگترین آرزوت چیه؟ راه اندازی یک فروشگاه بزرگ خرید و فروش لوازم سخت افزار کامپیوتر

9. برای زبان انگلیسی چه دوره هایی دیدی؟(البته زبان انگلیسی بیشتر اهوازیا تقریبا" خوبه) - هیچی فرجام جان ! من خودم همینجوریش انگلیسیم خوبه . یعنی از بچگی اینجوری بودم .

10. پنج تا از بهترین فیلمهایی که دیدی نام ببر! من فیلمهای معنی دار رو دوست دارم ( ارباب حلقه ها / اره 4 / کنستانتین / آتش بس / ماتریکس )

11.بهترین شرکت پیشرو در عرصه فناوری های سخت افزاری رو از دید شخصیت بهم معرفی کن - IBM

12.چه ورزشی رو دوست داری یا دنبال میکنی؟ شنا رو خیلی دوست دارم .

13.مشغول به کار هستی؟ بله - کارمند پیمانی آموزش و پرورش - متصدی کامپیوتر

14.اهل بازی هستی؟5 تا از بهترین بازیها رو که بازی کردی نام ببر - خیلی نه ولی نام می برم : ( Call of Duty / Undercover / Prince of Persian / Wanted / Paradice )

15.در هنر هم دستی داری؟چه هنری؟ نــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــه

16.با موسیقی چه میونه ای داری؟ چه سبکی؟ کمی تا قسمتی - پاپ

17. :دی :-"

با تشکر

Castiel
2011/12/16, 11:39
سلام سعید جان، اگر در راه رسیدن به اهدافت (به عنوان مثال راه اندازی فروشگاه سخت افزاری)، فرد یا افرادی برایت مشکل بوجود آورند، چه رفتاری با این افراد انجام خواهید داد؟

Yaser_Aramesh
2011/12/16, 11:46
اگه قرار بود اجباری از کشور خارج بشی و به یکی از کشورهای آفریقایی (مجبوری دیگه نمیشه کاری کرد) کدوم رو انتخاب میکردی؟؟چرا؟؟اونجا چه کاری رو شروع میکردی؟؟کلا نحوه ی زندگیت رو برام توضیح بده.در خیالت فرض کن و رو کیبورد تایپ کن !!

saeid6574598
2011/12/16, 11:47
سلام سعید جان، اگر در راه رسیدن به اهدافت (به عنوان مثال راه اندازی فروشگاه سخت افزاری)، فرد یا افرادی برایت مشکل بوجود آورند، چه رفتاری با این افراد انجام خواهید داد؟
سلام حسام جان ! در درجه اول ، با ایشان صحبت می کنم و به آنها می فهمانم که این کار آنها ، موجب ضربه زدن نه تنها به من ، بلکه به تمامی انسان هاست و حد الامکان سعیم را می کنم تا بتوانم از آنها در جهت راه اندازی فروشگاه ، استفاده کنم و از تجربیاتشان بهره ببرم. فکر کنم این بهترین راهش باشه . :^o

saeid6574598
2011/12/16, 11:54
اگه قرار بود اجباری از کشور خارج بشی و به یکی از کشورهای آفریقایی (مجبوری دیگه نمیشه کاری کرد) کدوم رو انتخاب میکردی؟؟چرا؟؟اونجا چه کاری رو شروع میکردی؟؟کلا نحوه ی زندگیت رو برام توضیح بده.در خیالت فرض کن و رو کیبورد تایپ کن !!
سلام یاسر جان ! میر فتم خود آفریقا ( آفریقای جنوبی ) البته توی روستاهاش / چون خیلی دوست دارم از نزدیک با عجایب اونجا آشنا بشم . / به محض این که پام به اونجا می رسید ، یک کلاس کامپیوتر براشون راه مینداختم و با کامپیوتر و اصولش آنها را آشنا می کردم . بعد از یه مدتی هم ، میرفتم تو جنگلهای آفریقا برای سیر و سیاحت . ( دیگه خیلی هم جوگیر شدم ، مثل تارزان میشم @-))

system32
2011/12/16, 13:45
با سلام
البته حمل بر بی ادبی بنده نشود که پابرهنه وسط بحث شیرین شما پریدم .
اگر اشکالی نیست بنده هم به نیابت از خرزوخان و خودم چند سوال کوتاه بپرسم . فکر نکنم با سوالات من چهارپایه شما گرم شود چه برسد به داغ !!!
از الکترونیک و امثالهم چقدر می دونید ؟
اگر در حد خوب ، تا حالا به فکر ساخت سخت افزار هم افتادید یا نه ؟
اگر بخواهید قطعه ای تولید کنید که از هر لحاظ نو باشد و کارا ، چه چیزی می سازید ؟
فکر می کنید آیا امکان راه اندازی خط تولید سخت افزار در ایران (در آینده نزدیک) به وجود آید ؟
و یک سوال غیر مرتبط :
اگر به شما بگویند که حداکثر ظرف یک سال بایستی 10 میلیون تومان پول آماده کنی تا به یک مسافرت علمی - تفرحی و ... به بهترین نقاط جهان از طرف مجموعه سخت افزار بروی ، (از دسترنج خودت و ربطی به شغل حال حاضرت نداشته باشد) دنبال چه کاری می رفتی ؟
(قرض گرفتن و کمک بلاعوض و استفاده از پس انداز گذشته در حجم بیش از 5% مبلغ ممنوع است)
با تشکر - سیستم 32

saeid6574598
2011/12/16, 14:09
با سلام
البته حمل بر بی ادبی بنده نشود که پابرهنه وسط بحث شیرین شما پریدم .
اگر اشکالی نیست بنده هم به نیابت از خرزوخان و خودم چند سوال کوتاه بپرسم . فکر نکنم با سوالات من چهارپایه شما گرم شود چه برسد به داغ !!!
از الکترونیک و امثالهم چقدر می دونید ؟
اگر در حد خوب ، تا حالا به فکر ساخت سخت افزار هم افتادید یا نه ؟
اگر بخواهید قطعه ای تولید کنید که از هر لحاظ نو باشد و کارا ، چه چیزی می سازید ؟
فکر می کنید آیا امکان راه اندازی خط تولید سخت افزار در ایران (در آینده نزدیک) به وجود آید ؟
و یک سوال غیر مرتبط :
اگر به شما بگویند که حداکثر ظرف یک سال بایستی 10 میلیون تومان پول آماده کنی تا به یک مسافرت علمی - تفرحی و ... به بهترین نقاط جهان از طرف مجموعه سخت افزار بروی ، (از دسترنج خودت و ربطی به شغل حال حاضرت نداشته باشد) دنبال چه کاری می رفتی ؟
(قرض گرفتن و کمک بلاعوض و استفاده از پس انداز گذشته در حجم بیش از 5% مبلغ ممنوع است)
با تشکر - سیستم 32
از الکترونیک و امثالهم چقدر می دونید ؟ تا حدودی از الکترونیک سرم می شه . من بیشتر با نرم افزار و سخت افزار کامپیوتر سرو کار دارم .
اگر در حد خوب ، تا حالا به فکر ساخت سخت افزار هم افتادید یا نه ؟ در حد خوب که نه . اما خیلی دوست داشتم یه روبات انسان نما طراحی کنم یه ربات مثل ربات Eset ( البته توی خواب )
اگر بخواهید قطعه ای تولید کنید که از هر لحاظ نو باشد و کارا ، چه چیزی می سازید ؟ طراحی تراشه ای که بتوان اطلاعات فوق سری را در آن ضبط کرد .
فکر می کنید آیا امکان راه اندازی خط تولید سخت افزار در ایران (در آینده نزدیک) به وجود آید ؟ بله - با توجه به اینکه ما یک کشور در حال توسعه هستیم و در این چند سال هم ، پیشرفت های زیادی داشته ایم ، امکانش وجود دارد .
و یک سوال غیر مرتبط :
اولا که عمراً یک همچین کاری برای آدم جور نمی شه ( به خصوص من ) که بتونم ظزف مدت یک سال ، 10 میلیون تومان بدست بیارم . ثانیاً ؛ اگر از طرف سخت افزاره ، چرا من بدبخت باید پولش رو بدم . خوب آقای پناهی عزیز ، ماشاالله ، بزنم به تخته ، وضعشون توپه . من حقیر رو هم با خودشون ببرن .

Phantom
2011/12/16, 18:45
درود برتو سعید جان نظرت در باره عکسهای زیر؟
1-
3182
2-
3183
3-
3184
4-
3185
5-
3186
6-
3187
7-
3188
8-
3189
9-
3190
10-
3191
هرچه به نظرت میرسه یک کلمه یا جمله بیان کن .
با سپاس

saeid6574598
2011/12/16, 23:34
درود برتو سعید جان نظرت در باره عکسهای زیر؟
1-
3182
2-
3183
3-
3184
4-
3185
5-
3186
6-
3187
7-
3188
8-
3189
9-
3190
10-
3191
هرچه به نظرت میرسه یک کلمه یا جمله بیان کن .
با سپاس
عکس شماره یک : زیر باران باید رفت ....
عکس شماره دو : حکومت بر پایه مردم
عکس شماره سه : عشق تلویزیون .
عکس شماره چهار : زحمت کش .
عکس شماره پنج : منم موخام !
عکس شماره شش : همه جا سرای من است .
عکس شماره هفت : همکاری !
عکس شماره هشت : نهایت استفاده
عکس شماره نه : هورا
عکس شماره ده : منم دل دارم !
چه جملات و کلمات بی ربطی ! رفیع جان شما به بزرگی خودت ببخش[-o< .

Phantom
2011/12/17, 11:28
درود برتو سعید جان وسپاس برای زحمت پاسخ دهی و شاد باش برای انتخاب شدنت به عنوان مدیر برتر فروم که سزاوارت هم بود
از میان چهار دشمن تاریخی و همیشگی کشور و ملت ایران کدامیک را بد تر میدانی به ترتیب بدی نام ببر
((انگلیس،آمریکا،چین و روسیه))

saeid6574598
2011/12/17, 11:46
درود برتو سعید جان وسپاس برای زحمت پاسخ دهی و شاد باش برای انتخاب شدنت به عنوان مدیر برتر فروم که سزاوارت هم بود
از میان چهار دشمن تاریخی و همیشگی کشور و ملت ایران کدامیک را بد تر میدانی به ترتیب بدی نام ببر
((انگلیس،آمریکا،چین و روسیه))
آمریکا ( که در واقع عامل اصلی تحریک ها بر علیه ایران است )
انگلیس
روسیه
چین

Phantom
2011/12/17, 18:13
سعید جان بازم درود مثل اینکه جز من کسی اینجا هواتو نداره
1- کتاب یا مجله چرا ؟
2- مشخصات سیستم خودت(( اینو خودت از همه پرسیدی))
4-برنامه روزهای تعطیلت
5-به نظرت چطوری میشه جلوی این تورم لجام گسیخته رو گرفت؟

saeid6574598
2011/12/17, 20:10
سعید جان بازم درود مثل اینکه جز من کسی اینجا هواتو نداره
1- کتاب یا مجله چرا ؟
4-برنامه روزهای تعطیلت
5-به نظرت چطوری میشه جلوی این تورم لجام گسیخته رو گرفت؟
سلام رفیع جان ! دست گلت درد نکنه که به فکر منی !

1- کتاب یا مجله چرا ؟ کتاب چون بار همیشگی است و جامع تر از مجله می باشد .
CPU : INTEL E2200
M.B : abit IP35-E
RAM : 4 GB DDR2 800 Geil
HDD :Samsung 250 GB SATA
VGA : Tonb Geforce 8400GS
Power : Excel 400W
4-برنامه روزهای تعطیلت
والله برنامه خاصی ندارم رفیع جان ! بیشتر استراحت می کنم .
5-به نظرت چطوری میشه جلوی این تورم لجام گسیخته رو گرفت؟ تفکر / تامل / بازرسی / تحقیق و پژوهش / ریشه یابی / شفاف سازی

Phantom
2011/12/18, 15:16
سعید جان بازم درود یه سناریو قشنگ برات در نظر داشتم ولی چون این تاپیک به بخش عمومی منتقل شده ازش میگذرم
حالا یه سوال:
اگه گفتی اون چیه که هر کسی از لحظه تولد به طرفش شتابان میشه ؟

saeid6574598
2011/12/18, 19:25
سعید جان بازم درود یه سناریو قشنگ برات در نظر داشتم ولی چون این تاپیک به بخش عمومی منتقل شده ازش میگذرم
حالا یه سوال:
اگه گفتی اون چیه که هر کسی از لحظه تولد به طرفش شتابان میشه ؟
رفیع جان ! معماست ؟

Phantom
2011/12/18, 19:30
رفیع جان ! معماست ؟
نه سعید جان حقیقته هر موجودی از لحظه تولد به طرفش میره

saeid6574598
2011/12/18, 19:34
نه سعید جان حقیقته هر موجودی از لحظه تولد به طرفش میره
اِ ........ ! رفیع جان شما که جواب رو گفتی ؟ ~x(

Phantom
2011/12/18, 19:38
اِ ........ ! رفیع جان شما که جواب رو گفتی ؟ ~x(
نه سعید جان من هنوز جواب را نگفته ام خودت باید بدونی منظورم این بود که معما نیست یه چیز واضح وحقیقیه وغیر قابل انکار البته خیلی ساده است

system32
2011/12/18, 22:55
مرگ باید بود و رفت باید گذشت از زندگی

Castiel
2011/12/18, 23:16
حب دوستان عزیز، نفر بعدی کیست؟

saeid6574598
2011/12/18, 23:19
واقعاً چقدر زود گذشت حسام جان !

در اینجا جا دارد که از شما و همه بچه هایی که توی این چند روز ، صندلی منو حسابی داغ کردند ، تشکر کنم و برای همشون هم آرزوی موفقیت می کنم .

دوستدار شما - سعید مظفری

Castiel
2011/12/18, 23:31
البته سعید جان تا زمانی که دوستان از شما سوال بپرسند، ما در خدمت شما هستیم، اما اگر سوالات دوستان به اتمام برسد، نفر بعدی روی صندلی داغ خواهد نشست.

saeid6574598
2011/12/18, 23:35
I am at your service

*hit m@n*
2011/12/18, 23:42
سعید جان اینو یادم رفت ازت بپرسم
آخه از همه پرسیده بودم

اگه بهت یه تفنگ بدن بهت بگن توش یه دونه تیر هست
با اون یه دونه تیر چه کسی رو میکشی؟؟؟؟؟

با تشکر

saeid6574598
2011/12/18, 23:52
سعید جان اینو یادم رفت ازت بپرسم
آخه از همه پرسیده بودم

اگه بهت یه تفنگ بدن بهت بگن توش یه دونه تیر هست
با اون یه دونه تیر چه کسی رو میکشی؟؟؟؟؟

با تشکر
سوالای سخت می پرسی جواد جان ! من دوست ندارم خون از دماغ کسی ، سرازیر بشه ! ;;)

اون یه تیر رو هم به افتخار همه بچه های سخت افزار ، به هوا شلیک می کنم .

Ali Fatehi
2011/12/18, 23:58
سلام دوستان هر وقت نوبت من شد خبر بدید

*hit m@n*
2011/12/18, 23:58
سوالای سخت می پرسی جواد جان ! من دوست ندارم خون از دماغ کسی ، سرازیر بشه ! ;;)

اون یه تیر رو هم به افتخار همه بچه های سخت افزار ، به هوا شلیک می کنم .
این سوال رو از تمام کسایی که رو صندلی بودن پرسیدم
هیچکدوم جواب منطقی ندادن!!!!!!
یعنی هیچ کس تو زندگیتون نیست که بخاین از دستش راحت بشین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با تشکر

saeid6574598
2011/12/19, 07:04
این سوال رو از تمام کسایی که رو صندلی بودن پرسیدم
هیچکدوم جواب منطقی ندادن!!!!!!
یعنی هیچ کس تو زندگیتون نیست که بخاین از دستش راحت بشین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با تشکر
خوب جواد جان ! خیلی وقت ها نمی توان خیلی چیزها رو گفت . 8->

farjam1990
2011/12/19, 16:09
یه سوال فنی :دی گفتم بیام به عنوان صندلی داغ بپرسم :دی
من یه نت بوک دل 1012 دارم که 370 تومن خریدمش پارسال دی ماه....حالا یکی گیر داده 300 تومن از من بخره اینو :دی اصلا هم منو نمیشناسه اتفاقی بردم در مغازش توی برج بهار گفت 300 ! نکنه گنج توی نت بوکم پیدا شده؟ آخه بیشترین قیمت پیشنهادی براش با دی وی دی رام اکسترنال 240 تومن بوده :دی
نظر شخصیت رو بگو...بفروشمش؟ :دی

*hit m@n*
2011/12/19, 17:27
دوستان نفر هفتم من بودم دیگه ؟؟؟
آقای پناهی 1
اقا رفیع 2
آقا حسام 3
آقا روح اله 4
آقا علی رضا 5
آقا سعید 6

من فکر کنم 7 بودم
چون کسی دیگه ای تو نوبت نبود ؟؟؟؟؟؟

دوستان کسی بلیت داره بگه که حقش خورده نشه

با تشکر

azim
2011/12/19, 17:35
سلام دوستان منم موافقم که نفر اول اقای پناهی باشه

*hit m@n*
2011/12/19, 17:41
سلام دوستان منم موافقم که نفر اول اقای پناهی باشه

نفر اول آقای پناهی باشه ؟؟؟
یعنی چی ؟؟/
آقای پناهی که رو صندلی نشست !!!!!!

با تشکر

Castiel
2011/12/19, 18:49
جواد جان شما نفر بعدی خواهید بود.

*hit m@n*
2011/12/19, 19:59
جواد جان شما نفر بعدی خواهید بود.

یا ابوالفضل
خدا رحم کنه

دوستان من آماده ام
بفرمایید

با تشکر

Castiel
2011/12/19, 20:05
نفر بعد از جواد عزیز هم آقای علی فاتحی، مدیر انجمن موبایل خواهد بود که امیدوارم تا آن زمان، سیستم عامل ایشان هم رفع اشکال شود!

saeid6574598
2011/12/19, 20:57
یه سوال فنی :دی گفتم بیام به عنوان صندلی داغ بپرسم :دی
من یه نت بوک دل 1012 دارم که 370 تومن خریدمش پارسال دی ماه....حالا یکی گیر داده 300 تومن از من بخره اینو :دی اصلا هم منو نمیشناسه اتفاقی بردم در مغازش توی برج بهار گفت 300 ! نکنه گنج توی نت بوکم پیدا شده؟ آخه بیشترین قیمت پیشنهادی براش با دی وی دی رام اکسترنال 240 تومن بوده :دی
نظر شخصیت رو بگو...بفروشمش؟ :دی
فرجام جان ! از قدیم گفتن : " صلاح مملکت خویش ، خسروان دانند . " .

Castiel
2011/12/20, 01:02
سعید جان، به نظرت بهترین سوالی که ازت پرسیده شد و بهترین پاسخی که دادی، کدام بوده؟

saeid6574598
2011/12/20, 12:00
سعید جان، به نظرت بهترین سوالی که ازت پرسیده شد و بهترین پاسخی که دادی، کدام بوده؟
سلام حسام جان ! ماشاالله انقدر بچه ها و شما سوال پرسیدید ، که من اصلا یادم نیست سوالاتون چی بوده اما بهترین سوالی که پرسیده شد ، سوال خودت بود که گفته بودی در آینده چه برنامه هایی مد نظرت است . بهترین جوابی هم که دادم به سوال علیرضا جان بود که گفته بود اگه دو میلیون بهت بدن ، سایت سخت افزار را ** می کنی یا نه . منم گفتم دو میلیون کمه . :))( شوخی کردم )

Castiel
2011/12/20, 12:08
یعنی اگه مبلغ را به 20 میلیون افزایش بدهیم، شما سایت سخت افزار را ** میکنید؟؟

Phantom
2011/12/20, 12:10
سلام حسام جان ! ماشاالله انقدر بچه ها و شما سوال پرسیدید ، که من اصلا یادم نیست سوالاتون چی بوده اما بهترین سوالی که پرسیده شد ، سوال خودت بود که گفته بودی در آینده چه برنامه هایی مد نظرت است . بهترین جوابی هم که دادم به سوال علیرضا جان بود که گفته بود اگه دو میلیون بهت بدن ، سایت سخت افزار را ** می کنی یا نه . منم گفتم دو میلیون کمه . :))( شوخی کردم )

سلام سعید جان حالا که میگی دو میلیون ((یورو؟)) کمه بگو ببینم چقد می خوای ؟شاید با دوستان دسته جمعی برات تهیه بکنیم

saeid6574598
2011/12/20, 12:11
یعنی اگه مبلغ را به 20 میلیون افزایش بدهیم، شما سایت سخت افزار را ** میکنید؟؟
حسام جان ! با این حرفها نمی تونی منو تحریک کنی ! آخه من ** کردن بلد نیستم ! اگر هم بلد بودم ، به آقای پناهی و شما و بچه ها ، هیچ وقت خیانت نمی کردم اونم به خاطر مال دنیا !

saeid6574598
2011/12/20, 12:13
سلام سعید جان حالا که میگی دو میلیون ((یورو؟)) کمه بگو ببینم چقد می خوای ؟شاید با دوستان دسته جمعی برات تهیه بکنیم
رفیع جان ! 20 میلیون برام جمع کنید تا یکمی از سرمایه راه اندازی فروشگاه سخت افزارم فراهم بشه .

Phantom
2011/12/20, 12:35
رفیع جان ! 20 میلیون برام جمع کنید تا یکمی از سرمایه راه اندازی فروشگاه سخت افزارم فراهم بشه .

ای به چشم از همین لحظه با دوستان رو هم میذاریم تا بیست میلیون ((یووو روووو)) جمع بشه ولی بااین در آمدهای ما ((ریالی)) کی جمع میشه؟! خدا میدونه

Yaser_Aramesh
2011/12/20, 13:05
حسام جان ! با این حرفها نمی تونی منو تحریک کنی ! آخه من ** کردن بلد نیستم ! اگر هم بلد بودم ، به آقای پناهی و شما و بچه ها ، هیچ وقت خیانت نمی کردم اونم به خاطر مال دنیا !
** میکردی.....مگه میشه 20 میلیون یورو رو بی خیال بشی....در حالت عادی ممکنه اما تو که هدفت تاسیس فروشگاه سخت افزاریه پس میگرفتی....من مطمعنم.!!!:))

saeid6574598
2011/12/21, 15:29
بچه ها ! اگه سوال دیگه ای از من ندارید ، بریم صندلی آقا علی فاتحی گل رو داغ کنیم . :d

*hit m@n*
2011/12/21, 15:42
بچه ها ! اگه سوال دیگه ای از من ندارید ، بریم صندلی آقا علی فاتحی گل رو داغ کنیم . :d

سعید جون فکر کنم نوبت من بود
البته ببخشیدا
با آقا حسامم هماهنگ شده بود
البته مشکلی نیست ایشون بشینن

با تشکر

saeid6574598
2011/12/21, 15:45
سعید جون فکر کنم نوبت من بود
البته ببخشیدا
با آقا حسامم هماهنگ شده بود
البته مشکلی نیست ایشون بشینن

با تشکر
فرقی نمی کند جواد جان ! شما و آقای فاتحی ، هر دوتاتون گل هستید . \m/

Castiel
2011/12/21, 16:10
دلیل انتخاب جواد جان، این بود که در این مدت علی فاتحی با اینترنتش مشکل داشت، گفتیم در یک فرصت مناسب که بتونند به سوالات کامل پاسخ بدهند، ایشون را انتخاب می کنیم/

Phantom
2011/12/24, 16:51
خوب یکی بیاد اینجا بشینه از بس کسی ننشسته صندلی چایید

Editor In chief
2011/12/24, 17:07
حسام جان نفر بعدي را معرفي بفرماييد. در خدمتشان باشيم

Castiel
2011/12/24, 17:41
به روی چشم
آقا جواد مهمان صندلی داغ هستند
با نام کاربری Hitman

Phantom
2011/12/24, 17:52
جواد جان بیا بشین عزیزم بیا کمی بپرسیمت ببینیم .
سوال اول اهل کدوم دیاری؟
2-اینتل یا amd?
3-خواستم بگم رنگ مورد علاقه دیدم اینو خودم میدونم آبیته؟
4- چگونه با سایت و ماهنامه آشنا شدی؟
5- چرا به سخت افزار علاقه مندی؟
فعلا این پنجتا رو پاسخ بده تا بعد

Yaser_Aramesh
2011/12/24, 18:26
خب دوست عزیز من آقا جواد گل.
(دوستیمون سر جاش اونقدر سوال میپرسم که بسوزی از فروم بری,البته میدونیم تو ما رو ول نمیکنی \m/)

1) کدوم شهر ایران رو دوست داری؟؟
2) کدوم کشور رو خیلی دوست داری؟؟
3)تعریف کن.(هر طور که میخوای,با چند کلمه,با جمله یا مثال)

الف) قدرت
ب)ترس
پ)جنگ
ت)ایران
ث)اسلام
ج)سامسونگ
چ)اپل
ح)استیو جابز
خ)بیداری اسلامی در کشورهای عربی
د)جنبش وال استریت
ز)اتزیو الدیتوره
ر ) عشق
ز)پول
ژ ) تکنولوژی
س )جهل

4)بهترین سایتت (نمیتونی سخت افزار رو بگی)
5)بهترین فیلمی که دیدی؟(فقط یکی میتونی بگی,توضیح هم نمیخواد)
6)ترکی بلدی؟؟

این سوالات ادامه خواهد داشت
These questions will continue
ب سوال لارن ادامه سی ال جخ

*hit m@n*
2011/12/24, 18:32
سوال اول اهل کدوم دیاری؟
2-اینتل یا amd?
3-خواستم بگم رنگ مورد علاقه دیدم اینو خودم میدونم آبیته؟
4- چگونه با سایت و ماهنامه آشنا شدی؟
5- چرا به سخت افزار علاقه مندی؟
فعلا این پنجتا رو پاسخ بده تا بعد

سوال اول اهل کدوم دیاری؟ استان گیلان - شهرستان لاهیجان

2-اینتل یا amd? شک نکن اینتل - آخه amd هم ......

3-خواستم بگم رنگ مورد علاقه دیدم اینو خودم میدونم آبیته؟ همانطوری که گفتی آبیته - ولی هر وقت میرم خرید بیشتر رنگ تیره ( ترجیحا مشکی ) میخرم- البته اگه قطعه سخت افزاری باشه ترکیبی از رنگ مشکی و قرمز رو انتخاب میکنم

4- چگونه با سایت و ماهنامه آشنا شدی؟ راستش داستانش خیلی مفصله - من قبلا علاقه زیادی به مجلات کامپیوتری ( سخت افزار ...نرم افزار ... دیجیتال ... و ..... ) داشتم . به حدی این علاقه زیاده بود که ماهیانه حدود 10 تا مجله میخریدم ( عصرارتباط - عصرشبکه - رایانه خبر - دانش و کامپیوتر - ریز پردازنده و ...... )
بعد از یه مدت از همه مطالب زده شدم . به جز سخت افزار . و همین دلیل باعث شد تمامی مجالت رو ول کنم و فقط عصر شبکه بخرم .البته خیلی هم ناراضی بودم چون مجلات سخت افزاری کم بود و هست .
تا یه روز رفتم جلوی دکه ببینم مجله عصر شبکه اومده یا نه که چشمم به یک مطلب جالب خورد . اون مطلب این بود ( 10 نکته که در مورد خرید سینمای خانگی ) و زیرش همین مطلب یه عکس از بازی civilization v بود . چون من علاقه زیادی به این بازی و مطالب مربوط به سینمای خانگی و ال سی دی داشتم مجبورشدم مجله رو بخرم .
وقتی اومدم خونه مجله رو باز کردم دهنم باز مونده بود......
گفتم یعنی همچین مجله ای بود بعد من خبر نداشتم. ( تا اینجا اشنایی با مجله بود )
آشنایی با سایت >> یه روز که مجله خریدم دیدم اولش یه نظر سنجی ( فکر کنم ) بود که زیرشم یه شماره واسه sms بود .
بعد من تو نظر سنجی شرکت کردم و بعد از یه مدت فهمیدم شماره پیامک فقط برای نظر سنجی نیست ( یعنی میشه باهاش سوالات رو هم از نشریه پرسید )
اولین سوالی هم که از مجله پرسیدم این بود ( چرا پوستر بازی ها را در مجله قرار نمی دهید ) جوابشو بیخیال
بعد از یه مدت یه sms اومد که نوشته بود ( منتظر شما در سایت سخت افزار هستیم ) ( البته همینجا از دوستان سخت افزاری عذر خواهی میکنم . چون اون روز اعصابم خرد بود . اونم به خاطر دیر رسیدن مجله به شهرمون بود .) منم جواب دادم ( به جای راه اندازی سایت بهتره به فکر مجلتون باشین که اینقدر دیر به دستمون میرسه )

5- چرا به سخت افزار علاقه مندی؟ اگه مظورت سایت سخت افزار هست باید بگم واقعا نمیشه لنگشو پیدا کرد . خیلی سایت جالبیه. ( هر چی توش بخای هست ) از این بیشتر نمیگم چون بعد میشه ......
ولی اگه منظورت قطعات سخت افزاری هست باید بگم
راستش نمیدونم - ولی اگه وضع مالیم خوب باشه هر روز قطعاتم رو عوض میکنم - علاقه زیادی به سخت افزار دارم - مخصوصا کارت گرافیک ( بزرگترین رویام داشتن 2 تا gtx 590 هست )

فعلا این پنجتا رو پاسخ بده تا بعد : شما 500 تا بپرس

(فکر کنم خودمو لو دادم که کی هستم ) ( منظورم sms به سایت سخت افزار بود ) ( همون sms ی که گفتم به جای اینکه سایت رو راه اندازی کنین بهتری به فکر زود رسیدن مجله به دست ما باشین )
اینجا از آقای پناهی و تمامی همکارانشون عذر خواهی میکنم . )
ببخشید آقا پناهی مسئول خوندن sms کیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟)

با تشکر

Phantom
2011/12/24, 18:38
راستی جواد جون یه بار بهم گفتی(( بیجار ))در لهجه گیلکی معنیی میده میشه بگی معنیش چی میشه؟

*hit m@n*
2011/12/24, 18:50
راستی جواد جون یه بار بهم گفتی(( بیجار ))در لهجه گیلکی معنیی میده میشه بگی معنیش چی میشه؟ بیجار در گیلکی به معنای مزرعه کشاورزی میباشد . زمین زراعی برای کشت برنج . ( البته فکر نکنم این کلمه واسه کل گیلان باشه ولی مناطق اطراف ما همه همینو میگن ) با تشکر

Yaser_Aramesh
2011/12/24, 18:54
چون اون روز اعصابم خرد بود . اونم به خاطر دیر رسیدن مجله به شهرمون بود .) منم جواب دادم ( به جای راه اندازی سایت بهتره به فکر مجلتون باشین که اینقدر دیر به دستمون میرسه )
اینجاهاست که آدم لو میره و .....:d

*hit m@n*
2011/12/24, 19:09
(دوستیمون سر جاش اونقدر سوال میپرسم که بسوزی از فروم بری,البته میدونیم تو ما رو ول نمیکنی \m/)

1) کدوم شهر ایران رو دوست داری؟؟
2) کدوم کشور رو خیلی دوست داری؟؟

الف) قدرت
ب)ترس
پ)جنگ
ت)ایران
ث)اسلام
ج)سامسونگ
چ)اپل
ح)استیو جابز
خ)بیداری اسلامی در کشورهای عربی
د)جنبش وال استریت
ز)اتزیو الدیتوره
ر ) عشق
ز)پول
ژ ) تکنولوژی
س )جهل

4)بهترین سایتت (نمیتونی سخت افزار رو بگی)
5)بهترین فیلمی که دیدی؟(فقط یکی میتونی بگی,توضیح هم نمیخواد)
6)ترکی بلدی؟؟

این سوالات ادامه خواهد داشت
These questions will continue
ب سوال لارن ادامه سی ال جخ

(دوستیمون سر جاش اونقدر سوال میپرسم که بسوزی از فروم بری,البته میدونیم تو ما رو ول نمیکنی \m/) این آخری رو خوب اومدیb-)

1) کدوم شهر ایران رو دوست داری؟؟ راستش اگه بهم 100 ملیارد بدن بعدش بگن برو یه جای ایران رو بگرد هیچ کجا نمیرم . بیشتر به کشورهای خارجی علاقه دارم

2) کدوم کشور رو خیلی دوست داری؟؟ اسپانیا

الف) قدرت - عاشقشم

ب)ترس - بدم میاد ( نخندینا ولی از تاریکی میترسم )

پ)جنگ - همیشه دوست داشتم هیتلر باشم بعد کل دنیا رو بگیرم ( نمونش تو بازی civilizatin همیشه با جنگ کار رو تمام میکنم -یک بار هم با صلح بازی رو تموم نمیکنم )

ت)ایران--اگه بگم بحث 30یاسی میشه

ث)اسلام- آقا یاسر شرمنده ولی ( آقا حسام گفته بود جواب دهنده میتونه به بعضی سوالات جواب نده )

ج)سامسونگ - عاشق P23700 و گالکسی

چ)اپل - گرونه - ولی عشقست سامسونگ

ح)استیو جابز - عمرا اگه بعد از مرگش ناراحت شده باشم :D شرمنده من خیلی رک میگم

خ)بیداری اسلامی در کشورهای عربی - چرت و پرت ( اصلا چیش به من و شما میرسه )

د)جنبش وال استریت - چی هست ؟؟

ز)اتزیو الدیتوره - بچه خوبیه

ر ) عشق - اینو خوندم یه جوری شدم - نمک رو زخمم نپاش

ز)پول - اووووووووووووووووووف - عاشقشم

ژ ) تکنولوژی - چیز خوبیه - ولی تا بخاد پیشرفتش تو ایران بیاد یه 10 سالی طول میشکه

س )جهل - استاد مبانی دانشگاهمون

4)بهترین سایتت (نمیتونی سخت افزار رو بگی) - راستش همه سایت هایی که من میرم فیلt هستن ( البته سایت های مستهجن نیست بلکه سایت های آهنگ و فیلمن که همش فیلt هستن )

5)بهترین فیلمی که دیدی؟(فقط یکی میتونی بگی,توضیح هم نمیخواد) - اینجا یه تبصره میزنم دو تا فیلم میگم - زندگی نامه جسی جیمز و هیتلر ( بعد از دیدنشون متحول شدم )

6)ترکی بلدی؟؟ -عمرا

با تشکر

saeid6574598
2011/12/24, 19:13
سلام جواد جان !

چقدر به خودت اعتماد داری ؟

*hit m@n*
2011/12/24, 19:19
سلام جواد جان !

چقدر به خودت اعتماد داری ؟

زیاد
ولی بعضی از مواقع کم میشه

همین ؟؟؟؟
فقط یه سوال پرسیدی ؟؟ !!!!!
بپرس عزیزم تارف نکن ( نمیدونم تارف رو اینجوری مینویسن یا اینجوری - طارف )( مثلا دانشجوییم )

با تشکر

Yaser_Aramesh
2011/12/24, 19:25
( نمیدونم تارف رو اینجوری مینویسن یا اینجوری - طارف )( مثلا دانشجوییم )
هیچکدوم.اینجوری : تعارف :d

Phantom
2011/12/24, 19:35
بیجار در گیلکی به معنای مزرعه کشاورزی میباشد . زمین زراعی برای کشت برنج . ( البته فکر نکنم این کلمه واسه کل گیلان باشه ولی مناطق اطراف ما همه همینو میگن ) با تشکر

جواد جان خیالمو راحت کردی فکر میکردم معنی بدی میده
در مورد نام شهر ما دو روایت هست روایت اول میکن به علت وجود درختهای بید بیدزار بوده و کم کم بیجار شده در روایت دوم میگن ناصرالدین شاه اومده شب از طرحی برای روز بعد نام برده که برا مردم سو رپرایز باشه فردا بلند میشه میبینه همه شهر با خبر شدن گفته اینجا احتیاج به جار و جارچی نداره بیجاره در ضمن اینجا به بیجار گروس معروفه منطقه گروس
خوب بریم سر سوالات
از چه غذاها و میوه هایی خوشت میاد؟
2- به نظرت یه سیستم بیشتر به رم وابسته است یا کارت گرافیک؟ یعنی بدون کدامیک میشه یه سیستم جمع کرد؟
3- شبها تا ساعت چند بیداری به چی مشغول میشی؟
4- روزهای تعطیلت چطوری گذرونده میشه؟
5- نظرت در باره دروغ چیه؟

Phantom
2011/12/24, 19:38
هیچکدوم.اینجوری : تعارف :d
خوب تعارف رو کنار بذارین
شاید تو منطقه اونا و با لهجه گیلکی طارف یا تارف تلفظ بشه مثل طارم
مثل اینکه خودمم تعارف کردم

*hit m@n*
2011/12/24, 19:45
از چه غذاها و میوه هایی خوشت میاد؟
2- به نظرت یه سیستم بیشتر به رم وابسته است یا کارت گرافیک؟ یعنی بدون کدامیک میشه یه سیستم جمع کرد؟
3- شبها تا ساعت چند بیداری به چی مشغول میشی؟
4- روزهای تعطیلت چطوری گذرونده میشه؟
5- نظرت در باره دروغ چیه؟

از چه غذاها و میوه هایی خوشت میاد؟ چلوکباب - انار ( دوست دارم یکی واسم یه بشقاب دونه کنه من بخورم )

2- به نظرت یه سیستم بیشتر به رم وابسته است یا کارت گرافیک؟ یعنی بدون کدامیک میشه یه سیستم جمع کرد؟ بدون رم که نمیشه - ولی بدون کارت گرافیک میشه ( آنبورد میشه استفاده کرد ) ( ولی سیستم بدون کارت گرافیک مجزا اصلا حال نمیده )

3- شبها تا ساعت چند بیداری به چی مشغول میشی؟ از 2 زودتر نمیتونم بخوابم - اکثرا اینترنت یا بازی online ( هر وقت خونه هستم بیشتر وقتمو پشت pc میگذرونم )

4- روزهای تعطیلت چطوری گذرونده میشه؟ همش تو یک کلمه خلاصه میشه ( pc )

5- نظرت در باره دروغ چیه؟ راستش اصلا از دروغ گفتن خوشم نمیاد ولی بعضی از مواقع لازمه ( کار راه اندازه )

با تشکر

*hit m@n*
2011/12/24, 19:47
خوب تعارف رو کنار بذارین
شاید تو منطقه اونا و با لهجه گیلکی طارف یا تارف تلفظ بشه مثل طارم
مثل اینکه خودمم تعارف کردم
رفیع جان ببخشیدا ولی چه ربطی به لهجه داشت ؟؟؟
یه کلمه از نظر املایی یه جور نوشته میشه ولی از نظر لهجه فرق داره

با تشکر

saeid6574598
2011/12/24, 19:50
phantom ؟
rajah ؟
saeid6574598 ؟
Editor in Chief ؟
Castiel ؟
hitm@n ؟
Aren ؟
arsn ؟
ya30n ؟
J.omrani ؟
n8-yaser ؟
doom2009 ؟

Phantom
2011/12/24, 19:56
رفیع جان ببخشیدا ولی چه ربطی به لهجه داشت ؟؟؟
یه کلمه از نظر املایی یه جور نوشته میشه ولی از نظر لهجه فرق داره

با تشکر
یه کوچو لو شوخی بود مثلا.....

system32
2011/12/24, 20:06
؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام
عجب سوال عجیبی ....
فکر کنم نیاز به پاسخ نباشد .
با تشکر - سیستم 32

Phantom
2011/12/24, 20:14
؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام
عجب سوال عجیبی ....
فکر کنم نیاز به پاسخ نباشد .
با تشکر - سیستم 32
ای بابا گیر دادی اخه سوال گیر نیاوردم پسره ((جواد جان)) منتظر سوال بود
بگذار خودت رو صندلی بشینی
راستی چرا تو سیستمت ارتقا پیدا نمیکنه مثلا سیستم 33 بشه؟

Yaser_Aramesh
2011/12/24, 20:20
راستی چرا تو سیستمت ارتقا پیدا نمیکنه مثلا سیستم 33 بشه؟
\m/ :D خیلی باحال بود

*hit m@n*
2011/12/24, 20:31
phantom ؟
rajah ؟
saeid6574598 ؟
Editor in Chief ؟
Castiel ؟
hitm@n ؟

Aren ؟
arsn ؟
ya30n ؟
J.omrani ؟
n8-yaser ؟
doom2009 ؟

phantom - بچه خوبیه - از همه مهمتر استقلالیه

rajah ؟ - بچه باحالیه

saeid6574598 - اینم بچه خوبیه

Editor in Chief ؟ اوووووف - عمرا اگه بشه تو یک کلمه خلاصش کرد

Castiel ؟ - من فقط موندم از 24 ساعت شبانه روز چند ساعتشو میخوابه ؟؟

hitm@n ؟ - عاشق بازی و .....

Aren ؟ کم پیداست

arsn ؟ من هر وقت یاد علیرضا با فرجام می اوفتم واسه کارت گرافیک و مادربوردها و پردازنده هایی که فرستادن سینه قبرستون یه فاتحه میخونم

ya30n ؟ آقا

J.omrani ؟ راستش زیاد اشنایی ندارم ولی بچه خوبیه

n8-yaser ؟ به قول گیلانیا گل پسر

doom2009 ؟ اینتل

با تشکر

Yaser_Aramesh
2011/12/24, 20:47
n8-yaser ؟ به قول گیلانیا گل پسر

چاکریم.خجالت نده.احساست گل میبینه.(چون تو که منو ندیدی که بگم چشمات گل میبینه). :d

Phantom
2011/12/24, 21:09
نظرت راجه به جملات زیر چیه ؟اگه بدونی از کجا کش رفتم :

سازنده ترین کلمه گذشت است .. آن را تمرین کن . پر معنی ترین کلمه ما است .. آن را به کار ببر .

عمیق ترین کلمه عشق است .. به آن ارج بده . بی رحم ترین کلمه تنفر است .. با آن بازی نکن .

خودخواهانه ترین کلمه من است .. از آن حذر کن . ناپایدارترین کلمه خشم است .. آن را فرو بر .

باز دارنده ترین کلمه ترس است .. با آن مقابله کن . با نشاط ترین کلمه کار است .. به آن بپرداز .

*hit m@n*
2011/12/24, 22:30

سازنده ترین کلمه گذشت است .. آن را تمرین کن . پر معنی ترین کلمه ما است .. آن را به کار ببر .

عمیق ترین کلمه عشق است .. به آن ارج بده . بی رحم ترین کلمه تنفر است .. با آن بازی نکن .

خودخواهانه ترین کلمه من است .. از آن حذر کن . ناپایدارترین کلمه خشم است .. آن را فرو بر .

باز دارنده ترین کلمه ترس است .. با آن مقابله کن . با نشاط ترین کلمه کار است .. به آن بپرداز .

گذشت>>> واقعا چیز خوبیه

ما >>> عالیه-مخصوصا اگه بیش از چند نفر باشه

عشق >>> واقعا مغز رو از کار میندازه

تنفر >>> زیاد جالب نیست ( ولی بعضی از مواقع واسه بعضی از آدما خوبه )

من >>> خوشم میاد زیاد ازش استفاده کنم :d

خشم >>> حال میده آدم این موقع تصمیم بگیره

ترس >>> بدم میاد ( ولی همانطور که گفتم از تاریکی میترسم )

کار >>> عاشقشم

با تشکر

rajah
2011/12/25, 01:07
سلام جواد جان، نظرت رو درباره کلمات زیر بنویس

کریس رونالدو

مسی

رئال

بارسا

پرسپولیس

اس اس

nvidia

ati

LGA 2011

AMD 8150

ASUS

GIGA

MSI GT 780DX

سری گالکسی سامسونگ

HTC

BENQ

CORSAIR

GREEN

COOLERMASTER

GSKILL

THERMALTAKE

OVERCLOCK

خسته نباشی همینا ......................................

*hit m@n*
2011/12/25, 01:55
سلام جواد جان، نظرت رو درباره کلمات زیر بنویس

کریس رونالدو

مسی

رئال

بارسا

پرسپولیس

اس اس

nvidia

ati

LGA 2011

AMD 8150

ASUS

GIGA

MSI GT 780DX

سری گالکسی سامسونگ

HTC

BENQ

CORSAIR

GREEN

COOLERMASTER

GSKILL

THERMALTAKE

OVERCLOCK

خسته نباشی همینا ......................................

کریس رونالدو - بهترین بازیکن دنیا

مسی - نمیشناسم !! کی هست ؟؟ البته یه مسی میشناسم که تو اسپانیاست که میگن نوچه کریس رونالدو هست . این همون مسیه ؟؟

رئال - برترین باشگاه دنیا

بارسا - چنتا بچه جمع شدن دور هم یه باشگاه تشکیل دادن

پرسپولیس - علیییییییییه داااااااااییییییی

اس اس - پرویز سوبله چوبله

nvidia - سلطان GPU

ati - !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LGA 2011 - سوکت برترین CPu دنیا

AMD 8150 - فرقون اسپورت شده

ASUS - مادربوردش فوق العادست

GIGA - اینم مادربوردش فوق العادست

MSI GT 780DX -آرزو دارم یکیشو داشته باشم

سری گالکسی سامسونگ - نمونه شاهکار طراحی یک گوشی

HTC - بعضی از مدلاش خوشم میاد

BENQ - ؟؟؟؟

CORSAIR - شرکت خوبیه

GREEN - عاشق کیسشم

COOLERMASTER - عاشق فن

GSKILL - !!!!!

THERMALTAKE - فکر کنم کیس تولید میکنه ؟؟/

OVERCLOCK - عاشقشم ولی حیف زیاد حرفه ای نیستم

با تشکر

Castiel
2011/12/25, 10:07
سلام جواد جان
یک تیم فوتبال با سیستم 2-1-3-4 با اعضای سایت تشکیل بده و بنویس که دروازه بان، دفاع، هافبک و خط حمله چه افرادی هستند.

Phantom
2011/12/25, 12:08
سلام جواد جان
یک تیم فوتبال با سیستم 2-1-3-4 با اعضای سایت تشکیل بده و بنویس که دروازه بان، دفاع، هافبک و خط حمله چه افرادی هستند.
ایینه
به این میگن طرح سوال عجب سوال قشنگی

*hit m@n*
2011/12/25, 12:19
سلام جواد جان

دروازه بان - سعید مظفری

4 - خودم - حسام - روح اله - یاسین

3- یاسر - علیرضا - رفیع

1- آقای پناهی

2- سعید افرازی - علی فاتحی

سرمربی : sezar

گزارشگر - فرجام ( خدا به خیر بگذرونه - عادل فردوسی پور شماره 2 )

با تشکر

Yaser_Aramesh
2011/12/25, 12:43
با اینا چطوری؟؟زیاد؟؟کم؟؟یا...؟؟

SMS؟؟

Chat؟؟

Email؟؟

اگه تمام پول دنیا برای تو بود 1- چی میخریدی؟؟(یک وسیله,یعنی نمیتونی بگی یه سیستم خوب یا ...)درضمن میتونی یه مکان یا یه کمپانی رو هم انتخاب کنی.
2- به کجا میرفتی؟؟
3-اگه مجبور شدی تمام پولت رو بدی (دیگه راهی برای نگه داشتنش نبود) به کی یا کجا میدادی؟؟

*hit m@n*
2011/12/25, 12:48
با اینا چطوری؟؟زیاد؟؟کم؟؟یا...؟؟

SMS؟؟

Chat؟؟

Email؟؟

اگه تمام پول دنیا برای تو بود 1- چی میخریدی؟؟(یک وسیله,یعنی نمیتونی بگی یه سیستم خوب یا ...)درضمن میتونی یه مکان یا یه کمپانی رو هم انتخاب کنی.
2- به کجا میرفتی؟؟
3-اگه مجبور شدی تمام پولت رو بدی (دیگه راهی برای نگه داشتنش نبود) به کی یا کجا میدادی؟؟

SMS؟؟ تقریبا زیاد

Chat؟؟ متوسط ( البته همش رفقا هستن نه ...)

Email؟؟ کم

اگه تمام پول دنیا برای تو بود 1- چی میخریدی؟؟ هلیکوپتر ( عاشقشم )

2- به کجا میرفتی؟؟ لاس وگاس یا اسپانیا

3-اگه مجبور شدی تمام پولت رو بدی (دیگه راهی برای نگه داشتنش نبود) به کی یا کجا میدادی؟؟ میدادم به رئال

با تشکر

Castiel
2011/12/25, 12:58
دروازه بان - سعید مظفری

4 - خودم - حسام - روح اله - یاسین

3- یاسر - علیرضا - رفیع

1- آقای پناهی

2- سعید افرازی - علی فاتحی

سرمربی : sezar

گزارشگر - فرجام ( خدا به خیر بگذرونه - عادل فردوسی پور شماره 2 )

با تشکر

در مورد من و آقای پناهی اشتباه گفتید
من دروازه بان هستم و آقای پناهی فوروارد بازی می کنند!

Yaser_Aramesh
2011/12/25, 12:58
چه زبان هایی رو دوست داری؟؟چرا؟؟
نظرت راجعبه Nokia چیه؟؟
بازیگران مورد علاقت(یه مرد ایرانی و یه زن ایرانی,یه مرد خارجی و یه زن خارجی)؟؟
Android یا IOS؟؟؟؟چرا؟؟؟

Phantom
2011/12/25, 13:07
درود جواد جان
نظرت در باره اینها چیه؟
1-ماهی
2- ماهیگیر
3- دریا
4- قایق
5- قایقران
6- میندا نائو
7- کوه
8- طبیعت
9- زمستان پر برف و سرد
10- رائول
اینم سوال اضافه
شیر یا ببر؟

*hit m@n*
2011/12/25, 13:12
چه زبان هایی رو دوست داری؟؟چرا؟؟
نظرت راجعبه Nokia چیه؟؟
بازیگران مورد علاقت(یه مرد ایرانی و یه زن ایرانی,یه مرد خارجی و یه زن خارجی)؟؟
Android یا IOS؟؟؟؟چرا؟؟؟

چه زبان هایی رو دوست داری؟؟چرا؟؟ انگلیسی -اسپانیایی - نمیدونم چرا!!!

نظرت راجعبه Nokia چیه؟؟ تاریخ انقضاش گذشته

بازیگران مورد علاقت(یه مرد ایرانی و یه زن ایرانی,یه مرد خارجی و یه زن خارجی)؟؟ علی صادقی - مرد خارجی کسی خوشم نمیاد - هیلاری داف

Android یا IOS؟؟؟؟چرا؟؟؟ اندروید - چون لنگه نداره

با تشکر

Phantom
2011/12/25, 13:23
[QUOTE=*hit m@n*;10861]چه زبان هایی رو دوست داری؟؟چرا؟؟ انگلیسی -اسپانیایی - نمیدونم چرا!!!
ببخشید یعنی شما زبان کله پاچه دوست ندارید؟
پس لطف کنید سهمتونو بدین من
منم سهم زبان انگلیش و اسپانیشمو میدم شما

*hit m@n*
2011/12/25, 13:31
درود جواد جان
نظرت در باره اینها چیه؟
1-ماهی
2- ماهیگیر
3- دریا
4- قایق
5- قایقران
6- میندا نائو
7- کوه
8- طبیعت
9- زمستان پر برف و سرد
10- رائول
اینم سوال اضافه
شیر یا ببر؟

-ماهی - خوشمزه هست ولی اعصاب استخوان در آوردن ندارم

2- ماهیگیر - در پی روزی حلال

3- دریا - حال میده

4- قایق - کشتی بهتره

5- قایقران - یه فرد باتجربه

6- میندا نائو - عمرا اگه بشناسم

7- کوه - !!!!!!

8 - طبیعت - حال میده نابودش کنی

9- زمستان پر برف و سرد - اگه باعث تعطیلی دانشگاه بشه حال میده

10- رائول - از رئال رفت ناراحت شدم

شیر یا ببر؟ - شیر

با تشکر

Castiel
2011/12/25, 13:45
برای قطعات زیر یک اسم دیگر انتخاب کنید، به عنوان مثال با این اسامی دیگر شناخته نشوند و با اسامی جدید شما معرفی شوند!

1- Motherboard (مادربورد)
2- CPU (پردازنده)
3- VGA (کارت گرافیک)
4- PSU (منبع تغذیه)
5- Case (کیس)

*** البته منظورم اسامی فارسی هست ***

saeid6574598
2011/12/25, 13:49
نظرت رو راجع به این عکس بگو :

*hit m@n*
2011/12/25, 13:51
برای قطعات زیر یک اسم دیگر انتخاب کنید، به عنوان مثال با این اسامی دیگر شناخته نشوند و با اسامی جدید شما معرفی شوند!

1- Motherboard (مادربورد)
2- CPU (پردازنده)
3- VGA (کارت گرافیک)
4- PSU (منبع تغذیه)
5- Case (کیس)

*** البته منظورم اسامی فارسی هست ***

1- Motherboard (مادربورد) - همه کاره

2- CPU (پردازنده) - مغز متفکر

3 - VGA (کارت گرافیک) - تحلیل گر

4- PSU (منبع تغذیه) - قدرت

5- Case (کیس) - اتاق فکر

با تشکر

*hit m@n*
2011/12/25, 13:53

چی هست ؟؟؟
واسه شکنجه هست ؟؟؟
اعتراف میخان بگیرن /؟؟؟

با تشکر

saeid6574598
2011/12/25, 13:57
نه جواد جان ! این یک میز کامپیوتره ! حال می کنی خداییش ! اگه این میز کامپیوترت بود ، چیکار می کردی ؟\:d/

Yaser_Aramesh
2011/12/25, 14:08
اگه این میز کامپیوترت بود ، چیکار می کردی ؟\:d/
اگه من بودم برای ناهار و شام هم,.........نه نه ...........اصلا هیچ وقت بلند نمیشدم و همونجا هم شبا میخوابیدم!!!!

*hit m@n*
2011/12/25, 14:28
نه جواد جان ! این یک میز کامپیوتره ! حال می کنی خداییش ! اگه این میز کامپیوترت بود ، چیکار می کردی ؟\:d/

روش حال میده بخوابی

با تشکر

Phantom
2011/12/25, 16:01
[QUOTE=saeid6574598;10873]نه جواد جان ! این یک میز کامپیوتره ! حال می کنی خداییش ! اگه این میز کامپیوترت بود ، چیکار می کردی ؟\:d/[/
QUOTE]
نه لازم به تذکر آیین نامه ای نیست میدونم نوبت جواد جانه و فقط اون باید جواب بده ولی این جواب دو فوریتی هست
اگه این میز کامپیوتر من بود پرواز میکردم چه جوری؟ خوب معلومه اینجوری:
3391
-
3392

rajah
2011/12/25, 17:04
ای وای برمن

BENQ - ؟؟؟؟

THERMALTAKE - فکر کنم کیس تولید میکنه ؟؟/

جواد جان نگو که سکته رو می زنم

benq محبوب ترین برند مانیتور برا منه البته در زمینه ساخت تلوزیون نوت بوک لوازم اداری دوربینهای دیجیتال و..... هم کار می کنه

thermaltake که کار اصلیش بنظر بنده طراحی و ساخت پاور هستش که به اعتقاد بنده جزء دو برند برتر در این زمینه است

در زمینه ساخت و طراحی کیس و کولر هم که فوق العاده هستش اینم برند مورد علاقمه

راستی در مورد تیم فوتبال هم بنده دفاع بازی می کنم جواد جان ولی تیم باحالی درست کردی

کریس رونالدو هم که به پای مسی نمی رسه عزیزجان

Phantom
2011/12/25, 18:37
خوب جواد جان اگه گفتی اون کدوم حیوان درنده است که میتونه تمساح را در داخل آب شکست دهد ؟ تنها حیونی که اینکارو کرده.

*hit m@n*
2011/12/25, 18:40
خوب جواد جان اگه گفتی اون کدوم حیوان درنده است که میتونه تمساح را در داخل آب شکست دهد ؟ تنها حیونی که اینکارو کرده.

اسب آبی یا نهنگ

درست گفتم ؟؟؟

با تشکر

Phantom
2011/12/25, 18:42
نه فقط یه حیونه اونم ببره تنها درنده ای که تونسته از پس تمساح در داخل آب بر بیاد ببره
ببر

Phantom
2011/12/25, 19:26
جواد جا ن این عکس چیه؟
3396

*hit m@n*
2011/12/25, 20:15
جواد جا ن این عکس چیه؟
3396

من که قورباغه میبینم !!

با تشکر

*hit m@n*
2011/12/25, 20:40
دوستان چرا سوال نمیپرسین ؟؟؟؟؟؟؟
آقایان مدیریت بفرمائین یه چنتا شما سوال بپرسین

با تشکر

Phantom
2011/12/25, 20:43
من که قورباغه میبینم !!

با تشکر
جواد جان این قورباغه هاازفلفل ساخته شده اند
با سپاس از تو

ya30n
2011/12/25, 20:56
جواد والا من دوست دارم سوال بپرسم ! ولی سوالم نمیاد :دی
.
1) چه موسیقی گوش میدی ؟
2) نظرت در مورد آینده فروم ؟
3) دوست داری مدیر کدوم بخش سایت بشی ؟

saeid6574598
2011/12/25, 21:01
.
1) چه موسیقی گوش میدی ؟
جواد جان ! گفتی مدیرها بیان ؛ چشم . منم اومدم .

سوال حسام جان رو می پرسم : چند درصد به آرزوهایت رسیدی ؟ ( منظورم برآورده شدن نیازها در زندگی و یا شغل و یا تحصیل )

Yaser_Aramesh
2011/12/25, 21:02
DVD یا Blueray؟؟چرا؟؟
فیلم دوبله یا انگلیسی و زیرنویس؟؟
وضعیت ریاضیت؟؟
ساعت میندازی دستت یا نه؟؟
هارد اکسترنال یا فلش داری؟؟چه حجمی؟؟چه مارکی؟؟
نظرت راجعبه خرید اینترنتی چیه؟؟برای خرید چه چیزایی خوبه؟؟ کلا

*hit m@n*
2011/12/25, 21:11
.
1) چه موسیقی گوش میدی ؟

.
1) چه موسیقی گوش میدی ؟ بیشتر عاشق موسیقی بی کلام هستم - به قول بچه ها گفتنی لایت

2) نظرت در مورد آینده فروم ؟ جای پیشرفت داره - ( البته پیش خودمون بمونه یه چنتا نقص کوچیکم داره )

3) دوست داری مدیر کدوم بخش سایت بشی ؟شاید باورت نشه ولی همین الان اقا حسان یه پیام در همین زمینه بهم زد - من دوست دارم مدیر بخش گیم بشم
البته بخش مورد علاقه من که 24 شبانه روز به فکرشم دانلوده( اصلا همچین بخش وجود نداره ) - 24 شبانه روز فقط دنبال دانلودم - سیستمم اشکش در اومده
یه هارد 500 رو تو کمتر از 6 ماه پر کردم -
راستش بیشتر علاقه دارم علاوه بر گیم قسمت دانلود نرم افزار و دانلود بازی و نرم افزار موبایل هم داشته باشم ( خیلی زیاده روی کردم - نه!!)

با تشکر

s@j@d
2011/12/25, 21:12
جواد جان شرمنده بی مقدمه و کاملا بی ربط دارم میپرسم
چون من فقط یه اسم از شما میدونم اگه میشه یه بیوگرافی جزئی از خودت بنویس تا کاملا باهات آشنا بشیم (مثلا سن. رشته . مقطع . حالا هرچی که خودت بهتر میدونی باید ازت بدونیم . )
البته شاید در پست های قبلی گفته باشی .

بلاخره دوست عزیز بیشتر عاشق موسیقی باکلام هستی یا لایت ؟

Yaser_Aramesh
2011/12/25, 21:18
بلاخره دوست عزیز بیشتر عاشق موسیقی باکلام هستی یا لایت ؟

جواد گفت بی کلام,نه با کلام

( بیشتر عاشق موسیقی بی کلام هستم - به قول بچه ها گفتنی لایت)

*hit m@n*
2011/12/25, 21:21
چند درصد به آرزوهایت رسیدی ؟ ( منظورم برآورده شدن نیازها در زندگی و یا شغل و یا تحصیل )

راستش من که هنوز 20 سال هم ندارم
هنوز زوده بخام واسه شغل با زندگی تصمیم بگیرم

ولی در زمینه تحصیل بگم
حدودا به 20 % آرزوی تحصیلیم رسیدم ( 2 ترم دیگه کاردانی رو تمام میکنم میشه30 درصد )
اون 70 درصد هم
25% کارشناسی قدرت
30% ارشد تکنولوژی قدرت
20% یا دکتری اگه نشد آرشد واسه یه دونه از گرایش صنعتی

با تشکر

*hit m@n*
2011/12/25, 21:22
جواد گفت بی کلام,نه با کلام

( بیشتر عاشق موسیقی بی کلام هستم - به قول بچه ها گفتنی لایت)

حواسم نبود
دوستان سخت افزاری خوراکشون سوتی گرفتنه :d

با تشکر

*hit m@n*
2011/12/25, 21:32
DVD یا Blueray؟؟چرا؟؟
فیلم دوبله یا انگلیسی و زیرنویس؟؟
وضعیت ریاضیت؟؟
ساعت میندازی دستت یا نه؟؟
هارد اکسترنال یا فلش داری؟؟چه حجمی؟؟چه مارکی؟؟
نظرت راجعبه خرید اینترنتی چیه؟؟برای خرید چه چیزایی خوبه؟؟ کلا

DVD یا Blueray؟؟چرا؟؟ BR - حجم بلوری کجا حجم دی وی دی کجا -- 4 گیگ بهتره یا 5 گیگ

فیلم دوبله یا انگلیسی و زیرنویس؟؟ زیر نویس - چون دوبله سانسور داره ( اببته منظورم صحنه های ناجور نیست - اگه فیلم بخاد دوبله بشه باید بره صداوسیما یا یه شرکت پخش فیلم - این شرکتا یه زن با لباس آستین کوتاه رو هم سانسور میکنن - ولی زیر نویس رو هر کسی میتونه انجام بده )

وضعیت ریاضیت؟؟ عالی - ریاضی 3 هنرستان رو که کشوری یا همون سراسری بود رو 19 شدم

ساعت میندازی دستت یا نه؟؟ راستش 3 ساله میخام یه ساعت بخرم ولی وقت نمیشه ( شوخی نمیکنم کاملا جدی میگم- من همیشه در طول روز یه 10 ساعت وقت کم میارم )

هارد اکسترنال یا فلش داری؟؟چه حجمی؟؟چه مارکی؟؟ هر دو رو دارم - هارد 500 - WD - فلش 4 trancend ( البته هر دو رو میخام ارتقا بدم هارد رو میخام ارتقا بدم به 2 ترابایت و فلش رو به 16 گیگ )

نظرت راجعبه خرید اینترنتی چیه؟؟برای خرید چه چیزایی خوبه؟؟ کلا شاید این چیزی که من میگم تو قرن 21 که علم این همه پیشرفت کرده خیلی مسخره باشه ولی من اصلا به خرید اینترنتی اعتماد ندارم - نمیدونم چرا ولی هیچ وقت هیچ چیز رو اینترنتی نخریدم ( تنها چیزی که اینترنتی میگیرم شارژ adsl و بعضی مواقع شارژ گوشیم )

با تشکر

s@j@d
2011/12/25, 21:36
حواسم نبود
دوستان سخت افزاری خوراکشون سوتی گرفتنه :d

با تشکر

شرمنده دوست عزیز من هدفم اصلاح متن بود نه سوتی گرفتن

*hit m@n*
2011/12/25, 21:37
چون من فقط یه اسم از شما میدونم اگه میشه یه بیوگرافی جزئی از خودت بنویس تا کاملا باهات آشنا بشیم (مثلا سن. رشته . مقطع . حالا هرچی که خودت بهتر میدونی باید ازت بدونیم . )
البته شاید در پست های قبلی گفته باشی .

جواد عاشوری

متولد 1371 ( فکر کنم تو 20 سالم )

دانشجوی کاردانی برق صنعتی ( عاشق برق ) ( ارثیه - بابام هم مهندس برقه )

ساکن لاهیجان واقع در استان گیلان

عاشق دانلود و بازی

علاقه مند به تحصیل ( هرچی درس میخونم بازم سیر نمیشم ) ( ارزو دارم همینجوری ادامه تحصیل بدم ) ( دانشجوی ترم 2 کاردانیم ولی تا کارشناسی ارشد برنامه ریزی کردم )

با تشکر

s@j@d
2011/12/25, 21:41
جواد عاشوری

متولد 1371 ( فکر کنم تو 20 سالم )

دانشجوی کاردانی برق صنعتی ( عاشق برق ) ( ارثیه - بابام هم مهندس برقه )

ساکن لاهیجان واقع در استان گیلان

عاشق دانلود و بازی

علاقه مند به تحصیل ( هرچی درس میخونم بازم سیر نمیشم ) ( ارزو دارم همینجوری ادامه تحصیل بدم ) ( دانشجوی ترم 2 کاردانیم ولی تا کارشناسی ارشد برنامه ریزی کردم )

با تشکر

مرسی
انشالله که در تمام مراحل زندگیت موفق باشی و سربلند .
استان گیلان نگو بهشت بگو . جدی میگم خیلی از شمال کشور خوشم میاد(دریا . سرسبز . درخت . همه چیزش خوبه)

Castiel
2011/12/25, 22:01
دوستان عزیز اینجا چت روم نیست
لطفا مراعات کنید
تمام پستهای بی ارتباط حذف می شود.

*hit m@n*
2011/12/27, 17:05
دوستان چرا سوال نمیپرسید ؟؟؟؟؟؟
به قول روح اله
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآیییییی ییی نفس کشششششششش

با تشکر

Castiel
2011/12/27, 17:13
جواد جان تولبار سخت افزار (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)را دانلود کردی؟
نظرت چیست؟

*hit m@n*
2011/12/27, 17:21
جواد جان تولبار سخت افزار (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)را دانلود کردی؟
نظرت چیست؟

آره دانلود کردم
به نظرم باید چیز جالبی باشه
ولی کارمون رو راحت کرد

با تشکر

Castiel
2011/12/27, 17:26
از دید شما در پایان سال 1390، جایگاه و سطح علمی فروم سخت افزار در چه سطحی خواهد بود؟
از نظر شما، مهمترین هدف فروم سخت افزار، چه باید باشد؟

*hit m@n*
2011/12/27, 19:10
از دید شما در پایان سال 1390، جایگاه و سطح علمی فروم سخت افزار در چه سطحی خواهد بود؟
از نظر شما، مهمترین هدف فروم سخت افزار، چه باید باشد؟

مطمعا" آرزوی من و تمامی دوستان این ست که در پایان سال 90 فروم سخت افزارسطح بسیار بالایی در بین بقیه ی سایت های سخت افزاری داشته باشد
اما همانطور که میدانیم کاربران فعال سایت بسیار کم هستند و این موضوع باعث می شود رشد فروم با سرعت کمتری دنبال شود
البته برای اینکه فروم در بین کاربران اینترنت جا پیدا کند راه های زیادی وجود دارد

مثلا چند وقت پیش سایت دنیای بازی برای همکاری با سایت پی سی پرس اعلام کرد
از این پس سایت پی سی پرس با سایت دنیای بازی همکاری می کند و این دو سایت برای جذب مخاطب اخبارهای یکدیگر را در سایت دیگری قرار میدهند
مطمعا" این روش می تواند باعث بالا رفتن بازدید کنندگان هر دو سایت شود.

به نظرم این روش هم باید در سخت افزار پیاده سازی شود.
تا سایت های دیگر ابزاری برای تبلیغات سخت افزار باشند.

در مورد مهمترین هدف فروم هم بگم
به نظرم مهمترین هدف فروم هم همانطوری که دربالا گفتم جذب مخاطب باید باشه
چون مخاطب بالای سایت باعث پیشرفت و بالا رفتن سطح علمی سایت میشه

با تشکر

Phantom
2011/12/28, 16:33
جواد جان پس از سه روز قطعی اینتر نت در خدمتتیم و اول از همه ارتقا شما به مدیریت را تبریک میگم از این بابت خیلی خوشحال شدم
و اما سوال :
از g+ و g- ((جی مثبت و جی منفی )) چیزی میدونی ؟

*hit m@n*
2011/12/28, 16:42
جواد جان پس از سه روز قطعی اینتر نت در خدمتتیم و اول از همه ارتقا شما به مدیریت را تبریک میگم از این بابت خیلی خوشحال شدم
و اما سوال :
از g+ و g- ((جی مثبت و جی منفی )) چیزی میدونی ؟

جواد جان پس از سه روز قطعی اینتر نت در خدمتتیم و اول از همه ارتقا شما به مدیریت را تبریک میگم از این بابت خیلی خوشحال شدم - خیلی ممنون

از g+ و g- ((جی مثبت و جی منفی )) چیزی میدونی ؟ -
نه - چیزی نمیدونم - چی هست ؟؟؟ گروه خونیه جدیده ؟؟؟

با تشکر

Phantom
2011/12/28, 17:15
خوب اگه ندونی عیبی نیست چون تخصصیه
برات توضیح بدم خلبانان چنگنده به خصوص جنگنده ای مافوق صوت در حین پرواز و مانور دچار دو نوع جی مشند هر گاه جنگنده رو به بالا مانور بده نیروی گریز از مر کز خون را به قسمت پایین تنه میفرسته در این حالت اکثر خلبانا با توجه به لباسهایی که مخصوص این کارند و ضد جی هستند تا 8 الی 9 جی رو تحمل می کنند این جی مثبته
اما جی منفی که خیلی خطر ناکه هر گاه نوک جنگنده رو به پایین بشه و جنگنده به طرف زیر مانور بده خون به سمت مغز متمرکز میشه وکمتر خلبانی بتونه بیش از 3جی منفی رو تحمل بکنه چون ممکنه مویرگهای داخل مغز و چشم پاره بشه
این نشون میده اهل پرواز نیستی

Phantom
2011/12/28, 18:59
جواد جان با توجه به اینکه کنار دریا هستی آیا شنا رو فولی؟ اگه نه چرا؟
زیاد اهل کتابی یا نشریات چرا؟
به رانندگی علاقه داری؟ چقدر؟
اولین بازی کامپیوتری که به یاد داری؟
خاطره انگیز ترین بازی کامپیوتری؟ چرا؟
از بازیهای کامپیوتری ساخت ایران کدام رو بازی کردی؟ نظرت در باره اونها چیه؟

Yaser_Aramesh
2011/12/28, 19:07
از کدوم سرویس ایمیل خوشت میاد؟؟؟چرا؟؟؟
بهترین سیستم عامل (تبلت و گوشی های هوشمند)؟؟چرا؟؟
بهترین سفری که رفتی به کجا بود و چرا بهترین سفرت هست؟؟
کدوم بانک حساب داری؟؟؟به نظرت بهترین بانک؟؟؟چرا؟؟؟
بهترین شرکت سازنده ماوس؟؟
بهترین شرکت سازنده کیبورد؟؟
معدل سوم راهنمایی,اول دبیرستان و دوم دبیرستان؟؟؟!!!

تعریف کن

شرمندگی
آوارگی
روشنایی
جنگل
دریا

*hit m@n*
2011/12/28, 19:46
جواد جان با توجه به اینکه کنار دریا هستی آیا شنا رو فولی؟ اگه نه چرا؟
زیاد اهل کتابی یا نشریات چرا؟
به رانندگی علاقه داری؟ چقدر؟
اولین بازی کامپیوتری که به یاد داری؟
خاطره انگیز ترین بازی کامپیوتری؟ چرا؟
از بازیهای کامپیوتری ساخت ایران کدام رو بازی کردی؟ نظرت در باره اونها چیه؟

جواد جان با توجه به اینکه کنار دریا هستی آیا شنا رو فولی؟ اگه نه چرا؟ هیچی از شنا بلد نیست :)>- - چرا رو نمیدونم

زیاد اهل کتابی یا نشریات چرا؟ راستش کتابایی که مربوط به درسم میشه رو خیلی علاقه دارم بخونم - اکثرا هم واسه خریدنشون هزینه میکنم چون علاقه فوق العاده بالایی به رشتم دارم و آرزو دارم همینطور در همین رشتم ادامه تحصیل بدم - البته نشریات هم زیاد میخونم ( ترجیحا سخت افزاری و دیجیتالی )

به رانندگی علاقه داری؟ چقدر؟ آره - خیلی علاقه دارم - ولی حیف که زمان درست و حسابی ندارم برم دور بزنم ( شاید باورتون نشه که 1 ساله گواهینامه گرفتم ولی 4 بار پشت ماشینمون ننشستم )

اولین بازی کامپیوتری که به یاد داری؟ اولین بازی کامپیوتری که انجام دادم فکر کنم pinball یا chicken بود - البته اون موقع pc نداشتم - خونه اقوام بازی کردم

خاطره انگیز ترین بازی کامپیوتری؟ چرا؟ 1-civilization v - واقعا واسه من معنای واقی یک بازی استراتژیک رو میده ( اولین بازی استراتژیک عمرم بود که ازش خوشم اومد و الانم معتادشم

2- need for speed : most wanted - معنی کامل یه بازی مسابقه ای رو میده - اوج هیجان رو داره ( حیف که هیچ وقت EA این شاهکار رو تکرار نکرد )

3-counter - همیشه عاشق این بازی بودم و هستم - واقعا اوج هیجان رو داره ( به خصوص آنلاینش )

از بازیهای کامپیوتری ساخت ایران کدام رو بازی کردی؟ نظرت در باره اونها چیه؟ ( راستش من اهل دروغ نیست - واسه همین رک میگم ) از بازی ایرانی متنفرم - به هیچ وجع حاضر نیستم وقتمو با یک بازی ایرانی تلف کنم چه برسه بخام پول بدم بخرمش _ شرمنده رک گفتم )

با تشکر

Phantom
2011/12/28, 20:07
درود بر تو جواد جان
این یکی رو خودت از همه پرسیدی هیچکسی هم جواب مورد نظرتو نداد ببینم خودت چکار میکنی :
اگه یه اسلحه بهت بدن اولین نفری که میکشی کیه؟
فقط یادت باشه من اونجا نیستم که بخوای بکشیم
بازم سپاس

*hit m@n*
2011/12/28, 20:17
از کدوم سرویس ایمیل خوشت میاد؟؟؟چرا؟؟؟
بهترین سیستم عامل (تبلت و گوشی های هوشمند)؟؟چرا؟؟
بهترین سفری که رفتی به کجا بود و چرا بهترین سفرت هست؟؟
کدوم بانک حساب داری؟؟؟به نظرت بهترین بانک؟؟؟چرا؟؟؟
بهترین شرکت سازنده ماوس؟؟
بهترین شرکت سازنده کیبورد؟؟
معدل سوم راهنمایی,اول دبیرستان و دوم دبیرستان؟؟؟!!!

تعریف کن

شرمندگی
آوارگی
روشنایی
جنگل
دریا

از کدوم سرویس ایمیل خوشت میاد؟؟؟چرا؟؟؟ ایمیل - باهاش راحت ترم

بهترین سیستم عامل (تبلت و گوشی های هوشمند)؟؟چرا؟؟ اندروید - چون نرم افزارش خیلی بیشتره و راحت تر میشه پیداش کرد ( البته باهاش کار کردم هم دیدم چیز جالبیه )

بهترین سفری که رفتی به کجا بود و چرا بهترین سفرت هست؟؟ راستش تو کل عمرا فکر نکنم 5 بار هم مسافرت رفته باشم - خانواده اکثرا میرن ولی من نمیرم ( از تنهایی خیلی خوشم میاد )

کدوم بانک حساب داری؟؟؟به نظرت بهترین بانک؟؟؟چرا؟؟؟ سینا - ملت - راستش نظر دادن در مورد بهترین بانک خیلی سخته ولی تو بانک های دولتی ملت و صادرات رو انتخاب میکنم و تو بانک های خصوصی سینا ( البته شاید ملت خصوصی شده باشه ولی پایش دولتی بوده و هست ) نظرم همین بود دیگه

بهترین شرکت سازنده ماوس؟؟ راستش اکثرا قطعاتی که میخام بخرم به امکانات و حرف فروشنده نگاه میکنم ( البته فروشنده زیاد اشنا دارم به خاطر همین از این نظر مشکلی ندارم )

بهترین شرکت سازنده کیبورد؟؟ راستش اکثرا قطعاتی که میخام بخرم به امکانات و حرف فروشنده نگاه میکنم ( البته فروشنده زیاد اشنا دارم به خاطر همین از این نظر مشکلی ندارم )

معدل سوم راهنمایی,اول دبیرستان و دوم دبیرستان؟؟؟!!! سال سوم حدود 15.5 بود - اول دبیرستان هم حدود 16 - ولی سال دوم و سوم دبیرستان معدلم رو خیلی بالا آوردم - سال دوم 18.25 و سال سوم 17.98 - چون انتخاب رشته کرده بودم و به رشتم علاقه داشم و میدونستم هرچه قدر پایم بهتر باشه در آینده هم بهتر ادامه تحصیل میتونم بدم ( کار مورد علاقه ) به همین دلیل درس های تخصصیم رو فول آب بودم و هستم ( البته شاید بگین چرا اینقدر معدل دوم و سوم رو دقیق حفظم - چون از وقتی که انتخاب رشته کردم - همه چی تو ذهنم ** شده )

تعریف کن

شرمندگی - چیز خوبیه - به کاربردنش رو دوست دارم ( تیکه کلامم بود یه موقع )

آوارگی - حدودا 3 ماه در این حالت بودم - از خرداد 89 ( گرفتن دیپلم ) تا بهمن 89 ( شروع دانشگاه )

روشنایی - برق میره آرزوشو داریم

جنگل - حال میده آتیشش بزنی

دریا - دوست دارم ولی همانطور که گفتم وقت ندارم

با تشکر

*hit m@n*
2011/12/28, 20:39
درود بر تو جواد جان
این یکی رو خودت از همه پرسیدی هیچکسی هم جواب مورد نظرتو نداد ببینم خودت چکار میکنی :
اگه یه اسلحه بهت بدن اولین نفری که میکشی کیه؟
فقط یادت باشه من اونجا نیستم که بخوای بکشیم
بازم سپاس

راستش 2 روز پیش روح اله که علاقه زیاده به روانشناسی داره یه روانشناسی از من رو کرد و گفت من در چه حالتی هستم
اگه واقعا اهل فروم باشی باید یادت باشه روح اله تو کدوم تاپیک به من چی گفت
در واقع روح اله گفت من الان چه وضعیتی دارم
اگه همون وضعیت رو بدونی میفهمی که اون تیر باید نصیب کی بشه
( راهنمایی : هدف مورد نظر خود شخص نیست بلکه شخص مقابل منه )
!!!!!!!!!!!!!!!!!پیدا کنید پرتقال فروش را!!!!!!!!!!!!!!!

با تشکر

Yaser_Aramesh
2011/12/28, 21:35
( هدف مورد نظر خود شخص نیست بلکه شخص مقابل منه )

بگو کیه بکشیمش جواد جان
کاری نداره که
میریم اونقدر با یه دسته بیل میزنیم تو سرش که بیفته بمیره

برای اینکه آقا حسام بهمون گیر نده (البته حقم داره,نباید تو صندلی داغ از این حرف ها زد) چند تا سوال هم بپرسیم.

چیپس چه طعمی میخوری؟؟
چایی زیاد میخوری؟؟
اگه جای مدیر نوکیا بودی چیکار میکردی که به خدای بازار اسمارت فن تبدیل بشی؟؟
بهترین تبلتی که تا حالا عرضه شده به نظرت کدومه و چرا؟؟

*hit m@n*
2011/12/28, 22:02
بگو کیه بکشیمش جواد جان
کاری نداره که
میریم اونقدر با یه دسته بیل میزنیم تو سرش که بیفته بمیره

برای اینکه آقا حسام بهمون گیر نده (البته حقم داره,نباید تو صندلی داغ از این حرف ها زد) چند تا سوال هم بپرسیم.

چیپس چه طعمی میخوری؟؟
چایی زیاد میخوری؟؟
اگه جای مدیر نوکیا بودی چیکار میکردی که به خدای بازار اسمارت فن تبدیل بشی؟؟
بهترین تبلتی که تا حالا عرضه شده به نظرت کدومه و چرا؟؟

چیپس چه طعمی میخوری؟؟ ساده - بعضی از مواقع فلفلی ( از سرکه نمکی هم بدم میاد شدید )

چایی زیاد میخوری؟؟ تا چند وقت پیش آره - روزه 6 تا 7 لیوان میخوردم ( لیوانم اندازه یه پارچ هست ) - ولی الان ترک کردم

اگه جای مدیر نوکیا بودی چیکار میکردی که به خدای بازار اسمارت فن تبدیل بشی؟؟ کلا جان فشانی میکردم و نوکیا رو آتیش میزدم

بهترین تبلتی که تا حالا عرضه شده به نظرت کدومه و چرا؟؟ galaxy سامسونگ - چون حالم از اپل بهم میخوره

با تشکر

Castiel
2011/12/28, 22:09
جواد جان، فرض کن مدیر فروم سخت افزار هستی، سه ایده برای بهتر شدن وضعیت فروم سخت افزار ارائه بده!

*hit m@n*
2011/12/28, 22:29
جواد جان، فرض کن مدیر فروم سخت افزار هستی، سه ایده برای بهتر شدن وضعیت فروم سخت افزار ارائه بده!

حسام جان چرا من رو تو این دو راهی قرار میدی

ایده

1-همکاری با چنتا سایت معتبر برای قرار دادن اخبارهای سخت افزار در سایت طرف قرار داد و همچنین بر عکس ( برای بالا رفتن تعداد بازدید کننده )

2-این ایده تقلید سعید هست که گفته بود خبر نامه فروم - به نظرم این ایده هم خوبه

3-یه کاربری هست به اسم حسام با نام کاربری castiel ( فکر کنم بشناسی) - اون رو اخراج میکردم ( چرا ؟؟؟ همینجوری دور هم باشیم -واسه خنده )

با تشکر

saeid6574598
2011/12/28, 22:56

*hit m@n*
2011/12/28, 23:02

گاو هم گاوای قدیم

با تشکر

Phantom
2011/12/29, 12:33
جواد جان نخجیر چیه؟
راهنمایی خیلی واضح در مورد حیوانات وحشی بکار برده میشه شامل حیوانات اهلی نمیشه

*hit m@n*
2011/12/29, 15:34
جواد جان نخجیر چیه؟
راهنمایی خیلی واضح در مورد حیوانات وحشی بکار برده میشه شامل حیوانات اهلی نمیشه

شرمنده نمیدونم

با تشکر

saeid6574598
2011/12/29, 15:42

3470

*hit m@n*
2011/12/29, 15:48

3470

راستش جابر وقتی که مرد من اصلا ناراحت نشدم ( خدایی واسه چی باید ناراحت بشم ؟؟؟؟؟ )
تنها چیزی که از استیو جابز تو ذهنمه ipod وipad هست
یعنی با شنیدن اسم استیو جابز یاده اینا میوفتم

با تشکر

Phantom
2011/12/29, 16:16
شرمنده نمیدونم

با تشکر
ای بابا جواد نا امیدم کردی نخجیر یعنی شکار
چون ما حیوانات اهلی رو شکار نمی کنیم
بازم سپاس

Castiel
2011/12/29, 16:22
خودروی Apollo ساخت چه شرکتی است؟

*hit m@n*
2011/12/29, 16:26
خودروی Apollo ساخت چه شرکتی است؟

حسام جون دیگه اونقدرها هم ............

فکر میکنی نمیدونم ساخت ایران خودرو هست

با تشکر

Castiel
2011/12/29, 17:16
حسام جون دیگه اونقدرها هم ............

فکر میکنی نمیدونم ساخت ایران خودرو هست

با تشکر
ساخت شرکت آلمانی Gumpert است!
این خودرو به مدت 5 سال در صدر بهترین تایم در پیست برنامه تاپ گیر بود که ابتدا بوگاتی ویرون، نیسان GTR و سپس لامبورگینی اونتادور این رکورد را شکستند.
رکورد های برتر در اختیار فراری FXX بوده که برای مایکل شوماخر ساخته شده بود و خود مایکل با این خودرو تایم 1.06 را بدست آورد. البته خودروی F1 شرکت لوتوس تایم زیر یک دقیقه دارد!

Phantom
2011/12/29, 17:24
این خودرو به مدت 5 سال در صدر بهترین تایم در پیست برنامه تاپ گیر بود که ابتدا بوگاتی ویرون، نیسان GTR و سپس لامبورگینی اونتادور این رکورد را شکستند.
رکورد های برتر در اختیار فراری FXX بوده که برای مایکل شوماخر ساخته شده بود و خود مایکل با این خودرو تایم 1.06 را بدست آورد. البته خودروی F1 شرکت لوتوس تایم زیر یک دقیقه دارد!
آ بارکلا نشون دادی همانطور که در آسمان تکخال منم تکخال جاده ها هم تو یی حسام جان

*hit m@n*
2011/12/29, 17:27

حسام جان سوالات تخصصی نپرس
بیشتر عمومی بپبرس
ابن رو که الان پرسیدی فکر کنم فقط خودت بلد بودی ( احتمالا آرزو داشتی که یکیشو داشته باشی )

با تشکر

Phantom
2011/12/29, 17:31
یه سوال دیگه:
جواد جان تا کی رو این صندلی هستی؟
من برم تو انباری یکم سوال بیارم بیام

*hit m@n*
2011/12/29, 17:35
یه سوال دیگه:
جواد جان تا کی رو این صندلی هستی؟
من برم تو انباری یکم سوال بیارم بیام

فعلا هستم

شما برو تو انباری بیار
زنگ بزن وانت بار با نیسان برو سوالات رو بیار

با تشکر

Phantom
2011/12/29, 17:43
بیا جواد جان فعلا اینا رو یافتیم
معنی این کلمات :
تندیس
آذرخش
باصمه یا باسمه
چپلاغ
تباین

*hit m@n*
2011/12/29, 17:53
بیا جواد جان فعلا اینا رو یافتیم
معنی این کلمات :
تندیس
آذرخش
باصمه یا باسمه
چپلاغ
تباین

معنی این کلمات :
تندیس - لوح تقدیر ( یه چیزی تو همین مایه ها )

آذرخش - همون رعد و برقه فکر کنم

باصمه یا باسمه -!!!!!!!

چپلاغ - والا الاغ شنیدم ولی چپلاغ نه

تباین - هم خانواده تبانی هست ؟؟؟؟

با تشکر

Phantom
2011/12/29, 17:58
معنی این کلمات :
تندیس - لوح تقدیر ( یه چیزی تو همین مایه ها )

آذرخش - همون رعد و برقه فکر کنم

باصمه یا باسمه -!!!!!!!

چپلاغ - والا الاغ شنیدم ولی چپلاغ نه

تباین - هم خانواده تبانی هست ؟؟؟؟

با تشکر
سپاس جواد جان
تندیس: مجسمه یا پیکره
آذرخش : درست گفتی رعدو برقه البته برقشه
باسمه یا باصمه: استامپ که با هاش مهر می زنند
چپلاغ: مثل اینکه تا حالا نخوردی همون سیلی هست
تباین: کنتراست
سپاس عزیز

Yaser_Aramesh
2011/12/29, 21:44
بدون اینکه جایی سرچ کنی

اینا مخفف چی هستن؟؟

1) hdmi
2) fsb
3) cpu
4) gpu
5) usb
6)hd

*hit m@n*
2011/12/29, 23:15
بدون اینکه جایی سرچ کنی

اینا مخفف چی هستن؟؟

1) hdmi
2) fsb
3) cpu
4) gpu
5) usb
6)hd

[QUOTE=n8-yaser;11514]

اینا مخفف چی هستن؟؟

1) hdmi - مخفف high definition multimedia interface

2) fsb - مخفف front side bus

3) cpu - مخفف central processing آخرش u یادم نیست

4) gpu - مخفف graphics processing بازم آخرشو یادم نیست

5) usb - مخفف universal serial bus

6) hd - مخفف high definition

با تشکر

Yaser_Aramesh
2011/12/29, 23:18
u مخفف Unit هست به معنی واحد
اگه واقعا سرچ نکرده بودی و خودت میدونستی آفرین!!

Phantom
2011/12/30, 15:49
جواد جان پیدات نیست قرار بود از رو صندلی جم نخوری کجا فرار کردی؟
برامون در باره عکس زیر توضیحی میدی؟
3500