PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کندی سرعت

q_azy
2013/07/26, 21:02
سلام.من از ویندوز 8 استفاده میکنم.موقع گیم سرعت پایین هست و تصویر کش میاد.برای مثال بازی فیفا 13 یا کال اف دیوتی بلک اپس 2 .با اینکه سیستمم تقریبا بالا هست.دراورها رو هم اپدیت کردم ویندوز هم به اخرین اپدیت مجهزه.ویندوز رو دیفرگ کردم.درایور ها همه اپدیت.
cpu:core i3 3220
ram:8 gig
graphic:1gig gtx 610

حتی موقعی که گیم نمیزنم و با ویندوز دارم کار میکنم و مخصوصا موقع دیدن پیج این کندی رو احساس میکنم.
میزان استفاده از رم و سی پی یو هم بسیار کم هست و باعث اشغال فضای این دو هم تا هم نیست.
راهنمایی بفرمائید ممنون میشم

7777
2013/07/26, 21:11
دوست عزیز کارت گرافیک شما ضعیفترین کارت گرافیک بازار برای گیم می باشد.

q_azy
2013/07/26, 21:58
دوست عزیز کارت گرافیک شما ضعیفترین کارت گرافیک بازار برای گیم می باشد.
یعنی الان مشکل کندی از کارت گرافیک هست؟هم تو بازی و هم تو ویندوز؟؟پیشنهاد شما چیه؟کدوم کارت گرافیک میتونه بازیه ای حال حاظر رواجرا کنه؟

Arsn
2013/07/26, 22:13
میتونه از هارد هم باشه ! به خصوص مثلا اگر این کند شدن ها را در باز کردن پوشه های سنگین حس میکنید !

برای اطمینان یه تست 3dmark 11 بگیرید تا مطمئن بشیم قطعات شما دارند کارایی را که باید را به شما میدند !

q_azy
2013/07/26, 22:51
میتونه از هارد هم باشه ! به خصوص مثلا اگر این کند شدن ها را در باز کردن پوشه های سنگین حس میکنید !

برای اطمینان یه تست 3dmark 11 بگیرید تا مطمئن بشیم قطعات شما دارند کارایی را که باید را به شما میدند !
ممنون عزیز از راهنماییت.منم یه کوچولو حدس میزدم مشکل از هارد باشه ولی تو رده های خیلی پایین.خیلی وقتا که میخوام پنجره ای باز کنم خط بالای پنجره شروع به لود شدن و پر شدن میکنه حتی با اینکه ویندوز هم تازه عوض کردم.البته ناگفته نماند که هاردم سیگیت 500 گیگ دست دوم هست.بعد از بنچمارک چجوری باید بفهمم مشکل از چیه؟

Castiel
2013/07/27, 00:08
شما بنچمارک بگیرید و از صفحه نتایج تست یک تصویر اینجا قرار دهید. از نرم افزاری مثل HD Tune Pro هم می توانید برای تست هارد دیسک استفاده کنید. فقط باید اطلاعات بخش Error این نرم افزار را قرار دهید.

q_azy
2013/07/27, 12:44
سلام.من با برنامه HD TUNE PRO تست زدم واین دوتا نتیجه رو ازش گرفتم
21788

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.