PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تعویض آنتن مودم وایرلس

Mehran47_47
2013/07/27, 21:02
سلام خدمت دوستان گرامی
برای تعویض آنتن در یک مودم وایرلس ، به علاوه بر اینکه امپدانس دو آنتن یکسان باشد ، توجه به نکته ی دیگری نیز لازم است ؟ یا خیر ؟
ممنون

Arsn
2013/07/27, 22:06
سلام خدمت دوستان گرامی
برای تعویض آنتن در یک مودم وایرلس ، به علاوه بر اینکه امپدانس دو آنتن یکسان باشد ، توجه به نکته ی دیگری نیز لازم است ؟ یا خیر ؟
ممنون

این نکته ای که شما میفرمایید را نشنیدم و فکر هم نمیکنم درست باشه !

مهمترین مسئله این است که دستگاه شما از قدرت اون آنتن پشتیبانی میکنه یا نه ! مثلا آیا میتونید روی دستگاهی که آنتن خودش 2db است آنتن 8db بگذارید ! آیا فریمویر و پردازنده دستگاه پشتیبانی میکنند ؟ تا جایی که من میدونم این محدودیت وجود داره پس باید از این قضیه مطمئن بشید !

Mehran47_47
2013/07/28, 09:51
این نکته ای که شما میفرمایید را نشنیدم و فکر هم نمیکنم درست باشه !

مهمترین مسئله این است که دستگاه شما از قدرت اون آنتن پشتیبانی میکنه یا نه ! مثلا آیا میتونید روی دستگاهی که آنتن خودش 2db است آنتن 8db بگذارید ! آیا فریمویر و پردازنده دستگاه پشتیبانی میکنند ؟ تا جایی که من میدونم این محدودیت وجود داره پس باید از این قضیه مطمئن بشید !

با عرض احترام مساله ای که من بیان کردم دقیقا یک مطلب علمی هستش ، چون رشته خودم برق-مخابرات هستش این مورد دقیقا در درس " مدارهای مخابراتی" در قسمت تطبیق امپدانس وجود داره .
متاسفانه به دلیل تحریم نتونستم مودم خودم رو رجیستر کنم . وگرنه از ساپورت رسمی استفاده می کردم . در هر حال ممنون

Mamall
2013/07/28, 14:16
سلام

شما مدل و برند مودوم تون رو بگید تا دوستان بهتر و بیشتر راهنمایی تون کنند.

Mehran47_47
2013/07/28, 19:58
سلام

شما مدل و برند مودوم تون رو بگید تا دوستان بهتر و بیشتر راهنمایی تون کنند.

با عرض پوزش برند و مدل ربطی به این اطلاعاتی که من میخواستم نداره ، متاسفانه اطلاعات دوستان در این موارد همیشه محدود هستند

Mamall
2013/07/28, 20:44
عزیز من مدل رو می خواستم بدونم تا شاید بتونم از Specification و اطلاعاتی که در سایت سازنده زده راهنمایی تون کنم

شاید در این فروم کسی مودم شما را داشته باشدشاید بتوانیم از تجربیات ایشون استفاده کنیم

یا این که مشکل شما را در فروم های خارجی(تخصصی و یا غیر تخصصی) و یا سایت سازنده مطرح کنیم(البته باید از دوستانی که زبان شون خوبه دعوت بشه)

پس دیدید ذکر کردن برند و مدل می تونه مؤثر واقع باشه

Mehran47_47
2013/07/30, 00:33
عزیز من مدل رو می خواستم بدونم تا شاید بتونم از Specification و اطلاعاتی که در سایت سازنده زده راهنمایی تون کنم

شاید در این فروم کسی مودم شما را داشته باشدشاید بتوانیم از تجربیات ایشون استفاده کنیم

یا این که مشکل شما را در فروم های خارجی(تخصصی و یا غیر تخصصی) و یا سایت سازنده مطرح کنیم(البته باید از دوستانی که زبان شون خوبه دعوت بشه)

پس دیدید ذکر کردن برند و مدل می تونه مؤثر واقع باشه

با تشکر از توضیحات شما
من همزمان با پست اول کارهایی رو که شما فرمودید انجام دادم و به نتیجه رسیدم
در قسمت اول هم ذکر کردم من تمامی اطلاعاتی رو که میخواستم از ساپورت رسمی سازنده کالا استفاده می کردم
ولی به علت تحریم در حال حاضر پاسخگو نیستند
بهترین راه به نظرم ایمیل زدن به نشریات خارجی بود که انجام شد