PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل هارد اکسترنال adata

baharrousta
2013/07/15, 11:30
با سلام
هارد اکسترنال من adata classic ch11 است و وقتی وصل می کنم چراغ هارد روشن می شود ولی در my computer هارد را نمی شناسد لطفا راهنمایی کنید.

Dan
2013/07/15, 11:39
هارد شما usb 3 هستش. به کامپیوتر وصل میکنید؟ فقط با خروجی 3 USB کار نمیکنه یا با 2 USB هم اینطوریه؟

Hessam
2013/07/15, 12:01
روی یک سیستم دیگر هم تست کنید، اگر مشکل پا بر جا بود، بفرستید گارانتی!
شرکت آونگ، هارد های ایدیتا رو گارانتی می کنه و بسیار شرکت خوبیه و گارانتی عالیی هم داره!
چند وقته هارد رو خریداری کردین؟

princemo
2013/09/27, 12:51
سلام. خسته نباشید. من یه هارد adata classic ch94 دارم. یکی دو روز پیش وصلش کردم به ایکس باکسم تا بازی ای رو روش نصب کنم. وقتی که دوباره به کامپیوتر وصلش کردم همه ی اطلاعاتش پاک شده بود. با active file ricavery هم اسکنشش کردم اما باز هم چیزی پیدا نکرد. لطفا اگر می تونید کمکم کنید. کل زندگیم روی هاردم بود.

Castiel
2013/09/27, 15:02
سلام. خسته نباشید. من یه هارد adata classic ch94 دارم. یکی دو روز پیش وصلش کردم به ایکس باکسم تا بازی ای رو روش نصب کنم. وقتی که دوباره به کامپیوتر وصلش کردم همه ی اطلاعاتش پاک شده بود. با active file ricavery هم اسکنشش کردم اما باز هم چیزی پیدا نکرد. لطفا اگر می تونید کمکم کنید. کل زندگیم روی هاردم بود.

در صورتی که هارد شما گارانتی دارد، مراحل زیر را انجام ندهید و هارد را برای شرکت آونگ ارسال کنید:

هارد را باید باز کنید. اگر توسط تبدیل به USB متصل می شود، باید تبدیل را باز کنید و مستقیم به پورت ساتا وصل کنید. سپس در ستاپ ویندوز هارد را چک کنید که اگر هارد را شناخت، وارد بخش Restore شوید و از آنجا اطلاعات داخل هارد را به یک هارد دیگر منتقل کنید. سپس هارد خود را فرمت کرده و اطلاعات را مجدد به آن بازگردانید.

amiram00
2020/05/17, 00:48
با عرض سلام وخسته نباشید
من یه هارد اکسترنال adata_hd680 خریداری کردم چندماهیه ولی یکی دو هفتس وقتی به کامپیوتر وصلش میکنم چراغ ضدشوک روشن میشه ودیگه ابی نمیشه واگرم ابی بشه باز مدتی ابی میمونه ودوباره ضدشوک فعال میشه وباز ابی وفقط میتونم یکی دوتا فایل انتقال بدم و ان هم کمی ناقص میشود وباز کلا چراغ قرمزچشمک زن میشود و نمیتوانم کاری انجام دهم ولی در تلوزیون به خوبی کار میکند من چیکارکنم واقعا کلافه شدم ونیاز دارم به حل این مشکل لطفا راهنمایی کنید

ErfanDL
2020/05/17, 01:30
با عرض سلام وخسته نباشید
من یه هارد اکسترنال adata_hd680 خریداری کردم چندماهیه ولی یکی دو هفتس وقتی به کامپیوتر وصلش میکنم چراغ ضدشوک روشن میشه ودیگه ابی نمیشه واگرم ابی بشه باز مدتی ابی میمونه ودوباره ضدشوک فعال میشه وباز ابی وفقط میتونم یکی دوتا فایل انتقال بدم و ان هم کمی ناقص میشود وباز کلا چراغ قرمزچشمک زن میشود و نمیتوانم کاری انجام دهم ولی در تلوزیون به خوبی کار میکند من چیکارکنم واقعا کلافه شدم ونیاز دارم به حل این مشکل لطفا راهنمایی کنید
به usb جلوی کیس متصل نکن مستقیم به usb مادربورد متصل کن و کابل هم چک کن سالم باشه.

amiram00
2020/05/18, 00:21
به usb جلوی کیس متصل نکن مستقیم به usb مادربورد متصل کن و کابل هم چک کن سالم باشه.
به جلو نصب نکردم همون عقب میکنم کابلم سالمه چون تو تلویزیون بدون مشکل بالا میاره ولی تو کامپیوتر نه پدرمو دراورده نمیدونم دیگ باید چیکارکنم

REZA
2020/05/18, 01:02
به جلو نصب نکردم همون عقب میکنم کابلم سالمه چون تو تلویزیون بدون مشکل بالا میاره ولی تو کامپیوتر نه پدرمو دراورده نمیدونم دیگ باید چیکارکنم

اولا اینکه فقط باید به پورت usb3 وصل بشه تا هیچ اختلالی ایجاد نشه و جریان کافی رو دریافت کنه.
دوم هم نرم افزارش رو نصب کن و یه نگاهی به نرم افزارش بنداز شاید چیزی متوجه بشی.
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

کلیک راست روی هارد و propertise و بعدش تولز و ارور چکینگ، بگذار تا تموم شه کارش.
hdd sentinel رو نصب کن و همون صفحه اولش ببین سلامت و عملکرد رو چه مقداری داده؟

REZA
2020/05/18, 01:04
شاید از ویندوز هم باشه، همه اینا اوکی بودن یه ویندوز لایو بوت کن و هاردت رو در ویندوز لایو امتحان کن.

sajad6838
2022/02/12, 23:44
منم همین مشکل رو دارم. هارد adata hd720 اولش چراغش آبیه و مشکلی نداره و وقتی ی فایل ازش کپی میکنم وسطاش متوقف میشه و چراغ چشمک زن قرمز میشه...
هیچ ضربه و شوکی هم بهش وارد نشده

Reza Eshraghi
2022/02/14, 08:47
منم همین مشکل رو دارم. هارد adata hd720 اولش چراغش آبیه و مشکلی نداره و وقتی ی فایل ازش کپی میکنم وسطاش متوقف میشه و چراغ چشمک زن قرمز میشه...

سلام
به گارانتی مراجعه کنید.

mamaly1991
2022/02/15, 12:37

منم از همین هارد دارم همین مشکل شما را داشتم ولی در سیستم قدیمیم مادربرد Asus P5kpl/epu اگر به USB های جلو متصل میکردم همین مشکل پیش میومد یا اصلا دیتکت نمیکرد یا هنگام انتقال اطلاعات چراغ قرمز روشن میشد و گیر میکرد فقط در مواردی که به پشت کیس متصل میکردم موردی نبود

اما از وقتی مادربردم عوض کردم ولی کیس همون قدیمیه هست چه از پورت های جلو چه عقب متصل میکنم هیچ مشکلی ندیدم

احتمالاً بخاطر مادربرد میتونه باشه ولی بازم صد در صد مطمئن نیستم