PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارور هارد WD

Amin224
2013/07/29, 17:33
سلام خدمت دوستان و اساتید محترم

چند وقت پیش هارد 1 ترا خرید کردم به دلیل مشکلی که داشت (زمانی فایلی کپی میشد سرعت سیستم پایین میاد و لگ میزد ) و تست به ارور برنامهHd tuneبه گارانتی ارجاع دادم ...
در حال حاضر مشکل لگ و پایین امدن سرعت سیستم برطرف شده اما همچنان ارور نرم افزار Hd tune پا برجاست .
سوال/ میخواستم بودنم دقیقا ارور نرم افزار مربوط به چی میشه و به چه دلیل هست !؟
ممنون .

تست هارد قبل از گارانتی

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

تست بعد از گارانتی

Shahin007
2013/07/29, 17:40
سلام دوست عزیز...فکر میکنم مشکل از کابل ساتای شما هستش.:)

ARMIN
2013/07/29, 17:47
بله کابل ساتا رو عوض کنید و یکی دو ماه دیگه چک کنید که ارورها بیشتر از این میزان نشده باشن.

Amin224
2013/07/29, 18:02
کابل ساتا رو تعویض کردم حتی با یه مادربرد دیگه تست زدم باز همین ارور میده !!
اگر به تست توجه کرده باشید تست اول قبل از گارانتی ارور کابل نوشته اما بعد از گارانتی n/a زده !!

این ارور دقیقا چی هست !؟

Shahin007
2013/07/29, 18:21
اگر به تست توجه کرده باشید تست اول قبل از گارانتی ارور کابل نوشته اما بعد از گارانتی n/a زده !!

این ارور دقیقا چی هست !؟

این برنامه رو دانلود کنید و یک بار اسکن کنید و ریپیر کنید و بعد از تست مجدد با hd tune نتیجه رو اعلام کنید.

wise fixer (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Amin224
2013/07/29, 18:28
این برنامه رو دانلود کنید و یک بار اسکن کنید و ریپیر کنید و بعد از تست مجدد با hd tune نتیجه رو اعلام کنید.

wise fixer (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

ممنون اما لیسانس میخواد ! کلیدشو داری ؟

Shahin007
2013/07/29, 18:40
ممنون اما لیسانس میخواد ! کلیدشو داری ؟

برنامه رایگان هستش...شما توجهی به کلیدش نکن...یک بار اسکن کنید و ریپیر...دیگه نیازی بهش نیست.

ARMIN
2013/07/29, 18:51

این ارور دقیقا چی هست !؟

عزیز این ارور که از بین نمیره. این ارور در Log هارد شما ذخیره شده تا ابد باقی میمونه. شما باید هواست باشه بعد از تعویض کابل دیگه اون عدد 8 بیشتر از این نشه! وگرنه پاک که نمیشه.

Amin224
2013/07/29, 19:06
برنامه رایگان هستش...شما توجهی به کلیدش نکن...یک بار اسکن کنید و ریپیر...دیگه نیازی بهش نیست.

بدون ریجستری پاکسازی نمیکنه ! نسخه پرتابلش گرفتم در حال اسکنه ..

Shahin007
2013/07/29, 19:09
بعد از اینکه با اون نرم افزار ریپیر کردین امکان اینکه تعداد ارور ها بیشتر بشه کم میشه...ولی شما حتما حواست باشه و چک کن که بیشتر نشه ارورها.
چون اگه خدایی نکرده زیادی زیاد بشه هاردت خدابیامرز میشه...موفق باشی.:)

Amin224
2013/07/29, 19:10
عزیز این ارور که از بین نمیره. این ارور در Log هارد شما ذخیره شده تا ابد باقی میمونه. شما باید هواست باشه بعد از تعویض کابل دیگه اون عدد 8 بیشتر از این نشه! وگرنه پاک که نمیشه.

ارمین جان این ارور چی هست !؟ یعنی الان هارد سالمه !؟

Amin224
2013/07/29, 19:15
بعد از اینکه با اون نرم افزار ریپیر کردین امکان اینکه تعداد ارور ها بیشتر بشه کم میشه...ولی شما حتما حواست باشه و چک کن که بیشتر نشه ارورها.
چون اگه خدایی نکرده زیادی زیاد بشه هاردت خدابیامرز میشه...موفق باشی.:)

هارد نو گرفتم غلط کرده خدا بیامرز بشه وگرنه خودم میکشمش !
هارده بدرک ! اطلاعات داخلش برام مهمه .. اگر ایراده سرجاشه میخوام برم گارانتی دعوا را بندازم !! فقط میخوام بدونم مشکل چیه دلیل داشته باشم اونجا ....

ARMIN
2013/07/29, 19:43
ارمین جان این ارور چی هست !؟ یعنی الان هارد سالمه !؟

این ارور عموما" ارور کابله. معمولا" اگر کابل ساتا اتصالی یا ایرادی داشته باشه این ارور در Log هارد ذخیره میشه و پاک نمیشه. با تعویض کابل میشه از بوجود اومدن ارور های بیشتر جلوگیری کرد. یعنی ارور های قبلی باقی میمونند و بیشتر نمیشه.

در مورد هارد، ایشون سالم و سر حال تشریف دارند. :) الان هاردتون مشکلی نداره.

Amin224
2013/07/29, 19:58
این ارور عموما" ارور کابله. معمولا" اگر کابل ساتا اتصالی یا ایرادی داشته باشه این ارور در Log هارد ذخیره میشه و پاک نمیشه. با تعویض کابل میشه از بوجود اومدن ارور های بیشتر جلوگیری کرد. یعنی ارور های قبلی باقی میمونند و بیشتر نمیشه.

در مورد هارد، ایشون سالم و سر حال تشریف دارند. :) الان هاردتون مشکلی نداره.

یعنی دیگه خیالم راحت اطلاعات بریزم داخلش ... حالا باز چک میکنم این عدد بیشتر نشه ، خیلی ممنون بابت راهنمایی ...

ARMIN
2013/07/29, 20:04
یعنی دیگه خیالم راحت اطلاعات بریزم داخلش ... حالا باز چک میکنم این عدد بیشتر نشه ، خیلی ممنون بابت راهنمایی ...

بله عزیز مشکلی نیست.

:)

Amin224
2014/04/05, 04:06
سلام مجدد ، بعد از گذشت چند ماه و چندین بار مواجه شدن با ارور صفحه ابی ( بعضی مواقع فقط زمان بالا امدن ویندوز، / ویندوز کامل بالا میاد زمانی که برنامه های پیش فرض در حال بالا اومدن هستند با صفحه ابی رو به رو میشه ) هارد رو چک کردم متاسفانه ارور کابل از 8 به 13 رسیده !
کلی اطلاعات مهم روی هارد دارم ! ایا اطلاعات رو به هارد دیگه منتقل کنم ( به دلیل پر شدن هارد تصمیم به خرید هارد 2 ترا دارم ) و مجدد به گارانتی ارجاع بدم !؟ تکلیف چیه !؟

ARMIN
2014/04/05, 07:32
دوست خوبم این Error زمانی پیش میاد که کابل SATA مشکل داشته باشه. باید کابل SATA روعوض کنید.

اگر کابل رو عوض کنید و بازهم ارور ها افزایش پیدا کنند، هاردتون مشکل داره و باید عوض بشه.

اگر هارد رو هم عوض کردین و بازهم این مشکل در هارد جدید ایجاد بشه، در بدترین حالت چیپ مادربردتون این مشکل رو داره.

Amin224
2014/04/05, 16:56
ارمین جان اگر پستهای قبلی رو مرور کرده بودین ( یعنی یادتون باشه ) بنده هم کابل رو تعویض کرده بودم و هم مادربرد رو اما مشکل همچنان پا برجا بود . ایراد اصلی زمان کپی و پیست پیش میامد که سیستم کند میشد اما با ارجاع هارد به گارانتی این مشکل برطرف شد اما متاسفانه میبینید که همچنان مقدار عدد ارور در حال افزایش هست ! و صفحه ابی هم اضافه شده ..
چیزی که برام عجیبه اینکه چرا ارور کابل میده !؟ ممنون ارمین جان مثل اینکه باز باید بفرستمش گارانتی البته اگر بپذیرندکه ایراد از هارد هست !