PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قطعات به اصطلاح شرکتی یا گرانتی معتبر در کشور؟ کدوم؟

fr_sdgh
2013/07/06, 20:32
سلام
قطعات به اصطلاح شرکتی یا گرانتی معتبر در کشور؟ کدوم؟
اول از همه گرانتی شرکتی چی هست؟
"من خودم فکر میکنم شرکتی میاد خرید عمده میکنه مثلا از نمایندگی intel و بعد وارد کشور میکنه، فقط ضمانت رو برای فروشنده که همون خریدار عمده باشه انجام میده و عملا خرید تکی که ما باشیم به شرط سلامت میخریم و گرانتی هم نداره / یعنی داخل باید برگه گرانتی مثلا شرکت intel توش باشه که برای خریدار کار برد نداره فقط صرفه تضمینی برای خریدار عمده هست"

تفاوت قیمت شرکتی با شرکت مثلا اواژنک چقدر هست؟ کدوم تنوع محصول بیشتری داره؟

این شرکتی ها رو معرفی میکیند!؟ از کجا میشه گیرشون اورد!
اعتبار دارن؟ حتی رو خرید تکی در دراز مدت!

*لطفا در نظرسنجی هم شرکت کنید

Reza Eshraghi
2013/07/06, 20:36
سلام
قطعات به اصطلاح شرکتی یا گرانتی معتبر در کشور؟ کدوم؟
اول از همه گرانتی شرکتی چی هست؟
"من خودم فکر میکنم شرکتی میاد خرید عمده میکنه مثلا از نمایندگی intel و بعد وارد کشور میکنه، فقط ضمانت رو برای فروشنده که همون خریدار عمده باشه انجام میده و عملا خرید تکی که ما باشیم به شرط سلامت میخریم و گرانتی هم نداره / یعنی داخل باید برگه گرانتی مثلا شرکت intel توش باشه که برای خریدار کار برد نداره فقط صرفه تضمینی برای خریدار عمده هست"

تفاوت قیمت شرکتی با شرکت مثلا اواژنک چقدر هست؟ کدوم تنوع محصول بیشتری داره؟

این شرکتی ها رو معرفی میکیند!؟ از کجا میشه گیرشون اورد!
اعتبار دارن؟ حتی رو خرید تکی در دراز مدت!

*لطفا در نظرسنجی هم شرکت کنید

سلام دوست عزیز !! لطفاً در بخش صحیح تاپیک ایجاد کنید !!!! موضوع تاپیک شما هیچ ارتباطی به بخشی که در آن تاپیک ایجاد شده نداره !!!!

fr_sdgh
2013/07/06, 20:38
سلام دوست عزیز !! لطفاً در بخش صحیح تاپیک ایجاد کنید !!!! موضوع تاپیک شما هیچ ارتباطی به بخشی که در آن تاپیک ایجاد شده نداره !!!!
شما که میدونید بگو کجا!
دو سه دور بالا بایین کردم انجمنو آخر سر مجبور شدم اینجا بزنم

th e nd
2013/07/06, 20:44
همچین جای بدی نیست!
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

fr_sdgh
2013/07/06, 20:49
معمولا بحث آزاد رو آخر میگذارن
شرمنده منتقل شه لطفا

Reza Eshraghi
2013/07/06, 20:50
شما که میدونید بگو کجا!
دو سه دور بالا بایین کردم انجمنو آخر سر مجبور شدم اینجا بزنم

می تونستید سؤالتون رو بدون زدن تاپیک مجزا در تاپیک کلی پرسش و پاسخ عمومی/ سخت افزار (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) مطرح کنید !!!

fr_sdgh
2013/07/06, 20:57
ما که رفتیم، تاپیک بسته شه لطفا
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.