PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گیم نت

fr_sdgh
2013/07/18, 16:17
سلام، دوستااااااان
برای گیم نت کنسول بهتر هست یا pc؟
اگه pc، برای اجرای باری های روز چه مشخصاتی رو برای سیستم لازم میدونید؟
فکر میکنید برای شروع چند سیستم کافیه ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید!

Hessam
2013/07/18, 16:23
پلی استیشن 4!
چون تازه در حال وارد شدنه! گوی سبقت رو از XBOX One ربوده و کنسول موفق 2013 نام گرفته! آینده ی خوبی خواهد داشت!
برای شروع هم بستگی به مغازه و بودجه تون داره! برای شروع کار 6 سیستم 2 میلیون تومنی عاااااالیه. میشه 12 میلیون! سیستم ها در حد استانداردهای لازم و بسیار عالی برای گیم نت خواهد بود!
که البته خب خرید کنسول به صرفه تره!

Mr.Kourosh
2013/07/18, 21:05
پلی استیشن 4!
چون تازه در حال وارد شدنه! گوی سبقت رو از XBOX One ربوده و کنسول موفق 2013 نام گرفته! آینده ی خوبی خواهد داشت!
برای شروع هم بستگی به مغازه و بودجه تون داره! برای شروع کار 5 سیستم 2 میلیون تومنی عاااااالیه. میشه 10 میلیون! سیستم ها در حد استانداردهای لازم و بسیار عالی برای گیم نت خواهد بود!
که البته خب خرید کنسول به صرفه تره!

حسام جان
پلی استیشن 4 که هنوز نیومده و ** هم نشده !برای ** شدنش هم باید روزها در انتظار ماند !

th e nd
2013/07/18, 22:34
1- سیستم ها باید تعدادشون زوج باشه تا تیم های بازی یتونن با هم گیم بزنن.
2- تعداد سیستم ها یا باید 6 تا یا 8 تا یا 12 تا و یا بیشتر باشه.
3- حداقل یه X360 و یه PS3 نیاز دارید که کنار PCها باشه. Wii هم گزینه بسیار خوبیه.

ehsan.32
2013/07/19, 03:46
نه گمون نکنم اینجوری خوب باشه اخه من خودم همین مدلی دارم چند تایی pc و یه xbox ، یه ps3 ولی تقریبا تمام طول روز کنسولها خالیه ، حتی من فضای بزرگ دارم با کینکت گذاشتم ولی کلا هزینه الکیه همون pc باشه بهتره ولی اگه بتونی به جای یکی از هر کدوم چند تا تهیه کنی شاید جواب بده ولی تکی نه

mowj
2017/01/18, 11:19
slm dostan.
mn be hamrah yeki az dostan mikhastm y game net bznm
baraye sis ta saqfe 28milion darim
mikhastm bbinm che sis mad nazaretone
mmnon mishm komak konid.