PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فن های کیس Magnum 2

Nima.Salarian
2013/08/12, 13:31
بچه ها کیس Magnum2 دوتا فن داره که هر دوتا از داخل هوا رو میکشن بیرون احتیاجی هست که یکی رو برعکس کنیم یا یک فن دیگه بهش اضافه کنم؟

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Hessam
2013/08/12, 13:50
اگر شما احتیاج داشته باشی که جریان ورود و خروج هوا (سیستم تهویه ی کیس) رو راهندازی کنی، بله نیاز هست. مخصوصاً اگر شرایط دمایی قطعات در وضعیت مطلوب و استانداردی نباشه.
حتی اگر فن پردازنده ی شما هوا رو میده بیرون، قطعاً باید به همین صورتی که الان هست باشه، تا هوای گرم داخل کیس نمونه و خارج بشه.
در غیر اینصورت، نه. نیازی نیست.
بالا و پشت کیس هم مخصوص خروج هوای گرم به بیرون کیس هست.

Nima.Salarian
2013/08/12, 16:15
فک کنم دما زیاد نباشه درسته؟

22291

Hessam
2013/08/12, 16:22
آره. همشون زیر 41 درجه هست و نیازی به خرید فن نیست!

Nima.Salarian
2013/08/12, 16:33
به عنوان سوال آخر :
اگه چند درجه به بالا باشه خطرناکه؟

iSteve
2013/08/12, 16:54
به عنوان سوال آخر :
اگه چند درجه به بالا باشه خطرناکه؟
ای وای حالا ما خواستیم یه کولری بخریم که تو فروم کسی نداشته باشه ولی هرجا میرم میبینم که همه از همون دارن!!! نیماجان اتفاقا یه کولر مثل کولر شما دارم میخرم و توی پرشین تولز در حال هماهنگی های نهایی هستیم. از کاراییش برامون بگو، چطوره؟ یکی شما کنترلر فن داره؟ کولر شما tuniq tower 120 extreme هست دیگه درسته؟ صداش چطوره؟ لالایی میخونه یا جیغ میکشه؟!

با اجازه ی آقا حسام، دمای cpuی شما در حالت حداکثر فشار کاری اگه زیر 50درجه باشه خیلی خوبه ولی اگه بالای 70درجه باشه دیگه خوب نیست و باید یه فکری به حالش کرد! ادمای خطرناکی که باعث آسیب زدن به cpu میشه بستگی به مدل cpuهم داره که سقف مقاومتشون در برابر گرما چقدر باشه.

Nima.Salarian
2013/08/12, 18:29
ای وای حالا ما خواستیم یه کولری بخریم که تو فروم کسی نداشته باشه ولی هرجا میرم میبینم که همه از همون دارن!!! نیماجان اتفاقا یه کولر مثل کولر شما دارم میخرم و توی پرشین تولز در حال هماهنگی های نهایی هستیم. از کاراییش برامون بگو، چطوره؟ یکی شما کنترلر فن داره؟ کولر شما tuniq tower 120 extreme هست دیگه درسته؟ صداش چطوره؟ لالایی میخونه یا جیغ میکشه؟!

با اجازه ی آقا حسام، دمای cpuی شما در حالت حداکثر فشار کاری اگه زیر 50درجه باشه خیلی خوبه ولی اگه بالای 70درجه باشه دیگه خوب نیست و باید یه فکری به حالش کرد! ادمای خطرناکی که باعث آسیب زدن به cpu میشه بستگی به مدل cpuهم داره که سقف مقاومتشون در برابر گرما چقدر باشه.
قسمت قرمز رنگ پ خ شد