PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد مادربرد

changal
2013/06/26, 13:01
دوستان آیا مادربرد BIOSTAR TP67XE 1155 MB از تکنولوژی SLI انویدیا پشتیبانی میکنه ؟

آیا از Intel Core i5-3470 Ivy Bridge پشتیبانی میکنه؟

و اینکه اگه قیمتی از مادربرد دارین بگین

ممنون از شما

Reza Eshraghi
2013/06/26, 13:16
دوستان آیا مادربرد BIOSTAR TP67XE 1155 MB از تکنولوژی SLI انویدیا پشتیبانی میکنه ؟

ممنون از شما

سلام دوست عزیز !! از نظر سوکت بله مشکلی نیست ساپورت میکنه ولی چون از سری 6 هست باید بایوسش آپدیت بشه !
SLI هم ساپورت می کنه !!!

قیمتش هم 269 توی لیون زده !!

TP67XE (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
CPU Support (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

changal
2013/06/26, 13:46
با تشکر از راهنمایی ، تو قسمت Memory Support نوشته که حجم 4 گیگ رم یک ماژول رو از 2 برند ساپورت میکنه ، یعنی نمیشه از مارک های دیگه و فرکانس های دیگه با حجم 4 گیگ تک ماژول استفاده کرد ؟

Reza Eshraghi
2013/06/26, 14:30
با تشکر از راهنمایی ، تو قسمت Memory Support نوشته که حجم 4 گیگ رم یک ماژول رو از 2 برند ساپورت میکنه ، یعنی نمیشه از مارک های دیگه و فرکانس های دیگه با حجم 4 گیگ تک ماژول استفاده کرد ؟

مشکلی نداره !! چون بالای لیست نوشته این لیست کامل نیست !!

.This is not a full listing but a memory guide used for testing

amir1364
2013/06/26, 18:00

ممنون از شما
بله از اس ال آی پشتیبانی میکنه
این سی پی یو رو با آپدیت بایوس میتونید روی مادربرد سوار کنید ولی دیگر گرافیک مجنمع رو سی پی یو کار نخواهد کرد.
قیمت رو هم جناب اشراقی در پست بالا زدن حالا شاید یه 5 تومن اینور اونور بشه .

ARASH
2013/07/08, 18:49
سلام
من یک مادر برد ASUS M5A97 دارم مشکل اینجاست که این مادر برد هنگام REMOVE کردن قطعات متصل USB برق آنها را قطع نمیکند ...
ایت مشکل هنگام خاموش بودن سیستم هم وجود دارد به صورتی که این مادربرد برق وسایل متصل به USB و PS2 را قطع نمیکند دفترجه مادربرد را مطالعه کردم ولی چیزی دست گیرم نشد ...
لطفا در صورت امکان مرا راهنمایی کنید

ahmadrz
2013/07/08, 19:15
سلام دوست من شما یه نگاهی به داخل کیس بنداز قسمت پایین مادر برد ببین یه سیم از کیس وارد سوکت usb شده یانه من هم مادربرد m5a97 pro رو دارم تو دفترچه برای من صفحه 2-2 هست که اتصالات رو توضیح میده یه نگاهی بنداز ببین چیزی دستگیرت میشه

ARASH
2013/07/08, 21:27
آقا از راهنماییت ممنون ولی نه چی پیدا نکردم
حسابی دفترچه رو زیر و رو کردم ولی چیزی دستگیرم نشد

ahmadrz
2013/07/08, 22:00
شاید با آپدیت بایوس مادربرد مشکل حل شه یکم صبر کن شاید آقا آرمین وبقیه دوستان بتوانند به شما کمک کنند.

ARMIN
2013/07/08, 22:44
بعضی از مادربردها اینطوری هستن. کاریش نمیشه کرد. بگردید تو بایوس ببنید گزینه ای به نام EPU داره؟ فعالش کنید. اگر بایوستون آخرین ورژن نیست اونو آپدیت کنید شاید مورد برطرف بشه یا گزینه ی EPU ظاهر بشه.

به شخصه این قابلیت مادربرد رو میپسندم که برق USB رو خاموش نمیکنه. میتونی هر زمان باهاش موبایل یا ipod رو شارژ کنی.
یه موس led7 رنگ داشتم که وقتی سیستم خاموش بود شبها تو اتاق نورپردازی میکرد به دلیل این قابلیت جالب. ولی خوب خیلی ها نمیپسندند.