PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل REPAIR کردن ارورهای هارد اکسترنال + ویندوز8

HadiMSC
2013/07/28, 22:20
سلام
چند وقتیه که هارد اکسترنالی که به صورت اتو وصل به کیسه وقتی سیستم بالا میاد در حیتن لود ویندوز 8 پیغام اسکن وریپیر کردن ارور های درایو هارد اکسترنال میاد که تا 27% میره ودیگه قفل میشه روی 27% (حدود 2ساعت زمان)
باید به ناچار هاردو در بایرم تا ویندوز اسکن نکنه وبالا بیاره مشکل از کجاست و راه حل؟
با تشکر

Castiel
2013/07/29, 06:16
دوست عزیز بعد از بالا آمدن ویندوز وقتی هارد را وصل می کنید چه تفاقی رخ می دهد؟ از داخل ویندوز ریپیر می کنید؟

HadiMSC
2013/07/29, 14:05
نه مشکلی نداره در داخل ویندوز و کار کردن باهاش
درون ویندوز با برنامه های مختلف ریپیر میکنم تا یه درصدی میره و هنگ میکنه pc
در لودینگ ویندوز 8 هم اگه هارد وصل باشه روی درصد 27 قفل میشه !

Castiel
2013/07/29, 14:21
احتمال بد سکتور داشتن این بخش از هارد زیاد است. با نرم افزار HD Tune Pro یک تست از هارد دیسک بگیرید. اگر تست را پاس کرد که باید تب Health این نرم افزار را چک کنید و یک عکس از آن در این تاپیک قرار دهید. اگر هم که موفق به گذارندن تست نشد، وضعیت هارد شما خیلی خیلی وخیم است.

یک سوال دیگر اینکه سرعت هارد شما در هنگام انتقال فایل هایی با حجم بالا به چه شکل است؟

HadiMSC
2013/07/29, 15:05
با HDD Regenerator چک شد البته اگر به صورت اتو ریپیر میکنه چون من pc رو به حال خود گذاشتم و pc بعد از عملیات اتو خاموش شد
البته تو محیط ویندوز چک شد
اگه با این برنامه و یا در حالت بوت تاثیری داره امتحان بشه
سرعت خوبه ولی دقیقش نمدونم چنده !@

ARMIN
2013/07/29, 15:11
همانطور که مدیر کل فرمودن حتما" با برنامه HD Tune Pro تستش کنید. و عکس های صفحه Health و صفحه تستش Error Scan رو در اینجا قرار بدید.

HadiMSC
2013/07/30, 13:54
ارور اسکن هم شد ولی چون زمان طولانی بود PC اتو خاموش شد بعد از انجام عملیت ارور اسکن
همچنان مشکل پابرجاست روی درصد 27 لودینگ ویندوز 8 استاپه ودرحال اسکن و ریپیره !!!

HadiMSC
2013/07/31, 23:37
راه حل لطفا ؟
با تشکـــــــــــــــــر

Castiel
2013/08/01, 09:28
دوست عزیز عکسهایی که قرار دادید ف/ی*ل-ت/ر بودند.

HadiMSC
2013/08/04, 19:59
آپلود دیگر از عکس ها
یه چیز دیگر اینکه جدیدا هارد استرنالمو ،ویندوز نمیشناسه !
در صورتی که device manager شناخته !
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

HadiMSC
2013/08/05, 12:56
آپلود دیگر از عکس ها
یه چیز دیگر اینکه جدیدا هارد استرنالمو ،ویندوز نمیشناسه !
در صورتی که device manager شناخته !

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

ARMIN
2013/08/05, 14:33

طبق این عکس، بخش مکانیکی هاردتون مشکل داره، اگر گارانتی داره باید بفرستید گارانتی.

ARMIN
2013/08/05, 14:37
ارور اسکن هم شد ولی چون زمان طولانی بود PC اتو خاموش شد بعد از انجام عملیت ارور اسکن
همچنان مشکل پابرجاست روی درصد 27 لودینگ ویندوز 8 استاپه ودرحال اسکن و ریپیره !!!

خوب؟ خاموش شد؟ نگذارید خاموش بشه!

پاور ستینگ کامپیوتر رو از داخل کنترل پنل عوض کنید و Put the computer to sleep رو NEVER بگذارید و یا در Power Options برای مقدار Sleep عدد 0 را وارد کنید. به هر صورت این تست تنها تستیه که میشه متوجه شد چقدر هاردتون سلامته وقتی کارش تموم شد باید همه ی خونه ها سبز بشن.

HadiMSC
2013/08/06, 02:20
خوب؟ خاموش شد؟ نگذارید خاموش بشه!

پاور ستینگ کامپیوتر رو از داخل کنترل پنل عوض کنید و Put the computer to sleep رو NEVER بگذارید و یا در Power Options برای مقدار Sleep عدد 0 را وارد کنید. به هر صورت این تست تنها تستیه که میشه متوجه شد چقدر هاردتون سلامته وقتی کارش تموم شد باید همه ی خونه ها سبز بشن.

نه نه
منظورم این نیست
من PC را به حالت خود گذاشتم و برنامه AUTO SHUT DOWN را فعال کردم رو زمان 6 ساعت
درواقع چون زمان اسکن طولانی بود ومن بیرون بودم ، هارد با این برنامه در حال اسکن بود و بعد از پایان خاموش شد
در صورتی که شما میگید ارور ها رو اتو تعمیر نمیکونه و تنها راهش برای سالم بودن شاهد عینی برای سالم بودن ، سبز شدن تمام خانه هاست
اوکی ممنون
تست میکنم
خبرشو میذارم
ممنون