PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استفاده هم زمان 2 wifi روی یک سیستم(کمک لطفا)

iranmanoto
2013/07/13, 11:49
سلام دوستان
خوبید؟!
نماز روضتون قبول!
میخواستم ببینم چجوری میتونم از 2 تا wifi روی یک سیستم استفاده کنم؟!
من 2 تا گیرنده wifi یا به قل شما آداپتور wifi دارم
حالا میخوام یکیش وصل اینترنت بشه(که هست)
و یکی دیگش وصل یک دستگاهی بشه!
ولی هر کار میکنم نمیشه! میگه فقط میتونم با یکی از این wifi ها کانکت بشم!
آیا راهی هست که مشکل من بر طرف بشه؟!
ممنون

darkknight
2013/07/13, 12:04
از این نرم افزار (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) استفاده کردید؟

iranmanoto
2013/07/13, 13:32
از این نرم افزار (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.دانلود-connectify-pro-نرم-افزار-به-اشتراک-گذاشتن-اینترنت-لپ-تاپ-با-دستگاه-های-اطراف/) استفاده کردید؟
سلام
تشکر بابت پاسختون
الان استفاده کردم ولی دردی رو دوا نکرد!
راستی به نظرم منظورم رو نتونستم درست برسونم
من 2 تا دستگاه دارم که wifi رو پخش میکنن
1- مودم وایمکس مبین نت(جهت اتصال به اینترنت)
2-امکان wifi hotspot گوشی(جهت یه کاری!!)
حالا میخوام امواج هر دوی اینهارو روی یک سیستم بگیرم(به صورت همزمان)
برای این کار هم 2 تا آداپتور wifi (گیرنده widi) دارم
1-tp-link - که الان کانکت مودم وایمکس مبینت هست
2-d-link- که میخوام امواج گوشی رو با این دریافت کنم!
حالا نمیدونم باید چی کار کنم!

darkknight
2013/07/13, 13:53
21426
حالا من هنوز متوجه یه کاری نشدم دقیقا منظور چی هست در ضمن یاسین جان توی یه تاپیک در این ضمینه توضیح داده بودند(یادم نیست دقیقا کجای فروم هست)
اگه برنامه رو ک0ر0ک کنید میتونید فایل رو هم انتقال بدید

iranmanoto
2013/07/13, 14:26
حالا من هنوز متوجه یه کاری نشدم دقیقا منظور چی هست در ضمن یاسین جان توی یه تاپیک در این ضمینه توضیح داده بودند(یادم نیست دقیقا کجای فروم هست)
اگه برنامه رو ک0ر0ک کنید میتونید فایل رو هم انتقال بدید
بزارید این جوری بگم:
من میخوام یک سیستم(pc), امواج 2تا مودم رو به صورت هم زمان دریافت کنه!
مثلا این جا علاوه بر کانکت بودن sogand1 به AliNet هم کانکت شه!
21427

ahmadrz
2013/07/13, 15:53
سلام دوست من فکر نکنم این کار امکان پذیر باشه چون ویندوز فقط می تونه با یکی از این دوتا کانکت بشه درواقع فقط یه آی پی میتونه برای رفتن به اینترنت استفاده کنه(البته ممکنه همچین برنامه ای وجود داشته باشه) ولی یه راه دیگه هست استفاده از ویندوز مجازی مثل برنامه Oracle VM VirtualBox که با این برنامه تو محیط ویندوز میتونی یه ویندوز دیگه داشته باشی من خودم یه بار با مودم Adsl وارد اینترنت شدم و با اون یکی ویندوز هم با کابل موبایل رو به pc وصل کردم وتونستم با هردو برم اینترنت.در واقع کانکت sogand1 میتونه برای ویندوز اصلی باشه و کانکت Alinet هم برای ویندوز مجازی.

iranmanoto
2013/07/13, 17:35
سلام دوست من فکر نکنم این کار امکان پذیر باشه چون ویندوز فقط می تونه با یکی از این دوتا کانکت بشه درواقع فقط یه آی پی میتونه برای رفتن به اینترنت استفاده کنه(البته ممکنه همچین برنامه ای وجود داشته باشه) ولی یه راه دیگه هست استفاده از ویندوز مجازی مثل برنامه Oracle VM VirtualBox که با این برنامه تو محیط ویندوز میتونی یه ویندوز دیگه داشته باشی من خودم یه بار با مودم Adsl وارد اینترنت شدم و با اون یکی ویندوز هم با کابل موبایل رو به pc وصل کردم وتونستم با هردو برم اینترنت.در واقع کانکت sogand1 میتونه برای ویندوز اصلی باشه و کانکت Alinet هم برای ویندوز مجازی.

سلام
راه حل شما هم راه حل خوبیست ولی من هردو رو روی یک ویندوز(غیر مجازی) میخوام
و باید بگم که از ALINET هیچ اینترنتی دریافت نخواهد شد!!! یعنی من نمیخوام از 2تا اینترنت استفاده کنم! فقط SOGAND1 وصل اینترنت میشه و ALINET برای یه کار دیگست!
بازم ممنون بابت پاسختون
مر30

iranmanoto
2013/07/14, 10:35
کیست که مرا یاری کند؟! (:|

iranmanoto
2013/07/15, 12:44
:-w :-w :-w :-w :-w :-w