PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لگ در همه بازی ها با سخت افزار بالا

navidsh
2013/08/14, 17:51
سلام دوستان چند وقته دچار لگ شدم .می دونم چرا ولی لگ های ریزی رو تو چرخوندن موس بازی دارم .تو همه بازی ها این مشکل وجود داره . سخت افزارم هم بالا هست ولی هر کاری کردم لگ هایی که جدیدا ایجاد شدند از بین نرفتند . حتی با ریکاوری هم مشکلم حل نشده خواهش می کنم کمکم کنی.
^:)^^:)^:((:((:((:((:((:((:((:((

Yaser_Aramesh
2013/08/14, 18:15
آقای عزیز برای یک سوال دو تاپیک ایجاد نمیکنند . سوال شما مربوط به کامپیوتر هست و اینجا هم مکان درست . پس چرا اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) هم تاپیک ایجاد کردید ؟ هم بخش اشتباه و هم تاپیک تکراری .

Beni7192
2013/08/14, 18:39
دوست عزیز شما مشخصات کامل سیستمتون رو اعلام کنید تا بتونیم بهتون کمک کنید!

Reza Eshraghi
2013/08/14, 18:41
سلام دوستان چند وقته دچار لگ شدم .می دونم چرا ولی لگ های ریزی رو تو چرخوندن موس بازی دارم .تو همه بازی ها این مشکل وجود داره . سخت افزارم هم بالا هست ولی هر کاری کردم لگ هایی که جدیدا ایجاد شدند از بین نرفتند . حتی با ریکاوری هم مشکلم حل نشده خواهش می کنم کمکم کنی.
^:)^^:)^:((:((:((:((:((:((:((:((

دوست عزیز دو پست اولتون با دو تخلف همراه بود ! ایجاد تاپیک تکراری و ایجاد تاپیک در بخش اشتباه !
در ضمن شما لپ تاب دازید ؟! اگه لپ تاب دارید مدلشو بگید و اگه سیستم دارید مشخصات کامل سیستم رو اعلام کنید !
این لگ رو توی چه بازی هایی دارید و با چه کیفیت و رزولوشنی بازی رو اجرا می کنید ؟! مانیتورتون تا چه رزولوشنی ساپورت می کنه ؟! ( البته اگه سیستم دارید ؟!)

navidsh
2013/08/15, 12:04
سلام وبا تشکر از همه به خاطر توجهشون و با عرض معذرت :|به دلیل اشتباه بزرگم به دلیل تازه وارد بودن.
دوستان من با لپ تاپ گیمینگ msi ge620dx بازی می کنم و تا چند وقت پیش مشکلی هم در بازی ها نداشتم واین مشکل جدیدا به وجود آمده است و بنده در بازی با رزولیشن و کیفیت low هم این مشکل رو دارم در صورتیکه تا چند وقت پیش مشکلی در بازی با کیفیت بالا و رزولیشن بالا (1366*768) نداشتم. مشخصات سیستمم:
رم : 8 gb ddr3
گرافیک: nvidia geforce gt 635/2gb ddr3
پردازنده: intel core i 7

th e nd
2013/08/15, 12:22
به احتمال بسیار فراوان، داره از گرافیک مجتمع استفاده می کنه.
دوستان به شما خواهند گفت که چطور روی کارت گرافیک اصلی سویچ کنید.
البته اگر مشکل همین باشه!

Castiel
2013/08/15, 12:26
تاپیک بسته شد. استارتر تاپیک هر زمان یاد گرفتند هنگام ایجاد تاپیک، اطلاعات کافی بدهند و تاپیک را در محل صحیح ایجاد کنند، تاپیک باز می شود.