PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب نشدن درایور network controler بعد از نصب ویندوز7

HadiMSC
2013/07/01, 04:47
سلام دوستان
من همه ی درایور هارو از سایت lenovo گرفتم واسه لب تاپم ولی متاسفانه واسه درایور lan بعد از نصب همچنان آیکون کانکشن بغل ساعت ضربدر قرمز رنگ هست(نصب نشدن درایور مربوطه در قسمت manage)
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

ر (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)اه حل چیست ؟
با تشکر

Reza Eshraghi
2013/07/01, 06:13
سلام دوستان
من همه ی درایور هارو از سایت lenovo گرفتم واسه لب تاپم ولی متاسفانه واسه درایور lan بعد از نصب همچنان آیکون کانکشن بغل ساعت ضربدر قرمز رنگ هست(نصب نشدن درایور مربوطه در قسمت manage)

با تشکر

سلام دوست عزیز ! بهتر بود در بخش نوت بوک و تبلت (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) تاپیک ایجاد می کردید !
لطفاً یک شات از دیوایس منیجر لپ تابتون برای راهنمایی بهتر اینجا قرار بدید !!

amir1364
2013/07/01, 08:06
سلام دوستان

با تشکر
درود
شما وقتی لب تاپ رو خریده بودی باید از تمامی درایورهاش بکاپ میگرفتی.
و شما الان باید مشخص کنی که کارت شبکه لب تلپ چیه تا راححتتر بشه درایورش رو پیدا کرد.
در مجموعه های نرم افزاری یه برنامه وجود دارد که با گذاشتن دی وی دی درون دستگاه بصورت خودکار شروع به نصب تمامی درایورها میکنه اسمش دقیقاً یادم نیست میتونی اونرو امتحان کنی.

ARMIN
2013/07/01, 09:45
ویندوز رو از طریق ویندوز آپدیت - آپدیت کنید شاید تونست درایور مخصوص رو دانلود کئه و نصب کنه. الیته چون LAN ندارید ناچارید از طریق وایرلس این کار رو بکنید.