PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تجربیات آپدیت بایوس

h.davoudi
2013/07/21, 13:54
سلام خدمت دوستان عزیز
همونطور که مستحضر هستید جدیدا سیستمی خریدم با مشخصات زیر :

(msi - X79A-GD45 (8D (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
Intel® Core™ i7-3820 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
msi - N660Ti PE (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
corsair vengeance 4GB DDR3 2133 MHz*4
green - Thermal Right True Spirit 120
green - GP850B-OC (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

این سیستم از بدو اسمبل با این مشکل مواجه بود که وقتی رم هام رو توی اسلات های آبی رنگ میزارم سیستم بوت نمیشه و قبل از رسیدن به صفحه ای که تصویر مربوط به مادر برد رو نشون میده ؛ سیستم خاموش و مجدد روشن میشه!!!! و این روند ادامه دار میشه!
مشکل از رم ها نیست چون الان همون رمها در اسلات های مشکی رنگ بدونه مشکل دارند کار میکنند!
در انجمن دیگه ای این مشکل رو مطرح کردم و دوستی گفت با آپدیت بایوس ممکنه مشکل حل بشه و از اونجایی که من تا حالا تجربه آپدیت بایوس رو نداشتم کمی نگران عواقبش هستم ( آدم همیشه از ناشناخته ها میترسه!)
طبق جست و جویی که داشتم به این (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) آموزش رسیدم تا طبقش عمل کنم.
ولی قبلش خواستم با دوستان در میون بزارم تا هر تجربه و دانشی در این زمینه دارند در اینجا به اشتراک بزارند تا هم من و هم هر دوست عزیز دیگه ای که میخواد اولین بار این کار رو بکنه این تاپیک بتونه براش راهنمای خوب و مکان جامعی از تجربیات و خطرات و مشکلات احتمالی باشه.
مرسی از همه دوستان عزیزی که شرکت میکنند.

Reza Eshraghi
2013/07/21, 14:21
سلام خدمت دوستان عزیز
همونطور که مستحضر هستید جدیدا سیستمی خریدم با مشخصات زیر :

(msi - X79A-GD45 (8D (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
Intel® Core™ i7-3820 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
msi - N660Ti PE (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
corsair vengeance 4GB DDR3 2133 MHz*4
green - Thermal Right True Spirit 120
green - GP850B-OC (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

این سیستم از بدو اسمبل با این مشکل مواجه بود که وقتی رم هام رو توی اسلات های آبی رنگ میزارم سیستم بوت نمیشه و قبل از رسیدن به صفحه ای که تصویر مربوط به مادر برد رو نشون میده ؛ سیستم خاموش و مجدد روشن میشه!!!! و این روند ادامه دار میشه!
مشکل از رم ها نیست چون الان همون رمها در اسلات های مشکی رنگ بدونه مشکل دارند کار میکنند!
در انجمن دیگه ای این مشکل رو مطرح کردم و دوستی گفت با آپدیت بایوس ممکنه مشکل حل بشه و از اونجایی که من تا حالا تجربه آپدیت بایوس رو نداشتم کمی نگران عواقبش هستم ( آدم همیشه از ناشناخته ها میترسه!)
طبق جست و جویی که داشتم به این (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) آموزش رسیدم تا طبقش عمل کنم.
ولی قبلش خواستم با دوستان در میون بزارم تا هر تجربه و دانشی در این زمینه دارند در اینجا به اشتراک بزارند تا هم من و هم هر دوست عزیز دیگه ای که میخواد اولین بار این کار رو بکنه این تاپیک بتونه براش راهنمای خوب و مکان جامعی از تجربیات و خطرات و مشکلات احتمالی باشه.
مرسی از همه دوستان عزیزی که شرکت میکنند.

جناب داوودی باید دربخش سؤالات و مشکلات سخت افزاری تاپیک می زدید نه در بخش کامپیوتر آکادمیک !!!!

h.davoudi
2013/07/21, 22:53
تشکر از جناب اشراقی برای توجهشون
از دوستان دعوت میکنم تجربیات تلخ و شیرینشون رو با ما در میون بزارند

A Z A D
2013/07/21, 22:59
فکر کنم یکی از تلخ ترین و تازه ترین تجربیات رو من دارم,
چند روز پیش از طریق ویندوز بایوس رو آپدیت کردم, خاموش شد, روشن شد, تصویر نمیداد و هر 20 ثانیه دوباره ریست میشد! با کمک دوستان جامپر ریست کردم, باتری رو دراوردم اما فایده ای نداشت و فرستادم گارانتی و باید ده روزی منتظر بمونم....
ادیت, نتیجه گیری: مین من msi بود و مین شما هم msi هست. من هم رم هام روی اسلات های آبی بود. و مثل شما مدام ریست میشد, اما اصلا تصویر نمیداد و همچنین مشکل من بعد از آپدیت بایوس اتفاق افتاد.

h.davoudi
2013/07/21, 23:17
فکر کنم یکی از تلخ ترین و تازه ترین تجربیات رو من دارم,
چند روز پیش از طریق ویندوز بایوس رو آپدیت کردم, خاموش شد, روشن شد, تصویر نمیداد و هر 20 ثانیه دوباره ریست میشد! با کمک دوستان جامپر ریست کردم, باتری رو دراوردم اما فایده ای نداشت و فرستادم گارانتی و باید ده روزی منتظر بمونم....
ادیت, نتیجه گیری: مین من msi بود و مین شما هم msi هست. من هم رم هام روی اسلات های آبی بود. و مثل شما مدام ریست میشد, اما اصلا تصویر نمیداد و همچنین مشکل من بعد از آپدیت بایوس اتفاق افتاد.
کم و بیش در جریان مشکل شما بودم
با پست شما خیلی احساس خطر کردم!
آپدیت نکنم؟

A Z A D
2013/07/21, 23:19
کم و بیش در جریان مشکل شما بودم
با پست شما خیلی احساس خطر کردم!
آپدیت نکنم؟

نمیدونم والا... به نظرم آپدیت بایوس تا حدودی هم بستگی به شانس داره... فکر کنم اگه زودتر مشکلتون رو گفته بودید و من جای رما رو عوض کرده بودم کارم به گارانتی نمی کشید:D

h.davoudi
2013/07/21, 23:30
نمیدونم والا... به نظرم آپدیت بایوس تا حدودی هم بستگی به شانس داره... فکر کنم اگه زودتر مشکلتون رو گفته بودید و من جای رما رو عوض کرده بودم کارم به گارانتی نمی کشید:D
نمیدونی چه بدبختی کشیدیم ( من و آرمین) همین داستان رو کشف کردم که تو اسلات های آبی این مشکل وجود داره و هی مادر برد اینجوری (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) میشد.
بعدتر کشف کردیم که مشکل از اینه که رم ها رو توی اسلات های آبی میزارم! تو مشکی میزاشتم بدونه مشل کار میکرد!

A Z A D
2013/07/21, 23:42
نمیدونی چه بدبختی کشیدیم ( من و آرمین) همین داستان رو کشف کردم که تو اسلات های آبی این مشکل وجود داره و هی مادر برد اینجوری (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) میشد.
بعدتر کشف کردیم که مشکل از اینه که رم ها رو توی اسلات های آبی میزارم! تو مشکی میزاشتم بدونه مشل کار میکرد!

دقیقا مثل مین من خاموش روشن میشد...
توی گوگل هم msi z77 problem رو سرچ کردم, restart problem توی نتایج زیاد بود, اکثرش هم با رم مشکل داشت, و اکثرش هم حل نشده بود:banghead:

h.davoudi
2013/07/21, 23:56
دقیقا مثل مین من خاموش روشن میشد...
توی گوگل هم msi z77 problem رو سرچ کردم, restart problem توی نتایج زیاد بود, اکثرش هم با رم مشکل داشت, و اکثرش هم حل نشده بود:banghead:

پس مشکل مین شما هم با جابجای توی کانال دیگه مین قابل حل بود!
من الان دارم بدونه مشکل استفاده میکنم ولی همین که این مورد اسلات های آبی وجود داره آزار دهنده است خوب!
و با توجه به مشکل مشابه مین شما ؛ کلا تو هنگ کامل هستم و نمیدونم باید چیکار کنم
بیچار کیس هانتر چقدر پشتش بد گفتیم! ( آرمین بیا ازش بخوایم حلالمون کنه!)
شما مدل مادربردت چیه؟
1- خواهش : شما مین ت رو از گارانتی گرفتی ازشون دلیل دقیق و کامل این مشکل رو بپرس ببینیم مشکل چیه و چطور باید رفعش کنیم!

A Z A D
2013/07/22, 00:04
پس مشکل مین شما هم با جابجای توی کانال دیگه مین قابل حل بود!
من الان دارم بدونه مشکل استفاده میکنم ولی همین که این مورد اسلات های آبی وجود داره آزار دهنده است خوب!
و با توجه به مشکل مشابه مین شما ؛ کلا تو هنگ کامل هستم و نمیدونم باید چیکار کنم
بیچار کیس هانتر چقدر پشتش بد گفتیم! ( آرمین بیا ازش بخوایم حلالمون کنه!)
شما مدل مادربردت چیه؟
1- خواهش : شما مین ت رو از گارانتی گرفتی ازشون دلیل دقیق و کامل این مشکل رو بپرس ببینیم مشکل چیه و چطور باید رفعش کنیم!

مدل دقیق msi Z77A-G43 هست.
خوب شد با این مشکل شما برخوردم, فردا اول وقت زنگ میزنم گارانتی و بهشون میگم علاوه بر پروگرم کردن بایوس مین رو با دو تا رم تو اسلاتای آبی امتحان کنن.... الانم دارم تو فروم MSI تاپیک میزنم ببینم کسی جوابی داره یا نه...

h.davoudi
2013/07/22, 00:16
مدل دقیق msi Z77A-G43 هست.
خوب شد با این مشکل شما برخوردم, فردا اول وقت زنگ میزنم گارانتی و بهشون میگم علاوه بر پروگرم کردن بایوس مین رو با دو تا رم تو اسلاتای آبی امتحان کنن.... الانم دارم تو فروم MSI تاپیک میزنم ببینم کسی جوابی داره یا نه...

بهشون بگو مین رو به صورت :
2کاناله ( 2 ماژول رم در اسلات های آبی یا مشکی)
1کاناله ( 1 ماژول رم در اسلا آبی و1 ماژول در اسلات مشکی)
و
تمامی 4 اسلات رو به صورت یکی یکی تست کنند

من اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) هم مطرح کردم
اما مثل اینکه تا حالا به این مشکل بر نخوردند و پیشنهاد آپدیت بایوس دادند!

A Z A D
2013/07/22, 00:18
و

فردا تماس میگیرم و به همین صورت بهشون میگم. فقط خدا کنع مین بهشون رسیده باشه, امروز زنگ زدم نرسیده بود.

h.davoudi
2013/07/22, 00:29
فردا تماس میگیرم و به همین صورت بهشون میگم. فقط خدا کنع مین بهشون رسیده باشه, امروز زنگ زدم نرسیده بود.
بی صبرانه منتظر نتیجه هستم
ممنون از شما

A Z A D
2013/07/22, 10:20
بی صبرانه منتظر نتیجه هستم
ممنون از شما

امروز بازم تماس گرفتم و بازم نرسیده بود, با نمایندگی یزد تماس گرفتم گفت نفرستاده و فردا تازه ارسال میکنه.

hannan bakhshayesh
2013/07/22, 10:40
و

من اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) هم مطرح کردم
اما مثل اینکه تا حالا به این مشکل بر نخوردند و پیشنهاد آپدیت بایوس دادند!

با سلام به دوستان
- مادربورد منم از MSI هستش، چند وقت پیشم به مشکل برخوردم بردم گارانتی ماتریس.
- طبق تجربه ای که از برخورد با این شرکت پیدا کردم متوجه شدم کارشناسان این شرکت بسیار در کارشون اهمال میکنن و اصلا برای حل مشکل حوصله به خرج نمیدن و صرفا وقتی ببینن سیستم روشن میشه، حکم به سالم بودن قطعه میکنن ؛ البته اگر واقعا مشکل رو بتونن تشخیص بدن حتی به راحتی بورد رو تعویض هم میکنن.
- من بعید میدونم اگر به صورت تلفی بهشون بگید، کارتون راه بیوفته - من برای حل مشکل ، خودم مادربورد رو بردم گارانتی و مجبور شدم نزدیک 2 ساعت باهاشون حرف بزنم تا مشکل بورد من رو متوجه بشن و اصلا حوصله بررسی و اینجور کارا رو ندارن .
- من بهتون پیشنهاد میکنم خودتون برید اونجا و مسرانه پیگیر کارتون باشید و بالاسرشون واستید و مشکل رو بهشون بفهمونید و سخت بهشون بگید تا اسلات های رم رو چک کنن- حتی اگه گفتن شما برید خبرتون میکنیم شما بگید کارم خیلی مهم و فوریه و بگید همین الان به کارتون رسیدگی کنن.
- اینم بگم اگر مشکل رو درست متوجه بشن، امکان داره بدون هیچ دردسر خاصی بورد شما رو عوض کنن که من با پیگیری که داشتم ؛ 2 بار در 2 روز بورد عوض کردم بدون هیچ هزینه ای البته هم وقتم کلی هدر رفت هم کلی سختی کشیدم سر فهموندن مشکل بورد.این رو هم بگم دفعه اول خودشون بورد رو تعویض کردن بدون هیچ دردسری.
- آقا حتی اگه بورد رو هم عوض کردن ، اون بورد جدید رو هم بگید تا همه جوانبشو بررسی کنن (خودتون واستید بگید چیکار کنن)

hannan bakhshayesh
2013/07/22, 11:00
در مورد آپدیت بایوس هم بگم که تا حالا بارها بایوس رو فلش کردم (چه به نسخه قبلی و چه به نسخه بعدی) و مشکل خاصی وجود نداشته ولی از طریق بایوس اینکار رو انجام دادم (بهتره طبق همون راهنمایی که تو قسمت دانلود بایوس قرار داره عمل بشه)- این رو هم بگم که تا حد امکان دقیقا به آخرین نسخه آپدیت نشه بهتره خصوصا اگه راه برگشتی (به نسخه قبل) وجود نداشته باشه
- باید اضافه کنم که در اکثر موارد آپدیت کردن تاثیر مثبت داشته و البته میتونه تاثیر منفی هم داشته باشه؛ مثلا من وقتی بایوس رو به آخرین نسخه آپدیت کردم (مدل بورد A75A-G35)، نزدیک به 15 ثانیه سرعت بود بهتر شد ولی یه مشکل بزرگ ایجاد شد که فرکانس iGpu وقتی دما به مرز 50 درجه میرسید خفه میکرد (به اصطلاح throttling اتفاق می افتاد) و باعث لگ زدن تو بازیها میشد و چون تو این نسخه من راهی برای برگشت نداشتم (به روش عادی) کلی به مشکل برخوردم.
- ولی در مجموع تا قبل از نسخه آخر ، من هربار که بایوس رو فلش کردم مشکل خاصی وجود نداشت و براحتی اینکار انجام شد.

A Z A D
2013/07/22, 11:10
با سلام به دوستان
- مادربورد منم از MSI هستش، چند وقت پیشم به مشکل برخوردم بردم گارانتی ماتریس.
- طبق تجربه ای که از برخورد با این شرکت پیدا کردم متوجه شدم کارشناسان این شرکت بسیار در کارشون اهمال میکنن و اصلا برای حل مشکل حوصله به خرج نمیدن و صرفا وقتی ببینن سیستم روشن میشه، حکم به سالم بودن قطعه میکنن ؛ البته اگر واقعا مشکل رو بتونن تشخیص بدن حتی به راحتی بورد رو تعویض هم میکنن.
- من بعید میدونم اگر به صورت تلفی بهشون بگید، کارتون راه بیوفته - من برای حل مشکل ، خودم مادربورد رو بردم گارانتی و مجبور شدم نزدیک 2 ساعت باهاشون حرف بزنم تا مشکل بورد من رو متوجه بشن و اصلا حوصله بررسی و اینجور کارا رو ندارن .
- من بهتون پیشنهاد میکنم خودتون برید اونجا و مسرانه پیگیر کارتون باشید و بالاسرشون واستید و مشکل رو بهشون بفهمونید و سخت بهشون بگید تا اسلات های رم رو چک کنن- حتی اگه گفتن شما برید خبرتون میکنیم شما بگید کارم خیلی مهم و فوریه و بگید همین الان به کارتون رسیدگی کنن.
- اینم بگم اگر مشکل رو درست متوجه بشن، امکان داره بدون هیچ دردسر خاصی بورد شما رو عوض کنن که من با پیگیری که داشتم ؛ 2 بار در 2 روز بورد عوض کردم بدون هیچ هزینه ای البته هم وقتم کلی هدر رفت هم کلی سختی کشیدم سر فهموندن مشکل بورد.این رو هم بگم دفعه اول خودشون بورد رو تعویض کردن بدون هیچ دردسری.
- آقا حتی اگه بورد رو هم عوض کردن ، اون بورد جدید رو هم بگید تا همه جوانبشو بررسی کنن (خودتون واستید بگید چیکار کنن)

متاسفانه من یزدم و گارانتی هم تهران!

hannan bakhshayesh
2013/07/22, 11:21
- اصلا نگران نباشید ، اون طور که در جریان مشکل بورد شما بودم و شناختی که از کارکنان بخش فنی این شرکت پیدا کردم ؛ یحتمل بورد شما رو تعویض میکنن.
در صورت امیدوارم مشکل شما بدون دردسر حل بشه.

Electronic Art
2013/07/22, 12:10
با درود خدما دوستان
یه سیستم قدیمی دارم یعنی برای سه سال پیش هست
یه مدت خطای check sum error میداد بعدش رم رو دوباره جا میذاشتم کار میکرد.تا اینکه یه روزی خطای"Please floppy disk insert to drive A" رو داده بود که مربوط به بایوس اپدیت از طریق floppy است.حالا فلاپی هم کار نمیکنه.میخاستم بگم نمیشه اپدیت بایوس رو از طریق cd یا فلش به مادربورد تزربق کرد.متاسفانه سریال نامبر مادربورد ایسوس رو هم نمیدونم چجوری به دست بیارم.اصلا وارد محیط ویندوز نمیشه که بتونم با استفاده از نرم افزارهای خاصی سریال نامبرش رو بدست بیارم.
با تشکر

h.davoudi
2013/07/22, 13:27
با درود خدما دوستان
یه سیستم قدیمی دارم یعنی برای سه سال پیش هست
یه مدت خطای check sum error میداد بعدش رم رو دوباره جا میذاشتم کار میکرد.تا اینکه یه روزی خطای"Please floppy disk insert to drive A" رو داده بود که مربوط به بایوس اپدیت از طریق floppy است.حالا فلاپی هم کار نمیکنه.میخاستم بگم نمیشه اپدیت بایوس رو از طریق cd یا فلش به مادربورد تزربق کرد.متاسفانه سریال نامبر مادربورد ایسوس رو هم نمیدونم چجوری به دست بیارم.اصلا وارد محیط ویندوز نمیشه که بتونم با استفاده از نرم افزارهای خاصی سریال نامبرش رو بدست بیارم.
با تشکر
شما اصلا برو تو تنظیمات بایوست و درایو A که همون فلاپی هست رو کلا دیسیبل کن

Electronic Art
2013/07/22, 14:47
شما اصلا برو تو تنظیمات بایوست و درایو A که همون فلاپی هست رو کلا دیسیبل کن

ممنون
ولی اصلا نمیشه رفت تو بایوس .به هیج عنوان نمیتونم واردش بشم

h.davoudi
2013/07/22, 14:52
ممنون
ولی اصلا نمیشه رفت تو بایوس .به هیج عنوان نمیتونم واردش بشم
چرا؟
مشکل چیه؟

A Z A D
2013/07/27, 16:36
مادربوردم گم شد! نمایندگی یزد قسم و آیه میخوره که من فرستادم تهران ازونجا میگن اصلا چیزی از یزد نیومده! تیپاکس هم میگه چهارشنبه تحویل داده! نمیدونم برم شکایت کنم از نمایندگی یزدشون یا بیخیال دردسر و اعصاب خوردیش بشم و منتظر بشم یه پولی دستم بیاد دوباره مین بخرم:(

h.davoudi
2013/08/03, 14:53
مادربوردم گم شد! نمایندگی یزد قسم و آیه میخوره که من فرستادم تهران ازونجا میگن اصلا چیزی از یزد نیومده! تیپاکس هم میگه چهارشنبه تحویل داده! نمیدونم برم شکایت کنم از نمایندگی یزدشون یا بیخیال دردسر و اعصاب خوردیش بشم و منتظر بشم یه پولی دستم بیاد دوباره مین بخرم:(
به همین سادگی؟
!!!!!!!

ARMIN
2013/08/03, 15:40

آراد جان مگه میشه؟ نماینده ی یزد به شما رسید داده یا نداده؟

بر اساس اون رسید اقدام قانونی کن. وظیفه ی نماینده یزده که پیگیری کنه قطعه کجاست.

A Z A D
2013/08/03, 15:56
آراد جان مگه میشه؟ نماینده ی یزد به شما رسید داده یا نداده؟

بر اساس اون رسید اقدام قانونی کن. وظیفه ی نماینده یزده که پیگیری کنه قطعه کجاست.

بله آرمین جان. نماینده یزد ده روز مین رو گم کرده بود یه مین دیگه هم بجای مال من فرستاده بود گارانتی گردن هم نمی گرفت. هرچی با زبون خوش حالیش کردم گردن نگرفت. منم اول رفتم اتحادیه شون بعدم میخواستم برم شکایت کنم که دیگه به غلط کردن افتاد. منم گفتم تا دوشنبه(هفته پیش) وقت میدم اگه پیدا نشد شکایت میکنم. هرجور بود پیداش کرد و پس گرفتم خودم مستقیم فرستادم برای گارانتی. امروزم گفتن کارش تموم شده و پس میفرستن.
در رابطه با این قضیه هم هرچی به ماتریکس گفتم گفت نمیتونه پیگیری کنه چون اون یارو نماینده فروشه و نماینده خدمات نیست!

moli_ahmad
2013/08/04, 09:40
هر چی بیشتر این قضیه شرکت های گارانتی کننده رو میبینم بشتر ترغیب میشم به خرید از اونور و بدون گارانتی حداقل اونجوری اگه مشکلی پیش بیاد تکلیفت روشن هست و میدونی باید یکی دیگه بخری نه اینکه بفرستی بعد از 2ماه و هزار بد بختی بگن نمیشه و نمیدونم ضربه خوره و .......... و بازم بری یکی دیگه بخری

h.davoudi
2013/08/05, 10:18
امروزم گفتن کارش تموم شده و پس میفرستن. یعنی چی که کارش تمومه؟
یعنی مین من هم که همین مشکل رو داره کارش تمومه؟!

Reza Eshraghi
2013/08/05, 10:26
یعنی چی که کارش تمومه؟
یعنی مین من هم که همین مشکل رو داره کارش تمومه؟!

نه جناب داودی ! منظورشون این بوده که اقدامات لازم براش انجام شده و پس می فرستن !!!! مگه نه آزاد جان ؟!!

RezaOptic
2013/08/05, 12:05
در رابطه با این قضیه هم هرچی به ماتریکس گفتم گفت نمیتونه پیگیری کنه چون اون یارو نماینده فروشه و نماینده خدمات نیست!
خب بنده خدا راست میگه اینا میرن نمایندگی فروش میگیرن بعد میان برای اینکه مشتریشون زیاد شه خودشون هم خدمات پس از فروش میدن .
به نظر من ماتریکس هم کارش خوبه من مادربوردمو بردم پیششون یه روزه کارشو درست کردن بهم پسش دادن با اینکه گارانتی هم نداشت اما هیچ هزینه ای نگرفتن.

A Z A D
2013/08/05, 12:25
نه جناب داودی ! منظورشون این بوده که اقدامات لازم براش انجام شده و پس می فرستن !!!! مگه نه آزاد جان ؟!!

دقیقا آقای اشراقی عزیز...

A Z A D
2013/08/08, 01:28
مادربورد تحویل گرفته شد و مشکلش حل شده. ممنون از همه دوستان عزیز که کمک کردن

h.davoudi
2013/08/08, 07:29
مادربورد تحویل گرفته شد و مشکلش حل شده. ممنون از همه دوستان عزیز که کمک کردن

شرکت مشکل رو چی عنوان کرد؟

A Z A D
2013/08/08, 07:47
شرکت مشکل رو چی عنوان کرد؟

هیچی فقط بایوس رو آپدیت کردن...