PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا نمی توانم درایور کارت گرافیکم رو نصب کنم ؟

beh1
2013/08/04, 21:45
سلام به دوستان عزیزم!!
من یه کارت گرافیک دارم که خب خیلی قدیمه!! بعد قرن ها ویندوزش رو عوض کردم و کلاً هارد رو فرمت کردم. من سی دی درایور اونو گم کردم. بعد در کیس رو باز کردم و از روی مدل نوشته شده روی کارت گرافیکم، توی اینترنت دنبال درایور اون واسه میندوز Xp گشتم و پیدا کردم. اما هر چی نصبش می کنم ارور می ده و می گه این درایور با سخت افزار شما سازگار نیست. اما من دقیقا مال همون مدل رو گرفتم!!
حالا می خواستم بدونم چی کار کنم ؟ آیا به نظر شما کارت گرافیکم سوخته ؟ اگه ویندوز 7 بریزم، مشکل درایورش حل می شه و دیگه نیازی به نصب اون ندارم ؟!
راستی! اینم عکسش و مدل کارت گرافیکم، اونی چیزی که روی قطعه نوشته، اینه :
ASUS A9550GE/ TD/ 128M/ A
22028

beh1
2013/08/04, 21:53
اینم آدرس سایتی که ازش درایورهاشو گرفتم. گفتم شاید بد نباش بذارمش تا بتونید بهتر کمکم کنید :

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Reza Eshraghi
2013/08/04, 22:14
دوست عزیز کجا تاپیک زدید ؟!!!!!!!!!!!!! :-o:-o:-o:-o:-o
باید در بخش سؤالات و شکلات سخت افزاری (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.سوالات-و-مشکلات-سخت-افزاری) تاپیک ایجاد می کردید نه اینجا !!!!!!
مدیریت محترم لطفاً تاپیک منتقل شود + ثبت اخطار !!!!

Mamall
2013/08/04, 22:23
سلام به دوستان عزیزم!!
من یه کارت گرافیک دارم که خب خیلی قدیمه!! بعد قرن ها ویندوزش رو عوض کردم و کلاً هارد رو فرمت کردم. من سی دی درایور اونو گم کردم. بعد در کیس رو باز کردم و از روی مدل نوشته شده روی کارت گرافیکم، توی اینترنت دنبال درایور اون واسه میندوز Xp گشتم و پیدا کردم. اما هر چی نصبش می کنم ارور می ده و می گه این درایور با سخت افزار شما سازگار نیست. اما من دقیقا مال همون مدل رو گرفتم!!
حالا می خواستم بدونم چی کار کنم ؟ آیا به نظر شما کارت گرافیکم سوخته ؟ اگه ویندوز 7 بریزم، مشکل درایورش حل می شه و دیگه نیازی به نصب اون ندارم ؟!
راستی! اینم عکسش و مدل کارت گرافیکم، اونی چیزی که روی قطعه نوشته، اینه :
ASUS A9550GE/ TD/ 128M/ A
22028

.

عزیز پیشنهاد می کنم یک کارت گرافیک خریداری کنید. کارت گرافیک فعلی تون فوق العاده ضعیف و قدیمی هست.

.

titen
2013/08/05, 00:06
امکان حل شدن مشکل با نصب ویندوز 7 وجود دارد ولی باز هم نمیتوان با اعتماد کامل گفت
شما خیلی راحت میتونی از دی وی دی های حاوی درایور که در بازار موجود است استفاده کنی خود دی وی دی کل درایور های مورد نیاز سیستم را نصب میکند

beh1
2013/08/05, 07:15
دوست عزیز کجا تاپیک زدید ؟!!!!!!!!!!!!! :-o:-o:-o:-o:-o
باید در بخش سؤالات و شکلات سخت افزاری (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.سوالات-و-مشکلات-سخت-افزاری) تاپیک ایجاد می کردید نه اینجا !!!!!!
مدیریت محترم لطفاً تاپیک منتقل شود + ثبت اخطار !!!!

با عرض پوزش دوست من!! آخه گفتم چون سوالم در مورد کارت گرافیکه باید تو اونجا مطرح کنم!! :(

beh1
2013/08/05, 07:18
.

عزیز پیشنهاد می کنم یک کارت گرافیک خریداری کنید. کارت گرافیک فعلی تون فوق العاده ضعیف و قدیمی هست..

آخه انقدر مادر برد قدیمیه که اگه بخوام کارت گرافیک رو عوض کنم، باید کل سیستم رو عوض کنم!! :))

beh1
2013/08/05, 07:20
امکان حل شدن مشکل با نصب ویندوز 7 وجود دارد ولی باز هم نمیتوان با اعتماد کامل گفت
شما خیلی راحت میتونی از دی وی دی های حاوی درایور که در بازار موجود است استفاده کنی خود دی وی دی کل درایور های مورد نیاز سیستم را نصب میکند

ممنونم ازتون!! می رم دنبالش می گردم و می گیرم تا ببینم می تونم بالاخره درایورش رو نصب کنم!!