PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با رم جدید

RezaOptic
2013/07/25, 10:55
سلام
آقا من واقعا پی بردم که آدم بد شانسی هستم.
دیروز یه رم پتریوت از این سنک آبی ها 4 گیگ 1333 خرید حالا رو سیستمم میزارم سیستمم بالا نمیاد.
2 تا 2 گیگ کورسایر هم دارم که اونا رو میزارم سیستم به خوبی و خوشی کار میکنه اما وقتی این رم رو هم کنار اونا میزارم یا اونا رم بر میدارم این جدیدرو میزارم کیس روشن میشه اما هیچ تصویری روی مانیتور نمیاد بایوس رو هم کلیر میکنم دفعه بعد فقط قسمت تنظیمات باباس میاد ولی دوباره تصویرش میره؟
رم رو هم امروز بردم گارانتیش گفتم شاید خراب باشه اونجا گذاشت روی یه سیستم و از قسمت بایاسش رم رو نشون داد گفت رم درسته و مشکلی ندارم گفت شاید مادربوردت رم 4 گیگ رو ساپورت نمیکنه که فکر نمیکنم درست گفته باشه مدل مادربوردمم این هست MSI:785G-E53 .

Reza Eshraghi
2013/07/25, 11:00
سلام
آقا من واقعا پی بردم که آدم بد شانسی هستم.
دیروز یه رم پتریوت از این سنک آبی ها 4 گیگ 1333 خرید حالا رو سیستمم میزارم سیستمم بالا نمیاد.
2 تا 2 گیگ کورسایر هم دارم که اونا رو میزارم سیستم به خوبی و خوشی کار میکنه اما وقتی این رم رو هم کنار اونا میزارم یا اونا رم بر میدارم این جدیدرو میزارم کیس روشن میشه اما هیچ تصویری روی مانیتور نمیاد بایوس رو هم کلیر میکنم دفعه بعد فقط قسمت تنظیمات باباس میاد ولی دوباره تصویرش میره؟
رم رو هم امروز بردم گارانتیش گفتم شاید خراب باشه اونجا گذاشت روی یه سیستم و از قسمت بایاسش رم رو نشون داد گفت رم درسته و مشکلی ندارم گفت شاید مادربوردت رم 4 گیگ رو ساپورت نمیکنه که فکر نمیکنم درست گفته باشه مدل مادربوردمم این هست MSI:785G-E53 .

فرکانس کاری اون رم کرسیر با این رم جدید فرق می کنه ؟!!! حتی اگر فرکانسشون هم یکی باشه ولی تایمینگ هاشون فرق کنه بازم مشکل ساز میشه !!!

RezaOptic
2013/07/25, 11:10
فرکانسشون یکیه
تایمینگشون رو نمیدونم مشکل اینجاست که این رم جدیده رو به تنهایی میزارم رو سیستم بازم کار نمیکنه .
اینو یادم رفت بگم وقتی سیستم رو روشن میکنم اول یه تک بوق که همیشه میزنه رو میزنه و بعد از 3 یا 4 ثانیه دو تا بوق دیگه میزنه

RezaOptic
2013/07/25, 12:13
برای اون دو تا بوق یه جا سرچ کردم نوشته
دو بوق: حافظه فاقد تعادل است. تساوی گردش در حافظه به درستی کار نمیکند.
منظورشو نفهمیدم اگه کسی میدونه مشکل چیه دریغ نکنه.

ARMIN
2013/07/25, 13:35
رضا جان

مادربرد شما رم 4 گیگ هم ساپورت میکنه ولی ممکنه باید بایوسش رو آپدیت کنید و از سوکت های آبی رنگ استفاده کنید. مدل رم جدید که گرفتین دقیقا" چیه؟

RezaOptic
2013/07/26, 07:23
آقا اومدم ابروشو درست کنم زدم کورش کردم.
اومدم بایاسشو آپدیت کنم نمیدونم چی شدش الن دیگه اصلان هیچ تصویری نمیاره .
راه حلی داره خودم درستش کنم یا باید ببرمش خدمات پس از فروش البته گارانتیش تموم شده.

th e nd
2013/07/26, 07:47
صدبار گفتم این بایوس رو آخه برای چی آپدیت می کنید؟ :D

RezaOptic
2013/07/26, 08:12
دیگه کاریه که شده حالا حتما باید ببرمش خدمات پس از فروش ماتریکس ؟؟؟؟؟؟؟؟

th e nd
2013/07/26, 08:44
ببینید اگر با ریست کردن بایوس مشکل برطرف نشد، ببرید ماتریکس.
1- سه تا پین روی مادربورد هست که روی دو تا از اونها یه جامپر کوچیک قرار داره.
در هنگامیکه سیستم خاموش هست اون جامپر رو از روی دو تایی که هست بردارید و روی دوتای دیگه بگذارید.
یکی دو دقیقه صبر کنید بعد جامپر رو به حالت اول برگردونید.
2- سیستم رو روشن کنید اگر درست شده باشه که فبها اگر نه، ماتریکس.

A Z A D
2013/07/26, 09:08
این سومین مشکل مشابه تو فروم درمورد مین های msi هست... کار msi اساسی میلنگه...