PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره خرید سیستم برای گیم نت

Left
2013/07/26, 11:44
سلام دوستان عزیز. بنده قصد زدن یه گیم نت دارم. واسه شروع 10 تا سیستم میخوام. بودجه هم واسه هر سیستم کامل 2 تومن هست . یعنی 20 تومن واسه سیستما. 1 توم هم واسه مودم سوییچ و کابل لن . لطفا یه موس و کیبرد خوبم واسه گیم معرفی کنید . نظر خودم رو موس x7 هست.

Hessam
2013/07/26, 11:56
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

جهت خرید رایتر اکسترنال: (پیشنهاد بنده اینه که یکی از سه مدل: پلکستور، پایونیر و یا ال جی رو انتخاب کنید.)

saeed_abdilar
2013/07/26, 12:10
بله با دوستان موافقم !

Dan
2013/07/26, 12:33
سلام دوستان عزیز. بنده قصد زدن یه گیم نت دارم. واسه شروع 10 تا سیستم میخوام. بودجه هم واسه هر سیستم کامل 2 تومن هست . یعنی 20 تومن واسه سیستما. 1 توم هم واسه مودم سوییچ و کابل لن . لطفا یه موس و کیبرد خوبم واسه گیم معرفی کنید . نظر خودم رو موس x7 هست.
برای موس انتخاب خوبی داشتید. سعی کنید توی سری X7 از مدل هایی مثل X-755FS که سطح مقاوم تری دارن استفاده کنید چون مدل های سبک وزن توی گیم نت ها دوام ندارند و به سرعت باید تعویض کنید.
برای کیبورد مدل های گیمینگ A4Tech قیمت بالایی برای استفاده توی گیم نت دارن. میتونید از مدل های معمولی که ارگونومی خوبی دارن انتخاب کنید.
مارک هایی مثل فراسو و میوا هم بد نیستند ولی باید مدل های باکیفیت تر رو پیدا کنید.
در مورد موس و کیبورد توجه خاصی داشته باشید. اولین موردی که مشتری ها بهش توجه میکنن موس و کیبورد هستش.

iSteve
2013/07/26, 12:38
سلام به استادان خودم، سیستم های کافی نت نیازی به ODD ندارن، ضمن اینکه نیازی به 8گیگ رم در کنار یک کارت گرافیک ضعیف نیست.
انشاالله اگه یادم بمونه یه سیستم پیشنهاد میکنم تا آقا حسام باز نفرمایند که خودتون بیاین پیشنهاد بدین!:D

Hessam
2013/07/26, 12:46
گیم نت هست آقا ناصر! نه کافی نت! :D
پس بازی + ویندوز و نرم افزار و ... رو با چی نصب می کنن؟! دی وی دی رایتر اکسترنال یا فلش؟

Reza Eshraghi
2013/07/26, 12:56
پس بازی + ویندوز و نرم افزار و ... رو با چی نصب می کنن؟! دی وی دی رایتر اکسترنال یا فلش؟

ماشاالله !!!! حال می کنم که واسه همه چی جواب آماده داری !!!! حال کردم با این حرفت حسام جون !!!! :D
البته پیشنهاد ناصر جون خوبه !! نیازی نیست روی همه 10 تا سیستم O.D.D بزاریم !! یه دونه دی وی دی رایتر اکسترنال می گیریم سیار هست به همه سیستم ها سرویس میده !!!

Dan
2013/07/26, 12:59
من هم دیدم که در گیم نت های مختلف ODD ندارن. اینکه ویندوز از کجا نصب میکنن نمیدونم ولی نرم افزار مدیریت گیم نت و بازی ها از روی شبکه نصب میشن.

iSteve
2013/07/26, 13:01
معمولا داخل هر گیم نت و کافی نتی فقط یک ODD هست که داخل کشوی میز مدیره!!! که هر زمان نیاز بود با همون درایو بازیها یا نرم افزارها رو نصب میکنند. چون قرار نیست برای هر سیستم گیم نت هر روز نرم افزار یا ویندوز نصب بشه.

Hessam
2013/07/26, 13:02
والا تو شهر خودمون که دیدم، همشون دی وی دی رایتر داشتن! البته دو تاشون رو دیدم! :D
3 تا کافی نت هم دیدم همه ی سیستم ها داشتن!
فقط دانشگاه ما سیستم هاش رایتر نداره! :D

Dan
2013/07/26, 13:06
والا تو شهر خودمون که دیدم، همشون دی وی دی رایتر داشتن! البته دو تاشون رو دیدم! :D
شما مرفهین بی دردین! :D
چون نرم افزار مدیریت باعث میشه ویندوز ها سالم بمونن و زیاد احتاج به عوض کردن نداره احتمالا با اکسترنال نصب میکنن. ولی اینکه از روی شبکه بقیه کارها رو جلو ببرن صددرصد سرعت کار رو خیلی افزایش میده.

iSteve
2013/07/26, 13:11
اگه چهار پنج نفر خودشونو بندازن تو چاه ما هم باید خودمونو بندازیم؟!@};-
به قول آقا میعاد برای این سیستم ها فقط یک عدد DVD-RW اکسترنال بهتره تا یک اینترنال چون نیازی به باز کردن کیس نیست.

Hessam
2013/07/26, 13:11
شما مرفهین بی دردین! :D
چون نرم افزار مدیریت باعث میشه ویندوز ها سالم بمونن و زیاد احتاج به عوض کردن نداره احتمالا با اکسترنال نصب میکنن. ولی اینکه از روی شبکه بقیه کارها رو جلو ببرن صددرصد سرعت کار رو خیلی افزایش میده.

ok. تسلیم! :D
رایتر ها از لیست ها، حذف شدن./

iSteve
2013/07/26, 13:13
ماشاالله !!!! حال می کنم که واسه همه چی جواب آماده داری !!!! حال کردم با این حرفت حسام جون !!!! :D

البته پیشنهاد ناصر جون خوبه !! نیازی نیست روی همه 10 تا سیستم O.D.D بزاریم !! یه دونه دی وی دی رایتر اکسترنال می گیریم سیار هست به همه سیستم ها سرویس میده !!!
رضا جان شما هم بی زحمت پست های خودتونو به جای اینکه ویرایش کنید یه پست جدید بذارید و...:)

iSteve
2013/07/26, 13:18
استاد گرامی پست سیستم پیشنهادی من رو مجدداً ببینید !! تأیید میشه ؟!!
شما استادی، بنده که فقط دارم سوال میپرسم از حضورتون.
رضا جون مادربورد H77 به درد گیم نت نمیخوره. آقا حسام از رم ها کم کردن و ODD رو حذف کردن و در عوض کارت گرافیک قوی تری انتخاب کردن. شما هم میتونید یک مادربورد مناسب تر تو لیست بذارید و به جاش یه کارت گرافیک بهتر اضافه کنید.

Hessam
2013/07/26, 13:25
شما استادی، بنده که فقط دارم سوال میپرسم از حضورتون.
رضا جون مادربورد H77 به درد گیم نت نمیخوره. آقا حسام از رم ها کم کردن و ODD رو حذف کردن و در عوض کارت گرافیک قوی تری انتخاب کردن. شما هم میتونید یک مادربورد مناسب تر تو لیست بذارید و به جاش یه کارت گرافیک بهتر اضافه کنید.

خیر. من از اول رم 4 گیگ نوشته بودم و در رم ها تغییری حاصل نشد. :)

Left
2013/07/27, 10:32
از راهنمایی همه ئوستان ممنون
سیستم کاربر hessam عزیز خوبه . فقط یه سوییچ 16 سوکت معرقی کنید . بهترین باشه واسه گیم نت و یک مودم

Reza Eshraghi
2013/07/27, 10:36
از راهنمایی همه ئوستان ممنون
سیستم کاربر hessam عزیز خوبه . فقط یه سوییچ 16 سوکت معرقی کنید . بهترین باشه واسه گیم نت و یک مودم

سوئیچ (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. SF1016 16 port 10/100 Desktop Switch/)

مودم (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 8961N 300Mbps Wireless N ADSL2 Modem/)

البته بهتر بود بودجه مدنظرتون رو برای این دو قطعه هم اعلام کنید !

Left
2013/07/27, 10:42
سوئیچ (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. SF1016 16 port 10/100 Desktop Switch/)

مودم (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 8961N 300Mbps Wireless N ADSL2 Modem/)
Switch بسیار عالی .
بهتر نیست از مودم که Wireless نباشه استفاده کنم؟ یه مدل خوب کهWireless نباشه معرفی کنید . راستی موس x7 از کجا میتونم پیدا کنم؟ + یه کیبرد خوب تا 100 تومن

Left
2013/07/27, 10:45
Switch بسیار عالی

بهتر نیست از مودم که بیسبم نباشه استفاده کنم؟ یه مدل خوب که بیسیم نباشه معرفی کنید . راستی موس x7 از کجا میتونم پیدا کنم؟ + یه کیبرد خوب تا 100 تومن
بودجه مودم و سوییچ هم تا 300

Dan
2013/07/27, 11:00
Switch بسیار عالی

بهتر نیست از مودم که بیسبم نباشه استفاده کنم؟ یه مدل خوب که بیسیم نباشه معرفی کنید . راستی موس x7 از کجا میتونم پیدا کنم؟ + یه کیبرد خوب تا 100 تومن
بودجه مودم و سوییچ هم تا 300
توی بازار A4Tech خیلی راحت پیدا میشه. بصورت اینترنتی هم میشه خرید.

موس : A4Tech N-70FX PADLESS Mouse (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
این مدل خوبیه قیمتش هم نسبتا مناسبه. ویژگی مثبتش اینه که بدون پد هم کار میکنه. (توی گیم نت این قابلیت خیلی خوبیه برای وقتی که پدها ناپدید میشن!!!)

کیبورد : A4Tech G800MU Gaming Keyboard PS2 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
انواع مدل های A4Tech G800 خوب هستند و مقاومت خوبی دارند. از نظر راحتی هم بد نیستند. رقیب جدی تو این رنج قیمت وجود نداره.

بودجه خوبی برای موس و کیبود گذاشتید و مطمئن باشد که ضرر نمیکنید. سعی کنید از مدل های USB تهیه کنید تا دردسر کمتری داشته باشید.

Left
2013/07/27, 11:14
نظرتون راجبه موس x7 چیه؟

Dan
2013/07/27, 11:55
نظرتون راجبه موس x7 چیه؟
این مدلی که گفتم خوبه. هم بدنه محکمی داره و هم وزنش خیلی سبک نیست و برای بازی راحته. دقتش هم برای موس گیم نت کافیه.
برای قسمت عمومی گیم نت کافیه. اگه قسمت VIP برای کلن داشته باشید میتونید از مارک هایی مثل Logitech استفاده کنید.

navidbeta
2013/07/27, 11:56
من الان تقریبا یک ساله که موسم x7-760H و کیبردمم X7-G800 و من واقعا راضیم
در ضمن روی جعبه کیبردم برای گارانتیش شماره زیرو زده
02166974417-8 شاید اگه تماس بگیرین در مورد محل خرید راهنماییتون کنن

Left
2013/07/27, 14:24
من الان تقریبا یک ساله که موسم x7-760H و کیبردمم X7-G800 و من واقعا راضیم
در ضمن روی جعبه کیبردم برای گارانتیش شماره زیرو زده
02166974417-8 شاید اگه تماس بگیرین در مورد محل خرید راهنماییتون کنن
ممنون دوست عزیز. از همه ممنونم بابت راهنمایی