PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دادن اخطا در وسط مراحل نصب کارت گرافیک

marconi
2013/08/05, 16:55
با سلام،خدمت دوستان ،مدت زیادی است که نتوانستم بفهمم مشکل خطا در وسط مراحل نصب درایور کارت گرافیک چیه؟![-( همیشه مراحل نصب خیلی عالی پیش میرفت ونرم افزار کاتالیست علامت سبز رنگ که نشانه نصب بدون مشکل این مراحل رو تایید میکرد @-) ولی بیش از یکسال است که وسط مراحل نصب یک پیغام خطا میده و میگه اگر این بسته را نصب کنید ممکن است در کار سیستم مشکل به وجود بیاد وسیستم خوب کار نکنه ،که من نگران شدم ولی خوب چاره ای نداشتم ومراحل نصب را ادامه دادم از طرفی ویندوز هم ایکس پی بود وسیستم بدون درایور کارت و نمیشناخت که پس از نصب بجای علامت سبز،علامت قرمز رنگ نشان داده شد که پس از شروع مجدد سیستم کارت را شناخت رزولیشن هم خوب شد ولی سیستم خوب کار نمیکرد کارت هم بیش از حد داغ میشد حرارت عادی قبل را ندشت!:(البته سیستم را پیش تعمیر کار بردم ولی مشکل هنوز وجود دارد حتی ورژن درایور ها هم آپ دیت کردم،بایوس راهم همین طور .در کل با ایکس پی سیستم مشکل داره [-(ولی د رسون و هشت سیستم بدون درایور کارت را شناسایی میکنه.:|

مشخصات سیستم :
motherboard:EP43T-UD3L_DDR3
vga:msi_R4670 DDR3 1GB
cpu:core 2 duo E7500 3mb
RAM:apcer 2GB DDR3 1333MHZ
power:GP330w
monitor:LG flatron E2050S
در ضمن پاور به تشخیص خودم به GP530AB_530wتغییر دادم چون داغ شدن بیش از حدش هنگام فشار کاری را حس کردم ونسوختنش هم را مدیون برند خوب green است بعد از تعویض پاور سیستم وضعیت عالی شد ومن متاسفم برای کسانی که این پاور ضعیف را برای این سیستم انتخاب کردند.
با تشکر/:)

ARMIN
2013/08/05, 18:58
سلام دوست خوبم

شما اشاره داشتید در ویندوز 7، گرافیک بدون درایور کار میکنه. این کار درست نیست شما همچنان باید درایور گرافیک رو در ویندوز 7 هم نصب کنید و سپس ببینید باز هم مشکل باقی است یا نه.

در مورد ویندوز ایکس پی، راستش دلیلیش رو نمیتونم حدس بزنم. ا

ما با توجه به قدرت خوب سیستم شما، در تعجبم چرا به ویندوز 7 نقل مکان نمیکنید؟ و چه اصراری به ویندوز ایکس پی دارید؟

شما فقط با نصب یک رم دیگه مثل همین رم دو گیگ که دارید میتوانید با 4 گیگ رم ویندوز 7 بریزید و راحت ازش استفاده کنید. بخصوص اگر مشکلی که برای درایور گرافیکتون هم در ویندوز 7 پیش نمیاد.