PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روش های مختلف تبدیل مانیتور یه تلویزیون

1geeky
2013/07/16, 14:19
یه مانیتور AOC مدل tft19w80psa هست میخوام ازش به عنوان تلویزیون استفاده کنم.

تو جستجوهایی که کردم مثل اینکه در حالت کلی برای تبدیل مانیتور به تلویزیون دستگاهی به نام tv combo box هست که این کار را انجام میده. سوالم در مورد این دستگاه اینه که خودش گیرنده هم هست یا فقط مبدله و مثلا باید یک گیرنده دیجیتال بهش وصل بشه؟ اینطور که جایی نوشته بود:

این گیرنده بصورت انالوگ مانیتور شما را به تلویزیون تبدیل میکند یعنی مانیتور شما را اماده میکند تا شما بتوانید گیرنده دیجیتال یا پلی استیشن یا دوربین مدار بسته یا دی وی دی پلیر و یا غیره را به ان وصل کنید.
یعنی کار این دستگاه اینه که اول مانیتور را از دیجیتال آنالوگ کنه٬ از اونطرفم گیرنده دیجیتال تصاویر را آنالوگ کنه تا اینا بهم بخورن؟(:| خب چه کاریه نمیشه یه طوری دیجیتال به دیجیتال سر و تهشو هم جمع کنیم؟

نکته دیگه اینکه من پورت های مانیتور را نگاه کردم دو پورت به اسم SUB-D و DVI-D داره. میخواستم ببینم راهی هست که بشه با یه مبدل خروجی HDMI گیرنده دیجیتال را بدون درد و خونریزی فقط با یه کابل تبدیل٬ به یکی از این پورت ها مخصوصا DVI-D تبدیلش کرد و دیگه نیازی به دستگاه واسط این وسط نباشه؟ اگه بشه چی میشه >:D< (البته در این صورت تکلیف صدا چی میشه؟ ا توجه به اینکه مانیتور خروجی هدفون داره و خب فک کنم بشه اون خروجی را وصل کرد به اسپیکر)

عکس زیر یه کابل تبدیل HDMI to DVI-D هست که تو سایت آمازون میفروشه و تو بررسی‌هاش دیدم دی‌وی‌دی پلیر را مثلا باهاش به مانیتور وصل کردن٬ ولی نمیدونم گیرنده دیجیتال هم کار میکنه اگه وصلش کنم با این به مانیتور؟
21490

اون گیرنده های دیجیتال که برای کامپیوتر استفاده میشن چی اینجا کارایی ندارن؟ نمیشه USBشون تبدیل شه به یکی از این پورتا و مستقیم پخش کنه؟

غیر از این موارد راه دیگه ای هست؟ نظری راهنمایی توصیه ای چیزی.

ممنون

afpah10
2015/09/26, 15:08
سلام

فرستاده شده از HUAWEI G730-U10ِ من با Tapatalk

afpah10
2015/09/26, 15:08
منم همین مشکل دارم. میخوام بدونم این امکان داره که مستقیم وصل بشه

فرستاده شده از HUAWEI G730-U10ِ من با Tapatalk

hossein951ann
2015/09/27, 19:14
با سلام
به احتمال زیاد شما با تهیه گیرنده دیجیتال معمولی و با استفاده از خروجی hdmi و با تبدیل به dvi میتوانی از طریق مانیتور گیرنده های دیجیتال را تماشا بکنی !!! و برای صدا نیز میتوانی اسپیکر را به خروجی صدای گیرنده دیجیتالی متصل بکنی ....