PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه آپدیت آی سی بایاس با استفاده از TNM Programer +2000

EPSOFT
2013/07/01, 21:45
دوستان کسی راجبه نحوه آپدیت کردن آی سی بایاس با استفاده از دستگاهTNM Programer +2000 می دونه چجوریه !؟
خود دستگاه و زیف مخصوص به آی سی هم دارم . . .

EPSOFT
2013/07/02, 09:56
من فقط می خوام بدونم فایل آپدیت مخصوص هر آی سی از کجا باید تهیه کنم !

Castiel
2013/07/02, 14:02
دوست عزیز فقط پروگرمر 5000 قابلیت شناسایی و به روز رسانی آی سی بدون نیاز به باز کردن آن از روی بورد را دارد.

EPSOFT
2013/07/02, 20:08
Castiel عزیز :
پروگرامر 2000+ هم همین قابلیت و داره !
ولی بحث اصلی مشکل من اینجاس که من فایل مربوط به آپدیت بایاس می خوام ... من آی سی بایاس داخل زیف مخصوص به خودش میزارم و به سیستم پروگرامرو با اتصال یو اس بی وصل میکنم ..نرم افزار آی سی هم شناسایای میکنه ..تا اینجا همچی درسته حالا وقتی من محتویات داخل آی سی صفر میکنم یا پاک میکنم می خوام اطلاعات جدید مثلا آپدیت بایاس داخلش بریزم ..می خوام بدونم که این فایل آپدیت مخصوص به هر آی سی باید از ک

EPSOFT
2013/07/02, 20:10
باید از کجا تهیه کنم !؟

Castiel
2013/07/02, 20:12
خب برای دریافت بایوس به سایت سازنده مادربورد و صفحه مربوط به محصول خود مراجعه کنید و ببینید که بایوس جدیدی منتشر شده است یا خیر. در ضمن وقتی می توانید به سادگی از طریق ویندوز و خود بایوس، آن را آپدیت کنید، چرا می خواهید این همه سختی بکشید؟!

در ضمن در مشخصات پروگرمر سری 2000 امکان شناسایی آی سی بدون باز کردن آن از روی بورد وجود ندارد، همانطور که خودتان هم گفتید که باید از طریق زیف مخصوص و پورت USB اینکار را انجام دهید و این به معنی عدم شناسایی و اتصال مستقیم توسط پروگرمر است.

EPSOFT
2013/07/02, 20:27
خوب دادا وقتی بایاس خراب بشه چجوری میتونم آپدیتش کنم ..باید با دستگاه انجام بشه...
آره درسته من منظورتو متوجه نشدم فک کردم میگی با این دستگاه نمی تونم داخل آی سی فایل بریزی !
گرفتم باید چی کار کنم
Castiel
2013/07/02, 21:52
خوب دادا وقتی بایاس خراب بشه چجوری میتونم آپدیتش کنم ..باید با دستگاه انجام بشه...
آره درسته من منظورتو متوجه نشدم فک کردم میگی با این دستگاه نمی تونم داخل آی سی فایل بریزی !
گرفتم باید چی کار کنم
خب دوست عزیزم، باید این توضیحات را به صورت کامل در پست اول ارائه می کردید، تقریبا باید به سیستم بازجوئی از کاربران حرف بکشیم!
امیدوارم مشکل مادربورد شما هم حل بشود و در این وضعیت درگیر گارانتی نشوید.