PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کار نکردن یکی از اسلت های رم

k1000
2013/07/20, 15:57
سلام
مادربورد من Gigabyte g41mt-s2 هست بعد 2 تا اسلت رم DDR3 داره توش من یه رم 2 گیگ داشتم روی اولین اسلت و تا حالا اسلت دوم یعنی راستی رو چک نکرده بودم که بفهمم درسته یا نه همین دیروز رفتم پایتخت یه رم 2 گیگ kingston دیگه هم خریدم که با هم بشن 4 گیگ بعد وقتی اومدم انداختم رو اسلت راستی دیدم تو کامپیوتر 2 گیگ نشون میده یعنی فقط رم قبلیمو نشون میده اومدم رمی که خریده بودمو انداختم رو اسلت چپی دیدم کار میکنه و فقط رو اسلت دوم خرابه بعد از این قرار اومدم مشکلمو اینجا نوشتم.
من اسلت رو هم با اسپری و مسواک تمیز کردم ولی بازم جواب نداد.لطفا کمکم کنید.:-s

Reza Eshraghi
2013/07/20, 16:06
سلام
مادربورد من Gigabyte g41mt-s2 هست بعد 2 تا اسلت رم DDR3 داره توش من یه رم 2 گیگ داشتم روی اولین اسلت و تا حالا اسلت دوم یعنی راستی رو چک نکرده بودم که بفهمم درسته یا نه همین دیروز رفتم پایتخت یه رم 2 گیگ kingston دیگه هم خریدم که با هم بشن 4 گیگ بعد وقتی اومدم انداختم رو اسلت راستی دیدم تو کامپیوتر 2 گیگ نشون میده یعنی فقط رم قبلیمو نشون میده اومدم رمی که خریده بودمو انداختم رو اسلت چپی دیدم کار میکنه و فقط رو اسلت دوم خرابه بعد از این قرار اومدم مشکلمو اینجا نوشتم.
من اسلت رو هم با اسپری و مسواک تمیز کردم ولی بازم جواب نداد.لطفا کمکم کنید.:-s

گارانتی داره دوست عزیز ؟!! اگه گارانتی داره بفرستید گارانتی !!
آقا ناصر هم دقیقاً همین مادربرد رو دارن و قصد فروشش رو دارن !! میتونید به ایشون پیام خصوصی بدید !!
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

k1000
2013/07/20, 16:11
بله داره یعنی میگم تنها راهش همینه؟

ARMIN
2013/07/20, 16:18
وقتی اسلات رم کار نمیکنه و شما تستش کردین، باید بره گارانتی.

k1000
2013/07/20, 16:21
thank you very much
فردا میدم گارانتی.:|

iSteve
2013/07/20, 17:23
این مادربوردها هنوزم گارانتی دارن و بدون دریافت هیچ هزینه ای برای شما تعمیرش میکنند. البته اگه تشخیص بدن مشکل ایجاد شده از دستکاری و... نباشه بدون هزینه تعمیر میکنند.
جالبه بعد از اینکه مادربودمو بردم گارانتی و تعمیرش کردند، از همون مسئول تحویل در شرکت آواژنگ سوال کردم گفت این مادربورد هنوزم گارانتی داره و یکی از دوستانم میگفت گارانتی اینا مادام العمره!
بدون هیچ نگرانی ای مادربوردو بفرستید گارانتی و انشاالله مثل بنده درست در صبح روز دوم برید سالم تحویل بگیریدش!